19 بهمن 1398 جریان فتنه - انتخابات مجلس یازدهم | انتخابات مجلس 98 - انتخابات - اخبار روز سیاسی - - اخبار روز ،

واکنش کاربران به چرایی احراز صلاحیت مجید انصاری با وجود طرفداری از فتنه از سوی شورای نگهبان/ چالش شفافیت کاندیداها و آشفتگی منفعت‌طلبان/ انتشار کلیپی از مجید انصاری در فتنه ۸۸ / براندازان چهل سال است تحریم می‌کنند!+عکس

مجید انصاری که در فتنه سال 88 فعال بود و در تحریک اغتشاش گران نقش فعالی ایفا می کرد، و درحال حاضر معاون پارلمانی دولت شده است، اما او نه باید بخشیده شود و نه فراموش. چون هنوز از رفتار فتنه گری خود نه عذر خواهی کرد و نه ابراز پشیمانی. وی در ایام فتنه نه تنها در راهپیمایی غیر قانونی شرکت بلکه سخنرانی هم کرد،انصاری در این سخنرانی سعی کرد با ذکر تخلف گسترده در انتخابات و آوردن نام سید محمد خاتمی و میر حسین موسوی و اعلام اینکه آنها در بین جمعیت راهپیمایی کنندگان حضور دارند، راهپیمایی کنندگان را تحریک و تهیج کند. به قول یکی از نمایدگان مجلس شورای اسلامی که می گفت اگر فتنه ۸۸ خنثی نمی شد مجید انصاری الان در کوره دهات ها روضه خوانی می کرد. واکنش کاربران به چرایی احراز صلاحیت مجید انصاری با وجود طرفداری از فتنه از سوی شورای نگهبان/ چالش شفافیت کاندیداها و آشفتگی منفعت‌طلبان/ انتشار کلیپی از مجید انصاری در فتنه ۸۸ / براندازان چهل سال است تحریم می‌کنند!+عکس

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" مشرق"از ابتدای بهمن رصد توئیتری انتخابات را آغاز کرده‌ایم تا مسائل و موضوعاتی که در این شبکه اجتماعی پدید می‌آید و چندان در رسانه‌های جمعی و به ویژه تلویزیون بازتاب نمی‌یابد؛ از چشم خوانندگان دور نماند. در شماره‌های قبل، ضمن توجه به اهمیت توئیتر فارسی در تولید محتوای فضای مجازی به ویژه دو خصوصیت تجمع رسانه‌ای‌ها و سیاسیون و همچنین خصلت سیاسی بودن این پلتفرم، به اتفاقاتی که در توئیتر رخ داده، توجه داشتیم.

۲۵ هزار توئیت تنها در دو روز!

در بازه زمانی چهاردهم تا شانزدهم بهمن ماه، در حدود ۲۵ هزار و ۲۰۳ توییت مرتبط با انتخابات در بستر توییتر، توسط حدود ۱۲ هزار کاربر به اشتراک گذاشته شده است. این توییت‌ها بیش از ۱۳۰ هزار بار توسط کاربران مختلف لایک شده است. تعداد توییت‌ها در مقایسه با شماره سوم گزارش، افزایش قابل ملاحظه‌ای نداشته است.

 

1. براندازان چهل سال است تحریم می‌کنند!

برخی از کاربران که رویکردی معارض با نظام جمهوری اسلامی دارند، به دنبال تحریم انتخابات و رأی ندادن هستند. دلایل براندازان هر هفته تغییر می‌کند. اعتراض به تمامیت نظام جمهوری اسلامی از جمله دلایل تکراری معارضین است. فراگیری شبکه‌های اجتماعی و به ویژه انتشار اخبار و اسناد و خط‌های خبری از توئیتر باعث شده این شبکه اجتماعی پر از اخبار جعلی، دروغ‌های شاخدار و تحلیل‌های خنده‌دار باشد. برای نمونه، این کاربر سلطنت‌طلب که به تازگی فعالیتش را دوچندان کرده، توئیتی را منتشر کرده که نه تنها مرغ پخته را به خنده وا می‌دارد که تمام طیور و پرندگان عالم باید سر به قبله بگذارند و جان به جان‌آفرین تسلیم کنند:

