26 فروردین 1398 اخبار روز مازندران ،

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی

پوشیدن لباس مقدس سپاه زمانی ارزش دارد که با پس گرفتن رای خود به FATF تو دهان امریکا بزنند/ امنیتی که سپاه برای ما ایجاد می کند چقدر قیمت دارد؟

سپاه را تروریست معرفی می کنند چون سپاه در جریان بلاهای طبیعی مانند سیل و زلزله سریعا در کنار مردم قرار می گیرد و بعنوان محور اصلی اتحاد، بحران ها را دفع و رفع می کند و جانشین فرماندهی کل سپاه کشور به مردم می گوید :سپاه پاسداران حاضرند در جلوی سیل بخوابند تا آسیبی به شما مردم نرسد این سپاه امروز افتخار نظام است. پوشیدن لباس مقدس سپاه زمانی ارزش دارد که با پس گرفتن رای خود به FATF تو دهان امریکا بزنند/ امنیتی که سپاه برای ما ایجاد می کند چقدر قیمت دارد؟

سپاه را تروریست معرفی می کنند چون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی و در دفاع مقدس و در خنثی سازی توطئه های اول انقلاب از قبیل غائله های تجزیه طلبی در مناطق قومیتی،تروریسم داخلی، غائله بنی صدرو کودتاهای پی در پی و خنثی سازی فتنه 78 و 88 ،افشای ماهیت واقعی فتنه گران و منحرفان از خط اصیل انقلاب اسلامی نقش بی بدیلی ایفا کردند.

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه 23 فروردین 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمند جمعه شهرستان عباس آباد حضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی مشروح خطبه دوم نمازجمعه شهرستان عباس آباد بدین شرح میباشد

خودم و همه نمازگزاران جمعه این هفته را به تقوای الهی به مبارزه به نفس اماره به دوری از گناه و نظم در امورات زندگی دعوت و سفارش می کنم.
خصوصا به جوان های عزیز به تقوا سفارش می کنم که در جوانی پاک بودن شیوه پیغمبری است در آستانه روز جوان هستیم که هفته بعد سالروز جوان کربلا اولین شهید کربلا از بنی هاشم علی اکبر حسین علیه السلام است آن جوانی که روز ولادتش را روز جوان نامیدند که الگوی جوانان جامعه اسلامی است که در روز عاشورا می گوید :پدرجان اگر ما حق هستیم در این جنگ نابرابر ترسی نداریم و کشته شدن در این مسیر را با جان و دل می پذیریم.
جوان امروزی که رهبری به آن افتخار می کند و می فرماید:با یقین این را عرض می کنم که جوان امروز، جوان نسل سوم در آمادگی و شجاعت و غیرت برای دفاع از هویت دینی و انقلابی خود از جوان نسل اول که در دوره جنگ تحمیلی و دفاع مقدس حضور داشتند هیچ کمتر نیستند شاید هم جلوتر هم باشند.
لذا رهبری جوان امروز و اعتقاد جوان امروز را باور دارد رهبر جامعه جوان امروز را که اهل اعتقاد است،اهل تدین هست و در اعتکاف و مراسم های مذهبی و دینی و در یادواره های شهدا و در برنامه های انقلابی در مساجد و جمعه و جماعات حضور دارند اعتقاد آنها را باور دارد که همه اینها نشان از اعتقاد دینی عمیق آنها است.
مسئولین توجه داشته باشند کشور ما یک کشور جوان است باید تمام برنامه ریزی های آن متناسب با نیاز جوانان باشد و اینکه قریب به 30 میلیون جوان 15 تا 30 ساله یک فرصت است که اگر خدای ناکرده درباره جوان و جوانان به خوبی برنامه ریزی نکنند تبدیل به تهدید می شود.فرصت را باید استفاده کرد
باید نسبت به مشاغل جوانان،باید نسبت به اعتقاد جوانان، نسبت به پاکی جوان ،نسبت به تهاجم فرهنگی که امروز در جامعه وجود دارد که برنامه ویژه ای برای جوانان داشته باشیم دستگاه های اجرایی در امور جوانان باید فراتر از وظائف ذاتی خود عمل کنند باید جوان را باور کنیم جوانان سرمایه ارزشمند این جامعه هستند باید از توانمندی های آنان حداکثر استفاده را بکنیم باید ظرفیت نهفته جوانان را فعال کنیم در مدیریت امور جامعه استفاده کنیم که متاسفانه غفلت در این زمینه زیاد است.
