8 شهریور 1398 اخبار بین المللی اجتماعی - اخبار بین المللی ،

چگونه مردم را از امام حسین دور کنیم !؟

یک جلسه فرضی و محرمانه را درون سازمان مرکزی ام آی سیکس انگلستان در لندن ، با حضور کارشناسان تراز اول غربی و رژیم صهیونیستی تصور کنید. چگونه مردم را از امام حسین دور کنیم !؟

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  یک جلسه فرضی و محرمانه را درون سازمان مرکزی ام آی سیکس انگلستان در لندن ، با حضور کارشناسان تراز اول غربی و رژیم صهیونیستی تصور کنید. 
دستور کار جلسه اینست :

چگونه مردم را از امام حسین دور کنیم !

به نظر شما این افراد متخصص و صاحب نظر برای رسیدن به این هدف ،  چه راهکارهایی ارائه می دهند   !!؟

شاید بلافاصله فکر کنید احتمالا چنین پیشنهاد هایی ارائه خواهند داد :

با استفاده از رسانه هایمان از اساس منکر واقعه کربلا و نهضت عاشورا شویم !!؟

مقدسات شیعه را به سخره بگیریم !!؟

علیه امام حسین کتاب چاپ کنیم !!؟

با خط دهی افکارعمومی کاری کنیم که فلان سلبریتی ، بازیگر سینما و یا فوتبالیست در صفحه شخصی اینستاگرامش علیه ماه محرم پست منتشرکند !!؟

یا در مجالس محرم و صفر شیعیان بمب منفجر کنیم !!؟

خیر دوست عزیز . روا نیست برنامه های افرادی با این میزان از تخصص و تجربه را اینقدر ساده فرض کنیم .

در واقع هیچ کدام از گزینه های بالا جزو پیشنهادات این افراد خبره  نیست .

نه اینکه موارد بالا اتفاق نمی افتد ؛ می افتد ، اما نه به سفارش مستقیم آنها ، بلکه این اتفاقات اثر ثانویه طرح ریزی اولیه آنهاست و ابتدا به ساکن هیچکدام ازین موارد نتیجه قابل توجهی برایشان به ارمغان نخواهد آورد .

شاید بپرسید پس خروجی جلسه چیست و این افراد از چه راهکارهایی برای دور شدن مردم از امام حسین و در نهایت ضربه زدن به شیعه بهره می برند !!

پس دعوت میکنم کمی صبور باشید و تا انتهای مطلب همراه  .

بعد از ساعتها گفتگوی همه جانبه ، نقد وبررسی و تبادل نظرات مختلف ، همه بر این اصل به توافق میرسند که هیچ راهی بهتر از وارونه نشان دادن آرمانها ، استحاله و نیز تبدیل کردن عزاداری از وسیله ای برای قرب خدا و تذکری برای رعایت بیش از پیش حق الله و حق الناس به عزاداری فقط برای عزاداری و دیگر هیچ نیست .

مامور ویژه اطلاعاتی انگلستان در امور ایران در جمع بندی پایانی می گوید :

باید ترتیبی داده شود که درجامعه ایران و سایر جوامع شیعه ، مراسم عزاداری با  بی نظمی ، مزاحمت ، آلودگی صوتی ، بی قانونی و در یک کلام با پایمال کردن حق الناس گره بخورد و نفس عزاداری برای امام حسین توجیه کننده هر تضییع حقی باشد .

 اطلاع حداقلی از دین ، هدف امام حسین  و پیام عاشورا از ارکان پیاده سازی این هدف می باشد که جز با استفاده از اِعمال مدیریت افراد نا آگاه  و خالی کردن هیات های مذهبی از سخنران های دین پژوه و آگاهی بخش که زمینه ساز تفکر و تعمق در دین و حرکت امام حسین هستند ، و میدان دادن به مداحانی که ترویج کننده نگاه ابزاری به عزاداری و محرک و قلیان دهنده احساسات بدون فکر نوجوانان و جوانان هستند قابلیت تحقق ندارد .