 

با این تفسیر این کاربر احتمالاً فیک، از نظر سازمان ملل باید حکومت آمریکا از بین برود؛ چرا که نرخ مشارکت در انتخابات کنگره آمریکا به صورت میانگین معمولاً زیر ۵۰ درصد است. اما عجیب‌تر از این کاربران فیک، اصلاح‌طلبان هستند که همراه با معارضان همیشه تاکتیک تحریم را در مواجهه با نظام دارند اما بسته به منافعی که در انتخابات برایشان فراهم می‌شود، یا تکرار می‌کنند یا از انتصابات حرف می‌زنند. از همین جاست که تقی رحمانی، همسر نرگس محمدی به نقل از او، به دو دلیل خواستار راه‌اندازی کارزار قدرتمند «تحریم انتخابات» می‌شود. گویا کاسبی اصلاح‌طلبان از خون کشته‌های آبان حالا حالاها ادامه دارد. اگرچه ممکن است آنان هم مانند سلبریتی‌ها که جشنواره فجر را تحریم کردند و بعد دسته‌جمعی در آن حاضر شدند، اصلاح‌طلبان هم ناگهان تصمیم بگیرند همگی پای صندوق رأی حاضر شوند.

 

2. چالش شفافیت کاندیداها و آشفتگی منفعت‌طلبان

این چالش را یک کاربر ارزشی به نام «محمد پازوکی» راه انداخت و از وحید یامین‌پور و سید نظام‌الدین موسوی خواست دارایی‌هایشان را اعلام کنند. اعلام دارایی‌های این دو نفر به سایر کاندیداها در دیگر شهرها از جمله شیراز و مشهد هم رسید و تا جایی پیش رفت که عبدالله ناصری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب این حرکات را عوام‌فریبانه و پوپولیستی نامید. رضا رشیدپور، مجری کمپین‌های انتخاباتی رئیس جمهور و خالق حماسه «غوغای روحانی نگر» با رگ‌هایی برآمده، هم توئیت زد که به جای اعلام مدل اتومبیل‌تان از تخصص‌تان برای حل مشکلات کشور بگویید. عجبا! وقتی یک چهره سیاسی غربی از اموال و دارایی‌هایش می‌گوید، همین آقای ناصری و همین آقای رشیدپور، جامه‌دران، غرب و سیاستمدار غربی را بر سر جامعه ایران می‌کوبند و حالا که اصولگرایان سعی کرده‌اند پاسخگویی و شفافیت خود را اثبات کنند تا امیدآفرینی کنند و به جای بن‌بست‌نمایی که دولت مورد علاقه اصلاح‌طلبان در آن استاد است، هوایی تازه و تمیز به فضای سیاسی کشور بدمند؛ ایراد و اشکال‌های بنی‌اسرائیلی می‌گیرند!

 

3. انتشار کلیپی از مجید انصاری در فتنه ۸۸

با توجه به احراز صلاحیت مجید انصاری از سوی شورای نگهبان و انتشار اخباری مبنی بر سرلیستی او، ویدئویی از سوی برخی از کاربران منتشر شد که او را در جمع برخی از طرفداران موسوی در فتنه سال ۱۳۸۸ نشان می‌داد. این ویدئو بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته است. واکنش یکی از کاربران به ویدیو و اینکه بالاخره از نظر اصلاح‌طلبان در انتخابات تقلب شده است یا خیر؟

 

 

واکنش کاربران به چرایی احراز صلاحیت مجید انصاری با وجود طرفداری از فتنه از سوی شورای نگهبان

 

جدول فعال‌ترین کاربران

این بخش از گزارش به معرفی کاربرانی می‌پردازد که پیرامون موضوع گزارش بیشترین مقدار محتوا را به اشتراک گذاشته‌اند.

 

در سه شماره پیش هم نشان دادیم که فعال‌ترین کاربران در هر شماره تغییر می‌کند. و این موضوع احتمال ربات بودن آنها را تقویت می‌کند. ضمن آنکه باید توجه کنیم به رغم تولید محتوای رگباری این کاربران، محتواهای تولیدی آنان چندان مورد توجه دیگر کاربران قرار نگرفته است.

