2 آذر 1398 اخبار روز سیاسی - اخبار روز - - اخبار بین المللی ،

اعلامیه رقصنده اینستاگرامی برای آغاز آشوب/ کشف محموله بیسیم در تهران؛ یکهفته قبل از اجرای طرح بنزینی دولت!+عکس

محموله بیسیم‌هایی که یک‌هفته قبل از اجرای طرح دولت درباره گرانی بنزین در تهران کشف شد؛ چه ارتباطی با آشوب‌های اخیر داشت؟ اعلامیه رقصنده اینستاگرامی برای آغاز آشوب/ کشف محموله بیسیم در تهران؛ یکهفته قبل از اجرای طرح بنزینی دولت!+عکس

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" کشف محموله بیسیم در تهران؛ یکهفته قبل از اجرای طرح بنزینی دولت!

یک‌هفته قبل از اجرای طرح دولت مبنی بر گرانی بنزین؛ رسانه‌های خبری را منتشر کردند که توجه کسی به آن جلب نشد.

و آن اینکه پلیس پیشگیری تهران بزرگ در قالب سلسله طرح‌های رعد برای پاکسازی مناطق تهران از مجرمان و فعالیت‌های مجرمانه؛ توانست ۱۶۰ دستگاه بیسیم غیر مجاز را در منطقه مولوی تهران کشف و ضبط کند. [۱]

اما کسی سؤال نکرد که این کشف عجیب چه معنایی دارد و آیا خبری در راه است یا خیر!؟

 

*قضیه وقتی جالب‌تر می‌شود که در جریان اغتشاشات اخیر، خبرهای متعددی مبنی بر فعالیت تیم‌های منافقین، هدف قرار گرفتن اغتشاشگران از پشت سر، حمله مسلحانه به پایگاه‌های بسیج و حوزه‌های علمیه و استفاده لیدرهای آشوب از بیسیم به گوش رسید.

آن محموله بیسیم کشف شده که حکما تمام چیزی که می‌بایست کشف شود، نبوده؛ آیا می‌توانست ربطی به «دومین پیش‌لرزه فتنه اقتصادی» داشته باشد!؟

این سؤالی است که محافل امنیتی حتما باید به آن پاسخ بدهند.

البته این دریا ماهیان دیگری هم دارد...

اینکه اجرای یک طرح از سوی دولت اصلاح‌طلبان بدون هیچگونه پیوست عقلانی چه توجیهی داشت؟ و چرا علیرغم اینکه آقایان می‌دانستند عربستان سعودی برای ایجاد نارضایتی اجتماعی در ایران مشغول خرج کردن پول است اما یک اقدام غیر قابل توجیه را انجام دادند و بر هیمه سعودی‌ها بنزین ریختند؟ [۲]

آگاهان امنیتی می‌دانند که ردیابی و شنود بیسیم یکی از ساده‌ترین اقدامات امنیتی در بحث مخوال است. و البته قاچاقیان و خرابکارها هم این مسئله را می‌دانند.

پس صاحبان این محموله با کدام انگیزه اقدام به جابه‌جایی این حجم از یک دستگاه ارتباطی غیر مجاز کرده‌اند که همه می‌دانیم کاربرد آن صرفا برای مدیریت میدانی جنگ و ارتباطات عوامل عملیاتی است.

چیزی که در تزاحم اینهمه سؤال بیشتر خودنمایی می‌کند نیز همزمانی کشف بیسیم‌های اشاره شده با اقدام غیر قابل توجیه گران‌سازی یک‌شبه بنزین است...

گفتنیست، چند سال است که برخی محافل تحلیلی از این می‌گویند که یک «فتنه اقتصادی» با راهبری جریان سیاسی خاص به منظور عاصی کردن مردم و به خیابان کشاندن آنها در راه است.

فتنه‌ای که تاکنون شاهد پیش‌لرزه‌های آن در دیماه ۹۶ و در آبانماه ۹۸ بوده‌ایم.

