مشرق نیوز 17 تیر 1398 جریان فتنه - اخبار بین المللی سیاسی - - اخبار بین المللی ،

برخی نمایندگان فراکسیون امید جلیقه انتحاری برای عملیات بر تن کرده‌اند!!+تصاویر

به نظر می‌رسد که برخی نمایندگان فراکسیون امید که امید چندانی به تایید صلاحیت ندارند، جلیقه انتحاری برای عملیات سیاسی- تبلیغاتی بر تن کرده‌اند. برخی نمایندگان فراکسیون امید جلیقه انتحاری برای عملیات بر تن کرده‌اند!!+تصاویر

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" روز ۱۱ تیرماه، خبرگزاری «موج» در گزارشی اختصاصی، از افشاگری محمود صادقی، نماینده فراکسیون امید از تهران، درباره آن‌چه گرفتن رشوه توسط وابستگان شورای نگهبان در جریان تایید صلاحیت‌ها خوانده شد، خبر داد. بعد از ادعای مطرح شده توسط صادقی در سال گذشته در این زمینه، شورای نگهبان علیه این نماینده شکایت کرد و خواستار ارایه مستندات درباره این اتهام بزرگ شده بود. [۱]

در گزارش اخیر موج، محمود صادقی مدعی شد:

" امروز برای اولین بار می خواهم اعلام کنم که حتی عده ای از این افراد می گفتند که ما را حضوری دعوت می کردند و به صورت حضوری به ما این پیشنهادها را می دادند. یکی از جاهایی که این افراد را دعوت می کردند خیلی معروف است. آنها را به مسجد سید عزیزالله در بازار تهران دعوت می کردند. "

وی ادامه داد:

"این مسجد سید عزیزالله در بازار تهران معروف است و اگر شما به نمایندگان ادوار مجلس بگویید، اینجا را می شناسند و می دانند کجا و چگونه بوده است. "[۲]

به هر حال با شکایت شورای نگهبان، پرونده این مدعیات محمود صادقی در شورای نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس در حال بررسی است و طبق گفته جمالی نوبندگانی، سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان در ۲۱ خرداد ۹۸، صادقی شهودی را هم در این زمینه به این هیات معرفی کرده است. فارغ از این که در گستره‌ی بسیار وسیع عملکرد شورای نگهبان در زمان انتخابات و از بین ده‌ها هزارتن از ماموران و عوامل انجام این وظایف، تخلفاتی هم صورت بگیرد، ابدا دور از ذهن و انتظار نیست و قطعا برای رسیدگی به این تخلفات احتمالی هم ساز و کارهایی در قانون پیش‌بینی شده است. اما این که یک نماینده جنجالی مجلس که به زدن اتهامات بی‌پایه و اساس (که بابت آن مجبور به عذرخواهی هم شده) شهرت پیدا کرده، ادعای چند شاهد را پیش از رسیدگی از مجاری قانونی در بوق کند و به واسطه آن بخواهد کلیت مکانیسم «نظارت استصوابی» را زیر سوال ببرد، قطعا یک «سیاسی‌کاری» آشکار و یک عملیات تبلیغاتی برای تخریب کلیت شورا است، به ویژه این که در پس ماجرا، فردی چون محمود صادقی باشد که نشان داده هیچ ابایی از رسانه‌ای کردن شایعات فضای مجازی، مدعیات رسانه‌های ضدانقلاب یا در بهترین حالت، اطلاعات خام پرونده‌های در حال بررسی ندارد و به احتمال قوی، این بار هم بعد از روشن شدن پوچی این اتهامات، او سعی خواهد کرد با یک «عذرخواهی» سر وته ماجرا را هم بیاورد.

 در مجموع، به نظر می رسد که فاز تهاجمی جریان اصلاحات برای حمله به شورای نگهبان با هدف تحت تاثیر قرار دادن این شورا برای عقب‌نشینی از «نظارت استصوابی»، با این اظهارات جدید صادقی، وارد فاز تازه‌ای شده است. حقیقت ان است که دست‌کم از اوایل سال گذشته، دستورکار حمله به شورای نگهبان (با توجه به در پیش بودن انتخابات مجلس در اواخر سال ۹۸) به صورت علنی از جانب چهره‌های رسانه‌ای طیف رادیکال ابراز شده است.

