19 شهریور 1398 حجت الاسلام سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد - آخرین اخبار فناوری - اخبار روز سیاسی - اخبار روز گلستان ،

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی

شما در این دولت چه افتخاری داشتید که انقلابیون می خواهند آن را ازبین ببرند و سرشکسته تان کنند؟/ باید درس ولایتمداری را از عاشورا بگیریم

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه 15 شهریور ماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی بخشی از خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد شما در این دولت چه افتخاری داشتید که انقلابیون می خواهند آن را ازبین ببرند و سرشکسته تان کنند؟/  باید درس ولایتمداری را از عاشورا بگیریم

شما می خواهید با امریکا مذاکره کنید، امریکا برای ما شرط می گذارد.وزیر خارجه امریکا به صراحت شرط مذاکره با ایران را دست کشیدن از فعالیت های انقلابی مطرح کرد. که ایران باید از مبانی انقلابی خود دست بردارد تا امریکا با ایران وارد مذاکره شود

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه  15 شهریور ماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی بخشی از خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد

خودم و همه شما نمازگزاران جمعه این هفته  را به تقوای الهی و به مبارزه با نفس اماره و دوری از گناه و نظم در امورات زندگی دعوت و سفارش می کنم.
یکی از نشانه های تقوا و یکی از نشانه های ایمان و مومن بودن، ولایتمداری و تبعیت از ولی امر است این مطلب را از وجود نازنین امیرالمومنین از کتاب قیم نهجش نقل می کنم که فرمودند:وثوق
-- و اعتماد به پیشوا و رهبر اسلامی تبعیت محض از فرامین و منویات ولی امر از جمله ویژگی های اساسی اهل ایمان و وفاداران به ولایت اسلامی،حافظان و ارزش های مکتبی است البته این درس از کربلا است.
ماه محرم که دانشگاه تربیتی امام حسین و کنگره بزرگ اسلامی است باید درس هایی کسب کنیم تا با فرهنگ عاشورا و به هدف قیام کربلا نزدیک تر شویم اینکه در این روزها شور حسینی موج می زند باید با شعور عاشورایی پیوند بخورد زمانی شعور عاشورایی در دل و جان ما حک می شود که ما به دنبال هدف حسین بن علی و انگیزه قیام آن حضرت باشیم که چرا حسین بن علی به سوی کربلا حرکت کرد با وجود اینکه می داند جریان کربلا و قرارگرفتن 72 نفر از یارانش در انبوه جمعیت لشکر یزید شهادت و کشته شدن در راه خدا نتیجه آن خواهد بود اما قیام می کند باوجود اینکه سیاستمداران بزرگ آن عصر مثل ابن عباس ،عبدالله بن جعفر و محمدبن حنفیه حضرت را توصیه به مدارا و مصلحت اندیشی می کردند و توصیه به گوشه گیری می کردند افرادی مثل ام ایمن و ام سلمه حضرت را از این سفر منع می کردند اما حضرت قیام خود را و هدف خود را در وصیت نامه ای اینگونه می فرماید: انّي لم أخرج أشراً ولا بطراً ولا مفسداً ولا ظالماً قیام من جنبه منفی ندارد من برای شرارت ، من برای فساد ،من برای مفسده ،من برای ظلم و ستم و خونریزی و ریاست قیام نمی کنم هیچکدام از اینها به قیام سیدالشهدا ارتباط ندارد بلکه قیام حسین تماما جنبه مثبت دارد اننی خرجت لطلب الاصلاح فی امة جدی رسول الله آقا امام حسین می فرماید:من می روم تا امت نبوی و جامعه نبوی را اصلاح کنم.
مگر فساد جامعه نبوی آن روز چه بود که حسین بن علی را به قیام وا داشت؟
مردم آن روز آیا نماز نمی خواندند؟ مردم نماز می خوانند،مردم اهل نماز بودند ،نماز حسابی می خواندند،اهل نافله بودند.
آیا مردم آن روزه نمی گرفتند؟ مردم آن روز روزه می گرفتند.
آیا مردم آن روز قرآن تلاوت نمی کردند؟مردم آن روز قرآن می خواندند،خیلی ها آن روز حافظ قرآن بودند.
آیا مردم آن روز حج نمی کردند؟چرا مردم آن روز حج می کردند حتی خود آقا امام حسین از میان حاجی های دور کعبه به سوی کربلا حرکت می کند مردم در حج بودند.
پس فساد آن روز چه بود که امام حسین را وادار کرد که قیام کند؟