گره زدن کل قیام عاشورا و نهضت امام سوم شیعیان به مسائل عاطفی و پررنگ کردن ابعاد احساسی آن و زدودن این حوزه از هرگونه ابعاد عقلانی و منطقی .

نحوه اجرای دستورالعمل ها برای رسیدن به هدف نهایی

 باید کوشید تا مجالس عزاداری با این شیوه ها برگزار و کلیت آن به این سمت و سو سوق پیدا کند  :

-برگزاری هیات در خانه های آپارتمانی بدون کسب رضایت و هماهنگی با سایرطبقات و عزاداری تا پاسی از شب همراه با صدای زیاد بلندگو جوری که نه تنها ساکنان دیگر طبقات آپارتمان بلکه همسایه های چند خانه آنورتر هم تا صبح نتوانند لحظه ای  پلک روی هم بگذارند .

- پارک ماشین جلوی درب همسایه های هیات به طوریکه امکان ورود و خروج ماشین از پارکینگ وحتی رفت و آمد به هیچ وجه فراهم نباشد تا تمام کارهای ضروریشان مثل آوردن فرزندان از مدرسه ، رفتن به دکتر ، سرکار ، خرید خانه و ... مختل شود .

- نصب بیرق های عریض و طویل هیات در خیابانها به گونه ای که حداقل نصف خیابان و دو سوم راه مردم در پیاده روها را بگیرد و هرشب سر حداقل ۱۰ الی 15 نفر از عابرین پیاده براثر برخورد با چوب بیرق منجر به شکستگی شده و راهی بیمارستان جهت بخیه و پانسمان شوند .

- نصب پرچم بین دو تیر چراغ برق ، همانطور که در سالهای قبل در مشهد ، نصب این پرچم ها به سر ستون ها همراه با وزش باد شدید منجر به سقوط  نگهدارنده عظیم الجثه لامپ ستون چراغ برق گردید .

- استفاده از مداح بی سواد و عشق بلندگو که نوحه هایش را از سبک ترانه خواننده های شیش و هشت داخلی و یا لس آنجلسی استخراج می کند ، تا برای مدت های طولانی کلیپهایش باعث خنده و هرهر و کرکر افراد در کافه ها و جمعهای دوستانه ، و نیز نَقل شب نشینی های خانواده های ایرانی گردیده و هم سوژه و دستاویزی شود برای شبکه های اسلام ستیز و تکفیری 

- برپایی خیمه های صلواتی در محل های نامناسب با صدای زیاد بلندگو  ،  به همراه اشغال تمام پیاده رو بدون رعایت نکات ایمنی و با عدم مهار بیرون زدگی فلزات و پیچ های سرتیز به طوریکه  در هرشبانه روز شکم 18/17 نفر از عابرین با برخورد با این اجسام تیز پاره شود

- توزیع شربت در سطح شهر به گونه ای که ترافیکی  ۳ کیلومتری ایجاد کند تا هم حجم تصادفات افزایش پیدا کرده و هم مردم از معطل شدن در هوای گرم اعصابشان به هم ریخته و کلافه شوند .

- برپایی مراسم آتش زدن خیمه در روز عاشورا ، بدون در نظر گرفتن همه جوانب ضروری و رعایت حداکثری اصول ایمنی ، عدم حضور ماشین آتش نشانی ، نبود هرگونه امکانات حداقلی برای اتفاع حریق و حتی یک کپسول آتش نشانی . مانند مراسم خیمه سوزانی سال 95 در رشت که باعث سوختن یک پسر 7 ساله و یک زن 37 ساله شد و نیزچندین مراسم دیگر در سالهای گذشته و در چند نقطه ایران

عدم استقرار سطل زباله هنگام توزیع چای و شربت ، تا لیوان های یکبار مصرف ، کف خیابان ، در جوب آب و فضای سبز اطراف آن ریخته شود . با اینکار مهم هم چهره شهر نازیبا خواهد شد و هم پدرِ کمرِ پاکبانان در می آید .

