9 تیر 1398 اخبار روز سیاسی - اخبار روز - حجت الاسلام سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد - - آخرین اخبار فناوری مازندران ،

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی:

در هیچ برهه ای از زمان تا به این اندازه جاسوس نفوذی در کشور نداشتیم/معامله قرن فقط برای فلسطین نیست،معامله قرن برای ایران هم هست/باید کشور و مملکت را از دست تکنوکرات ها و لیبرال ها خارج کنیم

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه 7 تیرماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی مشروح خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد در هیچ برهه ای از زمان تا به این اندازه جاسوس نفوذی در کشور نداشتیم/معامله قرن فقط برای فلسطین نیست،معامله قرن برای ایران هم هست/باید کشور و مملکت را از دست تکنوکرات ها و لیبرال ها خارج کنیم

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه 7 تیرماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی بخشی از خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد

امروز هم باید از عوامل نفوذ غفلت نکنیم که رهبری معظم درباره عوامل نفوذ در سخنرانی هایش تذکر و هشدار جدی دادند. باید مراقب باشیم که اگر ما فتنه هایی را در طول سالهای گذشته شاهد بودیم بخاطر نفوذ دشمن و عوامل نفاق در بین مسئولین و نهادها و ادارات و حتی نفوذ در بین مردم بود.خطر نفوذ همیشه وجود دارد اما به نظر می رسد که بعد از توافق هسته ی این مسئله ابعاد جدیدی گرفته که رهبر معظم در سخنرانی هایش بارها و بارها هشدار داده بودند که اگر این دو رویداد توافق هسته ای و بیانات رهبری  را در کنار هم قرار بدهیم پازلی تشکیل می شود که قابل تامل و سئوال برانگیز است که میان توافق هسته ای و نفوذ دشمن به ویژه امریکا چه رابطه ای هست که رهبر معظم اینگونه از خطر نفوذ انها سخن می گوید. که ابعاد این نفوذ از دید من و شما پنهان است باید در کشور شفافیت باشد عامل نفوذ در کشور برملا شوند چهره آنها برای مردم روشن شود کسانی که مانع شفافیت هستند کسانی که در زندگی خودشان و در مسئولیت خودشان شفاف نیستند چه از نظر مالی ،از نظر سیاسی،از نظر مدرک تحصیلی شفافیتی ندارند و اجازه نمی دهند که دیگران شفاف سازی کنند که در این کشور چه می گذرد می خواهند ائمه جمعه را هم سانسور کنند گاهی ائمه جمعه را تخریب می کنند که زبان در کام بگیرند و سخن نگویند،رسانه ها را سانسور می کنند فیلم هایی که در بررسی نفوذ جاسوس در کشور هم را می خواهند سانسور کنند.
فیلی در حال پخش است که پرونده جاسوس معروف جیسون رضائیان را شفاف سازی می کند،جیسونی که می گوید "انقدر به رئیس جمهور ایران نزدیک شدم که طعم آدامس و مارک آدامس رئیس جمهور را هم می دانم"   
جیسون رضائیانی که عکس های خانوادگی برخی از مسئولین را در اختیار داشت یعنی تا عمق خانه برخی از مسئولین طراز اول کشور نفوذ داشت و در تصمیم های سرنوشت ساز کشور موثر بود که توسط فرزندان اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج)با تلاش شبانه روزی دستگیر شده و پرونده این جاسوس بزرگ افشا شده و زندانی شد.
این شخص برای آمریکا آنقدر مهم بود و اهمیت داشت که در برجام حاضر شدند یک میلیارد و هفتصد میلیون دلار از پول های بلوکه شده ایران را آزاد کنند،تحریم بانک سپه را هم لغو کنند تا او را از ایران تحویل بگیرند. و بعد از آزادی و تحویل دادن او به امریکا در برخی از جلسات در کنار اوباما می نشست.
حالا چرا نمی گذارند فیلم پرونده ایشان و ارتباط او با برخی از مسئولین و وابستگان به مسئولین به طور کامل به نمایش داده شود. که کارگردان فیلم می گوید" این روزها شدیدا با سانسور و فشار دسته پنجه نرم می کنیم"  
اینها برای چیست؟
چون نمی خواهند این مردم از نفوذ جاسوس ها در دولت سر در بیاوند.که در هیچ برهه ای از زمان تا به این اندازه جاسوس نفوذی در کشور نداشتیم.
ببینید در تیم مذاکره کننده هسته ای چند نفر متهم به جاسوسی بودند؟ که از دشمنان پول می گرفتند و به آنها اطلاعات می دادند و در تصمیم گیری تصمیم سازان اثر داشتند و نتیجه آنی شد که الان ما می بینیم.
اگر اینها شفاف سازی بشود امروز دیگر مواجه نمی شویم با یک جاسوس دیگر که اخیرا یک باند نفوذی در وزارت نفت با محوریت یک خانم کشف شده که با ارتباط با 16 نفر از عوامل تاثیرگذار و تصمیم ساز در وزارت نفت توانسته است ضرباتی در این جنگ اقتصادی به کشور وارد کند.
چرا شفاف سازی نمی شود؟
اینها چرا جلوی شفاف سازی را می گیرند؟
همان هایی که دم از رفراندم می زنند بدون اطلاع رسانی به مردم بدون دادن فکت شیت که رهبری امر کرده بودند فکت شیت به مردم بدهید گزارش به مردم بدهید که چه می خواهید بکنید بعدا انجام بدهید بدون دادن فکت شیت و گزارش به مردم برجام را تصویب کردند.
همانهایی که 2030 را تصویب کردند ،بودجه گذاشتند و مخفیانه و محرمانه در کشور اجرایی کردند،همانهایی که پالرمو و CFT را امضا کردند و به دنبال تصویب FATF در کشور هستند خیلی عجیب است.
امروز هم امریکا می گوید ایران برای اینکه بتواند تجارت جهانی داشته باشد و پیشرفت کند باید FATFرا  بپذیرد و هم مسئولین جمهوری اسلامی می گویند که اگر بخواهیم مبادلات بانکی و تجاری داشته باشیم باید FATF را بپذیریم یعنی هم امریکا بفکر منافع ما ،اقتصاد ما،تجارت ما،امنیت ما هستند و هم دولتمردان ما به فکر رونق و تجارت و منافع و امنیت ما هستند.هر دو یک نظر را دارند و دارای یک نظر هستند آیا این می شود؟

