19 شهریور 1398 حجت الاسلام سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد - آخرین اخبار فناوری - اخبار روز سیاسی - اخبار روز گلستان ،

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی

شما در این دولت چه افتخاری داشتید که انقلابیون می خواهند آن را ازبین ببرند و سرشکسته تان کنند؟/ باید درس ولایتمداری را از عاشورا بگیریم

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه 15 شهریور ماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی بخشی از خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد شما در این دولت چه افتخاری داشتید که انقلابیون می خواهند آن را ازبین ببرند و سرشکسته تان کنند؟/  باید درس ولایتمداری را از عاشورا بگیریم

شما می خواهید با امریکا مذاکره کنید، امریکا برای ما شرط می گذارد.وزیر خارجه امریکا به صراحت شرط مذاکره با ایران را دست کشیدن از فعالیت های انقلابی مطرح کرد. که ایران باید از مبانی انقلابی خود دست بردارد تا امریکا با ایران وارد مذاکره شود

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه  15 شهریور ماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی بخشی از خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد

خودم و همه شما نمازگزاران جمعه این هفته  را به تقوای الهی و به مبارزه با نفس اماره و دوری از گناه و نظم در امورات زندگی دعوت و سفارش می کنم.
یکی از نشانه های تقوا و یکی از نشانه های ایمان و مومن بودن، ولایتمداری و تبعیت از ولی امر است این مطلب را از وجود نازنین امیرالمومنین از کتاب قیم نهجش نقل می کنم که فرمودند:وثوق
-- و اعتماد به پیشوا و رهبر اسلامی تبعیت محض از فرامین و منویات ولی امر از جمله ویژگی های اساسی اهل ایمان و وفاداران به ولایت اسلامی،حافظان و ارزش های مکتبی است البته این درس از کربلا است.
ماه محرم که دانشگاه تربیتی امام حسین و کنگره بزرگ اسلامی است باید درس هایی کسب کنیم تا با فرهنگ عاشورا و به هدف قیام کربلا نزدیک تر شویم اینکه در این روزها شور حسینی موج می زند باید با شعور عاشورایی پیوند بخورد زمانی شعور عاشورایی در دل و جان ما حک می شود که ما به دنبال هدف حسین بن علی و انگیزه قیام آن حضرت باشیم که چرا حسین بن علی به سوی کربلا حرکت کرد با وجود اینکه می داند جریان کربلا و قرارگرفتن 72 نفر از یارانش در انبوه جمعیت لشکر یزید شهادت و کشته شدن در راه خدا نتیجه آن خواهد بود اما قیام می کند باوجود اینکه سیاستمداران بزرگ آن عصر مثل ابن عباس ،عبدالله بن جعفر و محمدبن حنفیه حضرت را توصیه به مدارا و مصلحت اندیشی می کردند و توصیه به گوشه گیری می کردند افرادی مثل ام ایمن و ام سلمه حضرت را از این سفر منع می کردند اما حضرت قیام خود را و هدف خود را در وصیت نامه ای اینگونه می فرماید: انّي لم أخرج أشراً ولا بطراً ولا مفسداً ولا ظالماً قیام من جنبه منفی ندارد من برای شرارت ، من برای فساد ،من برای مفسده ،من برای ظلم و ستم و خونریزی و ریاست قیام نمی کنم هیچکدام از اینها به قیام سیدالشهدا ارتباط ندارد بلکه قیام حسین تماما جنبه مثبت دارد اننی خرجت لطلب الاصلاح فی امة جدی رسول الله آقا امام حسین می فرماید:من می روم تا امت نبوی و جامعه نبوی را اصلاح کنم.
