26 تیر 1398 حجت الاسلام سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد - آخرین اخبار فناوری - اخبار روز سیاسی - اخبار روز مازندران ،

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی

مگر مردم مازندران و گیلان مردند که زن و مرد در کنار دریا مشغول عیش و عشرت بشوند/ چرا فرمان رهبری عمل نمی شود؟/ باید با انگلیس برخورد شود اگر برخورد نکنیم آنها پررو می شوند/ باید با قانون شکنان و حرمت شکنان برخورد جدی گردد/بدحجاب و بی حجاب ها بساط خودشان را جمع کنند بروند

چرا درباره قانون اساسی فریاد می زنید اما اصل هشتم قانون اساسی، اصل امربه معروف و نهی از منکر را فراموش می کنید این بازی سیاسی با قانون اساسی و ظاهر سازی و فریب افکار عمومی است. اگر قانون گرا هستید باید در اجرای امربه معروف و نهی از منکر تلاش کنید مگر مردم مازندران و گیلان مردند که زن و مرد در کنار دریا مشغول عیش و عشرت بشوند/ چرا فرمان رهبری عمل نمی شود؟/ باید با انگلیس برخورد شود اگر برخورد نکنیم آنها پررو می شوند/ باید با قانون شکنان و حرمت شکنان برخورد جدی گردد/بدحجاب و بی حجاب ها بساط خودشان را جمع کنند بروند

"پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه 21 تیرماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی بخشی از خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد

خودم و همه نمازگزاران جمعه این هفته را به تقوای الهی، به مبارزه با نفس اماره و دوری  از گناه و نظم در امورات زندگی دعوت و سفارش می کنم.
انسان متقی مومن بِما أَنْزَلَ اللَّه است ، نُؤمِنُ بِبَعضٍ وَنَكفُرُ بِبَعضٍ نیستند، اینگونه نیستند که نماز بخوانند اما خمس و زکات را قبول نداشته باشند، اینگونه نیستند که روزه بگیرند اما امربه معروف و نهی از منکر را قبول نداشته باشند، اینگونه نیستند که اهل مسجد و محراب باشند اما اهل جنگ و جهاد نباشند، اینگونه نیستند که اهل جمعه و جماعات باشند اما اهل حجاب و عفاف نباشند بلکه متقی کسی است که به همه دین و آیین و احکام الهی ایمان دارد و ملزم است نه اینکه ایمان دارد بلکه و عملوالصالحات است به همه دین عمل می کند، نماز می خواند، روزه می گیرد، خمس و زکات می پردازد، حساب سال دارد و اهل مسجد و منبر و محراب و جنگ و جهاد و جمعه و جماعات و حجاب و عفاف است حتی امربه معروف و نهی از منکر می کند که وَ لْتَکُنْ مِنْکُمْ أُمَّةٌ يَدْعُونَ إِلَي الْخَيْرِ وَ يَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ يَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ وَ أُولئِکَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ باید امت اسلامی همدیگر را به خیر و خوبی دعوت کند قرآن دستور می دهد که باید امربه معروف کنید، باید نهی از منکر کنید همدیگر را از زشتی ها بازدارید تا رستگار بشوید.
