جهان نیوز 20 آذر 1398 اخبار بین المللی سیاسی - اخبار بین المللی - تحولات عراق - تحولات منطقه ،

عراقی‌ها هوشیار باشند

تحرکات مشکوک در عراق/ ۵۰۰ خودروی زرهی امریکا از مرز اردن وارد الانبار شد/ برنامه امریکا برای حمله بعثی-داعشی به عراق +جزئیات

دیروز خبر رسید که حدود 500 خودروی زرهی آمریکا از مرز اردن وارد پایگاه «عین‌الاسد» در استان «الانبار » عراق شده است. تحرکات مشکوک در عراق/ ۵۰۰ خودروی زرهی امریکا از مرز اردن وارد الانبار شد/ برنامه امریکا برای حمله بعثی-داعشی به عراق +جزئیات

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"حرکات مشترک آمریکا‌، داعش و عوامل میدانی آمریکا در عراق پس از آرامش چند روزه، زیاد شده است. در همین ارتباط، دیروز خبر رسید که حدود 500 خودروی زرهی آمریکا از مرز اردن وارد پایگاه «عین‌الاسد» در استان «الانبار » عراق شده است. در ارتباط با نا آرامی‌های خیابانی نیز طی یکی دو روز گذشته، آمریکایی‌ها پس از مشاهده بازگشت آرامش به خیابان‌های عراق، پروژه بدنام کردن بسیج مردمی عراق را کلید زدند و دولت‌های آمریکا، انگلیس، کانادا، فرانسه و آلمان به همراه رژیم‌های مرتجع عرب با هم انگشت اتهام را به سمت بسیج مردمی (حشدالشعبی) گرفتند و بسیج را متهم تیراندازی به سوی معترضان در میدان«السنک» بغداد کردند و رسانه‌ها نیز به طور بی‌سابقه‌ای علیه بسیج دست به تبلیغات زدند.

اما، این روند دیروز ابعاد جدیدی گرفت و آمریکا وعواملش در عراق قصد داشتند که از شهرهای دیگر به بغداد بیایند و پس از اجتماع در میدان التحریر، به سمت منطقه سبز حرکت کنند.

ولی این حرکت مشکوک با حضور پیشاپیش مردم و حامیان مرجعیت در میدان التحریر، خنثی شد.

به گزارش فارس، با این حال، شهر بغداد دیروز کم و بیش نا آرام بود؛ عصر دیروز عوامل نفوذی پل «الجمهوریه» بغداد را بستند.

طی روزهای گذشته همزمان با فروکش کردن موج اعتراضات در چند استان عراق بخصوص پایتخت، سلسله اتفاقاتی مشکوک سبب شعله‌ور شدن خشم مردم شده است. ترور چند لیدر اعتراضات، تیراندازی به جمع معترضان در بغداد و حمله غافلگیرانه با ضربات چاقو به معترضان، از جمله این اتفاقات است که رسانه‌های ضدمقاومت مثل شبکه‌های الحره، العربیه و الحدث تلاش می‌کنند حشد‌الشعبی را در این رابطه متهم جلوه دهند.

روزنامه «الاخبار» لبنان دیروز طی گزارشی به این تردیدها ‌اشاره کرد و نوشت، برخی جریان‌ها در عراق تلاش می‌کنند در رسانه‌های جهانی و در فضای مجازی ایران و متحدانش را متهم جلوه بدهند و به حشد‌الشعبی و گروه‌های مقاومت اتهام قتل معترضان را وارد کنند.

الاخبار نوشت، طبق اطلاعات، منشأ این هشدارها، نگرانی‌های واقعی از تکرار اتفاقات شب ششم دسامبر جاری در پل السنک و میدان الخلانی است که 9 نفر کشته و ده‌ها تن مجروح شدند.

