24 اردیبهشت 1398 اخبار روز سیاسی - جریان فتنه بدون دیدگاه ،

هیچ تلاشی برای جلوگیری از برگزاری این تجمع نکردند و فقط تماشا کردند./ همه کانال‌های ارتباطی تجمع کنندگان به سمت آمدنیوز و بی‌بی‌سی باز بود/اهانت به مقدسات، قانون و هنجارهای ایران اسلامی و در خدمت تیم جبهه منحله مشارکت و تیم آقای خاتمی./ختران و پسران در درون محوطه دانشگاه به صورت مختلط ورزش می‌کنند

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران در رابطه با ماجرای روز گذشته این دانشگاه گفت: این سناریو از سوی اعضای جبهه منحله مشارکت و بخش افراطی اصلاحات چیده شد، آنها می‌خواهند با این اقدامات احساسات طرف مقابل خود را تحریک کنند. هیچ تلاشی برای جلوگیری از برگزاری این تجمع نکردند و فقط تماشا کردند./ همه کانال‌های ارتباطی تجمع کنندگان به سمت آمدنیوز و بی‌بی‌سی باز بود/اهانت به مقدسات، قانون و هنجارهای ایران اسلامی و در خدمت تیم جبهه منحله مشارکت و تیم آقای خاتمی./ختران و پسران در درون محوطه دانشگاه به صورت مختلط ورزش می‌کنند

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" برخی از اساتید دانشگاه تهران معتقدند اتفاقات روز گذشته در این دانشگاه و تجمع عده‌ای در مخالفت با اجرای برخی قوانین که به شدت مورد سوء استفاده برخی رسانه‌های معاند و ضدانقلاب قرار گرفت، سناریویی برنامه‌ر یزی شده توسط برخی گروه‌ها و جریانات بیرون از دانشگاه بود که مدیران دانشگاه هم در اجرای آن دانسته یا ندانسته نقش ایفا کردند.

محمدصادق کوشکی عضو هیأت علمی دانشگاه تهران یکی از اساتیدی است که در روز برگزاری تجمع در صحنه حضور داشته و از نزدیک ماجرا را زیر نظر داشت وی در گفت‌وگویی مشروح از پشت پرده این ماجرا می‌گوید که در ادامه آمده است.

*  مسائل فرهنگی، پوشش و مسائل اخلاقی در دانشگاه تهران به شدت فاجعه‌بار شده
کوشکی در این رابطه گفت:‌ متاسفانه در سال‌های اخیر مسائل فرهنگی، پوشش و مسائل اخلاقی در دانشگاه تهران به شدت فاجعه‌بار شده است. یعنی به حدی که شاید در میان دانشگاه‌های تهران و حتی ایران بی‌نظیر باشد.

وی ادامه داد: در همین راستا در سال‌های اخیر بحث کشف حجاب و روابط غیراخلاقی موضوعی علنی شده بود و به همین دلیل حدود دو سال پیش اساتید دانشگاه تهران با روش‌های مختلف همچون ارسال نامه‌ای از مدیریت دانشگاه مطالبه کردند که با این مسئله به شکل قانونی برخورد شود. با این حال در دو سال گذشته مسئولان دانشگاه هیچ اعتنایی به درخواست اساتید نداشتند.

این استاد دانشگاه در پاسخ به این سؤال که چرا بعد از گذشت 2 سال، روز گذشته چنین ماجرایی رخ داد، گفت: این اتفاق به این دلیل  بود مدیران دانشگاه امسال به طور ناگهانی ژستی گرفتند که می‌خواهیم مطالبه اساتید را اجرا کنیم و برای همین به شکل کاملا تصنعی به حراست یکی از درب‌های دانشگاه، آنهم فقط برای دوروز دستور دادند به افراد بی‌حجاب و کسانی که کشف حجاب می‌کنند تذکر بدهد. 

