9 تیر 1398 اخبار روز سیاسی - اخبار روز - حجت الاسلام سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد - - آخرین اخبار فناوری مازندران ،

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی:

در هیچ برهه ای از زمان تا به این اندازه جاسوس نفوذی در کشور نداشتیم/معامله قرن فقط برای فلسطین نیست،معامله قرن برای ایران هم هست/باید کشور و مملکت را از دست تکنوکرات ها و لیبرال ها خارج کنیم

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه 7 تیرماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی مشروح خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد در هیچ برهه ای از زمان تا به این اندازه جاسوس نفوذی در کشور نداشتیم/معامله قرن فقط برای فلسطین نیست،معامله قرن برای ایران هم هست/باید کشور و مملکت را از دست تکنوکرات ها و لیبرال ها خارج کنیم

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه 7 تیرماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی بخشی از خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد

امروز هم باید از عوامل نفوذ غفلت نکنیم که رهبری معظم درباره عوامل نفوذ در سخنرانی هایش تذکر و هشدار جدی دادند. باید مراقب باشیم که اگر ما فتنه هایی را در طول سالهای گذشته شاهد بودیم بخاطر نفوذ دشمن و عوامل نفاق در بین مسئولین و نهادها و ادارات و حتی نفوذ در بین مردم بود.خطر نفوذ همیشه وجود دارد اما به نظر می رسد که بعد از توافق هسته ی این مسئله ابعاد جدیدی گرفته که رهبر معظم در سخنرانی هایش بارها و بارها هشدار داده بودند که اگر این دو رویداد توافق هسته ای و بیانات رهبری  را در کنار هم قرار بدهیم پازلی تشکیل می شود که قابل تامل و سئوال برانگیز است که میان توافق هسته ای و نفوذ دشمن به ویژه امریکا چه رابطه ای هست که رهبر معظم اینگونه از خطر نفوذ انها سخن می گوید. که ابعاد این نفوذ از دید من و شما پنهان است باید در کشور شفافیت باشد عامل نفوذ در کشور برملا شوند چهره آنها برای مردم روشن شود کسانی که مانع شفافیت هستند کسانی که در زندگی خودشان و در مسئولیت خودشان شفاف نیستند چه از نظر مالی ،از نظر سیاسی،از نظر مدرک تحصیلی شفافیتی ندارند و اجازه نمی دهند که دیگران شفاف سازی کنند که در این کشور چه می گذرد می خواهند ائمه جمعه را هم سانسور کنند گاهی ائمه جمعه را تخریب می کنند که زبان در کام بگیرند و سخن نگویند،رسانه ها را سانسور می کنند فیلم هایی که در بررسی نفوذ جاسوس در کشور هم را می خواهند سانسور کنند.
فیلی در حال پخش است که پرونده جاسوس معروف جیسون رضائیان را شفاف سازی می کند،جیسونی که می گوید "انقدر به رئیس جمهور ایران نزدیک شدم که طعم آدامس و مارک آدامس رئیس جمهور را هم می دانم"   
