9 تیر 1399 جهاد و مقاومت - اخبار روز فرهنگی - - اخبار روز ،

وصایای مهم شهدا در مورد بنیاد شهید/ کلیپ و مستند زیبا در مورد شهدا و دفاع مقدس و+تصاویرشهدا

شهید محمد حسین طیب شوشتری می نویسد: سفارش من به برادران بنیاد شهید این است که خانواده های محترم شهدا را خشنود کنید که خشنود کردن آنها ثواب جبهه رفتن را دارد. وصایای مهم شهدا در مورد بنیاد شهید/ کلیپ و مستند زیبا در مورد شهدا و دفاع مقدس و+تصاویرشهدا

شهید محمد حسین طیب شوشتری می نویسد: سفارش من به برادران بنیاد شهید این است که خانواده های محترم شهدا را خشنود کنید که خشنود کردن آنها ثواب جبهه رفتن را دارد.

شهید احمد رضا امینی:

ای مردم شما تا پیروزی نهایی انقلاب اسلامی و جهانی شدن اسلام از نهادهای انقلابی همچون سپاه، جهاد سازندگی، دادگاههای انقلاب ،بنیاد شهید و غیره حمایت کنید که شما باید اسلام را حمایت کنید که می کنید.

شهید سید اکبر ربیعی

تنها حاجتی که از بنیاد شهید دارم این است که اگر شهادت نصیب من بنده گنهکار شد برای این بنده حقیر و گنهکار طلب عفو و بخشش کنند و مرا در نیمه های پنج شنبه شب دفن کنند و فقط روی سنگ قبر من بنویسید «امام را دعا کنید مهدی (عج) را صدا زنید».

شهید اللهیار جابری
از بنیاد شهید و سپاه هیچ گونه توقع نابجا نداشته باشید و صبر کنید طبق ضوابط عمل کنند.

بهزاد فرامون
باری با عرض معذرت از تمامی مسئولین مملکتی بخصوص نهادهای انقلابی و خود جوشیده ایران اسلامی از جمله بنیاد شهید انقلاب اسلامی که بحق مسئولیتی خطیر و سازنده بعهده داشته و مسئولین متعهد و متخصص را به خود اختصاص داده. انشاءالله که با نوشته مکتوبه اینجانب هیچ نگرانی و دلهره ای به خود راه نداده و هیچ ناراحت هم نباشید . انشاءالله که در این نبرد با پیروزی عظیمی به آغوش گرم خانواده برمی گردیم و نماز جمعه را در کربلا برپا خواهیم کرد .

حسین حقیری زواره
از شما می خواهم که از ائمه جمعه، ارگانها و نهادهای انقلابی ( مثل سپاه ، بسیج ، جهاد و بنیاد شهید ) و غیره پشتیبانی کنید. نمازهای جمعه را با شکوه بجای آورید و مواظب باشید که از امتحان انقلاب خدای نکرده ضد انقلاب بیرون نیاییم .

حسین پاشایی
یک خواهشی از خانواده های شهدا دارم مواظب باشید سپر این و آن نشود فرصت طلبان در کمین هستند از هر فرصتی می خواهند به نفع خود استفاده کنند. از چهار چوب بنیاد شهید خارج نشوید و پشتیبان سپاه و بسیج و سایر نهادهای اسلامی شوید.

خان میرزا استواری
خانواده شهدا را یاری کنید. بنیاد شهید باید با فعالیتهای فرهنگی و عاطفی خودش پر کننده خلاء خالی از جوانان خانواده شهدا باشد. اگر به رقم خانواده شهدا افزوده شود بنیاد شهید در مقابل خدا چه می گوید چه جواب می دهد اگر بنیاد شهید به جمله معنا ندهد چه کسی جوابگوست اگر رزمندگان اسلام از پشت جبهه و مایحتاج خانواده اش در پشت جبهه ناراحت باشد چه کسی در پیشگاه خدا جواب می دهد.

