24 بهمن 1398 جریان فتنه - اخبار روز سیاسی - - اخبار روز ،

این مزدوران و خائنین و اجنبی پرستان اصلاح طلبان آمریکایی را بهتر بشناسیم +اسامی و عکس

اگر این سؤال که چرا این اصلاح‌طلبان از میهن خود فراری‌اند، از برخی سران اصلاح‌طلب و یا چهره‌های مطرح آنان پرسیده شود، می‌گویند که آنها تحت فشار برخی نهادها از کشور خارج شده‌اند و اگر این فشارها نبود، در داخل می‌ماندند این مزدوران و خائنین و اجنبی پرستان  اصلاح طلبان آمریکایی را بهتر بشناسیم +اسامی و عکس

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"«آقایان میراث‌خوران خوش‌نشینِ دیار غرب و وابستگان داخلیِ استکبار و خود باختگانِ مرعوب مدینه فاوستی، رجّالگان و زُنّاربستگان دِیر «مایکل جکسون» و شیفتگان جزایر ناتورالیست‌ها و مدّاحان پروسترویکای مفلوک شوروی مفلوک‌تر و نوچه‌های کمربسته «بوش» قداره‌بند و بُزمجه‌های از ترس رعد و برق به سوراخ خزیده... این پهلوان پنبه‌های جُبّان فضای خالی میان سطور نشریاتِ نشخوارگر جویده‌های فرنگیان...»

این طنین طوفانی کلام سیّدِ «بصیر» شهیدان اهل قلم، سید مرتضی آوینی، خطاب به غرب زدگان و غرب پرستان زمانه، گویی سر کهنه شدن و به تاریخ پیوستن ندارد. گویی توصیف سوزنده و نافذ آقا مرتضی که در اواخر دهه 60، خطاب به «روشنفکران» سینه چاک لیبرالیسم بر قلم آمده بود که در پایان جنگ، پایین کشیده شدن کرکره ارزش های انقلابی را مشتاقانه به انتظار نشسته بودند،  در هر دوره ای و برهه ای، مخاطبان مستقیم خود را پیدا می کند و بر هدف می نشیند.

"یک سؤال همیشه توسط برخی کارشناسان و منتقدان مطرح بوده: چارچوب و مرز اصلاح‌طلبی کجاست؟ و شخصیت‌های مطرح اصلاح‌طلب غالباً پاسخ داده‌اند که "اصلاح‌طلبی به قانون اساسی و دین پایبند است"، اما در عمل واقعاً چه اتفاقی می‌افتد؟".

چرا این اصلاح‌طلبان از میهن خود فراری‌اند، از برخی سران اصلاح‌طلب و یا چهره‌های مطرح آنان پرسیده شود، می‌گویند که آنها تحت فشار برخی نهادها از کشور خارج شده‌اند و اگر این فشارها نبود، در داخل می‌ماندند. فرض کنیم این ادعای اصلاح‌طلبان درست باشد، اما باز هم سؤال آن است که چرا این اصلاح‌طلبان به دامان کشورهایی رفته‌اند که مهمترین دستور کارشان حذف اسلام است؟ و چرا این اصلاح‌طلبان بعد از  خروج، علیه دین فعالیت می‌کنند؟

 ردیف   نام  محل فعالیت
1- مسیح علی‌نژاد همکاری با تعدادی از تلویزیون‌های معاند نظام و مؤسس کمپین ضدحجاب
2- نیک‌آهنگ‌کوثر سایت ضدانقلاب روز آنلاین
3- اکبر گنجی یادداشت‌نویس رسانه‌های معاند (بی‌بی‌سی فارسی، رادیو زمانه و . . .)
4- محسن سازگارا همکاری با رسانه‌ها معاند مختلف از جمله صدای آمریکا
5- علیاصغر رمضان‌پور مفسر شبکه بی‌بی‌سی فارسی و مدیر شبکه ضدانقلاب رها
6- محمدجواد اکبرین همکاری با رسانه‌ها و مجامع فرهنگی ضدانقلاب
7- فرناز قاضی‌زاده مجری در بخش فارسی تلویزیون سلطنتی انگلیس
8- مسعود بهنود مفسر در بخش فارسی تلویزیون سلطنتی انگلیس
9- محمدرضا جلایی‌پور همکاری با رسانه‌های معاند
10- علی افشاری همکاری با رادیو فردا، بی‌بی‌سی فارسی، روز آنلاین و رادیو زمانه
11- فریبا داودی مهاجر همکاری با صدای آمریکا
12- فاطمه حقیقت‌جو همکاری با سایت‌های ضدانقلاب و از مدیران سایت ضدانقلاب جرس
13- عطاءالله مهاجرانی همکاری با تلویزیون‌های بی‌بی‌سی فارسی و العربیه
14- رجبعلی مزروعی همکاری با رسانه‌های ضدانقلاب از جمله بی‌بی‌سی فارسی
15- احمد باطبی همکاری با صدای آمریکا، رادیو زمانه و . . .

