23 آبان 1397 بدون دیدگاه گلستان ، گنبد كاووس

واقعیتی از اختلافات بین اعضای شورای شهر گنبدکاووس / تا بی‌عدالتی باشد در جلسه شرکت نمی‌کنیم

واقعیتی از اختلافات بین اعضای شورای شهر گنبدکاووس /  تا بی‌عدالتی باشد در جلسه شرکت نمی‌کنیم

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"پس از آنکه شورای اسلامی شهر گنبدکاووس در دوره‌های گذشته هر بار با ترکیبی یک طرفه از یک قومیت و گروه توسط مردم انتخاب شده و بخشی از ظرفیت‌های شهر از توفیق خدمت به مردم در این مسند محروم می‌شدند این دوره با تدبیر برخی متنفذین و حمایت مردم ترکیبی مختلط و متشکل از همه اقوام و مذاهب به شورای شهر گنبدکاووس راه یافتند تا جرقه‌های امیدواری برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر و به دور از نگاه‌های قومیتی و سیاسی در اذهان زده شود.

هرچند در روند انتخاب شهردار و رئیس شورای شهر در سال نخست این شورا در گنبدکاووس رگه‌هایی از وحدت به خوبی مشاهده می‌شد اما کم کم در برخی از مصوبات و موضوعات اختلاف سلیقه‌ها نمایان شد که باید با مدیریت و درک درستی از شرایط کشور و جامعه بر منافع جمعی مردم شهرستان ترجیح داده نمی‌شد.

در هفته گذشته ترک کردن جلسه شورای شهر توسط سه تن از اعضا به نشانه اعتراض به تصمیمات یک سویه و نامتوازن برخی از اعضای شورای شهر با نگاه قومیتی موجب بروز التهاباتی در رسانه‌های میان مردم شد که هرچند رئیس شورای شهر سعی در کتمان کردن آن را داشت اما با رد ادعای او توسط یکی از اعضای شورای شهر مشخص شد که اختلافاتی میان اعضای شورا وجود دارد که البته برخی از آنها طبیعی، قابل رفع و مدیریت است و برخی دیگر نیز نیاز به اصلاح رویه و پرهیز از خودمحوری دارد.

رئیس شورای شهر گنبدکاووس در گفت و گو با خبرنگار فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه عدم حضور چند تن از اعضای شورا در جلسات یک امر طبیعی است، اظهار کرد: در جلسات گذشته نیز عدم حضور سه نفر اعضای شورا طبیعی و کاملا عادی بوده است.

بابک پاکدل با بیان اینکه هرگونه اختلاف و مجادله میان اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس یک شایعه است، افزود: در جلسه شورا هیچ موضوعی منجر به اختلاف و اعتراض اعضا نشده است که نهایتا باعث ترک سه تن از اعضای شورای شهر به نشانه اعتراض باشد.

وی با تاکید بر اینکه نبی‌الله آخوندی به دلیل خستگی و طولانی شدن جلسه شورا برای دقایقی جلسه را ترک کرده بود، اضافه کرد: رسول پایدار عضو دیگر شورا نیز نماینده شورا در مسابقات والیبال تیم شهرداری بود که طبیعتا باید خود را به مسابقه و جلسات هماهنگی آن می‌رسانده است.

رئیس شورای شهر گنبدکاووس همچنین عدم حضور پرویز ناصری عضو دیگر شورای شهر گنبدکاووس را به دلیل مرخصی و کاملا طبیعی دانست و اضافه کرد: نباید به گونه‌ای این مطالب مطرح شود که شائبه اختلاف و یا مجادله میان اعضای شورا در سطح شهر گسترش یابد.

پاکدل عدم حضور این سه نفر از اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس در جلسه روز شنبه را نیز طبیعی دانست و گفت: بسیاری از جلسات با عدم حضور برخی اعضا به دلیل مشغله‌های کاری و یا تداخل جلسات با سایر جلسات شهرستانی و یا استانی روبه‌رو می‌شود.

اما پس از اظهارات بابک پاکدل که به تازگی به عنوان رئیس دوره یک ساله دوم شورای شهر گنبدکاووس انتخاب شده است، نبی‌الله آخوندی رئیس سابق شورای شهر که در شهریور ماه امسال این پست را به پاکدل تحویل داده است با رد ادعاهای وی ماجرا را ناشی از مسائل دیگری دانست که جالب توجه است.