وی ادامه داد:‌ کاملا مشخص بود موضوع اجرای قانون نیست و قرار است اتفاق دیگری رخ دهد. و برای همین ما می‌دیدیم که خیلی از افراد در حالی از درب دانشگاه عبور می‌کنند که حتی روسری آنها هم از سرشان افتاده است و حراست فقط تذکر می‌دهد و هیچ برخورد قانونی هم صورت نمی‌گرفت.

* مدیران دانشگاه تهران هیچ تلاشی برای جلوگیری از برگزاری تجمع نکردند
عضو هیأت علمی دانشگاه تهران تصریح کرد: در این فضا بود که یک دفعه دیدیم گروه‌های مختلف چپ‌گرای دانشگاه و گروه‌ها و تشکل‌هایی که گرایش اصلاح طلبی دارند فراخوان دادند که می‌خواهیم تجمع داشته باشیم و دو روز هم بود که داشتند برای برگزاری این تجمع تبلیغات می‌کردند. مدیران دانشگاه هم می‌دانستند قرار است تجمعی بدون مجوز غیرقانونی برگزار شود و جالب اینکه هیچ تلاشی برای جلوگیری از برگزاری این تجمع نکردند و فقط تماشا کردند.

وی اظهار داشت:‌ البته برخی از نیروهای حراست می‌خواستند اجازه برگزاری این تجمع غیرقانونی را ندهند ولی مدیران مافوق آنها اجازه چنین کاری را ندادند تا اینکه تجمع به راه افتاد.

کوشکی افزود: وقتی تجمع برگزار شد تجمع‌کنندگان گفتند که می‌خواهیم با معاون فرهنگی دانشگاه را ببینیم و بعد ما دیدیم که آقای سرسنگی که دو سال بود جواب مطالبه اساتید را نمی‌داد، مثل برق و باد خودش را به اخلالگران و کسانی که تجمع غیرقانونی برگزار کرده بودند، رساند!

این استاد دانشگاه ادامه داد:  بعد از آقای سرسنگی، آقای نیلی رئیس دانشگاه و کسی که اساتید مذهبی دو سال بود نتوانسته بودند از وی برای بیان مطالبات خود وقت بگیرند، هم در جمع تجمع‌کنندگان حاضر شد.

* اخلاگران مرتب به آمدنیوز و بی‌بی‌سی خوراک می‌رساندند
وی گفت:‌ نکته جالب دیگری که وجود داشت این بود که همه کانال‌های ارتباطی تجمع کنندگان به سمت آمدنیوز و بی‌بی‌سی باز بود و هنجارشکنان و اخلالگران به صورت مرتب به این دو رسانه خوراک می‌رساندند.

* ردپای اعضای جبهه منحله مشارکت و بخش افراطی اصلاحات در ناآرامی‌های دیروز دانشگاه تهران
عضو هیأت علمی دانشگاه تهران در رابطه با  پشت پرده این ماجرا هم گفت: به نظر بنده این سناریو از سوی اعضای جبهه منحله مشارکت و بخش افراطی اصلاحات چیده شد، آنها چون چیزی برای عرضه در انتخابات امسال ندارند می‌خواهند با این اقدامات احساسات طرف مقابل خود را تحریک کنند و به حامیان خود که به شدت سرخورده شده‌اند این را القا کنند که اگر به ما رای ندهید آزادی‌های احتمالی از بین می‌رود و حجاب اجباری می‌شود.

وی گفت: این سناریوی کثیف با برنامه‌ریزی این گروه‌ها بود و توسط مسئولان دانشگاه تهران هم اجرا شد آن هم به قیمت اهانت به مقدسات، قانون و هنجارهای ایران اسلامی و در خدمت تیم جبهه منحله مشارکت و تیم آقای خاتمی.

