8 شهریور 1398 اخبار بین المللی اجتماعی - اخبار بین المللی ،

چگونه مردم را از امام حسین دور کنیم !؟

یک جلسه فرضی و محرمانه را درون سازمان مرکزی ام آی سیکس انگلستان در لندن ، با حضور کارشناسان تراز اول غربی و رژیم صهیونیستی تصور کنید. چگونه مردم را از امام حسین دور کنیم !؟

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  یک جلسه فرضی و محرمانه را درون سازمان مرکزی ام آی سیکس انگلستان در لندن ، با حضور کارشناسان تراز اول غربی و رژیم صهیونیستی تصور کنید. 
دستور کار جلسه اینست :

چگونه مردم را از امام حسین دور کنیم !

به نظر شما این افراد متخصص و صاحب نظر برای رسیدن به این هدف ،  چه راهکارهایی ارائه می دهند   !!؟

شاید بلافاصله فکر کنید احتمالا چنین پیشنهاد هایی ارائه خواهند داد :

با استفاده از رسانه هایمان از اساس منکر واقعه کربلا و نهضت عاشورا شویم !!؟

مقدسات شیعه را به سخره بگیریم !!؟

علیه امام حسین کتاب چاپ کنیم !!؟

با خط دهی افکارعمومی کاری کنیم که فلان سلبریتی ، بازیگر سینما و یا فوتبالیست در صفحه شخصی اینستاگرامش علیه ماه محرم پست منتشرکند !!؟

یا در مجالس محرم و صفر شیعیان بمب منفجر کنیم !!؟

خیر دوست عزیز . روا نیست برنامه های افرادی با این میزان از تخصص و تجربه را اینقدر ساده فرض کنیم .

در واقع هیچ کدام از گزینه های بالا جزو پیشنهادات این افراد خبره  نیست .

نه اینکه موارد بالا اتفاق نمی افتد ؛ می افتد ، اما نه به سفارش مستقیم آنها ، بلکه این اتفاقات اثر ثانویه طرح ریزی اولیه آنهاست و ابتدا به ساکن هیچکدام ازین موارد نتیجه قابل توجهی برایشان به ارمغان نخواهد آورد .

شاید بپرسید پس خروجی جلسه چیست و این افراد از چه راهکارهایی برای دور شدن مردم از امام حسین و در نهایت ضربه زدن به شیعه بهره می برند !!

پس دعوت میکنم کمی صبور باشید و تا انتهای مطلب همراه  .

بعد از ساعتها گفتگوی همه جانبه ، نقد وبررسی و تبادل نظرات مختلف ، همه بر این اصل به توافق میرسند که هیچ راهی بهتر از وارونه نشان دادن آرمانها ، استحاله و نیز تبدیل کردن عزاداری از وسیله ای برای قرب خدا و تذکری برای رعایت بیش از پیش حق الله و حق الناس به عزاداری فقط برای عزاداری و دیگر هیچ نیست .

مامور ویژه اطلاعاتی انگلستان در امور ایران در جمع بندی پایانی می گوید :

باید ترتیبی داده شود که درجامعه ایران و سایر جوامع شیعه ، مراسم عزاداری با  بی نظمی ، مزاحمت ، آلودگی صوتی ، بی قانونی و در یک کلام با پایمال کردن حق الناس گره بخورد و نفس عزاداری برای امام حسین توجیه کننده هر تضییع حقی باشد .

 اطلاع حداقلی از دین ، هدف امام حسین  و پیام عاشورا از ارکان پیاده سازی این هدف می باشد که جز با استفاده از اِعمال مدیریت افراد نا آگاه  و خالی کردن هیات های مذهبی از سخنران های دین پژوه و آگاهی بخش که زمینه ساز تفکر و تعمق در دین و حرکت امام حسین هستند ، و میدان دادن به مداحانی که ترویج کننده نگاه ابزاری به عزاداری و محرک و قلیان دهنده احساسات بدون فکر نوجوانان و جوانان هستند قابلیت تحقق ندارد .

گره زدن کل قیام عاشورا و نهضت امام سوم شیعیان به مسائل عاطفی و پررنگ کردن ابعاد احساسی آن و زدودن این حوزه از هرگونه ابعاد عقلانی و منطقی .