روز دوشنبه نیز «قیس الخزعلی» رهبر جنبش مقاومت «عصائب اهل الحق» در بیانیه‌ای، خرابکاری‌ها در حاشیه اعتراضات را کار «نفوذی‌ها» دانست و گفت:‌ «خرابکاران که آتش‌زدن و قتل [مردم] کار آنهاست، در تظاهرات مسالمت‌آمیز رخنه کرده‌اند. راه‌حل [مشکل] ایستادن همه مقابل این طرح خرابکارانه و برداشتن نقاب از چهره آنان [خرابکاران] است. اگر تساهل کنیم، منافع مردم در خطر قرار می‌گیرد». وی تاکید کرد:«همه باید مظاهر مسلحانه را از میادین محل تجمع و اعترض دور کنند و اجازه دهند تا نیروهای امنیتی نقش خود را ایفا کنند».

الاخبار افزود، به همین دلیل است که دیروز(دوشنبه) «عادل عبدالمهدی» نخست‌وزیر دولت پیشبرد امور، بر عدم دخالت نیروهای حشد‌الشعبی در مسائل امنیتی تأکید کرد و از آنان خواست که تحت فرمان فرمانده کل نیروهای مسلح [یعنی خودش] باشند» تا از هر گونه شائبه و قرار گرفتن در معرض اتهام، دور باشند.

الاخبار ادامه داد: «به هر حال ظاهرا برخی به دنبال این هستند که حشد را وارد درگیری داخلی کنند بخصوص بعد از آنکه برخی منتسبان به آن (مشخصا برخی اعضای سرایا السلام شاخه نظامی جریان صدر) ترجیح دادند به جای فرمانبرداری از رئیس‌سازمان حشد‌الشعبی، تابع احزاب خود [یعنی جریان صدر] باشند».

دیروز«برهم صالح» رئیس‌جمهور، «سید عمار حکیم» رئیس‌«جریان حکمت ملی» و شماری از چهره‌های سیاسی دیگر عراق نیز در ارتباط با توطئه علیه امنیت عراق هشداردادند. برهم صالح بر مقابله با نفوذی‌ها در جریان اعتراضات تاکید کرد و از نیروهای امنیتی و تظاهر‌کنندگان خواست که به دشمنان اجازه ندهند از طریق نفوذی‌ها و خرابکاران، پیروزی‌های مردم عراق را مخدوش کنند.

برنامه امریکا برای حمله بعثی-داعشی به عراق

روزنامه جوان هم امروز در گزارشی از اوضاع عراق نوشت: اوضاع عراق این روز‌ها پیچیده‌تر از قبل شده است و به‌رغم استعفای نخست‌وزیر و تلاش‌ها برای انجام اصلاحات، اعتراضات بیش از پیش به خشونت کشیده می‌شود. دیروز گزارش‌های غیر رسمی حاکی از توافق جریان‌های سیاسی عراق برای تشکیل دولت موقت بود و قرار بود تا اواخر سه شنبه شب این توافق اعلام شود. به گزارش شبکه المیادین، رهبران گروه‌های سیاسی عراق دو شنبه شب با برهم صالح، رئیس‌جمهور این کشور تشکیل جلسه داده و درباره موضوع تشکیل دولت رایزنی کردند و پیش‌بینی می‌شود که بر سر چند اسم مقبول این گروه‌ها توافق شده است تا رئیس‌جمهور یکی از آن‌ها را مأمور تشکیل کابینه کند. دولت مورد نظر گروه‌های سیاسی عراق هرگز دوره سه سال را تکمیل نخواهد کرد بلکه مدت این دولت بین شش ماه تا یک سال خواهد بود. به این ترتیب می‌توان گفت این دولت به نوعی دولت موقت خواهد بود. منابع آگاه به المیادین گفتند: «وظیفه این دولت تنها حل و فصل مسائل مهم سه‌گانه یعنی امنیت، فراهم‌سازی مقدمات انتخابات و پرونده بودجه خواهد بود.»