 

جدول تأثیرگذارترین کاربران

این بخش از گزارش کاربرانی را نمایش می‌دهد که بیشترین لایک یا بازدید دریافتی را از پست‌های منتشر شده به دست آورده‌اند؛ در نتیجه محتواهایشان بیشتر مورد توجه قرار گرفته و به عبارتی تأثیرگذار در موضوع بوده‌اند. در میان ۶ حساب کاربری، سه کاربر با رویکرد ارزشی دیده می‌شود و بقیه کاربران رویکردی مخالف نظام یا اصلاح‌طلب دارند.

 

ابر هشتگ‌ها

از ابر فراوانی هشتگ‌ها می‌توان این موضوع را دریافت که در حال حاضر کاربران به چه موضوعاتی در خصوص انتخابات می‌پردازند و همچنین چه موضوعاتی را در کنار موضوع انتخابات مطرح کرده و به آن پیوند می‌زنند. در شماره‌های پیش هم نوشتیم که هشتگ #رأی_بی_رأی از دوم مردادماه امسال کلید خورده و برای چند ماه به تناسب اتفاقات به شکل پراکنده و اندک، محتوا تولید می‌کرده و اکنون با نزدیک شدن به انتخابات می‌توان گفت هشتگ مورد استفاده معارضان جمهوری اسلامی در تحریم انتخابات است.

در نگاه اول ابر هشتگ‌ها نشان می‌دهد که موضوع تحریم انتخابات در جایگاه نخست موضوعات داغ انتخابات در این روزها قرار دارد. هشتگ‌های #رأی_بی_رأی، #سیرک_انتصابات، #رد_صلاحیت، #رأی_نمی‌دم، #تحریم_انتخابات هشتگ‌هایی است که اغلب توسط معارضان جمهوری اسلامی مطرح و منتشر شده است.

بسیاری از کاربران نیز در کنار انتخابات مجلس به موضوعات دیگری اشاره می‌کنند. هشتگ‌هایی مثل هشتگ #از_بازداشتی‌ها_بگو اشاره به افرادی دارد که به دلایل مختلف از جمله ناآرامی‌های اخیر، بازداشت یا آزاد شده‌اند. کاربرانی که از این هشتگ استفاده می‌کنند، با یادآوری اعتراضات به دنبال ترغیب مردم به عدم شرکت در انتخابات هستند.

پیوند هشتگ از_بازداشتی‌ها_بگو با انتخابات از سوی یکی از کاربران

 

هشتگ کرونا که به ویروس منتشر شده در برخی از کشورها از جمله چین اشاره دارد. این هشتگ از سوی برخی از کاربران با انتخابات به شکل هجو پیوند خورده است

 

جمع‌بندی

اصلاح‌طلبان در وضعی عجیب و متناقض گرفتار شده‌اند. از سویی می‌دانند مردم آنان را در روی کار آمدن دولت در سال‌های ۹۲ و ۹۶، مقصر می‌دانند و از سویی دیگر تمایل دارند همچنان در قدرت بمانند و مجلس یازدهم را نیز از آن خود کنند. با این وصف، هم ثبت‌نام می‌کنند، هم رد صلاحیت می‌شوند؛ هم به رد صلاحیت کاندیداهایشان اعتراض می‌کنند، هم انتخابات را تحریم می‌کنند؛ هم اعلام می‌کنند لیست نمی‌دهند، هم جلسات شبانه‌روزی دارند تا از فرصت انتخابات مجلس استفاده کنند.

آنان به خوبی می‌دانند تحریم انتخابات اولاً نظام را در فشار قرار نخواهد داد و حاکمیت را وادار به سازش در مورد احراز صلاحیت‌ها نخواهد کرد و ثانیاً انتخابات مجلس یازدهم تمام نشده، انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم در اردیبهشت ۱۴۰۰ فرا می‌رسد. آنان ادعا می‌کنند سال ۹۸ برای جمهوری اسلامی، سالی بی‌سابقه و تلخ بوده است؛ اما در واقع باید گفت سال ۹۸، سالی گیج‌کننده و تحیرآور برای آنان بوده است.

