18 مرداد 1394 اخبار روز سیاسی - جریان فتنه - یادداشت ،

رفتار کبک گونه برخی فعالان سیاسی ترکمن

رفتار کبک گونه برخی فعالان سیاسی ترکمن

به گزارش عدالت خواهان گلستان"پس برگزاری اردوی ظاهرا فرهنگی دست اندرکاران سایت الکامیز در روز جمعه هفته گذشته به بهانه هشتمین سال فعالیت آن که با حضور جمعی از فعالان ترکمن ، علی یازرلو مدیرکل روابط عمومی استانداری و عبدالسلام مهیمنی ، علی نصیبی مشاورجوان و ارازمحمد سارلی رابط استاندار گلستان در جنگل النگدره گرگان ، این پایگاه خبری با انتشار مطلبی با عنوان " خودستایی افراطی در جشن 8 سالگی سایت الکامیز / حضور روابط عمومی و مشاوران استاندار گلستان چه معنایی دارد !!" به نقد برخی موارد قابل توجه و مطرح شده در این نشست سیاسی پرداخت .

از آنجایی که مطلب فوق الذکر علیرغم اختصار و صرفا اشاره گذرای خود به برخی مسائل ، نقاط حساسی را نشانه رفته بود با عکس العمل شدید ظاهری و پنهان برخی حاضران در آن محفل روبرو گردید که در تندترین واکنش ظاهری به آن نوشته ، لطیف ایزدی مدیر سایت الکامیز در مطلبی با عنوان " جوابیه اولکامیز به گلستان ما / با تخریب ، زنده اید " به بیان نکات خوب و ارزشمندی ( ! ) پرداخت که ذیلا برخی از این نکات و ماهیت و عمق آنها را بررسی می کنیم .

مشتی نمونه خروار از کاری غیر قابل انکار

قبل از ورود به بحث اصلی و برای آشنایی بیشتر و بهتر مخاطبین به یادآوری و بررسی چند نوشته و مطلب موجود در سایت الکامیز و به قلم هیئت تحریریه آن پرداخته می شود :

** لطیف ایزدی مدیر سایت الکامیز با انتشار مطلبی با عنوان " سخنی صریح با نورمفیدی " در تاریخ 2 آبان 92 در سایت خود ، به تهدید رسمی و گرو کشی علنی نسبت به آیت الله نورمفیدی می پردازد و در بخشی از این نوشته صراحتا می گوید : " حاج آقای نورمفیدی الان وقتش است که شما برادری خود را به ترکمنها ثابت بکنید چون سی سال است از مردم ترکمن رای گرفتید و نماینده شده اید و حالا در مقابل خواست به حق و قانونی آنها کوتاهی نکنید و از خواست آنها بصورت قاطع وعلنی حمایت کنید چون اکثر ترکمنها اصلاح طلب و از خط خود شما هستند . وگرنه در انتخابات آینده چون و چرا و اما واگر زیاد خواهد بود و برای موقعیت شما مناسب نخواهد بود. "

اینکه می گویید " از خواست ترکمن ها بصورت قاطع وعلنی حمایت کنید وگرنه در انتخابات آینده چون و چرا و اما و اگر زیاد خواهد بود و برای موقعیت شما مناسب نخواهد بود . " ، یعنی چه ؟ . آیا این جمله معنایی به جز تهدید رسمی و علنی نماینده ولی فقیه در استان دارد ؟

** لطیف ایزدی مدیر سایت الکامیز با انتشار مطلبی با عنوان " سخنی صریح با استاندار گلستان " در تاریخ 26 دی ماه 92 در سایت خود ، سهم خواهی افراطی قومی مد نظر خود در طول چندین ماه را به نهایت می رساند و معادل وزن قوم ترکمن از وی مسئولیت و منصب مطالبه می کند و در ادامه همین سیاق نا صواب خود با انتشار مطلبی با عنوان " آقای فضیلت ، لطفا بخوانید ... " در تاریخ 12 مرداد ماه 93 در سایت خود ، همین خواسته افراطی را از مدیر کل ارشاد گلستان مطرح نموده و به جای وی برای 6 شهرستان مدیر فرهنگ و ارشاد منصوب می نماید و در گذشته و یا آینده نیز برای سایر ادارات کل و سازمان های استان خط و نشان کشیده و یا خواهد کشید .

** رشید نافعی از اعضای اصلی هیئت تحریریه سایت الکامیز در مطلبی با عنوان " نامه ای به یک دوست " پس از حقیر و رذیله خواندن تلاش برای رسیدن به یک منصب و پست در این حکومت ، از اضطرابی عظیم تر حرف به میان می آورد و خود را برای فردایی مهم تر مهیا می سازد که آن موعود مطلوب ، فردای پس از تغییر نظام اسلامی است . و در سایر نوشته هایش مطلوب مد نظر خود را خودمختاری قوم ترکمن با استانداری ترکمن و ... ترسیم می کند .

