اکبری 10 مرداد 1398 ویژه ها - اخبار روز سیاسی - - اخبار روز - پیشنهاد ما گلستان ،

لزوم مراقبت بر تحرکات یک جوان جویای نام ؛

ماجراجویی های مشکوک بنام دین ، فرهنگ و سیاست / از خودشیفتگی و بزرگنمایی تا آسمان و ریسمان کردن های کذایی !

در خصوص سلسله فعالیت های برخی افراد که در صددند تا با فرصت طلبی و بزرگ نمایی از اندازه و شخصیت واقعی خود ، دکان و دستگاهی موهوم راه بیندازند ، نباید جریان و نیروهای انقلابی و نهادهای نظارتی و امنیتی سکوت کرده و بی تفاوت و بدون تحلیل از کنار آن بگذرند . ماجراجویی های مشکوک بنام دین ، فرهنگ و سیاست / از خودشیفتگی و بزرگنمایی تا آسمان و ریسمان کردن های کذایی !

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" در خصوص سلسله فعالیت های برخی افراد که در صددند تا با فرصت طلبی و بزرگ نمایی از اندازه و شخصیت واقعی خود ، دکان و دستگاهی موهوم راه بیندازند ، نباید جریان و نیروهای انقلابی و نهادهای نظارتی و امنیتی سکوت کرده و بی تفاوت و بدون تحلیل از کنار آن بگذرند .

به عنوان مثال ، یک جوان به اصطلاح فعال با کدامین انگیزه و با کدامین استاندارهای قانونی و علمی خود را بعنوان مدیر عامل یک پژوهشگاه جا می زند ، در حالیکه که یک پژوهشگاه ، تعاریف و استانداردهای خاص علمی و تراز بالایی از مدرک تحصیلی و... را برای حضور افراد طبق ضوابط قانونی را اقتضا می کند . آن هم بعنوان یک مدیرعامل و در سطح کشوری !

اینجا        اینجا  

توجه به نام پژوهشگاه سراسر ادعای این جوان هم نشان از نوعی تناقض و ابهام در نام این مثلا پژوهشگاه را نیز تداعی می کند . به ویژه آنکه با یک سرچ ساده در اینترنت مشخص می شود که هیچ سایت رسمی و یا کانالی در رابطه با این پژوهشگاه و فعالیت های کذایی آن موجود نیست .

و باز در یک موضوع دیگر نام " پژوهشگاه بین المللی هنرهای رزمی شفق " نیز به چشم می خورد ! ، باید سوال کرد ادعای یک پژوهشگاه بین المللی خود دنیایی از شگفتی و اعجاب را می رساند ! ، بویژه آنکه پژوهشگاه ملی با این همه ضوابط به پژوهشگاه بین المللی ارتقا پیدا کرده است !

بعدا توجه شود که نام " شفق " از مدت ها قبل و سالیان دور در استان گلستان در قالب فعالیت های بی نظیر و بدون ادعای خانه پژوهش های دینی شفق دارای مجوز رسمی و قانونی مخلوط نشود .

موسسه ای دینی با ارکان مشخص که در قالب طرح هایی ملی و فعالیت هایی قابل توجه در رابطه با شخصیت هایی بزرگ و انقلابی نظیر شهید آوینی و شهید مرتضی مطهری خدماتی مثبت را به جامعه انقلابی و ولایی ارائه کرده است .

با یک سرچ ساده دیگر در اینترنت مشخص می شود که خود شیفتگی و بزرگنمایی در شخصیت و منش این فرد در قالب راه اندازی وبلاگ ها و سایت هایی خودساخته ، غیر معتبر و خریداری شده نیز به چشم می خورد .

و نام این جوان مدعی مدیرعاملی یک پژوهشگاه پرابهام در وبلاگ شخصی اش در همایش تجلیل از خبرنگاران بسیج رسانه در کنار وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح می شود ! ، در حالیکه نه شخص و سابقه او و نه پژوهشگاه خود خوانده و مبهم او ، در تراز تجلیل از خبرنگاران بسیج رسانه قرار ندارد .

با یک جستجوی دیگر می توان پی برد که خود بزرگنمایی شخصیت این جوان و حس خود بولد کردن تا جائی ادامه یافته که عنوان جالب و قابل تامل " ریاست کمیته ورزشکاران دفتر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام " نیز به او نسبت داده می شود در حالیکه هرگز متن رسمی از انتصاب این جوان توسط محسن رضایی دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت ارائه نشده است !