همزمان با تلاش فراکسیون‌های عراق برای تشکیل دولت، برخی جریان‌های نفوذی در بین معترضان سعی دارند اعتراضات را از مسیر خود منحرف کرده و آشوب ایجاد کنند. به گزارش شبکه السومریه‌نیوز، برخی معترضان روز سه شنبه در کربلا قصد حمله به ساختمان فرمانداری و استانداری در محله البلدیه در مرکز شهر کربلا را داشتند که نیرو‌های امنیتی برای متفرق کردن آن‌ها از گاز اشک‌آور استفاده کردند. میدان التحریر بغداد که در هفته‌های اخیر به مرکز ثقل اعتراضات در این کشور تبدیل شده است، دیشب شاهد اعتراضات گسترده‌ای بود که بر اساس فراخوان مشکوک از سوی برخی منابع ناشناس در فضای مجازی انجام شد. بر این اساس هزاران نفر از استان‌های دیگر به پایتخت عراق منتقل شده‌اند تا در تظاهراتی که از آن تحت عنوان تظاهرات میلیونی یاد می‌شود، شرکت کنند. معترضان دیروز پل الجمهوریه در بغداد را بستند و منابع خبری می‌گویند علت این کار را جلوگیری از هرگونه حادثه تجمع و ازدحام خطرناک توصیف کرده‌اند. هرچند گفته شده که فعالان تحصن‌کننده در میدان التحریر صاحب این دعوت هستند، اما این فراخوان تردید بسیاری از سیاسیون را برانگیخته است، به گونه‌ای که احتمال می‌رود با روی دادن اتفاقات ناگوار یا اتفاقات مشکوک روز‌های اخیر در چند استان مثل تیراندازی ناشناس به معترضان یا ترور برخی اشخاص، از این ماجرا برای تبلیغات علیه عراق و حتی نیرو‌های حشدالشعبی بهره‌برداری شود. هرچند مقامات و رسانه‌های امریکایی و سعودی تلاش می‌کنند شلیک به معترضان را به حشدالشعبی نسبت دهند، اما این گروه هرگونه استفاده از سلاح گرم علیه معترضان را رد کرده است. این در شرایطی است که چندی پیش نجاح الشمری، وزیر دفاع عراق با بیان اینکه نیرو‌های امنیتی از سلاح علیه معترضان استفاده نمی‌کنند، گفت که تیراندازی و کشتار مردم را طرف سوم انجام می‌دهد؛ افرادی که گفته می‌شود از سوی واشنگتن و ریاض حمایت می‌شوند و حتی گزارش‌هایی از ارسال سلاح از سوی امریکا به عراق منتشر شده است. علاوه بر بقایای بعثی، عناصر بازمانده گروه تروریستی داعش هم با موج‌سواری روی اعتراضات درصدد ایجاد ناامنی در عراق بر آمده‌اند و هفته گذشته فرماندهان حشدالشعبی از طرح این گروه تروریستی برای حمله به زندان‌ها در برخی استان‌های عراق و آزادی همرزمان‌شان خبر دادند.


از سوی دیگر، منابع عراقی گزارش کردند که نیرو‌های امنیتی این کشور به دنبال فراخوان برای برگزاری تظاهرات گسترده در استان‌های مختلف عراق و راهپیمایی به سمت میدان التحریر در مرکز بغداد به شکل گسترده‌ای در مناطق مختلف پایتخت این کشور مستقر شدند. اعتراضات عراق در ابتدا در واکنش به مشکلات معیشتی و فساد اداری شروع شد، اما پس از گذشت چند هفته، رنگ و بوی خشونت به خود گرفت و با ورود نفوذی‌ها به جمع معترضان دامنه این اعتراضات تشدید شد و اکنون مطالبات سیاسی جای مطالبات اقتصادی را گرفته است.