- برپایی مجالس خنده و شوخی آخر شب اعضای هیات  ، بعد از اتمام جلسه ، به مدت نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه جلوی درب هیات ، و بعد هم روشن کردن موتور و اقدام به 15 دقیقه گاز دادن جهت گرم شدن موتور و صاف شدن صدای اگزوز .

- بوق زدن های ممتد شبانه جهت چاق سلامتی و خداحافظی و زا به را کردن همسایه ها.

- بلند کردن صدای مداحی در ماشین ، آخر شبها ، به نحوی که با عبور از هر کوچه ای ، اهالی محل وحشت زده از خواب بیدار شوند

-  ذبح گاو ، گوسفند و شتر در خیابان های اصلی همراه با ازدحام جمعیت خصوصا جلوی چشم کودکان خردسال . مراسم نحر ((ذبح)) شتر در اصفهان، وسط انبوه جمعیت،با شیوه ای که گویی شتر فَلک زده جزو لشگر شمرابن ذی الجوشن است ،که در نهایت باعث رَم کردن حیوان شد و عده ای از مردم،آسیب دیده ، راهی بیمارستان شدند و نیز به تعدادی از ماشین هاخسارت وارد شد ، ایده ی بسیار جالب و تاثیرگزاری بود .

- استفاده از چوب و کُنده ی درخت برای پخت و پز بجای گاز شهری و سیلندری ، بگونه ای که حداقل ۳۰ الی ۴۰ نفر از ساکنین محل دچار مسمومیت با گاز دی اکسید کربن شده و زندگیشان را بوی دود بردارد .

- بیرون کردن بچه ها در پایان مراسم و هنگام نهار و شام از مجلس . اینکار تاثیر بسزایی در فاصله گرفتن این بچه ها از ماه محرم و هیات در بزرگسالی خواهد گذاشت .

- سنگین تر کردن علم ها و علامت ها برای عَلم کشی و علامت کشی در  ایام محرم و روز عاشورا ، با انواع و اقسام اشیای قدیمی مثل مجسمه شیر ، اژدها ، اسب ، فرش دستباف ، گُرز ، ترازو ، زنجیر ، عصا ، ظروف مسی و ... تا در هر هیات حداقل ۱۵ الی ۲۰ جوان و نوجوان علم کش ، دچار بیرون زدگی دیسک کمر ، پارگی رباط صلیبی ، مینیسک زانو و باد فتق شوند .

- برگزاری مراسم قمه زنی و زنجیر تیغی ، لطمه زنی ، سینه زنی با پای لخت روی خار ، روی زغال و درون آتش در ظهرعاشورا و فیلمبرداری ازآن و اشتراک بلافاصله در شبکه های اجتماعی و صفحه شخصی اینستاگرام ، خصوصا قمه زنی کودکان و نوجوانان .

- مجاز جلوه دادن رد شدن از چراغ قرمز ، سد معبر ، پارک غیر مجاز ، سوار کردن ۲۰۰۰ نفر بر روی یک وانت و ... هر کار خلاف قانون دیگر در ماه محرم

اما مهترین و نهایی ترین ضربه آنجاست که وقتی کسی بخاطر عدم رعایت حق الناس و سلب آسایش مردم اعتراض به حقی کرد ، سریع و بدون فوت وقت باید اورا از لشگریان یزید معرفی کرده و به او انگ دشمنی با امام حسین چسباند .

ختم جلسه فرضی و محرمانه برای اینکه چگونه مردم را از امام حسین دور کنیم !

حال به نظر شما ، این متخصصین جنگ نرم ، برای دور شدن و فاصله گرفتن مردم از امام حسین ع ، واقعا پیشنهادهایی غیر ازین موارد بالا مطرح می کنند !!؟

و سوال اینکه ما خودمان چقدر از رفتارهای توصیه شده این معاندین را به صورت تماما ناآگاهانه و کاملا داوطلبانه ، هر سال و هر محرم انجام می دهیم  !!؟

و یا بارها با آن مواجهه داشته اما بی تفاوت و حتی بدون یک تذکر کوچک از کنار آن گذشته ایم !!؟

رفتارهایی که با ارائه تصویر مخدوش و سراسر تناقض  از نهضت عاشورا ، رفته رفته ماه محرم را تبدیل به ماه آلودگی صوتی ، بی نظمی ، بی قانونی و تضییع حقوق سایرین تبدیل کرده و منجر به دلزدگی نسل جدید از این ماه خواهد شد .