جیسون رضائیانی که عکس های خانوادگی برخی از مسئولین را در اختیار داشت یعنی تا عمق خانه برخی از مسئولین طراز اول کشور نفوذ داشت و در تصمیم های سرنوشت ساز کشور موثر بود که توسط فرزندان اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج)با تلاش شبانه روزی دستگیر شده و پرونده این جاسوس بزرگ افشا شده و زندانی شد.
این شخص برای آمریکا آنقدر مهم بود و اهمیت داشت که در برجام حاضر شدند یک میلیارد و هفتصد میلیون دلار از پول های بلوکه شده ایران را آزاد کنند،تحریم بانک سپه را هم لغو کنند تا او را از ایران تحویل بگیرند. و بعد از آزادی و تحویل دادن او به امریکا در برخی از جلسات در کنار اوباما می نشست.
حالا چرا نمی گذارند فیلم پرونده ایشان و ارتباط او با برخی از مسئولین و وابستگان به مسئولین به طور کامل به نمایش داده شود. که کارگردان فیلم می گوید" این روزها شدیدا با سانسور و فشار دسته پنجه نرم می کنیم"  
اینها برای چیست؟
چون نمی خواهند این مردم از نفوذ جاسوس ها در دولت سر در بیاوند.که در هیچ برهه ای از زمان تا به این اندازه جاسوس نفوذی در کشور نداشتیم.
ببینید در تیم مذاکره کننده هسته ای چند نفر متهم به جاسوسی بودند؟ که از دشمنان پول می گرفتند و به آنها اطلاعات می دادند و در تصمیم گیری تصمیم سازان اثر داشتند و نتیجه آنی شد که الان ما می بینیم.
اگر اینها شفاف سازی بشود امروز دیگر مواجه نمی شویم با یک جاسوس دیگر که اخیرا یک باند نفوذی در وزارت نفت با محوریت یک خانم کشف شده که با ارتباط با 16 نفر از عوامل تاثیرگذار و تصمیم ساز در وزارت نفت توانسته است ضرباتی در این جنگ اقتصادی به کشور وارد کند.
چرا شفاف سازی نمی شود؟
اینها چرا جلوی شفاف سازی را می گیرند؟
همان هایی که دم از رفراندم می زنند بدون اطلاع رسانی به مردم بدون دادن فکت شیت که رهبری امر کرده بودند فکت شیت به مردم بدهید گزارش به مردم بدهید که چه می خواهید بکنید بعدا انجام بدهید بدون دادن فکت شیت و گزارش به مردم برجام را تصویب کردند.
همانهایی که 2030 را تصویب کردند ،بودجه گذاشتند و مخفیانه و محرمانه در کشور اجرایی کردند،همانهایی که پالرمو و CFT را امضا کردند و به دنبال تصویب FATF در کشور هستند خیلی عجیب است.
امروز هم امریکا می گوید ایران برای اینکه بتواند تجارت جهانی داشته باشد و پیشرفت کند باید FATFرا  بپذیرد و هم مسئولین جمهوری اسلامی می گویند که اگر بخواهیم مبادلات بانکی و تجاری داشته باشیم باید FATF را بپذیریم یعنی هم امریکا بفکر منافع ما ،اقتصاد ما،تجارت ما،امنیت ما هستند و هم دولتمردان ما به فکر رونق و تجارت و منافع و امنیت ما هستند.هر دو یک نظر را دارند و دارای یک نظر هستند آیا این می شود؟

