4 آبان 1398 - جانباز خادملو عدالت خواه و مطالبه گر گلستانی - اخبارحضرت آیت الله سید کاظم نورمفیدی - خبرهای مهم مسئولین گلستان - اداره کل شیلات گلستان - ویژه ها - پیشنهاد ما گلستان ،

چند سوال و یک مطالبه از آیت الله نورمفیدی نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه ی گرگان / چرا رگ برخی از مسئولین در قبال میلیاردها تومان خسارت به بیت المال در شیلات گلستان تکان نمی خورد؟

از شخص آیت الله نورمفیدی و البته شخص محترم وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران انتظار داریم هر چه سریعتر به اوضاع نابسامان شیلات استان گلستان رسیدگی و نیرویی متخصص را بر مسند امور قرار دهند تا لاقل جبران خسارات سنگین به منابع شیلات در کمترین کارهای ضروری در دستور کار قرار گیرد چند سوال و یک مطالبه از آیت الله نورمفیدی نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه ی گرگان / چرا رگ برخی از مسئولین در قبال میلیاردها تومان خسارت به بیت المال در شیلات گلستان تکان نمی خورد؟

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  از مدت ها قبل تخلفات و حواشی اقتصادی مدیریت شیلات گلستان و عوامل وی مورد انتقاد رسانه ها و چهره های برجسته قرار گرفته بود.
تلفات سنگین بیش از ۱۰۰۰ماهی مولد خاویاری در مرکز مرجانی در زمان مدیریت حسن میقانی(مسئول حراست شیلات گلستان)،تلفات تلخ و تأسف برانگیز چندین هزار مولد و پیش مولد در مرکز تکثیر ماهیان استخوانی کلمه سیجوال،تلفات و فقد ۲۰هزار مولد میگو در گمیشان،ناکامی چند باره در پرورش در قفس،شیوع بیماری وایت اسپات به شکلی مرموز و مشکوک در مجتمع میگو و میلیاردها تومان خسارت به مجتمع و سرمایه گذاران و...تنها بخشی از حواشی بزرگ در شیلات استان گلستان بشمار می رود.
در این شرایط متأسفانه با وجود مستندات تخلفات و خسارات اقتصادی به ظرفیت های شیلاتی_اقتصادی دستگاه های نظارتی دولتی استان نه تنها کمترین برخوردی با مدیریت شیلات گلستان و عوامل وی نداشته بلکه مسیر را برای جولان و مانور سیاسی این مدیرکل ناموفق بازگذاشته اند تا جائیکه این مدیر به تازگی بعنوان هیئت نظارت و بازرسی انتخابات نیز منصوب شده است.
در کمال تعجب باید گفت حمایت و تسامح مقامات قوه ی مجریه در استان از این مدیر و عوامل متخلف وی بگونه ای بوده که عملا مجموعه ی مدیریتی و تخصصی سازمان شیلات ایران را در برخورد قاطع در قبال تخلفات این مدیرکل گلستانی محدود کرده است.
در چنین شرایطی صدایی هم از امام جمعه ی گرگان آیت الله نورمفیدی در قبال میلیاردها تومان خسارت به بیت المال در شیلات گلستان در نیامده و در مقابل آقازاده ی وی(سید مجتبی نورمفیدی)بواسطه ی قرابت فکری و سیاسی این مدیرکل سیاسی با کارنامه ی مشخص در فتنه ی ۸۸را تقویت کرده و مورد حمایت قرار می دهد.(شاید ارتباط و بده و بستان های آقازاده ی امام جمعه ی گرگان با رضی قدس علوی_برادر مدیرکل شیلات_دلیل این همه هزینه ی سیاسی قرار گیرد.)
در چنین شرایطی جسارت مدیرکل شیلات گلستان در حدی قرار می گیرد که از پاسخ به مصاحبه ی مکتوب جانباز خبرنگار محمد خادملو که با هماهنگی رئیس محترم سازمان شیلات ایران(جناب آقای دکتر خون میرزائی)صورت گرفته بود اجتناب می کند و در مقابل در برخی رسانه های خاص در کمال اعتماد به نفس!آماری خلاف واقع ارائه می دهد!
مدیرکلی که عملا و با شوق از چرخیدن تیغ تند انتقادات به رئیس سازمان شیلات ایران با اهداف و اغراض سیاسی استقبال می کند به تازگی بدلیل انبوه خسارات اقتصادی به منابع شیلاتی از سمت و سوی مقامات ارشد سازمان شیلات ایران در شرف عزل قرار می گیرد با راه انداختن کارناوال فشار سیاسی به دکتر خون میرزائی رئیس محترم سازمان شیلات ایران تا حدی از عزل خویش جلوگیری می کند.
اینبار در کنار مقامات مرتبط و شخصیت های سیاست زده ی استان گلستان بخشنده معاون وزیر جهاد کشاورزی، پای کار آمده و مجموعه ی سازمان شیلات ایران در تهران را تحت فشار کم سابقه ای برای ماندن مدیرکل پرحاشیه ی شیلات قرار می دهد.
از طرفی دیگر مختار مهاجر هم بواسطه ی ترس از عقبه ی سیاسی جواد قدس علوی عملا چشم خود را بر روی همه ی حواشی شیلات در رابطه با بیت المال می بندد و در قبال عزل مدیرکل شیلات اقدامی صورت نمی دهد.
اما باید دید دکتر بخشنده اهل یکی از استان های جنوبی کشور با چه انگیزه ای در حمایت از یک مدیرکل متخلف ورود کرده و او را اصطلاحا از پرتگاه بیرون می کشد؟!آیا ارتباط حسنه و خاص مدیرکل با سرمایه دار جنوبی (گ)باعث ورود دکتر بخشنده به منظور حفظ مدیرکل شیلات گلستان شده است؟!یا اینکه بخشنده در سر چیز دیگری را می پروراند و امتیاز خاص سیاسی و اقتصادی ویژه ای را از مدیریت شیلات گلستان مطالبه می کند؟!آیا دکتر بخشنده که در حوزه ی مالی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی قرار دارد شرعا و قانونا مجاز به مداخله در امورات تخصصی یک دستگاه تماما تخصصی می باشد؟!آیا او بعنوان یکی از مقامات مالی و اقتصادی ارشد وزارت جهاد و بعنوان معاون وزیر جهاد در جریان حجم خسارات قابل توجه مدیریت شیلات گلستان به گونه های ارزشمند و نادر آبزی پروری بعنوان بیت المال نبوده است؟!آیا دکتر بخشنده از طرح شکست خورده ی ماهیان خاویاری سواحل شرقی گلستان و بازی با حیثیت وزیر جهاد کشاورزی بعنوان عالیترین مقام وزارتی بی اطلاع بوده اند و یا در کمال اطلاع از دروغ بزرگی که تحویل وزیر محترم داده شد منافع خویش را بر منفعت و آبروی وزیر مقدم کرده و به حمایت از مدیرکل شیلات گلستان مبادرت ورزیده است؟!
در پایان این خبر ضمن اینکه از اقدام دکتر بخشنده معاون وزیر جهاد کشاورزی در خصوص حمایت از مدیریت پر حاشیه ی شیلات گلستان متعجب هستیم چند سؤال را بعنوان مطالبه ای جدی از نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه ی گرگان مطرح می نمائیم؛
۱_آیا در جریان تخلفات و حواشی شیلات گلستان در رابطه با بیت المال قرار نداشته و ندارید که با وجود انعکاس این همه خبر از مجاری خبری و رسانه ای استان راه سکوت و تسامح را اتخاذ کرده اید و حتی امی در خطبه های نماز جمعه در رابطه با خسارات سنگین در رابطه با گونه های ارزشمند و نادر آبزی پروری بر زبان نرانده اید؟!
۲_آیا از حجم خسارات و ارزش ریالی تضییع ظرفیت اقتصادی_شیلاتی استان بی اطلاع هستید که بعنوان امام جمعه از این آسیب بزرگ به منابع ملی و بیت المال هرگز سخنی به میان نیاورده اید؟!
۳_آیا علقه و احساس دین شما و آقازاده ی تان به رضی قدس علوی(بازداشتی فتنه۸۸)با بازگرداندن وی به کرسی تدریس در حوزه ی علمیه امام خمینی ره جبران نگردیده که بواسطه ی علایق سیاسی و جریانی از خسارات سنگین و بی سابقه ی برادر وی در اداره کل شیلات استان گلستان به بیت المال غفلت کرده و راه تسامح را برگزیده اید؟!به نظر شما تاوان علقه ی سیاسی و احساس دین جنابعالی یا فرزندتان را باید بیت المال بپردازد؟!
۴_جناب آقای نورمفیدی در استان و بلکه کشور کسی نیست که از حمایت های شما از دولت تدبیر در استان گلستان بی اطلاع باشد!آیا بواسطه ی حمایت شما نباید در قبال حواشی و خسارات برآمده از مدیران دولتی احساس مسئولیت نمائید؟!
۵_جناب نورمفیدی آیا در یک مورد از تلفات بیش از هزار ماهی مولد خاویاری در معرض انقراض در دریای خزر بی اطلاع هستید که همچنان سکوت کرده و در قبال سرنوشت مبهم ماهیان مولد خاویاری بعنوان امام جمعه ای همراه و همدل با اعتدالیون و اصلاح طلبان واکنشی نشان نمی دهید؟!
۶_جناب آقای امام جمعه!آنچه بر سر گونه های ارزشمند انواع ماهیان در استان آمده محصول نوع نگاه سیاسی جنابعالی و آقازاده ی تان نمی باشد؟!آیا به ذهن جنابعالی خطور نکرد برادر رئیس دفتر آقای صانعی در استان با مدرک خاکشناسی اصولا چه ارتباطی با شیلات استان دارد؟!(آیا نباید در بدو انتصاب جواد قدس علوی این سؤال ساده را در ذهن خویش می گذراندید؟!)
۷_جناب نورمفیدی!آیا برای شما سؤال پیش نمی آید که تمام استانداران مورد حمایت شما و آقازاده که از بدو استقرار دولت تدبیر و امید در گلستان جواز استانداری اخذ کرده اند بر کدامین اساس و انگیزه به تداوم خسارت به منابع آبزی پروری شیلات در استان راضی شده و از همه مهمتر به بی ارتباط بودن و خطر ساز بودن انتصاب یک مدیر با سابقه ی سیاسی و لیسانس خاک شناسی(مدرکی تماما غیر مرتبط با شیلات)در شیلات گلستان توجه نکرده اند؟!
در پایان از شخص آیت الله نورمفیدی و البته شخص محترم وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران انتظار داریم هر چه سریعتر به اوضاع نابسامان شیلات استان گلستان رسیدگی و نیرویی متخصص را بر مسند امور قرار دهند تا لاقل جبران خسارات سنگین به منابع شیلات در کمترین کارهای ضروری در دستور کار قرار گیرد.