پس اگر ادعای محبت اهل بیت را داریم و خود را شیعه میدانیم ، با پیروی از منش ایشان ، زمینه تحقق اهداف مورد نظر این کارشناسان را فراهم نکنیم .

چراکه پیروی حقیقی اهل بیت خود را ملزم به رعایت حق الله و حق الناس دانسته که خود مهترین معیار و مرزبندی بین شیعه حقیقی از شیعه تقلبی است .

جابرابن عبدالله انصاری در روایتی نقل مي‌کند که امام باقر«سلام‌الله‌علیه» به من فرمودند : اى جابر! آيا كسى كه ادعاي تشيّع دارد، دم زدن از محبّت ما خاندان برايش کافي است !!؟ سپس فرمودند : به خدا قسم شيعۀ ما نيست ، مگر آن كسي که تقوا داشته باشد و خدا را اطاعت نمايد .

 اى جابر !! شيعيان ما با فروتنى، تواضع، امانت‌داري، مداومت بر ياد خدا، روزه، نماز ، نيكى به پدر و مادر، مراعات حقوق همسايه، رسيدگي به فقرا، اداي قرض بدهکاران، کمک به يتيمان ، صداقت، تلاوت قرآن، خوش زباني و رفتار نيکو شناخته مي‌شوند .

بعد فرمودند: اى جابر! اگر کسي بگويد : من علي را و بالاتر از آن رسول خدا را دوست دارم، ولي از سيرۀ ايشان پيروي نکند ؛ اين محبّت ، به او هيچ سودى نخواهد بخشيد .

پس تقوا پيشه کنيد که خداوند با هيچكس خويشاوندی ندارد ، محبوب‌ترين و گرامي‌ترين بندگان نزد خداوند ، کسي است که بيشتر تقوا داشته باشد و بيشتر او را اطاعت کند.

به خدا قسم، جز با اطاعت خداى تبارك و تعالى، تقرّب به او امکان ندارد .

و در آخر نيز فرمودند : هر كه مطيع خدا باشد، دوست و شيعۀ ماست و هركه نافرمانى خدا كند، دشمن ما خواهد بود و

