اکبری 10 مرداد 1398 پیشنهاد ما - ویژه ها - اخبار روز سیاسی - - اخبار روز گلستان ،

لزوم مراقبت بر تحرکات یک جوان جویای نام ؛

ماجراجویی های مشکوک بنام دین ، فرهنگ و سیاست / از خودشیفتگی و بزرگنمایی تا آسمان و ریسمان کردن های کذایی !

در خصوص سلسله فعالیت های برخی افراد که در صددند تا با فرصت طلبی و بزرگ نمایی از اندازه و شخصیت واقعی خود ، دکان و دستگاهی موهوم راه بیندازند ، نباید جریان و نیروهای انقلابی و نهادهای نظارتی و امنیتی سکوت کرده و بی تفاوت و بدون تحلیل از کنار آن بگذرند . ماجراجویی های مشکوک بنام دین ، فرهنگ و سیاست / از خودشیفتگی و بزرگنمایی تا آسمان و ریسمان کردن های کذایی !

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" در خصوص سلسله فعالیت های برخی افراد که در صددند تا با فرصت طلبی و بزرگ نمایی از اندازه و شخصیت واقعی خود ، دکان و دستگاهی موهوم راه بیندازند ، نباید جریان و نیروهای انقلابی و نهادهای نظارتی و امنیتی سکوت کرده و بی تفاوت و بدون تحلیل از کنار آن بگذرند .

به عنوان مثال ، یک جوان به اصطلاح فعال با کدامین انگیزه و با کدامین استاندارهای قانونی و علمی خود را بعنوان مدیر عامل یک پژوهشگاه جا می زند ، در حالیکه که یک پژوهشگاه ، تعاریف و استانداردهای خاص علمی و تراز بالایی از مدرک تحصیلی و... را برای حضور افراد طبق ضوابط قانونی را اقتضا می کند . آن هم بعنوان یک مدیرعامل و در سطح کشوری !

     اینجا  

توجه به نام پژوهشگاه سراسر ادعای این جوان هم نشان از نوعی تناقض و ابهام در نام این مثلا پژوهشگاه را نیز تداعی می کند . به ویژه آنکه با یک سرچ ساده در اینترنت مشخص می شود که هیچ سایت رسمی و یا کانالی در رابطه با این پژوهشگاه و فعالیت های کذایی آن موجود نیست .

و باز در یک موضوع دیگر نام " پژوهشگاه بین المللی هنرهای رزمی شفق " نیز به چشم می خورد ! ، باید سوال کرد ادعای یک پژوهشگاه بین المللی خود دنیایی از شگفتی و اعجاب را می رساند ! ، بویژه آنکه پژوهشگاه ملی با این همه ضوابط به پژوهشگاه بین المللی ارتقا پیدا کرده است !

بعدا توجه شود که نام " شفق " از مدت ها قبل و سالیان دور در استان گلستان در قالب فعالیت های بی نظیر و بدون ادعای خانه پژوهش های دینی شفق دارای مجوز رسمی و قانونی مخلوط نشود .

موسسه ای دینی با ارکان مشخص که در قالب طرح هایی ملی و فعالیت هایی قابل توجه در رابطه با شخصیت هایی بزرگ و انقلابی نظیر شهید آوینی و شهید مرتضی مطهری خدماتی مثبت را به جامعه انقلابی و ولایی ارائه کرده است .

با یک سرچ ساده دیگر در اینترنت مشخص می شود که خود شیفتگی و بزرگنمایی در شخصیت و منش این فرد در قالب راه اندازی وبلاگ ها و سایت هایی خودساخته ، ( بعد از انتشار این مطلب این وبلاگ و دیگر وبلاک و سایت های خود ساخته , توسط فرساد حذف شد ) غیر معتبر و خریداری شده نیز به چشم می خورد .

و نام این جوان مدعی مدیرعاملی یک پژوهشگاه پرابهام در وبلاگ شخصی اش در همایش تجلیل از خبرنگاران بسیج رسانه در کنار وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح می شود ! ، در حالیکه نه شخص و سابقه او و نه پژوهشگاه خود خوانده و مبهم او ، در تراز تجلیل از خبرنگاران بسیج رسانه قرار ندارد .

