23 اردیبهشت 1398 دین و اندیشه - اخبار روز سیاسی بدون دیدگاه گلستان ،

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی

مواضع مسئولین لیبرال را به حسابانقلاب ننویسید،/ با برجام به نظام خسارت زدید و دق و دلی خودتان را سر یک سری اتباع افغانستانی خالی می کنید/ قوه قضائیه چرا در مقابل این حجم ابتذال در مدارس ما سکوت کرده است؟/ مشکل ما دزدها ،اختلاس گرها،حقوق نجومی بگیرها،مدیران ناکارآمد و نالایق و لیبرال ها و اشرافی مسلک هایی هستند

مشکل ما دزدها ،اختلاس گرها،حقوق نجومی بگیرها،مدیران ناکارآمد و نالایق و لیبرال ها و اشرافی مسلک هایی هستند کسانی که قیمت دلار و طلا و خودرو را اجناس و مواد خوراکی را بالا و پایین می کنند که جیب مردم را خالی و جیب خودشان را پر کرده اند مشکل ما اینها هستند و باید با اینها برخورد بشود. مواضع مسئولین لیبرال را به حسابانقلاب ننویسید،/ با برجام به نظام خسارت زدید و دق و دلی خودتان را سر یک سری اتباع افغانستانی خالی می کنید/ قوه قضائیه چرا در مقابل این حجم ابتذال در مدارس ما سکوت کرده است؟/ مشکل ما دزدها ،اختلاس گرها،حقوق نجومی بگیرها،مدیران ناکارآمد و نالایق و لیبرال ها و اشرافی مسلک هایی هستند

حجت الاسلام محمدی

مشکل ما دزدها ،اختلاس گرها،حقوق نجومی بگیرها،مدیران ناکارآمد و نالایق و لیبرال ها و اشرافی مسلک هایی هستند کسانی که قیمت دلار و طلا و خودرو را اجناس و مواد خوراکی را بالا و پایین می کنند که جیب مردم را خالی و جیب خودشان را پر کرده اند مشکل ما اینها هستند و باید با اینها برخورد بشود.

  به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه 13 اردیبهشت 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمند جمعه شهرستان عباس آباد حضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی مشروح خطبه دوم نمازجمعه شهرستان عباس آباد بدین شرح میباشد

خودم و همه نمازگزاران جمعه این هفته را به تقوای الهی به مبارزه با نفس اماره و دوری از گناه و نظم در امورات زندگی دعوت و سفارش می کنم.
انسان متقی برای رسیدن به جامعه آرمانی باید امت واحده تحت امامت بشود.امت واحده که یک اصطلاح قرآنی است  چندین بار در قرآن به آن اشاره شده است خدا در قرآن مجید می فرماید: إِنَّ هَٰذِهِ أُمَّتُكُمْ أُمَّةً وَاحِدَةً وَأَنَا رَبُّكُمْ امت شما امت واحده و یگانه است که من پروردگار شما هستم و مرا بپرستید .یعنی امت واحده تحت ولایت واحده است، امت واحده تحت ولادت خدا است که ولایت یا در دست امام است یا در دست نبی است یا در دست فقیه است.
اگر امت واحده تحت ولایت امامت و تابع محض دین الهی باشیم می توانیم به منجی برسیم که بر زمین آقایی کنیم که زمین از آن خداست مال خداست آنچراکه از زمین را خدا بخواهد به هرکدام از بندگانش می دهد عاقبت نیک برای پرهیزکاران و اهل تقوا است.وراثت زمین برای اهل تقوا خواهد بود یعنی اگر خوبی ها را در جامعه ترویج بدهیم،اگر متقی باشیم،اگر جامعه متقی داشته باشیم،اگر جامعه اهل تقوا داشته باشیم آنوقت وارث زمین خواهیم شد.
اگر جامعه ما جامعه اهل تقوا باشد که به احکام الهی پایبند باشد نه جامعه ای که به نماز اهمیت ندهد،نه جامعه ایی که به روزه این عبادت الهی اهمیت ندهد،نه جامعه ایی که به حجاب و عفاف بی توجه باشد،نه جامعه ایی که احکام الهی را لگدمال کند بلکه جامعه متقی جامعه ایی است به عفاف و حجاب و نماز و روزه توجه کند آنوقت این جامعه اهل تقوا وارث زمین خواهد شد.