انسان متقی حافظ ارزش ها و دین و اعتقادات است در مقابل ارزش ها کوتاه نمی آید و از ارزش هایی که برایش شهید دادیم، برای ارزش هایی که انقلاب کردیم جان فدا کردیم نمی گذارد این ارزش ها ازبین برود خصوصا مسئولین ما اینگونه باشند که مقام معظم رهبری فرمودند "مسئولین باید در قبال مسائل فرهنگی پاسخگو باشند" اما برخی می گویند ما گشت ارشاد نمی خواهیم، ما امربه معروف و نهی از منکر نمی خواهیم، بعضی از مسئولین می گویند: ما ضامن بهشت و جهنم رفتن مردم نیستیم، ما نباید مردم را به زور به بهشت ببریم. در صورتی که اسلام به مسئولین امر می کند که مسئولین مردم را به بهشت بکشاند حتی خدا در قرآن مجید مسئولین را به اقامه دین امر می کند و می فرماید: الَّذينَ إِن مَكَّنّاهُم فِي الأَرضِ أَقامُوا الصَّلاةَ وَآتَوُا الزَّكاةَ وَأَمَروا بِالمَعروفِ وَنَهَوا عَنِ المُنكَرِ به کسانی که در دنیا مکنت دادیم، قدرت دادیم در روی زمین مسئولیت دادیم باید نماز را زنده کنند مسئولین باید نماز را اقامه کنند نه اینکه نماز بخوانند خوب همه نماز می خوانند، مسئولین باید نماز بخوانند و نماز می خوانند اما می فرماید: أَقامُوا الصَّلاةَ اقامه کنند نماز را، یعنی پرچم نماز بلند کنند، فرهنگ نماز را احیا کنند، در  صف اول جمعه و جماعات باشند، پرچمدار نماز باشند مثل پیغمبر در آن جاهلیت عربستان با خدیجه کبری و علی مرتضی در کنار کعبه نمازجماعت برپا می کرد، مسلمان سه نفر بودند اما همین سه نفر کنار خانه خدا نماز جماعت برپا می کردند تا پرچم نماز را بلند کنند آنها می توانستند در خانه نماز بخوانند اما می آمدند در میان مردم جماعت برپا می کردند تا دین را زنده کنند مانند حسین بن علی در روز عاشورا با وجود اینکه می توانست در گوشه خیمه اش نماز بخواند اما در آن بحبوحه جنگ در بین آن همه جمعیت دشمن به صورت جماعت با یارانش جماعت می خواند که دو نفر از محافظینش به شهادت می رسند بعد می فرماید ما برای نماز بجنگیم امام حسین می خواهد فرهنگ نماز، فرهنگ دین و فرهنگ دیانت را زنده کند مسئولین ما بایستی فرهنگ دین، فرهنگ دیانت، فرهنگ نماز را احیا کنند مردم باید مسئولین را در صفهای جماعت ببینند،

امام جمعه, [۱۳.۰۷.۱۹ ۰۵:۳۶]
مسئولین بایستی زنده کننده نماز باشند، احیا کننده فرهنگ دینی باشند مسئولین با شرکت در نمازهای جماعات مساجد محله خودشان و با شرکت در نمازهای جمعه تحت مسئولیت خودشان و با برنامه های فرهنگی خودشان، نماز را و فرهنگ نماز را احیا کنند، دین را زنده کنند، احکام دین را زنده کنند باید مسئولین ما هیئت امنای مساجد باشند، باید مسئولین ما در ستادهای نمازجمعه فعال باشند ما در دولت گذشته مسئولینی داشتیم که مجری نمازجمعه بودند، فرمانداری داشتیم مسئول ستاد نمازجمعه بودند، بخشداری داشتیم مجری نمازجمعه بودند ما اینگونه مسئولین می خواهیم.
نمازجمعه نمازی است که با انقلاب احیا شد و این نماز همین مسئولین باید زنده کنند اینهایی که دارند از این نظام ارتزاق می کنند اما گاهی هیچ مسئولی را در صف ها نماز جماعت نمی بینیم این خوب نیست البته مسئولینی و برخی از کارمندان اداراتی را داریم اهل جمعه و جماعات هستند و برخی را می بینیم که امروز هم در نماز جمعه حضور دارند.
خداوند در قرآن می فرماید: الَّذينَ إِن مَكَّنّاهُم فِي الأَرضِ أَقامُوا الصَّلاةَ وَآتَوُا الزَّكاةَ دین را، زکات را، احکام اسلام را مسئولین باید زنده کنند و وَأَمَروا بِالمَعروفِ وَنَهَوا عَنِ المُنكَرِ همه مسئولین در احیای امربه معروف و نهی از منکر تلاش کنند. که رهبری معظم انقلاب اسلامی مکرر در مکرر به احیای امربه معروف و نهی از منکر و توجه به این اصل مهم در قانون اساسی اشاره و تاکید فرمودند که هم باید به آزادی های مشروع مردم توجه گردد و هم باید با قانون شکنان و حرمت شکنان برخورد جدی گردد و هم باید برای احیای امربه معروف و نهی از منکر بعنوان یک اصل واجب در قانون اساسی تلاش گردد.
یکسری عکس هایی در فضای مجازی زن لخت و عور در فلان دریاچه، در فلان جا، اینها در شان نظام جمهوری اسلامی نیست.
چرا اصل قانون امربه معروف و نهی از منکر جدی گرفته نمی شود؟
رهبری معظم می فرماید "برخی مکررا می گویند که بعضی از اصول قانون اساسی معطل مانده است اما گویا آنها اصل 8 قانون اساسی که مربوط به امربه معروف و نهی از منکر است جزء قانون اساسی نمی دانند و به این امر واجب توجه نمی کنند."