شاید اولین‌بار سعید حجاریان بود که این دستور کار را در میزگرد هفته‌نامه «صدا» (وابسته به طیف کارگزاران) با حضور فاطمه صادقی (از فمینیست‌های رادیکال)، به بهانه تحلیل آشوب‌های دی ماه ۹۶ بیان کرد:

"ما از اعتراضات اخیر(دی ماه ۹۶) سه درس گرفتیم؛ این سه درس در بیانیه حزب اتحاد و تحلیل‌های مصطفی [تاج‌زاده] و عباس [عبدی] و من موجود است. ما معتقدیم برای سیاست‌ورزی در ایران امروز نخست باید سه مشکل را مرتفع کرد. اول، استصواب شورای نگهبان که من در این‌باره مقاله‌ای با عنوان «شبهه عبائیه» نوشتم. دوم، قوه قضائیه و سوم صداوسیماست. ما تا اطلاع ثانوی باید بر روی این سه نهاد تمرکز کنیم. البته باید احیا قانون وزارت اطلاعات، آنگونه که در زمان تأسیس آمده بود، فکر کرد و جلوی تشکیلات موازی را گرفت. "

بار دیگر، در میزگردی که در اواخر سال گذشته با حضور حجاریان، تاجزاده و علوی‌تبار (۲۹ بهمن ۹۷) برگزار شد و علاوه بر کانال تلگرامی «مشق نو» (تریبون تلگرامی حجاریان و همفکران او)، محتوای آن در روزنامه «شرق» هم پوشش داده شد، بحث زدن «نظارت استصوابی» به عنوان یک حرکت سیاسی-تبلیغاتی در ماه‌های منتهی به انتخابات مجلس، به میان کشیده شد. به بخشی از مباحثه تاجزاده و حجاریان در این میزگرد توجه کنید:

"تاج‌زاده: من یک سوال می‌پرسم. فرض کنیم مشکلات ادامه پیدا کرد، مذاکره با امریکا انجام نشد، دلار به بیست هزار تومان رسید و قحطی کشور را فراگرفت. اگر شورای نگهبان در نظر یا در عمل یا در هر دو بعد، نظارت استصوابی را لغو کند، در این صورت و در حالی که مردم با انتخابات قهر کرده‌اند، آیا باید از ۳۰ نفر نامزد اصلی‌مان –که می‌آیند تا با پلتفرم مشخص شرایط را تغییر دهند- حمایت کنیم یا خیر؟

حجاریان: اگر به چنین نقطه‌ای برسیم، حتماً جواز مذاکره با امریکا صادر خواهد شد…

تاج‌زاده: بله. من هم معتقدم اگر به نقطه بحران برسیم، ساخت قدرت باید تصمیم‌های متفاوت بگیرد و به احتمال زیاد خواهد گرفت. ولی مستقل از آن، معتقدم با لغو نظارت استصوابی در هر شرایطی باید لیست بدهیم. برای اینکه یک گام به سمت دموکراسی است. اگر شورای نگهبان صلاحیت و پلتفرم کسانی را که فتنه‌گر خوانده می‌شوند، تأیید کرد، پروژه انتخابات را پیش می‌بریم. در غیر این صورت آن را تحریم می‌کنیم و با مردم تحریم‌کننده هماهنگ می‌شویم. "

 

حقیقت آن است که با نزدیک‌تر شدن به انتخابات دور یازدهم مجلس، و بالا بودن احتمال رد صلاحیت برخی از نمایندگان کنونی جریان خاص و همچنین تلاش دوباره جریان اصلاحات برای عبور دادن چهره‌هایی با سوابق محکومیت امنیتی و سایر محکومیتهای قضایی از فیلتر نظارتی شورای نگهبان، هجمه‌ها به این شورا از سوی چهره‌های این جریان، رسانه‌های آن و در هماهنگی با این جریان داخلی، رسانه‌های ضدانقلاب خارج از کشور، اوج خواهد گرفت.

