4 اسفند 1398 اخبار روز سیاسی - اخبار روز - حجت الاسلام سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد - گلستان ،

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی

این انتخابات اولین انتخابات در گام دوم انقلاب است/ مکتب سلیمانی فدا شدن و شهادت طلبی است/در مجلس ششم نمایندگان در راستای اهداف دشمن در مجلس ششم دست به استعفای جمعی و دست به تحصن زدند

به گزارش پایگاه عدالت خواهان ایران" "خطبه 20 دی ماه 1398 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی بخشی از خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد این انتخابات اولین انتخابات در گام دوم انقلاب است/ مکتب سلیمانی فدا شدن و شهادت طلبی است/در مجلس ششم نمایندگان در راستای اهداف دشمن در مجلس ششم دست به استعفای جمعی و دست به تحصن زدند

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" "خطبه 20 دی ماه 1398 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی بخشی از خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد

بیشتر بخوانید

تمام اخبار  حجت الاسلام سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد


خودم و همه نمازگزاران جمعه این هفته را به تقوای الهی، به پرهیزگاری، به خویشتنداری، به مبارزه با نفس اماره و دوری از گناه و نظم در امورات زندگی دعوت و سفارش می کنم.
امام چهارم، سیدساجدین ،زین العابدین،علی بن حسین (علیه السلام)در سفارش بتقوی می فرماید: لاحسب لقرشی و لا عربی الا بتواضع ولاکرم الا بتقوا هیچ افتخاری برای انسان از نظر قوم و قبیله و شکل و شمایل و زبان و نژاد نیست همه مثل هم هستیم هیچ ارزشی نسبت به دیگری نداریم مگر به تواضع و فروتنی و هیچ کرامتی برای انسان نیست مگر به تقوای الهی این همان سخن پروردگار عالم است إِنَّ أَكرَمَكُم عِندَ اللَّهِ أَتقاكُم گرامی ترین انسانها و بارارزش ترین مردم نزد خدا کسی نیست مگر آن کسی که با تقواتر باشد هرکس با تقواتر است ارزش و عظمت و شکوه و جلال و مرتبت او نزد خدا برتر و بیشتر و بالاتر است پس ارزش انسان به گیلک و فارس و مازنی و غرب استان و شرق استانی بودن یا شهری و روستایی بودن یا اینکه عباس آبادی و تنکابنی بودن نیست اینها معیار سنجش نیست.خداترسی ،گناه نکردن،معرفت به خدا داشتن،تقوا داشتن است اینها معیار سنجش است.این معیار باید برای شناخت اصلح در انتخابات ملاک باشد باتقواتر را انتخاب کنیم چون تقوا  باشد صیانت است، صیانت مالی هست، صیانت سیاسی است، صیانت فکری است اگر تقوا باشد استکبارستیزی هست کسی که تقوا داشته باشد از دشمن هراس ندارد پس باتقواها را انتخاب کنیم.
در این خطبه نکاتی درباره انتخابات بیان می کنم.
نکته اول درباره اهمیت انتخابات است که انتخابات در نظام مردم سالاری دینی حلقه وصل مردم با نظام اسلامی است.رهبری معظم در همین سخنان اخیرش فرمودند که امریکایی ها می خواهند بین نظام اسلامی و بین مردم فاصله بیاندازند اتاق فکر تشکیل می دهند برنامه ریزی می کنند فعالیت می کنند که مردم و خصوصا جوانان ایران را از نظام اسلامی جدا کنند اما به نتیجه نمی رسند.
بیست و دو بهمن می بینند همه  مردم خصوصا جوان ها در صحنه حاضرند.
در بزرگداشت سردار شهید سلیمانی دشمنان ما دیدند مردم چه غوغایی بپا کردند جوانان ما چه اتفاق عظیمی را با حضورشان رقم زدند با همه اصرارشان به اینکه مردم در انتخابات شرکت نکنند اما مردم به انتخابات اقبال می کنند این اقبال مردم به انتخابات آبروی نظام است و ما باید برای نظام آبرو داری کنیم نه اینکه خودمان در انتخابات شرکت کنیم دست رفیق مان،دست همسایه مان ،دست دوست مان ،دست آشنایمان را بگیریم و توصیه کنیم همه در انتخابات شرکت کنند که شرکت در انتخابات به معنای بیعت مردم با نظام است.