اگر شما قانون اساسی را قبول دارید چرا ، نُؤمِنُ بِبَعضٍ وَنَكفُرُ بِبَعضٍ هستید؟
چرا درباره قانون اساسی فریاد می زنید اما اصل هشتم قانون اساسی، اصل امربه معروف و نهی از منکر را فراموش می کنید این بازی سیاسی با قانون اساسی و ظاهر سازی و فریب افکار عمومی است. اگر قانون گرا هستید باید در اجرای امربه معروف و نهی از منکر تلاش کنید. برای این اصل مهمی مثل امربه معروف و نهی از منکر تلاش کنید و دل بسوزانید که هم واجب شرعی است و هم در قانون اساسی آمده است نه اینکه امروز امربه معروف و نهی از منکر جدی گرفته نشود بلکه می خواهند به این بی حجابی و بدحجابی و بی عفتی با اجرای کنسرت های مختلط هنجارشکنانه دامن بزنند و هیجانات ناشی از برنامه های مبتذل را به کف خیابان ها کشیده بشود که در ایام تعطیلات ما شاهد هستیم که اینگونه عمل می شود.
آنچه که امروز من و شما در معرض امتحان هستیم، مسئولین و مردم شمال کشور، خصوصا غرب مازندران، به ویژه مردم و مسئولان شهرهای توریستی، امتحانی که امروز برای من و شما است میزان پایبندی ما به حکم الهی امربه معروف و نهی از منکر و جلوگیری از اشاعه فساد و فحشا و بدحجابی و بی حجابی و لاابالیگری است که آنقدر شیوع پیدا کرده است که دیگر بی خیال شدیم حتی تذکر لسانی هم نمی دهیم این گستاخی به حکم الهی حجاب و عفاف این دهن کجی به دین و دیانت می بینیم هیچ برخوردی نمی کنیم.
اولا تذکر لسانی وظیفه همه مردم است یعنی هرکسی که خود را مسلمان می داند همانگونه که نماز را برخود واجب می داند باید درمقابل منکرات، گناه، فساد، بی حجابی، بدحجابی تذکر لسانی بدهد این واجب است.

چگونه است که در شبانه روز پنج بار نماز می خوانیم و بر خود واجب میدانیم، چجور در ماه رمضان روزه می گیریم که از اذان صبح تا اذان مغرب گرسنه می مانیم می گوییم خدا فرموده و بر ما واجب کرده پس همین خدا امربه معروف و نهی از منکر را واجب کرده است همین خدا تذکر لسانی را واجب کرده است.
ثانیا آنجایی که نیروی انتظامی با بدحجابی و با بی حجابی و با ولنگاری برخورد می کند باید به کمک نیروی انتظامی برویم رضایت خودمان را از برخورد نیروی انتظامی با مجرمان و از برخورد نیروی انتظامی با جرایم و از برخورد نیروی انتظامی با بدحجابی اعلام کنیم. به کمک نیروی انتظامی برویم نه اینکه نیروی انتظامی در صحنه تنها بگذاریم که بارها در فضای مجازی دیده شد که نیروی انتظامی با مجرمی و با بدحجابی برخورد می کند مردم به جای اینکه به نیروی انتظامی کمک کنند به مجرم و بدحجاب کمک می کنند. از بدحجاب و بی حجاب حمایت می کنند این غلط است این کار دشمن است که می خواهد نیروی انتظامی را تضعیف کند.
اگر نیروی انتظامی تضعیف بشود افراد گستاخ و ولنگار تا خانه های من و شما نفوذ می کنند. نیروی انتظامی مقتدر می تواند برای شما امنیت و راحتی بیاورد. نیروی انتظامی ضعیف بشود برخی از این توریست هایی که در این شهرها جولان می دهند کاری می کنند که من و شما در شهر خود نتوانیم زندگی کنیم پس باید به نیروی انتظامی کمک کنیم. خودتان امربه معروف و نهی از منکر کنید تذکر لسانی بدهید که رهبری معظم فرمودند: باید آمر به معروف حمایت شود من نبینم بجای دفاع از آمر به معروف از مجرم حمایت شود و آمر به معروف را مورد ماخذه قرار بدهند.