*  چرا مسئولان دانشگاه با برگزاری یک تجمع غیرقانونی هنجارشکن و خلاف قانون مخالفت نکردند؟
کوشکی تصریح کرد:‌ ما معتقدیم اگر مسئولان دانشگاه می‌خواستند وظیفه قانونی خود را انجام دهند اصلا نیازی به این بازی‌ها نبود.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: الان چند سوال مطرح است، یکی اینکه چرا مسئولان دانشگاه با برگزاری یک تجمع غیرقانونی هنجارشکن و خلاف قانون مخالفت نکردند؟ چرا هر زمان که این مجموعه اخلالگر و هتاک به مقدسات آنها صدا زدند خود را رساندند؟ و اینکه چرا دست نیروهای حراست را بستند که این حرکت مهار نشود؟

* ایستادن معاون فرهنگی دانشگاه تهران پشت یک مجموعه غیرقانونی!
وی اظهار داشت: یکی از نکات جالب دیگری که در این تجمع وجود داشت این بود که معاون فرهنگی دانشگاه تهران به دانشجویان مذهبی که برای دفاع از مقدسات خود جمع شده بودند گفته بود شما بروید، اینها ( افرادی که مخالف اجرای قانون هستند) هم بعدا می‌روند. یعنی کاملا پشت یک مجموعه غیرقانونی ایستاده است.

* روزه‌خواری و رفتارهای خلاف شرع و اخلاق در دانشگاه تهران علنی است
عضو هیأت علمی دانشگاه تهران تاکید کرد: حتی اگر ما از دیدگاه دینی هم به مسائل نگاه نکنیم در این چند سال اخیر شان فرهنگی دانشگاه تهران کاملا زیر سؤال رفته و می‌بینیم دختر و پسرها به راحتی همدیگر را در آغوش می‌گیرند و روبوسی می‌کنند یا یک پسر با چند دختر دست می‌دهد و ما علنا شاهد صحنه‌هایی هستیم که حتی اقلیت‌های مذهبی علنا انجام نمی‌دهند. در دانشگاه تهران روزه‌خواری و رفتارهای خلاف شرع و اخلاق علنی است.

کوشکی گفت:‌ از طرفی می‌بینیم اداره مشاوره دانشگاه با کلی هزینه پوستر چاپ کرده و در آن روش‌های اینکه چگونه رابطه جنسی برقرار شود و فرد ایدز نگیرد! را میان دانشجویان ترم یک و دو توزیع می‌کند، یا اطلاعیه منتشر کرده که در ایام امتحانات کمتر مشروب مصرف کنید. شما ببینید فضا به کجا رسیده است.

* حمایت مسئولان دانشگاه تهران از فضای ضدارزشی
این استاد دانشگاه یادآور شد: جالب اینکه این فضای به شدت ضد ارزش و موهن و مغایر با بدیهیات دانشگاه کاملا از سوی مدیران دانشگاه حمایت می‌شود. نیروهای حراست چند سال است دست‌شان کاملا بسته شده و اجازه هیچ نوع برخورداری ندارند و فضا آنقدر عجیب است که دختران و پسران در درون محوطه دانشگاه به صورت مختلط ورزش می‌کنند و یا می‌بینیم در ماه رمضان سفره می‌اندازند و غذا می‌خورند.

وی گفت: قبل از آمدن این آقایان غذاخوری تفکیک شده بود ولی الان بدون حفظ حرمت اساتید یک فضای کاملا مختلط ایجاد شده است یعنی گاها می‌بینیم در مقابل یک استاد دانشجوی دختر و پسری در کنار هم نشسته‌اند.

کوشکی افزود: ده‌ها تجمع در دانشگاه برگزار شده ولی هیچ کدام از مدیران نیامدند جواب دانشجو را بدهند ولی در تجمع اخیر سریعا خود را رساندند.

وی اظهار داشت: جای خالی حراست و نیروی امنیتی در دانشگاه کاملا مشهود است و این سؤال وجود دارد که اقدام روز گذشته برخی در مخالفت با اجرای قانون چه حرکتی بود که همه دشمنان ایران و اسلام از آن حمایت و پشتیبانی کردند. آیا نباید با این حرکت برخورد مناسب شود؟ آیا فقط باید تماشاچی بود؟ چرا جلوی برگزاری این تجمع فاسد را نگرفته و سکوت کردند.