قیام امام حسین برای این بود که امامت از جامعه رخت بر بسته بود ولایت ائمه ازبین رفته بود،حاکمیت جامعه اسلامی به دست یک فرد ظالم ضد دین افتاده بود.
امام حسین قیام کرد تا ولایت و امامت را زنده کند.در تاریخ آمده است همه یاران اباعبدالله با تمام وجود در خدمت ولی حق بودند یعنی باید درس ولایتمداری را از عاشورا بگیریم یاران حسین بن علی تا زمانی که زنده بودند اجازه ندادند که حضرت امام حسین وارد میدان شود اگرچه می دانستند همه آنها حتی خود امام حسین هم کشته خواهد شد.
خود امام حسین در شب عاشورا خبر شهادت خود و یارانش را می دهد اما تا زنده بودند ولی حق را تنها نگذاشتند همه سفارش ولی حق را می کردند وقتی امام حسین فرمودند: همه فردا کشته می شوید هرکسی می خواهد برود از تاریکی شب استفاده کند و از صحرای کربلا و میدانو معرکه جنگ خارج شود یک وقت زهیربن قین بلند شد گفت:بخدا سوگند دوست دارم کشته شوم سپس زنده شوم دوباره کشته شوم تا هزار مرتبه اینگونه کشته شوم خداوند به این وسیله جان شما و این جوانان خاندان شما را سلامت بدارد.
حبیب بن مظاهر وقتی در آخرین لحظه جان دادن مسلم بن عوسجه بالای سر مسلم می رسد مسلم با اشاره انگشت امام خود را نشان می دهد که حبیب بن مظاهر تو را وصیت می کنم تا پای جان از ولی حق حمایت کنید.حبیب گفت بخدا قسم تا پای جان آن حضرت را یاری خواهم کرد.
وقتی به میدان می رفتند شعار ولایتمداری می دادند و رجز می خواندند می گفتند امیری حسین و نعم الامیر ما سرباز ولی حق حسین هستیم و ظهر عاشورا تقاضا می کنند تا نماز را با امام حسین بخوانند نماز جماعت بخوانند که در تاریخ ثبت شود که تا آخرین لحظه به امام خود اقتدا می کنیم و اقتدا کردند.اینقدر وفادار به امام حسین بودند تا اصحاب و یاران زنده بودند اجازه ندادند کسی از بنی هاشم وارد میدان شود.یعنی ما تا زنده هستیم تا ما هستیم ولی حق نباید وارد عرصه و وارد کارزار شود ولی حق نباید هزینه بشود.
آیا مسئولین ما که عاشورا را بر مبنای عملکرد و تفکر خودشان تفسیر و تحلیل می کنند آیا درس ولایتمداری را از یاران حسین بن علی آموختند؟ بگویند که ما باید هزینه بشویم و ولایت هزینه نشود؟ یا رهبری را هزینه می کنند؟
رهبری باید در تمام مسائل اول موضع گیری کند بعد آنها می خواهند موضع گیری کنند.هیج وقت جلوتر از رهبری در مقابل برخی از مسائل موضع نگرفتند.
در بحث مذاکرات همیشه رهبری معظم فرموده بودند:که من به این مذاکرات خوشبین نیستم اما شما می خواهید مذاکره کنید مانع نمی شوم اما بدانید که امریکا بدعهد است.وقتی که برجام به نتیجه نرسید تمام هزینه ها را بر دوش ولی حق رهبری معظم انداختند.
اما امام حسین در شب عاشورا فرمودند :فردا همه کشته می شوید حتی آب را هم تحریم می کنند من بیعت را از شما برداشتم اگر می خواهید جان سالم به در ببرید امشب از تاریکی شب استفاده کنید و بروید ولی اگر سعادت ابدی می خواهید پای رکاب حسین بمانید،به سوی حاکمیت یزید و یزیدیان نروید.
یاران حسین بن علی با اعتماد به امام شان در کنار ولی حق ماندند و جان خود را فدا کردند و در نظام اسلامی باید اینگونه باشد به رهبری معظم اعتماد کنیم که او بیش از همه مصلحت نظام را می داند رهبری معظم در این 6 سال گذشته بارها و بارها فرمودند به امریکا و غرب اعتماد نکنید به سوی غرب و امریکا نروید به سوی غرب و امریکا دست دراز نکنید اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنید اما گفتند : تحریم ها کمر اقتصاد را شکسته باید مذاکره کنیم. که رفتند به برجامی رسیدند که امروز دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور می گوید :ما نبایستی برجام را امضاء می کردیم.
اما امروز دوباره هوس مذاکره کردن چه معنایی دارد؟
دیروز که می گفتید مذاکره کردن با امریکا دیوانگی است بعد ازاینکه به برجام و به تعهدات خود عمل نکردند اما امروز می گویید:ما حاضریم برای رفع مشکلات اقتصادی و پیشرفت کشور با هرکسی بنشینیم این هرکسی چه کسی است مذاکرات قبلی شما چه نتیجه ای داشت؟
