8 شهریور 1398 اخبار بین المللی اجتماعی - اخبار بین المللی ،

چگونه مردم را از امام حسین دور کنیم !؟

یک جلسه فرضی و محرمانه را درون سازمان مرکزی ام آی سیکس انگلستان در لندن ، با حضور کارشناسان تراز اول غربی و رژیم صهیونیستی تصور کنید. چگونه مردم را از امام حسین دور کنیم !؟

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  یک جلسه فرضی و محرمانه را درون سازمان مرکزی ام آی سیکس انگلستان در لندن ، با حضور کارشناسان تراز اول غربی و رژیم صهیونیستی تصور کنید. 
دستور کار جلسه اینست :

چگونه مردم را از امام حسین دور کنیم !

به نظر شما این افراد متخصص و صاحب نظر برای رسیدن به این هدف ،  چه راهکارهایی ارائه می دهند   !!؟

شاید بلافاصله فکر کنید احتمالا چنین پیشنهاد هایی ارائه خواهند داد :

با استفاده از رسانه هایمان از اساس منکر واقعه کربلا و نهضت عاشورا شویم !!؟

مقدسات شیعه را به سخره بگیریم !!؟

علیه امام حسین کتاب چاپ کنیم !!؟

با خط دهی افکارعمومی کاری کنیم که فلان سلبریتی ، بازیگر سینما و یا فوتبالیست در صفحه شخصی اینستاگرامش علیه ماه محرم پست منتشرکند !!؟

یا در مجالس محرم و صفر شیعیان بمب منفجر کنیم !!؟

خیر دوست عزیز . روا نیست برنامه های افرادی با این میزان از تخصص و تجربه را اینقدر ساده فرض کنیم .

در واقع هیچ کدام از گزینه های بالا جزو پیشنهادات این افراد خبره  نیست .

نه اینکه موارد بالا اتفاق نمی افتد ؛ می افتد ، اما نه به سفارش مستقیم آنها ، بلکه این اتفاقات اثر ثانویه طرح ریزی اولیه آنهاست و ابتدا به ساکن هیچکدام ازین موارد نتیجه قابل توجهی برایشان به ارمغان نخواهد آورد .

شاید بپرسید پس خروجی جلسه چیست و این افراد از چه راهکارهایی برای دور شدن مردم از امام حسین و در نهایت ضربه زدن به شیعه بهره می برند !!

پس دعوت میکنم کمی صبور باشید و تا انتهای مطلب همراه  .

بعد از ساعتها گفتگوی همه جانبه ، نقد وبررسی و تبادل نظرات مختلف ، همه بر این اصل به توافق میرسند که هیچ راهی بهتر از وارونه نشان دادن آرمانها ، استحاله و نیز تبدیل کردن عزاداری از وسیله ای برای قرب خدا و تذکری برای رعایت بیش از پیش حق الله و حق الناس به عزاداری فقط برای عزاداری و دیگر هیچ نیست .

مامور ویژه اطلاعاتی انگلستان در امور ایران در جمع بندی پایانی می گوید :

باید ترتیبی داده شود که درجامعه ایران و سایر جوامع شیعه ، مراسم عزاداری با  بی نظمی ، مزاحمت ، آلودگی صوتی ، بی قانونی و در یک کلام با پایمال کردن حق الناس گره بخورد و نفس عزاداری برای امام حسین توجیه کننده هر تضییع حقی باشد .

 اطلاع حداقلی از دین ، هدف امام حسین  و پیام عاشورا از ارکان پیاده سازی این هدف می باشد که جز با استفاده از اِعمال مدیریت افراد نا آگاه  و خالی کردن هیات های مذهبی از سخنران های دین پژوه و آگاهی بخش که زمینه ساز تفکر و تعمق در دین و حرکت امام حسین هستند ، و میدان دادن به مداحانی که ترویج کننده نگاه ابزاری به عزاداری و محرک و قلیان دهنده احساسات بدون فکر نوجوانان و جوانان هستند قابلیت تحقق ندارد .