مگر فساد جامعه نبوی آن روز چه بود که حسین بن علی را به قیام وا داشت؟
مردم آن روز آیا نماز نمی خواندند؟ مردم نماز می خوانند،مردم اهل نماز بودند ،نماز حسابی می خواندند،اهل نافله بودند.
آیا مردم آن روزه نمی گرفتند؟ مردم آن روز روزه می گرفتند.
آیا مردم آن روز قرآن تلاوت نمی کردند؟مردم آن روز قرآن می خواندند،خیلی ها آن روز حافظ قرآن بودند.
آیا مردم آن روز حج نمی کردند؟چرا مردم آن روز حج می کردند حتی خود آقا امام حسین از میان حاجی های دور کعبه به سوی کربلا حرکت می کند مردم در حج بودند.
پس فساد آن روز چه بود که امام حسین را وادار کرد که قیام کند؟
قیام امام حسین برای این بود که امامت از جامعه رخت بر بسته بود ولایت ائمه ازبین رفته بود،حاکمیت جامعه اسلامی به دست یک فرد ظالم ضد دین افتاده بود.
امام حسین قیام کرد تا ولایت و امامت را زنده کند.در تاریخ آمده است همه یاران اباعبدالله با تمام وجود در خدمت ولی حق بودند یعنی باید درس ولایتمداری را از عاشورا بگیریم یاران حسین بن علی تا زمانی که زنده بودند اجازه ندادند که حضرت امام حسین وارد میدان شود اگرچه می دانستند همه آنها حتی خود امام حسین هم کشته خواهد شد.
خود امام حسین در شب عاشورا خبر شهادت خود و یارانش را می دهد اما تا زنده بودند ولی حق را تنها نگذاشتند همه سفارش ولی حق را می کردند وقتی امام حسین فرمودند: همه فردا کشته می شوید هرکسی می خواهد برود از تاریکی شب استفاده کند و از صحرای کربلا و میدانو معرکه جنگ خارج شود یک وقت زهیربن قین بلند شد گفت:بخدا سوگند دوست دارم کشته شوم سپس زنده شوم دوباره کشته شوم تا هزار مرتبه اینگونه کشته شوم خداوند به این وسیله جان شما و این جوانان خاندان شما را سلامت بدارد.
حبیب بن مظاهر وقتی در آخرین لحظه جان دادن مسلم بن عوسجه بالای سر مسلم می رسد مسلم با اشاره انگشت امام خود را نشان می دهد که حبیب بن مظاهر تو را وصیت می کنم تا پای جان از ولی حق حمایت کنید.حبیب گفت بخدا قسم تا پای جان آن حضرت را یاری خواهم کرد.
وقتی به میدان می رفتند شعار ولایتمداری می دادند و رجز می خواندند می گفتند امیری حسین و نعم الامیر ما سرباز ولی حق حسین هستیم و ظهر عاشورا تقاضا می کنند تا نماز را با امام حسین بخوانند نماز جماعت بخوانند که در تاریخ ثبت شود که تا آخرین لحظه به امام خود اقتدا می کنیم و اقتدا کردند.اینقدر وفادار به امام حسین بودند تا اصحاب و یاران زنده بودند اجازه ندادند کسی از بنی هاشم وارد میدان شود.یعنی ما تا زنده هستیم تا ما هستیم ولی حق نباید وارد عرصه و وارد کارزار شود ولی حق نباید هزینه بشود.
آیا مسئولین ما که عاشورا را بر مبنای عملکرد و تفکر خودشان تفسیر و تحلیل می کنند آیا درس ولایتمداری را از یاران حسین بن علی آموختند؟ بگویند که ما باید هزینه بشویم و ولایت هزینه نشود؟ یا رهبری را هزینه می کنند؟
رهبری باید در تمام مسائل اول موضع گیری کند بعد آنها می خواهند موضع گیری کنند.هیج وقت جلوتر از رهبری در مقابل برخی از مسائل موضع نگرفتند.