(( ولايت ما به جز با عمل كردن و پرهيزکاري به دست نمي‌آيد ))
الكافي، ج‏2، ص75

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
روحانی گلایه مردم را شنید اما به غرب دلداری داد! / دولت معطل اروپا و مردم معطل دولت/ تناقض‌گویی‌ها بی‌انتهای دولت تدبیر و امید حمله روحانی به قوه قضائیه صدای حامیان دولت را هم درآورد/آقای روحانی! از برادر خودتان شروع کنید/هجمه روحانی به دستگاه قضا به‌دلیل کارنامه بد اقتصادی است/سخنان روحانی جدی گرفته نشود!/فعالان و کارشناسان اقتصادی چه گفتند؟/روحانی درباره مدیریت خود در حوزه اقتصاد حرفی نزد!/فعالان و کارشناسان اقتصادی چه گفتند؟/بیشتر شبیه نطق انتخاباتی بود/جا داشت «روحانی» از گوش‌های مخملی ما هم یاد می‌کرد!/بازنده این با نگرانی عجیب از قاطعیت قوه قضائیه در مبارزه با فساد دانه‌درشت‌ها ستون جنگی دشمن در دل جمهوری اسلامى/ به اسم اصلاحات به کام دشمنان ایران+عکس انگ زدن روحانی به قوه قضاییه، به خاطر ترس از اعترافات احتمالی «روح الله زم» است / محبوبیت روحانی به کمتر از ۱۰ درصد رسیده هشدار مردم کرند گنبد به کاندیدای میلیاردی/ رای خود را نمی فروشیم/ به کاسبان رأی ندهید که با حقوق شما معامله می کنند+فیلم سخنرانی طنز رییس قوه قضاییه: گرفتارحاشیه‌ها نمی‌شویم جزئیات وعده کمک جدید مالی روحانی به ۱۸ میلیون خانوار ایرانی دستگیری‌تیم تروریستی در هتل نزدیک دفتر امام‌جمعه‌مشهد ناقوس شکست در یزد به صدا درآمد / تیم امنیتی روحانی غافل از تفاوت دو انتخابات اسفند ماه سالهای ۹۴و ۹۸ سخنگوی قوه قضاییه: بیش از ٦ سال از استقرار دولت می‌گذرد، اگر فسادی رخ داده چرا الان باید اعلام کنند؟/ ارتقای سمت متهمان دخیل در پرونده بابک زنجانی توسط دولت تعامل با دشمن؛ تقابل با خودی؟! اعلام معجزه ای عجیب در نزدیکی قبر مطهر حضرت ابوالفضل گزارش تصویری از مطالبات مردم یزد که روحانی ندید حاشیه‌های «زم» برای سرویس اطلاعاتی فرانسه ماجرای «سوزاندان اجساد» در دانشگاه علوم پزشکی چه بود؟ دلواپسی رسانه ضدانقلاب برای نماینده هتاک! توپخانه روحانی علیه رئیسی در یزد/ چند نفر را بردید دادگاه و تبلیغ کردید! انتصاب حمید وسکویی بعنوان سرپرست اداره کل زندانهای استان گلستان گزارش تصویری استقبال از زائر گمشده امیرمحمد نوچمنی زائر اربعین حسینی در زادگاهش مسئول یا محصول؟! توضیحات فرمانده سابق سپاه در مورد بازداشت روح الله زم سگ در صف معترضان شیلیایی و علیه پلیس ضد شورش که سوژه رسانه‌های دنیا شد نقدی به مقاله "آشوب در انتظارِ آشور" اولین بار چه کسی عکس‌های خصوصی خواهر زن آذری جهرمی را منتشر کردو چرا؟ +عکس برخورد انقلابی و قابل تحسین دادستانی با مراکز مروج فساد مدیران استان البرز دست از ویژه‌خواری بردارند خاتمی باید از مردم عذرخواهی کند یا نباید؟!/ کرباسچی: عنوان «خاتمی باید از مردم عذرخواهی کند» درست نبود!/ اصلاح طلبان باید از مردم عذرخواهی کنند! سامانه آباد سامانه ای برای ثبت نام طرح ملی مسکن/ آموزش نحوه ثبت نام در سامانه آباد سامانه آباد جزئیات عملیات ناکام اسرائیل برای ترور شخصیتی حاج قاسم/ آیا همکاری اصلاح‌طلبان با رژیم صهیونیستی عمدی است؟ +عکس و فیلم بیانیه مهم عبدالمهدی درباره تحولات عراق نگاه به مجلس دهم بر اساس مدارک تحصیلی نمایندگان آشوب در انتظارِ آشور اطلاعات جدید از سرنگونی پهپاد متجاوز/"تحقیر دشمن با شلیک ضعیف‌ترین موشک پدافندی ایران" حسن روحانی چه کسانی را "جنایتکار" می داند !؟