بعضی می گویند اگر ما امربه معروف و نهی از منکر کنیم چه کسی پشت سر ماست. باید نیروی انتظامی پشت آمر به معروف باشد، باید دادستانی پشت آمر به معروف باشد، باید دستگاه قضایی پشت آمر به معروف باشد و بارها هم اتفاق افتاد که ما هم وارد صحنه شدیم دیدیم دارند به آمر به معروف اجحاف می کنند خودم وارد صحنه شدم که در شهرهای دیگر بود و نگذاشتم.(تکبیرحضار)
الحمدالله در هفته قوه قضائیه ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله رئیسی هم اعلام داشتند که دستگاه های انتظامی و قضایی موظفند از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت کنند لذا باید در بحث امربه معروف و نهی از منکر آتش به اختیار عمل کنیم.
در یکی از همین روستاهای شهرستان همین چند وقت قبل یک عده از مسافرین آمدند پارتی گذاشتند تا یک نصفه های شب صدای ضبط آنها بلند بود و مردم آن روستا جمع شدند یک روحانی بزرگواری که الان هم در نمازجمعه حضور دارند ایشان هم در آن صحنه حضور پیدا کردند دم در آن خانه جمع شدند برخورد کردند و گفتند ما اجازه نمی دهیم فضای روستای ما را آلوده کنید کاری کردند که نصفه های شب اینها بساط خودشان را جمع کردند و رفتند.باید به این مردم و آن روحانی آفرین و دست مریزاد گفت. همه مردم باید در مقابل فساد و فحشا بایستند چرا باید ساحل ما طوری باشد که بچه های مذهبی و خانواده های متدین و انقلابی نتوانند از این نعمت خدادادی استفاده کنند؟
از برخی از این مردم شهر سئوال می کنیم که چند وقت ساحل نرفتید ؟ می گویند ١٥ سال و یا ١٧ سال نرفتیم و میگویند نمی شود رفت. چرا نمی توانید از ساحل و جنگلی که متعلق به شما است بهره ببرید؟ فرزندان انقلابی و بسیجی، خانواده های معظم شهدا و خانواده های مذهبی با حضور پررنگ خودشان با حضور خانم های محجبه در ساحل می توانید جلوی ولنگاری ها را بگیرید شما اگر عقب نشینی کنید آنها جلو می آیند، آنها پررو هستند اگر عقب نشینی کنید فردا تو شهرتان هم نمی توانید قدم بزنید که الان هم نزدیک است که فساد به سطح شهرتان هم کشیده شود باید عرصه را بر بدحجاب و بی حجاب و افراد ولنگار تنگ کنید با حضور تان کاری کنید آنها جرأت نکنند که در اين شهر بدحجاب باشند و بی حجاب باشند
با وحدت، با حضور پررنگ در صحنه، با تذکر لسانی و با کمک به نیروهای فعال و مقتدر نیروی انتظامی کاری کنید که آنها جرأت جولان دادن نداشته باشند بدحجاب و بی حجاب ها بساط خودشان را جمع کنند بروند و بگویند دیگر در عباس و سلمانشهر و کلارآباد و غرب مازندران جای ما نیست این را من نمی گویم آن را بنیان گذار جمهوری اسلامی دستور دادند که اینگونه عمل کنید امام راحل عظیم الشان قبلا هشدار داده بودند اگر مسئولین نسبت به بی حجاب ها بی اهمیت باشند مردم وارد عمل خواهند شد که: "اگر شما مسئولین جلوی اینها را نگیرید مردم می گیرند مگر مردم ما می گذارند یک عده ای مردم و زن در کشور اسلامی لخت بشوند و دریا بروند مثل زمان طاغوت بشود مردم پوست شان را می کنند."
این سخن امام است،امام در ادامه می فرماید: "مردم مسلمانند این مردم نمی گذارند و اینهایی که آزادی غربی می خواهند دولت باید تکلیفشان را معلوم کند ،جلویشان را بگیرد اگر نگیرد مردم می گیرند مگر مازندارنی ها و گیلانی ها می گذارند که کنار دریایشان مثل دوران پهلوی باشد مگر مردم آن سامان مردند که زن و مرد در کنار دریا مشغول عیش و عشرت بشوند پوست شان را می کنند".(تکبیرحضار)
باید برای حفظ دین مجاهدت کرد، باید برای حفظ دین بپا خیزیم. شیخ زکزاکی نماد روحانیت انقلابی و مبارز و خستگی ناپذیر جهان اسلام در کشور نیجریه است که باید او را یک آمر به معروف واقعی معرفی کرد که میلیون ها نفر از مردم غرب آفریقا به واسطه دعوت و اقدامات گسترده شیخ زکزاکی به مکتب اهلبیت و مذهب حقه شیعه پیوستند ایشان با وجود خفقان شدید کشورش توانست امتی را تربیت کند تا در خط اصیل اسلام و سیره عملی امام راحل عظیم الشان حرکت کنند و از مبلغین و دوستداران حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای باشند و عاشقانه برای اهلبیت مراسم برگذار کنند که نیروهای نظامی دولت نیجریه با دستور امریکا و انگلیس و صهیونیست به آنها حمله ور می شوند و صدها نفر را می کشند و زخمی می کنند حتی به منزل علامه شیخ ابراهیم زکزاکی حمله ور می شوند منزلش را آتش می زنند، شش فرزندش را جلوی چشم او و خانواده اش به شهادت می رسانند و ایشان و همسرش را مجروح می کنند ،زندانی می کنند اما با این همه مشکلاتی که برای او پیش آمده دست از هدفش برنداشته است.