 

***

 

گِرای خیابانی رقصنده اینستاگرامی به اوباش

تصویری که در ادامه می‌بینید، استوری یکی از چهره‌های رقصنده اینستاگرامی با نزدیک به یک میلیون دنبال‌کننده است که ساعاتی پس از اعلام اجرایی شدن طرح دولت برای گران‌سازی بنزین منتشر شد.

رخدادی که مشابه آنرا در برخی حساب‌های دیگر اینستاگرامی و در برخی حساب‌های توییتری نیز شاهد بودیم و پس از همین تشویق‌ها به حضور اعتراضی بود که بلوا آغاز شد و خسارات زیادی به جان‌های مردم و اموال بیت‌المال وارد آمد.

 

 

 

 

*به نظر می‌رسد در کنار عزم دستگاه محترم قضایی و نیروهای امنیتی برای برخورد با سران بلوا و لیدرهای آشوب؛ حتما بایستی این تشویق‌های علنی به اعتراض و جری کردن مردم نیز تحت پیگرد قرار گیرد.

و البته این لزوم پیگرد هنگامی ضروری‌تر می‌شود که می‌دانیم دشمنان عنود خارجی و یک خط نفاق داخلی از مدت‌ها قبل مشغول تهیه مقدمات ایجاد بلوا و به خیابان کشاندن مردم بوده‌اند.

افکار عمومی انتظار دارد که مقامات محترم قضایی و امنیتی حتما ربط و ارتباط دعوت‌های خیابانی فوق‌الاشاره با پول‌های سعودی و تقلای آن خط نفاق را مشخص و اعلام کنند.

چه اگر این اتفاق صورت نگیرد و تمام گناه آشوب‌های اخیر صرفا بر گردن چند تن از اوباش سابقه‌دار بیافتد؛ آنگاه بایستی منتظر حوادثی تلخ‌تر در آینده بود.

 

***

 

انتقاد «مجلسِ کم‌کاری و عکس سلفی» از تصمیمات فراقوه‌ای نظام!

مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با جمعی از فعالان اقتصادی و در بخشی از بیاناتشان با اشاره به مجلس دهم فرمودند: قوانین و دستورالعمل‌های مزاحم -که این مربوط به مجلس است- باید نسخ بشود، با مقرّرات تسهیل‌کننده جایگزین بشود. در برخی از قوانین، این اتّفاق افتاده؛ یعنی قوانین را تغییر داده‌اند به نفع تولید، لکن اجرائی نشده، قوانین خوبی گذاشته شده، بعضی‌هایش قانون‌گذاری شده، [لکن] اجرائی نشده، باید اجرائی بشود. مشکلات عمده‌ی ما در همین زمینه‌ی بانک و گمرک و مانند این چیزها است؛ اینها بایستی برطرف بشود که مجلس و دولت باید در این زمینه بِجد فعّالیت کنند.[۳]

 

*رهبر انقلاب پیش از این هم در سخنرانی خود در ابتدای سال نو و در حرم مطهر رضوی، در انتقادی دیگر از مجلس دهم شورای اسلامی فرمودند:

«به من گزارش دادند که در همین قضایای اخیر، کنگره‌ی آمریکا -این آمار جالبی است- در سالهای ۹۶ و ۹۷، ۲۲۶ طرح و لایحه علیه جمهوری اسلامی، یا تصویب کرده، یا ارائه کرده! ۲۲۶ طرحِ ضدّیّت و خباثت علیه جمهوری اسلامی؛ شرارت است دیگر. حالا البتّه اینجا من یک گِله‌ای هم از مجلس خودمان بکنم: مجلس شورای اسلامی خودمان چند طرح و لایحه در مقابل خباثت‌های آمریکا ارائه کرده‌اند یا تصویب کرده‌اند؟ خب، پس این قدرتهای غربی این [طور] هستند، از اینها انتظار نمیشود داشت.»[۴]

در کنار این انتقادات رهبری از مجلس دهم که اکثریتی اصلاح‌طلب و اعتدالی دارد البته رخدادهای دیگر نیز وجود دارد که علی‌الرویه به‌عنوان شناسنامه مجلس دهم جا افتاده‌اند.