و حتی اگر قائل به وجود این کمیته با تصدی گری این جوان جویای نام در دفتر سردار محسن رضایی باشیم لازم است لیست سایر افراد این کمیته و کمیته های دیگر و موازی نیز ارائه شود ، چرا که نام این کمیته در صورت وجود ، حکایت از این دارد که بلحاظ چارت درست تشکیلاتی و اداری می بایست کمیته های دیگری نیز در کار باشد و در این صورت این کمیته ها می بایست همچون این جوان پرمدعا و جویای نام دارای یک رئیس با حکم رسمی و سربرگ مجمع محترم تشخیص مصلحت نظام باشند ، در حالی که چنین نیست .

از طرفی دیگر ، عنوان مهم و قابل تامل دیگری چون " دبیر کل جنبش بین المللی تعامل " بنام علیرضا فرساد نیز در وبلاگ او به چشم می خورد ! ، این عنوان دبیرکلی ، جنبش ، بین المللی مفاهیمی دارد که بلحاظ حقوقی و قانونی باید در خصوص آن اساسنامه مصوب مراجع رسمی و قانونی و... در کار باشد .

ع ا ف با مدرک تحصیلی بسیار پایین ( دیپلم یا کمتر ) طی مصاحبه هایی که از او در رسانه ها منتشر شده به عنوان مهندس و یا کارشناس اقتصادی ! و یا کارشناس ورزشی و یا کارشناس سیاسی و... یاد می شود ، در مجموعه های رسانه ای به مصاحبه هایی کلی و تکراری دست می زند که این نیز جای تاسف ایجاد می کند . ( بد نیست که نامبرده در اسرع وقت وضعیت تحصیلی خود را به همراه مستندات رسمی و قانونی با اصل مدارک اعلام کنند تا مخاطبین بدانند با کدام شخصیت و با چه جایگاه علمی و ... سر و کار دارند و طرف مقابل شان چه کاره است ؟! )

از طرفی نوع انعکاس ملاقات های این جوان در محضر مراجع معظم تقلید و یا شخصیت های کشوری و استانی و چگونگی انتشار تصاویر این دیدارها در کانالها و وبلاگهای شخصی و یا منتسب به وی ، جای تلخند و تاسف عمیق را ایجاد می کند .

 و با شکلی مضحک و توهین آمیز در برجسته سازی خود ، عناوینی با محتوای دیدار مدیرعامل ، دبیر کل ، دبیر ، رئیس ، ارکان و ... با شخصیت های مختلف دینی و سیاسی و... را بکار می برد !.

از طرفی نوع انعکاس دیدار و برخوردهای او با مسئولین گلستانی نیز جالب توجه هست ، مثلا زمانی که با دریافت وقت قبلی و کلی پیگیری به دیدار  یکی از مسئولان گلستان مفتخر می شوند تا از آن مقام مسئول برای موضوعی که ارتباط چندانی هم به این جوان و تشکیلات فرضی اش ندارد ، طلب کمک یا مساعده ( مالی و غیرمالی ) کنند ! ؛ بلافاصله پس از دیدار و یا حتی در حین دیدار ، فضای مجازی پر می شود از تصاویر ملاقات این جوان با یک شخصیت عالی در استان .همچنان انگیزه های پیدا و پنهان از بروز چنین رفتارهای عجیب پس از سالهای متمادی ، مبهم و سوال برانگیز می باشد .

در یک مورد اخیر هم که به مساله برگزاری مراسم گرامیداشت سادات استان بر می گردد با تحمیل و وارد کردن نابجای خود به مدیریت این مراسم مهم ، به عنوان دبیر آن به دیدار مسئولین استانی و شهرستانی و ائمه جمعه استان می رود و با همان شکل زننده و نادرست و با مهم و محور نشان خود ، دست به انتشار عکس و تصاویر این دیدارها می زند و کسی هم به این کار بچه گانه وی اعتراض نمی کند .

همچنین شنیده های زیادی از تلاش های گسترده این فرد برای جذب و ورود به دستگاه های مجموعه های غیردولتی (فارس)از کانال لابی ، پارتی و یا فشار به مجموعه های مختلف صورت گرفته که به دلیل فقدان شرایط ( مدرک تحصیلی و ... ) و نداشتن صلاحیت های لازم ( نبود ثبات شخصیت ، التقاط سیاسی و ... ) محقق نشده است .