اگر جامعه اهل تقوا باشد در زمین آقایی می کند اگر اهل تقوا باشیم و تقوا داشته باشیم عاقبت برای ما است،اگر از فحشا و فساد و ولنگاری و لااوبالیگری و این مسائل دور باشیم و جامعه ای را درست کنیم که خدا می خواهد،جامعه ای که مدینه فاضله مورد نظر دین باشد ،جامعه ای که الهی باشد بر کل جهان فرماندهی خواهیم کرد،بر کل عالم فرمانروایی خواهیم کرد،حکمرانی خواهیم کرد برکل دنیا حکومت خواهیم کرد که حداقل حکومت بر افکار و اندیشه های ملت های جهان خواهد بود این دستور قرآنی است و اگر پیروزی نهایی را می خواهیم به دشمنان اسلام به ظالمین نباید اعتماد کنیم.
رهبری معظم انقلاب در دیدار طلاب فرمودند:کشور مصر که بعد از پیروزی اولیه و سرنگونی دیکتاتوری غربگرا و وابسته به امریکا به جای عمل به دستور قرآن کریم و عدم به رجوع به ظالمین به امریکا اعتماد کرد بجای همراهی با مومنان و وحدت با جمهوری اسلامی ایران و سایر کشورهای اسلامی به سمت دشمنان دین رفتند و تصور کردند که هماهنگی با امریکا بر بقای آنها می افزایند سیلی خوردند.
اما امام بزرگوار با هدف استقرار اسلام و اهتزاز پرچم توحیدی در جامعه حرکتی ایجاد کرد و طلاب و بزرگان حوزه او را همراهی کردند که سرآغاز این حرکت مسیری شد که رهبری معظم آن را در 5 مرحله ترسیم می کند.
مرحله اول: حرکت انقلابی- اسلامی و شکل گیری انقلاب اسلامی بود.
آنچه که در اول انقلاب در سال 57 اتفاق افتاد و مرحله اول انقلاب یعنی انفجار در مقابل یک نظام غلط و باطل طاغوتی بود.
مرحله دوم: تشکیل نظام انقلابی -اسلامی است.
این نظام بایستی ارزش ها را محقق کند یک نظام جدید بر مبنای آرمان های اسلامی و ارزش های نو شکل بگیرد،ارزش ها را محقق کند که نظام اسلامی هم ایجاد شد یعنی تا زمان حیات امام ما این دو مرحله را پیش رفتیم.
مرحله سوم:دولت انقلابی- اسلامی است.
دولتی که ارکان آن انقلاب را از بن دندان قبول داشته باشند و باور کرده باشند به دنبال انقلاب باشد یک دستگاه مدیریتی براساس معیارها و الگوهای کاملا اسلامی تشکیل بشود که بتواند ارزش ها و آرمان های بزرگ انقلاب که شهدا برای آن رفتند را در جامعه اجرایی کنند که هنوز به آن دست نیافتیم.هنوز در دو مرحله اول ماندیم.
مرحله چهارم: جامعه انقلابی-اسلامی است.
وقتی دولت انقلابی اسلامی تشکیل بشود آرمان ها و آرزوها و هدف های انقلاب در جامعه پیاده شود آنوقت جامعه انقلابی اسلامی تشکیل می شود.
مرحله پنجم :مرحله تمدن انقلابی- اسلامی است.
بعد از اینکه با حرکت انقلابی، نظام انقلابی و دولت انقلابی تشکیل شد ارزش ها در جامعه حاکم شد و جامعه انقلابی ایجاد گردید آنوقت گام نهایی تمدن انقلابی- اسلامی تحقق پیدا می کند که تمدن انقلابی کشورگشایی نیست بلکه به معنای تاثیر یافتن و تاثیرگذاشتن افکار ملت های جهان از اسلام انقلابی و انقلاب اسلامی است.
امروز باید اعتراف کرد که ما مردم با توجه به انتخابات هایی که داشتیم و باتوجه به انتخاب هایی که کردیم نتوانستیم دولت اسلامی تشکیل بدهیم.یعنی نتوانستیم دولت و مجلسی انتخاب کنیم که انقلابی به تمام معنا باشد و به دنبال ایجاد دولت اسلامی و جامعه اسلامی برود.ما را به سوی یک جامعه اسلامی- انقلابی ببرد.