نحوه اجرای دستورالعمل ها برای رسیدن به هدف نهایی

 باید کوشید تا مجالس عزاداری با این شیوه ها برگزار و کلیت آن به این سمت و سو سوق پیدا کند  :

-برگزاری هیات در خانه های آپارتمانی بدون کسب رضایت و هماهنگی با سایرطبقات و عزاداری تا پاسی از شب همراه با صدای زیاد بلندگو جوری که نه تنها ساکنان دیگر طبقات آپارتمان بلکه همسایه های چند خانه آنورتر هم تا صبح نتوانند لحظه ای  پلک روی هم بگذارند .

- پارک ماشین جلوی درب همسایه های هیات به طوریکه امکان ورود و خروج ماشین از پارکینگ وحتی رفت و آمد به هیچ وجه فراهم نباشد تا تمام کارهای ضروریشان مثل آوردن فرزندان از مدرسه ، رفتن به دکتر ، سرکار ، خرید خانه و ... مختل شود .

- نصب بیرق های عریض و طویل هیات در خیابانها به گونه ای که حداقل نصف خیابان و دو سوم راه مردم در پیاده روها را بگیرد و هرشب سر حداقل ۱۰ الی 15 نفر از عابرین پیاده براثر برخورد با چوب بیرق منجر به شکستگی شده و راهی بیمارستان جهت بخیه و پانسمان شوند .

- نصب پرچم بین دو تیر چراغ برق ، همانطور که در سالهای قبل در مشهد ، نصب این پرچم ها به سر ستون ها همراه با وزش باد شدید منجر به سقوط  نگهدارنده عظیم الجثه لامپ ستون چراغ برق گردید .

- استفاده از مداح بی سواد و عشق بلندگو که نوحه هایش را از سبک ترانه خواننده های شیش و هشت داخلی و یا لس آنجلسی استخراج می کند ، تا برای مدت های طولانی کلیپهایش باعث خنده و هرهر و کرکر افراد در کافه ها و جمعهای دوستانه ، و نیز نَقل شب نشینی های خانواده های ایرانی گردیده و هم سوژه و دستاویزی شود برای شبکه های اسلام ستیز و تکفیری 

- برپایی خیمه های صلواتی در محل های نامناسب با صدای زیاد بلندگو  ،  به همراه اشغال تمام پیاده رو بدون رعایت نکات ایمنی و با عدم مهار بیرون زدگی فلزات و پیچ های سرتیز به طوریکه  در هرشبانه روز شکم 18/17 نفر از عابرین با برخورد با این اجسام تیز پاره شود

- توزیع شربت در سطح شهر به گونه ای که ترافیکی  ۳ کیلومتری ایجاد کند تا هم حجم تصادفات افزایش پیدا کرده و هم مردم از معطل شدن در هوای گرم اعصابشان به هم ریخته و کلافه شوند .

- برپایی مراسم آتش زدن خیمه در روز عاشورا ، بدون در نظر گرفتن همه جوانب ضروری و رعایت حداکثری اصول ایمنی ، عدم حضور ماشین آتش نشانی ، نبود هرگونه امکانات حداقلی برای اتفاع حریق و حتی یک کپسول آتش نشانی . مانند مراسم خیمه سوزانی سال 95 در رشت که باعث سوختن یک پسر 7 ساله و یک زن 37 ساله شد و نیزچندین مراسم دیگر در سالهای گذشته و در چند نقطه ایران

عدم استقرار سطل زباله هنگام توزیع چای و شربت ، تا لیوان های یکبار مصرف ، کف خیابان ، در جوب آب و فضای سبز اطراف آن ریخته شود . با اینکار مهم هم چهره شهر نازیبا خواهد شد و هم پدرِ کمرِ پاکبانان در می آید .

- برپایی مجالس خنده و شوخی آخر شب اعضای هیات  ، بعد از اتمام جلسه ، به مدت نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه جلوی درب هیات ، و بعد هم روشن کردن موتور و اقدام به 15 دقیقه گاز دادن جهت گرم شدن موتور و صاف شدن صدای اگزوز .

- بوق زدن های ممتد شبانه جهت چاق سلامتی و خداحافظی و زا به را کردن همسایه ها.