مردمی که انقلاب کردند،مردمی که برای حفظ و تداوم این انقلاب خون دادند یقینا به دنبال تحقق آرمان های اسلامی عدالت،استقلال،جمهوری اسلامی،آزادی ،حکومت اسلامی هستند که همه این خواسته های شما مردم در انتخابات تجلی پیدا می کند.
رهبری معظم می فرماید: انتخابات یک جهاد عمومی است، انتخابات مایه تقویت کشور است، انتخابات یک حق مدنی و یک جشن ملی یک وظیفه ملی و انقلابی بلکه مهم تر اینکه یک وظیفه شرعی است.مقام معظم رهبری بعنوان یک مرجع تقلید، یک عالم دین که پرچمدار حکومت اسلامی است می گوید: انتخابات یک وظیفه شرعی است نه رهبری،بلکه همه مراجع اعلام کردند و توصیه کردند در انتخابات شرکت کنیم.
نکته دوم اینکه چشم دوستان و دشمنان هم به این انتخابات دوخته است.
هم دشمنان می خواهند بدانند مردم چقدر از انتخابات استقبال می کنند و به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات هستند هم دوستان ما در کشورهایاطراف و جبهه مقاومت نگاه شان به انتخابات ایران است که منتظرند تا ببینند ما چه حماسه ای ایجاد می کنیم آنها دلگرم می شوند.رهبری معظم می فرماید:هروقت پیغامی به یکی از مجموعه ای از دوستان می دهیم که همیشه بنده می گویم که هیچ وقت نگران نباشید از ملت ایران نگران نباشید ملت ایران می داند چکار کند بلد هست چکار کند کار خودش را درست انجام می دهد رهبری به ما و مردم خودش و به امت خودش اطمینان دارد به جبهه مقاومت به دوستان ما می گوید از ملت ایران شما مطمئن باشید که کار درست را انجام می دهند اگر ما حماسه ای ایجاد کردیم چشم دشمنان را کور می کنیم،چشم دشمنان را خیره می کنیم اما بدانید قلب دوستان ما در جبهه مقاومت شاد و مطمئن و امیدوار می شود پس ما برای جهان اسلامی و برای ملت های انقلابی و برای جبهه بین المللی مقاومت باید در انتخابات پرشورتر حضور داشته باشیم.
نکته سوم اینکه انتخابات از این نظر مهم است که توطئه های دشمن را خنثی می کند که رهبری می فرماید: انتخابات خنثی کننده بسیاری از نیت های شومی است که علیه کشور ،ما امریکایی ها در ذهن دارند و صهیونیست ها در دل دارند. این انتخابات بدل فن مکر و کید دشمنان ایران است و ملت ما با انتخابات در برابر دشمن سینه سپر می کند عرضه اندام می کند.
نکته چهارم اینکه رهبری معظم تاکید فرمودند باید ایران قوی داشته باشیم ایران قوی در صورتی اتفاق می افتد که هم از نظر کمیت و هم از نظر کیفیت انتخابات به نحو عالی برگزار کنیم. از نظر کمیت عالی باشد یعنی حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم،حضور پورشور و با جمعیت زیاد در انتخابات ایران را قوی می کند این انتخابات خصوصیت های دارد که بسیار مهمتر از انتخابات های قبلی است. چون اولین انتخابات بعد از چهل سالگی انقلاب است همه می خواهند ببیند که بعد از چهل سالگی انقلاب آیا مردم هنوز پای این انقلاب ایستاده اند؟
آیا مثل اوایل انقلاب حضور پرشور در صحنه را دارند یا ندارند؟
این انتخابات اولین انتخابات در گام دوم انقلاب است همه منتظرند ببیند مردم گام دوم را چگونه برمی دارند.
آیا مانند اول انقلاب ،گام اول انقلاب را که محکم برداشتند در گام دوم انقلاب همانگونه عمل می کنند یا نه ؟
ما امروز باید اثبات کنیم و اثبات می کنیم که گام دوم انقلاب را محکمتر از گام اول برمی داریم.(تکبیرحضار)