اما حاکمیت ما ،رهبری ما،ولایت ما در حال تدوین تمدن انقلابی- اسلامی است.و امت واحده ای درحال تشکیل است که ما عقب افتادیم ما هنوز به دولت اسلامی نرسیدیم و هنوز به مرحله سوم نرسیدیم که رهبری در مرحله پنجم و در حال تمدن سازی انقلابی- اسلامی است.
چرا عقب هستیم؟ چون بد انتخاب کردیم درست انتخاب نکردیم.
یکی از مقدمات تشکیل دولت انقلابی- اسلامی رشد اخلاقی و آماده سازی فضای جامعه برای رشد معنویت و رهایی از بردگی شهوت و غضب است که دولت باید در رسیدن به جامعه معنوی و اخلاقی تلاش کند. نه اینکه دولت مجری سبک زندگی غربی در کشور باشد.در این اوضاع وانفسایی که دو فریضه امربه معروف و نهی ازمنکر به فراموشی سپرده شده است قبح گناه و معصیت هم با ژستی اتوکشیده و روشن فکر مآبانه شکسته شد و شکسته می شود اینهمه جولان دادن اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس مردم و حمل کنندگان حیوانات و سگ های وارداتی و روزه خوری و بدحجابی و بی حجابی و بی عفتی زنان و مردان رکابی پوش و شورت پوشیده که می بینیم متاسفانه برخی از مسئولین با جسارت یا لجاجت ناتوی فرهنگی ،تهاجم فرهنگی،شبیخون فرهنگی را به سخره گرفته و توهم می پندارند.
چگونه می توانیم به جامعه اسلامی برسیم؟
طبیعی است که امروز آلودگی صوتی ،کشف حجاب در خودروها،پوشش زننده دور از شأن نظام اسلامی و جامعه اسلامی و پارتی های شبانه و مجالس لهو و لعب و تقلید کورکورانه صدا وسیما از برنامه های ماهواره ای و برنامه های غربی و ترویج موسیقی و هنر غیرحرفه ای و سوسول مآبانه و غیر اسلامی و مخالفت با مبانی اسلامی را عین فرهنگ بدانند و از آن سو به اجرای طرح قانونی و امنیت اخلاقی نیروی انتظامی حمله ناجوانمردانه بشود چگونه می شود و چگونه می توانیم به جامعه اسلامی برسیم؟
از آنچه که ضروری است اینکه همه باهم کمک کنیم ،دقت کنیم مسئولینی در آینده انتخاب کنیم تا در تشکیل دولت اسلامی و مجلس انقلابی موفق باشند و با آن همه ایثارها و با آن همه شهادت ها و خون های پاک به زمین ریخته شهدای عزیز باید جامعه اسلامی و تمدن اسلامی و به انقلاب جهانی عدالت محور مهدوی برسیم.
نه مسئولی انتخاب کنیم که دغدغه اش اجرای 2030 باشد و بگوید " من از هرچه بگذرم از 2030 نمی گذرم ،من تا پایان دولت دوازدهم آن را پیگیری و اجرایی می کنم"  
با وجود رهبری معظم بارها و بارها از سند 2030 اظهار نگرانی کردند در همین دیدار اخیر در دیدار با فرهنگیان و معلمان کشور فرمودند" اجرای سند 2030 تربیت سرباز و رعیت برای غربی ها است. که ما در کلاس درس با اجرای سند 2030 سرباز و رعیت برای همان وحشی ها کروات زده ظاهر ساز تربیت می کنیم"
این سندی که یونسکو تدوین کرده است مغایرت آشکار با مبانی فرهنگی و اسلامی ما دارد.و آژانس بین المللی تحت سیطره نظام سلطه می خواهد مردم جهان را به شهروندانی تبدیل کند که تابع نظام سایسی آمریکا باشد یا سرباز غرب و سرباز آمریکا باشد.