با یک جستجوی دیگر می توان پی برد که خود بزرگنمایی شخصیت این جوان و حس خود بولد کردن تا جائی ادامه یافته که عنوان جالب و قابل تامل " ریاست کمیته ورزشکاران دفتر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام " نیز به او نسبت داده می شود در حالیکه هرگز متن رسمی از انتصاب این جوان توسط محسن رضایی دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت ارائه نشده است !

و حتی اگر قائل به وجود این کمیته با تصدی گری این جوان جویای نام در دفتر سردار محسن رضایی باشیم لازم است لیست سایر افراد این کمیته و کمیته های دیگر و موازی نیز ارائه شود ، چرا که نام این کمیته در صورت وجود ، حکایت از این دارد که بلحاظ چارت درست تشکیلاتی و اداری می بایست کمیته های دیگری نیز در کار باشد و در این صورت این کمیته ها می بایست همچون این جوان پرمدعا و جویای نام دارای یک رئیس با حکم رسمی و سربرگ مجمع محترم تشخیص مصلحت نظام باشند ، در حالی که چنین نیست .

از طرفی دیگر ، عنوان مهم و قابل تامل دیگری چون " دبیر کل جنبش بین المللی تعامل " بنام علیرضا فرساد نیز در وبلاگ او به چشم می خورد ! ، این عنوان دبیرکلی ، جنبش ، بین المللی مفاهیمی دارد که بلحاظ حقوقی و قانونی باید در خصوص آن اساسنامه مصوب مراجع رسمی و قانونی و... در کار باشد .

علیرضا فرساد با مدرک تحصیلی بسیار پایین ( دیپلم یا کمتر ) طی مصاحبه هایی که از او در رسانه ها منتشر شده به عنوان مهندس و یا کارشناس اقتصادی ! و یا کارشناس ورزشی و یا کارشناس سیاسی و... یاد می شود ، در مجموعه های رسانه ای به مصاحبه هایی کلی و تکراری دست می زند که این نیز جای تاسف ایجاد می کند . ( بد نیست که نامبرده در اسرع وقت وضعیت تحصیلی خود را به همراه مستندات رسمی و قانونی با اصل مدارک اعلام کنند تا مخاطبین بدانند با کدام شخصیت و با چه جایگاه علمی و ... سر و کار دارند و طرف مقابل شان چه کاره است ؟! )

از طرفی نوع انعکاس ملاقات های این جوان در محضر مراجع معظم تقلید و یا شخصیت های کشوری و استانی و چگونگی انتشار تصاویر این دیدارها در کانالها و وبلاگهای شخصی و یا منتسب به وی ، جای تلخند و تاسف عمیق را ایجاد می کند .

 و با شکلی مضحک و توهین آمیز در برجسته سازی خود ، عناوینی با محتوای دیدار مدیرعامل ، دبیر کل ، دبیر ، رئیس ، ارکان و ... با شخصیت های مختلف دینی و سیاسی و... را بکار می برد !.

از طرفی نوع انعکاس دیدار و برخوردهای او با مسئولین گلستانی نیز جالب توجه هست ، مثلا زمانی که با دریافت وقت قبلی و کلی پیگیری به دیدار  یکی از مسئولان گلستان مفتخر می شوند تا از آن مقام مسئول برای موضوعی که ارتباط چندانی هم به این جوان و تشکیلات فرضی اش ندارد ، طلب کمک یا مساعده ( مالی و غیرمالی ) کنند ! ؛ بلافاصله پس از دیدار و یا حتی در حین دیدار ، فضای مجازی پر می شود از تصاویر ملاقات این جوان با یک شخصیت عالی در استان .همچنان انگیزه های پیدا و پنهان از بروز چنین رفتارهای عجیب پس از سالهای متمادی ، مبهم و سوال برانگیز می باشد .

در یک مورد اخیر هم که به مساله برگزاری مراسم گرامیداشت سادات استان بر می گردد با تحمیل و وارد کردن نابجای خود به مدیریت این مراسم مهم ، به عنوان دبیر آن به دیدار مسئولین استانی و شهرستانی و ائمه جمعه استان می رود و با همان شکل زننده و نادرست و با مهم و محور نشان خود ، دست به انتشار عکس و تصاویر این دیدارها می زند و کسی هم به این کار بچه گانه وی اعتراض نمی کند .