- بلند کردن صدای مداحی در ماشین ، آخر شبها ، به نحوی که با عبور از هر کوچه ای ، اهالی محل وحشت زده از خواب بیدار شوند

-  ذبح گاو ، گوسفند و شتر در خیابان های اصلی همراه با ازدحام جمعیت خصوصا جلوی چشم کودکان خردسال . مراسم نحر ((ذبح)) شتر در اصفهان، وسط انبوه جمعیت،با شیوه ای که گویی شتر فَلک زده جزو لشگر شمرابن ذی الجوشن است ،که در نهایت باعث رَم کردن حیوان شد و عده ای از مردم،آسیب دیده ، راهی بیمارستان شدند و نیز به تعدادی از ماشین هاخسارت وارد شد ، ایده ی بسیار جالب و تاثیرگزاری بود .

- استفاده از چوب و کُنده ی درخت برای پخت و پز بجای گاز شهری و سیلندری ، بگونه ای که حداقل ۳۰ الی ۴۰ نفر از ساکنین محل دچار مسمومیت با گاز دی اکسید کربن شده و زندگیشان را بوی دود بردارد .

- بیرون کردن بچه ها در پایان مراسم و هنگام نهار و شام از مجلس . اینکار تاثیر بسزایی در فاصله گرفتن این بچه ها از ماه محرم و هیات در بزرگسالی خواهد گذاشت .

- سنگین تر کردن علم ها و علامت ها برای عَلم کشی و علامت کشی در  ایام محرم و روز عاشورا ، با انواع و اقسام اشیای قدیمی مثل مجسمه شیر ، اژدها ، اسب ، فرش دستباف ، گُرز ، ترازو ، زنجیر ، عصا ، ظروف مسی و ... تا در هر هیات حداقل ۱۵ الی ۲۰ جوان و نوجوان علم کش ، دچار بیرون زدگی دیسک کمر ، پارگی رباط صلیبی ، مینیسک زانو و باد فتق شوند .

- برگزاری مراسم قمه زنی و زنجیر تیغی ، لطمه زنی ، سینه زنی با پای لخت روی خار ، روی زغال و درون آتش در ظهرعاشورا و فیلمبرداری ازآن و اشتراک بلافاصله در شبکه های اجتماعی و صفحه شخصی اینستاگرام ، خصوصا قمه زنی کودکان و نوجوانان .

- مجاز جلوه دادن رد شدن از چراغ قرمز ، سد معبر ، پارک غیر مجاز ، سوار کردن ۲۰۰۰ نفر بر روی یک وانت و ... هر کار خلاف قانون دیگر در ماه محرم

اما مهترین و نهایی ترین ضربه آنجاست که وقتی کسی بخاطر عدم رعایت حق الناس و سلب آسایش مردم اعتراض به حقی کرد ، سریع و بدون فوت وقت باید اورا از لشگریان یزید معرفی کرده و به او انگ دشمنی با امام حسین چسباند .

ختم جلسه فرضی و محرمانه برای اینکه چگونه مردم را از امام حسین دور کنیم !

حال به نظر شما ، این متخصصین جنگ نرم ، برای دور شدن و فاصله گرفتن مردم از امام حسین ع ، واقعا پیشنهادهایی غیر ازین موارد بالا مطرح می کنند !!؟

و سوال اینکه ما خودمان چقدر از رفتارهای توصیه شده این معاندین را به صورت تماما ناآگاهانه و کاملا داوطلبانه ، هر سال و هر محرم انجام می دهیم  !!؟

و یا بارها با آن مواجهه داشته اما بی تفاوت و حتی بدون یک تذکر کوچک از کنار آن گذشته ایم !!؟

رفتارهایی که با ارائه تصویر مخدوش و سراسر تناقض  از نهضت عاشورا ، رفته رفته ماه محرم را تبدیل به ماه آلودگی صوتی ، بی نظمی ، بی قانونی و تضییع حقوق سایرین تبدیل کرده و منجر به دلزدگی نسل جدید از این ماه خواهد شد .

پس اگر ادعای محبت اهل بیت را داریم و خود را شیعه میدانیم ، با پیروی از منش ایشان ، زمینه تحقق اهداف مورد نظر این کارشناسان را فراهم نکنیم .