پذیرش و اجرای بی سروصدای سند 2030 در کشور ما با چه اهدافی صورت گرفته است؟
به نظر می رسد کشور ما به دست نئولیبرال ها و لیبرال مسلک های ترسویی افتاده است که شجاعت مقابله با موضوعات بین المللی و سند بین المللی سلطه آمیز را ندارند و چاره ای جزء همراهی با سندها و پیمان های بین المللی در خود نمی بینند و عجیب تر اینجا است که بعد از نگرانی رهبری از 2030 و بعد از صحبت های رهبری در این روزها و در روز شهادت شهید بزرگوار شهید مرتضی مطهری و در روز معلم ترانه هایی با بالاترین حد ابتذال و عریانی معنا در برخی از مدارس کشور اجرا می شود که بچه ها با پخش آن اهنگ مبتذل و محتوای قبیح تشویق به رقص و اجرای هماهنگ و موزون می کنند که نوع اجرای دانش آموزان و حفظ بودن ترانه و حرکات موزون نشان از آن دارد که در زمان طولانی این برنامه اجرایی و تمرین شده است که در آن زمان و در آن مقطع بصورت ویدئو در سطح وسیعی در فضای مجازی پر شده است و موجب نگرانی مردم انقلابی و به درد آوردن دل خانواده های شهدا بشود.
این فرزندان ما امانت به دست آموزش و پرورش هستند چه بلایی برسرشان می آورند. بدتر آنکه وزیر آموزش و پرورش می گوید من خبر ندارم! چرا تو نباید خبر نداشته باشی؟ می گوید من خبرندارم باید ببینم این ویدئوها صحت دارد و اگر صحت دارد از کجا بوده است. آقای وزیر از کره ماه و کشور دیگری نبوده است در همین مدارس جمهوری اسلامی اجرا شده است خودتان را بخواب نزنید آقای وزیر وقتی شما نمی دانید در مدارس ما چه می گذرد پس چه کسی باید بداند؟
وقتی وزیر آموزش و پرورش خبر ندارد که در مدارس ما چه می گذرد چه باید بکنیم؟( شعار مرگ بر منافق نفوذی حضار)
نمایندگان مجلس چرا اقدامی نکردند؟
قوه قضائیه چرا در مقابل این حجم ابتذال در مدارس ما سکوت کرده است؟
آیا این دهن کجی به دین اسلام و سخن رهبری نیست؟
مسئولین پاسخ بدهند در فضای فرهنگی و سیستم آموزشی کشور ما چه می گذرد؟
وقتی برخی از روسای آموزش و پرورش از افراد مرتبط با فتنه 88 و تندروترین افراد و از جریان سبز انتخاب می شوند که به فکر بازی سیاسی خودشان هستند انتظار بیش از این نباید داشته باشیم؟
وقتی روحانیت تقاضای حضور در مدارس می کنند می گویند ما نمی توانیم وقت کلاس و وقت آموزش را به شما بدهیم.اما بازی فوتبال ایران را زنده با تلویزیون در کلاس ها پخش می کنند و کلاس ها را تعطیل می کنند آن مشکلی نیست اما آن روحانی نباید در مدارس حضور پیدا بکند.
پخش آهنگ بهانه شاد کردن بچه ها هر روز برنامه دارند آن مشکلی نیست که رهبری فرمودند" من این حرف را بسیار تکرار کردم که برای دانش آموزان و دانشجویان عموم جوانان باید محیط شاد و با نشاط باشد اما این را خیلی ها بد فهمیدند خیال می کنند وقتی می گوییم نشاط یعنی بزن و بکوب و رقاصی باشد نشاط این نیست،نشاط یعنی با ورزش و فوق برنامه های آموزشی و آموزنده و جذاب این جوانان را سرزنده کنید تا پژمرده نشوند"
من از پدرومادرها می خواهم بر نحوه آموزش و تربیت فرزندان تان در مدارس نظارت کامل داشته باشید تا کودکان مان و جوانان شما دینی و مذهبی و مسلمان و مسئولیت پذیر و اهل کار و کوشش بار بیایند.
یکی دیگر از مقدمات تشکیل دولت انقلابی- اسلامی حفظ عزت ملی و احساس اعتماد ملی و تقویت اقتدار ملی و حراست از استقلال سیاسی اقتصادی است که در مقابل دشمن کوتاه نیاییم. که در جریان برجام آنقدر کوتاه آمدیم که گاهی احساس می شود عزت و اقتدار ملی ما خدشه دار شده است .


اما سرانجام پس از یک سال از خروج دولت ترامپ از برجام و انفعال کشورهای اروپایی، جمهوری اسلامی در پی یک بیانیه ای هشدار دهنده تصمیم به کاهش تعهدات خود در توافق هسته ای گرفته است و اعلام کردند که اگر اروپا بخواهد پرونده ایران را به شورای امنیت بکشاند در آن صورت ایران به طور کامل از برجام خارج خواهد شد و فعالیت هسته ای خود را از سر خواهد گرفت.


