2 اردیبهشت 1398 ویژه ها - مبارزه با فساد - اخبار روز - پیشنهاد ما گلستان ،

چرا حکم سازمان بازرسی کشور مبنی بر بازپس گیری 75 هکتار زمین از شرکت فواکه درجهادکشاورزی گلستان همچنان خاک می خورد؟! / ماجرای واگذاری ۷۵هکتار زمین به شرکت فواکه چه بوده+سند

چرا پس از وصول و اطلاع از نامه ی انقلابی سازمان بازرسی کل کشور رسما و به فور از اقدام خود عدول نکرده و این واگذاری را ابطال ننمودید؟آیا در حال حاضر به جای اجرای مر قانون به ارائه ی ماده ی سستی از قانون برای اطاله ی ابطال واگذاری به این شرکت می اندیشید؟ چرا حکم سازمان بازرسی کشور مبنی بر بازپس گیری  75 هکتار زمین از شرکت فواکه درجهادکشاورزی گلستان همچنان خاک می خورد؟! / ماجرای واگذاری ۷۵هکتار زمین به شرکت فواکه چه بوده+سند

به گزارش پایگاه جنبش عدالت خواهان ایران"  طی نامه ای انقلابی از سوی سازمان بازرسی کل کشور اقدام سازمان جهاد کشاورزی گلستان مبنی بر واگذاری زمین به شرکت فواکه غیر قانونی اعلام شد.
در همین رابطه نامه ی مهم سازمان بازرسی کل کشور دلالت آشکاری بر این دارد که در این واگذاری غیر قانونی صرفه و صلاح دولت رعایت نشده است!
اما شرح مختصر ماجرای واگذاری ۷۵هکتار زمین به شرکت فواکه چه بوده است؟!
متاسفانه در حال حاضر یکی از شرکتهای با نفوذ بنام فواکه با استفاده از رانت اطلاعاتی، زمینی به متراژ75 هکتار را تصاحب کرده و با دیوار کشی محوطه 75 هکتار از اراضی مرزی ، طرح ملی بندر خشک که برای برون رفت از تهدیدات تحریمی استکبار جهانی پایه ریزی شده است به تاخیر افتاده و موجب شده امنیت کشور با تاخیر افتادن پروژه های عمرانی ملی به خطر بیافتد با عنایت به موارد فوق الذکر و اینکه معلوم نیست این شرکت با چه اهدافی به دنبال تصرف زمین بوده و به شدت به دنبال به تاخیر انداختن پروژه بندر خشک که تنها راه اتصال کریدور ترانزیتی شرق دریای خزر میباشد خواهشمند است دستور فرمائید موارد مشروحه ذیل را بررسی نمایند:
1- برابر تفاهم نامه مورخه 07/01/1390 فیمابین شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقلی کشور ، مدیر عامل شرکت پارس انرژی ایران و سرپرست وزارت راه وترابری احداث پروژه راه آهن گرگان به اینچه برون اجرایی شده و با عنایت به اینکه کلیه پروژه های ساخت خط آهن پس از ساخت به راه آهن تحویل میگردد برنامه احداث ایستگاههای مسیر و مرزی فیمابین راه آهن و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقلی کشور مطرح میگردید که در خصوص ایستگاه راه آهن اینچه برون نماینده شرکت پارس انرژی آقای .............................در محل حضور داشته و کارهای اجرایی را انجام می داده است لذا تعدادی از شرکتها و افراد بواسطه اطلاعاتی که بوسیله رانت از شرکت پارس انرژی به دست می آوردند اقدام به خرید زمین در مرز اینچه برون نموده و شرکتهای دیگر نیز تقاضای واگذاری اراضی از منابع طبیعی وامور اراضی استان را مطرح و با نفوذی که در دستگاههای اجرایی داشتند توانسته اند زمینهای قرار گرفته درحوزه استحفاظی اینچه برون را تصاحب نمایند.