مثل ماجرای «سلفی حقارت» و تقلّای تنی چند از نمایندگان برای انداختن یک عکس بی‌ارزش با خانم موگرینی و یا همینطور وکیل‌الدولگی نمایندگان اصلاح‌طلب و اعتدالی و حمایت بی چون و چرای آنها از دولت!

کار این مسئله به جایی رسید که حتی چندی قبل یکی از نمایندگان عضو فراکسیون امید صراحتا اعلام کرد که ما کاملا هوای دولت را داشتیم...[۵]

اکنون و با خوانش این انتقادات و این رخدادها و رویه‌ها بایستی این سؤال و مؤاخذه را مطرح کرد که آیا مجلسی اینچنین توانمندی لازم برای همراهی با سایر ارکان کشور در گرماگرم جنگ اقتصادی و مشکلات برآمده از ناکارآمدی دولت را دارد!؟

پاسخ این سؤال قطعا "آری" نیست فلذا اکنون می‌توان بهتر فهم کرد که چرا در حالت اول، نظام اسلامی ناچار است که ساختارهایی مثل "شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا" را تشکیل دهد تا روند حل مشکلات کشور سریعتر انجام شود.

البته این ساختارسازی ولو در شرایط کارآمدی مجلس نیز توجیه عقلانی دارد و روندهای بروکراتیک گاهی در شرایط بحرانی باید نقش‌های جدیدی را پذیرا باشند. (بایسته‌ای عقلانی که سایر حکومت‌های مترقی جهان نیز از نتایج آن استفاده می‌کنند)

کما اینکه مثلا اعضای هیئت دولت نیز با حضور رئیس‌جمهور در جلسه شورایعالی هماهنگی سران قوا؛ نقش‌های جدیدی را پذیرفته‌اند...

پیش از این و در جریان گران شدن بنزین با اصرار دولت و با موافقت سران قوا؛ یکی از نمایندگان مجلس خواستار انحلال شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا شده بود و چند نماینده دیگر نیز اعلام کردند که در اعتراض به این مصوبه استعفا خواهند داد!

در کنار این تحلیل بایستی این حقیقت را هم دانست که متأسفانه و به لطف انتخاب اصلاح‌طلبان؛ با دولتی طرف هستیم که علاقه‌ای به پذیرش مسئولیت و انجام خوداتکای امورات بزرگ ندارد و شاهدیم که در دو رویکرد اصلی خود یعنی برجام و گران‌سازی بنزین؛ ‌ صراحتا اعلام کرد که نقش مستقیم را نداشته و انگشت اشاره را به سمت رهبری نظام چرخاند.

جالب‌تر اینکه دولت فعلی حتی بی‌توجه به فلسفه انتخابات؛ اصرار دارد که زمام امور را نیز به دست مقام معظم رهبری بسپارد و این مسئله با اینکه زمانی در خبرهای محرمانه مطرح شده بود اما در زمانی دیگر از سوی رئیس‌جمهور و در تریبون عمومی نیز اعلام شد. [۶]

بدیهیست که قوه عاقله کشور در این شرایط به سمت ایجاد ساختارهای جدید پیش خواهد رفت.