* گاهی به زیاده‌روی در وحدت متهم می‌شدیم

عضو شورای اسلامی شهر گنبدکاووس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در طی یک سال ریاست بنده در شورای اسلامی شهر گنبدکاووس همواره عمده اعتبارات را به مناطق شمالی و غربی شهرستان اعطا کردیم، گفت: تلاش ما این بود که خدای ناکرده شائبه‌ای مبنی بر توسعه نامتوازن و توجهات قومیتی مطرح نشود و به همین دلیل بارها از طرف برخی دوستان حتی به زیاده‌روی در وحدت نیز متهم می‌شدیم.

نبی الله آخوندی با بیان اینکه با تمام قدرت به صورت خستگی‌ناپذیر و گاهی اوقات تا پاسی از شب برای توسعه شهر کار کردیم، افزود: همه اتفاقات و مصوبات ما در دوره یک ساله مدیریت بنده شفاف بود و حتی در جلسات فرمانداری نیز به جای حضور شخص خود در همه جلسات، در جلسات تخصصی روسای کمیسیون‌های مربوطه را اعزام می‌کردم.

وی با تاکید بر اینکه در سال گذشته در ارزیابی های استانی نیز به عنوان شورای نمونه معرفی و تقدیر شدیم، خاطرنشان کرد: در آخرین ماه‌های یک سال مدیریت بنده به دلیل قصد حضور یکی از اعضای شورا برای سفر حج تمتع با وجود باقی ماندن مهلت قانونی انتخابات ریاست شورا را زودتر برگزار کردیم و با اینکه در طی این سه سال هیچ اجحافی به اعضای شورای ترکمن نشده بود چهار نفر اعضای ترکمن حاضر به انتخاب رئیس شورا از قومیت دیگری نشدند و با وجود حضور شهردار از این قومیت باز هم ریاست شورا را به یک هم قوم خود سپردند که باز هم از نظر ما به شرط رعایت انصاف و عدالت در مسیر توسعه شهر مساله خاصی نیست.

* از جزئیات مالی شهرداری و واحدهای تابعه بی‌اطلاعیم

رئیس سابق شورای شهر گنبدکاووس با اشاره به اینکه از روزی که ریاست شورا را واگذار کردم ما سه نفر از اعضای شورای شهر یعنی بنده و آقایان پرویز ناصری و رسول پایدار از جزئیات اتفاقات شهرداری، روند اجرای مصوبات، مسائل مالی شورا و شهرداری، روند خدمات رسانی شهری در حوزه‌های عمرانی، فضای سبز، حقوقی، ماده 100 و ... کاملا بی‌اطلاع مانده و به هیچ وجه شفاف‌سازی صورت نگرفت.

آخوندی با بیان اینکه ما شاهد بودیم با اینکه در مکان‌هایی همچون شهرک فرمانداری، شهر مقدادی، خیابان خیام، کوی جهاد، شهرک بهارستان و بسیاری از مناطق دیگر خیابان‌ها هنوز به شکل خاکی هستند برخی از کوچه‌های مناطق خاص با وجود داشتن آسفالت، تراشیده شده و مجددا آسفالت می‌شوند، تصریح کرد: ما معتقد هستیم همه جای شهر باید آباد شود چون ما نماینده همه مردم شهر و همه مناطق و همه قومیت‌ها هستیم.

وی آغاز جدی اختلاف نظرها را موضوع واگذاری چندین باب مغازه تجاری به برخی فعالان هنری و رسانه‌ای از یک قومیت خاص دانست و گفت: در پاساژ شهرداری بنیاد مختومقلی، انجمن میراث شعر و ادب ترکمن، یک خبرنگار ترکمن و یکی از فعالان رسانه‌ای دیگر ترکمن که همگی از یک قومیت بودند واحدهایی را بعضا به صورت کاملا رایگان در اختیار گرفته بودند که باز هم ما حرفی نداشتیم اما برای ساخت یک مجموعه توریستی که مصوبه شورا بود نیاز به تخلیه این مکان‌ها بودیم.