2- در این راستا شرکت فواکه ابتدا 5 هکتار از اراضی اینچه برون را درخواست نموده که مستندات آن در استانداری ( جناب آقای بسنجیده ) موجود میباشد و سپس با راهنمایی های انجام شده طی نامه شماره 244/1/92 مورخه 01/09/1392 مقدار 20 هکتار زمین در اینچه برون درخواست نموده بود که طی صورتجلسه کمیسیون طرحهای غیر کشاورزی ( ماده 21 ) به شماره 28297 مورخه 19/03/1393 مقدار 157500 متر زمین از طرف اعضای کمیسیون مذکور به صورت غیر قانونی به شرکت تحویل گردیده است که شرکت فواکه بلافاصله نسبت به دیوار کشی 750000 متر مربع ( 75 هکتار) اقدام نموده ونماینده شرکت فواکه ( ..................... ) جهت تامین برق مورد نیاز با دریافت یک برگ پیش نویس دستی به شماره 100126 مورخه 26/09/1393 از کارشناس وقت خط راه آهن ، به ریاست محترم توزیع نیروی برق گنبد کاووس نسبت به برق رسانی به محوطه اقدام نموده است .( پیس نویس دستی فاقد وجاهت قانونی میباشد )
راه آهن شمالشرق 2 طی نامه شماره 4061/138/ص مورخه 03/07/1395 و 4345/138/ص مورخه 19/07/1395 با مدیر عامل محترم توزیع نیروی برق استان گلستان مکاتبه و به علت غیر قانونی بودن عبور برق از روی خط درخواست جمع آوری مستحدثات برق را نموده و طی نامه شماره 4512/138/ص مورخه 24/12/1394 از ریاست محترم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گنبد کاووس درخواست جمع آوری تاسیسات برق مربوط به شرکت از روی خط آهن نموده بوده و دادگاه محترم طی نامه شماره 366 مورخه 25/12/1394 دستور جمع آوری تاسیسات کابل فشار قوی را صادر نمود که متاسفانه علیرغم پیگیریهای انجام شده و ارسال نامه شماره 4660/138/ص مورخه 27/12/1394 به شرکت محترم توزیع نیروی برق گلستان اقدام بی نتیجه مانده است .
3-در ادامه راه آهن با توجه به برنامه های افتتاحیه کریدور اینچه برون ترکمنستان ، قزاقستان ، طی نامه شماره 127142/100/ص مورخه 01/09/1393 با استاندارمحترم وقت مکاتبه ودرخواست نموده که برای انجام زیرساختهای پایانه حمل ونقل ریلی پیش بینی زمین برابر نقشه پیوست انجام شود همچنین پس ازاطلاع از اقدامات غیرقانونی انجام شده در استان در خصوص واگذاری اراضی راه آهن به شرکتها ، مکاتباتی به شماره 175610/100/ص مورخه 21/11/1393 و 197882/100/ص مورخه 25/12/1393 ،10944/100/ص مورخه 29/01/1394 انجام داده و تقاضا نموده از واگذاری اراضی به شرکتها خودداری نموده و اراضی مورد نیاز راه آهن را برابر نقشه پیوست واگذار نمایند .

بعد از این واگذاری ها بود که سازمان بازرسی طی اقدام انقلابی بعد از بررسی مبادرت به صدور حکم نبنی بر فسق واگذاری و بازپس گیری 75 هکتار زمین از شرکت فواکه نمود

اما چند سوال از آقای مختار مهاجر رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان
در تمام مدتی که دلسوزان و مطلعین استان از مفاد قانونی و شرعی و البته رسانه های دلسوز و انقلابی که این واگذاری را مورد نقد صریح و حقوقی قرار دادند آیا بازهم به غیر قانونی بودن این واگذاری آگاه نشدید؟ و نسبت به ابطال این واگذاری اقدامی ننمودید؟
آیا چنین واگذاری سخاوتمندانه ای را به یک جوان بیکار فاقد پشتوانه ی سیاسی و لابی های خاص هم در مورد و مقیاس کمتر انجام داده اید؟(در صورت انجام این اقدام آماده ایم تا مستندات شما را منتشر نمائیم.)