برچسب ها: دانشگاه تهران رسانه‌های معاند و ضدانقلاب تجمع تبلیغات تجمع غیرقانونی تجمع تجمع‌کنندگان مدیران مافوق

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
چرا دروغ می‌گوییم و واقعیت‌ها را به گوش مردم نمی‌رسانیم، دروغ گفتن امری حرام است/ بس کن آقای ظریف پس از ماجرای هادی رضوی و اختلاس از صندوق فرهنگیان و بانک سرمایه حالا صحبت از فرد دیگری به نام «سجاد خواجه علیجانی» است این یک یادداشت نیست! آب و صابونی است برای شستن صورت حسن و شرکا! عده‌ای تصور نکنند حزب‌الله، بی‌زبان است!/زبان حزب‌الله به‌وقتش از شمشیر، برنده‌تر است! متن کامل طرح افزایش تعداد نمایندگان و جزئیات‌ آن طرح "تجزیه ایران" برنامه جدید یکی از سران خائن فتنه! / وقتی صدای اصلاح طلبان هم در آمد دایان فاینستاین اولین زن یهودی در سنای آمریکا و میزبان ضیافت شام با ظریف کیست؟ + تصاویر خودروهای فروش فوری به دست چه کسانی می‌رسد؟/کلاه خودروساز بر سر مردم عضو تیم B نباشید آقای دبیر کل! برنامه‌های دشمن علیه فرماندهان و سرداران نظامی ایران / از تصاویر لورفته دختر سردار عبدالهی , دستگیری سردار درویشی در مالزی و دستگیری حجت‌الاسلام حسین طائب تا پناهندگی سردار نصیری , دستگیری سردار ربیعی به جرم جاسوسی واقامت فرزندان سرتیپ نصیرزاده در آمریکا کشف ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر زنگنه توسط ماموران امنیتی این مدیر بانکی در جنگ اقتصادی طرف ماست یا آمریکا؟!+ عکس هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ / رئیس‌جمهور قدرت برکناری شریعتمداری را ندارد+تصاویر چرا آیت‌الله خامنه‌ای با اجرای برجام موافقت کردند؟/تفاوت مردم‌سالاری دینی با دموکراسی‌های لیبرال و غیرلیبرال مهره چینی های امنیتی روحانی/ اگر او رئیس جمهور شود، در پیاده روها دیوار می‌کشد/ علوی وزیر اطلاعات هیچ سابقه و آشنایی با فعالیت‌های امنیتی نداشت/ کابینه روحانی، امنیتی ترین کابینه‌ها در تمام ادوار مختلف بازی جدیدی به نام اختیارات/ آقای رئیس جمهور روحانی چه اختیارات ویژه‌ای می‌خواهد که ندارد؟/ حمایت رهبر انقلاب از دولت بزرگ‌ترین سرمایه است کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده از مرز 250 میلیارد تومان گذشت ۵ راهکار پیشنهادی تنظیم اجاره بها تقدیم وزیر راه شد مرعشی: مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از ۹۸ می‌گذرد/اصلاح‌طلبان از ضعف‌های دولت آسیب دیده‌اند مومن‌زاده: خوشحالم که با قهرمانی پرسپولیس مدال گرفتم/ نقره‌ام را به دایی شهیدم تقدیم کردم افزایش تولید گاز درفازهای ۲ و ۳ پارس جنوبی با کمک متخصصان داخلی/ بومی‌سازی تجهیزات دوار «لوایح دوقلوی» خاتمی روی میز روحانی/ رئیس جمهور از کدام اختیارات ویژه حرف می‌زند؟ +تصاویر ساعتی که غم های علی (ع) سر آمد چگونه افشین قلیچی با شراکت مریم غراوی توانست حدود ۹۳هکتار مجتمع میگو ی گمیشان را به خود اختصاص دهد. اطلاعات جدید از پرونده قتل های زنجیره ای/ خودسر بودند و از سعید امامی هم تحلیل منفی وجود نداشت/ مصاحبه مهم وزیر کابینه روحانی با صدا و سیما حدود ۹ ماه است که رشت شهردار ندارد/ حاشیه‌ها و معطل ماندن وضعیت انتخاب شهردار برای شهر رشت دولت جوان و حزب اللهی/ کابوس افراطیون چنبره زده بر سیاست برخی از مسئولین ما از روحیه ایثار، جهاد و انقلابی دور هستند/رهبری گفتند جنگ نمی‌شود و مذاکره نمی‌کنیم، دشمنان از مواضع خود عقب نشستند+گزارش تصویری اعضاي باند نيويوركي ها از جاسوسس تا پناهندگی این چه شاهکاری است آقای روحانی ...؟!/ تذکر و هشدار رهبری به رئیس جمهور اسناد دیدار خاتمی مزدور با سوروس صهیونیستی و پدر انقلاب های رنگی ،به روایت سایت های خارجی دیدار سید محمد خاتمی با جروج سوروس، پدر انقلاب‌هاي رنگي در جهان جزئیات بازداشت معاون یکی از بانک‌های پرحاشیه استان گیلان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) واکنش علم‌الهدی به درخواست اختیارات روحانی: آنهایی که گفتند به ما اختیار بدهید، سفیداب و سرخاب کردند و از این مملکت فرار کردند!/نشاط جوان با تار و رقص نامشروع مهیا نمی‌شود آقای علی ربیعی به عنوان سخنگو منصوب شد/ربیعی به چه کار روحانی می آید؟/ آقای ربیعی در جلسه استیضاح نتوانست از عملکرد خود دفاع کند حالا می خواهد از عملکرد دولت دفاع کند؟ سلیمانی معاون جوان و انقلابی دادستانی گلستان از دستگیری 30 نفر هنجارشکنی در لباس «یوگا» خبرداد واگذاری جنجالی مزارع میلیاردی مجتمع میگو به تعاونی چند منظوره شیلات گلستان حقارتی دیگر از برای ایرانیان / دیدار و شام خوردن ظریف و با سناتور مهم آمریکایی/ گزارش ویژه نشریه «پالیتیکو» اوج رذالت اصلاح طلبان تندروی گلستان تا کجا؟/ شان جایگاه نماینده ولی فقیه اجل از دخالت در انتصابات دولتی است ماجرای ارتباط پنهانی روحانی با اسرائیل / روحانی خطاب به مقام اسرائیلی: خمینی افراطی است؛ باید به او سخت تر بگیرید! / آیا روحانی در راستای اهداف اسرائیل در ایران عمل می کند؟ / کدام سازمان یا نهاد انقلابی باید به وضعیت ارتباط روحانی با اسرائیل رسیدگی کند؟/ایجاد این همه نارضایتی توسط روحانی در کشور برای چیست؟+فیلم دردناک از ارتباط روحانی!!! زوایای پنهانی از یک ماجرای جنجالی.../دستگیری زن آوازه خوان بی حجاب در ابیانه/ از حجاب اختیاری تا فحشای اختیاری دلایل وقوع سیل در گلستان/حجم ورود سیلاب به «سد گلستان» 3 برابر ظرفیتش بود فارغ التحصیلان خواستار لغو واگذاری های سیاسی اراضی مجتمع میگوی گمیشان توسط جواد قدس علوی شدند ماجرای «قتل های سریالی در پاتوق سیاه مشهد دیابت اختیارات؛ انسولین یا قند ؟!/ آقای روحانی اکنون بیش از هر زمان دیگری نیازمند نظارت شدن و خروج از خود بسندگی است رهبر انقلاب در دیدار دانشجویان: آن‌طور که برجام عمل شد، من خیلی اعتقادی نداشتم/ زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و حزب‌اللهی فراهم کنید/مهمترین محورهای سخنان دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در دیدار با رهبری درباره دستگیری خانم آوازخوان شایعاتی که رمضان را هدف قرار دادند سندرز: باید به رژیم مستبد و قاتل سعودی بگوییم با ایران مذاکره کند خشم صهیونیست‌ها از دیدار نماینده سازمان ملل در امور لبنان با معاون سید حسن نصرالله نماینده آمریکایی: استیضاح ترامپ در حال تبدیل به روندی غیرقابل اجتناب است