که هم امریکا به فکر ما باشد و هم مسئولین ما به فکر ما باشند هر دو یک نظر بدهند اینها در ایران بدنبال معامله قرن هستند.
معامله قرن فقط برای فلسطین نیست،معامله قرن برای ایران هم هست اگر بیدار نباشیم اینجا هم معامله قرن صورت می گیرد.
اما امریکا امروز می گوید" اگر فلسطین می خواهد به رونق اقتصادی برسد باید معامله قرن را بپذیرد" یعنی مردم فلسطین و تمام کشورهای عربی و کشورهای مسلمان به همه آرمان های فلسطین و شهدای فلسطین پشت پا بزنند و با امریکا و اسرائیل معامله کنند که کور خواندند که هیچ کدام از گروه های فلسطینی در نشست اخیر شرکت نکردند این نخستین بار است که تمام گروه های فلسطینی از جنبش فتح گرفته تا حماس بر سر یک مسئله اتفاق نظر داشتند این یعنی مخالفت با معامله قرن که رهبری فرمودند" این معامله به نتیجه نمی رسد و سرانجام نخواهد داشت" و ما امیدواریم که این معامله قرن به شکست قرن تبدیل بشود.(تکبیرحضار)
این لازمه اش مقاومت است، لازمه اش ایستادگی است باید دولتمردان ما ،نمایندگان ما هم در مقابل قراردادهای استعماری بایستند اما متاسفانه اینگونه نیستند اینها کسانی هستند که ما انتخاب کردیم ریاست محترم دادگستری شهرستان خوب بیان کردند آن چه که ما انتخاب کردیم این است اگر مشکلی هست از انتخاب ما است، اگر مشکلی هست ازکسانی که ما انتخاب کردیم از آنها مشکلی ایجاد می شود که امام راحل(ره)فرمودند" کشور را به دست نامحرمان و نااهلان قرار ندهید"
امام فرمودند"تا من زنده هستم نخواهم گذاشت که کشور به دست لیبرال ها بیفتد"
آیا ما کشور را به دست تکنوکرات ها و نئولیبرال ها و اشرافی مسلک ها ندادیم؟
باید کشور و مملکت را از دست تکنوکرات ها و لیبرال ها خارج کنیم که راهش انتخاب صحیح است که باید از انتخابات مجلس شروع کنیم. که انتخابات مجلس اینبار نباید اتفاق دیروز بیفتند.
عامل بعدی شکست در جنگ احد دنیاطلبی و ازدست دادن روحیه مقاومت بود. که به دنبال جمع آوری غنائم و مال دنیا رفتند وقتی تفکر لیبرالی بیاید ،تفکر اشرافی بیاید مقاومت ازدست می رود با یک تشر دشمن عقب نشینی می کنند آنچه که امروز می تواند به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزند رواج تجمل گرایی در جامعه ،مشی اشرافی گری مسئولین و دنیاطلبی کارگزاران نظام است که انسان های دنیاطلب و اشرافی مسلک انقلاب را به مسلخ می برند و پیروزی را تبدیل به شکست می کنند آنوقت است که در مقابل استکبار منفعل می شوند و می گویند" نباید مرگ بر امریکا گفت"  
این روزها یکی از مسئولین گفته بود "که ما نمی خواستیم امریکا را تحقیر کنیم "
اما بدانند ملت ایران هر کشوری که علیه جمهوری اسلالمی باشد هم تحقیر می کند،هم تهدید می کند و هم نابود خواهد کرد
(تکبیرحضار)