این در حالی است که همین فرد به ظاهر تحصیل کرده برای رسیدن به یک پست و منصب حداقلی در دولت روحانی ، سیمکارت برخی مسئولین را سوزانده و پاشنه درب اتاق برخی دیگر را از جای در آورده است .

** امان محمد خوجملی تحلیل گر ارشد (!) سایت الکامیز با مدرک سیکل و شغل شریف کشاورزی در یادداشتی با عنوان " کجی و ناراستی از نوعی دیگر " که در تاریخ 10 اسفند ماه 92 در این سایت انتشار یافته ، به برخی اصول فقه و مذهب تشیع می تازد و با طعن و کنایه به برخی عقاید اساسی این مذهب ، شیعیان را افرادی به ظاهر مسلمان ، خلافکار و دروغگو معرفی می کند .

وی در بخشی از نوشته خود این گونه می آورد : " من از بعضی ها شنیده ام که گفته می شود در فقه یک اصلی است به نام « توریه » که در بعضی مواقع دروغ را توجیه می کند و یک اصلی هم هست بنام « تقیه » یعنی پنهان کردن عقیده . من نمی دانم این اصول یاد شده در فقه اصل سنت هم وجود دارد یا نه ؟ ولی گفته می شود در میان شیعیان متداول است . اگر اینطور پیش برویم ما در آینده با انسان هایی روبرو خواهیم شد که ظاهر مسلمان با باطنی خلافکار و دروغگو . در واقع همین الان هم هستیم . و جای قائده و استثنا عوض شده است . "

چرا و چطور شخصی چون خوجملی به خود جرات می دهد با این سطح تحصیلات پایین کلاسیک در خصوص مسائل مهم فقهی و دینی نظر بدهد ، آن هم نه فقه اهل سنت بلکه فقه شیعه و سر انجام با دوختن کلی مهملات و آسمان و ریسمان کردن نتیجه بگیرد که شیعیان افرادی به ظاهر مسلمان ، خلافکار و دروغگو هستند .

  ** امان محمد خوجملی همان تحلیل گر ارشد (!) سایت الکامیز با مدرک سیکل و شغل شریف کشاورزی در مطلب دیگری با عنوان " جایگاه قدرت و اقتدار " که در تاریخ 2 تیر ماه 93 در سایت الکامیز انتشار یافته ، به ارائه تحلیلی آبکی در خصوص مسائل عراق می پردازد و در ادامه با اشاره با اشتباهات نوری مالکی در هدایت حوادث عراق ، عملکرد موفق داعش ، نقش آیت الله سیستانی ؛ ناکارآمدی و ضعف حکومت دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران را نتیجه می گیرد و از بی اعتمادی مردم به نظام و پشت کردن آنان به حکومت و ولایت فقیه سخن می راند .

وی در بخشی از نوشته خود این گونه می آورد : " از زمان پیروزی انقلاب حدود 35 سال می گذرد و هنوز معلوم نیست قدرت و اقتدار معنوی روحانیت به مانند قبل از انقلاب باشد . چون ترکیب قدرت معنوی روحانیت با قدرت سیاست و بعضی ناکامی ها در عرصه های اجرایی و مدیریتی و انحصار گرایی ها ییکه در بعضی زمینه ها بوجود آمده ، این مقبولیت عمومی را خدشه دار کرده است . و به همین خاطر گفته می شود دین خوب است به شرطی که در دست افراد خوب و با سواد و عاقل باشد ، اگر دین به دست افراد متعصب ، تندرو و بی سواد و کم عقل یا بی عقل واحساساتی بیفتد می تواند به جای همبستگی و آبادانی تفرقه ویرانی ببار آورد."

** ( ا م ب ) دیگر نویسنده سایت الکامیز در حالیکه به عنوان رابطی بین شورای شهر گنبد و این سایت به ایفای نقش می پردازد که فقط انعکاس بخشی از رفتار و عملکرد نادرستش تحت عنوان " وقوع اخاذی سیاسی در گنبد ؛ تشنگان قدرت قدرت مراقب باشند " در ماه های اخیر در سایت های محلی منتشر شده است که برای آشنایی اجمالی با وی کفایت می کند .

