24 بهمن 1398 جریان فتنه - اخبار روز سیاسی - - اخبار روز ،

این مزدوران و خائنین و اجنبی پرستان اصلاح طلبان آمریکایی را بهتر بشناسیم +اسامی و عکس

اگر این سؤال که چرا این اصلاح‌طلبان از میهن خود فراری‌اند، از برخی سران اصلاح‌طلب و یا چهره‌های مطرح آنان پرسیده شود، می‌گویند که آنها تحت فشار برخی نهادها از کشور خارج شده‌اند و اگر این فشارها نبود، در داخل می‌ماندند این مزدوران و خائنین و اجنبی پرستان  اصلاح طلبان آمریکایی را بهتر بشناسیم +اسامی و عکس

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"«آقایان میراث‌خوران خوش‌نشینِ دیار غرب و وابستگان داخلیِ استکبار و خود باختگانِ مرعوب مدینه فاوستی، رجّالگان و زُنّاربستگان دِیر «مایکل جکسون» و شیفتگان جزایر ناتورالیست‌ها و مدّاحان پروسترویکای مفلوک شوروی مفلوک‌تر و نوچه‌های کمربسته «بوش» قداره‌بند و بُزمجه‌های از ترس رعد و برق به سوراخ خزیده... این پهلوان پنبه‌های جُبّان فضای خالی میان سطور نشریاتِ نشخوارگر جویده‌های فرنگیان...»

این طنین طوفانی کلام سیّدِ «بصیر» شهیدان اهل قلم، سید مرتضی آوینی، خطاب به غرب زدگان و غرب پرستان زمانه، گویی سر کهنه شدن و به تاریخ پیوستن ندارد. گویی توصیف سوزنده و نافذ آقا مرتضی که در اواخر دهه 60، خطاب به «روشنفکران» سینه چاک لیبرالیسم بر قلم آمده بود که در پایان جنگ، پایین کشیده شدن کرکره ارزش های انقلابی را مشتاقانه به انتظار نشسته بودند،  در هر دوره ای و برهه ای، مخاطبان مستقیم خود را پیدا می کند و بر هدف می نشیند.

"یک سؤال همیشه توسط برخی کارشناسان و منتقدان مطرح بوده: چارچوب و مرز اصلاح‌طلبی کجاست؟ و شخصیت‌های مطرح اصلاح‌طلب غالباً پاسخ داده‌اند که "اصلاح‌طلبی به قانون اساسی و دین پایبند است"، اما در عمل واقعاً چه اتفاقی می‌افتد؟".

چرا این اصلاح‌طلبان از میهن خود فراری‌اند، از برخی سران اصلاح‌طلب و یا چهره‌های مطرح آنان پرسیده شود، می‌گویند که آنها تحت فشار برخی نهادها از کشور خارج شده‌اند و اگر این فشارها نبود، در داخل می‌ماندند. فرض کنیم این ادعای اصلاح‌طلبان درست باشد، اما باز هم سؤال آن است که چرا این اصلاح‌طلبان به دامان کشورهایی رفته‌اند که مهمترین دستور کارشان حذف اسلام است؟ و چرا این اصلاح‌طلبان بعد از  خروج، علیه دین فعالیت می‌کنند؟

 ردیف   نام  محل فعالیت
1- مسیح علی‌نژاد همکاری با تعدادی از تلویزیون‌های معاند نظام و مؤسس کمپین ضدحجاب
2- نیک‌آهنگ‌کوثر سایت ضدانقلاب روز آنلاین
3- اکبر گنجی یادداشت‌نویس رسانه‌های معاند (بی‌بی‌سی فارسی، رادیو زمانه و . . .)
4- محسن سازگارا همکاری با رسانه‌ها معاند مختلف از جمله صدای آمریکا
5- علیاصغر رمضان‌پور مفسر شبکه بی‌بی‌سی فارسی و مدیر شبکه ضدانقلاب رها
6- محمدجواد اکبرین همکاری با رسانه‌ها و مجامع فرهنگی ضدانقلاب
7- فرناز قاضی‌زاده مجری در بخش فارسی تلویزیون سلطنتی انگلیس
8- مسعود بهنود مفسر در بخش فارسی تلویزیون سلطنتی انگلیس
9- محمدرضا جلایی‌پور همکاری با رسانه‌های معاند
10- علی افشاری همکاری با رادیو فردا، بی‌بی‌سی فارسی، روز آنلاین و رادیو زمانه
11- فریبا داودی مهاجر همکاری با صدای آمریکا
12- فاطمه حقیقت‌جو همکاری با سایت‌های ضدانقلاب و از مدیران سایت ضدانقلاب جرس
13- عطاءالله مهاجرانی همکاری با تلویزیون‌های بی‌بی‌سی فارسی و العربیه
14- رجبعلی مزروعی همکاری با رسانه‌های ضدانقلاب از جمله بی‌بی‌سی فارسی
15- احمد باطبی همکاری با صدای آمریکا، رادیو زمانه و . . .