تاکید مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم و در سخنرانی روز اول فروردین در مشهد مقدس نشان از ظرفیت بالای عنصر جوان است.
در جنگ تحمیلی بیشتر فرماندهان ما جوانان بودند به جوانان آن روز اعتماد کردند و کارهای بزرگ را به آنها سپردند در بستر همین اعتماد بود که جوانان 15 تا 30 ساله میدان دار عرصه نبرد بودند فرماندهی و طراحی جنگ ها و عملیات را برعهده داشتند در جاهایی که مستشاران کارکشته نظامی آیه یأس می خواندند همین جوانان این نظام حماسه های بزرگ خلق کردند در سالهای اخیر نیز هم جوانان دیروز به همراه جوانان امروز در آن سوی مرزها در سوریه و عراق از حریم الهی ،از حریم اهلبیت و از حریم حرم های متبرکه و مشاهد شریفه پاسداری می کردند و جان خود را فدا می کردند.که مانند گذشته خود بر پیمان با رهبری و ولایت استوار ماندند و با بصیرت راه خود را از بیراهه ها و گمراهه ها و کج راهه ها با تمسک از سفینه النجاه برای حفظ اسلام و مسلمین راه مبارزه تا پیروزی یا شهادت را در پیش گرفتند اینها برای سربلندی نظام اسلامی جان فدا کردند اینها همین جوانان کشور ما هستد این جوانان را دریابیم بعد از چهاردهه از انقلاب برای جوانان، یک وزارتخانه ای تشکیل دادند البته سازمان تربیت بدنی و سازمان جوانان را با هم تلفیق کردند وزارت ورزش و جوانان را درست کردند اما این وزارتخانه چه عملکردی نسبت به جوانان دارد تقریبا تمام بودجه این وزارتخانه به حوزه ورزش اختصاص می یابد عملأ حوزه جوانان و خواسته و مطالبات و نیازهای جوانان نادیده گرفته می شود همه نیازهای جوانان ورزش نیست ،اشتغال جوانان،ازدواج جوانان ،مسکن جوانان باید در اولویت این وزارتخانه باشد که اینگونه نیست.من کار به ادارات ورزش و جوانان شهرستان ندارم اینها بر اساس آن چیزی که از بالا ابلاغ می شود عمل می کنند که حتی معاونت امور جوانها ندارد.
شما ببینید وزارت ورزش و جوانان به غیر از ورزش در چه اموری فعالیت دارد با کدام جوان ما ارتباط دارند چقدر برای جوان ها و مشکل آنان بودجه گذاشتند ،چقدر برای اشتغال جوان ها ،چقدر برای ازدواج جوان ها ،چقدر برای دین جوان ها و چقدر برای کارهای فرهنگی بودجه درنظر گرفتند؟
دولت چقدر برای امور جوانان هزینه می کند چقدر برای مبارزه با مواد مخدر که جوانان ما را از پای درآورده است هزینه می کنند واقعا چه مقدار برای اشتغال جوان ها تخصیص دادند که اگر برای اشتغال جوان کاری صورت بگیرید بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد .با اشتغال و رفع بیکاری مشکل فساد و فحشا و اعتیاد و ابتذال و مشکل ازدواج و طلاق جوانان را می توان حل کرد ،چقدر برای کار فرهنگی و احیای ارزش ها و احیای فرهنگ شهادت و ایثار بودجه اختصاص دادند چه مقدار برای دین و دیانت و مذهب جوانان هزینه می کنند .
به فکر معنویت جوانها باشیم جوان ها باید به فکر معنویت خودشان باشند باید معنویت داشته باشند به نماز اول وقت،به نماز با حضورقلب اهتمام داشته باشند با تلاوت قرآن ،با دعا و زیارات مأنوس باشند در مسیر تحصیل علم آموزی وکسب تخصص تلاش کنند آن وقت است که آن جوان می تواند برای اعتلای انقلاب و پیشرفت نظام تأثیرگذار باشد.