در بحث مذاکرات همیشه رهبری معظم فرموده بودند:که من به این مذاکرات خوشبین نیستم اما شما می خواهید مذاکره کنید مانع نمی شوم اما بدانید که امریکا بدعهد است.وقتی که برجام به نتیجه نرسید تمام هزینه ها را بر دوش ولی حق رهبری معظم انداختند.
اما امام حسین در شب عاشورا فرمودند :فردا همه کشته می شوید حتی آب را هم تحریم می کنند من بیعت را از شما برداشتم اگر می خواهید جان سالم به در ببرید امشب از تاریکی شب استفاده کنید و بروید ولی اگر سعادت ابدی می خواهید پای رکاب حسین بمانید،به سوی حاکمیت یزید و یزیدیان نروید.
یاران حسین بن علی با اعتماد به امام شان در کنار ولی حق ماندند و جان خود را فدا کردند و در نظام اسلامی باید اینگونه باشد به رهبری معظم اعتماد کنیم که او بیش از همه مصلحت نظام را می داند رهبری معظم در این 6 سال گذشته بارها و بارها فرمودند به امریکا و غرب اعتماد نکنید به سوی غرب و امریکا نروید به سوی غرب و امریکا دست دراز نکنید اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنید اما گفتند : تحریم ها کمر اقتصاد را شکسته باید مذاکره کنیم. که رفتند به برجامی رسیدند که امروز دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور می گوید :ما نبایستی برجام را امضاء می کردیم.
اما امروز دوباره هوس مذاکره کردن چه معنایی دارد؟
دیروز که می گفتید مذاکره کردن با امریکا دیوانگی است بعد ازاینکه به برجام و به تعهدات خود عمل نکردند اما امروز می گویید:ما حاضریم برای رفع مشکلات اقتصادی و پیشرفت کشور با هرکسی بنشینیم این هرکسی چه کسی است مذاکرات قبلی شما چه نتیجه ای داشت؟
اگر منظور شما مذاکره با امریکا است که آن را بایستی نظام تصمیم بگیرد( تکبیرحضار)
شما می خواهید با امریکا مذاکره کنید، امریکا برای ما شرط می گذارد.وزیر خارجه امریکا به صراحت شرط مذاکره با ایران را دست کشیدن از فعالیت های انقلابی مطرح کرد. که ایران باید از مبانی انقلابی خود دست بردارد تا امریکا با ایران وارد مذاکره شود/
امریکا کیه که برای ما شرط بگذارد؟!
متاسفانه عده ای در داخل عامدانه یا جاهلانه در زمین امریکا بازی می کنند.سعی دارند مذاکره با غرب را راه حل تمام مشکلات معرفی کنند در صورتی هدف اصلی غرب از مذاکرات:
 اولا تضعیف اصول انقلابی است.
ثانیا تضعیف موقعیت و جایگاه ایران در میان کشورهای اسلامی است.
ثالثا اجرایی کردن راهبرد تغییر نظام است.
برای همین است رهبری نظام فرمودند:ما مذاکره نمی کنیم و جنگ هم نمی شود.
حتی نباید به اروپا هم اعتماد کرد.اروپا هم قابل اعتماد نیست چون آنها هم کنار امریکا ایستاده اند زمینه فشار بر ما را برای آمریکا مهیا می کنند که متاسفانه برخی در داخل همچان به اروپا خوشبین هستند.
امروز ایران گام سوم کاهش تعهدهای برجامی را می خواهد بردارد اگرچه گام اول و دوم را می توانست محکمتر بردارد اما در همین حد هم دشمنان ما به باور رسیدند که ایران حاضر نیست به هر قیمتی به برجام متعهد باشد به آنها فهماندیم که اگر ما ببینیم شما به تعهدات عمل نمی کنید ما از برجام و تعهدات آن عبور خواهیم کرد.اما باید گام سوم را محکمتر و اثربخش تر برداریم.باید از سانتریفیوژ نسل 6 و 8 استفاده کنیم ،سایت غنی سازی فردو را از فاز تحقیقاتی خارج کنیم و وارد فاز صنعتی و تولید اورانیوم کنیم و دستگاه دیپلماسی ما نباید به لبخندها و مذاکرات تلفنی و وعده های بی پایه غربی اعتماد کند و فکر کند خبری است بعد بیاد به بچه های انقلابی طعنه بزند.