همان‌طور که در بالا ذکر کردیم، یکی از سرفصل‌های اصلی فاز «تهاجمی» که محفل امنیتی اصلاحات (باند امنیتی‌های حزب منحله مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب) علیه نظام در نظر گرفته (در کنار مطرح کردن شعارهای رادیکال در حوزه آزادی‌های اجتماعی)، مساله نظارت استصوابی است. طراحی چگونگی هجمه به شورای نگهبان و ایجاد کمپین تبلیغاتی علیه نظام برای حذف نظارت استصوابی یا دست‌کم تایید صلاحیت چهره‌های مساله‌دار جریان اصلاحات، یکی از محورهای همیشگی جلسات حزبی و گعده‌های محفلی این جریان از چند ماه قبل‌تر است.

محمود صادقی، نماینده تهران از فراکسیون امید، یکی از کسانی است که در بیش از سه سالی که از عمر مجلس دهم می گذرد، سریال‌ مکرری از رسوایی‌ها را در همنوایی با رسانه‌های ضدانقلاب (از قبیل بی بی سی فارسی و آمدنیوز و صدای آمریکا) رقم زده است و حتی در مقطعی لقب «تریبون داخلی آمدنیوز» را برای او به کار می بردند. کار او به جایی رسیده بود که رسما مدعیات و تهمت‌هایی که به نظام می زد، محور برنامه‌های سیاسی شبکه های ضدانقلاب قرار می گرفت و از آن سو، خود او بر اساس تهمت‌ها و دعاوی کانال‌هایی چون آمدنیوز و شبکه بی بی سی فارسی، نطق پیش از دستور انجام می داد! صادقی که در کنار دیگر چهره‌های رادیکال فراکسیون امید، تقریبا به طور قطعی می داند که احتمال تایید صلاحیت او برای انتخابات آینده، بسیار پایین است، ظاهرا تصمیم گرفته که داوطلب «انتحاری» اجرای برنامه اتاق فکر محفلی اصلاحات برای هجمه به اصل «نظارت استصوابی» باشد و در این راه، حتی تا متهم کردن شورا به فساد مالی و رشوه‌گیری هم پیش برود.

از سوی دیگر، در هفته‌های پایانی سال ۹۷، از درون جلسات محفلی یکی از تشکل‌های سیاسی حامی دولت، خبر رسید که مسؤولان آن تشکّل به این نتیجه رسیده‌اند که اصلاح‌طلبان حامی دولت دیگر نباید روی شعارهای معیشتی مانور بدهند، چرا که اولاً، کارنامه‌ی دولت در زمینه برنامه و عمل اقتصادی نه تنها خالی که فاجعه‌بار بوده و ثانیاً، بخش بزرگی از جامعه اصلاح‌طلبان را به دلیل حمایت تمام‌قد از روحانی در سال‌های ۹۲ و ۹۶، مسؤول اغتشاش و آشوب در بازار اقلام معیشتی می‌دانند. گفتنی است این تشکل سیاسی در حال حاضر مهم‌ترین سازمان تشکیلاتی اصلاح‌طلبان است که پشتیبانی مالی و لجیتسیک قوی پشت سر خود دارد و از پشتوانه مشاوره‌های فکری «محفل امنیتی» اصلاحات برخوردار است و قرار است به صورت تمام قد وارد رقابت‌های انتخاباتی در سراسر کشور شود.

برخی نمایندگان زن فراکسیون امید، که مانند صادقی سوابق مواضع رادیکال و زاویه‌دار با نظام را در دوره نمانیدگی مجلس دهم دارند، کار پیشبرد برنامه سیاسی-تبلیغاتی اتاق فکر اصلاحات برای محور دوم عملیات تهاجمی را بر عهده گرفته‌اند که همان بحث «آزادی‌های اجتماعی» و به طور خاص پیشبرد «حجاب اختیاری» است. در این زمینه، فعال‌ترین چهره کسی جز «پروانه سلحشوری» ، دیگر نماینده تهران در فراکسیون امید، نیست که در سه سال اخیر، بارها مواضع رادیکال در دفاع از سران فتنه، حمله به نهادهای نظام از قبیل نیروی انتظامی و قوه قضاییه و انتقادات تند به بحث حجاب از او ثبت شده است.