چرا پس از وصول و اطلاع از نامه ی انقلابی سازمان بازرسی کل کشور رسما و به فور از اقدام خود عدول نکرده و این واگذاری را ابطال ننمودید؟آیا در حال حاضر به جای اجرای مر قانون به ارائه ی ماده ی سستی از قانون برای اطاله ی ابطال واگذاری به این شرکت می اندیشید؟
(سوالاتی که قطعا چنانچه پاسخی مستدل به آنها داشته باشید بدون سانسور در این پایگاه خبری منتشر خواهد شد)
در پایان ضمن تقدیر بی کران از اقدام انقلابی و قاطع سازمان بازرسی کل کشور از عوامل این واگذاری غیر قانونی در استان ابطال این واگذاری و باز پس گیری بیت المال را مطالبه می نمائیم و تاکید می کنیم که علاوه بر ابطال این واگذاری خاطیان چنین بذلی از بیت المال می بایست مورد مواخذه و پیگرد قانونی قرار گیرند.

برچسب ها: طرح ملی بندر خشک پروژه های عمرانی ملی فواکه ماجرای واگذاری ۷۵هکتار زمین به شرکت فواکه چه بوده شرکت فواکه پربینندترین اخبار عدالت خواهان عدالتخواهان عدالتخواهان گلستان عدالت خواهان گلستان عدالت خواهی مطالبه گران جنبش عدالتخواهان عدالت خواهان دانشجویی پایگاه عدالت خواهان مبارزه با فساد اقتصادی مفسدان اقتصادی فدائیان رهبر ولایت فقیه سربازان رهبری اختلاس اختلاس گران رانت رانت خواری رانت خواران زمین خواری کوه خواری ساحل خواری جانباز محمد خادملو عدالتخواه گلستانی عدالتخواه ترکمن صحرا مطالبه خبرهای تحلیلی آخرین اخبار کشور پربینندترین اخبار عدالت خواهان عدالتخواهان عدالتخواهان گلستان عدالت خواهان گلستان عدالت خواهی مطالبه گران جنبش عدالتخواهان عدالت خواهان دانشجویی پایگاه عدالت خواهان مبارزه با فساد اقتصادی مفسدان اقتصادی فدائیان رهبر ولایت فقیه سربازان رهبری اختلاس اختلاس گران رانت رانت خواری رانت خواران زمین خواری کوه خواری ساحل خواری جانباز محمد خادملو عدالتخواه گلستانی عدالتخواه ترکمن صحرا مطالبه خبرهای تحلیلی آخرین اخبار کشور پربینندترین اخبار عدالت خواهان عدالتخواهان عدالتخواهان گلستان عدالت خواهان گلستان عدالت خواهی مطالبه گران جنبش عدالتخواهان عدالت خواهان دانشجویی پایگاه عدالت خواهان مبارزه با فساد اقتصادی مفسدان اقتصادی فدائیان رهبر ولایت فقیه

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
شمخانی در مصاحبه با «ان‌بی‌سی نیوز» : نباید برجام را امضاء می‌کردیم / اگر جنگ شود آمریکا و متحدان منطقه‌ای‎اش در وضعیت وحشتناکی قرار خواهند گرفت گزارش تصویری از بازسازی واقعه غدیر در 8 شهر گلستان همزمان با دهه ولایت و امامت به همت سپاه نینوا گلستان بمب های خبری صوتی و دودزا اخیر برای استتار چیست ؟ / انحراف افکار عمومی از بزرگترین_پرونده_امنیتی یک دهه اخیر❗️ گزارش تصویری/ اولین جشن بزرگ آزادگان در گرگان به همت بنیاد شهید و امور ایثار گران استان گلستان نه استاندار گلستان به روش استقرار غیر دموکراتیک محمد حسین علی اصغری و نه عملی به دعوت حامی سران خائن فتنه جوان مینابی آمدنیوز را از دسترس خارج کرد ماجرای قاب عکس سرلشکر سلیمانی در اتاق وزیر جنگ آمریکا "ناو ساموئل رابرتز" را غرق کردیم و "کشتی بریشتون" را مورد اصابت قرار دادیم/ تاکنون سه فروند کشتی انگلیسی با احتساب نفتکش آخر و دو کشتی امریکایی را در دریا به زانو درآورده‌ایم افشای نام جلیل سبحانی، شریفی نیک نفس، عباس صمیمی، علی نقی خاموشی و علیرضا اعلایی رحمانی در پرونده های فساد هنوز با احداث تله کابین در جنگل های ناهارخوران و کبودوال گلستان موافقتی صورت نگرفته است/ با تغییر کاربری مراتع، مخالفیم! بازداشت علی فرجی، مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر بازی سیاست و سودای قدرت !/ آیا جرجانی به جریان فتنه خواهد پیوست ؟ کودتای نرم کارگزاران و اصلاح‌طلبان علیه محمد رضا عارف اقدام عجیب و قابل تأمل بنیاد شهید / تقدیر از ظریف در سالروز بزرگداشت آزادگان! + عکس بازخوانی فرمان مهم رهبر انقلاب درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی/ آیا تنها متولی برخورد با مفاسد اقتصادی قوه قضائیه است؟ نامه بسیار مهم زاکانی خطاب به آیت‌الله رئیسی درباره مفاسد شرکت بازرگانی پتروشیمی/ جزئیات تبانی طبری و برخی چهره‌های امنیتی‌/ بهره برداری سید حسن میرکاظمی از تسهیلات بانک صادرات استان گلستان با ارایه اسناد جعلی با حیثیت وزارت اطلاعات بیش از این بازی نکنید ! برخورد حذفی مدیرکل شیلات گلستان با نیروهای انقلابی!؟ / علت ترس و وحشت مدیرکل از کامپیوتر یک نیروی انقلابی چیست!؟ واکنش رهبرانقلاب به اسقاط پهپاد آمریکایی و توقیف نفت‌کش انگلیسی در منطقه خلیج‌فارس توسط سپاه پاسداران از زبان حاجی‌صادقی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه عدالت خواه گلستانی : اینجانب شخصا با مراجعه به بیت امام جمعه ی گرگان سوالات مطروحه و انتقادات صورت گرفته را کتبا در اختیار آقا سیدمجتبی قرار دادبودم گرانی و فساد در گرگان/ مبارزه با این معضلات نیازمند حرکت جهادی نهادهای مسئول است در اردوی دانشگاه شریف چه گذشت؟ / کوهنوردی مختلط با نام اردوی فرهنگی! / فعالیت خارج از عرف با هماهنگی معاونت فرهنگی مبارزه برای عدالت، دشوار ترین جنگ هاست/ محترم تر از اشخاص و شخصیت ها، حق و عدالت است پشت‌پرده برکناری رئیس صندوق بازنشستگی چه بود؟ فیلم/ افشای گوشه‌ای از فساد و زد و بند"اکبر طبری" کدام مسئولان برای نجات نجفی به خانه اولیای‌دم رفتند؟ حزب اصلاح‌طلبی که به کمپین «تحریم خاموش انتخابات» ملحق شد!/ اسفند داغ؛ برای فشار خیابانی به انتخابات 98 حزب اصلاح‌طلبی که به کمپین «تحریم خاموش انتخابات» ملحق شد!/ اسفند داغ؛ برای فشار خیابانی به انتخابات 98 دیدید وقتی خرشان از پل گذشت به شما می‌خندند؟! نمایندگی ولی فقیه تا زمانی اعتبار دارد که رهبر انقلاب قلبا راضی باشد/ از سن خودتان و از سن رهبری می گویید ؛ این بی شرمی است تلاش سازمان یافته ای از سوی برخی عناصر مرتبط با دفتر امام جمعه ی گرگان برعلیه محمدخادملو جانباز عدالت خواه گلستانی بازهم خسارتی دیگر به منابع شیلاتی گلستان تقدیر ویژه محمد خادملو جانباز عدالت‌خواه گلستانی از ریاست فرزانه ی دستگاه قضا پایان عمر مفسدان اقتصادی فرارسیده است/ استمرار در برخورد با فساد اعتراف حسن روحانی به شعاری بودن وعده های انتخاباتی!