این انتخابات مهم است دشمن می خواهد ببیند بعد از ترور ژنرال ما، سردار دلهای ما و بعد از آن همه تهدیدها و تحریم ها و بعد از آن فشار حداکثری و بعد از این همه مشکلات اقتصادی که در ایران وجود دارد و مردم گلایه های به حقی دارند آیا در انتخابات شرکت می کنند یا نمی کنند می خواهند ببینند مردم چقدر با مکتب سلیمانی همراه هستند به حرمت خون شهید سلیمانی در جهت پشتیبانی از نظام و حمایت از انقلاب و تایید جبهه مقاومت در انتخابات شرکت می کنند یا نمی کنند؟
آیا این مردم همراه هستند یا نیستند؟
ما امروز نشان خواهیم داد که باز هم با وجود همه تردید آفرینی هایی که بعضی از افراد ایجاد کردند ما با شور و شوق در این انتخابات شرکت می کنیم و قدرت ایران را و قدرت مردمی ایران را به نمایش می گذاریم این یعنی قوی شدن کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی که اگر قوی شدیم توطئه های دشمن در نطفه خفه خواهد شد .
در کیفیت انتخابات هم باید عالی عمل کنیم یعنی انسان های اصلح را انتخاب کنیم.مدیران جهادی و انقلابی را روانه مجلس کنیم.رهبری معظم می فرماید: به کسی رای بدهیم که با ایمان باشد،شجاع باشد،کارآمد باشد،افراد مومن و وظیفه شناس و پرانگیزه و وفادار به مردم و وفادار به انقلاب باشند،وفادار به کشور و سرسخت در مقابل دشمن باشند.
دقت کنید مقام معظم رهبری میفرماید: ما در مجلس شورای اسلامی یک روز نمایندگانی داشتیم که امروز همان ها نوکر و کلفت آمریکا و دشمنان ایران و دشمنان جمهوری اسلامی هستند یعنی ما یک روزی اشتباه انتخاب کردیم افرادی را انتخاب کردیم که امروز آن ور آب در آغوش امریکا و غرب علیه ما هستند.
مجلس ششم یادمان نمی رود برخی از افرادی که ما در مجلس ششم انتخاب کردیم امروز نوکر اجانب هستند مجلس ششم یادمان که نمی رود 127 نماینده مجلس ششم به رهبری نامه نوشته بودند که رهبرا جام زهر نوشیدنی است همانطور که امام جام زهر سر کشید و با صدام صلح کرد شما هم جام زهر را بنوشید و با امریکا رابطه برقرار کنید.
این امریکایی که هر روز جنایتش و خباثتش آشکارتر می شود که به هیچ قواعد و قوانین بین المللی و انسانی و بشری پایبند نیست و سردار ما را اربا اربا کرده است که متاسفانه وزیر خارجه ما در روزهای اخیر با سناتورهای امریکا هم دیدار داشته است نگذاریم مجلس ششم تکرار شود که نمایندگان در راستای اهداف دشمن در مجلس ششم دست به استعفای جمعی و دست به تحصن زدند ما نمایندگانی می خواهیم که وفادار به انقلاب باشند ،وفادار به قانون اساسی باشند،وفادار به مردم باشند،وفادار به اسلام باشند نه اینکه بعد از مدتی فرار کنند و بروند آن ور آب و بر علیه اسلام مقاله بنویسند و بر علیه اسلام و انقلاب توطئه کنند یا اگر خانم هایی هم که بودند کشف حجاب کنند.
ما مجلسی می خواهیم که علاج درد مردم را بشناسند ،مجلس متدین،مجلس متعهد،شجاع که فریب دشمن را نخورند ،نماینده ای را انتخاب کنید که مرعوب دشمن نشود ،دلبسته به دشمن نباشد ،کسی را انتخاب کنیم که کشور را به دشمن نفروشد.
اگرنمایندگان مجلس شورای اسلامی ضعیف و ترسو باشند مرعوب آمریکای جنایتکار باشند چنین مجلسی کشور را بدبخت می کند.
مجلسی که در برابر امریکا سر خم کند و به دنبال اشرافیگری باشد مصالح کشور را خواهد فروخت و مردم را بدبخت می کند.
کسانی را انتخاب کنید که به مردم خودش ،به خط فکری خودش، به خط سیاسی خودش و به گفتمان امام و انقلاب تعهد داشته باشد.