آنچه تا کنون ذکر شد فقط چند مثال کوچک از عملکرد محتوایی سایت الکامیز بود ، اگر چه به مثابه " العاقل یکفیه الاشاره " یا مثال مشهور " در خانه اگر کس است ، یک حرف بس است " ، بقیه موارد متعدد و متکثر این دست مطالب آلوده و منحرف این سایت بماند و این مشتی نمونه خروار از کاری غیر قابل انکار بود و اگر در طول هشت سال فعالیت این سایت اگر همین طور موشکافانه بررسی کنیم معلوم نیست به چه چیزهایی برسیم.

تهدید آیت الله نورمفیدی یا نقد عملکرد وی

آقای ایزدی در حالیکه که شما آیت الله نورمفیدی را مطابق آنچه که ذکر شد رسما تهدید کردید و برای انتخابات خبرگان بعد علیه وی گرو کشیدید ولی ما فقط چند نقد کوتاه مطرح کردیم . اینکه ما می گوییم سخنی با خطیب جمعه گرگان، بخاطر اینست که وقتی علی مطهری در حضور وی در مصلی گرگان و در مراسم گرامیداشت مرحومان سانحه یاک 40 ، ولایت فقیه و رهبری را قابل نقد می داند ولی ایشان در خطبه های نماز جمعه از نقد تیم مذاکره کننده هسته ای بر می آشوبد و منتقدان را بی منطق و دلواپس بیهوده لقب می دهد.

یا اینکه در مراسم جشن 24 خرداد در حالی کواکبیان در حضور وی دم از رفع حصر سران فتنه می زند که رهبر معظم انقلاب بر ماندگاری حوادث فتنه 88 و حماسه 9 دی در تاریخ انقلاب تاکید دارد ولی ایشان نه تنها به صراحت موضع نمی گیرد و محکوم نمی کند بلکه با حضور و سکوت خود به منزله نمایندگان دولت در استان رفتار می کند نه نماینده ولی فقیه .

آن تهدید و گرو کشی شما علیه آیت الله با نقد ما به 2 سخن و 2 رفتار وی ، تفاوتی ماهوی به فاصله زمین تا آسمان دارد . اگرچه سایر موارد مطرح شده از سوی گلستان ما نسبت به عملکرد وی صرفا جنبه نقد دارد نه تهدید و تخریب و سهم خواهی مانند الکامیز .

پاک کردن سوابق ستاد خلق ترکمن ، آب در هاون کوبیدن است

حوادثی مانند تسخیر لانه جاسوسی ، کودتای نوژه ، غائله کردستان ، جنگ تحمیلی ، واقعه طبس ، غائله منافقین ، جنگ گنبد ، غائله 13 آبان 76 قم منتظری ، کودتای 18 تیر 78 ، فتنه سال 88 و ... بخش های مهمی از تاریخ انقلاب اسلامی اند که باید همواره از آنها برای آینده نظام و انقلاب عبرت و درس گرفته شود .

گرامیداشت هایی نظیر سوم خرداد ، هفته دفاع مقدس ، هفته دولت ، هفته بسیج ، دهه فجر ، 13 آبان ، 9 دی ، 22 بهمن و ... برای زنده نگه داشتن یاد و خاطرات این رویدادهای مهم در تاریخ انقلاب و نظام اسلامی اند .

ذکر تاریخ و سوابق غائله آفرینان جنگ گنبد مانند ذکر تاریخ و سوابق فتنه گران در سال 88 است که هر دو در ذهن و تاریخ انقلاب باقی مانده است ، کسانی که بنا به همه شواهد و قرائن موجود به دنبال تغییر نظام و سرنگونی انقلاب اسلامی بوده اند . حال شما حق دارید با چشم پوشی بر هر دو غائله و فتنه ، ما را کاسب کار معرفی کنید .

اگر چه آقای ایزدی در حالی دم از " به تاریخ پیوستن جنگ گنبد " می زند که بخشی از رفتار و عملکرد رسانه ای آشکار یا پنهان آنان در طول این سالها ، به مثابه رفتار نسل سوم ستاد خلق ترکمن به شیوه ای مدرن و امروزین بوده است . آنجا که کانون فرهنگی و سیاسی خلق ترکمن  اعلام داشته که در راستای " مبارزه برای تغییر جمهوری  اسلامی ایران " فعالیت می نماید و برخی گفتار و نوشتار الکامیز موید همین تقید به مرام ستاد خلق است .

ترکمن صحرا امن ترین نقطه ایران است اگر شما بگذارید

بله . ما هم معتقدیم که ترکمن صحرا امن ترین نقطه ایران است ولی اگر امثال شماها بگذارید . شما جمع محدودی که خود را تحت عنوان فعالان سیاسی و اجتماعی قوم ترکمن معرفی می کنید در حالیکه هیچ گونه نمایندگی از سوی علما ، نخبگان و مردم شریف قوم ترکمن ندارید ( که حتی در میان نزدیکان و فامیل خود نیز فاقد حداقل محبوبیتید ) و فقط رای این قوم نجیب و سکوت و حجب و حیای علما و نخبگان آن را بهانه ای برای رسیدن به مطامع پست و حقیر شخصی و فامیلی و حزبی خود قرار داده اید .