داوود اعتمادی
ای مردم فرمایشات امام را کلمه به کلمه اجرا کنید و فرمان ببرید ای مردم خود آماده جهاد شوید فرزندان خود را تعلیم دهید ای مردم اقتصاد مملکت را بالا ببرید و دولت انقلابی را یاری کنید .

ای مردم خانواده های شهدا را نگهداری کنید و قرآن زیاد بخوانید و عمل کنید و نماز در مساجد با جماعت بخوانید و به آن اهمیت بدهید ای مردم امام جمعه هارا یاری کنید و امام زمان را یاری کنید و اسلام را یاری کنید و تقوا پیشه کنید ای مردم جبهه های جنگ را تقویت کنید و شهرهایی که صدامیان خراب کرده اند را آباد کنید کشاورزی زیاد کنید مشکلات شهرستان را خودتان حل کنید.

روح اله اسدی پور
از همکاران عزیزم که در بنیاد شهید مشغول خدمت هستند می خواهم که مرا ببخشند و چون بنیاد شهید نهادی مقدس است که از طرف امام امت تشکیل و با خون هزاران شهید، مفقود، اسیر و جانباز به وجود آمده، حتی المقدور خدمت بیشتری به خانواده شهدا نمایند. و همچنین از کلیه خانواده ها می خواهم که با کارکنان بنیاد همکاری کنند تا بتوانند خدمت بیشتری به خانواده های معظم شهدا و مفقودین و اسراء و جانبازان محترم بنمایند.

سید محمد علیزاده گاودوشه
از همه خانواده ام خواهشمند است نسبت به دولت و بنیاد شهید سخت گیری نکنید که امروز دولت جمهوری اسلامی ما سخت درگیر با کفر جهانی می باشد.

علی حدادی
مسئله دیگری که خواستم وصیت کنم این است که انسان بعد از خودش باید در ساختن جامعه خویش شرکت نماید برادران بعد از خودسازی، جهت ساختن جامعه به سوی تشکیلات اسلامی و فعالیت زیاد رو آورند مانند حزب جمهوری اسلامی، مجاهدین انقلاب و نهاد های انقلاب، مانند سپاه و بنیاد شهید و کمیته و . . . و همیشه در فکراین باشید که انقلاب را بشناسانید.

علی ناز جوکار

چند جمله نصایح به ارگانهای اسلامی سپاه پاسدارا ن و جهاد سازندگی، بنیادشهید، پانزده خرداد، کمیته امداد، شهرداری، شرکت تعاونی، بخشداری، ژاندارمری، نیروگاه برق، صندوق قرض الحسنه و غیره. برادران مسوول آگاه باشید و بدانید که شما نماینده شهدا هستید اگرکوچکترین بی توجهی نسبت به مسوولیت خویش صورت بپذیرد باعث ضایع شدن حق دیگران می شود. خلاصه تبعیضاتی دربین ارباب رجوع صورت نگیرد که جدا قلب امام زمان را ناراحت می کند.
دوستان، بخدا قسم اگر غافل شدیم نمی توانیم جوابگو باشیم. حق الناس سخت است برادر مسوول بگوش باش و بشنو از حق هر چه خداوند دستور داده به آن عمل کن، دوست و رفیق و همشهری قوم وخویش برایت نفعی ندارد اگر می توانید جوابگوی خواسته ارباب رجوع باشی حداقل با زبان خوش ایشان را راهنمایی نمایید.
در پایان همه شما را به وحدت دعوت می کنم و امیدوارم در راه حق و حقیقت پیروز و موید باشید اگر گفته های حق شما را ناراحت کرد بدانید نمی خواهید حق را بدانید.

سید عوض
توصیه من به برادران سپاه پاسداران و بنیاد شهید این است که درباره مقام والای شهادت برای این عزیزان سخنرانی و یا از طریق دیگر و وسایل های آگاه کننده این عزیزان را آگاه سازند و آنان را وادار به تزکیه نفس و خودسازی کنند.