اولین جنجال و حاشیه‌ای که این نماینده پرحاشیه ایجاد کرد، از قضاء در مصاحبه‌ای با یک خبرنگار خارجی بود که در اسفند ۹۴، اندکی بعد از انتخابات مجلس دهم از او منتشر شد، تلویحا از مخالفتش با «حجاب اجباری» گفت و در اشاره به نمایندگان زن اصولگرای مجلس نهم، افزود که آن‌ها زن نبودند و «ضدزن» بودند و فقط جنسیتشان «مونث» بود! او در جمله آخر مصاحبه در پاسخ به پرسش خبرنگار غربی گفت که "روزی حجاب اختیاری خواهد شد و این بخشی از پیشرفت و توسعه است. "

یا در نمونه‌ای دیگر، او در ۱۰آذر ۹۷، در همایشی موسوم به «پوشش بانوان ایرانی پس از انقلاب» که در دانشکده ادبیات دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، گفت:

" متاسفانه بعد از انقلاب نه تنها در مورد حجاب بلکه در بسیاری از موارد ایدئولوژیک عمل شد. ما فقط روی ظاهر اسلامی کار کردیم و ریاکاری کردیم. در حالیکه محتوا را رها کردیم و اصل دین را به جوانان آموزش ندادیم. "

سلحشوری با اشاره به سابقه تحصیل و زندگی خود در هند گفت:

"من ۱۰ سال در هند زندگی کردم. در آنجا چادر و مقنعه چانه‌دار به سر می‌کردم، اما به نظرم واقعا نیاز است نگرش جدیدی را حاکم کنیم. این نحوه پوشش برای خود من آسیب‌زا بود. وی افزود: "ما باید نوع حجابی را تعریف کنیم که در ابتدا آسیب زننده نباشد. "

 اما نکته بسیار قابل تامل و حیرت‌آور، ادعایی بود که این نماینده اصلاح‌طلب مطرح کرد:

"همین که من گردنم را عمل کردم و دستم سال‌هاست درد می‌کند ثمره سال‌ها پوشیدن چادر بود."[۳]

آیا سلحشوری بابت سر کردن چادر «حق ماموریت» می‌گیرد؟ + فیلم

در ماجرای انتشار فیلمی از برخورد پلیس با دختری در منطقه تهرانپارس تهران(که طبق اطلاعیه پلیس، با چند دختر و پسر همراه خود در وضعیتی غیرنرمال و با پوشش زننده در حال شوخی‌های سخیف و دور از شوون با یکدیگر بودند)، باز این سلحشوری بود که از فرصت برای حمله به نیروی انتظامی و خدشه‌دار کردن اقتدار پلیس استفاده کرد و با ۲۹ نماینده دیگر فراکسیون امید به وزیر کشور تذکر دادند.

سلحشوری در حال نشان دادن فیلم برخورد پلیس به محمدرضا عارف

خانم سلحشوری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:

"بعد از انتشار فیلمی از برخورد پلیس با یک دختر جوان در یکی از پارک‌های تهران امروز ۳۰ نماینده در تذکر کتبی به وزیر کشور خواستار توضیح در این باره شدند. همچنین سوالی از وزیر کشور درباره علت برخورد خشن نیروی انتظامی با دختر جوان در یکی از پارک‌های تهران به جریان افتاد. "

او افزود:

"اینکه عده‌ای حس کنند قدرت داشته و همه کاره هستند و می‌توانند انگ زده و با کسانی که حامی نداشته، برخورد کنند قابل قبول نیست. نمونه آن فیلمی است که اخیراً منتشر شده مبنی بر برخورد راننده اسنپ با یک دختر درباره حجاب. این به معنای ایجاد التهاب در جامعه ایران است که نباید به این التهابات دامن زد. متأسفانه به اسم امر به معروف و نهی از منکر این کارها انجام می‌شد. "[۴]

 

 

 