چطور به خودتان جرأت می دهید درباره انقلابیون اینگونه حرف بزنید؟که چرا انقلابیون زیر کولر نشین می خواهند افتخار کشور را تبدیل به سرشکستگی کنند.
شما در این دولت چه افتخاری داشتید که انقلابیون می خواهند آن را ازبین ببرند و سرشکسته تان کنند؟
آیا انقلابیون زیر کولر می نشینند؟ ! انقلابیون اهل مقاومت هستند،در بحبوحه انقلاب شما در امریکا بسر می بردید انقلابیون با دیکتاتور مورد حمایت امریکا مبارزه می کرند.گلوله می خوردند و زندانی می شدند.
در زمان جنگ که زیر سایه غرب بودید و زیر سایه امریکا بودید در آفتاب سوزان جنوب با صدام مورد حمایت امریکا می جنگیدند.(تکبیرحضار)
و زمانی که شما زیر کولر با امریکا به مذاکره نشسته بودید و با جان کری مانند لیلی و مجنون در خیابان های ژنو قدم می زدید انقلابیون ما در عراق و سوریه در مقابل داعش ساخته و پرداخته امریکا می جنگیدند و آنهایی که در داخل کشور بودند خون دل می خوردند و حمایت می کردند.
شما هرچه داردید از انقلابی ها دارید ،هرچه دارید از فرزندان انقلابی دارید،این مقام و منصب را از مجاهدت های فرزندان انقلابی دارید که فرزندان انقلابی باید همت کنند که با تشکیل دولت و مجلس انقلابی بساط کسانی که نمک خوردند و نمکدان شکستند را جمع کنند(تکبیرحضار)
ایستادگی در مقابل دشمن پیام کربلا است .این ایستادگی و مقاومت را باید در مداحی ها و سخنرانی های خود به جامعه انتقال بدهیم باید متن نوحه ها و مداحی ها انتقال پیام مقاومت کربلا باشد که این ایستادگی برای امام حسین و فرزندانش هزینه داشت از تحریم خوردن آب تا شهادت و اسارت هزینه ای بود که امام حسین و یاران و اهلبیتش تحمل کردند اگر حسینی باشیم ما باید هزینه بدهیم و باید هزینه خواهیم داد این مقاومت به احیای هدف حسین و به اصل امامت کمک می کند ما با مقاومت خود امام زمان را کمک می کنیم ما با مقاومت ظهور امام زمان را نزدیک تر می کنیم ما با کمک کردن لبنان و فلسطین و سوریه و یمن و عراق و کشورهای مسلمان، یاران امام زمان را به صورت امت واحده درمی آوریم این مسیری است که رهبری معظم طی می کند و دشمن از آن هراسان است.
مقاومتی که امروز رهبری معظم، با درس عاشورا در جامعه و در کشورهای اسلامی نهادینه کرده است موجب عزت مسلمین و شیعیان شده است که امروز در مقابل دشمنان تسلیم و دست بسته نیستند که هر حرکت و حمله ای از سوی دشمن سر بزند و محکمترو به مراتب سخت تر پاسخ می دهند.
اسرائیل هفته گذشته دو رزمنده جوان حزب الله لبنان را در سوریه به شهادت رساند و حزب الله لبنان در روز روشن با شلیک موشک ضد تانک یک خودروی نظامی رژیم صهیونیستی را منهدم کرد و کل سرنشینان بلندپایه نظامی آنها را کشته و زخمی کرد،وقتی اسرائیل به مرزهای لبنان حمله پهپادی می کند سیدحسن نصرالله اعلام می کند که ارتش اسرائیل منتظر پاسخ ما باشد اما همچنان آنها را منتظر می گذارد که ترس و وحشت همه اسرائیل را فرا گرفته و انتظار این حمله برای مردم اسرائیل کشنده شد و خواب از چشمان آنها گرفته شد تا بجایی که آمریکا تقاضای مذاکره با حزب الله لبنان برای توقف حمله به اسرائیل در ازای توقف تحریم ها علیه حزب الله دارند. که حزب الله پیشنهاد امریکا را رد می کند.