در پایان ، امیدواریم این جوان پرادعا ، اولا رویه و رفتارهای نادرست خود را اصلاح کند و ثانیا نیروها و مجموعه های انقلابی با هوشمندی و بصیرت با این جوان و رفتارهایش مواجه گردند تا خدای ناخواسته ، آسیبی به آنها وارد نشود .

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
مهدی
  • 1398/5/7 - 00:54:54

ممنون ازروشنگری شما

اسدی
  • 1398/5/5 - 09:36:03

برخی افراد مثل طهماسبی و رضا جعفری الکی با کسی فالوده نمی خورن!ببینید پشت پرده از این جوان چه نفعی می بردن!؟ضمنا آقای فرساد تلاش کرد تا با لابی گری ها و بزرگ کردن خودش بشه مسئول یک خبرگزاری مهم استانی وابسته به ی نهاد انقلابی که خوشبختانه با آگاهی لازم بخاطر همین شخصیت متزلزل که شما نوشتید نشد.اگر هم میشد جای تعجب داشت!

مطلع
  • 1398/5/5 - 09:31:11

سلام،فرساد با لابی با مجتبی نور ،رضا جعفری و طهماسبی بزرگترین ضربه رو به جریان انقلابی زده،با شخص مجتبی تلفنی در ارتباطه،کمک مالی هم میگیره از آقایون به اسم این مراسم و اون مراسم،این آقا در پروژه ی تخریب سید علی طاهری هم نقش بازی می کنه!تعجب که چرا با این همه بازهم خیلی ها کارهاشو ندیدند.بابای پولدارش هم برای او هوای خیلی ها رو داشته و سفره های رنگینی پهن کرده!با چه انگیزه ای خدا می داند!؟هر جا می رفت ی دوربین میداد دست یک بنده خدا تا ازش عکس بندازه!خدمت سربازیش هم گفته میشه با معافیت پزشکی حل شده!با اینکه خیلی ها با وجود درصد بالای معضل جسمی نتوانستن معاف بشوند!این آقا دنبال چیه معلوم نیست ولی باید حواس ها جمع باشه چون بار اول نیست از این تیپ افراد جریان اصولگرایی گزیده شده!

احمدی
  • 1398/5/5 - 08:51:07

برادرم شما از کدام فرساد صحبت می کنید این علیرضا فرساد که پایگاه عدالت خواهان به اون اشاره کرده دیپلم نگرفته اگر فوق لیسانس داشت از کول روحانی هم بالا می رفت من در تعجب هستم که فرساد با چه جراتی خودش را کارشناس ورزشی و مهندس و ...معرفی میکرد؟ چرا مسئولین نظارتی تا کنون به فرساد تذکری ندادند سوء استفاده از عنوان مگر جرم نیست؟