همچنین شنیده های زیادی از تلاش های گسترده این فرد برای جذب و ورود به دستگاه های مجموعه های غیردولتی (فارس)از کانال لابی ، پارتی و یا فشار به مجموعه های مختلف صورت گرفته که به دلیل فقدان شرایط ( مدرک تحصیلی و ... ) و نداشتن صلاحیت های لازم ( نبود ثبات شخصیت ، التقاط سیاسی و ... ) محقق نشده است .

در پایان ، امیدواریم این جوان پرادعا ، اولا رویه و رفتارهای نادرست خود را اصلاح کند و ثانیا نیروها و مجموعه های انقلابی با هوشمندی و بصیرت با این جوان و رفتارهایش مواجه گردند تا خدای ناخواسته ، آسیبی به آنها وارد نشود .

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
مهدی
  • 1398/5/7 - 00:54:54

ممنون ازروشنگری شما

اسدی
  • 1398/5/5 - 09:36:03

برخی افراد مثل طهماسبی و رضا جعفری الکی با کسی فالوده نمی خورن!ببینید پشت پرده از این جوان چه نفعی می بردن!؟ضمنا آقای فرساد تلاش کرد تا با لابی گری ها و بزرگ کردن خودش بشه مسئول یک خبرگزاری مهم استانی وابسته به ی نهاد انقلابی که خوشبختانه با آگاهی لازم بخاطر همین شخصیت متزلزل که شما نوشتید نشد.اگر هم میشد جای تعجب داشت!

مطلع
  • 1398/5/5 - 09:31:11

سلام،فرساد با لابی با مجتبی نور ،رضا جعفری و طهماسبی بزرگترین ضربه رو به جریان انقلابی زده،با شخص مجتبی تلفنی در ارتباطه،کمک مالی هم میگیره از آقایون به اسم این مراسم و اون مراسم،این آقا در پروژه ی تخریب سید علی طاهری هم نقش بازی می کنه!تعجب که چرا با این همه بازهم خیلی ها کارهاشو ندیدند.بابای پولدارش هم برای او هوای خیلی ها رو داشته و سفره های رنگینی پهن کرده!با چه انگیزه ای خدا می داند!؟هر جا می رفت ی دوربین میداد دست یک بنده خدا تا ازش عکس بندازه!خدمت سربازیش هم گفته میشه با معافیت پزشکی حل شده!با اینکه خیلی ها با وجود درصد بالای معضل جسمی نتوانستن معاف بشوند!این آقا دنبال چیه معلوم نیست ولی باید حواس ها جمع باشه چون بار اول نیست از این تیپ افراد جریان اصولگرایی گزیده شده!

احمدی
  • 1398/5/5 - 08:51:07

برادرم شما از کدام فرساد صحبت می کنید این علیرضا فرساد که پایگاه عدالت خواهان به اون اشاره کرده دیپلم نگرفته اگر فوق لیسانس داشت از کول روحانی هم بالا می رفت من در تعجب هستم که فرساد با چه جراتی خودش را کارشناس ورزشی و مهندس و ...معرفی میکرد؟ چرا مسئولین نظارتی تا کنون به فرساد تذکری ندادند سوء استفاده از عنوان مگر جرم نیست؟

