9 تیر 1398 ویژه ها - زمین خواری،کوه خواری،ساحل خواری،جنگل خواری - مبارزه با فساد - اخبار روز اقتصادی - - اخبار روز گلستان ، تركمن

از نکبت بارترین قرداد استعماری تا فشارهای سازمان یافته هاشم مهیمنی استاندار وقت گلستان / مطالبه ویژه از دستگاه قضایی استان گلستان+تصاویر

بدون تردید یکی از مهمترین و استراتژیک ترین اماکن استان گلستان بلحاظ اقتصادی و زیست محیطی را باید جزیره ی آشوراده دانست. از نکبت بارترین قرداد استعماری تا فشارهای سازمان یافته هاشم مهیمنی استاندار وقت گلستان / مطالبه ویژه از دستگاه قضایی استان گلستان+تصاویر

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" بدون تردید یکی از مهمترین و استراتژیک ترین اماکن استان گلستان بلحاظ اقتصادی و زیست محیطی را باید جزیره ی آشوراده دانست.
جزیره ای که البته در استان گلستان همواره بلحاظ ارزشمند بودن مورد طمع چپاولگران و افراد دانه درشت قرار داشته است.
یکی از استعماری ترین رفتار ها در قبال این جزیره ی ارزشمند متوجه هاشم مهیمنی استاندار دولت اصلاحات در گلستان می باشد.
قرار دادی که به موجب آن منافع بخش ارزشمندی از اراضی این جزیره ی تاریخی و ملی به فردی به نام محمد رضا یزدان پناه فدایی واگذار گردید تا فردی دارای سابقه ی سوء سیاسی بتواند لانه ی اقتصادی قابل توجهی را در این مکان استراتژیک بنا کند.
جالب اینکه این عنصر معلوم الحال که سابقه ی اهانت به روحانیت انقلابی را در کارنامه داشته و رد پای او در بسیاری از التهابات سیاسی وابسته به جریان خارجی نیز دیده می شود با طراحی یک پلان مهندسی مشابه الگوی های فراماسونری و صهیونیستی(الگویی شبیه به یک چشم که در بسیاری از طرح های فراماسونی و شیطان پرستی به چشم می خورد)در پی یک طرح استعماری کلان برای این جزیره بوده است.

 

در رابطه با دست اندازی های این عنصر به اراضی مربوط به جزیره و اسکله ی بندر ترکمن اینکه با رأی تاریخی دادگستری بندر ترکمن به میزان۳۸۰هکتار از اراضی آشوراده از این فرد باز پس گرفته می شود.در حالیکه واگذاری به این مهره ی خاص صرفا به میزان۳۸۰هکتار بازپس گیری شده محدود نمی شود بلکه به میزان ۱۵هکتار از اراضی ارزشمند اسکله ی بندر ترکمن نیز بواسطه ی اقدامات غیر قانونی و زد و بند های سیاسی و متخلفانه به این عنصر وابسته و نزدیک به هاشم مهیمنی استاندار وقت گلستان واگذار می شود.
در نهایت پس از افشاگری و مطالبه گری جانباز انقلابی و عدالتخواه محمد خادملو در رابطه با این واگذاری ها فقط نسبت به بازپس گیری۳۸۰هکتار اراضی جزیره اقدام شد در حالیکه ۱۵هکتار از اراضی اسکله بندر ترکمن هم چنان در ید تصرف کننده ی غیر قانونی آن قرار دارد.