اخبار اداره کل شیلات گلستان

 

ادعای خلاف واقع ,آخرین اظهار نظر عجیب و غیر کارشناسی مدیرکل شیلات استان گلستان+عکس

 

ادعای خلاف واقع ,آخرین اظهار نظر عجیب و غیر کارشناسی مدیرکل شیلات استان گلستان+عکس

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" «بحران لکه ی سفید با حداقل تلفات پشت سر گذاشته شد!»این ادعای خلاف واقع آخرین اظهار نظر عجیب و غیر کارشناسی مدیرکل شیلات استان گلستان است!!! بیشتر بخوانید  ...

 

واقعا معیار و ملاک برای انتصاب مسئولین شیلات گلستان توسط شیخ معصومی فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی چیست؟+عکس

 

واقعا معیار و ملاک برای انتصاب مسئولین شیلات گلستان توسط شیخ معصومی فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی چیست؟+عکس

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  مسئله ی عملکرد دفتر نمایندگی ولی فقیه در شیلات گلستان همواره مورد توجه افکار عمومی و رسانه های مختلف استان قرار داشته است. جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان همواره در ...

 

چند سوال از سید جواد قدس علوی مدیریت شیلات استان گلستان در راستای حواشی و خسارات روز افزون شیلات به بیت المال

 

چند سوال از سید جواد قدس علوی مدیریت شیلات استان گلستان در راستای حواشی و خسارات روز افزون شیلات به بیت المال

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" با عنایت به بروز تخلفات شیلات استان گلستان در رسانه های مختلف،جانباز خبرنگار محمد خادملو از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و مدیریت سابق  پایگاه عدالتخواهان گلستان طی نامه ای با موضوع ...

 

واگذاری های سیاسی و رابطه ای و منفعت طلبانه ی اراضی مجتمع میگو توسط مدیرکل شیلات گلستان داد نخبگان،افکار عمومی و رسانه های استان را در آورد+سند

 

واگذاری های سیاسی و رابطه ای و منفعت طلبانه ی اراضی مجتمع میگو توسط مدیرکل شیلات گلستان داد نخبگان،افکار عمومی و رسانه های استان را در آورد+سند

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" شیلات استان گلستان به واسطه ی عملکرد مدیریت فاقد تخصص شیلاتی(لیسانس خاک)و حواشی پیش آمده مورد انتقاد جمعی نخبگان،افکار عمومی و رسانه های استان قرار گرفته و در قبال اخبار و د ...

 

غیر قانونی بودن و رابطه ای بودن برخی اقدامات و واگذاری ها در روز روشن توسط شیلات گلستان+سند

 

غیر قانونی بودن و رابطه ای بودن برخی اقدامات و واگذاری ها در روز روشن توسط شیلات گلستان+سند

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  نباید از واگذاری های سیاسی و رابطه ای شیلات گلستان در رابطه با اراضی مجتمع میگوی گمیشان غفلت کرد و این اقدامات را بعنوان ترمز تولید در استان گلستان به باد فراموشی سپرد ...

 

رئیس سازمان شیلات ایران جهت رسیدگی به اوضاع پرتنش و پرحاشیه ی شیلات گلستان وارد استان شد

 

رئیس سازمان شیلات ایران جهت رسیدگی به اوضاع پرتنش و پرحاشیه ی شیلات گلستان وارد استان شد

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  پیرو درج اخبار تخلفات و حواشی اقتصادی مدیرکل شیلات استان گلستان خون میرزائی معاون وزیر و رئیس محترم سازمان شیلات ایران جهت رسیدگی به اوضاع پرتنش و پرحاشیه ی شیلات گلست ...

 

خساراتی به مراتب سنگین تر از حواشی غله در شیلات گلستان! / مبارزه با حیف و میل چندین میلیاردی بیت المال , فقط پیروی از رویه انقلابی آیت الله رئیسی را می طلبد!!؟

 

خساراتی به مراتب سنگین تر از حواشی غله در شیلات گلستان! / مبارزه با حیف و میل چندین میلیاردی بیت المال , فقط پیروی از رویه انقلابی آیت الله رئیسی را می طلبد!!؟

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  مبارزه ی انقلابی دستگاه قضایی استان با بخشی از مفاسد اقتصادی در غله جای تقدیر از مدیران قضایی استان بالاخص رئیس کل خدوم دادگستری استان و دادستان تلاشگر مرکز استان را ف ...

 

برخورد حذفی مدیرکل شیلات گلستان با نیروهای انقلابی!؟ / علت ترس و وحشت مدیرکل از کامپیوتر یک نیروی انقلابی چیست!؟

 

برخورد حذفی مدیرکل شیلات گلستان با نیروهای انقلابی!؟ / علت ترس و وحشت مدیرکل از کامپیوتر یک نیروی انقلابی چیست!؟

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  کانال پایش نوشت :بر اساس اظهار برخی پرسنل شیلات گلستان جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان طی اقدامی هماهنگ با حراست  خود در اداره کل کامپیوتر متعلق به سید نعیم نری ...