امروز مقاومت یمن با حمله پی در پی پهپادی به تاسیسات نفتی عربستان و سرنگون کردن دو هواپیمای شناسایی امریکا در آسمان یمن توسط سامانه پدافند هوایی انصارالله و تهدید انصارالله به اینکه به هر هدف آمریکا و اسرائیل در دریای سرخ حمله می کنیم کار را به جایی رساند که امریکایی که انصارالله را قبول نداشت تقاضای مذاکره با انصارالله یمن می کند.
این عزت و شجاعت و جرأت از کجا پیدا شده است؟ این درس مقاومت کربلا است که با دم مسیحایی رهبر معظم انقلاب در جوامع سلامی منتشر شد که این شجاعت و مقاومت را با نفس امام راحل قبل از انقلاب دریافت کردیم که قیام 17 شهریور اتفاق افتاد که نماد مقاومت جامعه آن روز مقاومت در مقابل دیکتاتوری و فساد دستگاه حاکمه و نقطه عطف در تاریخ انقلاب بود که مردم آن روز برای مبارزه با ظلم و جور بیدادگری و ستمگری و فقر و فساد و فحشا جان خود را فدا کردند که این روز یعنی 17 شهریور به نام روز شهدا است.
شهدایی که ما مدیون خون آنها هستیم چه آنهایی که قبل از انقلاب برای به ثمر نشستن انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند چه آنهایی که برای حفظ اسلام و انقلاب و مملکت و ولایت فقیه در 8 سال دفاع مقدس جانبازی کردند چه آنهایی که در دفاع از حریم امنیت و حریم حرم اهلبیت جان خود را فدا کردند ما امروز وظیفه داریم اهداف و آرمان آنها را دنبال کنیم اسلام و قران و جمهوری اسلامی را حفظ کنیم اگر خدای ناکرده به وظیفه خودمان عمل نکنیم حافظ دستاوردهای انقلاب و ارزش ها نباشیم،حافظ حجاب و عفاف نباشیم به خون شهدا خیانت کردیم .
وقتی در جلسه رسمی و دولتی در همایش روستایی زنانی را با تاج و نماد کشف حجاب رضاخانی دعوت می کنند جای بسی تاسف دارد که همیشه از بدحجابی و آزادی بی قید و بند زنان در انتخابات به نفع جریان خود استفاده کردند الان هم شروع کردند وگرنه جای سئوال دارد که حضور زنان بدون حجاب شرعی و قانونی در همایش زیرساخت های روستایی علتش چیست؟
آیا این از دستاوردهای دولت در توسعه زیرساخت های روستایی است؟
یا اینکه مشکل اقتصادی و معیشتی و بی بندباری فرهنگی دو کفه ترازو برای براندازی هرنظامی است که به نمایش گذاشته شد.اینگونه حرکت ها چه عمدا و چه سهوا از سوی هرکسی باشد خیانت به خون شهدا و آرمان های امام راحل و مخالفت علنی به دین مبین اسلام است.وقتی در همایش رسمی کشور اینگونه بی حجابی و بدحجابی به نمایش گذاشته می شود چگونه مسئولین شهرستان توریستی ما بتوانند بی بندباری را کنترل کنند؟
وقتی در همایش رسمی کشور با حضور بالاترین مقام اجرایی کشور شاهد اینگونه هنجارشکنی هستیم معلوم است اراده ای برای رفع این بی بندباری ها نیست بلکه خواهان ترویج آزادی بی قید بند هستند که سکوت جامعه اسلامی و سکوت متدینین هم جایز نیست.
شیعیان! مدیون خون کیستید؟
زنده از رقص جنون کیستید؟
کیست تا اسلام را یاری کند؟
حکم حق را در زمین جاری کند؟
شیعه کی تسلیم فحشا میشود