[۱] https://www.isna.ir/news/۹۸۰۳۲۱۰۹۲۷۲

[۲] https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-۲۸۵۲۶۰

[۳] https://www.isna.ir/news/۹۷۰۹۱۰۰۴۵۴۳

[۴] https://www.asriran.com/fa/news/۶۷۵۲۶۱


به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
توقیف نفتکش انگلیسی کدام نقشه ترامپ را برهم زد؟ / دستاورد اصلی توقیف را در بازار جستجو کنید تصاویر / دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان با استاندار رانت سرمایه‌گذاری در آشوراده متعلق به کیست؟/دعوای دولتی ها؛ به نام گردشگری، به کام زمین خواری آزادی دو گروگان با تلاش رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه انتصاب علی اصغر بیانی بعنوان فرماندار کلاله دست زمین خوار باز است/۳۸۰۰تصرف غیرمجاز در حریم رودخانه‌های گلستان دست زمین خوار باز است لاریجانی مانع اعلام وصول طرح استیضاح حجتی است / هیات رئیسه آئین نامه داخلی مجلس را زیر پا گذاشته است ماجرای ترورحجت‌الاسلام سیدعلیرضا آرامی امام جمعه گرمسار چیست؟ سنگ پرانی به سمت اتوبوس حجاج گنبدی معیار تورم، جیب مدیران دولتی و نجومی است!! واکنش‌های متفاوت آمریکا و انگلیس/ ما در استراتژی، دفاعی عمل می‌کنیم، یعنی آغازگر و شروع‌کننده هیچ جنگی نیستیم/ داره می‌سوزه! دستگیری یک فریب خورده در گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان به جرم تلاش برای بازگشت به کشور+ عکس مسیح مهاجری: مقامات نظامی ایران زیادی حرف می‌زنند!/ میردامادی: باروحانی به عقب برگشتیم بیانیه مهم بنیانگذاران اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان / متاسفانه با مدیریت غلط علی اصغری این تشکل به یک مجموعه باج خواه و دلال سیاسی و حامی سران خائن فتنه مبدل گشته است واکنش بسیار جالب کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی/ هنوز خیلی مانده تا با هم بی حساب شویم! ریاض آماده تعامل دیپلماتیک با جمهوری اسلامی ایران است! / عقب‌نشینی خفت‌بار عربستان تصاویر دیده نشده از داخل ناو یو اس اس باکسر آمریکا اعترافات مهم محمد علی وکیلی، نماینده اصلاح طلب مجلس ماجرای پرونده دیگر پرونده حسین فریدون چه بود؟ لحظه تصویر‌برداری از ناو‌ آمریکایی سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کجا‌ بود؟ نماینده شرق گلستان قِسِر در رفت، اما مادر باردار و فرزند 4 ماهه‎اش نه!/ کاربران فضای‎مجازی با کنایه‎های سنگین از خجالت نماینده درآمدند + تصاویر آشنایی با نفت کش انگلیسی توقیف شده توسط سپاه+عکس از سیدنجیب حسینی مشاور وزیر کشور به عنوان یکی از گزینه های احتمالی تصدی استانداری گیلان نام می بردند ضربه سنگین سپاه پاسداران به ترامپ/هوافضای سپاه، فیلم رصد ناو آمریکایی «باکسر» را منتشر کرد+فیلم وعگس توقیف نفتکش انگلیس توسط نیروی دریایی سپاه حمایت تمام قد هادی حق شناس از محمد رضا صالحی استاندار عزل شده خراسان شمالی برای استانداری گیلان!! سرنوشت بزرگ‌ترین زمین‌خوار ایران چه شد؟ ماجرای جنجالی رانت‌خواری و سوءاستفاده «دامادزاده‌ها» و «آقازاده‌ها»/چرا استاندار سابق ایلام و استاندار فعلی هرمزگان محاکمه نمی‌شوند؟ چهره حسام الدین آشنا قبل و بعد از گاندو +عکس علت اصرار پشت پرده ورود قریب الوقوع دونفر از نیروهای بخشداری بهاران گرگان به شهرداری قرق چیست؟+عکس جناب استاندار گلستان! از این رانت ،تبعیض و بی عدالتی به کجا شکایت نماییم ؟