9 تیر 1398 اخبار روز سیاسی - اخبار روز - حجت الاسلام سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد - - آخرین اخبار فناوری مازندران ،

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی:

در هیچ برهه ای از زمان تا به این اندازه جاسوس نفوذی در کشور نداشتیم/معامله قرن فقط برای فلسطین نیست،معامله قرن برای ایران هم هست/باید کشور و مملکت را از دست تکنوکرات ها و لیبرال ها خارج کنیم

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه 7 تیرماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی مشروح خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد در هیچ برهه ای از زمان تا به این اندازه جاسوس نفوذی در کشور نداشتیم/معامله قرن فقط برای فلسطین نیست،معامله قرن برای ایران هم هست/باید کشور و مملکت را از دست تکنوکرات ها و لیبرال ها خارج کنیم

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه 7 تیرماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی بخشی از خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد

امروز هم باید از عوامل نفوذ غفلت نکنیم که رهبری معظم درباره عوامل نفوذ در سخنرانی هایش تذکر و هشدار جدی دادند. باید مراقب باشیم که اگر ما فتنه هایی را در طول سالهای گذشته شاهد بودیم بخاطر نفوذ دشمن و عوامل نفاق در بین مسئولین و نهادها و ادارات و حتی نفوذ در بین مردم بود.خطر نفوذ همیشه وجود دارد اما به نظر می رسد که بعد از توافق هسته ی این مسئله ابعاد جدیدی گرفته که رهبر معظم در سخنرانی هایش بارها و بارها هشدار داده بودند که اگر این دو رویداد توافق هسته ای و بیانات رهبری  را در کنار هم قرار بدهیم پازلی تشکیل می شود که قابل تامل و سئوال برانگیز است که میان توافق هسته ای و نفوذ دشمن به ویژه امریکا چه رابطه ای هست که رهبر معظم اینگونه از خطر نفوذ انها سخن می گوید. که ابعاد این نفوذ از دید من و شما پنهان است باید در کشور شفافیت باشد عامل نفوذ در کشور برملا شوند چهره آنها برای مردم روشن شود کسانی که مانع شفافیت هستند کسانی که در زندگی خودشان و در مسئولیت خودشان شفاف نیستند چه از نظر مالی ،از نظر سیاسی،از نظر مدرک تحصیلی شفافیتی ندارند و اجازه نمی دهند که دیگران شفاف سازی کنند که در این کشور چه می گذرد می خواهند ائمه جمعه را هم سانسور کنند گاهی ائمه جمعه را تخریب می کنند که زبان در کام بگیرند و سخن نگویند،رسانه ها را سانسور می کنند فیلم هایی که در بررسی نفوذ جاسوس در کشور هم را می خواهند سانسور کنند.
فیلی در حال پخش است که پرونده جاسوس معروف جیسون رضائیان را شفاف سازی می کند،جیسونی که می گوید "انقدر به رئیس جمهور ایران نزدیک شدم که طعم آدامس و مارک آدامس رئیس جمهور را هم می دانم"   