اگر منظور شما مذاکره با امریکا است که آن را بایستی نظام تصمیم بگیرد( تکبیرحضار)
شما می خواهید با امریکا مذاکره کنید، امریکا برای ما شرط می گذارد.وزیر خارجه امریکا به صراحت شرط مذاکره با ایران را دست کشیدن از فعالیت های انقلابی مطرح کرد. که ایران باید از مبانی انقلابی خود دست بردارد تا امریکا با ایران وارد مذاکره شود/
امریکا کیه که برای ما شرط بگذارد؟!
متاسفانه عده ای در داخل عامدانه یا جاهلانه در زمین امریکا بازی می کنند.سعی دارند مذاکره با غرب را راه حل تمام مشکلات معرفی کنند در صورتی هدف اصلی غرب از مذاکرات:
 اولا تضعیف اصول انقلابی است.
ثانیا تضعیف موقعیت و جایگاه ایران در میان کشورهای اسلامی است.
ثالثا اجرایی کردن راهبرد تغییر نظام است.
برای همین است رهبری نظام فرمودند:ما مذاکره نمی کنیم و جنگ هم نمی شود.
حتی نباید به اروپا هم اعتماد کرد.اروپا هم قابل اعتماد نیست چون آنها هم کنار امریکا ایستاده اند زمینه فشار بر ما را برای آمریکا مهیا می کنند که متاسفانه برخی در داخل همچان به اروپا خوشبین هستند.
امروز ایران گام سوم کاهش تعهدهای برجامی را می خواهد بردارد اگرچه گام اول و دوم را می توانست محکمتر بردارد اما در همین حد هم دشمنان ما به باور رسیدند که ایران حاضر نیست به هر قیمتی به برجام متعهد باشد به آنها فهماندیم که اگر ما ببینیم شما به تعهدات عمل نمی کنید ما از برجام و تعهدات آن عبور خواهیم کرد.اما باید گام سوم را محکمتر و اثربخش تر برداریم.باید از سانتریفیوژ نسل 6 و 8 استفاده کنیم ،سایت غنی سازی فردو را از فاز تحقیقاتی خارج کنیم و وارد فاز صنعتی و تولید اورانیوم کنیم و دستگاه دیپلماسی ما نباید به لبخندها و مذاکرات تلفنی و وعده های بی پایه غربی اعتماد کند و فکر کند خبری است بعد بیاد به بچه های انقلابی طعنه بزند.
چطور به خودتان جرأت می دهید درباره انقلابیون اینگونه حرف بزنید؟که چرا انقلابیون زیر کولر نشین می خواهند افتخار کشور را تبدیل به سرشکستگی کنند.
شما در این دولت چه افتخاری داشتید که انقلابیون می خواهند آن را ازبین ببرند و سرشکسته تان کنند؟
آیا انقلابیون زیر کولر می نشینند؟ ! انقلابیون اهل مقاومت هستند،در بحبوحه انقلاب شما در امریکا بسر می بردید انقلابیون با دیکتاتور مورد حمایت امریکا مبارزه می کرند.گلوله می خوردند و زندانی می شدند.
در زمان جنگ که زیر سایه غرب بودید و زیر سایه امریکا بودید در آفتاب سوزان جنوب با صدام مورد حمایت امریکا می جنگیدند.(تکبیرحضار)
و زمانی که شما زیر کولر با امریکا به مذاکره نشسته بودید و با جان کری مانند لیلی و مجنون در خیابان های ژنو قدم می زدید انقلابیون ما در عراق و سوریه در مقابل داعش ساخته و پرداخته امریکا می جنگیدند و آنهایی که در داخل کشور بودند خون دل می خوردند و حمایت می کردند.
شما هرچه داردید از انقلابی ها دارید ،هرچه دارید از فرزندان انقلابی دارید،این مقام و منصب را از مجاهدت های فرزندان انقلابی دارید که فرزندان انقلابی باید همت کنند که با تشکیل دولت و مجلس انقلابی بساط کسانی که نمک خوردند و نمکدان شکستند را جمع کنند(تکبیرحضار)
ایستادگی در مقابل دشمن پیام کربلا است .این ایستادگی و مقاومت را باید در مداحی ها و سخنرانی های خود به جامعه انتقال بدهیم باید متن نوحه ها و مداحی ها انتقال پیام مقاومت کربلا باشد که این ایستادگی برای امام حسین و فرزندانش هزینه داشت از تحریم خوردن آب تا شهادت و اسارت هزینه ای بود که امام حسین و یاران و اهلبیتش تحمل کردند اگر حسینی باشیم ما باید هزینه بدهیم و باید هزینه خواهیم داد این مقاومت به احیای هدف حسین و به اصل امامت کمک می کند ما با مقاومت خود امام زمان را کمک می کنیم ما با مقاومت ظهور امام زمان را نزدیک تر می کنیم ما با کمک کردن لبنان و فلسطین و سوریه و یمن و عراق و کشورهای مسلمان، یاران امام زمان را به صورت امت واحده درمی آوریم این مسیری است که رهبری معظم طی می کند و دشمن از آن هراسان است.