غلامحسین احمدی
و از شما مسئولین بنیاد شهید می خواهم که بچه های بی سرپرستم را آن چنانچه در شأن اسلام است از آنها نگهداری کنید چون که پا را جای پای جدم علی گذارده اید.

قاسم خانی
از شما خانواده عزیز می خواهم که برای بخاک سپردن من هیچگونه دخالتی درامور بنیاد شهید نکنید و بگذارید هر طور که خود بنیاد شهید خواست ترتیب دفن مرا بدهد چونکه بنیاد شهید واقعا خدمت بزرگی به این شهدا می کند.

محمد محمدی
امیدوارم از مسوولین که به خانواده بنده خیلی مراجعه کنند بلکه اخلاق اسلامی و احکام الهی زیاد احتیاج دارند. امروز زمان طاغوتی نیست که هر کس به اختیار خود کاری کند باید بنیاد شهید شب و روز برای خدا کار کند یکی خود بنده اگر خانواده بنده اگر فرزندان بنده منحرف شدن یا نماز خوان نبودن و احکام اسلامی نداشتند فردای قیامت جواب من باید بدهند اگر بخاطر اسلام نبود ما جبهه نبرد نمی آمدیم.

کشواد حسن پور
اما تذکری به بنیاد شهید و برادران عضو این سازمان، شما مسوولیت سختی را بعهده گرفته اید سرپرستی از خانواده های شهدا، پس مواظب باشید که مبادا هوای نفس بر شما غلبه کند و بین این عزیزان تبعیض قایل شوید که در زوای قیامت شهدا جلوی شما را می گیرند و در پیشگاه خدا هم مسوولید پس مواظب باشید . مواظب اعمال خود باشید .

مجید کمالپور
چند تذکر برای برادران نهادهای انقلابی (خصوصا بنیاد شهید): عزیزان خمینی درود خدا و خلق خدا بر شما رزم آوران پشت جبهه ها باد که با حفظ دستاوردهای انقلاب نمی گذارید کوچکترین ضربه ای بر پیکر انقلاب وارد شود و درود و سلام بر تمامی خدمتگزاران امت اسلامی که با زحمت خود در راه خدا انقلاب را پاسداری می نمایند. عزیزان خمینی سعی کنید که هدفتان خدا باشد و فقط برای خدا کار کنید. سعی کنید خدمتگزاری صدیق برای انقلاب و افرادی خدمتگزار برای امت اسلام باشید. و همیشه هدفتان کار و خدمت برای خدا باشد گرچه به شماها تهمت های ناروا بزنند. گرچه که بگویند که کار نمی کنند اما شما نیز چون صفی مردان از دستاوردهای انقلاب حفاظت کنید. از برادران خدمتگزار امت اسلام در بنیاد شهید می خواهم که بیشتر و بیشتر به خانواده های مظلوم شهدا رسیدگی کنید. و همه هم و غمتان خدمت به آنان باشد. زیرا که خدمت شما اجری عظیم دارد و اجر همگی شما با خدای تبارک و تعالی است. و شما چون هدفتان الله است از هیچ چیز بیم نداشته باشید. همچون همیشه به فرزندان شهدا رسیدگی کنید و آنها را تربیت کنید باشد که در آینده سلاح بر زمین افتاده شهدا را بردارند و به میدان کارزار بشتابند.

محمد ابراهیم پور طرقی
و یک درخواست از بنیاد شهید دارم که فرزندان من را زیر نظر داشته باشند و امکان برای ایشان فراهم نمایید که با آداب و فرهنگی اسلام کاملا آشنایی پیدا کنند که نبودن پدر به روی سر اینها باعث انحراف ایشان نشود که خون شهدا پایمال خواهد شد و من از هدف اصلی خود عقب خواهم ماند و مسوول اصلی این کار بنیاد شهید می باشد.