چگونه افشین قلیچی با شراکت مریم غراوی توانست حدود ۹۳هکتار مجتمع میگو ی گمیشان را به خود اختصاص دهد. این چه شاهکاری است آقای روحانی ...؟!/ تذکر و هشدار رهبری به رئیس جمهور «لوایح دوقلوی» خاتمی روی میز روحانی/ رئیس جمهور از کدام اختیارات ویژه حرف می‌زند؟ +تصاویر هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ / رئیس‌جمهور قدرت برکناری شریعتمداری را ندارد+تصاویر اعضاي باند نيويوركي ها از جاسوسس تا پناهندگی برنامه‌های دشمن علیه فرماندهان و سرداران نظامی ایران / از تصاویر لورفته دختر سردار عبدالهی , دستگیری سردار درویشی در مالزی و دستگیری حجت‌الاسلام حسین طائب تا پناهندگی سردار نصیری , دستگیری سردار ربیعی به جرم جاسوسی واقامت فرزندان سرتیپ نصیرزاده در آمریکا این یک یادداشت نیست! آب و صابونی است برای شستن صورت حسن و شرکا! عده‌ای تصور نکنند حزب‌الله، بی‌زبان است!/زبان حزب‌الله به‌وقتش از شمشیر، برنده‌تر است! ساعتی که غم های علی (ع) سر آمد کشف ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر زنگنه توسط ماموران امنیتی این مدیر بانکی در جنگ اقتصادی طرف ماست یا آمریکا؟!+ عکس چرا آیت‌الله خامنه‌ای با اجرای برجام موافقت کردند؟/تفاوت مردم‌سالاری دینی با دموکراسی‌های لیبرال و غیرلیبرال دایان فاینستاین اولین زن یهودی در سنای آمریکا و میزبان ضیافت شام با ظریف کیست؟ + تصاویر مهره چینی های امنیتی روحانی/ اگر او رئیس جمهور شود، در پیاده روها دیوار می‌کشد/ علوی وزیر اطلاعات هیچ سابقه و آشنایی با فعالیت‌های امنیتی نداشت/ کابینه روحانی، امنیتی ترین کابینه‌ها در تمام ادوار مختلف آقای علی ربیعی به عنوان سخنگو منصوب شد/ربیعی به چه کار روحانی می آید؟/ آقای ربیعی در جلسه استیضاح نتوانست از عملکرد خود دفاع کند حالا می خواهد از عملکرد دولت دفاع کند؟ واکنش علم‌الهدی به درخواست اختیارات روحانی: آنهایی که گفتند به ما اختیار بدهید، سفیداب و سرخاب کردند و از این مملکت فرار کردند!/نشاط جوان با تار و رقص نامشروع مهیا نمی‌شود دولت جوان و حزب اللهی/ کابوس افراطیون چنبره زده بر سیاست اطلاعات جدید از پرونده قتل های زنجیره ای/ خودسر بودند و از سعید امامی هم تحلیل منفی وجود نداشت/ مصاحبه مهم وزیر کابینه روحانی با صدا و سیما جزئیات بازداشت معاون یکی از بانک‌های پرحاشیه استان گیلان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) اسناد دیدار خاتمی مزدور با سوروس صهیونیستی و پدر انقلاب های رنگی ،به روایت سایت های خارجی دیدار سید محمد خاتمی با جروج سوروس، پدر انقلاب‌هاي رنگي در جهان