جیسون رضائیانی که عکس های خانوادگی برخی از مسئولین را در اختیار داشت یعنی تا عمق خانه برخی از مسئولین طراز اول کشور نفوذ داشت و در تصمیم های سرنوشت ساز کشور موثر بود که توسط فرزندان اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج)با تلاش شبانه روزی دستگیر شده و پرونده این جاسوس بزرگ افشا شده و زندانی شد.
این شخص برای آمریکا آنقدر مهم بود و اهمیت داشت که در برجام حاضر شدند یک میلیارد و هفتصد میلیون دلار از پول های بلوکه شده ایران را آزاد کنند،تحریم بانک سپه را هم لغو کنند تا او را از ایران تحویل بگیرند. و بعد از آزادی و تحویل دادن او به امریکا در برخی از جلسات در کنار اوباما می نشست.
حالا چرا نمی گذارند فیلم پرونده ایشان و ارتباط او با برخی از مسئولین و وابستگان به مسئولین به طور کامل به نمایش داده شود. که کارگردان فیلم می گوید" این روزها شدیدا با سانسور و فشار دسته پنجه نرم می کنیم"  
اینها برای چیست؟
چون نمی خواهند این مردم از نفوذ جاسوس ها در دولت سر در بیاوند.که در هیچ برهه ای از زمان تا به این اندازه جاسوس نفوذی در کشور نداشتیم.
ببینید در تیم مذاکره کننده هسته ای چند نفر متهم به جاسوسی بودند؟ که از دشمنان پول می گرفتند و به آنها اطلاعات می دادند و در تصمیم گیری تصمیم سازان اثر داشتند و نتیجه آنی شد که الان ما می بینیم.
اگر اینها شفاف سازی بشود امروز دیگر مواجه نمی شویم با یک جاسوس دیگر که اخیرا یک باند نفوذی در وزارت نفت با محوریت یک خانم کشف شده که با ارتباط با 16 نفر از عوامل تاثیرگذار و تصمیم ساز در وزارت نفت توانسته است ضرباتی در این جنگ اقتصادی به کشور وارد کند.
چرا شفاف سازی نمی شود؟
اینها چرا جلوی شفاف سازی را می گیرند؟
همان هایی که دم از رفراندم می زنند بدون اطلاع رسانی به مردم بدون دادن فکت شیت که رهبری امر کرده بودند فکت شیت به مردم بدهید گزارش به مردم بدهید که چه می خواهید بکنید بعدا انجام بدهید بدون دادن فکت شیت و گزارش به مردم برجام را تصویب کردند.
همانهایی که 2030 را تصویب کردند ،بودجه گذاشتند و مخفیانه و محرمانه در کشور اجرایی کردند،همانهایی که پالرمو و CFT را امضا کردند و به دنبال تصویب FATF در کشور هستند خیلی عجیب است.
امروز هم امریکا می گوید ایران برای اینکه بتواند تجارت جهانی داشته باشد و پیشرفت کند باید FATFرا  بپذیرد و هم مسئولین جمهوری اسلامی می گویند که اگر بخواهیم مبادلات بانکی و تجاری داشته باشیم باید FATF را بپذیریم یعنی هم امریکا بفکر منافع ما ،اقتصاد ما،تجارت ما،امنیت ما هستند و هم دولتمردان ما به فکر رونق و تجارت و منافع و امنیت ما هستند.هر دو یک نظر را دارند و دارای یک نظر هستند آیا این می شود؟