ضمن اینکه حساب شخصیت های مقبول ، موجه ، متعهد و انقلابی ترکمن ، کاملا از امثال شما سواست .

شماهایی که پرچم حمایت از دولت تدبیر و امید را فقط به اندازه رسیدن به منافع و مطامع شخصی تان بالا می برید و در ماجراهای تهدید کردن آیت الله نورمفیدی و استاندار نشان دادید که اگر منافع مورد نظر حاصل نشود چنگ و دندان نشان می دهید .

مثال این تعداد از فعالان سیاسی مدعی ترکمن همان مثال مشهور کبک است که سر خود را در زیر برف پنهان می کند به خیال اینکه هیچکس او را نمی بیند اینها هم فکر می کنند در این دنیای وانفسای سیاست هر چه که اینها در الکامیز بگویند همه باور می کنند و کاری با بقیه حرف ها و کارهایی که در جاهای دیگر می گویند و می کنند ، ندارند . نه دوستان سرتان را از زیر برف الکامیز در بیاورید و با چشمان باز حرف بزنید و ببینید چکاره اید .

8 سال فعالیت رسانه ای دریغ از حل 8 مشکل از مردم ترکمن

هیئت مدیره الکامیز که مدعی است پیگیر مطالبات ترکمن ها از باب حقوق شهروندی است که این هم فقط یک شعار برای فریب عوام الناس بوده و در واقع مطالبه برای حقوق خود و نزدیکان است نه عموم مردم قوم ترکمن .

الکامیز در حالی 8 سالگی اش را جشن گرفت که در طول 8 سال فعالیت خود حتی 8 خبر یا گزارش از مشکلات گسترده و عدیده مردم قوم ترکمن در شهرها و روستاهای مختلف ترکمن نشین منتشر نکرده است چه برسد به پیگیری برای حل مشکلات آنان .

آنچه از فعالیت این سایت در طول این سالها بخصوص چند سال اخیر مشهود بوده ، دامن زدن به مسائل افراطی سیاسی قومی تحت عناوین مختلف برای رسیدن به منافع و مطامع افراد خاص بوده است که نمونه های کاسب کاری آنان در صدر این نوشته ذکر گردید .

گلستان ما را با خود اشتباه نگیرید ، گلستان ما گلستان ماست

مدیر سایت الکامیز در حالی گلستان ما را محکوم به عدم همراهی با دولت تدبیر و امید حمایت از آن می کند که :

اولا : خود سایت الکامیز تا قبل از اردوی  روز جمعه گذشته هیچ همراهی موثر و مفیدی با هیچ یک از مسئولین و مدیران دولت تدبیر و امید در استان و شهرستان ها نداشته است که خبر آن در سایتش منتشر کرده باشد .

ثانیا : همراهی حداقلی سایت الکامیز با دولت روحانی در استان گلستان به اندازه رسیدن به منافع و تمنیّات شخصی و فامیلی محدود و علی الخصوص در حوزه سیاسی و مالی بوده است . و هر مسئولی هم که در مقابل خواست انان مقاومت کرده مثل رئیس شورای شهر آق قلا در خصوص مراسم مختومقلی فراغی ، وی رسما تهدید کرده اید که ما علیه تو کار خبری و رسانه ای می کنیم .

ثالثا : مگر در طول 7 سال گذشته از عمر سایت الکامیز که در دولت احمدی نژاد بود شما از دولتهای نهم و دهم و مدیران و مسئولا آن در استان حمایت کردید یا اینکه همواره نه علیه دولت وقت ، بلکه علیه نظام و انقلاب اسلامی به تخریب و سیاه نمایی اشتغال شدید داشته اید .

رابعا : گلستان ما این افتخار را دارد که در طول دو و نیم سال فعالیت خود ، ثبات رای و استقلال خود را با عملکردش اثبات کند آنجا که در اواخر دولت دهم و در یکسال اول دولت روحانی به نقد افراد و دستگاه های زیادی منتسب به جریانات اصولگرا و ارزشی پرداخته است . نقد مواردی از عملکرد مهندس قناعت ، نقد ارشاد گلستان در زمان دکتر منتظری ، نقد سازمان تبلیغات استان در زمان ولی نژاد ، نقد اداره کل بنیاد شهید و ایثارگران گلستان ، نقدهای مکرر به نمایندگان استان و ... ؛ اگر شما ها ندیدید و نخواستید ببینید مقصر خودتان هستید .