هشدار به نفوذ بعثی‌ها
برخی سیاسیون عراقی درباره اتفاقات ناگوار در شهر‌های عراق هشدار داده‌اند. قیس الخزعلی، رهبر عصائب اهل الحق دیروز در پیام توئیتری اعلام کرد: «هوشیاری معترضان صلح‌جو، توطئه خرابکاران را ناکام گذاشت». الخزعلی روز دو شنبه هشدار داده بود: «ما اطلاعاتی داریم که از یک توطئه برای کارشکنی و کشتار در تظاهرات در بغداد حکایت دارد. قرار است در رویداد روز سه شنبه شرورانه شاهد بیشترین کشتار و تخریب باشیم». جنبش عصائب اهل الحق دیروز در بیانیه خود در سالروز نابودی داعش، اعلام کرد: «ما همچنان در مسیری که برای دفاع از عراق و عراقی‌ها پیش گرفته‌ایم حرکت می‌کنیم و همه توطئه‌ها را برای برهم زدن اوضاع داخلی عراق ناکام خواهیم گذاشت و از همه تلاش‌ها برای اصلاح امور به منظور توسعه نظام سیاسی و تحقق عدالت عمومی حمایت می‌کنیم». به گزارش خبرگزاری المعلومه، سید عمار الحکیم، رئیس جریان حکمت ملی عراق هم دیروز در بیانیه‌ای از تظاهرات‌کنندگان خواست که نفوذی‌ها را از تظاهرات‌کنندگان مسالمت‌جو متمایز ساخته و آن‌ها را از صف خود جدا کنند.


همچنین محمد الحلبوسی، رئیس پارلمان عراق در سخنانی تأکید کرد: «باید جلوی همه تلاش‌ها برای تضعیف اعتماد شهروندان به نیرو‌های امنیتی در شرایط کنونی عراق گرفته شود.»


در هفته‌های اخیر بازمانده‌های رژیم بعثی و گروه‌های تروریستی با موج‌سواری روی اعتراضات و دامن زدن به آشوب‌ها در عراق، به دنبال ایجاد ناامنی و سرنگونی نظام سیاسی هستند. طی روز‌های گذشته همزمان با فروکش کردن موج اعتراضات در چند استان عراق، اتفاقات مشکوک سبب شعله ور شدن خشم مردم شده است. ترور چند رهبر اعتراضات و تیراندازی افراد ناشناس به جمع معترضان از جمله اتفاقاتی است که رسانه‌های وابسته به عربستان سعودی و امریکا، تلاش می‌کنند گروه حشدالشعبی را متهم جلوه دهند و انگشت اتهام را به سمت ایران بگیرند. خبرگزاری براثا، روز سه شنبه اسنادی را در خصوص عوامل حمله به معترضان عراقی در منطقه السنک و میدان الخلانی در بغداد طی جمعه گذشته منتشر کرد. براساس این اسناد مشخص شده است که شخصی به نام عامر عبدالمجید السعدون مسئولیت اقدامات مجرمانه علیه معترضان را بر عهده داشته است. السعدون به حزب بعث وابسته بوده و پدرش عبدالمجید السعدون یکی از رهبران حزب بعث بوده و در حال حاضر در ترکیه به سر می‌برد.