که هم امریکا به فکر ما باشد و هم مسئولین ما به فکر ما باشند هر دو یک نظر بدهند اینها در ایران بدنبال معامله قرن هستند.
معامله قرن فقط برای فلسطین نیست،معامله قرن برای ایران هم هست اگر بیدار نباشیم اینجا هم معامله قرن صورت می گیرد.
اما امریکا امروز می گوید" اگر فلسطین می خواهد به رونق اقتصادی برسد باید معامله قرن را بپذیرد" یعنی مردم فلسطین و تمام کشورهای عربی و کشورهای مسلمان به همه آرمان های فلسطین و شهدای فلسطین پشت پا بزنند و با امریکا و اسرائیل معامله کنند که کور خواندند که هیچ کدام از گروه های فلسطینی در نشست اخیر شرکت نکردند این نخستین بار است که تمام گروه های فلسطینی از جنبش فتح گرفته تا حماس بر سر یک مسئله اتفاق نظر داشتند این یعنی مخالفت با معامله قرن که رهبری فرمودند" این معامله به نتیجه نمی رسد و سرانجام نخواهد داشت" و ما امیدواریم که این معامله قرن به شکست قرن تبدیل بشود.(تکبیرحضار)
این لازمه اش مقاومت است، لازمه اش ایستادگی است باید دولتمردان ما ،نمایندگان ما هم در مقابل قراردادهای استعماری بایستند اما متاسفانه اینگونه نیستند اینها کسانی هستند که ما انتخاب کردیم ریاست محترم دادگستری شهرستان خوب بیان کردند آن چه که ما انتخاب کردیم این است اگر مشکلی هست از انتخاب ما است، اگر مشکلی هست ازکسانی که ما انتخاب کردیم از آنها مشکلی ایجاد می شود که امام راحل(ره)فرمودند" کشور را به دست نامحرمان و نااهلان قرار ندهید"
امام فرمودند"تا من زنده هستم نخواهم گذاشت که کشور به دست لیبرال ها بیفتد"
آیا ما کشور را به دست تکنوکرات ها و نئولیبرال ها و اشرافی مسلک ها ندادیم؟
باید کشور و مملکت را از دست تکنوکرات ها و لیبرال ها خارج کنیم که راهش انتخاب صحیح است که باید از انتخابات مجلس شروع کنیم. که انتخابات مجلس اینبار نباید اتفاق دیروز بیفتند.
عامل بعدی شکست در جنگ احد دنیاطلبی و ازدست دادن روحیه مقاومت بود. که به دنبال جمع آوری غنائم و مال دنیا رفتند وقتی تفکر لیبرالی بیاید ،تفکر اشرافی بیاید مقاومت ازدست می رود با یک تشر دشمن عقب نشینی می کنند آنچه که امروز می تواند به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزند رواج تجمل گرایی در جامعه ،مشی اشرافی گری مسئولین و دنیاطلبی کارگزاران نظام است که انسان های دنیاطلب و اشرافی مسلک انقلاب را به مسلخ می برند و پیروزی را تبدیل به شکست می کنند آنوقت است که در مقابل استکبار منفعل می شوند و می گویند" نباید مرگ بر امریکا گفت"  
این روزها یکی از مسئولین گفته بود "که ما نمی خواستیم امریکا را تحقیر کنیم "
اما بدانند ملت ایران هر کشوری که علیه جمهوری اسلالمی باشد هم تحقیر می کند،هم تهدید می کند و هم نابود خواهد کرد
(تکبیرحضار)