خامسا : گلستان ما این ادعا را با جرات اعلام می کند معادل همه رسانه های استان ( چه مکتوب و چه مجازی ) در حمایت و بیان عملکرد دولت تدبیر و امید در استان گلستان و در همه شهرستان ها اقدام نموده است که اخبار و گزارشات آن به صورت روزانه در این پایگاه خبری تحلیلی دسترس است .

سادسا : این چه انتظار بیجا و بی منطقی است که لطیف ایزدی از یک رسانه مستقل و موثر ارزشی و انقلابی استانی دارد که چرا با دولت اعتدال ( بخوانید اصلاحات 2 ) مطابق میل وی همراهی نمی کند و به انتقاد از آن می پردازد . باز هم گلستان ما این ادعا را با جرات مطرح می کند ضمن داشتن بیشترین تعاملات با استانداری گلستان و سایر مجموعه ها ، به شکل و شیوه مد نظر خود از دولت یازدهم و استاندار گلستان و ادارات کل و ... حمایت کند نه آنطوری که ایزدی دوست دارد .

تاسعا : بنا بر ضرب المثل مشهور " کافر همه را به کیش خود پندارد " ، گلستان ما را با خود اشتباه نگیرید ، گلستان ما مانند الکامیز نیست که با هر بادی به سمتی متمایل شود ، حال چه این باد سیاسی باشد یا اقتصادی ؛ بهاری باشد یا پاییزی ؛ اصولگرایی باشد یا اصلاح طلبی و ... ، گلستان ما گلستان ماست .

گلستان ما بدل کیهان است و فرامرز گلستانی بدل شریعتمداری

این مقایسه آقای ایزدی نیز از 2 منظر قابل ارزیابی است :

نگاه اول : به لحاظ جایگاهی ، گلستان ما کجا و کیهان کجا ؟ فرامرز کجا و حاج حسین کجا ؟ که اینها اصلا قابل قیاس با هم نیستند . کیهان و شریعتمداری به نقش آفرینی جهانی در حمایت از امام و انقلاب و رهبری مشغولند و گلستان ما و گلستانی باید با امثال شما کل کل کنند .

نگاه دوم : به لحاظ رویکردی ، این افتخاری برای گلستان ما و فرامرز است که در مسیر و راه کیهان و حاج حسین گام بردارند . چون کار حداقلی کیهان و آقای شریعتمداری بر آشفتن خواب دشمنان نظام و انقلاب و بر ملا کردن توطئه و دسایس آنهاست .

حال اگر گلستان ما و گستانی در سطحی کوچک تر و به میزانی محدود تر در این راه قدم برداشته باشند ، بسیار ارزشمند خواهد بود که توانسته است نقشی مشابه ( اگرچه حداقلی ) ، در مواجهه با دشمنان ، مخالفان و منتقدان نظام و انقلاب در استان داشته باشد .

حرف آخر

اگرچه در خصوص سایت الکامیز و دست اندرکاران آن ، فعالیت و سوابق آنان حرف برای گفتن بسیار است ولی فعلا به همین میزان بسنده می شود و در صورت نیاز در آینده بدان پرداخته خواهد شد .

حرف آخر اینکه ، گلستان ما در مسیر مستقیم انقلاب اسلامی با تبعیت از ولایت مطلقه فقیه حرکت می کند و هیچ حزب و گروه و فرقه و دسته ای برایش اصالت ندارد ، مگر در مسیر و چهارچوب ذکر شده باشد .

آنچه مهم است حرکت در مسیر اصول و ارزش های نظام و انقلاب اسلامی و پیروی از رهبر معظم انقلاب به عنوان وی امر مسلمین جهان است که عملکرد این پایگاه خبری تحلیلی به خوبی گواه این مدعاست هر چند بدخواهان نخواهند .

مخاطب این حرف نه فقط لطیف ایزدی و الکامیز بلکه همه دوستان و همکاران و سایر رسانه ها و عموم مردم و مسئولین و مخاطبین گرامی این پایگاه خبری تحلیلی هستند ./ فرامرز گلستانی

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
خواجه
  • 1393/5/17 - 21:24:26

آقای خادملو قلبا دوستت داریم شما سرباز واقعی هستید که در اول خط مبارزه حقیقی و واقعی با فاسدها هستید

قلیچ
  • 1393/5/17 - 20:40:40

شما چرا اینها را بزرگ می کنید ؟ ما مردم ترکمن صحرا اینها را بیشتر از شما می شناسیم . اینها برای ما قوم ترکمن چکار عملی کردند؟ فقط یک مورد را بگویند ما هم به همین یک مورد قانع میشویم واقعا دست شما درد نکند که در عمل از حق ما مردم چه ترکمن و چه فارس و بلوچ دفاع می کنید.