واشنگتن دنبال دولت همسو
امریکا که در هفته‌های اخیر به بهانه حمایت از معترضان عراقی، روی موج اعتراضات سوار شده تا برنامه‌های ناکام خود را محقق کند، اکنون از بی‌ثباتی سیاسی استفاده کرده و درصدد است دولتی متمایل به خود در بغداد روی کار بیاورد. شاکر الکعبی، رئیس فراکسیون بدر در پارلمان عراق روز سه شنبه بر اعمال فشار‌های امریکا بر برخی از گروه‌های سیاسی جهت تعیین نخست‌وزیر جدیدی که به امریکا نزدیک باشد، تأکید کرد. شاکر در مصاحبه با پایگاه بغداد الیوم گفت: «مداخله امریکا و همچنین هم‌پیمانان امریکا در امور عراق و انتخاب نخست‌وزیر جایگزین عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر مستعفی امری مردود است و ما به هیچ وجه آن را نخواهیم پذیرفت». وی تأکید کرد: «نخست‌وزیر جدید باید کاملاً دارای رویکرد عراقی باشد و به مردم خدمت برساند و اعتماد همگان را جلب کند و حاکمیت و تصمیم کشور را در مقابل مداخله‌های امریکا و طرف‌های دیگر محفوظ بدارد». تلاش مخرب امریکا برای روی کار آوردن دولتی مطیع در عراق درحالی است که رئیس فراکسیون پارلمانی سائرون از مداخلات امریکا در مسائل داخلی عراق انتقاد و تأکید کرد که مداخله واشنگتن در تشکیل دولت جدید، غیر قابل قبول است. نبیل الطرفی به پایگاه المعلومه گفت: «ائتلاف سائرون به طور قاطع، مداخله طرف‌های خارجی در تشکیل دولت جدید را نمی‌پذیرد». فرماندهان حشدالشعبی هم بار‌ها نسبت به مداخلات امریکا در امور سیاسی عراق هشدار داده و گفته‌اند که این توطئه‌ها را خنثی خواهند کرد. واشنگتن درصدد است با روی کار آوردن نخست‌وزیری مطیع در عراق بتواند خواسته‌های خود را به عراقی‌ها تحمیل کرده و به هدف اصلی خود که کاهش روابط تهران و بغداد است، دست پیدا کند. این تحرکات امریکا در راستای افزایش فشار حداکثری به ایران و تنگ‌تر کردن حلقه محاصره اقتصادی انجام می‌شود.

 