ما با سرنگونی پهباد جاسوسی امریکا با پدافند سپاه پاسداران هیمنه امریکا را در منطقه و در دنیا شکستیم ،تحقیرش کردیم که به طوری که حیران و سرگردان و سردرگم شدند و نمی دانند که چه بگویند ابتدا انکار کردند گفتند ما هیچ هواپیمایی در حریم هوایی ایران نداشتیم بعد از اینکه تصاویر پخش شد آمدند تایید کردند اما امریکا و ترامپ به هذیان گویی افتادند گفتندحتما ایران اشتباها زدند بعد دیدند نه ایران اسلامی با اقتدار اعلام کرد ما از تجاوز به حریم هوایی کشورمان چشم پوشی نکردیم و پهباد جاسوسی امریکا را سرنگون و نابود کردیم  که البته این جبران آن کوتاهی بود که نسبت به فرمان امام داشتند که آن روز امام فرموده بودند" من می گویم وقتی ناو آمریکایی وارد خلیج فارس شد بزنید" آن روز نزدند اما امروز پهبادی که از مجهزترین و مدرن ترین و پیچیده ترین و رادارگریزترین و غول پیکرترین و جاسوس ترین پرنده و گران ترین پهباد امریکایی محسوب می شد که 220 ملیون دلار برابر با هزینه 12 فروند هواپیمای F16 قیمت دارد توسط سامانه پدافندی موشکی سوم خرداد ایران تبدیل به آهن پاره کردند.
حالا گفتند که ما می خواستیم سه نقطه ایران را موشک باران کنیم و بعد حساب کردیم 150 نفر کشته می شوند قبل از حمله متوقف کردیم. غلط کردید!
آیا شما برای جان مردم ارزش قائل هستید؟
شما جرات نداشتید این ایران است که وقتی اسرائیل به نیروهای سپاه در سوریه حمله می کند به التماس افتادند که ما اشتباه زدیم و نمی دانستیم که بچه های شما هستند ترکیه و روسیه را واسطه کردند که بروید وساطت کنید ایران جواب ندهد اما ایران بدون درنگ پاسخ می دهد شما جرأت ندارید.
آن مسئولی که در غرب و امریکا درس خوانده که می گفت شما فکر می کنید امریکایی که با یک بمبش می تواند تمام سیستم دفاعی کشورما را ازکار بیندازد از سیستم دفاعی ما می ترسد امروز جواب خودش را گرفت.
ببینید اقتدار نظامی و موشکی و پدافندی و دفاعی ایران که امریکا را به هذیان گویی کشانده است ،امریکا را سرجایش نشانده است.گذشت آن روزی که در 12 تیر 67 هواپیمای مسافربری ایرباس ایران را در هوا منفجر کردند و به عامل آن حمله مدال شجاعت دادند اگر این اتفاق امروز بیفتد ایران جواب دندان شکن و محکمی خواهد داد
.(تکبیرحضار)
حالا برخی از افراد بی هویت و خود فروخته غرب گرا بعد از سرنگونی پهباد و گنده گویی های امریکا ترسیدند اما فرزند رشید مقاومت سیدحسن نصرالله هشدار می دهد که آقای ترامپ و دولتش و دستگاه جاسوسی اش به خوبی می دانند که جنگ با ایران، به ایران محدود نمی شود جنگ با ایران، یعنی کل منطقه به آتش کشیده خواهد شد همه نیروهای امریکایی و منافع آنها در منطقه محو خواهد شد و آنهایی که توطئه چینی کردند تاوان خواهند داد پیش از همه اسرائیل و عربستان هستند.
حالا رهبر ما را تحریم کردند فکر کردند رهبری مثل دولتمردان ما حساب خارجی دارد و سرمایه های هزار و چندصد میلیاردی دارد و خانه های چندصد میلیاردی دارد نه رهبر ما یک حیسنیه و یک خانه قدیمی دارد که آن هم مال خودش نیست.