اگر این سؤال که چرا این اصلاح‌طلبان از میهن خود فراری‌اند، از برخی سران اصلاح‌طلب و یا چهره‌های مطرح آنان پرسیده شود، می‌گویند که آنها تحت فشار برخی نهادها از کشور خارج شده‌اند و اگر این فشارها نبود، در داخل می‌ماندند. فرض کنیم این ادعای اصلاح‌طلبان درست باشد، اما باز هم سؤال آن است که چرا این اصلاح‌طلبان به دامان کشورهایی رفته‌اند که مهمترین دستور کارشان حذف اسلام است؟ و چرا این اصلاح‌طلبان بعد از  خروج، علیه دین فعالیت می‌کنند؟

 

دیدار احمد باطبی که خود را فعال اصلاح‌طلب می‌نامد با جرج بوش در دوران ریاست‌جمهوری‌اش در پایگاه عدالت خواهان ایران

 

دیدار احمد باطبی که خود را فعال اصلاح‌طلب می‌نامد با جرج بوش در دوران ریاست‌جمهوری‌اش

جرج بوش سال 2008 قبل از تدارک برای سفر خاورمیانه ای با محور اعلام شده "مهارنفوذ ایران" در نطق رادیویی با حمایت از اصلاح طلبان از بیروت تا تهران گفت: "ما از دموکرات ها واصلاح طلبان از بیرون و بغداد تا دمشق و تهران حمایت خواهیم کرد و در کنار آنها خواهیم ایستاد."
 

وی همچنین در همان سال نیز در اظهاراتی اصلاح طلبان ايران را خط مقدم آمريكا خواند و افزوده بود: آنها با چالش هاي فراواني روبرو هستند و چشم اميدشان به ماست!
 
همچنین  در جريان فتنه 88، نتانياهو نخست‌وزير رژيم صهيونيستي با صراحت اعلام كرد:  «اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترين سرمايه اسرائيل در ايران هستند!» و شيمون پرز، رئيس‌جمهور رژيم كودك كش اسرائيل گفت: «اصلاح‌طلبان به نمايندگي از اسرائيل با رژيم اسلامي ايران مي‌جنگند!»
 
بسیاری از چهره های اصلاح طلب با جاده صاف کنی برای دشمن، در عمل ثابت کرده اند «سرمایه های اجتماعی» اسراییل در کشور هستند،

دیدار احمد باطبی  با مایک پنس، معاون رئیس وقت جمهوری آمریکا در، چهارشنبه ۶فوریه/۱۷

 

دیدار خصوصی مسیح علی نژاد با محمدخاتمی در پایگاه عدالت خواهان ایران

دیدار خصوصی مسیح علی نژاد با محمدخاتمی

مسیح علی نژاد در این دیدار برای خاتمی آواز میخواند و خاتمی برای او کف میزند !!

دیدار مسیح علی نژاد با پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا درپایگاه عدالت خواهان ایران

دیدار مسیح علی نژاد با پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا

مسیح علی‌نژاد از چه کانالی موفق به دیدار مقاماتی همچون پمپئو می شود؟ جواب این سوال کاملا مشخص است. همان کانالی و مسیری که مسیح علی نژاد در آن رشد می‌کند و یواش یواش در مسیر جدای از گفتمان انقلاب اسلامی و نهایتا دوری از اعتقادات مذهبی گرفتار شده است. وقتی به گذاشته برمی‌گردیم نام مسیح علی‌نژاد با خاتمی و اصلاحات گره خورده است. او و بسیاری از کارشناسان امروز رسانه‌های ضدانقلابی همچون بی‌بی‌سی فارسی و رادیو فردا و ... همان خبرنگاران روزنامه‌های زنجیره ای اصلاحات هستند که پس از در افتادن با انقلاب و مردم، به خارج فرار کرده‌اند. اما مسیر همراه شدن با خاتمی چه کانال کوتاهی هست که تنها در فاصله کوتاهی پس از خروج از ایران، می‌شود از طریق آن با ارشدترین مقامات آمریکا نیز ملاقات کرد؟! این کانال چه آموزشی به افراد می‌دهد که مسیر کاخ سفید را برایشان اینقدر کوتاه می‌کند؟