ما با سرنگونی پهباد جاسوسی امریکا با پدافند سپاه پاسداران هیمنه امریکا را در منطقه و در دنیا شکستیم ،تحقیرش کردیم که به طوری که حیران و سرگردان و سردرگم شدند و نمی دانند که چه بگویند ابتدا انکار کردند گفتند ما هیچ هواپیمایی در حریم هوایی ایران نداشتیم بعد از اینکه تصاویر پخش شد آمدند تایید کردند اما امریکا و ترامپ به هذیان گویی افتادند گفتندحتما ایران اشتباها زدند بعد دیدند نه ایران اسلامی با اقتدار اعلام کرد ما از تجاوز به حریم هوایی کشورمان چشم پوشی نکردیم و پهباد جاسوسی امریکا را سرنگون و نابود کردیم  که البته این جبران آن کوتاهی بود که نسبت به فرمان امام داشتند که آن روز امام فرموده بودند" من می گویم وقتی ناو آمریکایی وارد خلیج فارس شد بزنید" آن روز نزدند اما امروز پهبادی که از مجهزترین و مدرن ترین و پیچیده ترین و رادارگریزترین و غول پیکرترین و جاسوس ترین پرنده و گران ترین پهباد امریکایی محسوب می شد که 220 ملیون دلار برابر با هزینه 12 فروند هواپیمای F16 قیمت دارد توسط سامانه پدافندی موشکی سوم خرداد ایران تبدیل به آهن پاره کردند.
حالا گفتند که ما می خواستیم سه نقطه ایران را موشک باران کنیم و بعد حساب کردیم 150 نفر کشته می شوند قبل از حمله متوقف کردیم. غلط کردید!
آیا شما برای جان مردم ارزش قائل هستید؟
شما جرات نداشتید این ایران است که وقتی اسرائیل به نیروهای سپاه در سوریه حمله می کند به التماس افتادند که ما اشتباه زدیم و نمی دانستیم که بچه های شما هستند ترکیه و روسیه را واسطه کردند که بروید وساطت کنید ایران جواب ندهد اما ایران بدون درنگ پاسخ می دهد شما جرأت ندارید.
آن مسئولی که در غرب و امریکا درس خوانده که می گفت شما فکر می کنید امریکایی که با یک بمبش می تواند تمام سیستم دفاعی کشورما را ازکار بیندازد از سیستم دفاعی ما می ترسد امروز جواب خودش را گرفت.
ببینید اقتدار نظامی و موشکی و پدافندی و دفاعی ایران که امریکا را به هذیان گویی کشانده است ،امریکا را سرجایش نشانده است.گذشت آن روزی که در 12 تیر 67 هواپیمای مسافربری ایرباس ایران را در هوا منفجر کردند و به عامل آن حمله مدال شجاعت دادند اگر این اتفاق امروز بیفتد ایران جواب دندان شکن و محکمی خواهد داد
.(تکبیرحضار)
حالا برخی از افراد بی هویت و خود فروخته غرب گرا بعد از سرنگونی پهباد و گنده گویی های امریکا ترسیدند اما فرزند رشید مقاومت سیدحسن نصرالله هشدار می دهد که آقای ترامپ و دولتش و دستگاه جاسوسی اش به خوبی می دانند که جنگ با ایران، به ایران محدود نمی شود جنگ با ایران، یعنی کل منطقه به آتش کشیده خواهد شد همه نیروهای امریکایی و منافع آنها در منطقه محو خواهد شد و آنهایی که توطئه چینی کردند تاوان خواهند داد پیش از همه اسرائیل و عربستان هستند.
حالا رهبر ما را تحریم کردند فکر کردند رهبری مثل دولتمردان ما حساب خارجی دارد و سرمایه های هزار و چندصد میلیاردی دارد و خانه های چندصد میلیاردی دارد نه رهبر ما یک حیسنیه و یک خانه قدیمی دارد که آن هم مال خودش نیست.