رهبری می فرماید:کسانی را انتخاب کنید که چشم و دلش سیر باشد، چشم و دلش حریص به مال دنیا نباشد بعضی ممکن است وارد میدان نمایندگی بشوند برای اینکه بتوانند به مال و دنیا و امکاناتی دست پیدا کنند اینها شایسته نمایندگی این ملت نیستند.
یعنی در گام دوم انقلاب نیاز است که مجلسی در تراز گام دوم انقلاب در تراز امت اسلامی در تراز جبهه بین المللی مقاومت داشته باشیم نه مجلس فعلی که بسیار قابل نقد است که حتی رهبری بارها از این مجلس گله داشتند در همین ابتدای سال 98 در اول فروردین رهبری معظم از مجلس فعلی گلایه داشتند و فرمودند:کنگره امریکا در دو سال گذشته 226 طرح و لایحه علیه جمهوری اسلامی ارائه یا تصویب کردند که البته باید از مجلس خودمان گلایه و سئوال کنیم که مجلس شورای اسلامی تاکنون چند طرح و یا لایحه علیه خباثت های امریکا ارائه یا تصویب کرده است؟
رهبری نسبت به مجلس فعلی گلایه داشتند. رهبری نسبت به مجلس فعلی ،نسبت به بحث برجام و تصویب برجام،بحث شفافیت و استکبارستیزی،تصویب FATF و اجرای 2030 در کشور گلایه داشت ما باید افراد قوی را انتخاب کنیم تا مجلس قوی داشته باشیم .
اگر مجلس قوی داشته باشیم کشور قوی خواهیم داشت. امام عظیم الشان فرموده بودند:اگر مجلس اصلاح شود بقیه امور کشور اصلاح می شود.
نکته پنجم اینکه کسانی را انتخاب کنیم که معتقد به مکتب سلیمانی باشد. مکتب سلیمانی را زنده کند یعنی مجلسی داشته باشیم که نمایندگان آن مجلس مکتب سلیمانی و تفکر بین المللی مقاومت را به عنوان یک تفکر و نظریه در ادبیات سیاسی کشور قرار بدهند. این مجلسی :
تفکر مقاومت داشته باشد.مجلسی که برنامه اش پیاده سازی وصیت نامه سردار دلها باشد که همان مکتب سلیمانی است.
مکتب سلیمانی یعنی خدمت به اسلام و انقلاب و مردم و ولایت تا پای جان.
مکتب سلیمانی فدا شدن و شهادت طلبی است.
مکتب سلیمانی کشور ایران را حرم دانستن است.
مکتب سلیمانی مکتب خدایی بودن است.
مکتب سلیمانی سلوک انقلابی است.
مکتب سلیمانی مکتب وحدت و اتحاد حول محور انقلاب و ولایت است.
مکتب سلیمانی مکتبی است که رهبری را عزیز جان خود بداند و به همه مردم توصیه کند که خامنه ای عزیز را جان خود بداند.(تکبیرحضار)
ما نیاز به چنین مکتب و تفکری داریم،ما مجلسی با این مکتب و تفکر می خواهیم افرادی می خواهیم انتخاب کنیم این تفکر را داشته باشند.
نکته آخر اینکه
توصیه می کنم از فردا رقابت تمام می شود و رفاقت شروع می شود باید رقابت ها را تمام کرد و باید رفاقت کنیم در انتخاب هرکسی پیروز شد ملت برنده است.هرکسی پیروز شد نظام برنده است مردم پیروز واقعی هستند چون هرکسی را انتخاب کردند ان شاءالله مأجور هستند و همه باید انتخابات را و نتیجه انتخابات راتمکین کنند و بپذیرند همه باید همدل و رفیق بشویم جشن پیروزی هم نباید موجب ناراحتی و دلسردی دیگران بشود حال یک گروهی پیروز شدند بیایند دیگران را سرکوفت بزنند ناراحت کنند دلسرد کنند اینها قابل قبول نیست باید بعد از انتخابات از فضای هیجان خارج بشویم باید فضای آرامش را جایگزین هیجانات و نشاط دوران انتخابات کنیم هر کسی که انتخاب شد نماینده همه مردم است باید برای حل مشکلات عمومی کشور خصوصا مشکلات اقتصادی،تورم،بیکاری ،گرانی تلاش کند از توانمندی و برنامه های نامزدهای دیگر برای حل مشکلات منطقه و شهرستان و کشور استفاده کند تمام بحث های مطرح شده دوران رقابت انتخاباتی کنار گذاشته شود و دست دوستی و مودت به سوی سایر نامزدها دراز کند و از همه آنها درخواست همکاری نماید امیدوارم که آنچه که مصلحت نظام است، مصلحت انقلاب است، مصلحت شما مردم است اتفاق بیافتد و خدا این مجلس را یک مجلس انقلابی برای نظام انقلابی ما رقم بزند ان شاءالله