عباس
  • 1398/5/5 - 08:44:15

فرساد دارای مدرک فوق لیسانس عمران است دو سال هم در خارج درس خوانده

دیدگاه شما :
دستگیری روح الله زم مدیر کانال تلگرامی آمد نیوز همچنان در صدر اخبار رسانه‌های جهان روح الله زم و شبکه سلبریتی های عرصه هنر و سینما / موبایلی که از نقش سلبریتی ها در براندازی نظام رمزگشایی خواهد کرد وقتی حسن فریدون حسن روحانی را دیکتاتور دانست! حسن روحانی چگونه از دولت انگلیس کپی­ برداری می­‌کند؟+تصویر حقایقی تکان دهنده و ابعادی جدید از پس لرزه های بازداشت روح الله زم گلستانی ها برای عضویت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی / آیا گرگان و آق قلا نقش ویژه خود در امنیت ملی و سیاست خارجی را باز می یابد؟/ گناه مردم این استان و جوانان با استعداد و توانمند چیست؟ نامه جمعی از وکلای دادگستری به بازرس هیات مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان در اعتراض به عملکرد مالی حاشیه‌های دیدنی از حضور رئیس جمهور روحانی در دانشگاه تهران+فیلم و عکس تست جالب روانشناسی که شخصیت درونی شما را فاش می کند! کشف بزرگترین شبکه پولشویی استان در علی آبادکتول جعبه سیاه در تهران گشوده می شود / احتمالا انفجار اطلاعات پر سر و صدایی در پیش است. فقط باید مراقب بود سوژه ها از دسترس نگریزند/ چرا کانال اعلام آشوب در زمستان 96، در بهار 96 و زمستان 95، ژست حمایت انتخاباتی از روحانی را گرفت جدیدترین اخبار از جزئیات دستگیری روح‌الله زم مدیر آمدنیوز مگر باند آمدنیوز در پشت نقاب رسانه، کدام خیانت را مرتکب شدند که نشریات زنجیره‌ای مدعی اصلاح‌طلبی مرتکب آن نشده‌باشند؟ با دستگیری "روح الله زم"دومینوی سقوط مهره های برانداز در راه است تاثیرات مخرب کانال آمدنیوز برای گلستان روح الله زم و فروپاشی دومینویی اپوزیسیون مدرن / سازمان اطلاعات راهبردی( سار) هسته اصلی اپوزیسیون مدرن را متلاشی کرده است مرتبطین با آمدنیوز در «دام عسل» سازمان اطلاعات سپاه افتادند +تصویر ادعای خلاف واقع ,آخرین اظهار نظر عجیب و غیر کارشناسی مدیرکل شیلات استان گلستان+عکس جزئیات نحوه و مراحل دستگیری «روح الله زم»/چه کسی آمار روح الله زم را به سپاه داد؟/ کدام سرویس اطلاعاتی با سازمان اطلاعات سپاه همکاری کرده است؟! مخالفت عضو شورای شهر گرگان با نامگذاری روگذر افسران بنام سربازان گمنام امام زمان(عج) اقدام تحسین برانگیز دستگاه قضایی استان گلستان در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی جزئیات جدید از پرونده رابطه نامشروع نماینده مجلس با زن جوان خردسال ترین شهید گلستان را بشناسید سر گرانی و پرخاش نابهنگام ظریف سفر وزیرآموزش و پرورش به گلستان مجرمین خارج‌نشینی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در خارج از مرزهای ایران دستگیر و به کشور بازگردانده شدند+تصویر تخریب زود هنگام رحمت الله نوروزی کاندیدای احتمالی مجلس 98 از حوزه انتخابیه علی آباد کتول از طریق ایجاد کانالهای خبری کذاب و بی هویت! وطن فروشانی با نقاب دروغین فارس و کرد و آذری و عرب و بلوچ/ گروکهایی که از سوی سرویس های جاسوسی سیا، موساد و ام آی 6 تغذیه می شوند بازتاب دستگیری روح الله زم در روزنامه های اصلاح طلب و اصولگرا/عکس فیلم/ بازتاب جالب دستگیری روح الله زم سرشبکه سایت و کانال آمدنیوز در رسانه‌های خارجی بیماری خاص امنیتی «علی یونسی»، فعال اصلاح‌طلب، وزیر اسبق اطلاعات و مشاور رئیس‌جمهور روحانی! همدستان داخلی روح‌الله زم چه کسانی هستند؟+عکس افسران امنیتی چگونه از چتر اطلاعاتی فرانسه عبور کردند و به زم رسیدند؟/ چرا روح الله زم، سرشبکه سایت و کانال آمدنیوز می‌دانست توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر می‌شود؟! جزئیات جدید از ورود روح‌الله زم به تور سازمان اطلاعات سپاه از زبان مقام مسئول در سازمان اطلاعات سپاه عکس پروفایل اربعین 98 | اس ام اس اربعین 98 تصاویر اربعین اربعینحسینی اربعین 98 اربعین اس ام اس اربعین پروفایل اربعین عکس عکس پروفایل اربعین پای پیاده کربلا اس ام اس اربعین پروفایل اربعین عکس اربعین راز گوشت های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است !