محمد قاسمی
آخرین و صیت و سفارشم به شما تمامی خانواده و تمامی دوستان و همسنگران عزیز و امت شهید پرور اینست که مبادا خدای ناکرده از امام و دولت و روحانیت در خط امام کناره بگیرید. و جبهه را فراموش کنید. افرادیکه برای انقلاب نسوخته اند اظهار نارضایتی بکنید و عملا با دولت و ارگانهای انقلابی بخصوص بنیاد شهید انقلاب اسلامی و بدون هیچ توقعی همکاری نمایند تا ثابت کنید که خانواده شهید و دوستار شهید و دوستدار انقلاب هستید و از بنیاد شهید و برادران مسئول همه می خواهم که در صورت امکان بجای اینکه بمادیات خانواده شهدا فکر کنند بیشتر به معنویات خانواده آنها بینیشند که خدای ناکرده بچه های شهدا را بی بند و بار تحویل اجتماع اسلامی دهند.

محمد توفیق قاسمی
و من از بنیاد شهید و کسانی که در خط انقلاب هستند تقاضامندم خانواده شهدا و تمام شهیدانی که در راه اسلام شهید داده اند از خانواده های آنها پذیرایی کنید و حرمت شهدا را بگیرد.

محمد حسین طیب شوشتری
سفارش من به برادران بنیاد شهید و بنیاد ۱۵ خرداد این است که شما خانواده های محترم شهدا و جانبازان و اسراء و مفقودالاثر را خشنود کنید که خشنود کردن آنها ثواب جبهه رفتن را دارد.

یدالله کاظمی
برادرم حاج فرج الله جایی که شما مشغول خدمت هستید، بسیار مسئولیت سنگینی {دارید} هر شهیدی که روز به روز اضافه می شود، مسئولیت شما برادران سنگین تر از روز قبل می شود.
همچنین امام عزیزمان فرموده اند: ”بنیاد شهید از همه نهادها افضل تر است. زیرا چون شهید از همه افضل است.”

 

 

 

 

