چاپ صفحه

اقدام عجیب جواد قدس علوی مدیرکل و حسن میقانی رئیس حراست اداره کل شیلات استان گلستان جهت سرپوش بر تخلفات و مفاسد سازمان یافته و گسترده / خبرهایی دیگر از تخلفات شیلات استان گلستان

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" ادامه ی اقدامات خلاف قانون حسن میقانی در اداره کل شیلات استان گلستان جهت سرپوش بر تخلفات و مفاسد سازمان یافته و گسترده ی شیلات ادامه دارد.

خبرهایی دیگر از تخلفات شیلات استان گلستان را اینجا بخوانید

 در همین رابطه این مسئول حراست متخلف بعنوان عامل اصلی تخلفات در مرکز ماهیان خاویاری شهید مرجانی و مسئول مستقیم میلیاردها تومان خسارت به ذخایر ارزشمند خاویاری پلاک دار دولتی طی اقدامی خلاف قانون یکی از پرسنل مرکز مرجانی را تهدید به اخراج نموده است.
این اقدام سخیف میقانی بلافاصله پس از شکایت این کارمند خدوم از وی بابت مصادره ی بدون مجوز قضائی تلفن همراه این فرد و نقض حقوق شهروندی و حریم خصوصی این کارمند تلاشگر صورت گرفته است.

 گفته شده این کارمند از برجستگان و شاخص های ولایی قوم شریف سیستانی بوده که جهت پیروزی نماینده ی انقلابی و ولایی حوزه ی انتخابیه ی علی آباد نقش بارزی داشته است و بر اثر اوج کینه ی جریانی مسئول حراست متخلف شیلات استان مورد برخوردهای غیرقانونی و انتقامجویانه قرار گرفته است.

 از طرفی دیگر با نقش آفرینی حسن میقانی،مهدی شاهینی(مسئول بازرسی شیلات گلستان)،امیر بهادران(رئیس امور اداری شیلات)،علی نصرتی(رئیس اداره ی فنی و عمرانی شیلات گلستان)و جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان جلسه ای برگزار شده و در این جلسه یکی دیگر از پرسنل ولایی مجموعه ی شیلات ابتدائا با تطمیع و نهایتا با تهدید مورد بازجویی و فشار جهت امضاء اسنادی اداری قرار گرفته که در سرپوش بر مفاسد اقتصادی و اجرائی شیلات موثر بوده است.

 در همین رابطه گفته شده این کارمند از زیر بار رفتن امضا ها و همراهی و همکاری با متخلفین و مفسدین خودداری کرده و در مقابل حقوق بدیهی و اولیه ی اداری و سازمانی وی تضییع شده و مورد ایذاهایی ناجوانمردانه واقع شده است.

 این پایگاه  با تاکید بر اینکه این قبیل اقدامات مغایر با تواصی متعدد قانونی روسای محترم قوای کشور نشانه ی استیصال و به بن بست رسیدن عوامل اصلی فساد و تخلف در شیلات استان بشمار می رود از دستگاه های نظارتی انقلابی و مسئولین محترم قضائی خواستار برخورد قاطع و انقلابی با حواشی و مفاسد متعدد شیلات گلستان می باشد.

انتهای پیام