میهمان
  • 1393/5/17 - 13:56:56

سارلی در یابید پیچده است.با کدام ظرفیت رابط شد؟

عبدالجلال جاور
  • 1393/5/15 - 21:26:53

این نظر شخصی بنده است :
همیشه تعداد اندکی افراد مغرور و منفعت طلب ، هزینه های سنگینی را برای قوم بزرگ و نجیب ترکمن تحمیل کرده اند .
این مقایسه شما که دست اندرکاران اندک و افراطی سایت اولکامیز را نسل سوم ستاد خلق ترکمن دانسته اید تقریبا مطلب بجایی است .
هسته اصلی ستاد خلق ترکمن هم تعداد اندکی تندرو بودند که اوایل انقلاب با راه اندازی جنگ گنبد هزینه ای سنگین و غیر قابل جبران به قوم ترکمن وارد کردند و امروز هم تعداد اندکی افراطی سیاسی در سایت الکامیز با ادامه همان راه ، دارند برای قوم ترکمن هزینه ایجاد می کنند .
جالب اینجاست که هر دوی اینها هیچ پشتوانه و مقبولیت مردمی ندارند و می خواهند با زور خود را نمایندگان و بلندگوی قوم ترکمن جا بزنند .
البته علما ، دانشجویان ، جوانان و حتی بسیاری از مردم قوم ترکمن بخوبی اینها را می شناسند و به اینها و حرف های بی منطق شان بی اعتنایی می کنند .
امیدوارم این تعداد قلیل از این راه و شیوه نادرستی که در پیش گرفته اند دست بردارند و به فکر توسعه و آبادانی ترکمن صحرا و حل مشکلات مردم و جوانان باشند .
جاور

کر
  • 1393/5/15 - 21:27:25

الکامیز فقط به ایجاد جنجال و دامن زدن به بازی های سیاسی در ترکمن صحرا دست می زند و از این راه می خواهد سایت خود را در عرصه نگه داشته باشد.
مسئولین آق قلا به جز عده ای کوچک از مصاحبه با این سایت خودداری می کنند.
نمونه بارز آن دعوای شدید اسماعیلی رئیس شورای اسلامی شهر آق قلا در روز مراسم بزرگداشت مختومقلی و ... می باشد.
نکته بسیار جالبی که گلستان ما به آن اشاره کرد این است که اولکامیز به درد دل مردم و حل مشکل آنها و پیگیری مطالبات مردم نمی پردازد و فقط قصد در ایجاد بحث های سیاسی که باعث ایجاد تنش خواهد شد فعال است.
انشاء ا... هیئت تحریریه اولکامیز هدایت شوند.
از خوانندگان هم تقاضا می کنم که قلم این افراد را حرف دل ما تلقی نکنند و راه اکثر ترکمن ها را از آن جدا کنند

احمد کاکا
  • 1393/5/16 - 14:00:02

ما جوانان ترکمن نخواهیم گذاشت بنام ترکمن تیشه به ریشه ترکمنان بزنند ما هستیم اینبار زمان انقلاب نیست همه چشم وگوششان باز شده است

کمی
  • 1393/5/15 - 21:40:39

به خدا دل افراد سایت اولکامیز و امثال سارلی به حال مردم نمی سوزد فقط به فقط از ما ترکمن ها هنگام تبلیغات استفاده ابزاری می کنند .
منطقه ترکمن صحرا حدود 500 شهید داد اینها تا این لحظه با کدامشان دیدار و گفتگو کردند ؟
اینها با ضد انقلابهای فراری جنگ گنبد که به اروپا فرار کردند محبت و عنایت دارند نه به ترکمن منطقه .