گره زدن کل قیام عاشورا و نهضت امام سوم شیعیان به مسائل عاطفی و پررنگ کردن ابعاد احساسی آن و زدودن این حوزه از هرگونه ابعاد عقلانی و منطقی .

نحوه اجرای دستورالعمل ها برای رسیدن به هدف نهایی

 باید کوشید تا مجالس عزاداری با این شیوه ها برگزار و کلیت آن به این سمت و سو سوق پیدا کند  :

-برگزاری هیات در خانه های آپارتمانی بدون کسب رضایت و هماهنگی با سایرطبقات و عزاداری تا پاسی از شب همراه با صدای زیاد بلندگو جوری که نه تنها ساکنان دیگر طبقات آپارتمان بلکه همسایه های چند خانه آنورتر هم تا صبح نتوانند لحظه ای  پلک روی هم بگذارند .

- پارک ماشین جلوی درب همسایه های هیات به طوریکه امکان ورود و خروج ماشین از پارکینگ وحتی رفت و آمد به هیچ وجه فراهم نباشد تا تمام کارهای ضروریشان مثل آوردن فرزندان از مدرسه ، رفتن به دکتر ، سرکار ، خرید خانه و ... مختل شود .

- نصب بیرق های عریض و طویل هیات در خیابانها به گونه ای که حداقل نصف خیابان و دو سوم راه مردم در پیاده روها را بگیرد و هرشب سر حداقل ۱۰ الی 15 نفر از عابرین پیاده براثر برخورد با چوب بیرق منجر به شکستگی شده و راهی بیمارستان جهت بخیه و پانسمان شوند .

- نصب پرچم بین دو تیر چراغ برق ، همانطور که در سالهای قبل در مشهد ، نصب این پرچم ها به سر ستون ها همراه با وزش باد شدید منجر به سقوط  نگهدارنده عظیم الجثه لامپ ستون چراغ برق گردید .

- استفاده از مداح بی سواد و عشق بلندگو که نوحه هایش را از سبک ترانه خواننده های شیش و هشت داخلی و یا لس آنجلسی استخراج می کند ، تا برای مدت های طولانی کلیپهایش باعث خنده و هرهر و کرکر افراد در کافه ها و جمعهای دوستانه ، و نیز نَقل شب نشینی های خانواده های ایرانی گردیده و هم سوژه و دستاویزی شود برای شبکه های اسلام ستیز و تکفیری 

- برپایی خیمه های صلواتی در محل های نامناسب با صدای زیاد بلندگو  ،  به همراه اشغال تمام پیاده رو بدون رعایت نکات ایمنی و با عدم مهار بیرون زدگی فلزات و پیچ های سرتیز به طوریکه  در هرشبانه روز شکم 18/17 نفر از عابرین با برخورد با این اجسام تیز پاره شود

- توزیع شربت در سطح شهر به گونه ای که ترافیکی  ۳ کیلومتری ایجاد کند تا هم حجم تصادفات افزایش پیدا کرده و هم مردم از معطل شدن در هوای گرم اعصابشان به هم ریخته و کلافه شوند .

- برپایی مراسم آتش زدن خیمه در روز عاشورا ، بدون در نظر گرفتن همه جوانب ضروری و رعایت حداکثری اصول ایمنی ، عدم حضور ماشین آتش نشانی ، نبود هرگونه امکانات حداقلی برای اتفاع حریق و حتی یک کپسول آتش نشانی . مانند مراسم خیمه سوزانی سال 95 در رشت که باعث سوختن یک پسر 7 ساله و یک زن 37 ساله شد و نیزچندین مراسم دیگر در سالهای گذشته و در چند نقطه ایران

عدم استقرار سطل زباله هنگام توزیع چای و شربت ، تا لیوان های یکبار مصرف ، کف خیابان ، در جوب آب و فضای سبز اطراف آن ریخته شود . با اینکار مهم هم چهره شهر نازیبا خواهد شد و هم پدرِ کمرِ پاکبانان در می آید .

- برپایی مجالس خنده و شوخی آخر شب اعضای هیات  ، بعد از اتمام جلسه ، به مدت نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه جلوی درب هیات ، و بعد هم روشن کردن موتور و اقدام به 15 دقیقه گاز دادن جهت گرم شدن موتور و صاف شدن صدای اگزوز .