مقاومتی که امروز رهبری معظم، با درس عاشورا در جامعه و در کشورهای اسلامی نهادینه کرده است موجب عزت مسلمین و شیعیان شده است که امروز در مقابل دشمنان تسلیم و دست بسته نیستند که هر حرکت و حمله ای از سوی دشمن سر بزند و محکمترو به مراتب سخت تر پاسخ می دهند.
اسرائیل هفته گذشته دو رزمنده جوان حزب الله لبنان را در سوریه به شهادت رساند و حزب الله لبنان در روز روشن با شلیک موشک ضد تانک یک خودروی نظامی رژیم صهیونیستی را منهدم کرد و کل سرنشینان بلندپایه نظامی آنها را کشته و زخمی کرد،وقتی اسرائیل به مرزهای لبنان حمله پهپادی می کند سیدحسن نصرالله اعلام می کند که ارتش اسرائیل منتظر پاسخ ما باشد اما همچنان آنها را منتظر می گذارد که ترس و وحشت همه اسرائیل را فرا گرفته و انتظار این حمله برای مردم اسرائیل کشنده شد و خواب از چشمان آنها گرفته شد تا بجایی که آمریکا تقاضای مذاکره با حزب الله لبنان برای توقف حمله به اسرائیل در ازای توقف تحریم ها علیه حزب الله دارند. که حزب الله پیشنهاد امریکا را رد می کند.
امروز مقاومت یمن با حمله پی در پی پهپادی به تاسیسات نفتی عربستان و سرنگون کردن دو هواپیمای شناسایی امریکا در آسمان یمن توسط سامانه پدافند هوایی انصارالله و تهدید انصارالله به اینکه به هر هدف آمریکا و اسرائیل در دریای سرخ حمله می کنیم کار را به جایی رساند که امریکایی که انصارالله را قبول نداشت تقاضای مذاکره با انصارالله یمن می کند.
این عزت و شجاعت و جرأت از کجا پیدا شده است؟ این درس مقاومت کربلا است که با دم مسیحایی رهبر معظم انقلاب در جوامع سلامی منتشر شد که این شجاعت و مقاومت را با نفس امام راحل قبل از انقلاب دریافت کردیم که قیام 17 شهریور اتفاق افتاد که نماد مقاومت جامعه آن روز مقاومت در مقابل دیکتاتوری و فساد دستگاه حاکمه و نقطه عطف در تاریخ انقلاب بود که مردم آن روز برای مبارزه با ظلم و جور بیدادگری و ستمگری و فقر و فساد و فحشا جان خود را فدا کردند که این روز یعنی 17 شهریور به نام روز شهدا است.
شهدایی که ما مدیون خون آنها هستیم چه آنهایی که قبل از انقلاب برای به ثمر نشستن انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند چه آنهایی که برای حفظ اسلام و انقلاب و مملکت و ولایت فقیه در 8 سال دفاع مقدس جانبازی کردند چه آنهایی که در دفاع از حریم امنیت و حریم حرم اهلبیت جان خود را فدا کردند ما امروز وظیفه داریم اهداف و آرمان آنها را دنبال کنیم اسلام و قران و جمهوری اسلامی را حفظ کنیم اگر خدای ناکرده به وظیفه خودمان عمل نکنیم حافظ دستاوردهای انقلاب و ارزش ها نباشیم،حافظ حجاب و عفاف نباشیم به خون شهدا خیانت کردیم .
وقتی در جلسه رسمی و دولتی در همایش روستایی زنانی را با تاج و نماد کشف حجاب رضاخانی دعوت می کنند جای بسی تاسف دارد که همیشه از بدحجابی و آزادی بی قید و بند زنان در انتخابات به نفع جریان خود استفاده کردند الان هم شروع کردند وگرنه جای سئوال دارد که حضور زنان بدون حجاب شرعی و قانونی در همایش زیرساخت های روستایی علتش چیست؟
آیا این از دستاوردهای دولت در توسعه زیرساخت های روستایی است؟
یا اینکه مشکل اقتصادی و معیشتی و بی بندباری فرهنگی دو کفه ترازو برای براندازی هرنظامی است که به نمایش گذاشته شد.اینگونه حرکت ها چه عمدا و چه سهوا از سوی هرکسی باشد خیانت به خون شهدا و آرمان های امام راحل و مخالفت علنی به دین مبین اسلام است.وقتی در همایش رسمی کشور اینگونه بی حجابی و بدحجابی به نمایش گذاشته می شود چگونه مسئولین شهرستان توریستی ما بتوانند بی بندباری را کنترل کنند؟
وقتی در همایش رسمی کشور با حضور بالاترین مقام اجرایی کشور شاهد اینگونه هنجارشکنی هستیم معلوم است اراده ای برای رفع این بی بندباری ها نیست بلکه خواهان ترویج آزادی بی قید بند هستند که سکوت جامعه اسلامی و سکوت متدینین هم جایز نیست.
شیعیان! مدیون خون کیستید؟
زنده از رقص جنون کیستید؟
کیست تا اسلام را یاری کند؟
حکم حق را در زمین جاری کند؟
شیعه کی تسلیم فحشا میشود