 

***

 

۱_ mshrgh.ir/۱۰۰۸۶۲۵

۲_ mshrgh.ir/۱۰۱۱۵۹۲

۳_ http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=۴۴۱۰۵

۴_ http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=۴۲۰۶۱

۵_ mshrgh.ir/۱۰۰۹۴۳۸

۶_ https://aftabnews.ir/fa/news/۵۷۸۷۸۲

 

 


به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
افشای نامه مخالفت سردار سلیمانی با ساخت فیلم درباره زندگی‌اش +عکس ماجرای تشابه اسمی سردار ربوده شده با جاسوس تازه اعدام شده+عکس ویروس به مراتب بسیار کشنده‌تر از کووید ۱۹ در راه است فیلم از جزئیات لحظه حمله بی‌رحمانه اراذل و اوباش به رستوران و خودروهای مردم در شهر سرخرود واکنش سردار قاآنی به حادثه آتش سوزی ناو آمریکایی جناب دادستان! صحبت از افشای تخلف به همراه اسناد و مدارک است/ دستگاه قضایی در بدو به تخلف ادعایی را بررسی کند اگر محرز شد که تخلفی رخ نداده است آنگاه به سراغ افشاگر برود قیمت طلا, قیمت سکه, قیمت دلار آخرین وضعیت پرونده سید محمود موسوی مجد یکی از جاسوسان سازمان سیا و موساد جزئیات صدور حکم مهدی جهانگیری برادر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور صادر شد جزئیات تایید حکم اعدام سه نفر در ارتباط با حوادث آبان‌ماه سال 98 اطرافیان رئیس‌جمهور چگونه او را به ملاقات متهم تخلف و ارتشا در پرونده تخلفات ارزی بردند؟ روح‌الله زم و ثبت گنج عظیم اطلاعاتی و امنیتی برای نظام و نیروهای انقلاب+عکس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در بخش فارسی صدای آمریکا چقدر نفوذ کرده؟!/ این شبکه «صدای آمریکا» نیست و «صدای ایران» است! بعد از زمینخواری , رانتخواری , ساحل خواری و کوه خواری و جنگل خواری , این روزها خانه خواری هم اضافه شد می ترسیم فردا نوبت آدمخواری باشد! زمین خواری ۹ هزار مترمربعی در روستای چهارباغ گرگان/ صدور کیفرخواست برای عضو سابق شورای روستا این جانداران عجیب می توانند قرن ‌ها عمر کنند و یا جاودانه بمانند! +تصاویر برخی از نمونه‌های قابل‌ذکر فساد در نظام اداری/ واژه‌های ؛ پارتی‌بازی اختلاس، رشوه و رانت و رانتخواری زمین‌خواری، سندسازی برای املاک بلاصاحب،و تبانی و استفاده از شاهد جعلی توسط برخی از وکلا ... رئیسی:هر سه قوه باید در مسیر رفع مشکلات معیشتی باشند/قالیباف: مجلس آماده همکاری با دولت است/ روحانی: رهبری فرمودند فرمانده جنگ اقتصادی رئیس جمهور باشد تصویر/فرزندکشی, ماجرای قتل رومینا/ انفجار در کارخانه فولاد میبد یا مجتمع هسته‌ای؟!/آتش‌سوزی‌های گسترده و مشکوک/ کلینیک سینا اطهر/ انفجار در پارچین/ انفجاری در گرمدره و شهر قدس/قطعنامه شورای حکام علیه ایران/نامه موسوی خوئینی‌ها سرنوشت جالب و عبرت آموز برای زنانی که با رئیس دولت اصلاحات عکس یادگاری گرفتند!!+تصویر فیلم/ همه چیز درباره حوادث و خروش مردم ۲۳ تیر ۷۸ برخی بیان می‌کنند که چرا مراجع تقلید در برابر این وضع سکوت کرده‌اند؟!