/ به آقایان وزرا توصیه می کنیم که مراقب این ترفند جناب روحانی باشند سامانه ثبت نام طرح مسکن ملی/سامانه طرح اقدام ملی تأمین مسکن https://abad.bonyadmaskan.ir منهدم شدن پهپاد متجاوز قبل از رسیدن به اماکن حساس عکس/تجمع اعتراض به خصوصی سازی مدارس با حضور دانشجویان تهرانی دشمن شکاران شبانه روز جزئیات نحوه انتخاب «زاکانی» برای حضور در لیست انتخاباتی قم ساقط کردن یک پهپاد خارجی در ماهشهر جزئیات جدید از بازداشت بازرس آژانس در سایت هسته ای نطنز متهم شدن امین حسن‌زاده، مهندس برق به انتقال اسرار تجاری آمریکا طرز درست کردن عصاره لیمو سیر و جعفری برای درمان پاکسازی و سم زدایی کبد و گرفتگی عروق قلب از بگم‌ بگم های احمدی نژاد تا بگم بگم حسن روحانی/ در کشور اینها تنها مسئولین ارشد هستند که هیچ رازی را نمی توانند در دل خود نگه دارند هرچی بود گفتند چرا دکتر خون میرزائی با وجود تکیه بر جایگاه ریاست سازمان شیلات ایران قدرت عملی و اجرائی ندارد؟/ سوالهایی که مدیرکل پرحاشیه شیلان گلستان برای آنان پاسخی نداشت !! رمزگشایی از علت بازداشت بازرس آژانس بین المللی هسته‌ای در نطنز / آیا ایران به دنبال بمب است؟ به همت پلیس امنیت؛ تمامی ضاربان کوی طبیعت گرگان شناسایی شدند ماجرای عکس جنجالی امیر حسین صدیق/ من داعشی نیستم/ همکار من هم پس از روشن شدن حقیقت آزاد شد! / واقعیت ماجرا چه بود؟+تصویر
اعلام معجزه ای عجیب در نزدیکی قبر مطهر حضرت ابوالفضل دستگیری‌تیم تروریستی در هتل نزدیک دفتر امام‌جمعه‌مشهد توپخانه روحانی علیه رئیسی در یزد/ چند نفر را بردید دادگاه و تبلیغ کردید! ناقوس شکست در یزد به صدا درآمد / تیم امنیتی روحانی غافل از تفاوت دو انتخابات اسفند ماه سالهای ۹۴و ۹۸ انگ زدن روحانی به قوه قضاییه، به خاطر ترس از اعترافات احتمالی «روح الله زم» است / محبوبیت روحانی به کمتر از ۱۰ درصد رسیده ستون جنگی دشمن در دل جمهوری اسلامى/ به اسم اصلاحات به کام دشمنان ایران+عکس گزارش تصویری از مطالبات مردم یزد که روحانی ندید تعامل با دشمن؛ تقابل با خودی؟! نگرانی عجیب از قاطعیت قوه قضائیه در مبارزه با فساد دانه‌درشت‌ها سخنگوی قوه قضاییه: بیش از ٦ سال از استقرار دولت می‌گذرد، اگر فسادی رخ داده چرا الان باید اعلام کنند؟/ ارتقای سمت متهمان دخیل در پرونده بابک زنجانی توسط دولت هشدار مردم کرند گنبد به کاندیدای میلیاردی/ رای خود را نمی فروشیم/ به کاسبان رأی ندهید که با حقوق شما معامله می کنند+فیلم ماجرای «سوزاندان اجساد» در دانشگاه علوم پزشکی چه بود؟ حاشیه‌های «زم» برای سرویس اطلاعاتی فرانسه سخنرانی طنز دلواپسی رسانه ضدانقلاب برای نماینده هتاک! جزئیات وعده کمک جدید مالی روحانی به ۱۸ میلیون خانوار ایرانی رییس قوه قضاییه: گرفتارحاشیه‌ها نمی‌شویم حمله روحانی به قوه قضائیه صدای حامیان دولت را هم درآورد/آقای روحانی! از برادر خودتان شروع کنید/هجمه روحانی به دستگاه قضا به‌دلیل کارنامه بد اقتصادی است/سخنان روحانی جدی گرفته نشود!/فعالان و کارشناسان اقتصادی چه گفتند؟/روحانی درباره مدیریت خود در حوزه اقتصاد حرفی نزد!/فعالان و کارشناسان اقتصادی چه گفتند؟/بیشتر شبیه نطق انتخاباتی بود/جا داشت «روحانی» از گوش‌های مخملی ما هم یاد می‌کرد!/بازنده این با روحانی گلایه مردم را شنید اما به غرب دلداری داد! / دولت معطل اروپا و مردم معطل دولت/ تناقض‌گویی‌ها بی‌انتهای دولت تدبیر و امید