اگر این سؤال که چرا این اصلاح‌طلبان از میهن خود فراری‌اند، از برخی سران اصلاح‌طلب و یا چهره‌های مطرح آنان پرسیده شود، می‌گویند که آنها تحت فشار برخی نهادها از کشور خارج شده‌اند و اگر این فشارها نبود، در داخل می‌ماندند. فرض کنیم این ادعای اصلاح‌طلبان درست باشد، اما باز هم سؤال آن است که چرا این اصلاح‌طلبان به دامان کشورهایی رفته‌اند که مهمترین دستور کارشان حذف اسلام است؟ و چرا این اصلاح‌طلبان بعد از  خروج، علیه دین فعالیت می‌کنند؟

 

دیدار احمد باطبی که خود را فعال اصلاح‌طلب می‌نامد با جرج بوش در دوران ریاست‌جمهوری‌اش در پایگاه عدالت خواهان ایران

 

دیدار احمد باطبی که خود را فعال اصلاح‌طلب می‌نامد با جرج بوش در دوران ریاست‌جمهوری‌اش

جرج بوش سال 2008 قبل از تدارک برای سفر خاورمیانه ای با محور اعلام شده "مهارنفوذ ایران" در نطق رادیویی با حمایت از اصلاح طلبان از بیروت تا تهران گفت: "ما از دموکرات ها واصلاح طلبان از بیرون و بغداد تا دمشق و تهران حمایت خواهیم کرد و در کنار آنها خواهیم ایستاد."
 

وی همچنین در همان سال نیز در اظهاراتی اصلاح طلبان ايران را خط مقدم آمريكا خواند و افزوده بود: آنها با چالش هاي فراواني روبرو هستند و چشم اميدشان به ماست!
 
همچنین  در جريان فتنه 88، نتانياهو نخست‌وزير رژيم صهيونيستي با صراحت اعلام كرد:  «اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترين سرمايه اسرائيل در ايران هستند!» و شيمون پرز، رئيس‌جمهور رژيم كودك كش اسرائيل گفت: «اصلاح‌طلبان به نمايندگي از اسرائيل با رژيم اسلامي ايران مي‌جنگند!»
 
بسیاری از چهره های اصلاح طلب با جاده صاف کنی برای دشمن، در عمل ثابت کرده اند «سرمایه های اجتماعی» اسراییل در کشور هستند،

دیدار احمد باطبی  با مایک پنس، معاون رئیس وقت جمهوری آمریکا در، چهارشنبه ۶فوریه/۱۷

 

دیدار خصوصی مسیح علی نژاد با محمدخاتمی در پایگاه عدالت خواهان ایران

دیدار خصوصی مسیح علی نژاد با محمدخاتمی

مسیح علی نژاد در این دیدار برای خاتمی آواز میخواند و خاتمی برای او کف میزند !!