دیدگاه شما :
دستگیری روح الله زم مدیر کانال تلگرامی آمد نیوز همچنان در صدر اخبار رسانه‌های جهان روح الله زم و شبکه سلبریتی های عرصه هنر و سینما / موبایلی که از نقش سلبریتی ها در براندازی نظام رمزگشایی خواهد کرد وقتی حسن فریدون حسن روحانی را دیکتاتور دانست! حسن روحانی چگونه از دولت انگلیس کپی­ برداری می­‌کند؟+تصویر حقایقی تکان دهنده و ابعادی جدید از پس لرزه های بازداشت روح الله زم گلستانی ها برای عضویت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی / آیا گرگان و آق قلا نقش ویژه خود در امنیت ملی و سیاست خارجی را باز می یابد؟/ گناه مردم این استان و جوانان با استعداد و توانمند چیست؟ نامه جمعی از وکلای دادگستری به بازرس هیات مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان در اعتراض به عملکرد مالی حاشیه‌های دیدنی از حضور رئیس جمهور روحانی در دانشگاه تهران+فیلم و عکس تست جالب روانشناسی که شخصیت درونی شما را فاش می کند! کشف بزرگترین شبکه پولشویی استان در علی آبادکتول جعبه سیاه در تهران گشوده می شود / احتمالا انفجار اطلاعات پر سر و صدایی در پیش است. فقط باید مراقب بود سوژه ها از دسترس نگریزند/ چرا کانال اعلام آشوب در زمستان 96، در بهار 96 و زمستان 95، ژست حمایت انتخاباتی از روحانی را گرفت جدیدترین اخبار از جزئیات دستگیری روح‌الله زم مدیر آمدنیوز مگر باند آمدنیوز در پشت نقاب رسانه، کدام خیانت را مرتکب شدند که نشریات زنجیره‌ای مدعی اصلاح‌طلبی مرتکب آن نشده‌باشند؟ با دستگیری "روح الله زم"دومینوی سقوط مهره های برانداز در راه است تاثیرات مخرب کانال آمدنیوز برای گلستان روح الله زم و فروپاشی دومینویی اپوزیسیون مدرن / سازمان اطلاعات راهبردی( سار) هسته اصلی اپوزیسیون مدرن را متلاشی کرده است مرتبطین با آمدنیوز در «دام عسل» سازمان اطلاعات سپاه افتادند +تصویر ادعای خلاف واقع ,آخرین اظهار نظر عجیب و غیر کارشناسی مدیرکل شیلات استان گلستان+عکس جزئیات نحوه و مراحل دستگیری «روح الله زم»/چه کسی آمار روح الله زم را به سپاه داد؟/ کدام سرویس اطلاعاتی با سازمان اطلاعات سپاه همکاری کرده است؟! مخالفت عضو شورای شهر گرگان با نامگذاری روگذر افسران بنام سربازان گمنام امام زمان(عج) اقدام تحسین برانگیز دستگاه قضایی استان گلستان در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی جزئیات جدید از پرونده رابطه نامشروع نماینده مجلس با زن جوان خردسال ترین شهید گلستان را بشناسید سر گرانی و پرخاش نابهنگام ظریف سفر وزیرآموزش و پرورش به گلستان مجرمین خارج‌نشینی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در خارج از مرزهای ایران دستگیر و به کشور بازگردانده شدند+تصویر تخریب زود هنگام رحمت الله نوروزی کاندیدای احتمالی مجلس 98 از حوزه انتخابیه علی آباد کتول از طریق ایجاد کانالهای خبری کذاب و بی هویت! وطن فروشانی با نقاب دروغین فارس و کرد و آذری و عرب و بلوچ/ گروکهایی که از سوی سرویس های جاسوسی سیا، موساد و ام آی 6 تغذیه می شوند بازتاب دستگیری روح الله زم در روزنامه های اصلاح طلب و اصولگرا/عکس فیلم/ بازتاب جالب دستگیری روح الله زم سرشبکه سایت و کانال آمدنیوز در رسانه‌های خارجی بیماری خاص امنیتی «علی یونسی»، فعال اصلاح‌طلب، وزیر اسبق اطلاعات و مشاور رئیس‌جمهور روحانی! همدستان داخلی روح‌الله زم چه کسانی هستند؟+عکس افسران امنیتی چگونه از چتر اطلاعاتی فرانسه عبور کردند و به زم رسیدند؟/ چرا روح الله زم، سرشبکه سایت و کانال آمدنیوز می‌دانست توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر می‌شود؟! جزئیات جدید از ورود روح‌الله زم به تور سازمان اطلاعات سپاه از زبان مقام مسئول در سازمان اطلاعات سپاه عکس پروفایل اربعین 98 | اس ام اس اربعین 98 تصاویر اربعین اربعینحسینی اربعین 98 اربعین اس ام اس اربعین پروفایل اربعین عکس عکس پروفایل اربعین پای پیاده کربلا اس ام اس اربعین پروفایل اربعین عکس اربعین راز گوشت های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است !