این اصلاح‌طلبان پس از خروج از کشور، نه‌تنها علیه قوانینی که در داخل ایران قبول داشتند سخن گفته‌اند، بلکه علیه دین هم قدم برداشته‌اند تا جایی که برخی‌شان کشف حجاب کرده و رسماً علیه قوانین قطعی اسلام فعالیت و کمپین راه‌اندازی می‌کنند و برخی دیگر با ظروف مشروب و زنان نیمه‌عریان عکس یادگاری می‌گیرند. اینها مواردی است که نقدهای منتقدان را مبنی بر اینکه حداقل بخشی از اصلاح‌طلبان نام اصلاح‌طلب بر خود نهاده ولی در باطن به‌دنبال براندازی و اقدامات ضددینی هستندتقویت می‌کند.

اما باید یک سوال شجاعانه نیز اینجا مطرح کرد! امروز دریافتی خارج از کشور از گفتمان اعتدالی در داخل ایران چیست؟ آنهم در حالی که مهم‌ترین اندیشکده‌های آمریکایی چند سال است که محافظه‌کاران – اعتدالیون- را فرصت و حتی همکار خود معرفی می‌کنند. هر چند یک قاعده کلی و تجربه‌شده در این چهل سال اخیر این گزاره را قطعی کرده است که هر گفتمان سیاسی از نهضت آزادی و اصلاحات گرفته تا جریان انحرافی که نسبت به گفتمان اصیل انقلاب زوایه‌های در درون خود ایجاد کرده، به صورت طبیعی بستری برای پرورش برخی افراد منحرف و نهایتا تبدیل به اپوزسیون رسمی خارج‌نشین شده است. اما برای برخی نیروهای گفتمان اعتدال در این زمینه چه اتفاقی افتاده و یا خواهد افتاد؟ به خصوص که طی چند سال اخیر هشدار درباره نفوذ و توسعه جاسوسی‌های پیشرفته از داخل کشور و حاکمیت مرتبا بیان شده و هم اینک پرونده‌های فوق سنگین  ضدامنیتی همچون جاسوسی در قالب فعالیت محیط زیستی  باز هست و همه ابعاد آن به اطلاع افکار عمومی نرسیده است.

عبدالکریم سروش، علی افشاری و فریبا داودی مهاجر

عکس یادگاری سازگارا در کنار جرج دابلیو بوش

فاطمه حقیقت‌جو، عضو تندرو و افراطی دفتر تحکیم وحدت که داستان جسارت‌های او به ارکان نظام در نطق‌های پیش از دستور در مجلس ششم، معروف است که از قضاء در مجلس ششم  «چادر» بر سر می‌کرد، امروز کشف حجاب کرده و به اعتراف خود به صورت «ازدواج سفید» در آمریکا زندگی می‌کند و به سان محسن سازگارا، با پول صهیونیست‌ها در اندیشکده‌های دست‌راستی آمریکا روزگار می‌گذراند.

ادامه دارد ......

 

* رفتار دیکتاتوری علی اصغری دبیر خود خوانده اتحادیه انجمن های گلستان و 14 سال فرار وی از برگزاری انتخابات دبیری نماد ی از مرامنامه واقعی اکثر اصلاح طلبان کشور +عکس

 

 