که هم امریکا به فکر ما باشد و هم مسئولین ما به فکر ما باشند هر دو یک نظر بدهند اینها در ایران بدنبال معامله قرن هستند.
معامله قرن فقط برای فلسطین نیست،معامله قرن برای ایران هم هست اگر بیدار نباشیم اینجا هم معامله قرن صورت می گیرد.
اما امریکا امروز می گوید" اگر فلسطین می خواهد به رونق اقتصادی برسد باید معامله قرن را بپذیرد" یعنی مردم فلسطین و تمام کشورهای عربی و کشورهای مسلمان به همه آرمان های فلسطین و شهدای فلسطین پشت پا بزنند و با امریکا و اسرائیل معامله کنند که کور خواندند که هیچ کدام از گروه های فلسطینی در نشست اخیر شرکت نکردند این نخستین بار است که تمام گروه های فلسطینی از جنبش فتح گرفته تا حماس بر سر یک مسئله اتفاق نظر داشتند این یعنی مخالفت با معامله قرن که رهبری فرمودند" این معامله به نتیجه نمی رسد و سرانجام نخواهد داشت" و ما امیدواریم که این معامله قرن به شکست قرن تبدیل بشود.(تکبیرحضار)
این لازمه اش مقاومت است، لازمه اش ایستادگی است باید دولتمردان ما ،نمایندگان ما هم در مقابل قراردادهای استعماری بایستند اما متاسفانه اینگونه نیستند اینها کسانی هستند که ما انتخاب کردیم ریاست محترم دادگستری شهرستان خوب بیان کردند آن چه که ما انتخاب کردیم این است اگر مشکلی هست از انتخاب ما است، اگر مشکلی هست ازکسانی که ما انتخاب کردیم از آنها مشکلی ایجاد می شود که امام راحل(ره)فرمودند" کشور را به دست نامحرمان و نااهلان قرار ندهید"
امام فرمودند"تا من زنده هستم نخواهم گذاشت که کشور به دست لیبرال ها بیفتد"
آیا ما کشور را به دست تکنوکرات ها و نئولیبرال ها و اشرافی مسلک ها ندادیم؟
باید کشور و مملکت را از دست تکنوکرات ها و لیبرال ها خارج کنیم که راهش انتخاب صحیح است که باید از انتخابات مجلس شروع کنیم. که انتخابات مجلس اینبار نباید اتفاق دیروز بیفتند.
عامل بعدی شکست در جنگ احد دنیاطلبی و ازدست دادن روحیه مقاومت بود. که به دنبال جمع آوری غنائم و مال دنیا رفتند وقتی تفکر لیبرالی بیاید ،تفکر اشرافی بیاید مقاومت ازدست می رود با یک تشر دشمن عقب نشینی می کنند آنچه که امروز می تواند به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزند رواج تجمل گرایی در جامعه ،مشی اشرافی گری مسئولین و دنیاطلبی کارگزاران نظام است که انسان های دنیاطلب و اشرافی مسلک انقلاب را به مسلخ می برند و پیروزی را تبدیل به شکست می کنند آنوقت است که در مقابل استکبار منفعل می شوند و می گویند" نباید مرگ بر امریکا گفت"  
این روزها یکی از مسئولین گفته بود "که ما نمی خواستیم امریکا را تحقیر کنیم "
اما بدانند ملت ایران هر کشوری که علیه جمهوری اسلالمی باشد هم تحقیر می کند،هم تهدید می کند و هم نابود خواهد کرد
(تکبیرحضار)