،گلستان ما ،گلستان ما ،گلستان ما ،گلستان ما ،گلستان ما ،گلستان ما ،گلستان ما ،عدالت خواهان گلستان ما ،ما ،گلستان ما ،گلستان ما ،گلستان ،کلیپ مذهبی ،کلیپ و مستند،مداحی ،نوحه ، دفاع مقدس ،دانلود صدها کلیپ و مستند، عکس های رهبر معظم انقلاب ،دفاع مقدس،دانلود روایت های کوتاه تصویری دفاع مقدس،نوحه ی زیبا ،درمورد هفته دفاع مقدس، وشهدا، مراسم هفته دفاع مقدس،دانلود،مستند،کلیپ،عکس،عکس های،تصویر،تصویرهای،بندرترکمن،خون دل، ۴ قطعه کلیپ زیبا از خاطره گویی و، تحفص در خصوص شهدا، خاطره شهید ،محسن وزوایی، نابغه دفاع مقدس شهید حسن باقری، شهیدچمران-مقام امام علی(ع)، طنز در جبهه ها ،– حتما ببینید، کلیپ زیبا از شهدا، برادر! خواهر! جـنـگه تـو این مسیر! (سخنرانی سعید قاسمی )، ناگفته های دفاع مقدس، دانلود کلیپ تصویری، صحبتهای رهبر در رابطه با شهید، روایت گری، شهید ضابط، غریب خلوت تنهایی، خونین جامگان، سرزمین نور، مروای دوست، طلائیه، فیلم سینمائی خداحافظ رفیق، فیلم سینمائی دیدبان، دانلود، کتاب هایی از زندگی نامه های شهدا، به نام خدای شهیدان «مرحوم آغاسی»، کلیپ جبهه، چند خاطره از طلائیه، همه تاریخ اینجا حاضر است، نماهنگی زیبا بانام”شهید،راه تو افتخار، مداحی زیبای حاج علی اکبری در مورد شهدا و ولایت، رحیم پور-خاطره شهادت برادر، شهید علی جوزدانی، قتلگاه فکه، دکتر عباسی- شهید حسن باقری فرمانده جوان دفاع مقدس، کلیپهایی، از کربلای ایران شلمچه/ بخش دوم، کلیپ دفاع مقدس، پیام امام، مستند سراج ،قسمت سوم/تشکیل، بنیاد امور جنگ زدگان، شهدا ستاره ای هستند که هرگز خاموش نخواهند شد.، یاران مهدی(عج)/ کلیپی زیبا در هفته دفاع مقدس، کلیپ هایی از سرزمین مقدس شلمچه کربلای ایران / بخش اول، چند مداحی تصویری شهید حجت الله رحیمیف تشییع پیکر شهدای گمنام دفاع مقدس / کهف الشهدا، ماه خدا / شهدای بندر انزلی، مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام دانشگاه شهید عباسپور، مستند سراج/ قسمت اول و دوم، سربندهای فراموش شده، استاد رائفی پور-یادواره شهدا ،عدالت خواهان گلستان،دانلود مداحی های ،حاج حسن خلج ،حاج محمود کریمی ،حاج مهدی سلحشور ،میثم مطیعی ،حاج عبدالرضا هلالی ،مجید بنی فاطمه درشب عاشورا 93 دانلود ،مداحی ،حاج محمود کریمی ،حاج میثم مطیعی ،حاج امیر عباسی ،حاج سعید حدادیان ،حاج رضا بذری ،اربعین 91 ،حاج عبدالرضا هلالی ،حاج مهدی ،عدالت خواهان گلستان،دانلود مداحی های ،حاج حسن خلج ،حاج محمود کریمی ،حاج مهدی سلحشور ،میثم مطیعی ،حاج عبدالرضا هلالی ،مجید بنی فاطمه درشب عاشورا ،دانلود, دانلود مداحی, دانلود مداحی ترکی, علیزاده, دانلود مداحی, دانلود ،دانلود مداحی, دانلود ،سلیم ،دانلود مداحی, دانلود ،دانلود مداحی, دانلود ،حاج داوود عليزاده ،دانلود ،دانلود رایگان گلچینی فوق العاده زیبا و شنیدنی از مداحی های حاج محمود کریمی برای محرم ۹۲ ، با لینک مستقیم و کیفیت بالا دانلود : RodFile ، HipFile ، TrainBit ، Direct Link ،دانلود ،مداحی ،حاج محمود کریمی ،حاج میثم مطیعی ،حاج امیر عباسی ،حاج سعید حدادیان ،حاج رضا بذری ،اربعین 91 ،حاج عبدالرضا هلالی ،حاج مهدی سلحشور ،حاج سید مهدی میرداماد،حاج محمدرضا طاهری ،حدادیان ،حسین سیب سرخی ،هلالی و شعبانی ،حدادیان و نیکبختیان ،سلحشور ،حاج سید مهدی میرداماد،حاج محمدرضا طاهری ،حدادیان ،حسین  ،گرگان خبر، عدالت خواهان گلستان ، گلستان ما ,گلستان ما ، اصولگرایان گلستان ،اولکامیز ،ارکین نیوز،گرگان ,اخبارگرگان ,اخبارگنبدکاووس ,اخبارکردکوی ,اخبار مینودشت ,اخبار علی آباد ,اخبار کلاله ,اخبارکردکوی ,اخبار بندرگز ,اخبار بندرترکمن ,اخبار استان گلستان ,اخبارویژه ،اخبار روز کشور ، شهردار گرگان ،صادقلو شهردار گرگان ،اعضای سورای شهر گرگان ، شورای شهرگرگان ،اخباربین المللی،استان گلستان ,گلستان ,اخبار انتخابات مجلس ,اخبار مطالبه گری و مبارزه با مفاسد اقتصادی ,اخبار جریان فتنه ,اخبار ایثار ,اخبار مدافعان حرم ,اخبار مدافعان حرم ,اخبار فرهنگی ,اخبار داعش ,اخبار حوادث ,عکس/فیلم ,اخبار روز ترکمن صحرا،مارزه با ساحل خواری،مبارزه با زمین خواری، جزئیات حادثه امروز ،جانبازمحمد خادملو،،عدالت خواهان گلستان ،اخبارگلستان,گلستان ما،گلستان ما،اولکامیز،گرگان ,اخبارگرگان ,اخباراخبارروزگلستان,اخبارگنبدکاووس ,اخبارکردکوی ,اخبار مینودشت ,اخبار علی آباد ,اخبار کلاله ,اخبارکردکوی ,اخبار بندرگز ,اخبار بندرترکمن ,اخبار استان گلستان,اخبارویژه،اخبار روز کشور، شهردار گرگان ،صادقلو شهردار گرگان ،اعضای سورای شهر گرگان ، شورای شهرگرگان ،اخباربین المللی،استان گلستان ,گلستان ,اخبار انتخابات مجلس ,اخبار مطالبه گری و مبارزه با مفاسد اقتصادی ,اخبار جریان فتنه ,اخبار ایثار ,اخبار مدافعان حرم ,اخبار مدافعان حرم ,اخبار فرهنگی ,اخبار داعش ,اخبار حوادث ,عکس/فیلم ,اخبار روز ترکمن صحرا،مارزه با ساحل خواری،مبارزه با زمین خواری، جزئیات حادثه امروز ،جانبازمحمد خادملو ،مطالبات مقام معظم رهبری ،مبارزه با مفاصد اقتصادی ،مبارزه با زمینخواری ،جنگا خواری ،عدالت ،عدالتخواهی ،عدالت طلبان ،عدالت طلب ،مطالبهگری ،خون دل ،مافیای ثروت و قدرت ،انتصابات باندی و جناحی ،جریان فتنه ،سران فتنه ،رهبرمعظم انقلاب ،امام خامنه ای ،حضرت آقا ،رهبر ،رهبری ایران ،آیت ا...خامنه ای ،امام خامنه ای ،امام خمینی ،امام ،مطالبع عدالت ،ترکمن صحرا ،خلق ترکمن