+فیلم و عکس تخریب ۱۰۰ ویلای فاقد مجوز ساخت در روستای الورد از توابع صباشهر شهریار همچنان چشم و گوشمان به سخن و اشارت های رهبری است که دلسوزتر از رهبری نداریم./ دولت جدید عراق ارتباط خود را با ایران تقویت کرده است حتی تحریم امریکا علیه ایران را تمکین نکرد/حرکت اربعینی، یک قدرت نمایی تمام عیار مسلمانان جهان به ویژه شیعیان در برابر یزیدیان زمان است بازتاب دستگیری «روح‌الله زم» جنجالی ترین چهره های ضدایرانی در رسانه‌های خارجی نماینده اسبق و مدیر فعلی با حقوق ۸۵ میلیون در یکی از وزارتخانه ها/ به رغم ممنوع الخروج بودن این فرد وی به خارج رفت اهمیت شکار روح الله زم و چرایی آن / جعبه سیاه موج سوم براندازی در اختیار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / دستگیری روح الله زم پاکسازی انقلابی در بعض مجموعه ها را رقم خواهد زد یکی از جنجالی ترین چهره های ضدایرانی امروز بازداشت شد". روح الله زم که بیشتر به نام کانال تلگرامی اش یعنی آمدنیوز شناخته می شود، کیست؟+فیلم کانال آمدنیوز حمایت از روحانی در انتخابات تا نفوذ در بین مدیران دولتی و .../ سه فتنه و یک متهم / کدام شبکه به دشمن سرویس داد؟! عکس جدید از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم دستگیری روح الله زم، فرصتی جدید واکنش کاربران فضای مجازی به خبر دستگیری و بازداشت روح الله زم+عکس «روح الله زم» توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شد+ فیلم دستگیری و اعتراف روح الله زم برکناری دیرهنگام تقی کمال غریبی مدیریت پرحاشیه ی آب و خاک آنهم در قالب استعفا،!! / آیا مهاجر از افشاگری های کمال غریبی علیه خویش نیز بیم داشته است ؟!+عکس اولین تولید تصویری تیم امنیتی رسانه ای دولت در بستر تلگرام عرضه شد / توصیه ای به صدا و سیما و جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی / ورود به این دو قطبی ممنوع شعر/ آب هم تشنه ی لب های حسین است
جزئیات جدید از پرونده رابطه نامشروع نماینده مجلس با زن جوان اقدام تحسین برانگیز دستگاه قضایی استان گلستان در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی جزئیات نحوه و مراحل دستگیری «روح الله زم»/چه کسی آمار روح الله زم را به سپاه داد؟/ کدام سرویس اطلاعاتی با سازمان اطلاعات سپاه همکاری کرده است؟! جدیدترین اخبار از جزئیات دستگیری روح‌الله زم مدیر آمدنیوز کشف بزرگترین شبکه پولشویی استان در علی آبادکتول ادعای خلاف واقع ,آخرین اظهار نظر عجیب و غیر کارشناسی مدیرکل شیلات استان گلستان+عکس تاثیرات مخرب کانال آمدنیوز برای گلستان جعبه سیاه در تهران گشوده می شود / احتمالا انفجار اطلاعات پر سر و صدایی در پیش است. فقط باید مراقب بود سوژه ها از دسترس نگریزند/ چرا کانال اعلام آشوب در زمستان 96، در بهار 96 و زمستان 95، ژست حمایت انتخاباتی از روحانی را گرفت حاشیه‌های دیدنی از حضور رئیس جمهور روحانی در دانشگاه تهران+فیلم و عکس گلستانی ها برای عضویت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی / آیا گرگان و آق قلا نقش ویژه خود در امنیت ملی و سیاست خارجی را باز می یابد؟/ گناه مردم این استان و جوانان با استعداد و توانمند چیست؟ وقتی حسن فریدون حسن روحانی را دیکتاتور دانست! مخالفت عضو شورای شهر گرگان با نامگذاری روگذر افسران بنام سربازان گمنام امام زمان(عج) مرتبطین با آمدنیوز در «دام عسل» سازمان اطلاعات سپاه افتادند +تصویر تست جالب روانشناسی که شخصیت درونی شما را فاش می کند! مگر باند آمدنیوز در پشت نقاب رسانه، کدام خیانت را مرتکب شدند که نشریات زنجیره‌ای مدعی اصلاح‌طلبی مرتکب آن نشده‌باشند؟ روح الله زم و فروپاشی دومینویی اپوزیسیون مدرن / سازمان اطلاعات راهبردی( سار) هسته اصلی اپوزیسیون مدرن را متلاشی کرده است با دستگیری "روح الله زم"دومینوی سقوط مهره های برانداز در راه است نامه جمعی از وکلای دادگستری به بازرس هیات مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان در اعتراض به عملکرد مالی حقایقی تکان دهنده و ابعادی جدید از پس لرزه های بازداشت روح الله زم حسن روحانی چگونه از دولت انگلیس کپی­ برداری می­‌کند؟+تصویر