البته ما بایستی از سال قبل این اقدام را می کردیم اگرچه بعد از 12 ماه فرصت، بیانیه شورای عالی امنیت ملی که خطاب به 5 کشور باقی مانده در برجام صادر شده است اقدامی دیر هنگام است اما شروع خوبی برای خروج دولت از دیپلماسی انفعالی تلفی می شود اگر چه دولت تدبیر امید اعلام کرد آب سنگین و اورانیم غنی شده را به خارج نمی فروشیم و که البته امریکا قبلا ما را تحریم کرده بود و در تحریم اخیر مانع فروش این دو قلم کالا شده بود یعنی کالایی که  ما نمی خواهیم بفروشیم را قبلا تحریم کرده بودند یعنی ما روغن ریخته را نذر امامزاده کردیم و کف مطالبات را اعلام کردیم اگرچه محتوای این بیانیه در تراز اقتدار مثال زدنی ایران اسلامی نیست باید از موضع برتر و برجسته تر و از جایگاه اقتدار کشور مطرح می شد اما گامی رو به جلو برای دولت محسوب میشود،دولتی که نهایت مقابله اش با امریکا به سه اقدام اخم در رسانه، و فشار ایمیلی و پرتاپ خودکار خلاصه می شد اما این یک واکنش عملی محسوب می شود امیدواریم که بعد از 60 روز اقدامات محکمتر،سنگین تر و چشمگیرتر داشته باشند حداقل اقدامی نظیر غنی سازی 20 درصد و بالاتر و راه اندازی مراکز هسته ای اراک و فردو را داشته باشد اما باز هم این اقدام نظام را در مقابل نقض برجام و در مقابل کشورهای سلطه را به فال نیک می گیریم و از آن حمایت می کنیم،حمایت ما، حضور در راهپیمایی بعد از نمازجمعه است و اعلام می کنیم که در این اقدامات دولت ،علیه نظام سلطه،ما پشت نظام و حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم و از نظام مقدس جمهوری اسلامی و از اقتدار نظام و از رهبری نظام و ولایت فقیه دفاع می کنیم و منتظر اقدامات شدیدتر و محکمتر دولت در رسیدن به صنعت هسته ای کامل هستیم.
تأسف می خورم از سخنان خفت بار و خلاف امنیت ملی معاون وزیر امورخاجه در رسانه ملی اعلام کرد که" اگر فشار اقتصادی امریکا علیه ایران ادامه پیدا کند ممکن به لحاظ اقتصادی به نقطه ای برسیم که برداران و خواهران افغانستانی را از کشور بیرون کنیم و اینکه به کجا بروند به خودشان مربوط است"


واقعا عجیب است اینجوری غرب را تهدید کردن را ما تازه می بینیم، اینجوری غرب را تهدید کردن بسیار نو و جدید است که شما اگر ما را فشار بیاورید ما افغانی ها را اخراج می کنیم این ضعیف کشی با تفکر استکباری امریکا یکی است آنها هم از حضور برخی از اتباع در کشور خودشان جلوگیری می کنند این با نظام امت و امامت سازگاری ندارد،امام عظیم الشان فرمودند" مردم افغانستان مهمان ما هستند" رهبر انقلاب اسلامی فرمودند" تهران خانه برادران افغانستانی است" و دستور فرمودند فرزندان افغانی باید در مدارس جمهوری اسلامی تحصیل کنند. این سخن در راستای تشکیل امت واحده اسلامی است و سخن غیر از این در راستای مبارزه با شکل گیری امت واحده است و افغانستانی های عزیز بدانند که منش امامین انقلاب این است شما مهمان و جزء امت اسلامی هستید و مواضع مسئولین لیبرال را به حسابانقلاب ننویسید،خرابکاری های خودشان و ناکارآمدی های خودشان را با اظهارات تنش زا و نابخردانه اینگونه ای جبران می کنند.حالا با برجام به نظام خسارت زدید و دق و دلی خودتان را سر یک سری اتباع افغانستانی خالی می کنید که در این نظام هم در دفاع مقدس ،هم در جنگ با داعش ما را همراهی کردند شهید دادند و سخت ترین کارها را در این کشور که جوانان ایرانی انجام نمی دهند با دستمزد ناچیز انجام می دهند بجای اینکه بروید فرزندان تان را از آمریکا و از غرب و اروپا برگردانید که ارز کشور و سرمایه نظام صرف هزینه های ولنگاری های آنها در خارج از کشور می شود هزینه را کم کنیم می گویید ما افغانستانی ها را اخراج می کنیم.