فسق را محو تماشا میشود
شیعیان فرهنگ عاشورا چه شد؟!

پرچم خون رنگ عاشورا چه شد؟!

کیست تا پرچم به دوش خون کشد؟

شیعه را از خواب خوش بیرون کشد

گفت مولا کل ارض کربلا

شیعه یعنی غربت و رنج و بلا

شیعه بی درد، زخم بی نمک

بس کن این یا لیتنا کنا معک!
شیعه و عافیت وامصیبت
دین و اشرافیت وامصیبت
شیعه یعنی تیغ٬ تیغ مو شکاف *
شیعه یعنی ذوالفقار بی غلاف

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
از جزئیات آتش زدن کتاب علمی پزشکی تا واکنش «حوزه علمیه» بلایی که ویروس کرونا بر سر اقتصاد کشور چین می‌آورد گرگان میزبان پیکر یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس+اعلام برنامه های تشیع و خاکسپاری رهبر معظم انقلاب: حوادث امروز خبر از سر برآوردن یک پدیده‌ی یکتا در جهان امروز خبر میدهد اگر آمریکا "سردار اسماعیل قاآنی جانشین سابق سردار شهید قاسم سلیمانی و فرمانده فعلی نیروی قدس سپاه" را ترور کند ظریف: عامل سقوط هواپیمای اوکراینی در زندان است وزارت ارتباطات! دشمن تا کجای کشور برسد تکانی می‌خورید؟ شاخه‌های استانی جریان چپ برای تحریم خاموش انتخابات به خط می‌شوند گزارشی درباره آخرین اخبار انتخاباتی مجلس/اظهارات شاخدار و بچه گانه مدعیان اصلاحات/جنجال سازی ردصلاحیت شدگان جلسه انتخاباتی با روحانی در سعدآباد صحت دارد؟/ از تائید کانال‌های اصلاح طلب تا تکذیب آشنا/ دولت روحانی رحم اجاره‌ای نبود؟ پیشنهاد نام‌گذاری یک خیابان در تهران به نام سرباز کت و شلواری اسرائیل!/ بازخوانی ماجرایی که در شور تشییع حاج قاسم گم شد +جزئیات امنیت اقتصادی در گرو مبارزه با فساد اقتصادی است/ مسئله مبارزه با فساد اقتصادی یک امر راهبردی است/ مال حرام را از حلقوم حرام‌خواران بیرون بکشیم/ ما این مبارزه خستگی‌ناپذیر و بی‌امان با مفسدان را تا حصول نتیجه ادامه خواهیم داد عجب بی‌پدر و مادرهایی هستند! لپ‌تاپ را دزدیده‌اند، می‌خواهند به جای آن تی‌تاپ بدهند! واکنش «قاسم سلیمانی» به نصب بنر تصاویرش در شهر کلیپ قلمت بشکند ای تاریخ! اگر ننویسی سربازی برای امنیت کشورش تکه تکه شد بیماری کرونا ویروس چیست؟ / علائم و نحوه انتقال بیماری کرونا/ راههای درمان و پیشگیری بیماری کرونا چگونه است یگان سرّی ۹۱۰ جنبش حزب‌الله/ «طلال حمیه» فرمانده یگان ۹۱۰ کیست؟ وارد کردن باندهای جدید آمریکا با هدف ضربه زدن به امنیت و ثبات عراق عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی امروز/ بروید تا زنده بمانید/باید بروی آمریکا!/ ویروس اسرارآمیز بیخ گوش ایران/بهمن عراق/صدور شناسنامه رفاهی ایرانیان/ فتح خون حقوق‌های نجومی از کجا شروع شد؟ + فیلم توصیه‌های خداوند به منتظران فرج را اینجا بخوانید رهبر انقلاب: مردم عراق از شما آمریکایی‌ها متنفّرند، جوان‌های عراق از شما متنفّرند! + فیلم گزارش کدخدایی از روند رسیدگی به پرونده ردصلاحیت‎شدگان با اقدام انقلابی هاشمیان دست سودجویان به اراضی ملی منطقه «ناهارخوران» گرگان کوتاه شد+فیلم ماجرای شایعات مربوط به قاضی سراج؛ از جاسوسی تا اختلاس/ حقوق‌های نجومی از بانک رفاه شروع شد/ بارها به مرگ تهدید شده‌ام بازتاب تظاهرات میلیونی مردم عراق در رسانه‌های جهان واکنش روسیه به تهدید آمریکا درباره ترور سردار قاآنی محمود رضوی: تازه این شروع ثمره خون حاج قاسم است حاشیه‌های جالب و دیدنی از تظاهرات امروز عراق به روایت تصاویر عراق؛ تظاهرات میلیونی عراقی‌ها در بغداد در محکومیت اشغالگری نظامی آمریکا/ مردم عراق: هر مشکلی در عراق است آمریکا در آن دست دارد/ مقتدی صدرخواستار لغو تمام توافقات نظامی با آمریکا شد +فیلم و عکس گالری عکس/عکس شهید سردار سلیمانی | 80 عکس نوشته شهید سردار حاج قاسم سلیمانی برای پروفایل + زندگی نامه شهید سردار سلیمانی انتخاب مجلس 98 استان گلستان/لیست گزینه های نهایی کاندیداتوری مرحله یازدهمین دوره انتخابات مجلس 98 به تفکیک شهرستان ها فیلم/ناگفته هایی از ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از زبان سردار حاجی زاده بودجه 99 و احتمال تغییرات در قیمت بنزین / آیا بنزین ارزان می‌شود؟ جزییات فیلمی که همه دنیا را شوکه کرد! ترور سردار سلیمانی، کدام پروژه؟ / مصطفی تاج زاده در گرگان از چه چیزی رمزگشایی کرد؟ مکتب سلیمانی "رضوان الله تعالی علیه"در طول مکتب اسلام ناب محمدی "صلوات الله علیه"و در اندازه و قواره "یک انسان" کامل است حاشیه های جالب رفتاری قابل تأمل حسن میقانی مسئول حراست شیلات گلستان/ کارمندان شیلات گلستان از مشاهده سایت پایگاه عدالت خواهان ایران منع شدند!! سه توصیه مهم منتشر نشده سردار سلیمانی به جوانان ماجرای انتساب دانشجوی دستگیرشده در آمریکا به نماینده مجلس برنامه اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس 98 چیست؟ روحانی: هیچ نهاد غیر انتخابی در کشور وجود ندارد/ همه باید بدانند که بالاتر از مردم و بالاتر از قانون، هیچ نهادی مقدس نیست./ : باید دستورالعمل رهبری را مبنی بر افزایش قدرت به صورت حساب شده عملی کنیم فرمانده بسیج دارخوین شادگان ترور شد کلیپ ناب دیده نشده از حاج قاسم در حرم رضوی پروژه سپاه‌زدایی حسام‌الدین آشنا مشاور روحانی /علت عداوت تریبون‌های دولت با سپاه چیست؟ «ساغر کسرایی» کیست/ آیا آمریکایی‌ها به دنبال تربیت «مصی علی‌نژاد ۲» هستند؟