چراکه پیروی حقیقی اهل بیت خود را ملزم به رعایت حق الله و حق الناس دانسته که خود مهترین معیار و مرزبندی بین شیعه حقیقی از شیعه تقلبی است .

جابرابن عبدالله انصاری در روایتی نقل مي‌کند که امام باقر«سلام‌الله‌علیه» به من فرمودند : اى جابر! آيا كسى كه ادعاي تشيّع دارد، دم زدن از محبّت ما خاندان برايش کافي است !!؟ سپس فرمودند : به خدا قسم شيعۀ ما نيست ، مگر آن كسي که تقوا داشته باشد و خدا را اطاعت نمايد .

 اى جابر !! شيعيان ما با فروتنى، تواضع، امانت‌داري، مداومت بر ياد خدا، روزه، نماز ، نيكى به پدر و مادر، مراعات حقوق همسايه، رسيدگي به فقرا، اداي قرض بدهکاران، کمک به يتيمان ، صداقت، تلاوت قرآن، خوش زباني و رفتار نيکو شناخته مي‌شوند .

بعد فرمودند: اى جابر! اگر کسي بگويد : من علي را و بالاتر از آن رسول خدا را دوست دارم، ولي از سيرۀ ايشان پيروي نکند ؛ اين محبّت ، به او هيچ سودى نخواهد بخشيد .

پس تقوا پيشه کنيد که خداوند با هيچكس خويشاوندی ندارد ، محبوب‌ترين و گرامي‌ترين بندگان نزد خداوند ، کسي است که بيشتر تقوا داشته باشد و بيشتر او را اطاعت کند.

به خدا قسم، جز با اطاعت خداى تبارك و تعالى، تقرّب به او امکان ندارد .

و در آخر نيز فرمودند : هر كه مطيع خدا باشد، دوست و شيعۀ ماست و هركه نافرمانى خدا كند، دشمن ما خواهد بود و