* مخالفت با درخواست برخی گروه‌های هنری اقوام غیرترکمن آزاردهنده است

عضو شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با تاکید بر اینکه این افراد خواستار مکان جایگزین شده و حتی مکان‌های جایگزین اعلامی از سوی شورا را نپذیرفتند و خواهان در اختیار گرفتن واحدهایی در «پاساژ قابوس» شدند، افزود: طبق مصوبه شورا این پاساژ باید به فروش می‌رسید که رئیس شورا اعلام کرد متقاضی برای این پاساژ ر مناقصه شرکت نکرده و طبیعتا با واگذاری این واحدها به این افراد و گروه‌ها موافقت کردند که بنیاد مختومقلی و انجمن میراث شعر و ادب ترکمن به صورت رایگان این واحدها را دریافت کردند.

آخوندی با اشاره به اینکه ما نیز حامی فرهنگ و ادب بوده و از این کار به شرط رعایت توان و عدالت حمایت می‌کنیم، گفت: متاسفانه این چهار عضو شورا در هفته گذشته با درخواست بنیاد فرهنگی و هنری «نیمروز» که در حوزه ترویج فرهنگ اقوام فعالیت می‌کند برای دریافت یک مکان برای دفتر مخالفت کرده و عملا تبعیض را در این حوزه به نمایش گذاشتند.

* به دلیل بی‌عدالتی در تصمیم‌گیری‌ها صحن شورا را ترک کردیم

وی با بیان اینکه این برخود این چهار عضو ترکمن شورا با وجود توضیحات و بیان ضرورت‌ها توسط برخی دیگر از اعضای شورا قبل از رای‌گیری موجب ناراحتی ما شد، خاطرنشان کرد: آقای پرویز ناصری به دلیل مخالفت بی‌دلیل و مغرضانه این چهار نفر جلسه را به نشانه اعتراض ترک کردند و بنده نیز بعد از ایشان جلسه را ترک کردم.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر گنبدکاووس با تاکید بر اینکه ما سه عضو شورای شهر گنبدکاووس با تاکید بر همدلی و ضرورت وحدت خواستار وحدت عملی و درو شدن از تبعیض و بی‌عدالتی در تصمیم‌گیری‌های شورا هستیم، ادامه داد: مادامی که این چهار عضو شورا بخواهند با بی‌عدالتی و با نگاهی صرفا قومیتی به تصمیم‌گیری بپردازند این عمل را خلاف وحدت شهر و مردم و مصلحت شهرمان در مسیر توسعه می‌دانیم.

آخوندی با اشاره به اینکه همه ما باید حول محور نظام مقدس جمهوری اسلامی برای همه مردم فارغ از رنگ و نژاد و قوم فعالیت کنیم، اضافه کرد: ما به فعالیت و کار برای همه اقوام افتخار می‌کنیم و به هیچ وجه خواهان اختلاف و شکاف میان منتخبان مردم نیستیم اما نه خسته‌ایم و نه به مرخصی رفته‌ایم و تنها برای اعتراض به رفتار مغرضانه و ناعادلانه چند تن از اعضای شورا در جلسات شرکت نمی‌کنیم تا این موارد اصلاح شود.

* همه مسوولان حول توسعه گنبدکاووس وحدت داشتنه باشند

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه طرح نظرات مختلف در میان یک شورای هفت نفره امری طبیعی است، اضافه کرد: همه توان و همت ما باید صرف ایجاد همدلی و وحدت برای توسعه شهر گنبدکاووس و جبران عقب ماندگی‌های تاریخی آن در این حوزه باشد.

فرهاد شیبک با بیان اینکه همه اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس منتخبین مردم بوده و وظیفه دارند برای برآورده شدن مطالبات مردم تلاش کنند، گفت: هرگونه اختلاف سلیقه میان اعضا نباید به دلخوری و تکدر خاطر تبدیل شده و یا در مسیر توسعه شهر و خدمت رسانی به مردم وقفه ایجاد کند.

وی از برگزاری جلسه هماهنگی و بررسی نظرات اعضای شورای شهر پیرامون توسعه متوازن همه نقاط گنبدکاووس در گنبدکاووس خبر داد و تاکید کرد: معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس ضمن ابراز گلایه از طرح موضوعات کاری در خارج از فضای شورا و ایجاد التهاب پیرامون اختلاف سلیقه‌های طبیعی به زودی جلسه‌ای را با محوریت همدلی برای توسعه شهر با اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس برگزار خواهد کرد.