عباس
  • 1398/5/5 - 08:44:15

فرساد دارای مدرک فوق لیسانس عمران است دو سال هم در خارج درس خوانده

دیدگاه شما :
استفاده از ظرفیت آرای جایگزین حبس برای کمک به حفظ محیط زیست در گلستان سلسله فجایع اقتصادی به بیت المال در شیلات گلستان ابعادی جدید و قابل تامل تر پیدا کرده است/ از این پس نباید استعلام از عوامل مدیریتی و نظارتی سازمان شیلات ایران را مورد استناد و اطمینان قرار دهند درخواست نماینده مردم دماوند از آیت‌الله رئیسی, ریاست قوه قضاییه برای مبارزه جدی با زمین‌خواری /زمین‌خواری 2500 هکتاری در دماوند امام جمعه انقلابی خواستار حضور تیم ویژه بازرسی برای بررسی فساد، زمین خواری و کوه خواری در شهرستان لاهیجان شد توضیحات وزارت اطلاعات درباره آزادی یک جاسوس آمریکایی ظاهرا اشتباهی به وزارت اطلاعات رفته بودم!/ ماجرای نامه‌نگاری با رهبر انقلاب بعد از برکناری از وزارت اطلاعات/ آقای منتظری جزو مخالفین مترو بود+عکس جزئیات اختلاس ۲۵هزار میلیاردیِ توسط «امید اسدبیگی» جوان ۳۳ ساله/پرونده‌ای که در تاریخ جمهوری اسلامی ایران همتا نداشته است!! شرط واریز متمرکز سود سهام شرکتها از طریق سجام/ امکان تغییر روش مستقیم آزادسازی سهام عدالت وجود ندارد فاجعه بارترین قرارداد تاریخ ورزش ایران و ناگهان آقای وزیر، «جهادی» شد.. تشکیل ستاد مردمی عدالتخواهی و مطالبه گری ایران با مرکزیت استان گلستان آبروی کدام دسته باید حفظ شود : مومن یا غارتگران بیت المال!؟/ بی آبرو کردن متخلف توسط همان مولای متقیان که حرمت آبروی مسلمان را بالاتر از حرمت کعبه می‌داند فشار بی وقفه جهت به انزوا انقلابیون و عدالتخواهان دلبسته به نظام، بخصوص جانباز عدالتخواه گلستانی جزئیات طرح ۲ فوریتی مجلس برای جاماندگان سهام عدالت واشینگتن سقوط کرد! تصاویری کمتر دیده شده از "جورج فلوید" سقف مسکن روی سر مستأجران خراب شد/پرداخت اجاره بها از توان مستأجران خارج است سفارت آمریکا در آتن آتش باران شد روحانی: با مردم آمریکا احساس همدردی می‌کنیم/ جنایات آمریکا را به شدت محکوم می‌کنیم/ کشتن جرج فلوید به وحشیانه ترین طریق نشان داد هنوز تا رسیدن به تمدن بشری فاصله است/ هیچ رابطه ای در سیاست خارجی مهمتر از روابط ما با ۱۵ همسایه نیست گلستان/دریافت فیش حقوقی آموزش و پرورش استان گلستان/فیش حقوقی استان گلستان fish.goledu.ir تکلیف اشتغال بعد از پایان نمایندگی مجلس /.علت آشنایی این نمایندگان با مدیران ارشد دستگاههای اجرایی و این بده بستانها چه بوده است؟ رهبرانقلاب در سخنرانی به مناسبت سالروز رحلت امام: امام یک انسان تحول خواه و تحول آفرین بود/ احساس حقارت ملت را به احساس عزت تبدیل کرد شرکت‌های بورسی سهام عدالت کدامند؟ / با ۳۶ شرکت بورسی سهام عدالت آشنا شوید/فهرست شرکت‌های بورسی پورتفوی سهام عدالت به همراه ارزش بازار، ارزش سهام تخصیص‌یافته به سهام عدالت+جزئیات جزییات پنجمین جلسه محاکمه روح الله زم/ پای هنگامه شهیدی و شادی صدر هم به پرونده باز شد/ماجرای زدن پایگاه سپاه فارن پالیسی از مرگ رهبر طالبان بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد زمزمه استیضاح دو وزیر کابینه دولت روحانی و احتمال از نصاب افتادن هیأت وزیران/ اگر بخواهیم می توانیم دولت روحانی را ساقط کنیم قتل ناموسی؛ زن جوان توسط پسر عموها و برادرش کشته شد ماجرای سند ۳ هزار متر زمین به اسم همسر آقای نماینده چه بود؟ استعلام ارزش و سود سهام عدالت با کد ملی/ اطلاعات سهام عدالت فقط سامانه سهام عدالت سازمان خصوصی‌سازی به نشانی اینترنتی www.samanese.ir می‌باشد گزارشی از آخرین جزئیات مبارزه با زمین خواری در استان گلستان+عکس معترضان به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون تهدید به ترور با اسلحه برنو شدند حقیقت‌پور، مشاور لاریجانی: یک عده بزرگان نظام مثل لاریجانی را لگدمال کردند!