چاپ صفحه

قاچاقچی ماسک در پوشش نقی معمولی

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" سرهنگ سعید دهقان با اشاره به جزئیات این پرونده گفت:  ماموران گشت انتظامی قرارگاه جنوب یگان امداد تهران در حال گشت‌زنی در محدوده بزرگراه بسیج بودند که به یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ با پلاک غیربومی و شیشه‌های دودی مشکوک شدند و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی با بیان این که راننده این خودرو با شنیدن فرمان ایست پلیس بر سرعت خود اضافه کرد و پا به فرار گذاشت، گفت: در همین باره عملیات تعقیب و گریز بین خودروی مذکور و تیم گشت پلیسی آغاز شد و پس از چند دقیقه تعقیب و گریز سرانجام خودروی مذکور متوقف شد. 

دهقان با اشاره به انجام بازجویی از داخل خودرو گفت:‌ ماموران پس از توقف خودرو با اظهارات ضد و نقیض راننده روبه‌رو شدند و به جست وجو در خودرو اقدام و حدود ۲۵۰ عدد ماسک N۹۵ قاچاق را کشف و ضبط کردند.

فرمانده قرارگاه جنوب گشت انتظامی یگان امداد پایتخت با بیان این که در ادامه جست و جو، یک اسپری اشک‌آور و یک قبضه اسلحه کلت اسباب‌بازی از خودروی متهم کشف شد، افزود: متهم به ناچار لب به اعتراف باز کرد و مدعی شد که شیشه خودرو را تحت تاثیر خودروی بازیگر سریال پایتخت دودی و اسلحه پلاستیکی و اسپری را نیز تحت تاثیر همین سریال خریداری کرده و قصد داشته تا به وسیله آن خودنمایی کند.

به گفته وی، این فرد به دلیل قاچاق، تمرد از دستور پلیس و ... پرونده‌ای تشکیل و به همراه متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

منبع: ایسنا