اما این هم بزرگترین پیروزی است که جهان را متوجه بیت آقا و حسینیه آقا و همه را متوجه رهبر مستضعفان جهان می کند که جهان را متوجه افکار یک رهبر آزاد مردی می کند که هیچ قدرتی غیر از قدرت خدا در جهان بر او تاثیر ندارد و هیچ قدرت دیگر را نمی شناسد.  
اگر مسئولین عرضه دارند در مقابل تحریم رهبری توسط امریکا ،امریکا را تحریم کنند و فرزندان و وابستگان خودشان را از امریکا خارج کنند و به کشور برگردانند.
اگر واقعا می خواهند جواب بدهند اینگونه جواب بدهند.
باید گلوگاه های فساد را ببندیم. ما در هفته قوه قضائیه هستیم شهادت شهید بزرگوار دکتر بهشتی امروز است.
فساد اخلاقی، فساد مالی، فساد اجتماعی، فساد سیاسی، فساد انتخاباتی گلوگاه هایش باید بسته شود یعنی نظام ما،قانون ما،تشکیلات ما باید طوری باشد که انسان فاسد بار نیاورد ،مسئول فاسد بار نیاورد،قدرت برخورد ما باید آنقدر بالا باشد که مسئولی جرأت فساد نداشته باشد،باید برخورد چنان باشد که بازدارنده باشد البته باید خود دستگاه های مبارزه با فساد سالم باشند دبیرخانه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی باید افراد سالمی باشند آلوده نباشند ،برادرشان مفسد اقتصادی نباشد،ویژه خوار نباشند.گفتند رطب خورده ،کی منع رطب کند کسی که خودش و خانواده اش دچار فساد شدند چگونه می تواند در مقابل فساد بایستند.
گفتند هرچه بگندد نمکش می زنند وای بر آن روزی بگندد نمک، باید دستگاه قضایی سالم باشند،دستگاه مبارزه با فساد سالم باشد،نیروی انتظامی سالم باشد،ثبت اسناد ما سالم باشد،سند به نام چند نفر صادر نکند،اگر همه به وظیفه خودشان عمل کنند 23 هزار پرونده در دادگاه ما نمی آید که هر قاضی تقریبا 2000 پرونده می خواهد بررسی کند.
اگر شهرداری مجوز می دهد به وظیفه خودش عمل کند،اصناف پروانه صادر می کند به وظیفه اش عمل کند،آنی که لب ساحل مجوز فعالیت می دهد داخل جنگل مجوز فعالیت می دهد اگر به وظیفه خودش عمل کند و آبیاری اگر مجوز می دهد ،نظارت داشته باشد ما انقدر پرونده نباید داشته باشیم،اگر پرونده زیاد می شود معلوم است که دستگاه های دیگر به وظیفه خود عمل نمی کنند.
رهبر معظم انقلاب فرمودند" یکی از وظایف مهم قوه قضائیه مبازره سختگیرانه با فساد در درون قوه است و تاکید کردند مبارزه با فساد در درون قوه در اولویت است زیرا حتی یک عنصر ناباب در دستگاه قضایی می تواند زحمات قضات شریف و پاک دامن و کارکنان امین این حوزه در سراسر کشور را مخدوش و تاثیرات مخربی برجای بگذارد.
گناه فردی که مسئول مبارزه با فساد است و دچار فساد می شود چند برابر و نابخشودنی است بنابراین در این موضوع باید سختگیری شود که البته در رسانه ها آمده است که با عزم جدی آیت الله رئیسی برای مقابله با فساد در درون دستگاه قضا ، 60 نفر از قاضی متخلف از اردیبهشت تا کنون را از دستگاه قضا اخراج کردند. البته باید از رئیس دستگاه قضا و عدالت تشکر کنیم و بخواهیم که فساد را منحصر در برخی از قضات نبینند بلکه قسمتی از فساد از حراست و کارکنان و به ویژه وکلا دادگاه ها و دستگاه قضایی است که گاهی حراست و کارمند عامل واسطه رشوه قاضی می شوند و تاثیر در حکم قاضی دارند گاهی وکلا با قاضی همدست می شوند و پدر مردم را درمی آورند.