- بوق زدن های ممتد شبانه جهت چاق سلامتی و خداحافظی و زا به را کردن همسایه ها.

- بلند کردن صدای مداحی در ماشین ، آخر شبها ، به نحوی که با عبور از هر کوچه ای ، اهالی محل وحشت زده از خواب بیدار شوند

-  ذبح گاو ، گوسفند و شتر در خیابان های اصلی همراه با ازدحام جمعیت خصوصا جلوی چشم کودکان خردسال . مراسم نحر ((ذبح)) شتر در اصفهان، وسط انبوه جمعیت،با شیوه ای که گویی شتر فَلک زده جزو لشگر شمرابن ذی الجوشن است ،که در نهایت باعث رَم کردن حیوان شد و عده ای از مردم،آسیب دیده ، راهی بیمارستان شدند و نیز به تعدادی از ماشین هاخسارت وارد شد ، ایده ی بسیار جالب و تاثیرگزاری بود .

- استفاده از چوب و کُنده ی درخت برای پخت و پز بجای گاز شهری و سیلندری ، بگونه ای که حداقل ۳۰ الی ۴۰ نفر از ساکنین محل دچار مسمومیت با گاز دی اکسید کربن شده و زندگیشان را بوی دود بردارد .

- بیرون کردن بچه ها در پایان مراسم و هنگام نهار و شام از مجلس . اینکار تاثیر بسزایی در فاصله گرفتن این بچه ها از ماه محرم و هیات در بزرگسالی خواهد گذاشت .

- سنگین تر کردن علم ها و علامت ها برای عَلم کشی و علامت کشی در  ایام محرم و روز عاشورا ، با انواع و اقسام اشیای قدیمی مثل مجسمه شیر ، اژدها ، اسب ، فرش دستباف ، گُرز ، ترازو ، زنجیر ، عصا ، ظروف مسی و ... تا در هر هیات حداقل ۱۵ الی ۲۰ جوان و نوجوان علم کش ، دچار بیرون زدگی دیسک کمر ، پارگی رباط صلیبی ، مینیسک زانو و باد فتق شوند .

- برگزاری مراسم قمه زنی و زنجیر تیغی ، لطمه زنی ، سینه زنی با پای لخت روی خار ، روی زغال و درون آتش در ظهرعاشورا و فیلمبرداری ازآن و اشتراک بلافاصله در شبکه های اجتماعی و صفحه شخصی اینستاگرام ، خصوصا قمه زنی کودکان و نوجوانان .

- مجاز جلوه دادن رد شدن از چراغ قرمز ، سد معبر ، پارک غیر مجاز ، سوار کردن ۲۰۰۰ نفر بر روی یک وانت و ... هر کار خلاف قانون دیگر در ماه محرم

اما مهترین و نهایی ترین ضربه آنجاست که وقتی کسی بخاطر عدم رعایت حق الناس و سلب آسایش مردم اعتراض به حقی کرد ، سریع و بدون فوت وقت باید اورا از لشگریان یزید معرفی کرده و به او انگ دشمنی با امام حسین چسباند .

ختم جلسه فرضی و محرمانه برای اینکه چگونه مردم را از امام حسین دور کنیم !

حال به نظر شما ، این متخصصین جنگ نرم ، برای دور شدن و فاصله گرفتن مردم از امام حسین ع ، واقعا پیشنهادهایی غیر ازین موارد بالا مطرح می کنند !!؟

و سوال اینکه ما خودمان چقدر از رفتارهای توصیه شده این معاندین را به صورت تماما ناآگاهانه و کاملا داوطلبانه ، هر سال و هر محرم انجام می دهیم  !!؟

و یا بارها با آن مواجهه داشته اما بی تفاوت و حتی بدون یک تذکر کوچک از کنار آن گذشته ایم !!؟

رفتارهایی که با ارائه تصویر مخدوش و سراسر تناقض  از نهضت عاشورا ، رفته رفته ماه محرم را تبدیل به ماه آلودگی صوتی ، بی نظمی ، بی قانونی و تضییع حقوق سایرین تبدیل کرده و منجر به دلزدگی نسل جدید از این ماه خواهد شد .