اما این هم بزرگترین پیروزی است که جهان را متوجه بیت آقا و حسینیه آقا و همه را متوجه رهبر مستضعفان جهان می کند که جهان را متوجه افکار یک رهبر آزاد مردی می کند که هیچ قدرتی غیر از قدرت خدا در جهان بر او تاثیر ندارد و هیچ قدرت دیگر را نمی شناسد.  
اگر مسئولین عرضه دارند در مقابل تحریم رهبری توسط امریکا ،امریکا را تحریم کنند و فرزندان و وابستگان خودشان را از امریکا خارج کنند و به کشور برگردانند.
اگر واقعا می خواهند جواب بدهند اینگونه جواب بدهند.
باید گلوگاه های فساد را ببندیم. ما در هفته قوه قضائیه هستیم شهادت شهید بزرگوار دکتر بهشتی امروز است.
فساد اخلاقی، فساد مالی، فساد اجتماعی، فساد سیاسی، فساد انتخاباتی گلوگاه هایش باید بسته شود یعنی نظام ما،قانون ما،تشکیلات ما باید طوری باشد که انسان فاسد بار نیاورد ،مسئول فاسد بار نیاورد،قدرت برخورد ما باید آنقدر بالا باشد که مسئولی جرأت فساد نداشته باشد،باید برخورد چنان باشد که بازدارنده باشد البته باید خود دستگاه های مبارزه با فساد سالم باشند دبیرخانه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی باید افراد سالمی باشند آلوده نباشند ،برادرشان مفسد اقتصادی نباشد،ویژه خوار نباشند.گفتند رطب خورده ،کی منع رطب کند کسی که خودش و خانواده اش دچار فساد شدند چگونه می تواند در مقابل فساد بایستند.
گفتند هرچه بگندد نمکش می زنند وای بر آن روزی بگندد نمک، باید دستگاه قضایی سالم باشند،دستگاه مبارزه با فساد سالم باشد،نیروی انتظامی سالم باشد،ثبت اسناد ما سالم باشد،سند به نام چند نفر صادر نکند،اگر همه به وظیفه خودشان عمل کنند 23 هزار پرونده در دادگاه ما نمی آید که هر قاضی تقریبا 2000 پرونده می خواهد بررسی کند.
اگر شهرداری مجوز می دهد به وظیفه خودش عمل کند،اصناف پروانه صادر می کند به وظیفه اش عمل کند،آنی که لب ساحل مجوز فعالیت می دهد داخل جنگل مجوز فعالیت می دهد اگر به وظیفه خودش عمل کند و آبیاری اگر مجوز می دهد ،نظارت داشته باشد ما انقدر پرونده نباید داشته باشیم،اگر پرونده زیاد می شود معلوم است که دستگاه های دیگر به وظیفه خود عمل نمی کنند.
رهبر معظم انقلاب فرمودند" یکی از وظایف مهم قوه قضائیه مبازره سختگیرانه با فساد در درون قوه است و تاکید کردند مبارزه با فساد در درون قوه در اولویت است زیرا حتی یک عنصر ناباب در دستگاه قضایی می تواند زحمات قضات شریف و پاک دامن و کارکنان امین این حوزه در سراسر کشور را مخدوش و تاثیرات مخربی برجای بگذارد.
گناه فردی که مسئول مبارزه با فساد است و دچار فساد می شود چند برابر و نابخشودنی است بنابراین در این موضوع باید سختگیری شود که البته در رسانه ها آمده است که با عزم جدی آیت الله رئیسی برای مقابله با فساد در درون دستگاه قضا ، 60 نفر از قاضی متخلف از اردیبهشت تا کنون را از دستگاه قضا اخراج کردند. البته باید از رئیس دستگاه قضا و عدالت تشکر کنیم و بخواهیم که فساد را منحصر در برخی از قضات نبینند بلکه قسمتی از فساد از حراست و کارکنان و به ویژه وکلا دادگاه ها و دستگاه قضایی است که گاهی حراست و کارمند عامل واسطه رشوه قاضی می شوند و تاثیر در حکم قاضی دارند گاهی وکلا با قاضی همدست می شوند و پدر مردم را درمی آورند.