ما با سرنگونی پهباد جاسوسی امریکا با پدافند سپاه پاسداران هیمنه امریکا را در منطقه و در دنیا شکستیم ،تحقیرش کردیم که به طوری که حیران و سرگردان و سردرگم شدند و نمی دانند که چه بگویند ابتدا انکار کردند گفتند ما هیچ هواپیمایی در حریم هوایی ایران نداشتیم بعد از اینکه تصاویر پخش شد آمدند تایید کردند اما امریکا و ترامپ به هذیان گویی افتادند گفتندحتما ایران اشتباها زدند بعد دیدند نه ایران اسلامی با اقتدار اعلام کرد ما از تجاوز به حریم هوایی کشورمان چشم پوشی نکردیم و پهباد جاسوسی امریکا را سرنگون و نابود کردیم  که البته این جبران آن کوتاهی بود که نسبت به فرمان امام داشتند که آن روز امام فرموده بودند" من می گویم وقتی ناو آمریکایی وارد خلیج فارس شد بزنید" آن روز نزدند اما امروز پهبادی که از مجهزترین و مدرن ترین و پیچیده ترین و رادارگریزترین و غول پیکرترین و جاسوس ترین پرنده و گران ترین پهباد امریکایی محسوب می شد که 220 ملیون دلار برابر با هزینه 12 فروند هواپیمای F16 قیمت دارد توسط سامانه پدافندی موشکی سوم خرداد ایران تبدیل به آهن پاره کردند.
حالا گفتند که ما می خواستیم سه نقطه ایران را موشک باران کنیم و بعد حساب کردیم 150 نفر کشته می شوند قبل از حمله متوقف کردیم. غلط کردید!
آیا شما برای جان مردم ارزش قائل هستید؟
شما جرات نداشتید این ایران است که وقتی اسرائیل به نیروهای سپاه در سوریه حمله می کند به التماس افتادند که ما اشتباه زدیم و نمی دانستیم که بچه های شما هستند ترکیه و روسیه را واسطه کردند که بروید وساطت کنید ایران جواب ندهد اما ایران بدون درنگ پاسخ می دهد شما جرأت ندارید.
آن مسئولی که در غرب و امریکا درس خوانده که می گفت شما فکر می کنید امریکایی که با یک بمبش می تواند تمام سیستم دفاعی کشورما را ازکار بیندازد از سیستم دفاعی ما می ترسد امروز جواب خودش را گرفت.
ببینید اقتدار نظامی و موشکی و پدافندی و دفاعی ایران که امریکا را به هذیان گویی کشانده است ،امریکا را سرجایش نشانده است.گذشت آن روزی که در 12 تیر 67 هواپیمای مسافربری ایرباس ایران را در هوا منفجر کردند و به عامل آن حمله مدال شجاعت دادند اگر این اتفاق امروز بیفتد ایران جواب دندان شکن و محکمی خواهد داد
.(تکبیرحضار)
حالا برخی از افراد بی هویت و خود فروخته غرب گرا بعد از سرنگونی پهباد و گنده گویی های امریکا ترسیدند اما فرزند رشید مقاومت سیدحسن نصرالله هشدار می دهد که آقای ترامپ و دولتش و دستگاه جاسوسی اش به خوبی می دانند که جنگ با ایران، به ایران محدود نمی شود جنگ با ایران، یعنی کل منطقه به آتش کشیده خواهد شد همه نیروهای امریکایی و منافع آنها در منطقه محو خواهد شد و آنهایی که توطئه چینی کردند تاوان خواهند داد پیش از همه اسرائیل و عربستان هستند.
حالا رهبر ما را تحریم کردند فکر کردند رهبری مثل دولتمردان ما حساب خارجی دارد و سرمایه های هزار و چندصد میلیاردی دارد و خانه های چندصد میلیاردی دارد نه رهبر ما یک حیسنیه و یک خانه قدیمی دارد که آن هم مال خودش نیست.