 

بازهم خسارتی دیگر به منابع شیلاتی گلستان

 

بازهم خسارتی دیگر به منابع شیلاتی گلستان

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" اخبار رسیده از منابع موثق حکایت از این دارد تعداد قابل ملاحظه ای پیش مولد با ارزش آماده ی انتقال به قفس جهت پرورش در پن به صورت یکجا تلف شده اند. بیشتر بخوانید اخبار ...

 

پشت پرده ارائه ی آمار رها سازی بچه ماهیان خاویاری در آب های گرگان رود/ تلفات سنگین ماهیان مولد خاویاری در مرکز مرجانی زمینه ساز کاهش تولید

 

پشت پرده ارائه ی آمار رها سازی بچه ماهیان خاویاری در آب های گرگان رود/ تلفات سنگین ماهیان مولد خاویاری در مرکز مرجانی زمینه ساز کاهش تولید

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  مدیرکل شیلات گلستان باز آماری قابل تامل و بحث برانگیز در خصوص رها سازی بچه ماهیان خاویاری در آب های گرگان رود ارائه کرده است.آماری که بررسی محتوایی اعداد آن در باطن از ...

 

گسترش و فراگیر شدن لکه ی سفید در مجتمع میگوی گمیشان در سانسور خبری

 

گسترش و فراگیر شدن لکه ی سفید در مجتمع میگوی گمیشان در سانسور خبری

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" شیوع بیماری لکه ی سفید در مجتمع میگو در کمال سانسور خبری مسئولین ذیربط حالتی افزایشی پیدا کرده است. منابع خبری از گسترش و فراگیر شدن این ویروس تهاجمی به مزارع لاین های 3و ...

 

 ۵۰۰۰ماهی مولد استخوانی شیلات گلستان در مرکز کلمه سیجوال بندرترکمن به صورت یکجا تلف شده اند/ برخی دستگاه های نظارتی در این فاجعه ی بی سابقه ورود کرده اند!

 

۵۰۰۰ماهی مولد استخوانی شیلات گلستان در مرکز کلمه سیجوال بندرترکمن به صورت یکجا تلف شده اند/ برخی دستگاه های نظارتی در این فاجعه ی بی سابقه ورود کرده اند!

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" منابع خبری موثق از تلفات بزرگ دیگری در مراکز شیلاتی گلستان خبر دادند! این بار و در خسارت میلیاردی دیگری ۵۰۰۰ماهی مولد استخوانی در مرکز کلمه به صورت یکجا تلف شده اند. گ ...

 

تأیید بیماری ویروسی «لکه سفید» در سایت میگوی گمیشان؛ انجام اقدامات قرنطینه‌ای

 

تأیید بیماری ویروسی «لکه سفید» در سایت میگوی گمیشان؛ انجام اقدامات قرنطینه‌ای

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" از چند روز قبل در فضای مجازی مطالبی به نقل از برخی افراد درباره بروز بیماری در سایت پرورش میگوی این شهرستان مطرح شد تا اینکه اداره کل دامپزشکی و البته شیلات استان امروز این ...

 

برکناری معاون توسعه منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان باروشنگری پایگاه عدالت خواهان / رجائی جایگزین قربان شفاهی میشود

 

برکناری معاون توسعه منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان باروشنگری پایگاه عدالت خواهان / رجائی جایگزین قربان شفاهی میشود

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" پس از انتشار اخباری در خصوص حواشی قربان شفاهی معاون توسعه منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان توسط این پایگاه خبری شاهد جابجایی این مسئول در روزهای آتی خواهیم بود. ...

 

آیا مجتمع های میگوی گمیشان مورد حمله ی بیو ترورسیتی قرار گرفتند؟/ چرا مدیرکل پرحاشیه و بی کفایت شیلات گلستان سکوت اختیار کرد/ استانداری باید سریعا ستاد بحران تشکیل دهد

 

آیا مجتمع های میگوی گمیشان مورد حمله ی بیو ترورسیتی قرار گرفتند؟/ چرا مدیرکل پرحاشیه و بی کفایت شیلات گلستان سکوت اختیار کرد/ استانداری باید سریعا ستاد بحران تشکیل دهد

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" پس از تلفات گسترده ی ماهیان خاویاری در مرکز مرجانی،تلفات ماهیان استخوانی،از بین رفتن۲۰هزار میگو مولد در مرکز آموزش میگو گمیشان،عملکرد تقریبا هیچ در پرورش قفس و طرح های اقتصا ...

 

بی توجهی مسئولین نظارتی به هشدارهای پایگاه عدالت خواهان در خصوص تداوم خسارت به یت المال توسط سیدقدس علوی مدیرکل بی کفایت شیلات گلستان اینک خسارت سنگینی دیگربه بار آورد!!

 

بی توجهی مسئولین نظارتی به هشدارهای پایگاه عدالت خواهان در خصوص تداوم خسارت به یت المال توسط سیدقدس علوی مدیرکل بی کفایت شیلات گلستان اینک خسارت سنگینی دیگربه بار آورد!!

پایگاه عدالت خواهان گلستان تا کنون ده ها خبر در خصوص بی کفایتی مدیرکل فعلی شیلات گلستان را در خروجی سایت خود قرار داد و در آخرین خبر تحت عنوان تداوم خسارت به بیت المال در شیلات گلستان تا کی؟ بوده است اما ارتباط سیاسی در ...

 

سرنوشت مبهم 600 ماهی خاویاری دیگر در مرگز مرجانی/ تداوم خسارت به بیت المال در شیلات گلستان تا کی؟/ مطالبه ویژه از دستگاه قضایی استان

 

سرنوشت مبهم 600 ماهی خاویاری دیگر در مرگز مرجانی/ تداوم خسارت به بیت المال در شیلات گلستان تا کی؟/ مطالبه ویژه از دستگاه قضایی استان

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  حواشی و خسارات های مدیریت شیلات گلستان به منابع آبزی پروری مسئله ایست که از بدو مدیریت سید جواد قدس علوی مدیرکل شیلات استان گلستان به صدر اخبار رسانه ها و محافل سیاسی ...

 

تاکی باید شاهد خسارات بی سابقه به شیلات و ذخایر آبزی پروری در استان گلستان بود؟

 

تاکی باید شاهد خسارات بی سابقه به شیلات و ذخایر آبزی پروری در استان گلستان بود؟

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" تلفات سنگین تعداد قابل ملاحظه ای از ماهیان رهاسازی شده( بیش از  1000000بچه ماهی )  در رودخانه های استان برای نوبتی دیگر توجهات افکار عمومی و رسانه های مختلف استان ...

 

واگذاری ۴۲هکتار از اراضی مجتمع میگوی گمیشان به یازرلو و نسرکانی با حمایت صادقلو استاندار اسبق گلستان

 

واگذاری ۴۲هکتار از اراضی مجتمع میگوی گمیشان به یازرلو و نسرکانی با حمایت صادقلو استاندار اسبق گلستان

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" شاید کمتر کسی به این بیندیشد که سر اطرافیان حسن صادقلو استاندار اسبق گلستان در واگذاری های مجتمع میگو بی کلاه نمانده باشد؟ بیشتر بخوانید قابل توجه اداره اطلاعات گلستان ...

 

برخی واگذاری های مجتمع میگو گمیشان همچنان در هاله ای از ابهام / مدیرکل شیلات باید پاسخگو باشد

 

برخی واگذاری های مجتمع میگو گمیشان همچنان در هاله ای از ابهام / مدیرکل شیلات باید پاسخگو باشد

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" از دیگر واگذاری های مجتمع میگو گمیشان می توان به واگذاری به احمد تدین یکی از خسارت دیدگان مجتمع آلاگل اشاره کرد. واگذاری که البته کاملا بحق ارزیابی می شود به این معنا که وق ...