دیدار مسیح علی نژاد با پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا درپایگاه عدالت خواهان ایران

دیدار مسیح علی نژاد با پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا

مسیح علی‌نژاد از چه کانالی موفق به دیدار مقاماتی همچون پمپئو می شود؟ جواب این سوال کاملا مشخص است. همان کانالی و مسیری که مسیح علی نژاد در آن رشد می‌کند و یواش یواش در مسیر جدای از گفتمان انقلاب اسلامی و نهایتا دوری از اعتقادات مذهبی گرفتار شده است. وقتی به گذاشته برمی‌گردیم نام مسیح علی‌نژاد با خاتمی و اصلاحات گره خورده است. او و بسیاری از کارشناسان امروز رسانه‌های ضدانقلابی همچون بی‌بی‌سی فارسی و رادیو فردا و ... همان خبرنگاران روزنامه‌های زنجیره ای اصلاحات هستند که پس از در افتادن با انقلاب و مردم، به خارج فرار کرده‌اند. اما مسیر همراه شدن با خاتمی چه کانال کوتاهی هست که تنها در فاصله کوتاهی پس از خروج از ایران، می‌شود از طریق آن با ارشدترین مقامات آمریکا نیز ملاقات کرد؟! این کانال چه آموزشی به افراد می‌دهد که مسیر کاخ سفید را برایشان اینقدر کوتاه می‌کند؟

این اصلاح‌طلبان پس از خروج از کشور، نه‌تنها علیه قوانینی که در داخل ایران قبول داشتند سخن گفته‌اند، بلکه علیه دین هم قدم برداشته‌اند تا جایی که برخی‌شان کشف حجاب کرده و رسماً علیه قوانین قطعی اسلام فعالیت و کمپین راه‌اندازی می‌کنند و برخی دیگر با ظروف مشروب و زنان نیمه‌عریان عکس یادگاری می‌گیرند. اینها مواردی است که نقدهای منتقدان را مبنی بر اینکه حداقل بخشی از اصلاح‌طلبان نام اصلاح‌طلب بر خود نهاده ولی در باطن به‌دنبال براندازی و اقدامات ضددینی هستندتقویت می‌کند.

اما باید یک سوال شجاعانه نیز اینجا مطرح کرد! امروز دریافتی خارج از کشور از گفتمان اعتدالی در داخل ایران چیست؟ آنهم در حالی که مهم‌ترین اندیشکده‌های آمریکایی چند سال است که محافظه‌کاران – اعتدالیون- را فرصت و حتی همکار خود معرفی می‌کنند. هر چند یک قاعده کلی و تجربه‌شده در این چهل سال اخیر این گزاره را قطعی کرده است که هر گفتمان سیاسی از نهضت آزادی و اصلاحات گرفته تا جریان انحرافی که نسبت به گفتمان اصیل انقلاب زوایه‌های در درون خود ایجاد کرده، به صورت طبیعی بستری برای پرورش برخی افراد منحرف و نهایتا تبدیل به اپوزسیون رسمی خارج‌نشین شده است. اما برای برخی نیروهای گفتمان اعتدال در این زمینه چه اتفاقی افتاده و یا خواهد افتاد؟ به خصوص که طی چند سال اخیر هشدار درباره نفوذ و توسعه جاسوسی‌های پیشرفته از داخل کشور و حاکمیت مرتبا بیان شده و هم اینک پرونده‌های فوق سنگین  ضدامنیتی همچون جاسوسی در قالب فعالیت محیط زیستی  باز هست و همه ابعاد آن به اطلاع افکار عمومی نرسیده است.

عبدالکریم سروش، علی افشاری و فریبا داودی مهاجر

عکس یادگاری سازگارا در کنار جرج دابلیو بوش

فاطمه حقیقت‌جو، عضو تندرو و افراطی دفتر تحکیم وحدت که داستان جسارت‌های او به ارکان نظام در نطق‌های پیش از دستور در مجلس ششم، معروف است که از قضاء در مجلس ششم  «چادر» بر سر می‌کرد، امروز کشف حجاب کرده و به اعتراف خود به صورت «ازدواج سفید» در آمریکا زندگی می‌کند و به سان محسن سازگارا، با پول صهیونیست‌ها در اندیشکده‌های دست‌راستی آمریکا روزگار می‌گذراند.

ادامه دارد ......