اما این هم بزرگترین پیروزی است که جهان را متوجه بیت آقا و حسینیه آقا و همه را متوجه رهبر مستضعفان جهان می کند که جهان را متوجه افکار یک رهبر آزاد مردی می کند که هیچ قدرتی غیر از قدرت خدا در جهان بر او تاثیر ندارد و هیچ قدرت دیگر را نمی شناسد.  
اگر مسئولین عرضه دارند در مقابل تحریم رهبری توسط امریکا ،امریکا را تحریم کنند و فرزندان و وابستگان خودشان را از امریکا خارج کنند و به کشور برگردانند.
اگر واقعا می خواهند جواب بدهند اینگونه جواب بدهند.
باید گلوگاه های فساد را ببندیم. ما در هفته قوه قضائیه هستیم شهادت شهید بزرگوار دکتر بهشتی امروز است.
فساد اخلاقی، فساد مالی، فساد اجتماعی، فساد سیاسی، فساد انتخاباتی گلوگاه هایش باید بسته شود یعنی نظام ما،قانون ما،تشکیلات ما باید طوری باشد که انسان فاسد بار نیاورد ،مسئول فاسد بار نیاورد،قدرت برخورد ما باید آنقدر بالا باشد که مسئولی جرأت فساد نداشته باشد،باید برخورد چنان باشد که بازدارنده باشد البته باید خود دستگاه های مبارزه با فساد سالم باشند دبیرخانه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی باید افراد سالمی باشند آلوده نباشند ،برادرشان مفسد اقتصادی نباشد،ویژه خوار نباشند.گفتند رطب خورده ،کی منع رطب کند کسی که خودش و خانواده اش دچار فساد شدند چگونه می تواند در مقابل فساد بایستند.
گفتند هرچه بگندد نمکش می زنند وای بر آن روزی بگندد نمک، باید دستگاه قضایی سالم باشند،دستگاه مبارزه با فساد سالم باشد،نیروی انتظامی سالم باشد،ثبت اسناد ما سالم باشد،سند به نام چند نفر صادر نکند،اگر همه به وظیفه خودشان عمل کنند 23 هزار پرونده در دادگاه ما نمی آید که هر قاضی تقریبا 2000 پرونده می خواهد بررسی کند.
اگر شهرداری مجوز می دهد به وظیفه خودش عمل کند،اصناف پروانه صادر می کند به وظیفه اش عمل کند،آنی که لب ساحل مجوز فعالیت می دهد داخل جنگل مجوز فعالیت می دهد اگر به وظیفه خودش عمل کند و آبیاری اگر مجوز می دهد ،نظارت داشته باشد ما انقدر پرونده نباید داشته باشیم،اگر پرونده زیاد می شود معلوم است که دستگاه های دیگر به وظیفه خود عمل نمی کنند.
رهبر معظم انقلاب فرمودند" یکی از وظایف مهم قوه قضائیه مبازره سختگیرانه با فساد در درون قوه است و تاکید کردند مبارزه با فساد در درون قوه در اولویت است زیرا حتی یک عنصر ناباب در دستگاه قضایی می تواند زحمات قضات شریف و پاک دامن و کارکنان امین این حوزه در سراسر کشور را مخدوش و تاثیرات مخربی برجای بگذارد.
گناه فردی که مسئول مبارزه با فساد است و دچار فساد می شود چند برابر و نابخشودنی است بنابراین در این موضوع باید سختگیری شود که البته در رسانه ها آمده است که با عزم جدی آیت الله رئیسی برای مقابله با فساد در درون دستگاه قضا ، 60 نفر از قاضی متخلف از اردیبهشت تا کنون را از دستگاه قضا اخراج کردند. البته باید از رئیس دستگاه قضا و عدالت تشکر کنیم و بخواهیم که فساد را منحصر در برخی از قضات نبینند بلکه قسمتی از فساد از حراست و کارکنان و به ویژه وکلا دادگاه ها و دستگاه قضایی است که گاهی حراست و کارمند عامل واسطه رشوه قاضی می شوند و تاثیر در حکم قاضی دارند گاهی وکلا با قاضی همدست می شوند و پدر مردم را درمی آورند.