 

 

 


به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
ادامه تناقض‌های کرونائی دولت تدبیر و امید / دولت شرایط مردم را درک و از تصمیم گیری های غیرکارشناسی خود پرهیز کنند از قتل نوزاد ۹ ماهه تا قتل پیرزن ۶۳ ساله توسط پسرش در نوروز کرونایی در مشهد! دروغ بزرگ پروانه سلحشوری "ما در مجلس در یک روز دویست‌میلیارد دلار به سپاه قدس اختصاص دادیم!!/ سیاه نمایی وضعیت کشور در مقابله با کرونا، اظهارات حاجی دلیگانی نماینده استان اصفهان در خصوص پنهانکاری آمار مبتلایان و فوتی‌های ویروس کرونا و ترس دولت از اعلام آمار واقعی مرگ و میر و ترس مردم ترور و شهادت علی محمد یونس از فرماندهان ارشد حزب‌الله +عکس فقط انعکاس اخبار امریکا و انگلیس باعث نگرانی زیباکلام شده است+جزئیات از پزشکان بدون مرض در فضای حقیقی تا جاسوسان بدون مرز در فضای مجازی!/ ضرورت جلوگیری از خروج اطلاعات بیماران کرونایی/ ،عدم حمایت از پیامرسان های داخلی به منزله همکاری با دشمن محسوب می شود همدردی علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران با بهتاش فریبا با داشتن این نوع حساب بانکی یارانه شما را قطع می‌کند! آنچه نمایندگان منتخب گرگان و آق قلا و دستگاههای انقلابی باید در مورد محمد حسین علی اصغری دبیر خودخوانده و مادام العمر انجمنهای اسلامی گرگان بدانند+عکس کدام سیاسیون و مقامات ایرانی به ویروس کرونا مبتلا شدند؟+اسامی انتقاد جمعی از مدیران اسبق حوزه سلامت و اعضاء هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و نظام پزشکی از سخنان روحانی درباره شرایط کرونایی ایران اگر خود را مشکوک به کرونا می دانید بخوانید! علت عدم واریز سود سهام عدالت برای برخی شهروندان گلستان در تدارک «کرونا بدر» به جای «13 بدر» / کادر درمان لباس سفید به تن کرد تا لباس سیاه به تن نکنیم/ از دستچین جان انسان‌ها تا تکثیر عشقی بی‌پایان از ماجرای ممنوع‌التصویری تا قهر رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز چه زمان جهان، زندگی عادی را در پیِ شیوع ویروس کرونا از سرخواهد گرفت؟ شایعات منتشر شده در فضای مجازی درباره بیماری ویروس کرونا، توسط کانال‌های تلگرامی و اکانت‌های توییتری وابسته به سلطنت‌طلبان و منافقین و فرقه ضاله بهائیت راهکارهایی جنجالی از جمله ماجراجویی های نظامی در عراق بخاطر سرپوش گذاشتن ضعیف در مقابله با بحران کرونا و جلب نظر رای دهندگان آمریکایی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ "لس‌آنجلس تایمز" در چالش کرونا دست به دامن شیخ قم‌نشین شد+عکس زیر سایه موج اخبار کرونایی؛ احتمال وقوع عملیات نظامی آمریکا در عراق/ حضور گسترده بالگردهای آپاچی/ آمریکا در عراق سیستم‌های پاتریوت مستقر می‌کند/ هشدار به مردم عراق برای دورشدن از مواضع حشدالشعبی!/ معنای تحرکات اخیر آمریکا در عراق چیست؟ درگیری مستقیم یا فرار از تیررس؟ فیلم جالب از ثبت حرکات یک قلاده پلنگ در مازندران نگاهی به اوضاع آشفته‌ی مدعیان «کمک» به ایران/ اروپایی‌ها برای تهیه ماسک و الکل به راهزنی روی آوردند +تصاویر شورش در زندان سپیدار اهواز / گزارشات حکایت از فرار زندانیان دارد+فیلم گلایه آیت الله رئیسی از بی توجهی دولت به نظر تخصصی وزارت بهداشت ترامپ: کمتر از ۱۰۰۰۰۰ کشته به دلیل کرونا بدهیم بسیار خوب عمل کرده‌ایم/ احتمال ابتلای بیش از 2 میلیون آمریکایی به ویروس کرونا خبر خوش وزیر کار؛ افزایش 15 تا 77 درصد حقوق بازنشستگان آمریکا چگونه با پزشکان جاسوسی می‌کند؟ کرونا در منطقه خودمختار نیاوران / ۸۰ هکتار زمین‌خواری توسط دو تن از مدیران امنیتی استان قزوین/ رسمیت شناختن تخلف توسط اداره‌های تعطیل در بحران کرونا!!؟ خبر عجیب در بلبشوی کرونا ریه‌هایتان را با سیر تمیز کنید پشت پرده رزمایش بزرگ تفنگداران دریایی آمریکا و نیروهای نظامی امارات متحده در پایگاه نظامی «الحمرا»امارات/ جهان درگیر مبارزه با کرونا آمریکا بفکر حمله نظامی!!+عکس درخواست اهالی فرهنگ از قوه قضاییه برای برخورد با صبا کمالی بازیگر هتاک تصویر روز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز درصفحه توییتری منتسب به سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی واکنش جالب کاربران به نقاشی سردار دل‌ها در برنامه عصر جدید+عکس بزرگترین حمله موشکی و پهپادی به مواضع دولت سعودی را از ابتدای آغاز جنگ یمن ماجرای زوج پزشکی که شب عروسی را در بیمارستان گذراندند +عکس علی مطهری: اگر رئیسی می‌آمد هم با آمریکا مذاکره می‌کرد و FATF را تصویب می‌کرد / برجام نیز جز خسارت، هیچ نیتجه دیگری برای مردم ایران نداشت/ افشاگری کرباسچی از دروغ‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان پزشکان بدون مرز؛ از ایران تا آمریکا/ آمریکای عاجز در برابر کرونا: اجازه دهید به مردم ایران رسیدگی کنیم! عجیب‌ترین اجرای برنامه در عصر جدید+فیلم آیا دارویی برای درمان بیماری ویروس کرونا ( COVID-۱۹ ) وجود دارد؟ عکس/ کامیون‌های حمل اجساد قربانیان کرونا وای اگر این کار را ایران کرده بود ویروس کرونا ساختِ آمریکا و یک سلاح بیولوژیک است تست کرونای ملکه انگلیس مثبت شد ویروس جدید هانتا چیست؟ آیا از کرونا خطرناکتر است؟ روحانی گمان مي‌كند كه هم اکنون بهترين فرصت برای حل مسأله تحريم‌ها و آغاز گفتگوها است!/ به ظاهر عناصر واسطه قول‌هايي داده اند/ معلوم نيست كه کنترل اپیدمی در ایران به تحقق اين هدف كمك كند!/ آيا اين ويروس كُشنده مي‌تواند احياگر برجام باشد؟ آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران آمریکا در وضعیت قرمز/ هجوم بیماران کرونایی باعث اشباع و بحرانی شدن بیمارستان‌های آمریکا شده است/ نیمی از مبتلایان به کرونا در نیویورک هستند/ سرنوشت آمریکا هم مشابه ایتالیا خواهد شد حضور ابتکار در همایش موسسه WPL وابسته به نهادهای برانداز آمریکایی/ دستاورد معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در سال ۹۸ +عکس
آنچه نمایندگان منتخب گرگان و آق قلا و دستگاههای انقلابی باید در مورد محمد حسین علی اصغری دبیر خودخوانده و مادام العمر انجمنهای اسلامی گرگان بدانند+عکس کدام سیاسیون و مقامات ایرانی به ویروس کرونا مبتلا شدند؟+اسامی اظهارات حاجی دلیگانی نماینده استان اصفهان در خصوص پنهانکاری آمار مبتلایان و فوتی‌های ویروس کرونا و ترس دولت از اعلام آمار واقعی مرگ و میر و ترس مردم ترور و شهادت علی محمد یونس از فرماندهان ارشد حزب‌الله +عکس با داشتن این نوع حساب بانکی یارانه شما را قطع می‌کند! از قتل نوزاد ۹ ماهه تا قتل پیرزن ۶۳ ساله توسط پسرش در نوروز کرونایی در مشهد! همدردی علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران با بهتاش فریبا فقط انعکاس اخبار امریکا و انگلیس باعث نگرانی زیباکلام شده است+جزئیات از پزشکان بدون مرض در فضای حقیقی تا جاسوسان بدون مرز در فضای مجازی!/ ضرورت جلوگیری از خروج اطلاعات بیماران کرونایی/ ،عدم حمایت از پیامرسان های داخلی به منزله همکاری با دشمن محسوب می شود دروغ بزرگ پروانه سلحشوری "ما در مجلس در یک روز دویست‌میلیارد دلار به سپاه قدس اختصاص دادیم!!/ سیاه نمایی وضعیت کشور در مقابله با کرونا، ادامه تناقض‌های کرونائی دولت تدبیر و امید / دولت شرایط مردم را درک و از تصمیم گیری های غیرکارشناسی خود پرهیز کنند