/ این 98، آن 98 که می خواستیم نیست آیا هدف استاندار گلستان مشروعیت بخشیدن به عملکرد دیکتاتورمآبانه دبیر خودخوانده و مادام العمر اتحادیه انجمنهای اسلامی و حامی سران خائن فتنه می باشد؟ چه کسانی با «چهار میلیارد ارز دولتی» در کانادا خانه خریده‌اند؟ از شمخانی و سالارخان تا مازیار ابراهیمی پوری حسینی پرونده سنگین ۱۰ جلدی دارد/سخنان جهانگیری، انسان‌ها را به خنده وادار می‌کند/ برداشت‌های غیرقانونی دولت از صندوق توسعه ملی همه چیز در مورد سالار آقاخان، متهم فراری در پرونده تخلفات ارزی همه چیز در مورد سالار آقاخان، متهم فراری در پرونده تخلفات ارزی کلاهبرداری ۲ میلیاردی در پوشش پیش فروش خودرو فیلم مصاحبه مدیرکل تلاشگر بنیاد گلستان به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز سید علی طاهری: روستای زیارت به علت کوتاهی دستگاه های نظارتی و اجرایی تخریب شده است رئیسی چگونه مانع بروز فاجعه در خودروسازی شد؟ اصلاح‎طلبان از چه چیز پوری حسینی فرار می‎کنند!/ شهید باکری به رئیس ستادهای خاتمی و روحانی چه توصیه‎ای کرده بود؟ نوشین جعفری کیست و چه کسانی از بازداشت او به وحشت افتاده‌اند؟ +تصاویر بادیگارد استخدام کنید، سلبریتی شوید! +تصاویر یک منبع آگاه: خبرسازی‌ها درباره شمخانی مغرضانه است/ مهدی صدرالساداتی: بیایید پاسخ بدهید که این اسناد کدامش دروغ است؟+سند و فیلم فشار نورمفیدی در حمایت از روحانی اصلاح طلب / مدیر کل اوقاف گلستان از حق جوانان دفاع کند
ماجرای قاب عکس سرلشکر سلیمانی در اتاق وزیر جنگ آمریکا نه استاندار گلستان به روش استقرار غیر دموکراتیک محمد حسین علی اصغری و نه عملی به دعوت حامی سران خائن فتنه جوان مینابی آمدنیوز را از دسترس خارج کرد افشای نام جلیل سبحانی، شریفی نیک نفس، عباس صمیمی، علی نقی خاموشی و علیرضا اعلایی رحمانی در پرونده های فساد "ناو ساموئل رابرتز" را غرق کردیم و "کشتی بریشتون" را مورد اصابت قرار دادیم/ تاکنون سه فروند کشتی انگلیسی با احتساب نفتکش آخر و دو کشتی امریکایی را در دریا به زانو درآورده‌ایم گزارش تصویری/ اولین جشن بزرگ آزادگان در گرگان به همت بنیاد شهید و امور ایثار گران استان گلستان بمب های خبری صوتی و دودزا اخیر برای استتار چیست ؟ / انحراف افکار عمومی از بزرگترین_پرونده_امنیتی یک دهه اخیر❗️ گزارش تصویری از بازسازی واقعه غدیر در 8 شهر گلستان همزمان با دهه ولایت و امامت به همت سپاه نینوا گلستان شمخانی در مصاحبه با «ان‌بی‌سی نیوز» : نباید برجام را امضاء می‌کردیم / اگر جنگ شود آمریکا و متحدان منطقه‌ای‎اش در وضعیت وحشتناکی قرار خواهند گرفت