افغانستانی ها که در بدترین وضعیت  زندگی می کنند بجای اخراج آنها با کسانی که اختلاس می کنند،خون این ملت را می مکند،میلیاردرهای شمال شهر که تا خرخره منابع ملت را بلعیدند ،مرفهان بی درد که هزینه های زیادی به کشور تحمیل کردند با آنها برخورد کنید.بجای برخورد با فقرای افغانستانی با مدیران نالایق و ناکارآمد که با تفکرات لیبرالی عرصه را بر ملت تنگ کرده اند برخورد شود که معیشت مردم را به گروگان گرفتند که بعد از تصویب برجام به دنبال تصویب FATF هستند مشکل ما افغانستانی ها نیستند مشکل ما دزدها ،اختلاس گرها،حقوق نجومی بگیرها،مدیران ناکارآمد و نالایق و لیبرال ها و اشرافی مسلک هایی هستند کسانی که قیمت دلار و طلا و خودرو را اجناس و مواد خوراکی را بالا و پایین می کنند که جیب مردم را خالی و جیب خودشان را پر کرده اند مشکل ما اینها هستند و باید با اینها برخورد بشود.(تکبیرحضار)
اسرائیل بار دیگر نتوانست در مقابل مقاومت فلسطین تحمل کند و کمتر از 48 ساعت تن به شکست و آتش بست داده است ان شاءالله که این مقاومت ادامه پیدا کند تا نابودی اسرائیل رقم بخورد.

 

 

 


به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
چرا دروغ می‌گوییم و واقعیت‌ها را به گوش مردم نمی‌رسانیم، دروغ گفتن امری حرام است/ بس کن آقای ظریف پس از ماجرای هادی رضوی و اختلاس از صندوق فرهنگیان و بانک سرمایه حالا صحبت از فرد دیگری به نام «سجاد خواجه علیجانی» است این یک یادداشت نیست! آب و صابونی است برای شستن صورت حسن و شرکا! عده‌ای تصور نکنند حزب‌الله، بی‌زبان است!/زبان حزب‌الله به‌وقتش از شمشیر، برنده‌تر است! متن کامل طرح افزایش تعداد نمایندگان و جزئیات‌ آن طرح "تجزیه ایران" برنامه جدید یکی از سران خائن فتنه! / وقتی صدای اصلاح طلبان هم در آمد دایان فاینستاین اولین زن یهودی در سنای آمریکا و میزبان ضیافت شام با ظریف کیست؟ + تصاویر خودروهای فروش فوری به دست چه کسانی می‌رسد؟/کلاه خودروساز بر سر مردم عضو تیم B نباشید آقای دبیر کل! برنامه‌های دشمن علیه فرماندهان و سرداران نظامی ایران / از تصاویر لورفته دختر سردار عبدالهی , دستگیری سردار درویشی در مالزی و دستگیری حجت‌الاسلام حسین طائب تا پناهندگی سردار نصیری , دستگیری سردار ربیعی به جرم جاسوسی واقامت فرزندان سرتیپ نصیرزاده در آمریکا کشف ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر زنگنه توسط ماموران امنیتی این مدیر بانکی در جنگ اقتصادی طرف ماست یا آمریکا؟!+ عکس هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ / رئیس‌جمهور قدرت برکناری شریعتمداری را ندارد+تصاویر چرا آیت‌الله خامنه‌ای با اجرای برجام موافقت کردند؟/تفاوت مردم‌سالاری دینی با دموکراسی‌های لیبرال و غیرلیبرال مهره چینی های امنیتی روحانی/ اگر او رئیس جمهور شود، در پیاده روها دیوار می‌کشد/ علوی وزیر اطلاعات هیچ سابقه و آشنایی با فعالیت‌های امنیتی نداشت/ کابینه روحانی، امنیتی ترین کابینه‌ها در تمام ادوار مختلف بازی جدیدی به نام اختیارات/ آقای رئیس جمهور روحانی چه اختیارات ویژه‌ای می‌خواهد که ندارد؟