اصلاح‌طلبان در مقابل اتفاقات دو سال گذشته، تماماً نگاه سلبی و منفعلانه داشته‌اند. از اعتراضات آبان ماه ۹۷ تا زلزله کرمانشاه و سیل گلستان و خوزستان و لرستان و به ویژه اعتراضات آبان ماه. در مقابل، جریان انقلابی کشور ضمن احترام به کلیت نظام در عین نقادی منصفانه و ارائه راهکارهای جدی برای حل مسائل سیاسی و معضلات اقتصادی، کوشش کرده است با یک رویکرد جهادی، سهم خود را از حل مشکلات کشور به خوبی ایفا کند.

کدام یک از اصلاح‌طلبان برای سیل و زلزله راهکار داشته؟ کدام یک از آنان مثل انبوه جوانان و روحانیون و بسیجیان و زنان جهادگری که سال ۹۸، ناکارآمدی و ضعف و تنبلی و البته در برخی برهه‌ها خیانت‌ها را دیدند و پای درددل و شکوایه مردم در استان‌ها و شهرهای مختلف نشستند؟ واقع قصه این است که این اصلاح‌طلبان هستند که در همه رویدادها یک نگاه صفر و صدی دارند و مرتباً از نظام و حاکمیت و البته شخص رهبر معظم انقلاب گلایه و مطالبه می‌کنند که کاری کند! و البته منظورشان از «کاری»، مذاکره با ترامپِ قاتلِ متکبری است که فقط و فقط زبان زور و بیان قدرت می‌فهمد.

مجلس یازدهم، فرصتی است برای ظهور و بروز اندیشه‌ها و ایده‌های خلاقانه مستقلی که ضمن ترغیب و تشویق دولت به کار و تحرک مبتنی بر اقتصاد درون‌زای مورد اشاره رهبر معظم انقلاب، رخوت و خستگی و غرب‌گرایی و انفعال دولتی‌هایی که چشم به لوزان و نیویورک دارند و مذاکره را برای مذاکره می‌خواهند، پایان دهد. دیپلماسی مورد ادعا و اشاره دولتی‌ها، اتفاقاً یعنی توان تبدیل تهدیدها و آسیب‌ها به فرصت‌ها و به کار گیری حداقل امکانات و پتانسیل‌ها برای دستیابی به بیشترین منفعت‌ها و نتایج.

اصلاح‌طلبان در روزهای آینده باز هم می‌نالند و باز هم فضا را تندتر می‌کنند تا علیه حاکمیت عقده‌گشایی کنند. آنان که در ۹۶، سرمست و مغرور از پیروزی روحانی، صندوق رأی را فصل‌الخطاب می‌دانستند، اکنون به تحریم انتخابات روی آورده‌اند. تاکتیکی که بیشتر به ارّه شباهت دارد تا کلید.

 

 