/ انتظار مردم از دستگاه قضایی انقلابی استان فیلم/ حمله به پلیس با چاقو پاسخ دندان شکن بانوی ایرانی به مجری بی بی سی در برنامه زنده/فیلم آمادگی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در مشارکت پروژه‌های شهرداری گرگان فیلم/ پشت پرده‌ای از مدارس غیرانتفاعی چه خبر است؟! عریان شدن موتورسوار آزادشهری در زمان توقیف موتورش توسط پلیس + عکس فیلم/ تهدید اصلاح طلبان به تحریم انتخابات! توفیق نفتکش قاچاقچی توسط نیروی دریایی سپاه مستقر در خلیج فارس و تنگه هرمز +متن کامل اطلاعیه سپاه جهبه پایداری ها و احمدی نژادی ها،با آیت الله آملی لاریجانی تسویه حساب سیاسی کردند؟ دستگاه‎های اجرایی به‎جای تشکیل پرونده به‎دنبال پیشگیری از وقوع جرم باشند/منابع طبیعی یکی از مشکلات استان گلستان است/نیاز است تفکیک منطقه حفاظت شده «جهان‎نما» صورت بگیرد/ آیا آملی لاریجانی موضع خود درباره «طبری» را اصلاح می‌کند؟/ طبری کیست؟ ماجرای تایید نشدن صلاحیت یک نماینده اسبق مجلس/ در این دوره نسبت به هزینه‌های بالای انتخاباتی حساس‌تر شده‌ایم وعده‌های بر زمین مانده "مخاطب بایدها"/ از شعار حمایت از کشاورزی تا تلاش برای واردات محصولات کشاورزی ژاپنی و چینی‌سازی کشور با ژست مقاومت/ نسخه جدید پیشرفت؛ یک وعده غذا در روز با ۵ ساعت کار بیشتر رایگان یک و بام دو هوای چراغعلی رییس ستاد انتخابات استان گلستان تصاویر/ اقدام قاطع دادستانی مرکز استان در نهارخوران حضور خبرنگار BBC در کشور نشان از فتنه ای جدید است برائت‌جویی نجفی از رویکرد وحشیانه رسانه‌های زنجیره‌ای روایت آیت‌الله یزدی از قانع شدن محسن رضایی درفتنه۸۸ ماجرای صف‌کشیدن مشتریان آرایشگاه زنانه برای ارتباط با اجنه!
نماینده شرق گلستان قِسِر در رفت، اما مادر باردار و فرزند 4 ماهه‎اش نه!/ کاربران فضای‎مجازی با کنایه‎های سنگین از خجالت نماینده درآمدند + تصاویر حمایت تمام قد هادی حق شناس از محمد رضا صالحی استاندار عزل شده خراسان شمالی برای استانداری گیلان!! سنگ پرانی به سمت اتوبوس حجاج گنبدی لحظه تصویر‌برداری از ناو‌ آمریکایی سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کجا‌ بود؟ بیانیه مهم بنیانگذاران اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان / متاسفانه با مدیریت غلط علی اصغری این تشکل به یک مجموعه باج خواه و دلال سیاسی و حامی سران خائن فتنه مبدل گشته است ماجرای ترورحجت‌الاسلام سیدعلیرضا آرامی امام جمعه گرمسار چیست؟ ماجرای جنجالی رانت‌خواری و سوءاستفاده «دامادزاده‌ها» و «آقازاده‌ها»/چرا استاندار سابق ایلام و استاندار فعلی هرمزگان محاکمه نمی‌شوند؟ اعترافات مهم محمد علی وکیلی، نماینده اصلاح طلب مجلس تصاویر دیده نشده از داخل ناو یو اس اس باکسر آمریکا ضربه سنگین سپاه پاسداران به ترامپ/هوافضای سپاه، فیلم رصد ناو آمریکایی «باکسر» را منتشر کرد+فیلم وعگس رانت سرمایه‌گذاری در آشوراده متعلق به کیست؟/دعوای دولتی ها؛ به نام گردشگری، به کام زمین خواری واکنش بسیار جالب کاربران فضای مجازی به توقیف نفتکش انگلیسی/ هنوز خیلی مانده تا با هم بی حساب شویم! از سیدنجیب حسینی مشاور وزیر کشور به عنوان یکی از گزینه های احتمالی تصدی استانداری گیلان نام می بردند سرنوشت بزرگ‌ترین زمین‌خوار ایران چه شد؟ آشنایی با نفت کش انگلیسی توقیف شده توسط سپاه+عکس مسیح مهاجری: مقامات نظامی ایران زیادی حرف می‌زنند!/ میردامادی: باروحانی به عقب برگشتیم ریاض آماده تعامل دیپلماتیک با جمهوری اسلامی ایران است! / عقب‌نشینی خفت‌بار عربستان لاریجانی مانع اعلام وصول طرح استیضاح حجتی است / هیات رئیسه آئین نامه داخلی مجلس را زیر پا گذاشته است انتصاب علی اصغر بیانی بعنوان فرماندار کلاله ماجرای پرونده دیگر پرونده حسین فریدون چه بود؟