 

جذب و بکارگیری های مشکوک با رنگ و بوی سیاسی و انتخاباتی در اداره کل شیلات گلستان

 

جذب و بکارگیری های مشکوک با رنگ و بوی سیاسی و انتخاباتی در اداره کل شیلات گلستان

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" با توجه به اینکه در حال حاضر سیاست دولت جذب هرگونه نیرو را فقط از طریق آزمون رسمی از کانال سازمان اداری و استخدامی کشور ممکن می داند و مدام مدیران ارشد دولت در تهران از مجار ...

 

چندین هزار میلیارد پول بیت المال همچنان در جیب حسن میرکاظمی یار غار بابک زنجانی و بزرگترین بدهکار بانکی در استان گلستان !!

 

چندین هزار میلیارد پول بیت المال همچنان در جیب حسن میرکاظمی یار غار بابک زنجانی و بزرگترین بدهکار بانکی در استان گلستان !!

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"   کوتاه کردن دست مفسدین اقتصادی از بیت‌المال یکی از آمال‌هایی است که در زمره اهداف انقلاب اسلامی بود اما بعد از سال‌ها شکل گیری جمهوری اسلامی هنوز ا ...

 

واگذاری های مجتمع میگو گمیشان این بار به محمود ابراهیمی مدیرعامل لبنیات صباح سرمایه دار سیاسی شرق گلستان

 

واگذاری های مجتمع میگو گمیشان این بار به محمود ابراهیمی مدیرعامل لبنیات صباح سرمایه دار سیاسی شرق گلستان

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" یکی از نکات جالب و شاید جالبترین نکته در واگذاری های مجتمع میگو گمیشان را باید بهره مندی ابراهیمی سرمایه دار سیاسی شرق استان از اراضی مجتمع میگو گلستان دانست. بیشتر بخوان ...

 

نقش مناف هاشمی استاندار اخراجی گلستان در واگذاری های مجتمع میگو در کنار نقش جواد قدس علوی

 

نقش مناف هاشمی استاندار اخراجی گلستان در واگذاری های مجتمع میگو در کنار نقش جواد قدس علوی

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  در واگذاری های مجتمع میگو در کنار نقش جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان نباید از نقش مناف هاشمی استاندار اخراجی گلستان غفلت کرد. بیشتر بخوانید قابل توجه اداره اط ...

 

ماجرای واگذاری ۴۲هکتار از مجتمع میگو ی گمیشان به شرکت جهاد تعاون با مدیرعاملی محمد حسین علی اصغری حامی سران خائن سران فتنه۸۸ توسط جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان

ماجرای واگذاری ۴۲هکتار از مجتمع میگو ی گمیشان به شرکت جهاد تعاون با مدیرعاملی محمد حسین علی اصغری حامی سران خائن سران فتنه۸۸ توسط جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" محمد حسین علی اصغری دبیر اتحادیه ی انجمن های اسلامی گلستان که به تازگی با ارسال پست تلگرامی در حمایت از سران فتنه۸۸ خبر ساز شده بود هم از لطف دوست سیاسی و جریانی خویش یعنی ج ...

جمعی از کارکنان اداره کل شیلات گلستان خواستار برخورد قضایی قاطع با جواد قدس علوی مدیرکل شدند

جمعی از کارکنان اداره کل شیلات گلستان خواستار برخورد قضایی قاطع با جواد قدس علوی مدیرکل شدند

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" جمعی از مدیران،جانبازان،ایثارگران،کارشناسان و کارکنان اداره کل شیلات گلستان با ارسال نامه ای سرگشاده به هادی هاشمیان مدیرکل محترم دادگستری استان گلستان خواستار برخورد قضایی ...

چگونه افشین قلیچی با شراکت مریم غراوی توانست حدود63 هکتار مجتمع میگو ی گمیشان را به خود اختصاص دهد.

چگونه افشین قلیچی با شراکت مریم غراوی توانست حدود63 هکتار مجتمع میگو ی گمیشان را به خود اختصاص دهد.

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" میر محمد غراوی سرپرست استانداری گلستان و از کاندیداهای بومی لیست منتخب ۵نفره نمایندگان و نماینده ولی فقیه در استان رابطه ی جالبی با یکی از واگذاری ها در مجتمع میگو گمیشان دا ...

 واگذاری جنجالی مزارع میلیاردی مجتمع میگو به تعاونی چند منظوره شیلات گلستان

واگذاری جنجالی مزارع میلیاردی مجتمع میگو به تعاونی چند منظوره شیلات گلستان

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" این پایگاه خبری چندی پیش از واگذاری مزارع میلیاردی مجتمع میگو به تعاونی چند منظوره شیلات گلستان پرده برداری نمود. در همین رابطه در این خبر جزئیاتی از این واگذاری پر سر و صد ...

فارغ التحصیلان خواستار لغو واگذاری های سیاسی اراضی مجتمع میگوی گمیشان توسط جواد قدس علوی شدند

فارغ التحصیلان خواستار لغو واگذاری های سیاسی اراضی مجتمع میگوی گمیشان توسط جواد قدس علوی شدند

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" جمعی از فارغ التحصیلان رشته های شیلات و کشاورزی و منابع طبیعی با ارسال نامه ای سرگشاده به مدیریت حراست سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان خواستار لغو واگذاری های سیاسی اراضی م ...

 واگذاری ۴۲هکتار از اراضی میلیاردی لاین دو مجتمع میگوی گمیشان به مرتبطین بسیار نزدیک با آیت الله سید کاظم نورمفیدی امام جمعه گرگان

واگذاری ۴۲هکتار از اراضی میلیاردی لاین دو مجتمع میگوی گمیشان به مرتبطین بسیار نزدیک با آیت الله سید کاظم نورمفیدی امام جمعه گرگان

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" اسناد واصله از واگذاری ۴۲هکتار از اراضی میلیاردی لاین دو مجتمع میگوی گمیشان به موکب امام رضا علیه السلام (مرتبط با آیت الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و اما ...

بعد از ماجرای واگذاری جنجالی زمین به دو شوهر خواهر هاشم مهیمنی حال نوبت تعاونی چند منظوره خود شیلات گلستان رسید

بعد از ماجرای واگذاری جنجالی زمین به دو شوهر خواهر هاشم مهیمنی حال نوبت تعاونی چند منظوره خود شیلات گلستان رسید

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" مسئله ی واگذاری های اراضی مجتمع میگو از مدت ها قبل مدیریت شیلات گلستان را مورد انتقاد صاحبنظران شیلاتی و بالاخص افرادی که با بهره مندی از امکانات فنی و علمی در صف تقاضای این ...

 پشت پرده شرکتی که نام دو نفر از بستگان هاشم مهیمنی و دوستان سیاسی جواد قدس علویبه چشم می خورد/چرا مدیرکل شیلات برغم دستور استاندار وقت واگذاری های مجتمع میگو را رسما اعلام نکرد

پشت پرده شرکتی که نام دو نفر از بستگان هاشم مهیمنی و دوستان سیاسی جواد قدس علویبه چشم می خورد/چرا مدیرکل شیلات برغم دستور استاندار وقت واگذاری های مجتمع میگو را رسما اعلام نکرد

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" پیشتر این پایگاه خبری در خبری اختصاصی حضور محمد هاشم مهیمنی استاندار وابسته به جریان فتنه ی دوران اصلاحات را در مجتمع میگو گمیشان رصد کرده بود و از حضور وی به همراه جواد قدس ...

نامه ای سرگشاده و همراه با گلایه دهیاری سیجوال به جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان

نامه ای سرگشاده و همراه با گلایه دهیاری سیجوال به جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" پس از درج خبری با محتوای خسارت به اراضی کشاورزی مردم بومی منطقه ی سیجوال بواسطه ی سوء مدیریت شیلات گلستان،دهیاری سیجوال طی نامه ای سرگشاده به جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلست ...