به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
استان اصفهان/آخرین نتایج یرسمی ازدهمین دوره انتخابات مجلس (1398) استان اصفهان به تفکیک شهرستان ها استان اردبیل/آخرین نتایج یرسمی ازدهمین دوره انتخابات مجلس (1398) استان اردبیل به تفکیک شهرستان ها قم-نتایج انتخابات مجلس (1398)/ احمد امیرآبادی فراهانی، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری و علیرضا زاکانی به مجلس راه یافتند گرگان/آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس یازدهم (1398) در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا سیستان و بلوچستان/شهادت استوار یکم «احمد رحمانی فرد» و سرباز «احمد توکلی» در درگیری مسلحانه با گروهک تروریستی نتیجه حوزه انتخابیه استان سمنان/چهار چهره جدید اصولگرا از سمنان راهی مجلس شورای اسلامی شدند. وقتی مهران مدیری پا توی کفش نماینده‌ها می‌کند مازندران/آخرین نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس استان مازندران به تفکیک شهرستان ها آذربایجان شرقی/ نتایج نهایی- انتخاب مجلس (۱۳۹۸) استان آذربایجان شرقی به تفکیک شهرستان ها نه بزرک مردم گرگان و آق قلا به شیخ احمد مازنی کاندیدای وارداتی با برگه سبز فرزند آیت الله گلستان مجلس 98/نتایج قطعی و رسمی شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس (۱۳۹۸) استان گلستان و شهرستانها اعلام نتایج قطعی شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۸) در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور تهران/اعلام نتیجه قطعی شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس (۱۳۹۸) در حوزه انتخابیه تهران استان گلستان/نتایج قطعی انتخابات مجلس شورای اسلامی 98 در حوز انتخابیه شهرستانهای گلستان+جزئیات زود فراموش نکنیم.. ماجرای ابتلای مسافر خارجی در متروی ایستگاه شوش تهران به کرونا آخرین طراحی بازی چند مرحله ای اصلاح‌طلبان برای نباختن در انتخابات+ تصاویر فیلم/ صحبت‌های تکان دهنده زاکانی در ورزشگاه قم علت اعزام نیرو‌های امنیتی به قم / ستاد سه نامزد انتخاباتی متخلف تعطیل شد/ ماجرای انتقال بیمار مشکوک به کرونا در تهران چه بود؟ تقدیر ویژه معاون محترم رئیس قوه قضائیه از اقدام انقلابی و جهادی دکتر هاشمیان رئیس دادگستری گلستان+عکس کاندیداها چقدر رای بیاورند وارد مجلس می شوند؟ افتخار دولت روحانی ثبات دلار روی ۱۴ هزار تومان و دروغ بزرگ به مردم است!!/ مردم در دوم اسفند از بانیان وضع موجود دوباره استقبال خواهند کرد؟ فوت دو نفر به دلیل ابتلا به کرونا در قم اعلام جزییات حکم قطعی ۵۲ محکوم اقتصادی و امنیتی+اسامی به چه کسانی باید رأی داد؟ (عکس) شهادت پاسدار حمیدرضا باب الخانی مدافع حرم حضرت زینب (س) در سوریه فیلم انتقاد جدی«هادی حق‌شناس» استاندار گلستان به عملکرد نمایندگان ادوار گذشته مجلس استان مکالمه لو رفته از همکاری برخی اصلاح طلبان با من و تو! +فیلم جزئیات برنامه ائتلاف اصولگرایان برای نجات اقتصاد افسوس سخنگوی دولت اصلاحات برای اغتشاشات آبان/ رسولی: مراجع ۴گانه اسناد خود علیه قالیباف را به شورای نگهبان ندادند! (عکس) تبلیغات عجیب کاندیدای انتخابات مجلس در قزوین نامه سرگشاده حمید رسایی به "جناب آقای دکتر حداد عادل"قالیباف" جناب آقای دکتر مرتضی آقاتهرانی"محصولی"/ چرا حدود دو تا سه هفته به صورت هم پنجه کشیدید؟ اسامی فهرست نهایی«لیست وحدت»شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات مجلس 98 حوزه انتخابیه تهران سران فتنه با نشان دادن چراغ سبز به دشمنان موجب افزایش تحریم ها شدند/ همه مردم با هر نگاه ، قومیت و نگاهی در انقلاب اسلامی ما سهیم هستند. جزئیاتی از جلسه مشترک شورای ائتلاف و جبهه پایداری/ در جلسه وحدت اصولگرایان چه گذشت؟ واکنش شورای نگهبان به خبر تایید صلاحیت ۳۰ نماینده بازداشت یک کاندیدای سابق ردصلاحیت‌شده به اتهام کلاهبرداری (عکس)* از فائزه هاشمی تا خاتمی؛دعوا بر سر لیست انتخاباتی اصلاحات*/ اعتراف رمضان‌زاده: ما اصلاح‌طلبان کاسب کاری کردیم شهادت مدافع حرم «حمیدرضا بابل‌خانی» در سوریه به رسید مردم در انتخاب نمایندگان بسیار مراقبت کنند/ با حضور پرشور و انتخاب خوب، مجلس قوی بسازند/ دشمن در انتخابات هم مثل ۲۲بهمن و بزرگداشت شهید سلیمانی به هدفش نمیرسد/ یاوه‌گویی آمریکایی‌ها علیه ایران، به‌خاطر انفعالشان پس از شهادت شهید سلیمانی است لیست کامل کاندیداهای مورد حمایت پایگاه عدالت خواهان ایران برای مجلس 98 در استان مازندران وقتی این روحانی سرشناس و پرحاشیه اصلاح طلب مدافع علی مطهری و محمود صادقی باشند نتیجه خروجی این میشود!! بلوف تحریم‌کنندگان انتخابات برای فرار از برخورد امنیتی/ "تشکیل شورای انقلاب"؛ دستور کار حجاریان برای پس از انتخابات! سوءاستفاده اصلاح‌طلبان از اغتشاشات شروع شد/ مشکلات اقتصادی باز هم در حاشیه/ مدعیان اصلاحات به دنبال آزادی آشوبگران! +جزئیات نقش طایفه گری ،سابقه اخلاقی کاندیدا و سخنوری در انتخابات ترکمن صحرا (عکس) حمله مسلحانه به رامین فرج نژاداز قوی ترین مردان ایران در شهرستان شهریار+ جزئیات بازدید سرزده امروز رئیس کل دادگستری گلستان از دادسرای گنبدکاووس/ رسیدگی پرونده ها در گنبدکاووس به روز میشود لیست کامل کاندیداهای مورد حمایت پایگاه عدالت خواهان ایران برای مجلس 98 در تهران , گلستان و سایر استانهای کشور+اسامی پایکوبی و حرکات جلف تاجگردون کاندیدای مجلس داد همه را درآورد/ چرا شورای نگهبان سکوت کرد/ واکنش شدید احمد توکلی به حرکات جلف تاجگردون+فیلم و عکس وسوسه شدن لیدر اصلاح‌طلبان برای "تَکرار" در یک شعبه حاشیه‌ای!
گلستان مجلس 98/نتایج قطعی و رسمی شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس (۱۳۹۸) استان گلستان و شهرستانها اعلام نتایج قطعی شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۸) در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور استان گلستان/نتایج قطعی انتخابات مجلس شورای اسلامی 98 در حوز انتخابیه شهرستانهای گلستان+جزئیات زود فراموش نکنیم.. فیلم/ صحبت‌های تکان دهنده زاکانی در ورزشگاه قم نه بزرک مردم گرگان و آق قلا به شیخ احمد مازنی کاندیدای وارداتی با برگه سبز فرزند آیت الله تهران/اعلام نتیجه قطعی شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس (۱۳۹۸) در حوزه انتخابیه تهران مازندران/آخرین نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس استان مازندران به تفکیک شهرستان ها آخرین طراحی بازی چند مرحله ای اصلاح‌طلبان برای نباختن در انتخابات+ تصاویر ماجرای ابتلای مسافر خارجی در متروی ایستگاه شوش تهران به کرونا آذربایجان شرقی/ نتایج نهایی- انتخاب مجلس (۱۳۹۸) استان آذربایجان شرقی به تفکیک شهرستان ها علت اعزام نیرو‌های امنیتی به قم / ستاد سه نامزد انتخاباتی متخلف تعطیل شد/ ماجرای انتقال بیمار مشکوک به کرونا در تهران چه بود؟ گرگان/آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس یازدهم (1398) در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا سیستان و بلوچستان/شهادت استوار یکم «احمد رحمانی فرد» و سرباز «احمد توکلی» در درگیری مسلحانه با گروهک تروریستی وقتی مهران مدیری پا توی کفش نماینده‌ها می‌کند نتیجه حوزه انتخابیه استان سمنان/چهار چهره جدید اصولگرا از سمنان راهی مجلس شورای اسلامی شدند. قم-نتایج انتخابات مجلس (1398)/ احمد امیرآبادی فراهانی، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری و علیرضا زاکانی به مجلس راه یافتند استان اردبیل/آخرین نتایج یرسمی ازدهمین دوره انتخابات مجلس (1398) استان اردبیل به تفکیک شهرستان ها استان اصفهان/آخرین نتایج یرسمی ازدهمین دوره انتخابات مجلس (1398) استان اصفهان به تفکیک شهرستان ها