که رهبری معظم می فرماید : باید در گام دوم انقلاب حرکت کشور را بر دوش جوانها قرار بدهیم همانطور که با هدایت امام راحل عظیم الشان موتور پیشرفت کشور و موتور پیشرفت حرکت را جوان ها روشن می کردند جوانها با طاغوت درافتادند به زندان رفتند کتک خوردند انقلاب کردند در دوران جنگ تحمیلی پیشتاز بودند در جنگ ما را پیروز کردند امنیت کشور مدیون جوان های دیروزی است این جوانان ظرفیتی هستند که باید شناسایی شوند باید استفاده شوند.
رهبری معظم می فرمایند:امروز در دنیا میلیاردها دلار خرج می کنند که در اعتقاد سیاسی و دینی جوانان ما رخنه کنند چون می دانند جوان با دین و دینداری و ایمان دینی می تواند قدمی در پیشرفت کشور بردارند و اعتقاد جوانمهم است.
رهبری معظم می فرمایند: بیایند چشمان کورشان را باز کنند و ببینند بهترین صنایع ما،پیشرفته ترین صنایع بزرگ ما که در رقابت با کشورهای درجه یک دنیا که در صدر فهرست قرار داریم به وسیله جوان ها دعای کمیل خوان وو نمازشب خوان بدست آوردیم.
اگر امروز در صنایع پیشرفته نانو ،هسته ای،فضایی،موشکی و فناوری زیستی و در بقیه فنون پیشرفته دنیا در رقم های بالا و در صفوف مقدم قرار داریم جوان های اهل اعتکاف ،جوان های اهل دعای ندبه و به وسیله جوان های مقدس بدست آوردیم این نظر رهبری است، برای همین است که دشمن تمام برنامه اش را برای دین زدایی جوان ها گذاشتند تمام هزینه اش را برای مبارزه با فرهنگ دینی جوان ها قرار داده است باید بیدار باشیم همین جوان های مومن دیروز بودند که نهاد مقدس سپاه را تشکیل دادند تا به امروز هم با جذب جوانهای مذهبی و متدین کارهای بزرگی کردند که ارادت امام و تقدیر مقام معظم رهبری را به دست آوردند و از آن طرف کینه و دشمنی استکبار جهانی در رأس آن امریکا را به دنبال داشت که امروز امریکا تصمیم می گیرید که این نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست تروریست قرار دهد.
امریکایی که خود سردمدار تروریست ها است به دهها کشور، حمله نظامی کرد و جنایت و قتل عام نموده است.
امریکایی که فقط در بمباران هیروشیما و ناکازاکی ژاپن220 هزار نفر را به کام مرگ می کشاند.
 امریکایی که گروه های تروریستی تولید می کند که مردم را قتل عام کند و در کشورها جنایت کند القاعده دست پرورده امریکا است که بعد به بهانه تعقیب القاعده به افغانستان حمله می کند و چقدر جنایت در افغانستان انجام می دهد.
امریکایی که قبل از انقلاب در کودتای 28 مرداد دست داشته است.
امریکایی که به طبس حمله می کند.
امریکایی که عراق را وادار به جنگ به ایران می کند و از صدام و حزب بعث عراق در جنگ تحمیلی حمایت می کند و سلاح های شیمیایی و کشتار جمعی را به عراق می دهد و بعد به بهانه خلع سلاح صدام به عراق حمله می کند 1 میلیون انسان بی گناه کشته می شوند یا در زندان ابوقریب شکنجه می شوند.
امریکایی که هواپیمایی مسافربری ایرباس ایران را مورد حمله قرار می دهد و دویست و نود نفر از سرنشینان آن را قتل عام می کند و عاملان این جنایت مدال شجاعت و پیروزی می دهد.
امریکایی که گروه های تروریستی النصره و داعش را حمایت می کند که در کشورهای سوریه و عراق دست به دردناک ترین جنایات می زند.