پس اگر ادعای محبت اهل بیت را داریم و خود را شیعه میدانیم ، با پیروی از منش ایشان ، زمینه تحقق اهداف مورد نظر این کارشناسان را فراهم نکنیم .

چراکه پیروی حقیقی اهل بیت خود را ملزم به رعایت حق الله و حق الناس دانسته که خود مهترین معیار و مرزبندی بین شیعه حقیقی از شیعه تقلبی است .

جابرابن عبدالله انصاری در روایتی نقل مي‌کند که امام باقر«سلام‌الله‌علیه» به من فرمودند : اى جابر! آيا كسى كه ادعاي تشيّع دارد، دم زدن از محبّت ما خاندان برايش کافي است !!؟ سپس فرمودند : به خدا قسم شيعۀ ما نيست ، مگر آن كسي که تقوا داشته باشد و خدا را اطاعت نمايد .

 اى جابر !! شيعيان ما با فروتنى، تواضع، امانت‌داري، مداومت بر ياد خدا، روزه، نماز ، نيكى به پدر و مادر، مراعات حقوق همسايه، رسيدگي به فقرا، اداي قرض بدهکاران، کمک به يتيمان ، صداقت، تلاوت قرآن، خوش زباني و رفتار نيکو شناخته مي‌شوند .

بعد فرمودند: اى جابر! اگر کسي بگويد : من علي را و بالاتر از آن رسول خدا را دوست دارم، ولي از سيرۀ ايشان پيروي نکند ؛ اين محبّت ، به او هيچ سودى نخواهد بخشيد .

پس تقوا پيشه کنيد که خداوند با هيچكس خويشاوندی ندارد ، محبوب‌ترين و گرامي‌ترين بندگان نزد خداوند ، کسي است که بيشتر تقوا داشته باشد و بيشتر او را اطاعت کند.

به خدا قسم، جز با اطاعت خداى تبارك و تعالى، تقرّب به او امکان ندارد .

و در آخر نيز فرمودند : هر كه مطيع خدا باشد، دوست و شيعۀ ماست و هركه نافرمانى خدا كند، دشمن ما خواهد بود و