/ خائنین و مزدوران اجنبی را بهتر بشناسید +عکس و فیلم آیا آیت الله نورمفیدی از سمت نمایندگی ولی فقیه و امامت جمعه ی گرگان به شکلی داوطلبانه کناره گیری خواهد نمود?! لیست ۱۵۹ نفره نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب مشخص شد + اسامی رمزگشایی از رجز عملیات جوانمردانه علیه آمریکا/ غافلگیری جدید برای ارتش تروریست آمریکا چیست؟/ درباره تخصص‌های ویژه فرمانده جدید سپاه قدس چه می‌دانید؟/ چرا سپاه قدس قطعا موفق‌تر از قبل خواهد بود؟! تماس با رئیس قوه قضائیه/ارتباط با رئیس قوه قضائیه آقای رئیسی/سامانه ارتباط با رئیسی قوه قضاییه/ملاقات حضوری با رئیس قوه قضائیه آقای رئیسی/سامانه ارتباط با ریاست قوه قضایی/ ارتباط با آقای رئیسی قوه قضاییه/ملاقات مردمی با رئیس قوه قضائیه آقای رئیسی/ارتباط مردمی با ریاست قوه قضائیه
ماجرای شایعات مربوط به قاضی سراج؛ از جاسوسی تا اختلاس/ حقوق‌های نجومی از بانک رفاه شروع شد/ بارها به مرگ تهدید شده‌ام با اقدام انقلابی هاشمیان دست سودجویان به اراضی ملی منطقه «ناهارخوران» گرگان کوتاه شد+فیلم بیماری کرونا ویروس چیست؟ / علائم و نحوه انتقال بیماری کرونا/ راههای درمان و پیشگیری بیماری کرونا چگونه است حاشیه‌های جالب و دیدنی از تظاهرات امروز عراق به روایت تصاویر پیشنهاد نام‌گذاری یک خیابان در تهران به نام سرباز کت و شلواری اسرائیل!/ بازخوانی ماجرایی که در شور تشییع حاج قاسم گم شد +جزئیات واکنش روسیه به تهدید آمریکا درباره ترور سردار قاآنی کلیپ قلمت بشکند ای تاریخ! اگر ننویسی سربازی برای امنیت کشورش تکه تکه شد اگر آمریکا "سردار اسماعیل قاآنی جانشین سابق سردار شهید قاسم سلیمانی و فرمانده فعلی نیروی قدس سپاه" را ترور کند یگان سرّی ۹۱۰ جنبش حزب‌الله/ «طلال حمیه» فرمانده یگان ۹۱۰ کیست؟ ظریف: عامل سقوط هواپیمای اوکراینی در زندان است واکنش «قاسم سلیمانی» به نصب بنر تصاویرش در شهر از جزئیات آتش زدن کتاب علمی پزشکی تا واکنش «حوزه علمیه» عراق؛ تظاهرات میلیونی عراقی‌ها در بغداد در محکومیت اشغالگری نظامی آمریکا/ مردم عراق: هر مشکلی در عراق است آمریکا در آن دست دارد/ مقتدی صدرخواستار لغو تمام توافقات نظامی با آمریکا شد +فیلم و عکس شاخه‌های استانی جریان چپ برای تحریم خاموش انتخابات به خط می‌شوند توصیه‌های خداوند به منتظران فرج را اینجا بخوانید عجب بی‌پدر و مادرهایی هستند! لپ‌تاپ را دزدیده‌اند، می‌خواهند به جای آن تی‌تاپ بدهند! گزارش کدخدایی از روند رسیدگی به پرونده ردصلاحیت‎شدگان حقوق‌های نجومی از کجا شروع شد؟ + فیلم عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی امروز/ بروید تا زنده بمانید/باید بروی آمریکا!/ ویروس اسرارآمیز بیخ گوش ایران/بهمن عراق/صدور شناسنامه رفاهی ایرانیان/ فتح خون وارد کردن باندهای جدید آمریکا با هدف ضربه زدن به امنیت و ثبات عراق