امریکایی که گروه های تروریستی بسیاری مثل جیش الظلم و جیش الشیطان و منافقین را حمایت می کند که دست شان به خون 17 هزار از مردم ایران و جوانان ایران آغشته است.
امریکایی که خودش محور تروریست و تروریست پرور در جهان است به قول امام راحل امریکا تروریست بذات است حالا می خواهد سپاه را در لیست تروریست قرار دهد باید به پاسداران انقلاب اسلامی تبریک بگوییم که از سوی خبیث ترین و جنایتکارترین دولت دنیا به عنوان تروریست لقب گرفته اند و از نظر آنها هرکسی در مقابل ظلم و ستمگری مقاومت کند چه حزب الله لبنان باشد چه جهاد اسلامی و حماس فلسطینی باشد چه انصارالله یمن و حشدالشعبی عراق باشد ازنظر امریکا تروریست است.(فریاد مرگ برامریکا حضار)
چرا سپاه را تروریست معرفی می کنند؟
سپاه را تروریست معرفی می کنند چون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی و در دفاع مقدس و در خنثی سازی توطئه های اول انقلاب از قبیل غائله های تجزیه طلبی در مناطق قومیتی،تروریسم داخلی، غائله بنی صدرو کودتاهای پی در پی و خنثی سازی فتنه 78 و 88 ،افشای ماهیت واقعی فتنه گران و منحرفان از خط اصیل انقلاب اسلامی نقش بی بدیلی ایفا کردند.

دوران انقلاب طرح ها ،سیاست ها و برنامه های امریکا در خاورمیانه و غرب آسیا از جمله در عراق و افغانستان و لبنان،سوریه،یمن و سرزمین های اشغالی فلسطین به وسیله سپاه به شکست منجر شد.
سپاه را تروریست معرفی می کنند چون بعد از جنگ تحمیلی در امر سازندگی کشور و پیشبرد پروژه های ملی در راستای خنثی سازی توطئه های تحریم اقتصادی کشور و توانمند سازی قدرت دفاعی و موشکی کشور سپاه نقش آفرینی کرد.
سپاه پهباد تولید می کند، سپاه موشک می سازد، سپاه شرکت ها پتروشیمی و پروژه های عسلویه را می سازد، سپاه با ساخت پروژه بزرگ پالایشگاه ستاره خلیج فارس کشور را در تولید بنزین به خودکفایی می رساند.
سپاه را تروریست معرفی می کنند چون اگر نبود حضور سپاه در عراق جهت آموزش و مشاوره و بسیج کردن مردم و حتی در درگیری های مستقیم با داعش ،امروز در منطقه غرب آسیا و بلکه سرزمین عزیز ایران جولانگاه داعش و پیاده نظام های آمریکا و مزدوران غربی و عبری و عربی می شد.
وقتی سپاه در میدان عملیاتی مقابله با دشمن در مرزها و حتی چندین هزار کیلومتر دورتر ،در اطراف حرم حضرت زینب پیش قدم است و آمریکا را مستأصل و مجبور به عقب نشینی کرده است باید امروز آمریکا کینه خود را نسبت به سپاه نشان بدهد.
سپاه را تروریست معرفی می کنند چون سپاه در جریان بلاهای طبیعی مانند سیل و زلزله سریعا در کنار مردم قرار می گیرد و بعنوان محور اصلی اتحاد، بحران ها را دفع و رفع می کند و جانشین فرماندهی کل سپاه کشور به مردم می گوید :سپاه پاسداران حاضرند در جلوی سیل بخوابند تا آسیبی به شما مردم نرسد این سپاه امروز افتخار نظام است.