برچسب ها: اصلاح طلبان مزدور اصلاح طلبان آمریکایی اصلاح طلبان

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
فیلم/ حافظان جان برکف میراث طبیعی کشور سالروز ولادت امام علی بن موسی الرضا(ع) روز محیط بان نامگذاری شده است انتقاد شدید علم الهدی امام جمعه مشهد از موسوی خوئینی ها *درک انقلابی نداری /فکر می‌کنید مردم شعور و درک ندارند؟ فیلم/جزئیات اطلاعات جدید از پرونده ترور حاج قاسم سلیمانی *هنر نفوذی‌ها بیشتر است یا صاحبان "محاسبه غلط"!؟ *نفوذی‌ها هنرمندتر هستند یا صاحبان محاسبه غلط!؟ *بدبینی به سیاه‌نمایانِ مدعی نفوذ.. واکنش زاکانی به شایعات مطرح شده درباره خانواده‌اش چرا به امام هشتم ضامن آهو می‌گویند؟/ پیام زندگی امام رضا(ع) در بیان رهبرانقلاب +تصاویر و گلچین مولودی ولادت امام رضا(ع) ادامه ی حواشی و تخلفات اقتصادی موجود در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان" قسمت سوم " دست باید نرود سوی کلنگ!/ ,وقتی کلنگ، رقص کنان در دست مسئولان جابجا می شود!!+تصویر مفاد منشور گام دوم انقلاب و خیزش بزرگ هادی هاشمیان و مجموعه ی مدیریتی انقلابی دادگستری کل گلستان جزئیات حادثه در یکی از سوله‌های در حال احداث سایت هسته‌ای نطنز نامه خویینی به امام المسلمین حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی همانند سنگی است که ابولهب سمت پیامبر اعظم پرتاب کرد/دستان ابولهب بریده باد سیروس گرجستانی درگذشت چه چیزهایی درباره این سند می‌دانیم؟+تصویر دیدار اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و اق قلا در مجلس با خانواده شهید علیرضا سبطی فیلم لحظه ربودن دختر خردسال در پارک بازی! باسابقه ترین نماینده مجلس یازدهم به کرونا مبتلا شد عکس/ وداع با مسافر بهشت تصویری از وداع جانسوز مادر، همسر و فرزند شهید مدافع حرم سعید کمالی در مشهد مقدس را می بینید. فیلم/ آمار نهایی کرونا در جهان تا ساعت ۰۸:۰۰ امروز اجرای نجات معجزه‌آسای حاج قاسم از حلقه محاصره دشمن نشست استانی مطالبه گران مردمی در قم+تصویر آخرین خبر از جزئیات حمایت از کاشفان و گزارشگران فساد معروف به طرح حمایت از سوت‌زنی مسئولین نظارتی و اجرائی دولت در استان گلستان و سازمان شیلات ایران باید پاسخگوی این حجم بالای مفاسد و انحرافات اقتصادی شیلات باشند منظور آقایان از حفظ آبروی مومن چیست ؟/ همان مولای متقیان که حرمت آبروی مسلمان را بالاتر از کعبه می داند،چنان بر بی آبرو شدن مسئول متخلف چپاولگر بیت المال اصرار دارد نخستین فیلم/ اتاق عملی که انفجار کلینیک سینا در آن رخ داد مشهد از شنبه تعطیل می‌شود/براساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا خراسان رضوی، مشهد از شنبه ۱۴ تیر به مدت یک هفته تعطیل می‌شود پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی جان‌باختن تعدادی از مردم در حادثه آتش سوزی/ دستگاه‌های مسئول مانع چنین ضایعات بی‌جبرانی شوند/ دستور رهبری برای بررسی سریع و صحیح علت حادثه یادداشت خواندنی وحید جلیلی خطاب به موسوی خوئینی‌ها/ نامه‌ موسوی خوئینی‌ها در راستای فرار او از پاسخگویی بابت عملکرد دولت مورد حمایتش بود تعداد قضات فاسد کمتر از یک درصد است/ ۱۲۵ نفر را در سال ۹۸ سلب صلاحیت قضایی کردیم/ نباید از مسئول خاطی گذشت پای لنگ نظارت بر آتلیه باغ ها/ تیشه آتلیه باغ ها بر ریشه فرهنگ + تصاویر / لزوم ورود دستگاه قضایی استان به تحرکات خزنده ضد فرهنگی فیلم و عکس لحظه انفجار در کلینیک سینا اطهر/ خفگی، علت مرگ جانباختگان حادثه سینا تندروی واقعی کیست؟ / چه کسانی در لباس قانون بی‌قانونی می‌کردند؟