هفته قوه قضائیه را به عوامل دستگاه قضایی در شهرستان خصوصا به ریاست محترم دادگستری و دادستان و قضات عالی و کارمندان صالح تبریک می گوییم و از ریاست دادگاه هم می خواهیم شما هم به سلامت دادگستری حساسیت داشته باشید ما ارادت داریم امیدواریم که این ارادت ما با عملکرد صحیح و درست شما بیشتر شود. ان شاءالله.

 

 


به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
محمد حقگو
  • 1398/4/13 - 19:38:39

سلام چه خطبه بصیرت افزایی ای کاش هر استانی یک همچنین مطاله گری داشتیم اما حیف نداریم که بعضی ها فقط به تقویم گویی هفته کفایت می کنندد

دیدگاه شما :
توقیف نفتکش انگلیسی کدام نقشه ترامپ را برهم زد؟ / دستاورد اصلی توقیف را در بازار جستجو کنید تصاویر / دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان با استاندار رانت سرمایه‌گذاری در آشوراده متعلق به کیست؟/دعوای دولتی ها؛ به نام گردشگری، به کام زمین خواری آزادی دو گروگان با تلاش رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه انتصاب علی اصغر بیانی بعنوان فرماندار کلاله دست زمین خوار باز است/۳۸۰۰تصرف غیرمجاز در حریم رودخانه‌های گلستان دست زمین خوار باز است لاریجانی مانع اعلام وصول طرح استیضاح حجتی است / هیات رئیسه آئین نامه داخلی مجلس را زیر پا گذاشته است ماجرای ترورحجت‌الاسلام سیدعلیرضا آرامی امام جمعه گرمسار چیست؟ سنگ پرانی به سمت اتوبوس حجاج گنبدی معیار تورم، جیب مدیران دولتی و نجومی است!! واکنش‌های متفاوت آمریکا و انگلیس/ ما در استراتژی، دفاعی عمل می‌کنیم، یعنی آغازگر و شروع‌کننده هیچ جنگی نیستیم/ داره می‌سوزه! دستگیری یک فریب خورده در گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان به جرم تلاش برای بازگشت به کشور+ عکس مسیح مهاجری: مقامات نظامی ایران زیادی حرف می‌زنند!/ میردامادی: باروحانی به عقب برگشتیم بیانیه مهم بنیانگذاران اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان / متاسفانه با مدیریت غلط علی اصغری این تشکل به یک مجموعه باج خواه و دلال سیاسی و حامی سران خائن فتنه مبدل گشته است واکنش بسیار جالب کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی/ هنوز خیلی مانده تا با هم بی حساب شویم! ریاض آماده تعامل دیپلماتیک با جمهوری اسلامی ایران است! / عقب‌نشینی خفت‌بار عربستان تصاویر دیده نشده از داخل ناو یو اس اس باکسر آمریکا اعترافات مهم محمد علی وکیلی، نماینده اصلاح طلب مجلس ماجرای پرونده دیگر پرونده حسین فریدون چه بود؟ لحظه تصویر‌برداری از ناو‌ آمریکایی سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کجا‌ بود؟ نماینده شرق گلستان قِسِر در رفت، اما مادر باردار و فرزند 4 ماهه‎اش نه!/ کاربران فضای‎مجازی با کنایه‎های سنگین از خجالت نماینده درآمدند + تصاویر آشنایی با نفت کش انگلیسی توقیف شده توسط سپاه+عکس از سیدنجیب حسینی مشاور وزیر کشور به عنوان یکی از گزینه های احتمالی تصدی استانداری گیلان نام می بردند ضربه سنگین سپاه پاسداران به ترامپ/هوافضای سپاه، فیلم رصد ناو آمریکایی «باکسر» را منتشر کرد+فیلم وعگس توقیف نفتکش انگلیس توسط نیروی دریایی سپاه حمایت تمام قد هادی حق شناس از محمد رضا صالحی استاندار عزل شده خراسان شمالی برای استانداری گیلان!! سرنوشت بزرگ‌ترین زمین‌خوار ایران چه شد؟ ماجرای جنجالی رانت‌خواری و سوءاستفاده «دامادزاده‌ها» و «آقازاده‌ها»/چرا استاندار سابق ایلام و استاندار فعلی هرمزگان محاکمه نمی‌شوند؟ چهره حسام الدین آشنا قبل و بعد از گاندو +عکس علت اصرار پشت پرده ورود قریب الوقوع دونفر از نیروهای بخشداری بهاران گرگان به شهرداری قرق چیست؟+عکس جناب استاندار گلستان! از این رانت ،تبعیض و بی عدالتی به کجا شکایت نماییم ؟