این سپاه پاسداران انقلاب فرزندان مقاومت هستند که با تقدیم خون های خودشان خون به دل استکبار کردند اما نمی دانم چرا برخی از مسئولین با زخم زبان خودشان، خون به دل این نیروهای مخلص انقلابی می کند.حتی آنها را دولت تفنگدار معرفی می کنند گاهی خواستار بازگشت آنها به پادگان ها می شوند حتی می گویند: ما نمی توانیم بودجه نظامی دو ارتش را تأمین کنیم. بودجه آنها را کم می کنند که باید به مسئولین کشور گفت: امنیتی که سپاه برای ما ایجاد می کند چقدر قیمت دارد،قیمتش چقدر است؟
شهید بهشتی فرمودند" پاسداران آگاهانه انتخاب می کنند،شجاعانه می جنگند،غریبانه زندگی می کنند و مظلومانه شهید می شوند و بیشرمانه مورد توهین قرار می گیرند"


امروز پوشیدن لباس سپاه مهم نیست ،امروز مهم آن است که به سپاه طعنه نزنیم سپاه را دولت تفنگدار ننامیم با پذیرش FATF سپاه را تحریم نکنیم قطعا اقدام مسئولین و نمایندگان مجلس با پوشیدن لباس مقدس سپاه زمانی قابل تقدیر و پذیرش است که در عمل استکبار ستیزی خودشان را اثبات کنند.(تکبیرحضار)
پوشیدن لباس مقدس سپاه زمانی ارزش دارد که با پس گرفتن رای خود به FATF تو دهان امریکا بزنند و تصویب FATF از صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام خارج کنند.


امروز مسئولین با فراخوانی فرزندان شان از امریکا و کشورهای غربی ضدیت خود را با استکبار جهانی نشان بدهند.
امروز مجلس تروریست بودن کل ارتش امریکا و دولت امریکا و محدودیت عبور و مرور  ناوگان های آمریکا در تنگه هرمز را اگر تصویب کنند آنوقت معلوم است که استکبار ستیزند که آنها بدانند که کشور ایران کشوری نیست که عقب نشینی کند .
 آمریکا بداند که با تروریست خواندن سپاه پاسداران امنیت نیروی های خود را در منطقه به چالش انداخته است این حرکت به ضرر خود امریکا خواهد بود.
آمریکا بداند که دیروز حزب الله لبنان را در لیست تروریست قرار دادید حزب الله لبنان قدرتمندتر و نام آورتر شد امروز حتما با تروریست خواندن سپاه پاسداران این نهاد مقدس قوی تر و مقدرتر خواهد شد.
آمریکا بداند با تروریست خواندن سپاه، محبوبیت سپاه را در بین اقشار مختلف مردم چند برابر نموده است فرزندان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز محبوب دلهای ملت ایران شدند.(تکبیرحضار)
آمریکا بداند با تروریست خواندن سپاه موجب وحدت و همدلی گروه های مختلف در ایران شده است امروز هم همه مردم با همدلی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به این اقدام خبیثانه ترامپ در راهپیمایی شرکت می کنیم و با سر دادن شعار مرگ بر امریکا تو دهان استکبار جهانی و دشمنان نظام می زنیم.ان شاءالله

برچسب ها: پربینندترین اخبار عدالت خواهان عدالتخواهان عدالتخواهان گلستان عدالت خواهان گلستان عدالت خواهی مطالبه گران جنبش عدالتخواهان عدالت خواهان دانشجویی پایگاه عدالت خواهان مبارزه با فساد اقتصادی مفسدان اقتصادی فدائیان رهبر ولایت فقیه پربینندترین اخبار عدالت خواهان عدالتخواهان عدالتخواهان گلستان عدالت خواهان گلستان عدالت خواهی مطالبه گران جنبش عدالتخواهان عدالت خواهان دانشجویی پایگاه عدالت خواهان مبارزه با فساد اقتصادی مفسدان اقتصادی فدائیان رهبر ولایت فقیه

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