/ حمایت رهبر انقلاب از دولت بزرگ‌ترین سرمایه است کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده از مرز 250 میلیارد تومان گذشت ۵ راهکار پیشنهادی تنظیم اجاره بها تقدیم وزیر راه شد مرعشی: مسیر انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از ۹۸ می‌گذرد/اصلاح‌طلبان از ضعف‌های دولت آسیب دیده‌اند مومن‌زاده: خوشحالم که با قهرمانی پرسپولیس مدال گرفتم/ نقره‌ام را به دایی شهیدم تقدیم کردم افزایش تولید گاز درفازهای ۲ و ۳ پارس جنوبی با کمک متخصصان داخلی/ بومی‌سازی تجهیزات دوار «لوایح دوقلوی» خاتمی روی میز روحانی/ رئیس جمهور از کدام اختیارات ویژه حرف می‌زند؟ +تصاویر ساعتی که غم های علی (ع) سر آمد چگونه افشین قلیچی با شراکت مریم غراوی توانست حدود ۹۳هکتار مجتمع میگو ی گمیشان را به خود اختصاص دهد. اطلاعات جدید از پرونده قتل های زنجیره ای/ خودسر بودند و از سعید امامی هم تحلیل منفی وجود نداشت/ مصاحبه مهم وزیر کابینه روحانی با صدا و سیما حدود ۹ ماه است که رشت شهردار ندارد/ حاشیه‌ها و معطل ماندن وضعیت انتخاب شهردار برای شهر رشت دولت جوان و حزب اللهی/ کابوس افراطیون چنبره زده بر سیاست برخی از مسئولین ما از روحیه ایثار، جهاد و انقلابی دور هستند/رهبری گفتند جنگ نمی‌شود و مذاکره نمی‌کنیم، دشمنان از مواضع خود عقب نشستند+گزارش تصویری اعضاي باند نيويوركي ها از جاسوسس تا پناهندگی این چه شاهکاری است آقای روحانی ...؟!/ تذکر و هشدار رهبری به رئیس جمهور اسناد دیدار خاتمی مزدور با سوروس صهیونیستی و پدر انقلاب های رنگی ،به روایت سایت های خارجی دیدار سید محمد خاتمی با جروج سوروس، پدر انقلاب‌هاي رنگي در جهان جزئیات بازداشت معاون یکی از بانک‌های پرحاشیه استان گیلان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) واکنش علم‌الهدی به درخواست اختیارات روحانی: آنهایی که گفتند به ما اختیار بدهید، سفیداب و سرخاب کردند و از این مملکت فرار کردند!/نشاط جوان با تار و رقص نامشروع مهیا نمی‌شود آقای علی ربیعی به عنوان سخنگو منصوب شد/ربیعی به چه کار روحانی می آید؟/ آقای ربیعی در جلسه استیضاح نتوانست از عملکرد خود دفاع کند حالا می خواهد از عملکرد دولت دفاع کند؟ سلیمانی معاون جوان و انقلابی دادستانی گلستان از دستگیری 30 نفر هنجارشکنی در لباس «یوگا» خبرداد واگذاری جنجالی مزارع میلیاردی مجتمع میگو به تعاونی چند منظوره شیلات گلستان حقارتی دیگر از برای ایرانیان / دیدار و شام خوردن ظریف و با سناتور مهم آمریکایی/ گزارش ویژه نشریه «پالیتیکو» اوج رذالت اصلاح طلبان تندروی گلستان تا کجا؟/ شان جایگاه نماینده ولی فقیه اجل از دخالت در انتصابات دولتی است ماجرای ارتباط پنهانی روحانی با اسرائیل / روحانی خطاب به مقام اسرائیلی: خمینی افراطی است؛ باید به او سخت تر بگیرید! / آیا روحانی در راستای اهداف اسرائیل در ایران عمل می کند؟ / کدام سازمان یا نهاد انقلابی باید به وضعیت ارتباط روحانی با اسرائیل رسیدگی کند؟/ایجاد این همه نارضایتی توسط روحانی در کشور برای چیست؟+فیلم دردناک از ارتباط روحانی!!! زوایای پنهانی از یک ماجرای جنجالی.../دستگیری زن آوازه خوان بی حجاب در ابیانه/ از حجاب اختیاری تا فحشای اختیاری دلایل وقوع سیل در گلستان/حجم ورود سیلاب به «سد گلستان» 3 برابر ظرفیتش بود فارغ التحصیلان خواستار لغو واگذاری های سیاسی اراضی مجتمع میگوی گمیشان توسط جواد قدس علوی شدند ماجرای «قتل های سریالی در پاتوق سیاه مشهد دیابت اختیارات؛ انسولین یا قند ؟!