 

،

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
نبرد بی‌امان مولای متقیان (ع) با غارتگران بیت‌المال، زراندوزان و رانت خواران و مبارزه با مفاسد اقتصادی ۵ نماینده مجلس به کرونا مبتلا شدند +اسامی خبرهای خوبی برای جاماندگان سهام عدالت در راه است متن طرح سؤال از رئیس‌جمهور به دلیل مشکلات اقتصادی کشور خبری مهم برای دارندگان سهام‌ عدالت/ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت گفت: سهامداران عدالت که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، از امروز می‌توانند سهام خود را معامله کنند مدیران آموزش و پرورش در کجا سیر می‌کنند؟/ وظیفه وزارت آموزش و پرورش چیست؟ سعید حجاریان درباره نامه خوئینی‌ها چه نوشت؟ برخورد حضرت علی ع با مسئولان خائن و مفسدان اقتصادی+عکس واقعا دلمان کارکنان جهاد کشاورزی استان گلستان از برخی مسئولین خون است چه کنیم؟ فیلم/ حافظان جان برکف میراث طبیعی کشور سالروز ولادت امام علی بن موسی الرضا(ع) روز محیط بان نامگذاری شده است انتقاد شدید علم الهدی امام جمعه مشهد از موسوی خوئینی ها *درک انقلابی نداری /فکر می‌کنید مردم شعور و درک ندارند؟ فیلم/جزئیات اطلاعات جدید از پرونده ترور حاج قاسم سلیمانی *هنر نفوذی‌ها بیشتر است یا صاحبان "محاسبه غلط"!؟ *نفوذی‌ها هنرمندتر هستند یا صاحبان محاسبه غلط!؟ *بدبینی به سیاه‌نمایانِ مدعی نفوذ.. واکنش زاکانی به شایعات مطرح شده درباره خانواده‌اش چرا به امام هشتم ضامن آهو می‌گویند؟/ پیام زندگی امام رضا(ع) در بیان رهبرانقلاب +تصاویر و گلچین مولودی ولادت امام رضا(ع) ادامه ی حواشی و تخلفات اقتصادی موجود در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان" قسمت سوم " دست باید نرود سوی کلنگ!/ ,وقتی کلنگ، رقص کنان در دست مسئولان جابجا می شود!!+تصویر مفاد منشور گام دوم انقلاب و خیزش بزرگ هادی هاشمیان و مجموعه ی مدیریتی انقلابی دادگستری کل گلستان جزئیات حادثه در یکی از سوله‌های در حال احداث سایت هسته‌ای نطنز نامه خویینی به امام المسلمین حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی همانند سنگی است که ابولهب سمت پیامبر اعظم پرتاب کرد/دستان ابولهب بریده باد سیروس گرجستانی درگذشت چه چیزهایی درباره این سند می‌دانیم؟+تصویر دیدار اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و اق قلا در مجلس با خانواده شهید علیرضا سبطی فیلم لحظه ربودن دختر خردسال در پارک بازی! باسابقه ترین نماینده مجلس یازدهم به کرونا مبتلا شد عکس/ وداع با مسافر بهشت تصویری از وداع جانسوز مادر، همسر و فرزند شهید مدافع حرم سعید کمالی در مشهد مقدس را می بینید. فیلم/ آمار نهایی کرونا در جهان تا ساعت ۰۸:۰۰ امروز اجرای نجات معجزه‌آسای حاج قاسم از حلقه محاصره دشمن نشست استانی مطالبه گران مردمی در قم+تصویر آخرین خبر از جزئیات حمایت از کاشفان و گزارشگران فساد معروف به طرح حمایت از سوت‌زنی مسئولین نظارتی و اجرائی دولت در استان گلستان و سازمان شیلات ایران باید پاسخگوی این حجم بالای مفاسد و انحرافات اقتصادی شیلات باشند منظور آقایان از حفظ آبروی مومن چیست ؟