 

* رفتار دیکتاتوری علی اصغری دبیر خود خوانده اتحادیه انجمن های گلستان و 14 سال فرار وی از برگزاری انتخابات دبیری نماد ی از مرامنامه واقعی اکثر اصلاح طلبان کشور +عکس

 

 

برچسب ها: اصلاح طلبان مزدور اصلاح طلبان آمریکایی اصلاح طلبان

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
آمارِ انتخابات اعلامی وزیر کشور غلط محاسبه شده/ امّا ظاهراً هیچکس متوجه نیست! باند بهاییان احتکار ماسک در برخی شهرستان های کشور متلاشی شد بوق و کرنای افراطی در «کرونا»/« حقایقی که به مردم ایران گفته نمی شود»/«رازهایی از ویروس کرونا فاش شد که شما را شوکه خواهد کرد»+تصاویر نگاهی به انتخابات دوم اسفند در گلستان مردم فاتحه دروغگویان اعتدالی و اصلاحاتی را خواندند معاون دانشگاه علوم پزشکی گلستان: شرایط عمومی ۵ بیمار کرونا در گلستان بهبود یافت/ نمونه گیری از ۱۸ نفر ۱۵ زنی که با مجلس خداحافظی کردند/پارلمان یازدهم رکورد می‌شکند؟/اعتماد عمومی به کاندیداهای زن کاهش پیدا نکرد /پرونده حضور زنان در مجلس یازدهم هنوز باز است خوشحال شدم که حضرتعالی و جناب آقای منتظری باهم به مجلس می‌روید پاسخی به یادداشت جناب دکتر حسن بیارجمندی با عنوان نقش بی نظیر و ستودنی طاهری و نوری در انتخابات گلستان خسته نشدید, از ۶ سال فریبکاری ودروغ به مردم ؟!! چرا مسئولین شیلات کشور مواضع رسمی خود را نسبت به تخلفات مجموعه شیلات گلستان اعلام نمی کنند؟ چرا آیت‌الله بهجت می‌فرمود همه ما شمرهای بالقوه‌ایم!؟ با مشخص شدن نتایج انتخابات دوم اسفند"مجلس یازدهم آماده بدرقه حسن روحانی شد! نارضایتی از دولت و مجلس اعتدالی و اصلاح طلب فعلی/چرا میزان مشارکت واقعی در تهران بالاتر از آمارهای انتخاباتی دولت هست؟! عکس/ دروغ خنده‌دار ضدانقلاب درباره درس خارج آقا منتخبان تهران در مجلس یازدهم را بهتر بشناسید+ سوابق این انتخابات اولین انتخابات در گام دوم انقلاب است/ مکتب سلیمانی فدا شدن و شهادت طلبی است/در مجلس ششم نمایندگان در راستای اهداف دشمن در مجلس ششم دست به استعفای جمعی و دست به تحصن زدند کروناویروس چگونه به دیگران منتقل می‌شود و چه علائمی دارد و چه باید کرد؟ فیلم و عکس از ویروس کرونا در ایران/ تلفات کرونا در ایران به ۸ نفر رسید/ جدیدترین اخبار و گزارش‌های دریافتی از مبتلای جدید به ویروس کرونا در سایراستان و یا دیگر شهرهای ایران اقدام انقلابی و جهادی حضرت آیت الله رئیسی و جانباز هادی هاشمیان در پیشتازی سفرهای استان و شهرستانی اعلام آخرین آمار کشته‌شدگان ناشی از ویروس کرونا در ایران/ اعتماد مردم به جریان اصولگرایی/ جلسه ایی که تحت تاثیر مقوله ویروس کرونا قرار گرفت! شناسایی ۳ مورد مشکوک به ابتلا به کرونا ویروس در اراک هر چه دارم از شهدا، نظام و انقلاب است جزئیات نتایج قطعی و رسمی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس 98 سراسرکشور انقلابیون خود را برای خدمت عرضه و ملت هم آنان را با رضایت خریداری کردند! از مجموع 6 حوزه انتخابي استان گلستان، در 5 حوزه انتخابي از جمله حوزه انتخابي گرگان و آق قلا نتيجه انتخابات در دور اول مشخص گرديده وحوزه انتخابي غرب استان انتخابات به دور دوم كشيده شده گرایش سیاسی نامزدهای پیروز انتخابات یازدهم مجلس (1398) در کشور + جدول لیست اصولگرایان پیروز انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس (1398) استان اصفهان/آخرین نتایج یرسمی ازدهمین دوره