+فیلم و عکس تخریب ۱۰۰ ویلای فاقد مجوز ساخت در روستای الورد از توابع صباشهر شهریار همچنان چشم و گوشمان به سخن و اشارت های رهبری است که دلسوزتر از رهبری نداریم./ دولت جدید عراق ارتباط خود را با ایران تقویت کرده است حتی تحریم امریکا علیه ایران را تمکین نکرد/حرکت اربعینی، یک قدرت نمایی تمام عیار مسلمانان جهان به ویژه شیعیان در برابر یزیدیان زمان است بازتاب دستگیری «روح‌الله زم» جنجالی ترین چهره های ضدایرانی در رسانه‌های خارجی نماینده اسبق و مدیر فعلی با حقوق ۸۵ میلیون در یکی از وزارتخانه ها/ به رغم ممنوع الخروج بودن این فرد وی به خارج رفت اهمیت شکار روح الله زم و چرایی آن / جعبه سیاه موج سوم براندازی در اختیار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / دستگیری روح الله زم پاکسازی انقلابی در بعض مجموعه ها را رقم خواهد زد یکی از جنجالی ترین چهره های ضدایرانی امروز بازداشت شد". روح الله زم که بیشتر به نام کانال تلگرامی اش یعنی آمدنیوز شناخته می شود، کیست؟+فیلم کانال آمدنیوز حمایت از روحانی در انتخابات تا نفوذ در بین مدیران دولتی و .../ سه فتنه و یک متهم / کدام شبکه به دشمن سرویس داد؟! عکس جدید از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم دستگیری روح الله زم، فرصتی جدید واکنش کاربران فضای مجازی به خبر دستگیری و بازداشت روح الله زم+عکس «روح الله زم» توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شد+ فیلم دستگیری و اعتراف روح الله زم برکناری دیرهنگام تقی کمال غریبی مدیریت پرحاشیه ی آب و خاک آنهم در قالب استعفا،!! / آیا مهاجر از افشاگری های کمال غریبی علیه خویش نیز بیم داشته است ؟!+عکس اولین تولید تصویری تیم امنیتی رسانه ای دولت در بستر تلگرام عرضه شد / توصیه ای به صدا و سیما و جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی / ورود به این دو قطبی ممنوع شعر/ آب هم تشنه ی لب های حسین است
جزئیات جدید از پرونده رابطه نامشروع نماینده مجلس با زن جوان اقدام تحسین برانگیز دستگاه قضایی استان گلستان در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی جزئیات نحوه و مراحل دستگیری «روح الله زم»/چه کسی آمار روح الله زم را به سپاه داد؟/ کدام سرویس اطلاعاتی با سازمان اطلاعات سپاه همکاری کرده است؟! جدیدترین اخبار از جزئیات دستگیری روح‌الله زم مدیر آمدنیوز ادعای خلاف واقع ,آخرین اظهار نظر عجیب و غیر کارشناسی مدیرکل شیلات استان گلستان+عکس کشف بزرگترین شبکه پولشویی استان در علی آبادکتول تاثیرات مخرب کانال آمدنیوز برای گلستان جعبه سیاه در تهران گشوده می شود / احتمالا انفجار اطلاعات پر سر و صدایی در پیش است. فقط باید مراقب بود سوژه ها از دسترس نگریزند/ چرا کانال اعلام آشوب در زمستان 96، در بهار 96 و زمستان 95، ژست حمایت انتخاباتی از روحانی را گرفت حاشیه‌های دیدنی از حضور رئیس جمهور روحانی در دانشگاه تهران+فیلم و عکس گلستانی ها برای عضویت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی / آیا گرگان و آق قلا نقش ویژه خود در امنیت ملی و سیاست خارجی را باز می یابد؟/ گناه مردم این استان و جوانان با استعداد و توانمند چیست؟ مخالفت عضو شورای شهر گرگان با نامگذاری روگذر افسران بنام سربازان گمنام امام زمان(عج) مرتبطین با آمدنیوز در «دام عسل» سازمان اطلاعات سپاه افتادند +تصویر وقتی حسن فریدون حسن روحانی را دیکتاتور دانست! تست جالب روانشناسی که شخصیت درونی شما را فاش می کند! مگر باند آمدنیوز در پشت نقاب رسانه، کدام خیانت را مرتکب شدند که نشریات زنجیره‌ای مدعی اصلاح‌طلبی مرتکب آن نشده‌باشند؟ روح الله زم و فروپاشی دومینویی اپوزیسیون مدرن / سازمان اطلاعات راهبردی( سار) هسته اصلی اپوزیسیون مدرن را متلاشی کرده است با دستگیری "روح الله زم"دومینوی سقوط مهره های برانداز در راه است نامه جمعی از وکلای دادگستری به بازرس هیات مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان در اعتراض به عملکرد مالی حقایقی تکان دهنده و ابعادی جدید از پس لرزه های بازداشت روح الله زم حسن روحانی چگونه از دولت انگلیس کپی­ برداری می­‌کند؟+تصویر