/ همان مولای متقیان که حرمت آبروی مسلمان را بالاتر از کعبه می داند،چنان بر بی آبرو شدن مسئول متخلف چپاولگر بیت المال اصرار دارد نخستین فیلم/ اتاق عملی که انفجار کلینیک سینا در آن رخ داد مشهد از شنبه تعطیل می‌شود/براساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا خراسان رضوی، مشهد از شنبه ۱۴ تیر به مدت یک هفته تعطیل می‌شود پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی جان‌باختن تعدادی از مردم در حادثه آتش سوزی/ دستگاه‌های مسئول مانع چنین ضایعات بی‌جبرانی شوند/ دستور رهبری برای بررسی سریع و صحیح علت حادثه یادداشت خواندنی وحید جلیلی خطاب به موسوی خوئینی‌ها/ نامه‌ موسوی خوئینی‌ها در راستای فرار او از پاسخگویی بابت عملکرد دولت مورد حمایتش بود تعداد قضات فاسد کمتر از یک درصد است/ ۱۲۵ نفر را در سال ۹۸ سلب صلاحیت قضایی کردیم/ نباید از مسئول خاطی گذشت پای لنگ نظارت بر آتلیه باغ ها/ تیشه آتلیه باغ ها بر ریشه فرهنگ + تصاویر / لزوم ورود دستگاه قضایی استان به تحرکات خزنده ضد فرهنگی فیلم و عکس لحظه انفجار در کلینیک سینا اطهر/ خفگی، علت مرگ جانباختگان حادثه سینا تندروی واقعی کیست؟ / چه کسانی در لباس قانون بی‌قانونی می‌کردند؟/ امام خامنه ای: تندرو کسی است که پایبند به انقلاب است!!+فیلم مرور 4 توهین تاریخی اصلاح‌طلبان به امام (ره) رونمایی اسنادی درباره تاجگردون/ چرا بررسی اعتبارنامه نمایندگان مهم است؟ پیام صریح فرمانده کل سپاه به دشمنان: با شکست های سریالی بیشتری مواجهتان خواهیم کرد/در طول تاریخ هرگز فاتحان قله های کوچک تحسین نشده‌اند/ راهی جز قوی شدن نداریم توضیح اسماعیلی درباره حکم اعدام برای سه نفر در اعتراضات آبان 98 روح الله زم به اعدام محکوم شد/ماجرای روح الله زم چیست؟ مسئولان خائن و خطرساز از زبان امام (ره) تسامح در مبارزه با فساد، بنوعی همدستی با فاسدان و مفسدان است/ در امر مبارزه با فساد نباید هیچ تبعیضی دیده شود. هیچکس و هیچ نهاد و دستگاهی نباید استثنا شود علت عقب‌نشینی ایران در جنگ اقتصادی چیست؟ +عکس فیلم/ بازتاب درخواست ایران از اینترپل برای بازداشت ترامپ جزییات جدید از آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سانحه هواپیمایی اوکراینی
ادامه ی حواشی و تخلفات اقتصادی موجود در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان" قسمت سوم " دست باید نرود سوی کلنگ!/ ,وقتی کلنگ، رقص کنان در دست مسئولان جابجا می شود!!+تصویر خبری مهم برای دارندگان سهام‌ عدالت/ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت گفت: سهامداران عدالت که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، از امروز می‌توانند سهام خود را معامله کنند واکنش زاکانی به شایعات مطرح شده درباره خانواده‌اش واقعا دلمان کارکنان جهاد کشاورزی استان گلستان از برخی مسئولین خون است چه کنیم؟ فیلم/جزئیات اطلاعات جدید از پرونده ترور حاج قاسم سلیمانی انتقاد شدید علم الهدی امام جمعه مشهد از موسوی خوئینی ها *درک انقلابی نداری /فکر می‌کنید مردم شعور و درک ندارند؟ ۵ نماینده مجلس به کرونا مبتلا شدند +اسامی *هنر نفوذی‌ها بیشتر است یا صاحبان "محاسبه غلط"!؟ *نفوذی‌ها هنرمندتر هستند یا صاحبان محاسبه غلط!؟ *بدبینی به سیاه‌نمایانِ مدعی نفوذ.. فیلم/ حافظان جان برکف میراث طبیعی کشور سالروز ولادت امام علی بن موسی الرضا(ع) روز محیط بان نامگذاری شده است خبرهای خوبی برای جاماندگان سهام عدالت در راه است سعید حجاریان درباره نامه خوئینی‌ها چه نوشت؟ برخورد حضرت علی ع با مسئولان خائن و مفسدان اقتصادی+عکس متن طرح سؤال از رئیس‌جمهور به دلیل مشکلات اقتصادی کشور چرا به امام هشتم ضامن آهو می‌گویند؟/ پیام زندگی امام رضا(ع) در بیان رهبرانقلاب +تصاویر و گلچین مولودی ولادت امام رضا(ع) نبرد بی‌امان مولای متقیان (ع) با غارتگران بیت‌المال، زراندوزان و رانت خواران و مبارزه با مفاسد اقتصادی مدیران آموزش و پرورش در کجا سیر می‌کنند؟/ وظیفه وزارت آموزش و پرورش چیست؟