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
فُردو چگونه گرفتار عملیات فریب شد؟ اقدامات تأمل برانگیز و جنجالی جواد قدس علوی مدیرکل وابسته به دفتر شیخ صانعی در شیلات گلستان سردار سید محمد حجازی جانشین جدید نیروی قدس سپاه کیست؟ چرا سردار سلیمانی ترور شد؟ / روس ها پشت پرده ها را فاش کردند+عکس رئیس اطلاعات ترکیه در تلویزیون: آمریکا به شیوه جنگ الکترونیک باعث سقوط هواپیما اکراینی شد فیلم و عکس از دخالت امریکا و اسرائیل در شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی فاش شد خطبه انقلابی و آتشین و بدون سانسور سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی شمال کشور در خصوص حوادث اخیر 2 دقیقه و 11 ثانیه عملیات ترور سردار شهید سلیمانی / ترامپ بالاخره فاش کرد + فیلم راز 3 زن اصلاح طلب شناخته شده ایرانی با ترامپ فاش شد / نوشتن توئیت‌های فارسی دونالد ترامپ و مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا توسط مزدوران اجنبی+عکس واکنش‌های دیدنی "کاربران فضای مجازی" به "تصویر پاسپورت آمریکایی" باران کوثری" ماجرای پشت پرده مخالفت رئیس صداوسیما با درخواست عجیب روحانی/ اعمال فشار حداکثری دولت به علی‌عسکری سید پرویز فتاح: هاشمی رفسنجانی پس از ریاست‌جمهوری در کاخ مرمر مستقر شد/ این کاخ را به موزه‌ای برای مردم تبدیل می‌کنیم/ با مدیران متخلف شوخی نداریم/ طلب چند هزار میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان از دولت عامل رد صلاحیت خود شما کاندیداهای گلستان هستید نه شورای نگهبان !/ یادمان باشد صلاحیت ها توسط نهادهای قانونی هیات اجرایی،وزارت اطلاعات،دادگستری،پلیس امنیت, بررسی و مستند میشود موج جدید اصلاح طلبان حمله به شورای نگهبان حمله شبانه و نارنجکی به خانه سردار بیش از 100‌نظامی آمریکایی در حمله موشکی ایران به پایگاه عین‌الاسد در عراق کشته شده‌اند/ اثر حمله ایران خیلی جدی‌تر از برآوردهای اولیه است ماجرای درخواست غیرقانونی روحانی از صداوسیما/ پاسخ علی عسگری در دفاع از هویت رسانه ملی و آرامش‌بخشی به جامعه چه بود؟ بدعت جدید دولت برای صداوسیما/ بسته‌های خبری رئیس جمهور را خودمان تولید می‌کنیم شما فقط پخش کنید! ایفای نقش پشت پرده دکتر حقیقی قائم مقام سازمان شیلات ایران در سرپوش گذاشتن بر تخلفات و تلفات بزرگ در شیلات گلستان حمله دولتی به سخنگوی شورای نگهبان/ پیش قدمی رئیس جمهور در حمله به شورای نگهبان!/ پاسخ معنا دار کدخدایی به روحانی اندر حکایت برخی از بازیگران صدا و سیما" دستمزد نجومی میگیرند و فریب می دهند! ادعای جنجالی سپهبد محمود منصور افسر ارشد اطلاعات مصر درباره هواپیمای اوکراینی: ایران با یک هواپیمای فوق مدرن جاسوسی مقابله کرد! یک گمانه‌زنی نزدیک به حقیقت؛ درباره رفتار هوشمندانه رهبرانقلاب در نماز جمعه تهران/ برگ برنده‌ای که نباید فراموش شود جهانگیری: هرکس در هر زمینه‌ای پنهان کاری کند ضرر می‌کند/ آمریکا کم‌کم دارد تلفات عین الاسد را اعلام می‌کند/ ما هم از پنهان کاری دلیل سقوط هواپیمای اوکراینی ضرر کردیم و مردم عصبانی شدند!/ اروپا می‌داند که ما اهل برهم زدن برجام نیستیم/ زندگی مردم دشوار شده است لیستی از معارضان اصلاح‌طلب فراری/آیا اصلاح طلبان چارچوب و مرز ی دارند؟/ فعالیت‌های فرادینی و فراقانونی اصلاح طلبان از داخل به خارج از کشور +تصویر محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه 27 اسفند 1398به این شرح است حاشیه‌سازان آمریکایی انگلیسی چه کسانی هستند؟ دومین گام برای اخراج یانکی ها نافرمانی مدنی مکمل آشوب خیابانی/ پشت‌پرده انصراف هنرمندان از جشنواره‌ فجر چیست؟