/ انتظار مردم از دستگاه قضایی انقلابی استان فیلم/ حمله به پلیس با چاقو پاسخ دندان شکن بانوی ایرانی به مجری بی بی سی در برنامه زنده/فیلم آمادگی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در مشارکت پروژه‌های شهرداری گرگان فیلم/ پشت پرده‌ای از مدارس غیرانتفاعی چه خبر است؟! عریان شدن موتورسوار آزادشهری در زمان توقیف موتورش توسط پلیس + عکس فیلم/ تهدید اصلاح طلبان به تحریم انتخابات! توفیق نفتکش قاچاقچی توسط نیروی دریایی سپاه مستقر در خلیج فارس و تنگه هرمز +متن کامل اطلاعیه سپاه جهبه پایداری ها و احمدی نژادی ها،با آیت الله آملی لاریجانی تسویه حساب سیاسی کردند؟ دستگاه‎های اجرایی به‎جای تشکیل پرونده به‎دنبال پیشگیری از وقوع جرم باشند/منابع طبیعی یکی از مشکلات استان گلستان است/نیاز است تفکیک منطقه حفاظت شده «جهان‎نما» صورت بگیرد/ آیا آملی لاریجانی موضع خود درباره «طبری» را اصلاح می‌کند؟/ طبری کیست؟ ماجرای تایید نشدن صلاحیت یک نماینده اسبق مجلس/ در این دوره نسبت به هزینه‌های بالای انتخاباتی حساس‌تر شده‌ایم وعده‌های بر زمین مانده "مخاطب بایدها"/ از شعار حمایت از کشاورزی تا تلاش برای واردات محصولات کشاورزی ژاپنی و چینی‌سازی کشور با ژست مقاومت/ نسخه جدید پیشرفت؛ یک وعده غذا در روز با ۵ ساعت کار بیشتر رایگان یک و بام دو هوای چراغعلی رییس ستاد انتخابات استان گلستان تصاویر/ اقدام قاطع دادستانی مرکز استان در نهارخوران حضور خبرنگار BBC در کشور نشان از فتنه ای جدید است برائت‌جویی نجفی از رویکرد وحشیانه رسانه‌های زنجیره‌ای روایت آیت‌الله یزدی از قانع شدن محسن رضایی درفتنه۸۸ ماجرای صف‌کشیدن مشتریان آرایشگاه زنانه برای ارتباط با اجنه!
نماینده شرق گلستان قِسِر در رفت، اما مادر باردار و فرزند 4 ماهه‎اش نه!/ کاربران فضای‎مجازی با کنایه‎های سنگین از خجالت نماینده درآمدند + تصاویر حمایت تمام قد هادی حق شناس از محمد رضا صالحی استاندار عزل شده خراسان شمالی برای استانداری گیلان!! سنگ پرانی به سمت اتوبوس حجاج گنبدی لحظه تصویر‌برداری از ناو‌ آمریکایی سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کجا‌ بود؟ بیانیه مهم بنیانگذاران اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان / متاسفانه با مدیریت غلط علی اصغری این تشکل به یک مجموعه باج خواه و دلال سیاسی و حامی سران خائن فتنه مبدل گشته است ماجرای ترورحجت‌الاسلام سیدعلیرضا آرامی امام جمعه گرمسار چیست؟ ماجرای جنجالی رانت‌خواری و سوءاستفاده «دامادزاده‌ها» و «آقازاده‌ها»/چرا استاندار سابق ایلام و استاندار فعلی هرمزگان محاکمه نمی‌شوند؟ اعترافات مهم محمد علی وکیلی، نماینده اصلاح طلب مجلس تصاویر دیده نشده از داخل ناو یو اس اس باکسر آمریکا ضربه سنگین سپاه پاسداران به ترامپ/هوافضای سپاه، فیلم رصد ناو آمریکایی «باکسر» را منتشر کرد+فیلم وعگس رانت سرمایه‌گذاری در آشوراده متعلق به کیست؟/دعوای دولتی ها؛ به نام گردشگری، به کام زمین خواری واکنش بسیار جالب کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی/ هنوز خیلی مانده تا با هم بی حساب شویم! از سیدنجیب حسینی مشاور وزیر کشور به عنوان یکی از گزینه های احتمالی تصدی استانداری گیلان نام می بردند سرنوشت بزرگ‌ترین زمین‌خوار ایران چه شد؟ آشنایی با نفت کش انگلیسی توقیف شده توسط سپاه+عکس مسیح مهاجری: مقامات نظامی ایران زیادی حرف می‌زنند!/ میردامادی: باروحانی به عقب برگشتیم ریاض آماده تعامل دیپلماتیک با جمهوری اسلامی ایران است! / عقب‌نشینی خفت‌بار عربستان لاریجانی مانع اعلام وصول طرح استیضاح حجتی است / هیات رئیسه آئین نامه داخلی مجلس را زیر پا گذاشته است انتصاب علی اصغر بیانی بعنوان فرماندار کلاله ماجرای پرونده دیگر پرونده حسین فریدون چه بود؟