/ مساله مهم، خونسردی مسئولان است درگذشت عیسی جعفری نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در یازدهمین دوره مجلس به علت ابتلا به ویروس کرونا همزمانی کارزار تبلیغاتی صهیونیست‌ها علیه ایران و هجمه‌های تاجزاده حامی تمام قد اجنبی ها به رهبری/ نگاهی به سوابق یک عضو حرفه‌ای «شبکه نفوذ» به نظر می‌رسد «محفل» امنی صدور کیفرخواست شهیندخت مولاوردی با ۳عنوان اتهامی سردار حاجی زاده: ماهواره و ماهواره بر، لبه تکنولوژی است/ پهپاد و موشک، فناوری‌های روز دنیا هستند/ ما به رفع کاستی‌هایی که عزیزان مان در صنعت خودرو دارند، کمک می‌کنیم./ اتکا به داخل و کمک گرفتن از صنعتگران و مجموعه های دانش‌بنیان برای تولید خودرو، بسیار سهل است./ من هم مثل آقایان راه حل مشکلات را مذاکره می‌دانم! خشم و غضب با انسان چه می‌کند؟ عکس و فیلم/آتش‌سوزی در ناو آمریکایی همچنان ادامه داردناوهواپیمابر آمریکا دچار انفجار و آتش سوزی شد+ جرئیات رئیسی: اقتصادی قوی، مدیران قوی می‌خواهد/ خون‌خواهی "قاسم سلیمانی" تعطیل‌بردار نیست استان گیلان رتبه نخست فساد اداری در کشور جمعی از مسئولین سپاه استان گلستان با خانواده معظم شهید مدافع حرم قاسم غریب جزئیات ماجرای فروش یک نوزاد در تهران واکسن پیشگیری از کووید-۱۹ در راه است/ نمی‌توان پیش‌بینی کرد که در موج دوم کرونا با چه شدت و حدتی روبه‌رو خواهیم شد رمزگشایی از پشت پرده مانتوهای جلوباز که حکایت از یک پروژه دقیق و حساب شده دارد+تصاویر واکنش عجیب جریان اعتدال و اصلاحات و بی بی سی به پخش برنامه بدون تعارف 20:30 با روح الله زم+عکس رهبرانقلاب"مجلس یازدهم از قوی‌ترین و انقلابی‌ترین مجالس پس از انقلاب است ون‌های گشت ارشاد برای مردان بی‌غیرت شهرداري گرگان و كميسيون ماده پنج گلستان در خدمت افراد خاص+سند نظر قرآن درباره جدایی دین از سیاست چیست؟ فیلم/اعتراف ناخواسته شبکه وهابی «کلمه» وابسته به عربستان سعودی، درباره کمک مالی به روح‌الله زم و آمدنیو فیش حقوقی نیروهای مسلح, ورود به سایت ساتا saba.esata.ir , دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح, › www.esata.ir.htm ورود به سایت ساتا, مشاهده فیش حقوقی نیروهای مسلح www.esata.ir, فیش حقوقی ساتا حواشی راز آلود در پس واگذاری غیر قانونی اراضی میلیاردی ناهارخوران گرگان!! راستی آزمایی مخالفان تجارت با چین/همین ها در فتنه آمریکایی سبز هم "مرگ بر چین و روسیه" گفتند؛ تا به تعبیر حضرت امام (ره) "مرگ بر آمریکا منسی (فراموش) شود جزئیات طرح ارائه سهام عدالت به سه گروه بزرگ جامانده از دریافت این سهام عدالت ضرورت فاصله اجتماعی روحانی با "دوستان نادان"!/آنچه روحانی می‌داند و اصلاح‌طلبان نمی‌دانند/ نظام مردمسالاری دینی ایران بیدی نیست که به این بادها بلرزد واقعیت ماجرای اعدام یک شهروند مشهدی چیست؟ دلایل بی‌حاصلی سوال و استیضاح از روحانی قتل" ژیار، پسر ۵ ساله‌ جوانرودی به دلیل حسادت و کینه توزی نامادری اش با چاقو به قتل رسید+اعترافات نامادری اظهارات عجیب کیلویی ,احمد مازنی، نماینده حامی سلفی حقارت مجلس دهم و کاندیدای ناکام انتخابات مجلس یازدهم از سوی مردم ولایی گرگان و آق قلا