نامه سرگشاده جمعی از پرسنل شیلات استان گلستان به قاضی سراج

نامه سرگشاده جمعی از پرسنل شیلات استان گلستان به قاضی سراج

جمعی از پرسنل شیلات گلستان طی نامه ای سرگشاده به قاضی سراج، ریاست انقلابی سازمان بازرسی کل کشور، ضمن ذکر انواع تخلفات و حواشی مدیریتی جواد قدس علوی مدیرکل شیلات استان گلستان خواستار برخورد قاطع و بی تعارف با این مدیرکل گ ...

بعد از قصورات آقای مدیرکل, اینک تمام نگا ه ها به کمیته ی فنی استانداری گلستان میباشد...

بعد از قصورات آقای مدیرکل, اینک تمام نگا ه ها به کمیته ی فنی استانداری گلستان میباشد...

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"در همین رابطه در روز سه شنبه مورخ16/11/1397در استانداری جلسه ای با حضور جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان،محمد طاهر رحیمی مدیرعامل مهندسین مشاور آسارآب،علی نصرتی رئیس اداره ی ...

ابعادی جدید ی از سوء استفاده ها در تعاونی چند منظوره شیلات گلستان

ابعادی جدید ی از سوء استفاده ها در تعاونی چند منظوره شیلات گلستان

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"در همین رابطه یکی از اعضای هیئت مدیره جدید این تعاونی طی گفتگویی با مدیر پایگاه عدالتخواهان عنوان کرد:در اقدامی بی سابقه و غیر قابل باور متاسفانه طی سه سال فعالیت تعاونی رئ ...

نه کارکنان شیلات گلستان به مدیرکل شیلات

نه کارکنان شیلات گلستان به مدیرکل شیلات

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"در همین رابطه در جلسه ی روز پنجشنبه مورخ27/10/1397کارکنان شیلات با انتخابی قاطع و به صورت یکدست با وجود تلاش ها و تقلاهای مدیرکل شیلات گلستان در انتخاباتی پرحاشیه برای دومی ...

اعضای تعاونی شیلات گلستان خواستار شفاف سازی در رابطه با برداشت های میلیونی اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل از موجودی تعاونی شدند

اعضای تعاونی شیلات گلستان خواستار شفاف سازی در رابطه با برداشت های میلیونی اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل از موجودی تعاونی شدند

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" در همین رابطه در جلسه ای قابل بحث که بصورت بسیار جنجالی و قابل نقد توسط گزینه هایی نزدیک به جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان در مورخ16/10/1397در اداره کل شیلات گلستان و ا ...

جواد قدس علوی مدیرکل وابسته به دفتر شیخ صانعی در گلستان به عنوان عضو شورای فرهنگی سازمان جهاد کشاورزی منصوب شد

جواد قدس علوی مدیرکل وابسته به دفتر شیخ صانعی در گلستان به عنوان عضو شورای فرهنگی سازمان جهاد کشاورزی منصوب شد

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"در حکمی معنا دار توسط شیخ معصومی فر مسئول حوزه ی نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد گلستان به شماره1/180363مورخ15/10/1397،جواد قدس علوی مدیرکل وابسته به دفتر شیخ صانعی در گلستا ...

مصداقی دیگر ازسوء مدیریت ها و حواشی های اداره کل شیلات استان گلستان +سند

مصداقی دیگر ازسوء مدیریت ها و حواشی های اداره کل شیلات استان گلستان +سند

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" ارائه ی آمار خلاف واقع در کتاب 100 اقدام دولت تدبیر و امید به استانداری،ناکامی در امر پرورش ماهی در قفس و نارضایتی سازمان شیلات ایران در این خصوص،تلفات چشم گیر و قابل ملاحظه ...

با توجه به تذکرکتبی دیوان محاسبات ,مسئول حقوقی بازنشسته شیلات گلستان (حسین صالحی) همچنان در سمت خود مشغول بکار میباشد

با توجه به تذکرکتبی دیوان محاسبات ,مسئول حقوقی بازنشسته شیلات گلستان (حسین صالحی) همچنان در سمت خود مشغول بکار میباشد

  به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" بعد از تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان وضعیت نیروهای اجرایی بازنشسته بیش از پیش مورد توجه افکار عمومی قرار گرفت. البته عدم استفاده از نیروهای بازنشسته مسئله ...

سکوت استاندار و نهادهای نظارتی گلستان در قبال رانتخواری و تخلفات سید جواد قدس علوی تا کی؟+سند

سکوت استاندار و نهادهای نظارتی گلستان در قبال رانتخواری و تخلفات سید جواد قدس علوی تا کی؟+سند

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" در همین رابطه نامه ی اتوماسیون اداری شیلات گلستان شماره گ/6715مورخ30/5/1397فاطمه سادات قدس علوی نمایندگی بیمه پاسارگاد کد2306به محمد رضا اشرفی معاون مدیرکل شیلات گلستان از ا ...

 نامه ای تهدید آمیز سید جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان به پرورش دهندگان میگو

نامه ای تهدید آمیز سید جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان به پرورش دهندگان میگو

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" همه ی سختی های و سوء مدیریت های شیلات گلستان باعث مجموعه انتقادات سنگین و کم سابقه ای نسبت به مدیرکل شیلات گلستان شد.انتقاداتی که هم از سوی صاحبنظران شیلاتی کشور و استان شنی ...

پشت صحنه نامه جنجالی مدیر کل ارشاد گلستان / در اداره شیلات چه می گذرد ؟+اخبار مرتبط

پشت صحنه نامه جنجالی مدیر کل ارشاد گلستان / در اداره شیلات چه می گذرد ؟+اخبار مرتبط

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"؛ هفته گذشته نامه ای از سوی خانم کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان منتشر شد که باعث جنجال در فضای مجازی استان شد . اما این نامه چه بود و از ک ...

چرا استاندار گلستان از وجود مشکلات در بزرگترین مجتمع پرورش ماهیان خاویاری درکردکوی غافل است؟

چرا استاندار گلستان از وجود مشکلات در بزرگترین مجتمع پرورش ماهیان خاویاری درکردکوی غافل است؟

 به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" بعد از تلفات سنگین ماهیان مولد خاویاری در مرکز شهید مرجانی و سرنوشت همچنان مبهم لاشه ی ماهیان تلف شده،مطلع شدیم فاجعه و خسارات سنگینی از سوی برخی مدیران شیلات گلستان ن ...

 سوء مدیریت مدیران شیلات گلستان

سوء مدیریت مدیران شیلات گلستان "مجتمع میگو گمیشان" را با مشگل روبرو کرد!!

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" پروژه های عمرانی مجتمع میگو گمیشان می توانست با همان مبلغ و مدت اولیه قرار داد و با مدیریت علمی و تخصصی قبل از شروع پرورش میگو به اتمام برسد در حال حاضر بواسطه ی سوء مدیریت ...

پشت پرده شرکت های طرف قرار داد با جهاد کشاورزی و شیلات گلستان

پشت پرده شرکت های طرف قرار داد با جهاد کشاورزی و شیلات گلستان

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"پس از درج خبر واگذاری پروژه های میلیاردی به شرکت نقشاب گستر توسط شیلات و جهاد کشاورزی استان گلستان بد نیست درباره ی مدیرعامل این شرکت خاص و همه ی شرکت های تابعه و همکاران این شرکت مواردی ...

نامه سرگشاده شرکت ماهیان خاویاری خرم دینان به مسئولین استانی در سال حمایت از تولید ملی+سند

نامه سرگشاده شرکت ماهیان خاویاری خرم دینان به مسئولین استانی در سال حمایت از تولید ملی+سند

  به گزارش پایگاه عدالت خواهان"پس از تلفات گسترده ی ماهیان خاویاری در مرکز تکثیر و پرورش شهید مرجانی و سرنوشت مبهم لاشه ی ماهیان تلف شده عزم مدیریت شیلات گلستان بر تضعیف بخش خصوصی فعال در پرورش این گونه های ...

سوء مدیریت شیلات گلستان را با تهدید مواجه می کند+سند

سوء مدیریت شیلات گلستان را با تهدید مواجه می کند+سند

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان"اخباری مانند تلفات سنگین ماهیان استخوانی در آق قلا،تلفات سنگین ماهیان خاویاری و سرنوشت نامعلوم لاشه ی ماهیان ارزشمند مولد خاویاری در مرکز شهید مرجانی،کم و کاستی ها در خدم ...