/ امام خامنه ای: تندرو کسی است که پایبند به انقلاب است!!+فیلم مرور 4 توهین تاریخی اصلاح‌طلبان به امام (ره) رونمایی اسنادی درباره تاجگردون/ چرا بررسی اعتبارنامه نمایندگان مهم است؟ پیام صریح فرمانده کل سپاه به دشمنان: با شکست های سریالی بیشتری مواجهتان خواهیم کرد/در طول تاریخ هرگز فاتحان قله های کوچک تحسین نشده‌اند/ راهی جز قوی شدن نداریم توضیح اسماعیلی درباره حکم اعدام برای سه نفر در اعتراضات آبان 98 روح الله زم به اعدام محکوم شد/ماجرای روح الله زم چیست؟ مسئولان خائن و خطرساز از زبان امام (ره) تسامح در مبارزه با فساد، بنوعی همدستی با فاسدان و مفسدان است/ در امر مبارزه با فساد نباید هیچ تبعیضی دیده شود. هیچکس و هیچ نهاد و دستگاهی نباید استثنا شود علت عقب‌نشینی ایران در جنگ اقتصادی چیست؟ +عکس فیلم/ بازتاب درخواست ایران از اینترپل برای بازداشت ترامپ جزییات جدید از آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سانحه هواپیمایی اوکراینی مروری بر مبارزات ضدفساد زاکانی/ از دانشگاه آزاد و مرتضوی تا زنگنه، معاون اول احمدی‌نژاد و برادر روحانی و اینک تاجگردون +تصاویر وصایای مهم شهدا در مورد بنیاد شهید/ کلیپ و مستند زیبا در مورد شهدا و دفاع مقدس و+تصاویرشهدا آخرین اخبار از واریز سود و خرید و فروش و آزادسازی سهام عدالت،آخرین ارزش سهام عدالت در سامانه اطلاع رسانی سهام عدالت/چطور سهام عدالت را بفروشیم؟ نحوه فروش سهام عدالت وضعیت قرمز کرونا در گلستان وضع استان گلستان در ابتلا به کرونا امروز قرمز شد انهدام باند سارقان مسلح در گلستان تعزیرات با تخلفات اقتصادی برخورد سریع و قاطع کند/ هیچ خط قرمزی در برخورد با فساد داخل و خارج مجموعه نباید وجود داشته باشد+فیلم و عکس مداح یک مجلس عزاداری بازداشت شد ارتباط پشت پرده ر-ج ( عنصر منتسب به یکی از روحانیون برجسته استان گلستان ) با شب دوست مالامیری ابدر بدهکار و مفسد اقتصادی نام آشنای متواری از کشور+عکس فیلم/ لحظه دستگیری وحید خزایی توسط سپاه پاسدان در فرودگاه امام خمینی(ره)
مفاد منشور گام دوم انقلاب و خیزش بزرگ هادی هاشمیان و مجموعه ی مدیریتی انقلابی دادگستری کل گلستان ادامه ی حواشی و تخلفات اقتصادی موجود در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان" قسمت سوم " نامه خویینی به امام المسلمین حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی همانند سنگی است که ابولهب سمت پیامبر اعظم پرتاب کرد/دستان ابولهب بریده باد دست باید نرود سوی کلنگ!/ ,وقتی کلنگ، رقص کنان در دست مسئولان جابجا می شود!!+تصویر فیلم لحظه ربودن دختر خردسال در پارک بازی! جزئیات حادثه در یکی از سوله‌های در حال احداث سایت هسته‌ای نطنز واکنش زاکانی به شایعات مطرح شده درباره خانواده‌اش سیروس گرجستانی درگذشت دیدار اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و اق قلا در مجلس با خانواده شهید علیرضا سبطی چه چیزهایی درباره این سند می‌دانیم؟+تصویر انتقاد شدید علم الهدی امام جمعه مشهد از موسوی خوئینی ها *درک انقلابی نداری /فکر می‌کنید مردم شعور و درک ندارند؟ فیلم/جزئیات اطلاعات جدید از پرونده ترور حاج قاسم سلیمانی *هنر نفوذی‌ها بیشتر است یا صاحبان "محاسبه غلط"!؟ *نفوذی‌ها هنرمندتر هستند یا صاحبان محاسبه غلط!؟ *بدبینی به سیاه‌نمایانِ مدعی نفوذ.. فیلم/ حافظان جان برکف میراث طبیعی کشور سالروز ولادت امام علی بن موسی الرضا(ع) روز محیط بان نامگذاری شده است چرا به امام هشتم ضامن آهو می‌گویند؟/ پیام زندگی امام رضا(ع) در بیان رهبرانقلاب +تصاویر و گلچین مولودی ولادت امام رضا(ع)