(( ولايت ما به جز با عمل كردن و پرهيزکاري به دست نمي‌آيد ))
الكافي، ج‏2، ص75

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
دعوای مهناز افشار و پگاه آهنگرانی بالا گرفت؟ / مصاحبه‌جنجالی‌آهنگرانی/ ماجرای«مهناز»،«پگاه»و«منیژه» سلاخی هم پیاله بعد از پارتی نامتعارف در مشهد + عکس پایت را از گلویمان بردار برادر! امدادگر "مرد" در فوتبال ساحلی بانوان!/ مردان تماشاچی ورزش زنان! + عکس آقای نورمفیدی ! نقل این صحبت ها به ضرر خودتان است+فیلم خوارج زمان فتنه گران 88 هستند که رهبری آنها را باغی و یاغی بر نظام دانستند و آنها را از دایره نظام ساسی کشور خارج دانستند./ خوارج کسانی هستند که عمل نانجیبانه فتنه گران 88 را دیدند و سکوت کردند و هنوز هم محکوم نکردند. خوارج اینها هستند./ با خوارج نامیدن به حسین ،سیدالشهدا را به مسلخ بردند و 72 نفر را قربانی کردند . آقای حق_شناس ، اشتباه سید مناف در سیل گلستان را تکرار نکنید !/ مصوبات کمیته بیوتروریسم راجع به بیماری لکه سفید اجرا شده است یا نه ؟ /اداره کل دادگستری برای حفاظت از بیت المال و حقوق عمومی ۱۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان پول داروی مردم کجاست؟ / نهاله نراقی، شرق، نمکی و هزار و یک سوال بی‌پاسخ! غافلگیر کردن عجیب داماد در روز عروسی توسط عروس! + تصاویر تصادف مرگبار تریلی با مینی‌بوس در کرند/ ۱۳ نفر در آتش‌ سوختند+ تصاویر آغاز رسیدگی به پرونده اخلال در نظام اقتصادی موسوم به « پرهام» از ۷ مهرماه آخرین خبر از جزئیات حادثه در محور گنبدکاووس به اینچه‌برون در استان گلستان/ دادستان گنبدکاووس مسوول ویژه رسیدگی به حادثه مینی بوس شد+فیلم و لیست مجروحان حمید متبسم برای چه ماموریتی به ایران بازگشت؟ +تصاویر درباره هفت ماه مدیریت رئیس جدید دستگاه قضا/ چرا مردم «رئیسی» را باور کرده‌اند؟ تخریب ویلای ۷۰ واحدی در فیروزکوه آخرین خبر از جزئیات حادثه در محور گنبدکاووس به اینچه‌برون در استان گلستان/ دادستان گنبدکاووس مسوول ویژه رسیدگی به حادثه مینی بوس شد سو‌ مدیریت يا سو نیت؟ / ‎در كميسيون صنايع چه مي گذرد؟+سند فرماندهان آمریکایی درباره حاج قاسم چه می‌گویند؟ +عکس و فیلم دقیقا چه اتفاقی افتاده است ؟ آیا ظن حملات بیوتروریستی به مزارع پرورش میگو استان گلستان در دستور کار قرار گرفته است? موضع منفعلانه بنیاد شهید در خصوص حذف نام شهدا از خیابان!/ به وزارت کشور تذکر دادیم! رابطه‌ی «پول خون» مردم ایران و فهرست‌های «تَکراری» انتخاباتی/ چرا اصلاح‌طلبان در برابر پرونده دختر نعمت‌زاده سکوت کرده‌اند؟ به پهلوانان رحم کنید! ‌‌/ مهرعلیزاده: سیف به ورزش زورخانه‌ای لطف کرد که این پست را پذیرفت!/ نقش استاندار سابق در پست بخشی به یک مدیر ممنوع الخروج! سند تلفات سنگین و حیف و میل گسترده ی بیت المال در مرکز ماهیان مولد استخوانی کلمه ی سیجوال استان گلستان+فیلم و عکس رئیس سازمان شیلات ایران جهت رسیدگی به اوضاع پرتنش و پرحاشیه ی شیلات گلستان وارد استان شد استاندار گلستان: ممکن است تا چهار سال دیگر خلیج گرگان کاملاً خشک شود‌ مستنداتی از تبلیغات زودهنگام نامزدهای انتخاباتی در دست داریم/ این مستندات در تایید صلاحیت تاثیر دارد شهردار گرگان جوسازی و فرافکنی نکند و به سوالات مطرح شده شورا جواب کتبی دهد. نام شهدا تحت هیچ شرایطى از معابر و خیابان‌ها حذف نخواهد شد مدیر شبکه 3 انقلابی بود یا انقلابی نما؟!