ما چقدر برای اسلام تلاش می کنیم این شیخی که امروز در زندان نیجریه هست که مسمومش کردند که شرایط جسمی خوبی ندارد که باید دعا کرد.باید جهان اسلام برای نجاتش بپا خیزند مسلمانان اگر امروز فریاد نزنند پس کی فریاد بزنند، سازمان کنفرانس اسلامی امروز اگر سکوت کند و ورود نکند جفا کرده است،مجامع بین الملی باید به دولت نیجریه فشار بیاورند تا این روحانی شاخص جهان اسلام و همسرش را آزاد کنند تا به خارج از نیجریه در کشور دیگری برای معالجه منتقل بشود.
اما در بحث هسته ای و بدعهدی اروپا و پایان مهلت 60 روزه، ایران گام دوم کاهش تعهدات برجامی را با افزایش سطح غنی سازی آغاز کرده است گرچه تمام تلاش غرب جلوگیری از اقدامات ایران است که ایران در برجام بماند و متعهد باشد اما ایران در گام سوم و برای غنی سازی 20 درصد به اروپا 60 روز فرصت دادند البته دولتمردان ما خیلی با اروپا راه آمدند گام به گام دارند پیش می روند اما آنجایی که در انجام تعهدات برجامی می بایست گام به گام پیش می رفتند آن روز تمام تعهدات خودشان را یکسره انجام دادند ای کاش آن روز گام به گام پیش می رفتید.
آن روزی که رهبری فرمودند: گام به گام پیش بروید، به یک باره به همه تعهدات خودتان عمل نکنید، به یکی یا دو تا از تعهدات خودتان عمل کنید بیبیند تحریم ها برداشته می شود یا برداشته نمی شود، ببینید  طرف مقابل به تعهد خودش عمل می کند یا نمی کند.
اما آن روز تمام تعهدات خود را عمل کردید اما آنها به تعهدات خودشان عمل نکردند حالا می خواهید گام به گام پیش برویددر ایام رحلت امام راحل در سال گذشته مقام معظم رهبری،یعنی بیش از یک سال پیش فرمودند:سازمان انرژی هسته ای سطح فعالیت غنی سازی اورانیوم را تا 190هزار سو برساند اما هنوز به آنجا نرسیدیم و سازمان انرژی هسته ای نگفته ما به آنجا رسیدیم .
چرا فرمان رهبری عمل نمی شود؟
حالا آنها امروز می آیند تهدید به برگشت قطعنامه های شورای امنیت و تحریم های بین المللی می کنند نباید مرعوب این تهدیدات بشویم که غرب و امریکا و اروپا هیچ غلطی نمی توانند بکنند.(تکبیرحضار)
حتی ما منتظریم که دولتمردان ما در مقابل گستاخی انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی اقدام درخور داشته باشند. مگر رهبری قبلا نفرموده بودند که دوران بزن در رو تمام شده است یکی بزنید ده تا می خورید ما منتظریم که این گستاخی در سطح بالاتری پاسخ داده شود که انگلیس همیشه خباثت داشته است.رهبری معظم همیشه از انگلیس  با عنوان خبیث یاد می کند که خباثتش زیاد است هم کشورهای زیادی را تحت استعمار و مستعمره خود درآورده بود و همین انگلیس در ایران در دوران قبل از انقلاب هلوکاستی به وجود آورده بودند که در آن سالها 10 میلیون ایرانی در اثر قحطی و گرسنگی کشته شدند. در کودتای 28 مرداد و در مقابله با ملی شدن صنعت نفت همین انگلیس نقش داشته و در جنگ تحمیلی هم یکی از حامیان صدام بوده و در فتنه های 78 و 88 طراح اصلی و نقش آفرین اصلی انگلیس بوده تا به امروز هم در تحریم ها هم خباثت خودش را نشان داده است.