فیلم/ انبوه پهپادهای انتحاری آماده حمله به فرودگاه‌های عربستان و امارات استریت تایمز: چرا سفر شینزو آبه محکوم به شکست بود؟ توهین و دهن‌کجی و آشکار رامبد جوان به پرچم، شناسنامه و هویت ایرانی و توهین به مردم!/ رامبد جوان همچنان با موج انتقادات مردمی روبروست/ واکنش صداوسیما به رامبد جوان چیست؟ گزارش پایگاه آمریکایی؛ بنیانگذار ناشناخته سپاه قدس؛ شهید نصیری عامل نفوذ ایران در خاورمیانه بود +تصاویر جایگزین بیژن زنگنه وزیر نفت انتخاب شد مروری بر پرونده جنجالی جناب «دکتر» محمد نجفی قاتل +تصاویر حسین‌ الله کرم دچار سانحه رانندگی شد +عکس رسانه‌های عربستان: برانکو با قراردادی دو ساله به الاهلی پیوست؟!+عکس گزارش تصویری جالب از حاشیه های تودیع و معارفه استاندار جدید گلستان حاشیه‌های تودیع و معارفه استانداران کهگیلویه و بویراحمد+تصویر آیت الله نورمفیدی: سخنان رهبری درباره اینکه ترامپ را شایسته مبادله پیام نمی‌دانم و پیامی برای او ندارم اوج عزت ما را نشان داد انتصاب سردار روح‌الامین قاسمی رئیس سابق حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان گلستان ماجرای حمله هنجارشکنان به بانوی آمر به معروف سلبریتی‌ها باید در هر اموری دخالت کنند اما جامعه نه!/ «سفر زایمان»؛ پدیده تازه‌ای که سلبریتی‌ها جا انداخته‌اند جزئیات دستگیری چند تن از اعضای شورای شهر و شهرداری زمان برگزاری اولین جلسه محاکمه محمدعلی نجفی اتفاق عجیب در سعادت آباد با حضور پلیس/پرتاب سنگ به ساختمان باشگاه استقلال در حضور ماجدی! فیلم/ لحظات غم‌انگیز و احساساتی فوتبال در فصلی که گذشت ته‌مانده‌های اصلاحات هم دیگر لیدری عارف را در مجلس قبول ندارندعارف از ریاست فراکسیون امید کناره‌گیری کند/شورای شهر فعلی ضعیف‌ترین شورای شهر تاریخ تهران است جزئیات و پشت پرده عدم برگزاری انتخابات هیأت رئیس کمیسیون امنیت ملی حق جانبداری فرمانداران، بخشداران و استانداران از کاندیدای خاص ممنوع دیدار اعضای جبهه پایداری با آیت‌الله مصباح یزدی اعتراف ضدانقلاب به شکست مفتضحانه فراخوان ملی میهنی در کازرون+تصویر تعلیق انتخابات کمیسیون امنیت به خاطر عدم حد نصاب اعضا بود تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد خواستار تسریع در تعیین تکلیف شهردار بجنورد شدند اولتیماتوم یک هفته‌ای مجلس به دولت برای پیگیری پرداخت حقوق بازنشستگان و بحث افزایش حقوق کارکنان دولت حزب‌الله: اقدام رهبر انقلاب در رد تبادل پیام با ترامپ، عزتی است که سران عرب ندارند مراحل انتخاب استاندار گلستان/ فرآیند انتخاب استانداران و فرمانداران/ با نظر مثبت آیت الله نورمفیدی هادی حق شناس انتخاب شد. حاشیه های تودیع و معارفه استاندار گلستان: از دل پر نورمفیدی تا بهم خوردن ارنج هزارجریبی / خداحافظی مرد نجیب ترکمن+عکس پخش مستند جنجالی «راه طی شده» روایتی صریح و بی‌پرده از مهدی بازرگان از تلویزیون یک دو راهی مهم و سرنوشت ساز! /در اولویت های انتزاعی خودتان بازنگری کنید/ 20توصیه به حق شناس استاندار گلستان طرح مزخرف مسکن مهر هم،تاییدیه بین‌المللی گرفت دختر شیطان، فقط به دنبال بی‌حجابی و رقص و آواز است توصیه قالیباف به جوانان درباره انتخابات مجلس/ اگر وارد میدان نشوید در بر همان پاشنه قبل خواهد چرخید انفجار نفتکش‌ها به درگیری در خلیج فارس ختم می‌شود؟/ جنگ در تنگه هرمز چه مختصاتی دارد؟ چند نکته قابل بیان درباره اظهارت جدید و مضحک محمدتقی فاضل میبدی از روحانیون اصلاح طلب یک استان به وسعت یک دنیا حاشیه!