زمین خواری ۹ هزار مترمربعی در روستای چهارباغ گرگان/ صدور کیفرخواست برای عضو سابق شورای روستا جناب دادستان! صحبت از افشای تخلف به همراه اسناد و مدارک است/ دستگاه قضایی در بدو به تخلف ادعایی را بررسی کند اگر محرز شد که تخلفی رخ نداده است آنگاه به سراغ افشاگر برود سرنوشت جالب و عبرت آموز برای زنانی که با رئیس دولت اصلاحات عکس یادگاری گرفتند!!+تصویر سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در بخش فارسی صدای آمریکا چقدر نفوذ کرده؟!/ این شبکه «صدای آمریکا» نیست و «صدای ایران» است! جزئیات صدور حکم مهدی جهانگیری برادر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور صادر شد روح‌الله زم و ثبت گنج عظیم اطلاعاتی و امنیتی برای نظام و نیروهای انقلاب+عکس بعد از زمینخواری , رانتخواری , ساحل خواری و کوه خواری و جنگل خواری , این روزها خانه خواری هم اضافه شد می ترسیم فردا نوبت آدمخواری باشد! این جانداران عجیب می توانند قرن ‌ها عمر کنند و یا جاودانه بمانند! +تصاویر فیلم از جزئیات لحظه حمله بی‌رحمانه اراذل و اوباش به رستوران و خودروهای مردم در شهر سرخرود عکس و فیلم/آتش‌سوزی در ناو آمریکایی همچنان ادامه داردناوهواپیمابر آمریکا دچار انفجار و آتش سوزی شد+ جرئیات تصویر/فرزندکشی, ماجرای قتل رومینا/ انفجار در کارخانه فولاد میبد یا مجتمع هسته‌ای؟!/آتش‌سوزی‌های گسترده و مشکوک/ کلینیک سینا اطهر/ انفجار در پارچین/ انفجاری در گرمدره و شهر قدس/قطعنامه شورای حکام علیه ایران/نامه موسوی خوئینی‌ها برخی از نمونه‌های قابل‌ذکر فساد در نظام اداری/ واژه‌های ؛ پارتی‌بازی اختلاس، رشوه و رانت و رانتخواری زمین‌خواری، سندسازی برای املاک بلاصاحب،و تبانی و استفاده از شاهد جعلی توسط برخی از وکلا ... اطرافیان رئیس‌جمهور چگونه او را به ملاقات متهم تخلف و ارتشا در پرونده تخلفات ارزی بردند؟ درگذشت عیسی جعفری نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در یازدهمین دوره مجلس به علت ابتلا به ویروس کرونا سردار حاجی زاده: ماهواره و ماهواره بر، لبه تکنولوژی است/ پهپاد و موشک، فناوری‌های روز دنیا هستند/ ما به رفع کاستی‌هایی که عزیزان مان در صنعت خودرو دارند، کمک می‌کنیم./ اتکا به داخل و کمک گرفتن از صنعتگران و مجموعه های دانش‌بنیان برای تولید خودرو، بسیار سهل است./ من هم مثل آقایان راه حل مشکلات را مذاکره می‌دانم! صدور کیفرخواست شهیندخت مولاوردی با ۳عنوان اتهامی همزمانی کارزار تبلیغاتی صهیونیست‌ها علیه ایران و هجمه‌های تاجزاده حامی تمام قد اجنبی ها به رهبری/ نگاهی به سوابق یک عضو حرفه‌ای «شبکه نفوذ» به نظر می‌رسد «محفل» امنی خشم و غضب با انسان چه می‌کند؟ فیلم/ همه چیز درباره حوادث و خروش مردم ۲۳ تیر ۷۸ رئیسی:هر سه قوه باید در مسیر رفع مشکلات معیشتی باشند/قالیباف: مجلس آماده همکاری با دولت است/ روحانی: رهبری فرمودند فرمانده جنگ اقتصادی رئیس جمهور باشد