باید با انگلیس برخورد شود اگر برخورد نکنیم آنها پررو می شوند. مثل یمن که حملات خودش را بر ضد متجاوزین شروع کرد آنها عقب نشینی کردند امروز یمن از حالت تدافعی فرسایشی خارج شد به حالت هجومی بازدارندگی تبدیل شد و با حملات پهبادی به فرودگاه های عربستان سعودی کاری کرد که امارات به دنبال خروج از ائتلاف سعودی است این زنگ خطری و شکستی برای عربستان سعودی است و پیروزی بزرگی برای مردم یمن که در پس مقاومت بدست آمده است. اگر مقاومت کنیم پیروز می شویم بهترین دفاع حمله است اگر حمله نکنیم شکست می خوریم.

مناسبت های هفته را در ظرف یکی دو دقیقه بیان می کنم.
مناسبت اول: 26 تیرماه سالروز تشکیل شورای نگهبان است که در 40 سال انقلاب این نهاد مقدس بی وقفه و دلسوزانه کار کرد که یکی از ارکان اصیل نظام اسلامی ضامن جمهوریت نظام و اسلامیت قوانین جمهوری اسلامی و حافظ قانون اساسی است که باوجود همه هجمه ها و تبلیغاتی که علیه این نهاد مقدس از سوی بدخواهان می شود مورد تایید امام راحل و مورد حمایت مقام معظم رهبری است.
مناسبت دوم: هفته مالیات است، مالیات سهمی است که هریک از افراد موظفند از درآمد خویش برای تامین هزینه های عمومی و حفظ منافع اقتصادی، سیاسی، اجتماعی کشور بر اساس توانی مالی خودشان به خزانه دولت بپردازند که مقام معظم رهبری فرمودند: مالیات را به چشم یک واجب شرعی ببینید که دادن آن را وظیفه دینی بدانیم.
مناسبت سوم: هفته بهزیستی که مسئولیت امور معلولین و سرپرستی ایتام و اطفال بی پناه و بی سرپرست و خانواده های بی سرپرست را بر عهده دارد در پیشگیری برخی از معضلات اجتماعی از جمله طلاق، اختلاف های خانوادگی و اعتیاد فعالیت دارند نهاد بسیار مهمی است که باید همه به این نهاد خدمت رسان کمک کنیم باید مردم، خیرین به این نهاد و به این اداره کمک کنند.
مناسبت بعدی هفته تامین اجتماعی است که سازمان بسیار مهم در بیمه و تامین آتیه مردم است که در این شهرستان 60 درصد مردم از خدماتش استفاده می کنند بخشودگی جرایم کارفرمایان هم از 13 خرداد تا سه ماه است که کارفرمایان بدهکاری های خودشان را بپردازند تا مشمول بخشودگی بشوند.
اداراتی که گفتیم مسئولین خوبی هم دارند شورای نگهبان جناب سرهنگ کلاری است مسئول خوبی است.
اداره دارایی جناب مهندس فقیه عبداللهی است از نیروهای خوب و دلسوز است.
اداره تامین اجتماعی جناب مهندس شعبانی که به ایشان هم ما ارادت داریم و از نیروهای خوبی هستند.
اداره بهزیستی سرکارخانم دانیالی است مدیر سالم و دلسوز و مدیر جدید و خوبی است که ان شاءالله همه شان موفق باشند.