پرده برداری از وضعیت نامطلوب ساخت و ساز در مجتمع میگوی گمیشان+سند

پرده برداری از وضعیت نامطلوب ساخت و ساز در مجتمع میگوی گمیشان+سند

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان"پیشرفت فیزیکی مزارع مجتمع میگوی گمیشان و نحوه ی واگذاری های مزارع مجتمع میگوی گمیشان یکی از عمده نقدهایی بوده و هست که به مدیریت شیلات استان گلستان باز می گردد مدیریتی با مدرک لیسا ...

ماجرای پرونده سازی برای یک کارمند و شکایتش از مدیر کل شیلات گلستان

ماجرای پرونده سازی برای یک کارمند و شکایتش از مدیر کل شیلات گلستان

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" به نقل از گلستان ما " مطلع شدیم که اخیرا برای یکی از کارمندان اداره کل شیلات گلستان مسائل و مشکلاتی بوجود آمده که مشخص شده بر اساس مستندات موجود که در یک فاصل صوتی هم قابل دسترس اس ...

عزل قریب الوقوع سید جواد قدس علوی از مدیرکلی شیلات

عزل قریب الوقوع سید جواد قدس علوی از مدیرکلی شیلات

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" گفته می شود پس از عزل دکتر رستمی مدیرکل شیلات مازندران این بار نوبت سید جواد قدس علوی خواهد بود. منبعی موثق در تماس تلفنی با این پایگاه خبری گفت:مجموعه ی رفتارهای مدیریتی قدس علوی ...

 اقدامی غیر منتظره توسط سید جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان

اقدامی غیر منتظره توسط سید جواد قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"منبعی موثق در خصوص این اقدام غیر منتظره ی قدس علوی عنوان کرد:با توجه به حواشی و افتضاحات پیش آمده توسط مدیرکل در ارتباط با پیمانکاران خاص و حساسیت دستگاه های نظارتی ایری نمی خواست به ت ...

ابعادی جدید از تلفات سنگین ماهیان مولد خاویاری در مرکز شهید مرجانی شیلات گلستان+عکس

ابعادی جدید از تلفات سنگین ماهیان مولد خاویاری در مرکز شهید مرجانی شیلات گلستان+عکس

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" در همین رابطه در این خبر ابعادی جدید از این تلفات عنوان می شود.تلفاتی که گستردگی آن در سایه ی لطف برخی مسئولین نظارتی استانی به مدیرکل متخلف از افکار عمومی استان دور مانده است. من ...

آقای مدیرکل! بجای برگزاری کارگاه تحکیم خانواده, جوابگوی تخلفات شیلات استان گلستان باشید باشید

آقای مدیرکل! بجای برگزاری کارگاه تحکیم خانواده, جوابگوی تخلفات شیلات استان گلستان باشید باشید

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"برگزاری کارگاه تحکیم خانواده کجای رسالت شیلات گلستان است؟!سوالی که افکار عمومی استان این روز ها بشدت در پی پاسخ به آن هستند. آنهم در شرایطی که مدیرکل شیلات گلستان می بایست نسبت به عملکر ...

شیلات گلستان در زمان مدیریت های سابق همچون علی اکبر پاسندی،جعفری شاهد رکود بی سابقه

شیلات گلستان در زمان مدیریت های سابق همچون علی اکبر پاسندی،جعفری شاهد رکود بی سابقه

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"  آنچه که مشخص است این است که دلار به صورت انحصاري در اختیار دولت است و بانک مرکزي آن را نمایندگی و مدیریت می کند بنابر این افزایش یا کاهش نرخ ارز مقوله اي است در اختیار دولت ...

انتصاب درشیلات که در سایه ی سکوت خبری صورت گرفت

انتصاب درشیلات که در سایه ی سکوت خبری صورت گرفت

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان" در همین رابطه یکی از دست اندرکاران معاونت توسعه ی منابع شیلات استان گلستان ضمن تائید این خبر افزود: بالاترین پست سازمانی این خانم پیش از این انتصاب کارشناسی بوده و او کارشناس ...

شیلات گلستان با چه منطقی دربیابان پروژه ی سالن اجتماعات را ساخت؟ / آقای قدس علوی لطفا پاسخ دهند

شیلات گلستان با چه منطقی دربیابان پروژه ی سالن اجتماعات را ساخت؟ / آقای قدس علوی لطفا پاسخ دهند

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"یکی از موارد مهم در اقتصاد مقاومتی اولویت بندی پروژه ها و اجرای پروژه های اولویت دار اشتغال زا می باشد که بتواند معضل بیکاری را قدری سامان بخشد. از سوی دیگر مدیران باید از ریخت و پاش ها ...

تداوم بی بصیرتی مدیرکل شیلات استان گلستان تا کی؟

تداوم بی بصیرتی مدیرکل شیلات استان گلستان تا کی؟

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"بر همین اساس قانونگذار سوابق کاری هر مدیر را در بخش های متعددی از قانون برای ارتقاء مد نظر قرار داده است.و شرع دین مبین اسلام و مبانی نظام جمهوری اسلامی نیز بر استفاده از مدیران موفق و ...

تودیع معارفه رئیس تکثیر و پرورش ماهیان خاویاری شهید مرجانی شیلات گلستان درسکوت کامل خبری!!

تودیع معارفه رئیس تکثیر و پرورش ماهیان خاویاری شهید مرجانی شیلات گلستان درسکوت کامل خبری!!

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" پس از تلفات گسترده ی ماهیان مولد خاویاری در مرکز شهید مرجانی که در حال حاضر پرونده ی آن در دستگاه های نظارتی استان بشدت در حال تعقیب و پیگیری می باشد در سکوت کامل خبری مسئولان شیلا ...

شیلات گلستان بعنوان متولی حفظ ذخایر ماهیان باید پاسخگوی تلف شدن ماهیان باشد

شیلات گلستان بعنوان متولی حفظ ذخایر ماهیان باید پاسخگوی تلف شدن ماهیان باشد

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" در این رابطه باید بر اساس رسالت ها و شرح وظایف دستگاه های دولتی شیلات را بلحاظ حاکمیتی متولی حفظ و حراست از منابع شیلاتی دانست.دستگاهی که باید طی انجام هر نوع مطالعه و پژوهشی نظیر ...

 انعقاد قرارداد پر ابهام توسط شیلات گلستان با یکی از نزدیکان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری برای ساخت شناور!!؟

انعقاد قرارداد پر ابهام توسط شیلات گلستان با یکی از نزدیکان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری برای ساخت شناور!!؟

  به گزارش پایگاه عدالت خواهان" منابع موثق در شیلات گلستان از انعقاد قراردادی پر ابهام به منظور ساخت شناور برای مجموعه ی شیلات استان گلستان خبر می دهند.در این قرار داد یکی از نزدیکان و مرتبطین با پیش قد ...

 واگذاری بدون مجوزچند هزار قطعه ماهی استخوانی به یک شرکت بخش خصوصی توسط شیلات گلستان

واگذاری بدون مجوزچند هزار قطعه ماهی استخوانی به یک شرکت بخش خصوصی توسط شیلات گلستان

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"پس از خبر اتلاف تعداد قابل ملاحظه ای از ماهیان باارزش و نادر مولد خاویاری در یکی از مراکز شیلاتی ،یک منبع مطلع در شیلات گلستان از واگذاری چند هزار قطعه ماهی استخوانی به یک شرکت بخش خصوصی ...

 تلف شدن حدودا۶۲۰ماهی خاویاری مولد نادردر یکی از مراکز شیلات گلستان

تلف شدن حدودا۶۲۰ماهی خاویاری مولد نادردر یکی از مراکز شیلات گلستان

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" متاسفانه خبر های خوبی از ماهیان مولد خاویاری در استان گلستان به گوش نمی رسد در همین رابطه منابع موثق از تلف شدن تعدادحدودا۶۲۰ماهی خاویاری مولد با ارزش در یکی از مراکز شیلاتی خبر می ...