هفته قوه قضائیه را به عوامل دستگاه قضایی در شهرستان خصوصا به ریاست محترم دادگستری و دادستان و قضات عالی و کارمندان صالح تبریک می گوییم و از ریاست دادگاه هم می خواهیم شما هم به سلامت دادگستری حساسیت داشته باشید ما ارادت داریم امیدواریم که این ارادت ما با عملکرد صحیح و درست شما بیشتر شود. ان شاءالله.

 

 


به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
محمد حقگو
  • 1398/4/13 - 19:38:39

سلام چه خطبه بصیرت افزایی ای کاش هر استانی یک همچنین مطاله گری داشتیم اما حیف نداریم که بعضی ها فقط به تقویم گویی هفته کفایت می کنندد

دیدگاه شما :
فرماندهان آمریکایی درباره حاج قاسم چه می‌گویند؟ +عکس و فیلم دقیقا چه اتفاقی افتاده است ؟ آیا ظن حملات بیوتروریستی به مزارع پرورش میگو استان گلستان در دستور کار قرار گرفته است? موضع منفعلانه بنیاد شهید در خصوص حذف نام شهدا از خیابان!/ به وزارت کشور تذکر دادیم! رابطه‌ی «پول خون» مردم ایران و فهرست‌های «تَکراری» انتخاباتی/ چرا اصلاح‌طلبان در برابر پرونده دختر نعمت‌زاده سکوت کرده‌اند؟ به پهلوانان رحم کنید! ‌‌/ مهرعلیزاده: سیف به ورزش زورخانه‌ای لطف کرد که این پست را پذیرفت!/ نقش استاندار سابق در پست بخشی به یک مدیر ممنوع الخروج! سند تلفات سنگین و حیف و میل گسترده ی بیت المال در مرکز ماهیان مولد استخوانی کلمه ی سیجوال استان گلستان+فیلم و عکس رئیس سازمان شیلات ایران جهت رسیدگی به اوضاع پرتنش و پرحاشیه ی شیلات گلستان وارد استان شد استاندار گلستان: ممکن است تا چهار سال دیگر خلیج گرگان کاملاً خشک شود‌ مستنداتی از تبلیغات زودهنگام نامزدهای انتخاباتی در دست داریم/ این مستندات در تایید صلاحیت تاثیر دارد شهردار گرگان جوسازی و فرافکنی نکند و به سوالات مطرح شده شورا جواب کتبی دهد. نام شهدا تحت هیچ شرایطى از معابر و خیابان‌ها حذف نخواهد شد مدیر شبکه 3 انقلابی بود یا انقلابی نما؟!/ نمایش زن دوچرخه سوار بی حجاب در دکور شبکه 3 سیما! + عکس اتفاق خیلی مهمی که آمریکا درباره عمق حمله به عربستان پنهان می‌کند صفار هرندی: باید کسانی وارد مجلس شوند که به فکر معامله‌گری و جیب خود نباشند/ به رئیس‌جمهور می‌گویند فشار بر رهبری را زیاد کنید تا نتیجه دلخواه را بگیریم احتمال لغو سفر روحانی به نیویورک/ ظریف: ویزا نداریم ادامه واکنش نمایندگان مجلس به ادعای کذب خبرآنلاین و برخی نمایندگان در ماجرای دروغ دختر آبی اینجا کارگاه «کبریت سازی » در تبریز میباشد+گزارش تصویری بیش از 600 فعال رسانه‌ای خواستند تا دستگاه قضائی کشور به دروغ پردازی های اخیر خبرآنلاین ورود پیدا کند + اسامی رئیسی با روحانی اتمام حجت کرد +جزئیات ماجرای ضرب و شتم حسن برات شهردار فسا توسط افراد ناشناس چه بود؟ چگونه بفهمیم فردی به شیشه معتادشده است؟ این موشک؛ شمشیری رعدآسا در دست نیروهای مسلح ایران در خلیج فارس است+تصاویر واکنش وزارت کشاورزی به خبر "فساد ۱۰۰۰ میلیارد تومانی" اصلاح‌طلبان از بیانات روز گذشته رهبرانقلاب آزرده خاطر شدند؟! +تصاویر ترس پروانه سلحشوری از اقدام قضایی علیه او/ یک توئیت هم نمی‌توانیم بزنیم؟/ برخورد با من و علی مطهری یعنی برخورد با مجلس! برخی با کج فهمی خود با رفتار خود تحت عنوان آتش به اختیار اقداماتی بر علیه منافع نظام انجام می دهند سخنگوی قوه قضاییه: در خصوص مفقود شدن برادران صدرالساداتی، پرونده‌ای تشکیل نشده و دستور بازداشتی هم از سوی قوه قضاییه صادر نشده است/ بازداشت سه تبعه استرالیایی صحت دارد؛ یکی از این افراد مبادرت به عکسب چرا میخواهید با فراری یان معلوم الحال کمونیست های خلق ترکمن در قائله گنبد همصدا و همنوا شوید؟ حجت الاسلام و المسلمین حسن درویشیان رئیس جدید سازمان بازرسی کل کشورر را بیشتر بشناسید پرونده ای که نام چون پرویز کاظمی, سیدهادی رضوی داماد محمد شریعتمداری، بهروز ریخته‌گران، حسین هدایتی ملقب به عابربانک فوتبال و... به چشم می‌خورد./ جزئیات بیشتر از اتمام حجت رئیسی با روحانی / فسادی که فقط در فیلم‌ها می‌شود دید!!/ این هم از عملکرد آقای رئیسی !! فیلم/ انتقاد مداح اهل‌بیت به پوشش دختر‌ وزیر دختران آبی یا زیر آبی ؛ از حقیقت شیرین تا واقعیت تلخ علت سکوت مختار مهاجر در قبال تخلفات گسترده شیلات گلستان چیست؟/ از پشت پرده ی حیف و میل گسترده ی بیت المال در شیلات گلستان چه خبر؟ «دختر آبی» چه ارتباطی با اقدامات فساد ستیزانه دستگاه قضا دارد؟ گزارش های واجا کی بکار می آید ؟ / دستان وزارت اطلاعات را برای پیشگیری از مفاسد_اقتصادی باز بگذارید آقای رییس جمهور، به آمریکا برو به هزار و یک دلیل سند غیرقابل انکار از نقش ایران در حملات پهپادی به عربستان +جزئیات پاس گل نماینده جنوب استان بوشهر به مسیح علینژاد+سند رد پای حزب اعتدال و توسعه در یک مجموعه دولتی/ خانواده رئیس دفتر روحانی در "پگاه" چه می کنند؟/انتصاب غیرقانونی یک ژن خوب در صنایع شیر ایران+سند فیلمی از چگونگی یک خیانت/ خاک و شن مخلوط با گندم را در این فیلم ببینید در باب اپوزیسیون‌نمایی مسئولان!... در اولین دادگاه شبنم نعمت زاده چه گذشت/ اخلال ۱.۸۵۰.۱۴۸.۳۷۹.۵۹۹ ریالی دختر وزیر اسبق در بازار دارو / همکاری زینب نعمت زاده با خواهرش فیلم/ نقش ایران در حمله پهپادی به عربستان روایت نماینده دادستان از پرونده دختر نعمت‌زاده حسن بیارجمندی؛ پرونده روستای زیارت 15 سال روی میز استانداری!/ شورای تامین استان همچون سیل منتظر مدیریت بحران امنیتی است!!؟ نامه یک نویسنده به رئیس دستگاه قضا/ ما خودی‌ها سال‌هاست زحمت دشمن را کم کرده‌ایم همه ساخت‌وسازهای زیارت باید تخریب شود/ وج برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در گلستان به راه افتاده است