فسق را محو تماشا میشود
شیعیان فرهنگ عاشورا چه شد؟!

پرچم خون رنگ عاشورا چه شد؟!

کیست تا پرچم به دوش خون کشد؟

شیعه را از خواب خوش بیرون کشد

گفت مولا کل ارض کربلا

شیعه یعنی غربت و رنج و بلا

شیعه بی درد، زخم بی نمک

بس کن این یا لیتنا کنا معک!
شیعه و عافیت وامصیبت
دین و اشرافیت وامصیبت
شیعه یعنی تیغ٬ تیغ مو شکاف *
شیعه یعنی ذوالفقار بی غلاف

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
دعوای مهناز افشار و پگاه آهنگرانی بالا گرفت؟ / مصاحبه‌جنجالی‌آهنگرانی/ ماجرای«مهناز»،«پگاه»و«منیژه» سلاخی هم پیاله بعد از پارتی نامتعارف در مشهد + عکس پایت را از گلویمان بردار برادر! امدادگر "مرد" در فوتبال ساحلی بانوان!/ مردان تماشاچی ورزش زنان! + عکس آقای نورمفیدی ! نقل این صحبت ها به ضرر خودتان است+فیلم خوارج زمان فتنه گران 88 هستند که رهبری آنها را باغی و یاغی بر نظام دانستند و آنها را از دایره نظام ساسی کشور خارج دانستند./ خوارج کسانی هستند که عمل نانجیبانه فتنه گران 88 را دیدند و سکوت کردند و هنوز هم محکوم نکردند. خوارج اینها هستند./ با خوارج نامیدن به حسین ،سیدالشهدا را به مسلخ بردند و 72 نفر را قربانی کردند . آقای حق_شناس ، اشتباه سید مناف در سیل گلستان را تکرار نکنید !/ مصوبات کمیته بیوتروریسم راجع به بیماری لکه سفید اجرا شده است یا نه ؟ /اداره کل دادگستری برای حفاظت از بیت المال و حقوق عمومی ۱۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان پول داروی مردم کجاست؟ / نهاله نراقی، شرق، نمکی و هزار و یک سوال بی‌پاسخ! غافلگیر کردن عجیب داماد در روز عروسی توسط عروس! + تصاویر تصادف مرگبار تریلی با مینی‌بوس در کرند/ ۱۳ نفر در آتش‌ سوختند+ تصاویر آغاز رسیدگی به پرونده اخلال در نظام اقتصادی موسوم به « پرهام» از ۷ مهرماه آخرین خبر از جزئیات حادثه در محور گنبدکاووس به اینچه‌برون در استان گلستان/ دادستان گنبدکاووس مسوول ویژه رسیدگی به حادثه مینی بوس شد+فیلم و لیست مجروحان حمید متبسم برای چه ماموریتی به ایران بازگشت؟ +تصاویر درباره هفت ماه مدیریت رئیس جدید دستگاه قضا/ چرا مردم «رئیسی» را باور کرده‌اند؟ تخریب ویلای ۷۰ واحدی در فیروزکوه آخرین خبر از جزئیات حادثه در محور گنبدکاووس به اینچه‌برون در استان گلستان/ دادستان گنبدکاووس مسوول ویژه رسیدگی به حادثه مینی بوس شد سو‌ مدیریت يا سو نیت؟ / ‎در كميسيون صنايع چه مي گذرد؟+سند فرماندهان آمریکایی درباره حاج قاسم چه می‌گویند؟ +عکس و فیلم دقیقا چه اتفاقی افتاده است ؟ آیا ظن حملات بیوتروریستی به مزارع پرورش میگو استان گلستان در دستور کار قرار گرفته است? موضع منفعلانه بنیاد شهید در خصوص حذف نام شهدا از خیابان!