/ آقای روحانی اکنون بیش از هر زمان دیگری نیازمند نظارت شدن و خروج از خود بسندگی است رهبر انقلاب در دیدار دانشجویان: آن‌طور که برجام عمل شد، من خیلی اعتقادی نداشتم/ زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و حزب‌اللهی فراهم کنید/مهمترین محورهای سخنان دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در دیدار با رهبری درباره دستگیری خانم آوازخوان شایعاتی که رمضان را هدف قرار دادند سندرز: باید به رژیم مستبد و قاتل سعودی بگوییم با ایران مذاکره کند خشم صهیونیست‌ها از دیدار نماینده سازمان ملل در امور لبنان با معاون سید حسن نصرالله نماینده آمریکایی: استیضاح ترامپ در حال تبدیل به روندی غیرقابل اجتناب است
چگونه افشین قلیچی با شراکت مریم غراوی توانست حدود ۹۳هکتار مجتمع میگو ی گمیشان را به خود اختصاص دهد. این چه شاهکاری است آقای روحانی ...؟!/ تذکر و هشدار رهبری به رئیس جمهور «لوایح دوقلوی» خاتمی روی میز روحانی/ رئیس جمهور از کدام اختیارات ویژه حرف می‌زند؟ +تصاویر هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ / رئیس‌جمهور قدرت برکناری شریعتمداری را ندارد+تصاویر اعضاي باند نيويوركي ها از جاسوسس تا پناهندگی برنامه‌های دشمن علیه فرماندهان و سرداران نظامی ایران / از تصاویر لورفته دختر سردار عبدالهی , دستگیری سردار درویشی در مالزی و دستگیری حجت‌الاسلام حسین طائب تا پناهندگی سردار نصیری , دستگیری سردار ربیعی به جرم جاسوسی واقامت فرزندان سرتیپ نصیرزاده در آمریکا این یک یادداشت نیست! آب و صابونی است برای شستن صورت حسن و شرکا! عده‌ای تصور نکنند حزب‌الله، بی‌زبان است!/زبان حزب‌الله به‌وقتش از شمشیر، برنده‌تر است! ساعتی که غم های علی (ع) سر آمد کشف ۳ کارت‌خوان با گردش مالی ده میلیاردی در دفتر زنگنه توسط ماموران امنیتی این مدیر بانکی در جنگ اقتصادی طرف ماست یا آمریکا؟!+ عکس چرا آیت‌الله خامنه‌ای با اجرای برجام موافقت کردند؟/تفاوت مردم‌سالاری دینی با دموکراسی‌های لیبرال و غیرلیبرال دایان فاینستاین اولین زن یهودی در سنای آمریکا و میزبان ضیافت شام با ظریف کیست؟ + تصاویر مهره چینی های امنیتی روحانی/ اگر او رئیس جمهور شود، در پیاده روها دیوار می‌کشد/ علوی وزیر اطلاعات هیچ سابقه و آشنایی با فعالیت‌های امنیتی نداشت/ کابینه روحانی، امنیتی ترین کابینه‌ها در تمام ادوار مختلف آقای علی ربیعی به عنوان سخنگو منصوب شد/ربیعی به چه کار روحانی می آید؟/ آقای ربیعی در جلسه استیضاح نتوانست از عملکرد خود دفاع کند حالا می خواهد از عملکرد دولت دفاع کند؟ واکنش علم‌الهدی به درخواست اختیارات روحانی: آنهایی که گفتند به ما اختیار بدهید، سفیداب و سرخاب کردند و از این مملکت فرار کردند!/نشاط جوان با تار و رقص نامشروع مهیا نمی‌شود دولت جوان و حزب اللهی/ کابوس افراطیون چنبره زده بر سیاست اطلاعات جدید از پرونده قتل های زنجیره ای/ خودسر بودند و از سعید امامی هم تحلیل منفی وجود نداشت/ مصاحبه مهم وزیر کابینه روحانی با صدا و سیما جزئیات بازداشت معاون یکی از بانک‌های پرحاشیه استان گیلان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) اسناد دیدار خاتمی مزدور با سوروس صهیونیستی و پدر انقلاب های رنگی ،به روایت سایت های خارجی دیدار سید محمد خاتمی با جروج سوروس، پدر انقلاب‌هاي رنگي در جهان