/ نمایش زن دوچرخه سوار بی حجاب در دکور شبکه 3 سیما! + عکس اتفاق خیلی مهمی که آمریکا درباره عمق حمله به عربستان پنهان می‌کند صفار هرندی: باید کسانی وارد مجلس شوند که به فکر معامله‌گری و جیب خود نباشند/ به رئیس‌جمهور می‌گویند فشار بر رهبری را زیاد کنید تا نتیجه دلخواه را بگیریم احتمال لغو سفر روحانی به نیویورک/ ظریف: ویزا نداریم ادامه واکنش نمایندگان مجلس به ادعای کذب خبرآنلاین و برخی نمایندگان در ماجرای دروغ دختر آبی اینجا کارگاه «کبریت سازی » در تبریز میباشد+گزارش تصویری بیش از 600 فعال رسانه‌ای خواستند تا دستگاه قضائی کشور به دروغ پردازی های اخیر خبرآنلاین ورود پیدا کند + اسامی رئیسی با روحانی اتمام حجت کرد +جزئیات ماجرای ضرب و شتم حسن برات شهردار فسا توسط افراد ناشناس چه بود؟ چگونه بفهمیم فردی به شیشه معتادشده است؟ این موشک؛ شمشیری رعدآسا در دست نیروهای مسلح ایران در خلیج فارس است+تصاویر واکنش وزارت کشاورزی به خبر "فساد ۱۰۰۰ میلیارد تومانی" اصلاح‌طلبان از بیانات روز گذشته رهبرانقلاب آزرده خاطر شدند؟! +تصاویر ترس پروانه سلحشوری از اقدام قضایی علیه او/ یک توئیت هم نمی‌توانیم بزنیم؟/ برخورد با من و علی مطهری یعنی برخورد با مجلس! برخی با کج فهمی خود با رفتار خود تحت عنوان آتش به اختیار اقداماتی بر علیه منافع نظام انجام می دهند سخنگوی قوه قضاییه: در خصوص مفقود شدن برادران صدرالساداتی، پرونده‌ای تشکیل نشده و دستور بازداشتی هم از سوی قوه قضاییه صادر نشده است/ بازداشت سه تبعه استرالیایی صحت دارد؛ یکی از این افراد مبادرت به عکسب چرا میخواهید با فراری یان معلوم الحال کمونیست های خلق ترکمن در قائله گنبد همصدا و همنوا شوید؟ حجت الاسلام و المسلمین حسن درویشیان رئیس جدید سازمان بازرسی کل کشورر را بیشتر بشناسید پرونده ای که نام چون پرویز کاظمی, سیدهادی رضوی داماد محمد شریعتمداری، بهروز ریخته‌گران، حسین هدایتی ملقب به عابربانک فوتبال و... به چشم می‌خورد./ جزئیات بیشتر از اتمام حجت رئیسی با روحانی / فسادی که فقط در فیلم‌ها می‌شود دید!!/ این هم از عملکرد آقای رئیسی !! فیلم/ انتقاد مداح اهل‌بیت به پوشش دختر‌ وزیر
آقای نورمفیدی ! نقل این صحبت ها به ضرر خودتان است+فیلم فرماندهان آمریکایی درباره حاج قاسم چه می‌گویند؟ +عکس و فیلم سلاخی هم پیاله بعد از پارتی نامتعارف در مشهد + عکس سو‌ مدیریت يا سو نیت؟ / ‎در كميسيون صنايع چه مي گذرد؟+سند حمید متبسم برای چه ماموریتی به ایران بازگشت؟ +تصاویر آخرین خبر از جزئیات حادثه در محور گنبدکاووس به اینچه‌برون در استان گلستان/ دادستان گنبدکاووس مسوول ویژه رسیدگی به حادثه مینی بوس شد+فیلم و لیست مجروحان آقای حق_شناس ، اشتباه سید مناف در سیل گلستان را تکرار نکنید !/ مصوبات کمیته بیوتروریسم راجع به بیماری لکه سفید اجرا شده است یا نه ؟ /اداره کل دادگستری برای حفاظت از بیت المال و حقوق عمومی آخرین خبر از جزئیات حادثه در محور گنبدکاووس به اینچه‌برون در استان گلستان/ دادستان گنبدکاووس مسوول ویژه رسیدگی به حادثه مینی بوس شد تصادف مرگبار تریلی با مینی‌بوس در کرند/ ۱۳ نفر در آتش‌ سوختند+ تصاویر ۱۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان پول داروی مردم کجاست؟ / نهاله نراقی، شرق، نمکی و هزار و یک سوال بی‌پاسخ! خوارج زمان فتنه گران 88 هستند که رهبری آنها را باغی و یاغی بر نظام دانستند و آنها را از دایره نظام ساسی کشور خارج دانستند./ خوارج کسانی هستند که عمل نانجیبانه فتنه گران 88 را دیدند و سکوت کردند و هنوز هم محکوم نکردند. خوارج اینها هستند./ با خوارج نامیدن به حسین ،سیدالشهدا را به مسلخ بردند و 72 نفر را قربانی کردند . غافلگیر کردن عجیب داماد در روز عروسی توسط عروس! + تصاویر آغاز رسیدگی به پرونده اخلال در نظام اقتصادی موسوم به « پرهام» از ۷ مهرماه پایت را از گلویمان بردار برادر! امدادگر "مرد" در فوتبال ساحلی بانوان!/ مردان تماشاچی ورزش زنان! + عکس دعوای مهناز افشار و پگاه آهنگرانی بالا گرفت؟ / مصاحبه‌جنجالی‌آهنگرانی/ ماجرای«مهناز»،«پگاه»و«منیژه» تخریب ویلای ۷۰ واحدی در فیروزکوه درباره هفت ماه مدیریت رئیس جدید دستگاه قضا/ چرا مردم «رئیسی» را باور کرده‌اند؟