هفته قوه قضائیه را به عوامل دستگاه قضایی در شهرستان خصوصا به ریاست محترم دادگستری و دادستان و قضات عالی و کارمندان صالح تبریک می گوییم و از ریاست دادگاه هم می خواهیم شما هم به سلامت دادگستری حساسیت داشته باشید ما ارادت داریم امیدواریم که این ارادت ما با عملکرد صحیح و درست شما بیشتر شود. ان شاءالله.

 

 


به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
محمد حقگو
  • 1398/4/13 - 19:38:39

سلام چه خطبه بصیرت افزایی ای کاش هر استانی یک همچنین مطاله گری داشتیم اما حیف نداریم که بعضی ها فقط به تقویم گویی هفته کفایت می کنندد

دیدگاه شما :
نمایندگان گلستان و لزوم تشکیل فوری کمیته تحقیق و تفحص از مفاسد اقتصادی رؤسای ادوار مجلس چقدر رای آوردند؟ +جدول پیکر شهید مدافع حرم جواد الله کرم به کشور بازگشت داستان دو برادر؛ حاج باقر در انتظار تماس حاج قاسم سامانه فیش حقوقی و احکام افزایش مستمری بگیران تامین اجتماعی/ دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی fishmostameri.tamin.ir آیا مسئولین حراست کل استان گلستان واقعا متوجه سوء استفاده مسئول حراست راه و شهرسازی از موقعیت شغلی اش نشده اند ؟+تصویر آغاز سومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه با توزیع بیش از ۱۴۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان‌گلستان در اولین روز کاری مجلس یازدهم سنگدوینی نایب رئیس و نوروزی سخنگوی شعبه یک مجلس شورای اسلامی شدند آقای روحانی! تقلید از سیاست‌های کهنه و فاجعه بار را کنار بگذارد میله‌های زندان در انتظار نماینده تهران+ عکس فیلم/ بازتاب‌های ماجرای قتل رومینا اشرفی دختر ۱۴ ساله به دست پدرش در فضای مجازی بیانات مهم رهبر معظم انقلاب درباره سوء استفاده از موقعیت و امکانات دولتی توسط مسئولین سوابق کاندیداهای ریاست مجلس یازدهم+تصویر فیش حقوقی فرهنگیان,fish.medu.ir,فیش حقوق آموزش و پرورش گزارش تکان دهنده از آخرین جرئیات قتل رومینا اشرفی دختر 13 ساله تالشی توسط پدرش/ماجرا از ارتباط رومینا و بهمن/ابعاد تازه‌ای از قتل هولناک رومینا آیا اجتماع مسئولین دست اندرکار وقت در ساخت آپارتمان میلیاردی در محدوده ی شهرک تالارگرگان اتفاقی بوده است و یا در پس این اجتماع سر دیگری نهفته بود؟! مجلس دهم انقلابی نبود/ دنبال منافع زودگذر بودند/ برای رونق تولید چه کردند؟/ در مقابل مدیریت فاجعه بار زنگنه، آخوندی و قاضی زاده چه کردند؟/ یکی از اولویت‌های مجلس جدید برخورد با امثال زنگنه است/ بهترین کمک به دولت جدا کردن عناصر ناکارآمد و ناسالم است/ مجلس باید ریشه غربگرایی در دولت را خشک کند/ کارآمدترین و انقلابی ترین فرد باید رئیس مجلس شود عکس/هلاکت ۲۱ تروریست قبل از اجرای عملیات در عید فطر دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام دو فروند بالگرد به گچساران با وجود تهدیدات آمریکا؛ دومین نفتکش ایرانی وارد آب‌های ونزوئلا شد دو راه کار مجلس برای تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت سیستم بانکی از سهام عدالت به عنوان وثیقه تسهیلات استفاده کند کشف و متلاشی شدن باند تخلفات در یکی از دفترخانه‌های اسناد رسمی گرگان متن جوابیه اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان در خصوص مطالب کذب منتشرشده درفضای مجازی/ پاسخی به جوابیه اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان+سند نه غزه نه لبنان تحریم برای ایران+ عکس نزدیک نفتکش‌های ایران نمی‌شویم +عکس بازتاب سخنرانی مهم رهبرانقلاب در رسانه‌های خارجی/ آیت الله خامنه ای از آینده سخت اسرائیل خبر داد مجرم اصلی فاجعه فلسطین، دولت های غربی هستند/ فلسطین مسئله‌ای نیست که قابل فراموش شدن باشد/ آینده برای رژیم صهیونیستی سخت تر خواهد شد/ باید با این ویروس دیرپا مبارزه و آن را ازاله کرد/ دنیا قربانیان کرونا را می‌شمارد اما چرا هیچ‌کس میلیون‌ها مظلوم در جهان اسلام را شمارش نمی‌کند؟