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
ارزش واقعی روز سهام عدالت چقدر است؟/ سامانه استعلام لحظه‌ای ارزش سهام عدالت کسی که پا روی خون سردار مقاومت بگذارد، حق دارد ادعای برادری کند؟ / در داخل دولت، سلمان و ابوذر های سپاه را به نام دولت_با_تفنگ (!) از پشت می زنند جزییاتی درباره ارایه وام ودیعه به مستاجران/ مستاجر فقط سود وام را پرداخت می‌کند 7 اتفاق وحشتناک که ماه‌های آینده در انتظار ماست/ مهم ترین دستاورد بشر در برابر کرونا تا این لحظه/ما چاره ای جز ماسک زدن نداریم؛ هیچ چاره ای/ کرونا وحشیانه، بی رحمانه و بی وقفه می کُشد واریز اولین حقوق نمایندگان / 200 میلیون برای مسکن «محمد سعیدی» کیست و چرا بازداشت شد+جزئیات کنایه ده‌نمکی به سال آخر ریاست جمهوری روحانی امان از این ویروس مرموز و هزار چهره کرونا, چطور نفس این کودکان را گرفت +عکس مصادره محبوبیت گسترده سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توسط فعالین و رسانه‌های اصلاح طلب ,برای «رزومه سازی»دولت!!؟ هشدار قاطع قاضی القضات/بی انضباطی مالی به کشور آسیب می‌زند؛ نباید منابع کشور در اختیار افراد بی صلاحیتی قرار بگیرد جهانگیری سال ۹۹: دولت ۳ و نیم میلیون شغل ایجاد کرده/ جهانگیری، انتخابات ۹۶: اگر کسی بگوید چند میلیون شغل ایجاد می کنم، معلوم است که می خواهد مردم را فریب دهد این سخنان رهبری تقدیم به آقای ظریف+ فیلم ابعادی جالب توجه از پشت پرده ی قراردادهای مالی و اقتصادی مربوط به سنگ شکن متعلق به یکی از شهرداریهای غرب گلستان به دلیل شیوع مجدد ویرس کرونا مشکلات جامعه ایثارگری بصورت غیر حضوری حل خواهیم کرد/ رضایت حداکثری جامعه ایثارگری هدف اصلی بنیاد است در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان چه می گذرد؟ "قسمت چهارم" آقای ظریف این فیلم را یادتان هست؟ ظریف: رهبری گفتند ظریف شجاع و صادق است/ برجام سند افتخار ایران است/ آمریکا را ابرقدرت ندانید/ ذوالنور: چرا شروط یازده گانه رهبری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رعایت نکردید؟/ نمی دانستید طبیعت آمریکا این است؟/ چرا ملت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به این خسارت محض رساندید؟/ استغفار کنید/ شریعتی: شما به طرف غربی نگفتید که اگر با ما توافق نکنید، رقیبان ما سرکار می‌آیند؟ ساتا_فیش حقوقی نیروهای مسلح_نحوه مشاهده و دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیرو‌های مسلح ساتا نبرد بی‌امان مولای متقیان (ع) با غارتگران بیت‌المال، زراندوزان و رانت خواران و مبارزه با مفاسد اقتصادی ۵ نماینده مجلس به کرونا مبتلا شدند +اسامی خبرهای خوبی برای جاماندگان سهام عدالت در راه است متن طرح سؤال از رئیس‌جمهور به دلیل مشکلات اقتصادی کشور خبری مهم برای دارندگان سهام‌ عدالت/ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت گفت: سهامداران عدالت که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، از امروز می‌توانند سهام خود را معامله کنند مدیران آموزش و پرورش در کجا سیر می‌کنند؟/ وظیفه وزارت آموزش و پرورش چیست؟ سعید حجاریان درباره نامه خوئینی‌ها چه نوشت؟ برخورد حضرت علی ع با مسئولان خائن و مفسدان اقتصادی+عکس واقعا دل ما کارکنان جهاد کشاورزی استان گلستان از برخی مسئولین خون است چه کنیم؟ فیلم/ حافظان جان برکف میراث طبیعی کشور سالروز ولادت امام علی بن موسی الرضا(ع) روز محیط بان نامگذاری شده است انتقاد شدید علم الهدی امام جمعه مشهد از موسوی خوئینی ها *درک انقلابی نداری /فکر می‌کنید مردم شعور و درک ندارند؟ فیلم/جزئیات اطلاعات جدید از پرونده ترور حاج قاسم سلیمانی *هنر نفوذی‌ها بیشتر است یا صاحبان "محاسبه غلط"!؟ *نفوذی‌ها هنرمندتر هستند یا صاحبان محاسبه غلط!؟ *بدبینی به سیاه‌نمایانِ مدعی نفوذ.. واکنش زاکانی به شایعات مطرح شده درباره خانواده‌اش چرا به امام هشتم ضامن آهو می‌گویند؟/ پیام زندگی امام رضا(ع) در بیان رهبرانقلاب +تصاویر و گلچین مولودی ولادت امام رضا(ع) ادامه ی حواشی و تخلفات اقتصادی موجود در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان" قسمت سوم " دست باید نرود سوی کلنگ!