انتخابات مجلس (1398) استان اصفهان به تفکیک شهرستان ها استان اردبیل/آخرین نتایج یرسمی ازدهمین دوره انتخابات مجلس (1398) استان اردبیل به تفکیک شهرستان ها قم-نتایج انتخابات مجلس (1398)/ احمد امیرآبادی فراهانی، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری و علیرضا زاکانی به مجلس راه یافتند گرگان/آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس یازدهم (1398) در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا سیستان و بلوچستان/شهادت استوار یکم «احمد رحمانی فرد» و سرباز «احمد توکلی» در درگیری مسلحانه با گروهک تروریستی نتیجه حوزه انتخابیه استان سمنان/چهار چهره جدید اصولگرا از سمنان راهی مجلس شورای اسلامی شدند. وقتی مهران مدیری پا توی کفش نماینده‌ها می‌کند مازندران/آخرین نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس استان مازندران به تفکیک شهرستان ها آذربایجان شرقی/ نتایج نهایی- انتخاب مجلس (۱۳۹۸) استان آذربایجان شرقی به تفکیک شهرستان ها نه بزرگ مردم گرگان و آق قلا به شیخ احمد مازنی کاندیدای وارداتی با برگه سبز فرزند آیت الله گلستان مجلس 98/نتایج قطعی و رسمی شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس (۱۳۹۸) استان گلستان و شهرستانها اعلام نتایج قطعی شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۸) در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور تهران/اعلام نتیجه قطعی شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات مجلس (۱۳۹۸) در حوزه انتخابیه تهران استان گلستان/نتایج قطعی انتخابات مجلس شورای اسلامی 98 در حوز انتخابیه شهرستانهای گلستان+جزئیات زود فراموش نکنیم.. ماجرای ابتلای مسافر خارجی در متروی ایستگاه شوش تهران به کرونا آخرین طراحی بازی چند مرحله ای اصلاح‌طلبان برای نباختن در انتخابات+ تصاویر فیلم/ صحبت‌های تکان دهنده زاکانی در ورزشگاه قم علت اعزام نیرو‌های امنیتی به قم / ستاد سه نامزد انتخاباتی متخلف تعطیل شد/ ماجرای انتقال بیمار مشکوک به کرونا در تهران چه بود؟ تقدیر ویژه معاون محترم رئیس قوه قضائیه از اقدام انقلابی و جهادی دکتر هاشمیان رئیس دادگستری گلستان+عکس کاندیداها چقدر رای بیاورند وارد مجلس می شوند؟ افتخار دولت روحانی ثبات دلار روی ۱۴ هزار تومان و دروغ بزرگ به مردم است!!/ مردم در دوم اسفند از بانیان وضع موجود دوباره استقبال خواهند کرد؟
پاسخی به یادداشت جناب دکتر حسن بیارجمندی با عنوان نقش بی نظیر و ستودنی طاهری و نوری در انتخابات گلستان خوشحال شدم که حضرتعالی و جناب آقای منتظری باهم به مجلس می‌روید خسته نشدید, از ۶ سال فریبکاری ودروغ به مردم ؟!! معاون دانشگاه علوم پزشکی گلستان: شرایط عمومی ۵ بیمار کرونا در گلستان بهبود یافت/ نمونه گیری از ۱۸ نفر بوق و کرنای افراطی در «کرونا»/« حقایقی که به مردم ایران گفته نمی شود»/«رازهایی از ویروس کرونا فاش شد که شما را شوکه خواهد کرد»+تصاویر ۱۵ زنی که با مجلس خداحافظی کردند/پارلمان یازدهم رکورد می‌شکند؟/اعتماد عمومی به کاندیداهای زن کاهش پیدا نکرد /پرونده حضور زنان در مجلس یازدهم هنوز باز است مردم فاتحه دروغگویان اعتدالی و اصلاحاتی را خواندند نگاهی به انتخابات دوم اسفند در گلستان باند بهاییان احتکار ماسک در برخی شهرستان های کشور متلاشی شد آمارِ انتخابات اعلامی وزیر کشور غلط محاسبه شده/ امّا ظاهراً هیچکس متوجه نیست!