/ ۷ توصیه به همه دلسوزان مسئله فلسطین اعلام مبلغ زکات فطره بر اساس نظر مقام معظم رهبری و مراجع تقلید محل احداث مسکن مهر 99 ساله در زمین 8 میلیاردی در عدالت 92 گرگان ,هر واحد ۳۲۸متر مربع صرفا برای 5 افراد دانه درشت و 4نفر از کارکنان راه و شهرسازی گلستان!! دکتر هاشمیان:واگذاری زمین های دولتی به افراد خاص با هیچ بهانه ای توجیه پذیر نیست/ سیدرضا سیدحسینی:پلیس انفال هر جا سازه ای بدون مجو.ز در مراحل اولیه ساخت و ساز بود تخریب کنند سوالی از جناب آقای محبوبی مدیرکل راه وشهرسازی استان گلستان خبر تأسف بار و تلخ که به شدت با رویه ی سیره حاکم قوه ی قضائیه و مشی عملی حضرت آیت الله رئیسی و دکتر هاشمیان رئیس دادگستری گلستان و دیگر مسئولین انقلابی استان تضاد و تعارض دارد حمایت قوه قضائیه برای جلوگیری از چپاول حقوق ملت مظلوم را انتظار می کشیم/ در حقوق عمومی شاکی حق ندارد شکایت را پس بگیرد اردشیر زاهدی: همیشه به ایران افتخار می‌کنم/ نگذارید سلطه آمریکا و انگلیس برگردد/ درد و بلای زاهدی بخوره توی سری برخی از اصلاح طلبان (عکس)درآخرین جلسه علنی نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی چه گذشت؟ سلطان‌های مسکن مهر پردیس چه کسانی هستند؟! پیشنهاد یک اصلاحاتی برای آموزش و جذب اغتشاشگر به هلاکت رساندن دو تروریست وابسته به ضدانقلاب در شهر مریوان یک شیاد الدنگ چگونه می‌شود «سلطان»؟!/ این زوج اخلالگر بازار خودرو را بیشتر بشناسید +عکس تغییر کاربری عجیب اراضی جنگلی وکاربری سبز به مسکونی توسط مدیران شهرسازی گلستان/غراوی معاون عمرانی استاندار باید پاسخگو باشد رأی نهایی پرونده واگذاری دو هکتار زمین ناهارخوران به قضات سابق دادگستری گرگان هفته آینده صادر می‌شود+صوت عملکرد جلالی مدیرکل اطلاعات استان گلستان در میدان عمل اعلام لیست برخی افراد دانه درشت که اراضی میلیاردی و با ارزش ناهار خوران گرگان را تصاحب کرده اند! / رئیس خدوم و تلاشگر دیوان محاسبات استان جلوه مثبت ماجرا عکس و فیلم/ «الکس» کیست و چگونه صدها دختر ایرانی را به فحشاء کشاند؟ رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان: پرچم آرمان‌خواهی و مطالبه‌گری را زمین نگذارید/ «انفعال» و «انحراف» دو آسیب بزرگ محیط‌های جوان و دانشجویی/ بنده شب و روز به یاد شهید سلیمانی هستم/ علاج مشکلات کشور «دولت جوان حزب‌اللهی» است عدالتخواهانی که علی (ع) را کشتند/ تیغ را به روی حق و باطل هر دو میکشند. هم علی هم معاویه و عمروعاص برگ زرین دیگری در کارنامه ی مسئولین قضائی استان گلستان/ قوه قضاییه باید صددرصد انقلابی باشد و انقلابی عمل کند اقدام عجیب جواد قدس علوی مدیرکل و حسن میقانی رئیس حراست اداره کل شیلات استان گلستان جهت سرپوش بر تخلفات و مفاسد سازمان یافته و گسترده / خبرهایی دیگر از تخلفات شیلات استان گلستان مزایای روش غیرمستقیم سهام عدالت چیست؟
فیلم/ بازتاب‌های ماجرای قتل رومینا اشرفی دختر ۱۴ ساله به دست پدرش در فضای مجازی آیا مسئولین حراست کل استان گلستان واقعا متوجه سوء استفاده مسئول حراست راه و شهرسازی از موقعیت شغلی اش نشده اند ؟+تصویر بیانات مهم رهبر معظم انقلاب درباره سوء استفاده از موقعیت و امکانات دولتی توسط مسئولین نمایندگان گلستان و لزوم تشکیل فوری کمیته تحقیق و تفحص از مفاسد اقتصادی میله‌های زندان در انتظار نماینده تهران+ عکس سامانه فیش حقوقی و احکام افزایش مستمری بگیران تامین اجتماعی/ دریافت فیش حقوقی تامین اجتماعی fishmostameri.tamin.ir در اولین روز کاری مجلس یازدهم سنگدوینی نایب رئیس و نوروزی سخنگوی شعبه یک مجلس شورای اسلامی شدند پیکر شهید مدافع حرم جواد الله کرم به کشور بازگشت رؤسای ادوار مجلس چقدر رای آوردند؟ +جدول آقای روحانی! تقلید از سیاست‌های کهنه و فاجعه بار را کنار بگذارد داستان دو برادر؛ حاج باقر در انتظار تماس حاج قاسم آغاز سومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه با توزیع بیش از ۱۴۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان‌گلستان