(( ولايت ما به جز با عمل كردن و پرهيزکاري به دست نمي‌آيد ))
الكافي، ج‏2، ص75

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
فیلم/ حافظان جان برکف میراث طبیعی کشور سالروز ولادت امام علی بن موسی الرضا(ع) روز محیط بان نامگذاری شده است انتقاد شدید علم الهدی امام جمعه مشهد از موسوی خوئینی ها *درک انقلابی نداری /فکر می‌کنید مردم شعور و درک ندارند؟ فیلم/جزئیات اطلاعات جدید از پرونده ترور حاج قاسم سلیمانی *هنر نفوذی‌ها بیشتر است یا صاحبان "محاسبه غلط"!؟ *نفوذی‌ها هنرمندتر هستند یا صاحبان محاسبه غلط!؟ *بدبینی به سیاه‌نمایانِ مدعی نفوذ.. واکنش زاکانی به شایعات مطرح شده درباره خانواده‌اش چرا به امام هشتم ضامن آهو می‌گویند؟/ پیام زندگی امام رضا(ع) در بیان رهبرانقلاب +تصاویر و گلچین مولودی ولادت امام رضا(ع) ادامه ی حواشی و تخلفات اقتصادی موجود در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان" قسمت سوم " دست باید نرود سوی کلنگ!/ ,وقتی کلنگ، رقص کنان در دست مسئولان جابجا می شود!!+تصویر مفاد منشور گام دوم انقلاب و خیزش بزرگ هادی هاشمیان و مجموعه ی مدیریتی انقلابی دادگستری کل گلستان جزئیات حادثه در یکی از سوله‌های در حال احداث سایت هسته‌ای نطنز نامه خویینی به امام المسلمین حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی همانند سنگی است که ابولهب سمت پیامبر اعظم پرتاب کرد/دستان ابولهب بریده باد سیروس گرجستانی درگذشت چه چیزهایی درباره این سند می‌دانیم؟+تصویر دیدار اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و اق قلا در مجلس با خانواده شهید علیرضا سبطی فیلم لحظه ربودن دختر خردسال در پارک بازی! باسابقه ترین نماینده مجلس یازدهم به کرونا مبتلا شد عکس/ وداع با مسافر بهشت تصویری از وداع جانسوز مادر، همسر و فرزند شهید مدافع حرم سعید کمالی در مشهد مقدس را می بینید. فیلم/ آمار نهایی کرونا در جهان تا ساعت ۰۸:۰۰ امروز اجرای نجات معجزه‌آسای حاج قاسم از حلقه محاصره دشمن نشست استانی مطالبه گران مردمی در قم+تصویر آخرین خبر از جزئیات حمایت از کاشفان و گزارشگران فساد معروف به طرح حمایت از سوت‌زنی مسئولین نظارتی و اجرائی دولت در استان گلستان و سازمان شیلات ایران باید پاسخگوی این حجم بالای مفاسد و انحرافات اقتصادی شیلات باشند منظور آقایان از حفظ آبروی مومن چیست ؟/ همان مولای متقیان که حرمت آبروی مسلمان را بالاتر از کعبه می داند،چنان بر بی آبرو شدن مسئول متخلف چپاولگر بیت المال اصرار دارد نخستین فیلم/ اتاق عملی که انفجار کلینیک سینا در آن رخ داد مشهد از شنبه تعطیل می‌شود/براساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا خراسان رضوی، مشهد از شنبه ۱۴ تیر به مدت یک هفته تعطیل می‌شود پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی جان‌باختن تعدادی از مردم در حادثه آتش سوزی/ دستگاه‌های مسئول مانع چنین ضایعات بی‌جبرانی شوند/ دستور رهبری برای بررسی سریع و صحیح علت حادثه یادداشت خواندنی وحید جلیلی خطاب به موسوی خوئینی‌ها/ نامه‌ موسوی خوئینی‌ها در راستای فرار او از پاسخگویی بابت عملکرد دولت مورد حمایتش بود تعداد قضات فاسد کمتر از یک درصد است/ ۱۲۵ نفر را در سال ۹۸ سلب صلاحیت قضایی کردیم/ نباید از مسئول خاطی گذشت پای لنگ نظارت بر آتلیه باغ ها/ تیشه آتلیه باغ ها بر ریشه فرهنگ + تصاویر / لزوم ورود دستگاه قضایی استان به تحرکات خزنده ضد فرهنگی فیلم و عکس لحظه انفجار در کلینیک سینا اطهر/ خفگی، علت مرگ جانباختگان حادثه سینا تندروی واقعی کیست؟ / چه کسانی در لباس قانون بی‌قانونی می‌کردند؟/ امام خامنه ای: تندرو کسی است که پایبند به انقلاب است!!+فیلم مرور 4 توهین تاریخی اصلاح‌طلبان به امام (ره) رونمایی اسنادی درباره تاجگردون/ چرا بررسی اعتبارنامه نمایندگان مهم است؟ پیام صریح فرمانده کل سپاه به دشمنان: با شکست های سریالی بیشتری مواجهتان خواهیم کرد/در طول تاریخ هرگز فاتحان قله های کوچک تحسین نشده‌اند/ راهی جز قوی شدن نداریم توضیح اسماعیلی درباره حکم اعدام برای سه نفر در اعتراضات آبان 98 روح الله زم به اعدام محکوم شد/ماجرای روح الله زم چیست؟ مسئولان خائن و خطرساز از زبان امام (ره) تسامح در مبارزه با فساد، بنوعی همدستی با فاسدان و مفسدان است/ در امر مبارزه با فساد نباید هیچ تبعیضی دیده شود. هیچکس و هیچ نهاد و دستگاهی نباید استثنا شود علت عقب‌نشینی ایران در جنگ اقتصادی چیست؟ +عکس فیلم/ بازتاب درخواست ایران از اینترپل برای بازداشت ترامپ جزییات جدید از آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سانحه هواپیمایی اوکراینی مروری بر مبارزات ضدفساد زاکانی/ از دانشگاه آزاد و مرتضوی تا زنگنه، معاون اول احمدی‌نژاد و برادر روحانی و اینک تاجگردون +تصاویر وصایای مهم شهدا در مورد بنیاد شهید/ کلیپ و مستند زیبا در مورد شهدا و دفاع مقدس و+تصاویرشهدا آخرین اخبار از واریز سود و خرید و فروش و آزادسازی سهام عدالت،آخرین ارزش سهام عدالت در سامانه اطلاع رسانی سهام عدالت/چطور سهام عدالت را بفروشیم؟ نحوه فروش سهام عدالت وضعیت قرمز کرونا در گلستان وضع استان گلستان در ابتلا به کرونا امروز قرمز شد انهدام باند سارقان مسلح در گلستان تعزیرات با تخلفات اقتصادی برخورد سریع و قاطع کند/ هیچ خط قرمزی در برخورد با فساد داخل و خارج مجموعه نباید وجود داشته باشد+فیلم و عکس مداح یک مجلس عزاداری بازداشت شد ارتباط پشت پرده ر-ج ( عنصر منتسب به یکی از روحانیون برجسته استان گلستان ) با شب دوست مالامیری ابدر بدهکار و مفسد اقتصادی نام آشنای متواری از کشور+عکس فیلم/ لحظه دستگیری وحید خزایی توسط سپاه پاسدان در فرودگاه امام خمینی(ره)
مفاد منشور گام دوم انقلاب و خیزش بزرگ هادی هاشمیان و مجموعه ی مدیریتی انقلابی دادگستری کل گلستان ادامه ی حواشی و تخلفات اقتصادی موجود در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان" قسمت سوم " دست باید نرود سوی کلنگ!/ ,وقتی کلنگ، رقص کنان در دست مسئولان جابجا می شود!!+تصویر نامه خویینی به امام المسلمین حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی همانند سنگی است که ابولهب سمت پیامبر اعظم پرتاب کرد/دستان ابولهب بریده باد فیلم لحظه ربودن دختر خردسال در پارک بازی! باسابقه ترین نماینده مجلس یازدهم به کرونا مبتلا شد جزئیات حادثه در یکی از سوله‌های در حال احداث سایت هسته‌ای نطنز عکس/ وداع با مسافر بهشت تصویری از وداع جانسوز مادر، همسر و فرزند شهید مدافع حرم سعید کمالی در مشهد مقدس را می بینید. سیروس گرجستانی درگذشت اجرای نجات معجزه‌آسای حاج قاسم از حلقه محاصره دشمن فیلم/ آمار نهایی کرونا در جهان تا ساعت ۰۸:۰۰ امروز آخرین خبر از جزئیات حمایت از کاشفان و گزارشگران فساد معروف به طرح حمایت از سوت‌زنی دیدار اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و اق قلا در مجلس با خانواده شهید علیرضا سبطی واکنش زاکانی به شایعات مطرح شده درباره خانواده‌اش فیلم/جزئیات اطلاعات جدید از پرونده ترور حاج قاسم سلیمانی چه چیزهایی درباره این سند می‌دانیم؟+تصویر نشست استانی مطالبه گران مردمی در قم+تصویر انتقاد شدید علم الهدی امام جمعه مشهد از موسوی خوئینی ها *درک انقلابی نداری /فکر می‌کنید مردم شعور و درک ندارند؟ *هنر نفوذی‌ها بیشتر است یا صاحبان "محاسبه غلط"!؟ *نفوذی‌ها هنرمندتر هستند یا صاحبان محاسبه غلط!؟ *بدبینی به سیاه‌نمایانِ مدعی نفوذ.. چرا به امام هشتم ضامن آهو می‌گویند؟/ پیام زندگی امام رضا(ع) در بیان رهبرانقلاب +تصاویر و گلچین مولودی ولادت امام رضا(ع)