/ به وزارت کشور تذکر دادیم! رابطه‌ی «پول خون» مردم ایران و فهرست‌های «تَکراری» انتخاباتی/ چرا اصلاح‌طلبان در برابر پرونده دختر نعمت‌زاده سکوت کرده‌اند؟ به پهلوانان رحم کنید! ‌‌/ مهرعلیزاده: سیف به ورزش زورخانه‌ای لطف کرد که این پست را پذیرفت!/ نقش استاندار سابق در پست بخشی به یک مدیر ممنوع الخروج! سند تلفات سنگین و حیف و میل گسترده ی بیت المال در مرکز ماهیان مولد استخوانی کلمه ی سیجوال استان گلستان+فیلم و عکس رئیس سازمان شیلات ایران جهت رسیدگی به اوضاع پرتنش و پرحاشیه ی شیلات گلستان وارد استان شد استاندار گلستان: ممکن است تا چهار سال دیگر خلیج گرگان کاملاً خشک شود‌ مستنداتی از تبلیغات زودهنگام نامزدهای انتخاباتی در دست داریم/ این مستندات در تایید صلاحیت تاثیر دارد شهردار گرگان جوسازی و فرافکنی نکند و به سوالات مطرح شده شورا جواب کتبی دهد. نام شهدا تحت هیچ شرایطى از معابر و خیابان‌ها حذف نخواهد شد مدیر شبکه 3 انقلابی بود یا انقلابی نما؟!/ نمایش زن دوچرخه سوار بی حجاب در دکور شبکه 3 سیما! + عکس اتفاق خیلی مهمی که آمریکا درباره عمق حمله به عربستان پنهان می‌کند صفار هرندی: باید کسانی وارد مجلس شوند که به فکر معامله‌گری و جیب خود نباشند/ به رئیس‌جمهور می‌گویند فشار بر رهبری را زیاد کنید تا نتیجه دلخواه را بگیریم احتمال لغو سفر روحانی به نیویورک/ ظریف: ویزا نداریم ادامه واکنش نمایندگان مجلس به ادعای کذب خبرآنلاین و برخی نمایندگان در ماجرای دروغ دختر آبی اینجا کارگاه «کبریت سازی » در تبریز میباشد+گزارش تصویری بیش از 600 فعال رسانه‌ای خواستند تا دستگاه قضائی کشور به دروغ پردازی های اخیر خبرآنلاین ورود پیدا کند + اسامی رئیسی با روحانی اتمام حجت کرد +جزئیات ماجرای ضرب و شتم حسن برات شهردار فسا توسط افراد ناشناس چه بود؟ چگونه بفهمیم فردی به شیشه معتادشده است؟ این موشک؛ شمشیری رعدآسا در دست نیروهای مسلح ایران در خلیج فارس است+تصاویر واکنش وزارت کشاورزی به خبر "فساد ۱۰۰۰ میلیارد تومانی" اصلاح‌طلبان از بیانات روز گذشته رهبرانقلاب آزرده خاطر شدند؟! +تصاویر ترس پروانه سلحشوری از اقدام قضایی علیه او/ یک توئیت هم نمی‌توانیم بزنیم؟/ برخورد با من و علی مطهری یعنی برخورد با مجلس! برخی با کج فهمی خود با رفتار خود تحت عنوان آتش به اختیار اقداماتی بر علیه منافع نظام انجام می دهند سخنگوی قوه قضاییه: در خصوص مفقود شدن برادران صدرالساداتی، پرونده‌ای تشکیل نشده و دستور بازداشتی هم از سوی قوه قضاییه صادر نشده است/ بازداشت سه تبعه استرالیایی صحت دارد؛ یکی از این افراد مبادرت به عکسب چرا میخواهید با فراری یان معلوم الحال کمونیست های خلق ترکمن در قائله گنبد همصدا و همنوا شوید؟ حجت الاسلام و المسلمین حسن درویشیان رئیس جدید سازمان بازرسی کل کشورر را بیشتر بشناسید پرونده ای که نام چون پرویز کاظمی, سیدهادی رضوی داماد محمد شریعتمداری، بهروز ریخته‌گران، حسین هدایتی ملقب به عابربانک فوتبال و... به چشم می‌خورد./ جزئیات بیشتر از اتمام حجت رئیسی با روحانی / فسادی که فقط در فیلم‌ها می‌شود دید!!/ این هم از عملکرد آقای رئیسی !! فیلم/ انتقاد مداح اهل‌بیت به پوشش دختر‌ وزیر
آقای نورمفیدی ! نقل این صحبت ها به ضرر خودتان است+فیلم فرماندهان آمریکایی درباره حاج قاسم چه می‌گویند؟ +عکس و فیلم سلاخی هم پیاله بعد از پارتی نامتعارف در مشهد + عکس سو‌ مدیریت يا سو نیت؟ / ‎در كميسيون صنايع چه مي گذرد؟+سند حمید متبسم برای چه ماموریتی به ایران بازگشت؟ +تصاویر آخرین خبر از جزئیات حادثه در محور گنبدکاووس به اینچه‌برون در استان گلستان/ دادستان گنبدکاووس مسوول ویژه رسیدگی به حادثه مینی بوس شد+فیلم و لیست مجروحان آقای حق_شناس ، اشتباه سید مناف در سیل گلستان را تکرار نکنید !/ مصوبات کمیته بیوتروریسم راجع به بیماری لکه سفید اجرا شده است یا نه ؟ /اداره کل دادگستری برای حفاظت از بیت المال و حقوق عمومی آخرین خبر از جزئیات حادثه در محور گنبدکاووس به اینچه‌برون در استان گلستان/ دادستان گنبدکاووس مسوول ویژه رسیدگی به حادثه مینی بوس شد تصادف مرگبار تریلی با مینی‌بوس در کرند/ ۱۳ نفر در آتش‌ سوختند+ تصاویر ۱۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان پول داروی مردم کجاست؟ / نهاله نراقی، شرق، نمکی و هزار و یک سوال بی‌پاسخ! خوارج زمان فتنه گران 88 هستند که رهبری آنها را باغی و یاغی بر نظام دانستند و آنها را از دایره نظام ساسی کشور خارج دانستند./ خوارج کسانی هستند که عمل نانجیبانه فتنه گران 88 را دیدند و سکوت کردند و هنوز هم محکوم نکردند. خوارج اینها هستند./ با خوارج نامیدن به حسین ،سیدالشهدا را به مسلخ بردند و 72 نفر را قربانی کردند . غافلگیر کردن عجیب داماد در روز عروسی توسط عروس! + تصاویر آغاز رسیدگی به پرونده اخلال در نظام اقتصادی موسوم به « پرهام» از ۷ مهرماه پایت را از گلویمان بردار برادر! امدادگر "مرد" در فوتبال ساحلی بانوان!/ مردان تماشاچی ورزش زنان! + عکس دعوای مهناز افشار و پگاه آهنگرانی بالا گرفت؟ / مصاحبه‌جنجالی‌آهنگرانی/ ماجرای«مهناز»،«پگاه»و«منیژه» تخریب ویلای ۷۰ واحدی در فیروزکوه درباره هفت ماه مدیریت رئیس جدید دستگاه قضا/ چرا مردم «رئیسی» را باور کرده‌اند؟