+ تصویر افشاگری وزیرخارجه روسیه درباره سقوط هواپیمای اوکراینی محسن رضایی: ایران پر از قاسم سلیمانی است/ ما سیلی زدیم و آمریکا خفه خون گرفت بازتاب بیانات مهم مقام معظم رهبری در رسانه های خارجی/ بازتاب بیانات مهم مقام معظم رهبری همچنان ادامه دارد حضور حاج‌قاسم در منطقه‌ محاصره‌شده الجزیره| رهبر انقلاب: سیلی سپاه به آمریکا ضربه به هیبت ابرقدرتی آمریکا بود این ضربه که به پایگاه آمریکا زده شد ضربه حیثیتی بود ضربه ای بود که ابهت آمریکا شکسته شد/ ترور سردارسلیمانی مایع رسوایی دولت بی‌آبروی آمریکا شد/پاسخ موشکی سپاه و تشییع میلیونی سردار سلیمانی از ایام الله است گزارش تصویری؛ تشییع و تدفین پیکر آیت الله میبدی با حضور خیل عظیم مردم عزادار گرگان نامزد ردصلاحیت شده مجلس: به‌ شدت از شورای نگهبان و هیات نظارت حمایت می‌کنم و این اصلاْ و ابداً چاپلوسی نیست نامه 24 اقتصاددان کشور به رئیس‌جمهور:با این 10راهکار، بدون کمک خارجی اقتصادایران را نجات دهید اختلاس میلیاردی توسط یکی از کارکنان بانک در مشهد کشف 28 قبضه کلاشینکف و 86 قبضه کلت 9 میلی‌متری که در ترور‌های خیابانی کاربرد دارد استمداد عاجزانه پدر ۵ فرزند و پدربزرگ 10 نوه از حسن روحانی رئیس جمهور / سخنان تنش آفرین و عوام فریب نزنید و جو کشور را ملتهب نکنید گزارشی جالب از خسارات سنگین به عین الاسد در حمله موشکی سپاه فریاد مولاوردی از دست رد به چهره‌های مسئله‌دار / پیام نهفته اظهارات مولاوردی چیست؟ واکنش تند کاربران در فضای مجازی به هتاکی ترامپ به سپهبد شهید قاسم سلیمانی+عکس گزارش تصویری از حاشیه های از تشییع شهدای سانحه هواپیمایی مسافربری اکراینی در گرگان آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ما یا وزیر اطلاعات دشمن؟! / چه توهینی بالاتر از این آقای وزیر؟ کدام موشک موجب شهادت سردار سلیمانی شد؟ +عکس جسد پتو پیچ دختر ۱۴ ساله اراکی در یکی از کوچه‌های شهر پیدا شد شلیک به سپاه پاسداران" نقشه ای که سلیمانی طبق آن ترور شد چگونه فیلمی که به ظاهر اتفاقی از اصابت یک موشک ایرانی به هواپیمای مسافربری اکراینی گرفته شده، حاوی چنین دقتی است؟+فیلم
عامل رد صلاحیت خود شما کاندیداهای گلستان هستید نه شورای نگهبان !/ یادمان باشد صلاحیت ها توسط نهادهای قانونی هیات اجرایی،وزارت اطلاعات،دادگستری،پلیس امنیت, بررسی و مستند میشود راز 3 زن اصلاح طلب شناخته شده ایرانی با ترامپ فاش شد / نوشتن توئیت‌های فارسی دونالد ترامپ و مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا توسط مزدوران اجنبی+عکس واکنش‌های دیدنی "کاربران فضای مجازی" به "تصویر پاسپورت آمریکایی" باران کوثری" خطبه انقلابی و آتشین و بدون سانسور سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی شمال کشور در خصوص حوادث اخیر سردار سید محمد حجازی جانشین جدید نیروی قدس سپاه کیست؟ رئیس اطلاعات ترکیه در تلویزیون: آمریکا به شیوه جنگ الکترونیک باعث سقوط هواپیما اکراینی شد اقدامات تأمل برانگیز و جنجالی جواد قدس علوی مدیرکل وابسته به دفتر شیخ صانعی در شیلات گلستان فیلم و عکس از دخالت امریکا و اسرائیل در شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی فاش شد ماجرای پشت پرده مخالفت رئیس صداوسیما با درخواست عجیب روحانی/ اعمال فشار حداکثری دولت به علی‌عسکری حمله شبانه و نارنجکی به خانه سردار 2 دقیقه و 11 ثانیه عملیات ترور سردار شهید سلیمانی / ترامپ بالاخره فاش کرد + فیلم سید پرویز فتاح: هاشمی رفسنجانی پس از ریاست‌جمهوری در کاخ مرمر مستقر شد/ این کاخ را به موزه‌ای برای مردم تبدیل می‌کنیم/ با مدیران متخلف شوخی نداریم/ طلب چند هزار میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان از دولت ماجرای درخواست غیرقانونی روحانی از صداوسیما/ پاسخ علی عسگری در دفاع از هویت رسانه ملی و آرامش‌بخشی به جامعه چه بود؟ چرا سردار سلیمانی ترور شد؟ / روس ها پشت پرده ها را فاش کردند+عکس فُردو چگونه گرفتار عملیات فریب شد؟ موج جدید اصلاح طلبان حمله به شورای نگهبان بدعت جدید دولت برای صداوسیما/ بسته‌های خبری رئیس جمهور را خودمان تولید می‌کنیم شما فقط پخش کنید! بیش از 100‌نظامی آمریکایی در حمله موشکی ایران به پایگاه عین‌الاسد در عراق کشته شده‌اند/ اثر حمله ایران خیلی جدی‌تر از برآوردهای اولیه است