/ لاریجانی یک سرمایه مهم برای کشور است/ نظام می‌تواند از او در انتخابات ۱۴۰۰ استفاده کند!/ غیر از ریاست مجلس سابقه درخشانی هم در حوزه اجرا دارد آخرین خبر از جزئیات آزادسازی سهام عدالت 99 و خرید و فروش سهام عدالت/ پرداخت سود سهام عدالت، ارزش واقعی قیمت سهام عدالت و نحوه استعلام و ثبت نام سهام عدالت در سامانه samanese.ir آخرین تصاویر دیدنی از آشوب در آمریکا بازدید سرزده رئیس کل دادگستری گلستان از دادگستری گمیشان ورود به سایت سهام عدالت www.samanese.ir آزادسازی و مدیریت سهام عدالت, ثبت نام, ثبت شماره شبا, مشاهده سود و صورتحساب در سامانه سهام عدالت در حوادث آبان‌ماه ۹۸ ‌تعداد ۲۰۰۰ نفر از حاضرین در صحنه و ۵۰۰۰مامور مجروح شدند و آمار کشته شدگان ۲۳۰ نفر بود حملات موشکی اخیر ایران نشان می‌دهند که این کشور از آمریکا و متحدانش هراسی ندارد /ایران قادر است به سامانه‌های دفاع موشکی آنها نفوذ کند+عکس بانک‌ها گفته‌اند ارزش فروش سهام عدالت فقط 450 هزار تومان است!!/ قیمت واقعی سهام عدالت چقدر است؟ واکنش رئیسی به ماجرای تخریب خانه آسیه پناهی کدام مسئول عراقی خائن است؟ تکلیف اعتبارنامه تاجگردون چه می‌شود؟ نامه جلیلی به قالیباف| قانونگذاری و نظارت باید طوری باشد که مردم شیرینی آن را در عمل بچشند/آنچه برای مردم اهمیت دارد فرجام مطالبات آنهاست/ مجلس مختصات نقاط مطلوب را برای هر سال خود مشخص کند/ مجلس یازدهم ۷ نکته مهم را در بودجه ۱۴۰۰ لحاظ کند اقدام عجیب رحمانی فضلی / پشت پرده سخنان وزیر کشور چیست؟/هدف وزیر کشور از مطرح کردن چنین سخنانی در این برهه زمانی چیست.+تصاویر بگو و مگو اعتبارنامه‌های نمایندگان+عکس واکنش شهرداری تربت جام به ماجرای پلمب منزل پیرزن و فرزند نابینا فیلم/ اسکورت عجیب و محافظان یک بازیگر زن! رئیس و قائم مقام اجرائیات شهرداری کرمانشاه بازداشت شدند ورود دستگاه قضایی انقلابی گلستان به موضوع واگذاری اراضی به اشخاص خاص در سایه قانون توسط مسئولین اداره راه و شهرسازی سازی استان گلستان+فیلم نماینده‌ای که هدیه‌اش را بازگرداند+ عکس
تشکیل ستاد مردمی عدالتخواهی و مطالبه گری ایران با مرکزیت استان گلستان جزئیات اختلاس ۲۵هزار میلیاردیِ توسط «امید اسدبیگی» جوان ۳۳ ساله/پرونده‌ای که در تاریخ جمهوری اسلامی ایران همتا نداشته است!! آبروی کدام دسته باید حفظ شود : مومن یا غارتگران بیت المال!؟/ بی آبرو کردن متخلف توسط همان مولای متقیان که حرمت آبروی مسلمان را بالاتر از حرمت کعبه می‌داند سلسله فجایع اقتصادی به بیت المال در شیلات گلستان ابعادی جدید و قابل تامل تر پیدا کرده است/ از این پس نباید استعلام از عوامل مدیریتی و نظارتی سازمان شیلات ایران را مورد استناد و اطمینان قرار دهند و ناگهان آقای وزیر، «جهادی» شد.. ظاهرا اشتباهی به وزارت اطلاعات رفته بودم!/ ماجرای نامه‌نگاری با رهبر انقلاب بعد از برکناری از وزارت اطلاعات/ آقای منتظری جزو مخالفین مترو بود+عکس درخواست نماینده مردم دماوند از آیت‌الله رئیسی, ریاست قوه قضاییه برای مبارزه جدی با زمین‌خواری /زمین‌خواری 2500 هکتاری در دماوند امام جمعه انقلابی خواستار حضور تیم ویژه بازرسی برای بررسی فساد، زمین خواری و کوه خواری در شهرستان لاهیجان شد استفاده از ظرفیت آرای جایگزین حبس برای کمک به حفظ محیط زیست در گلستان شرط واریز متمرکز سود سهام شرکتها از طریق سجام/ امکان تغییر روش مستقیم آزادسازی سهام عدالت وجود ندارد فاجعه بارترین قرارداد تاریخ ورزش ایران توضیحات وزارت اطلاعات درباره آزادی یک جاسوس آمریکایی