به هر تقدیر به نظر می رسد که در شهرستان گنبدکاووس که مدل کوچکی از ایران اسلامی و سرزمین رنگ‌ها و اقوام مختلف ایران زمین و مهد وحدت جهان اسلام است مدیران و منتخبین مردم باید با توجه دقیق به شرایط و حساسیت موضوع وحدت و همدلی در چنین شهرهایی با خنثی کردن نقشه‌های بدخواهان و شیطنت آفرین‌های میدانی در عین بیان نظرات خود از هرگونه ایجاد شکاف قومیتی و توجه صرفا به یک قومیت خاص پرهیز کنند زیرا اگر بخواهد آسیبی از جانب رفتارهای قومیت‌گرایانه به اجتماع برسد ابتدا دودش به چشم مسببان و عاملان آن خواهد رفت و مردم هرگز آنها را نخواهند بخشید.فارس

انتهای پیام

 

 

 

 

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
سنتکام را بیشتر بشناسید/ ستادی که مسئول چند عملیات تروریستی ازجمله مین‌گذاری ایران در خلیج فارس بود+عکس بازداشت ضارب متواری پدر شهید مدافع حرم در دستور کار پلیس/ به دلیل عدم آگاهی افسر نگهبان کلانتری و نیز مداخله یکی از پرسنل، متهم آزاد شد. سپاه پاسداران در دهه چهارم و پنجم انقلاب/ نقش سپاه در مواجهه با پروژه‌های نفوذ و اخلال و براندازی/ ارتقای توانمندی نظامی و موشکی سپاه در دهه اخیر/ایفای نقش پدری در قبال همه طیف‌های وفادار و دل بسته به انقلاب رئیس ستاد انتخاباتی روحانی، میرحسین و رئیسی آماده ورود به مجلس یازدهم پیشنهادات جدید آقای متهم/ برای حل مشکلات کشور: زندانیان سیاسی آزاد شوند/ اگر جفایی شده از این به بعد نشود/ حصر الان برداشته شود به نفع نظام است/ دل رئیس اصلاح‌طلبان دوباره هوای فتنه کرده است؟ فیلم منتشرشده از عامل بمب‌گذاری سریلانکا شرایط واگذاری مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی طرح نوین نیروهای مسلح در مواجهه با تهدیدات جدید/ از اخلالگر الکترونیکی تا پرتاب تور برای مقابله با ریزپرنده‌ها/ «ژ-3» های ارتش به شکار پهپاد می روند+عکس لابی دولت با لاریجانی برای رای‌آوردن یک طرح توطئه علیه سرلشکر سلامی در اولین روز کاری همه گرانی‌ها در دولت تدبیر و امید تثبیت شد؛ «علی برکت الله» اقدامات ضدایرانی فرانسه؛ از توهین به ظریف تا لغو مراسم ایرانیان گروه تروریستی جماعت "توحید ملی" مسئول حادثه‌ دیروز سریلانکا را بیشتر بشناسید سرلشگر حسین سلامی چگونه فرمانده جدید سپاه شد؟/ آغاز فصل جدید مقابله با آمریکا و اسرائیل با انتصاب فرمانده جدید سپاه چرا حکم سازمان بازرسی کشور مبنی بر بازپس گیری 75 هکتار زمین از شرکت فواکه درجهادکشاورزی گلستان همچنان خاک می خورد؟! / ماجرای واگذاری ۷۵هکتار زمین به شرکت فواکه چه بوده+سند عوامل انتصاب مناف هاشمی آیا از گذشته و عاقبت تصمیمشان در خلوتگاه های سیاسی درس نگرفته اند؟+اسامی گزینه ها سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی فرمانده جدید کل سپاه کیست؟ انتصاب نهمین فرمانده سپاه پاسداران در چهلمین سال فعالیت این نهاد / پیام های انتصاب سرداری که خبر از فروپاشی آمریکا داده بود احمدی نژاد: با تقسیم منابعی مانند انرژی به هر ایرانی یک میلیون تومان در ماه می رسد / ایران زمین های بسیاری دارد، اما مردم برای صد متر زمین لنگ هستند / در مورد من شایعه پراکنی می کنند؛ اینها طرفداری هم ندارند سردار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه منصوب شد/ سردار جعفری به قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیة الله(عج) رفت انقلاب مال همه است/ پایبندی به استقلال همه‌جانبه‌ کشور، استقلال سیاسی، استقلال اقتصادی، استقلال فرهنگی/ «باید در مقابل دشمنان و بدگویان و طعنه‌زنان انقلاب بایستید/ شاخصهاى انقلابیگرى/مواضع انقلابی را، مبانی امام بزرگوار را صریح بیان کنیم، خجالت نکشیم، رودربایستی نکنیم خسارت‌های رئیس‌بی‌اطلاع! / دولت هنوز هزینه خسارت‌های سیل سال ۹۵ را پرداخت نکرده است! کسانی که نسبت به وجود نیروهای حشد الشعبی در خوزستان معترض هستند یا ناآگاه­ند یا واابسته به بیگانگان. همه عکس و فیلم های وحشتناک از سیل پلدختر/ لرستان سناریوی توطئه آمیز و تحرکات نظامی مشکوک ایالات متحده آمریکا در عراق ساختار حشد الشعبي چگونه است؟/آشنایی با حشد الشعبي مهمترين گروه هاي تشكيل دهنده نیروی های مردمی عراق همه محافظان رئیسی در نماز جمعه +عکس ناپدید شدن پول کنکوری‌ها در سازمان سنجش/ ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کجا خرج شد؟ رياست جمهوري1400/انتخابات رياست جمهوري سال 1400/كانديداهاي احتمالي /رياست جمهوزمان/ انتخابات 1400ري 1400, دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري, تاريخ انتخابات رياست جمهوري 1400انتخابات بعدي رياست جمهوري ايران, زمان انتخابات رياست جمهوري1400/ انتخابات 1400, زمان انتخابات رياست جمهوري ايران1400 دستاویز قرار دادن سیلاب و مردم سیل‌زده کشور برای اعتراض به بازداشت متهمان جاسوسی +عکس محمود صادقی "دلواپس" شد/ شوخی مرفهین بی‌درد با مردم تهران/ فروش گوشت‌هایی که هنوز وارد نشده! ۱۲ ساعت جدال با مرگ در قبر رئیس جمهور: قول می‌دهم که دولت در کنار مردم سیل‌زده خواهد بود/ دل ما برای شما می‌تپید گفتگو با پسر ۱۶ ساله فریب‌خورده منافقین؛ خوشحالم دستگیر شدم! ذوق‌زدگی رادیو سیا از پرت و پلا گویی نمایندگان نقده و شیراز شب سیل پلدختر تا صبح چند بار از خواب بیدار شدم/ بعد از تلفن استاندار کمی قرآن خواندم و دعا کردم اوقات شرعی رمضان ۹۸ تاریخ شروع ماه رمضان 98 تاریخ دقیق ماه رمضان 98 اول ماه رمضان 98 اوقات شرعی ماه رمضان ۹۸ تاریخ ماه رمضان 98 پایان ماه رمضان 98 تاریخ دقیق شروع ماه رمضان 98 تاریخ شروع ماه رمضان ۹۸ تاریخ شروع ماه رمضان 98 و پایان آن چه روزی است؟ تاریخ شروع ماه رمضان سال98 : اوقات شرعی ماه رمضان اوقات شرعی ماه رمضان 1398 جسد بی‌جان کودک ۴ ساله از کانال دهرود مشهد پیدا شد انتشار اولین تصاویر عناصر بازداشتی اماراتی در ترکیه دیدار سردار معروفی فرمانده سپاه نینوای گلستان با امیر محمدغفاری فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 30 پیاده گرگان وقتی یک استان صاحب نداشته باشد؛ / برکناری عجیب رئیس جمعیت هلال‎احمر شهرستان آق قلا در میانه معرکه امدادرسانی به سیل‎زدگان/ ناراحتی مردم و مسئولین از این تصمیم نادرست/ چرا هزینه‎سازی و فرصت‎سوزی می‎کنید؟ رانت‌های محل‌کارتان را اطلاع دهید و جایزه بگیرید/کارآمدترین سازوکارهای نظارتی در امر مبارزه با فساد ماجرای ارتباط پنهانی روحانی با اسرائیل / روحانی خطاب به مقام اسرائیلی: خمینی افراطی است؛ باید به او سخت تر بگیرید! / آیا روحانی در راستای اهداف اسرائیل در ایران عمل می کند؟ / کدام سازمان یا نهاد انقلابی باید به وضعیت ارتباط روحانی با اسرائیل رسیدگی کند؟/ایجاد این همه نارضایتی توسط روحانی در کشور برای چیست؟+فیلم دردناک از ارتباط روحانی!!! زاکانی: مجلس ما مجلس یک نفره است زاکانی : باید مشخص شود مسئولان کشور این اموال را از کجا آوردند/ لاریجانی با تعداد معدودی نماینده بین دو جناح بازی می‌کند/ ما اصولگرایان در ادبیات خود یکسان نیستیم/ مردم فرق عمل و شعار را دیدند، شرایط تغییر کرده است دستگیری ۲۵ نفر در پارتی شبانه ناهارخوران گرگان/کشف ده‌ها لیتر مشروب الکلی دست ساز عکس/ حضور تک تیراندازها برای تأمین امنیت رژه
توطئه علیه سرلشکر سلامی در اولین روز کاری انتصاب نهمین فرمانده سپاه پاسداران در چهلمین سال فعالیت این نهاد / پیام های انتصاب سرداری که خبر از فروپاشی آمریکا داده بود عوامل انتصاب مناف هاشمی آیا از گذشته و عاقبت تصمیمشان در خلوتگاه های سیاسی درس نگرفته اند؟+اسامی گزینه ها سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی فرمانده جدید کل سپاه کیست؟ چرا حکم سازمان بازرسی کشور مبنی بر بازپس گیری 75 هکتار زمین از شرکت فواکه درجهادکشاورزی گلستان همچنان خاک می خورد؟! / ماجرای واگذاری ۷۵هکتار زمین به شرکت فواکه چه بوده+سند سرلشگر حسین سلامی چگونه فرمانده جدید سپاه شد؟/ آغاز فصل جدید مقابله با آمریکا و اسرائیل با انتصاب فرمانده جدید سپاه احمدی نژاد: با تقسیم منابعی مانند انرژی به هر ایرانی یک میلیون تومان در ماه می رسد / ایران زمین های بسیاری دارد، اما مردم برای صد متر زمین لنگ هستند / در مورد من شایعه پراکنی می کنند؛ اینها طرفداری هم ندارند شرایط واگذاری مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی سردار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه منصوب شد/ سردار جعفری به قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیة الله(عج) رفت اقدامات ضدایرانی فرانسه؛ از توهین به ظریف تا لغو مراسم ایرانیان همه گرانی‌ها در دولت تدبیر و امید تثبیت شد؛ «علی برکت الله» گروه تروریستی جماعت "توحید ملی" مسئول حادثه‌ دیروز سریلانکا را بیشتر بشناسید لابی دولت با لاریجانی برای رای‌آوردن یک طرح پیشنهادات جدید آقای متهم/ برای حل مشکلات کشور: زندانیان سیاسی آزاد شوند/ اگر جفایی شده از این به بعد نشود/ حصر الان برداشته شود به نفع نظام است/ دل رئیس اصلاح‌طلبان دوباره هوای فتنه کرده است؟ رئیس ستاد انتخاباتی روحانی، میرحسین و رئیسی آماده ورود به مجلس یازدهم سنتکام را بیشتر بشناسید/ ستادی که مسئول چند عملیات تروریستی ازجمله مین‌گذاری ایران در خلیج فارس بود+عکس طرح نوین نیروهای مسلح در مواجهه با تهدیدات جدید/ از اخلالگر الکترونیکی تا پرتاب تور برای مقابله با ریزپرنده‌ها/ «ژ-3» های ارتش به شکار پهپاد می روند+عکس فیلم منتشرشده از عامل بمب‌گذاری سریلانکا بازداشت ضارب متواری پدر شهید مدافع حرم در دستور کار پلیس/ به دلیل عدم آگاهی افسر نگهبان کلانتری و نیز مداخله یکی از پرسنل، متهم آزاد شد. سپاه پاسداران در دهه چهارم و پنجم انقلاب/ نقش سپاه در مواجهه با پروژه‌های نفوذ و اخلال و براندازی/ ارتقای توانمندی نظامی و موشکی سپاه در دهه اخیر/ایفای نقش پدری در قبال همه طیف‌های وفادار و دل بسته به انقلاب