خرید خودروی گرانقیمت سوزوکی فول آپ شن توسط قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان درسال اقتصاد مقاومتی

خرید خودروی گرانقیمت سوزوکی فول آپ شن توسط قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان درسال اقتصاد مقاومتی

  به گزارش پایگاه عدالت خواهان" به تازگی مطلع شدیم که مدیر کل شیلات گلستان در اقدامی قابل تامل یک دستگاه خودروی سوزوکی فول آپ شن خریده است در حالی که معظل نبود خودروی کافی در مجموعه ی شیلات استان گلستان ...

نامه ای سرگشاده تعداد زیادی از مزارع پرورش ماهی به سید مناف هاشمی استاندار گلستان

نامه ای سرگشاده تعداد زیادی از مزارع پرورش ماهی به سید مناف هاشمی استاندار گلستان

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"در بخش هایی از نامه آمده است: اینجانبان امضا کنندگان ذیل از اهالی روستای پس پشته از توابع روستای مینودشت از گذشته به مدت ده سال در مزارع آماده ی پرورش ماهی اقدام به تولید قابل توجهی م ...

واگذاری اراضی سایت میگوی گمیشان بر اساس روابط سیاسی-اقتصادی!!+سند

واگذاری اراضی سایت میگوی گمیشان بر اساس روابط سیاسی-اقتصادی!!+سند

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"در تائید تخصیص اراضی سایت میگو به متنفذین و دانه درشت های سیاسی-اقتصادی استان باید به محتوای صورتجلسه ی مورخه ی۹۳/۵/۵شماره ی گ/۴۵۹۹ که به تائید مسئولین رسمی استان نیز رسیده اشاره کرد. (ا ...

زد و بندهای طبرسا مدیرکل امور اقتصادی و دارائی استان گلستان ومعاون شیلات گلستان!؟

زد و بندهای طبرسا مدیرکل امور اقتصادی و دارائی استان گلستان ومعاون شیلات گلستان!؟

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"در همین رابطه محمد رضا اشرفی معاون مدیرکل شیلات گلستان طی اقدامی متقابل یکی از بستگان طبرسا مدیرکل امور اقتصادی و دارائی استان را با مدرک غیر مرتبط مدیریت بازرگانی بعنوان کارشناس آموزش ج ...

 فامیل بازی در شیلات گلستان در حد اعلا رسید!!/ وقاحت قدس علوی تا کجا؟

فامیل بازی در شیلات گلستان در حد اعلا رسید!!/ وقاحت قدس علوی تا کجا؟

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" پیشتر یکی از سایت های ارزشی و انقلابی محلی گلستان در خبری با عنوان بازاریابی مدیرکل شیلات برای برادر زاده اش از مدیرکل شیلات گلستان که شایسته سالاری را به شکلی علنی و واضح کنار گذا ...

بی توجهی مسئولین نظارتی زمینه تداوم تخلفات و رانت خواری و حیف و میل بیت المال

بی توجهی مسئولین نظارتی زمینه تداوم تخلفات و رانت خواری و حیف و میل بیت المال

 طولانی شدن قراردادSc2مجتمع میگوی گمیشان به نفع چه افرادی خواهد بود؟! به گزارش پایگاه عدالت خواهان"طولانی شدن پروژه ی Sc2با وجود مدت اولیه ی دو ماهه از تاریخ۱۳/۳/۱۳۹۶تا به امروز طول کشیده است و این قرارداد بدل ...

تخلفاتی در جهاد کشاورزی و شیلات گلستان که رسیدگی انقلابی به آن, ورد قاضی سراج را می طلبد!!

تخلفاتی در جهاد کشاورزی و شیلات گلستان که رسیدگی انقلابی به آن, ورد قاضی سراج را می طلبد!!

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان" در راستای رسیدگی به یکی از پرونده های تخلف در پروژه های آبرسانی (خط انتقال آب)پرونده ای که در آن پای چند تن از پرسنل متخلف سازمان جهاد استان در سطوح عالی بالاخص آقای ک غ گیر ...

تخلفات و فسادهای مالی میلیاردی در پروژه های شیلات گلستان/ سازمان بازرسی کجاست؟

تخلفات و فسادهای مالی میلیاردی در پروژه های شیلات گلستان/ سازمان بازرسی کجاست؟

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان" طبق اخبار واصله سو مدیریت مدیر کل شیلات استان گلستان باعث گردید تا فرآیند برگزاری مناقصه ی پروژه های مجتمع میگوی گمیشان در سال۹۵به جایی نرسد و این مناقصات پرحاشیه!در کمال وقت ...

زمین بیت المال هکتاری 830 هزارتومان / آقایان مسئولین نظارتی به داد بیت المال برسید!!+سند

زمین بیت المال هکتاری 830 هزارتومان / آقایان مسئولین نظارتی به داد بیت المال برسید!!+سند

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان"اما اینبار فروش و حاتم بخشی اراضی دولتی و باز هم به فردی اصفهانی بنام علی دهقانی که متاسفانه این فرد در خارج از کشور روزگار می گذراند و  بعضا مسئولین رد یک سازمان شیلات ایران ...

آیا می دانید در تعاونی چند منظوره ی شیلات استان گلستان چه می گذرد؟!!

آیا می دانید در تعاونی چند منظوره ی شیلات استان گلستان چه می گذرد؟!!

  به گزارش پایگاه عدالت خواهان"پس از انتصاب سید جواد قدس علوی تعاونی چند منظوره ی شیلات استان گلستان اعلام موجودیت کرد. در این تعاونی با حمایت های پشت پرده ی قدس علوی و طی برگزاری انتخابات هدفمند و پرحاشیه ...

پرده برداری ار تخلفات و رانت دیگر سید جواد قدس علوی

پرده برداری ار تخلفات و رانت دیگر سید جواد قدس علوی

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"تخلفات تبانی و رانت سید جواد قدس علوی مدیر کل پرحاشیه و متخلف شیلات گلستان در واگذاری پروژه به شرکت های نقش آب گستر و رهاب سازه گستر یعنی دو شریک آقایان یزدانی و فیله کش امریست که با توج .