/ سیره ی سراسر حکمت و معرفت رهبری را باید در کجا و کدامین شخص در استان گلستان متجلی دانست؟! بازتاب دیدار نخست‌وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب در فضای مجازی و رسانه‌های جهان شرکت سفیر انگلیس در اغتشاشات ۸۸ فتنه‌گر فراری: تناقضات سران جنبش سبز موجب ریزش و نابودی آن شد بی‌بی‌سی و حسام آشنا در سریال آمریکایی به هم رسیدند عکس ,آدرس ,شماره تلفن های روسای رئیس دادگستری و دادستان و دیگر حوزه قضایی گلستان و توابع دم خروس عاملین انفجار نفتکش‌های اماراتی بیرون زد توضیحات عرف معاون سیاسی وزیر کشور در خصوص انتخاب استاندار گلستان انتقادشدید رئیس کل دادگستری گلستان از بی‌ توجهی چراغعلی معاونت سیاسی و امنیتی استانداری به مقوله مهم پیشگیری از جرم استاندار بومی می‌خواستیم اما از استاندار جدید حمایت می‌کنیم کوه خواری توسط کارمندان شهرداری آزادشهر سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی: نباید مشکلات اقتصادی را به نظام اسلامی گره بزنیم، زیرا بخشی به تنبلی، سستی و سوء مدیریت است/ آرمان ما حکومت امیرالمومنین علیه السلام است/ نخست وزیر ژاپن پیام مقاومت را به خوبی دریافت کرد./هرکس دستش در دست رهبری است بزرگ است پیام روشن رهبر معظم انقلاب به همتای ایرانی آقای روحانی!، برو فکر نان کن که شینزو هم مثل خربزه آبه ! مردم سیل زده گلستان و خوزستان گرفتار مشکلات فراوان و برخی مسئولان هلال احمر به دنبال «زرشک پلو با کیفیت عالی»/ سفارش ۷۰۰ تقویم رومیزی برای فراموش نکردن وعده‌ها ؟! +سند
تمسخر استاندار جدید گلستان در کانال تلگرامی اتحادیه ی انجمن های اسلامی استان گلستان! حاشیه های تودیع و معارفه استاندار گلستان: از دل پر نورمفیدی تا بهم خوردن ارنج هزارجریبی / خداحافظی مرد نجیب ترکمن+عکس گزارش تصویری جالب از حاشیه های تودیع و معارفه استاندار جدید گلستان دم خروس عاملین انفجار نفتکش‌های اماراتی بیرون زد جایگزین بیژن زنگنه وزیر نفت انتخاب شد بازتاب دیدار نخست‌وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب در فضای مجازی و رسانه‌های جهان عبدالرضا داوری مشاور احمدی‌نژاد خودکشی کرده است؟ یک استان به وسعت یک دنیا حاشیه!/ سیره ی سراسر حکمت و معرفت رهبری را باید در کجا و کدامین شخص در استان گلستان متجلی دانست؟! توضیحات عرف معاون سیاسی وزیر کشور در خصوص انتخاب استاندار گلستان عکس ,آدرس ,شماره تلفن های روسای رئیس دادگستری و دادستان و دیگر حوزه قضایی گلستان و توابع صدای شکستن استخوان های اصلاح طلبان به گوش می رسد انتصاب سردار روح‌الامین قاسمی رئیس سابق حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان گلستان ماجرای حمله هنجارشکنان به بانوی آمر به معروف عکس/ساناز کریمی آهنگساز جوان موسیقی پاپ کشور درگذشت+علت مرگ انتقادشدید رئیس کل دادگستری گلستان از بی‌ توجهی چراغعلی معاونت سیاسی و امنیتی استانداری به مقوله مهم پیشگیری از جرم یک دو راهی مهم و سرنوشت ساز! /در اولویت های انتزاعی خودتان بازنگری کنید/ 20توصیه به حق شناس استاندار گلستان حسین‌ الله کرم دچار سانحه رانندگی شد +عکس مروری بر پرونده جنجالی جناب «دکتر» محمد نجفی قاتل +تصاویر طرح مزخرف مسکن مهر هم،تاییدیه بین‌المللی گرفت اولتیماتوم یک هفته‌ای مجلس به دولت برای پیگیری پرداخت حقوق بازنشستگان و بحث افزایش حقوق کارکنان دولت