/ ,وقتی کلنگ، رقص کنان در دست مسئولان جابجا می شود!!+تصویر مفاد منشور گام دوم انقلاب و خیزش بزرگ هادی هاشمیان و مجموعه ی مدیریتی انقلابی دادگستری کل گلستان جزئیات حادثه در یکی از سوله‌های در حال احداث سایت هسته‌ای نطنز نامه خویینی به امام المسلمین حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی همانند سنگی است که ابولهب سمت پیامبر اعظم پرتاب کرد/دستان ابولهب بریده باد سیروس گرجستانی درگذشت چه چیزهایی درباره این سند می‌دانیم؟+تصویر دیدار اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و اق قلا در مجلس با خانواده شهید علیرضا سبطی فیلم لحظه ربودن دختر خردسال در پارک بازی! باسابقه ترین نماینده مجلس یازدهم به کرونا مبتلا شد عکس/ وداع با مسافر بهشت تصویری از وداع جانسوز مادر، همسر و فرزند شهید مدافع حرم سعید کمالی در مشهد مقدس را می بینید. فیلم/ آمار نهایی کرونا در جهان تا ساعت ۰۸:۰۰ امروز اجرای نجات معجزه‌آسای حاج قاسم از حلقه محاصره دشمن نشست استانی مطالبه گران مردمی در قم+تصویر آخرین خبر از جزئیات حمایت از کاشفان و گزارشگران فساد معروف به طرح حمایت از سوت‌زنی مسئولین نظارتی و اجرائی دولت در استان گلستان و سازمان شیلات ایران باید پاسخگوی این حجم بالای مفاسد و انحرافات اقتصادی شیلات باشند منظور آقایان از حفظ آبروی مومن چیست ؟/ همان مولای متقیان که حرمت آبروی مسلمان را بالاتر از کعبه می داند،چنان بر بی آبرو شدن مسئول متخلف چپاولگر بیت المال اصرار دارد
در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان چه می گذرد؟ "قسمت چهارم" ابعادی جالب توجه از پشت پرده ی قراردادهای مالی و اقتصادی مربوط به سنگ شکن متعلق به یکی از شهرداریهای غرب گلستان ارزش واقعی روز سهام عدالت چقدر است؟/ سامانه استعلام لحظه‌ای ارزش سهام عدالت ساتا_فیش حقوقی نیروهای مسلح_نحوه مشاهده و دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیرو‌های مسلح ساتا آقای ظریف این فیلم را یادتان هست؟ ظریف: رهبری گفتند ظریف شجاع و صادق است/ برجام سند افتخار ایران است/ آمریکا را ابرقدرت ندانید/ ذوالنور: چرا شروط یازده گانه رهبری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رعایت نکردید؟/ نمی دانستید طبیعت آمریکا این است؟/ چرا ملت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به این خسارت محض رساندید؟/ استغفار کنید/ شریعتی: شما به طرف غربی نگفتید که اگر با ما توافق نکنید، رقیبان ما سرکار می‌آیند؟ این سخنان رهبری تقدیم به آقای ظریف+ فیلم «محمد سعیدی» کیست و چرا بازداشت شد+جزئیات واریز اولین حقوق نمایندگان / 200 میلیون برای مسکن به دلیل شیوع مجدد ویرس کرونا مشکلات جامعه ایثارگری بصورت غیر حضوری حل خواهیم کرد/ رضایت حداکثری جامعه ایثارگری هدف اصلی بنیاد است کنایه ده‌نمکی به سال آخر ریاست جمهوری روحانی هشدار قاطع قاضی القضات/بی انضباطی مالی به کشور آسیب می‌زند؛ نباید منابع کشور در اختیار افراد بی صلاحیتی قرار بگیرد جهانگیری سال ۹۹: دولت ۳ و نیم میلیون شغل ایجاد کرده/ جهانگیری، انتخابات ۹۶: اگر کسی بگوید چند میلیون شغل ایجاد می کنم، معلوم است که می خواهد مردم را فریب دهد امان از این ویروس مرموز و هزار چهره کرونا, چطور نفس این کودکان را گرفت +عکس 7 اتفاق وحشتناک که ماه‌های آینده در انتظار ماست/ مهم ترین دستاورد بشر در برابر کرونا تا این لحظه/ما چاره ای جز ماسک زدن نداریم؛ هیچ چاره ای/ کرونا وحشیانه، بی رحمانه و بی وقفه می کُشد جزییاتی درباره ارایه وام ودیعه به مستاجران/ مستاجر فقط سود وام را پرداخت می‌کند مصادره محبوبیت گسترده سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توسط فعالین و رسانه‌های اصلاح طلب ,برای «رزومه سازی»دولت!!؟ کسی که پا روی خون سردار مقاومت بگذارد، حق دارد ادعای برادری کند؟ / در داخل دولت، سلمان و ابوذر های سپاه را به نام دولت_با_تفنگ (!) از پشت می زنند