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
فیلم/ حافظان جان برکف میراث طبیعی کشور سالروز ولادت امام علی بن موسی الرضا(ع) روز محیط بان نامگذاری شده است انتقاد شدید علم الهدی امام جمعه مشهد از موسوی خوئینی ها *درک انقلابی نداری /فکر می‌کنید مردم شعور و درک ندارند؟ فیلم/جزئیات اطلاعات جدید از پرونده ترور حاج قاسم سلیمانی *هنر نفوذی‌ها بیشتر است یا صاحبان "محاسبه غلط"!؟ *نفوذی‌ها هنرمندتر هستند یا صاحبان محاسبه غلط!؟ *بدبینی به سیاه‌نمایانِ مدعی نفوذ.. واکنش زاکانی به شایعات مطرح شده درباره خانواده‌اش چرا به امام هشتم ضامن آهو می‌گویند؟/ پیام زندگی امام رضا(ع) در بیان رهبرانقلاب +تصاویر و گلچین مولودی ولادت امام رضا(ع) ادامه ی حواشی و تخلفات اقتصادی موجود در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان" قسمت سوم " دست باید نرود سوی کلنگ!/ ,وقتی کلنگ، رقص کنان در دست مسئولان جابجا می شود!!+تصویر مفاد منشور گام دوم انقلاب و خیزش بزرگ هادی هاشمیان و مجموعه ی مدیریتی انقلابی دادگستری کل گلستان جزئیات حادثه در یکی از سوله‌های در حال احداث سایت هسته‌ای نطنز نامه خویینی به امام المسلمین حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی همانند سنگی است که ابولهب سمت پیامبر اعظم پرتاب کرد/دستان ابولهب بریده باد سیروس گرجستانی درگذشت چه چیزهایی درباره این سند می‌دانیم؟+تصویر دیدار اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و اق قلا در مجلس با خانواده شهید علیرضا سبطی فیلم لحظه ربودن دختر خردسال در پارک بازی! باسابقه ترین نماینده مجلس یازدهم به کرونا مبتلا شد عکس/ وداع با مسافر بهشت تصویری از وداع جانسوز مادر، همسر و فرزند شهید مدافع حرم سعید کمالی در مشهد مقدس را می بینید. فیلم/ آمار نهایی کرونا در جهان تا ساعت ۰۸:۰۰ امروز اجرای نجات معجزه‌آسای حاج قاسم از حلقه محاصره دشمن نشست استانی مطالبه گران مردمی در قم+تصویر آخرین خبر از جزئیات حمایت از کاشفان و گزارشگران فساد معروف به طرح حمایت از سوت‌زنی مسئولین نظارتی و اجرائی دولت در استان گلستان و سازمان شیلات ایران باید پاسخگوی این حجم بالای مفاسد و انحرافات اقتصادی شیلات باشند منظور آقایان از حفظ آبروی مومن چیست ؟/ همان مولای متقیان که حرمت آبروی مسلمان را بالاتر از کعبه می داند،چنان بر بی آبرو شدن مسئول متخلف چپاولگر بیت المال اصرار دارد نخستین فیلم/ اتاق عملی که انفجار کلینیک سینا در آن رخ داد مشهد از شنبه تعطیل می‌شود/براساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا خراسان رضوی، مشهد از شنبه ۱۴ تیر به مدت یک هفته تعطیل می‌شود پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی جان‌باختن تعدادی از مردم در حادثه آتش سوزی/ دستگاه‌های مسئول مانع چنین ضایعات بی‌جبرانی شوند/ دستور رهبری برای بررسی سریع و صحیح علت حادثه یادداشت خواندنی وحید جلیلی خطاب به موسوی خوئینی‌ها/ نامه‌ موسوی خوئینی‌ها در راستای فرار او از پاسخگویی بابت عملکرد دولت مورد حمایتش بود تعداد قضات فاسد کمتر از یک درصد است/ ۱۲۵ نفر را در سال ۹۸ سلب صلاحیت قضایی کردیم/ نباید از مسئول خاطی گذشت پای لنگ نظارت بر آتلیه باغ ها/ تیشه آتلیه باغ ها بر ریشه فرهنگ + تصاویر / لزوم ورود دستگاه قضایی استان به تحرکات خزنده ضد فرهنگی فیلم و عکس لحظه انفجار در کلینیک سینا اطهر/ خفگی، علت مرگ جانباختگان حادثه سینا تندروی واقعی کیست؟ / چه کسانی در لباس قانون بی‌قانونی می‌کردند؟/ امام خامنه ای: تندرو کسی است که پایبند به انقلاب است!!+فیلم مرور 4 توهین تاریخی اصلاح‌طلبان به امام (ره) رونمایی اسنادی درباره تاجگردون/ چرا بررسی اعتبارنامه نمایندگان مهم است؟ پیام صریح فرمانده کل سپاه به دشمنان: با شکست های سریالی بیشتری مواجهتان خواهیم کرد/در طول تاریخ هرگز فاتحان قله های کوچک تحسین نشده‌اند/ راهی جز قوی شدن نداریم توضیح اسماعیلی درباره حکم اعدام برای سه نفر در اعتراضات آبان 98 روح الله زم به اعدام محکوم شد/ماجرای روح الله زم چیست؟ مسئولان خائن و خطرساز از زبان امام (ره) تسامح در مبارزه با فساد، بنوعی همدستی با فاسدان و مفسدان است/ در امر مبارزه با فساد نباید هیچ تبعیضی دیده شود. هیچکس و هیچ نهاد و دستگاهی نباید استثنا شود علت عقب‌نشینی ایران در جنگ اقتصادی چیست؟ +عکس فیلم/ بازتاب درخواست ایران از اینترپل برای بازداشت ترامپ جزییات جدید از آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سانحه هواپیمایی اوکراینی مروری بر مبارزات ضدفساد زاکانی/ از دانشگاه آزاد و مرتضوی تا زنگنه، معاون اول احمدی‌نژاد و برادر روحانی و اینک تاجگردون +تصاویر وصایای مهم شهدا در مورد بنیاد شهید/ کلیپ و مستند زیبا در مورد شهدا و دفاع مقدس و+تصاویرشهدا آخرین اخبار از واریز سود و خرید و فروش و آزادسازی سهام عدالت،آخرین ارزش سهام عدالت در سامانه اطلاع رسانی سهام عدالت/چطور سهام عدالت را بفروشیم؟ نحوه فروش سهام عدالت وضعیت قرمز کرونا در گلستان وضع استان گلستان در ابتلا به کرونا امروز قرمز شد انهدام باند سارقان مسلح در گلستان تعزیرات با تخلفات اقتصادی برخورد سریع و قاطع کند/ هیچ خط قرمزی در برخورد با فساد داخل و خارج مجموعه نباید وجود داشته باشد+فیلم و عکس مداح یک مجلس عزاداری بازداشت شد ارتباط پشت پرده ر-ج ( عنصر منتسب به یکی از روحانیون برجسته استان گلستان ) با شب دوست مالامیری ابدر بدهکار و مفسد اقتصادی نام آشنای متواری از کشور+عکس فیلم/ لحظه دستگیری وحید خزایی توسط سپاه پاسدان در فرودگاه امام خمینی(ره)
مفاد منشور گام دوم انقلاب و خیزش بزرگ هادی هاشمیان و مجموعه ی مدیریتی انقلابی دادگستری کل گلستان ادامه ی حواشی و تخلفات اقتصادی موجود در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان" قسمت سوم " دست باید نرود سوی کلنگ!/ ,وقتی کلنگ، رقص کنان در دست مسئولان جابجا می شود!!+تصویر نامه خویینی به امام المسلمین حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی همانند سنگی است که ابولهب سمت پیامبر اعظم پرتاب کرد/دستان ابولهب بریده باد فیلم لحظه ربودن دختر خردسال در پارک بازی! باسابقه ترین نماینده مجلس یازدهم به کرونا مبتلا شد جزئیات حادثه در یکی از سوله‌های در حال احداث سایت هسته‌ای نطنز عکس/ وداع با مسافر بهشت تصویری از وداع جانسوز مادر، همسر و فرزند شهید مدافع حرم سعید کمالی در مشهد مقدس را می بینید. سیروس گرجستانی درگذشت اجرای نجات معجزه‌آسای حاج قاسم از حلقه محاصره دشمن فیلم/ آمار نهایی کرونا در جهان تا ساعت ۰۸:۰۰ امروز آخرین خبر از جزئیات حمایت از کاشفان و گزارشگران فساد معروف به طرح حمایت از سوت‌زنی دیدار اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و اق قلا در مجلس با خانواده شهید علیرضا سبطی چه چیزهایی درباره این سند می‌دانیم؟+تصویر نشست استانی مطالبه گران مردمی در قم+تصویر واکنش زاکانی به شایعات مطرح شده درباره خانواده‌اش فیلم/جزئیات اطلاعات جدید از پرونده ترور حاج قاسم سلیمانی انتقاد شدید علم الهدی امام جمعه مشهد از موسوی خوئینی ها *درک انقلابی نداری /فکر می‌کنید مردم شعور و درک ندارند؟ *هنر نفوذی‌ها بیشتر است یا صاحبان "محاسبه غلط"!؟ *نفوذی‌ها هنرمندتر هستند یا صاحبان محاسبه غلط!؟ *بدبینی به سیاه‌نمایانِ مدعی نفوذ.. چرا به امام هشتم ضامن آهو می‌گویند؟/ پیام زندگی امام رضا(ع) در بیان رهبرانقلاب +تصاویر و گلچین مولودی ولادت امام رضا(ع)