7 مرداد 1398 حجت الاسلام سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد - آخرین اخبار فناوری - اخبار روز سیاسی - اخبار روز مازندران ،

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی

.ائمه جمعه باید از جبهه گیری انقلابی و جریان های انقلابی حمایت کنند/ انقلابی عمل کردن یعنی حذف این نماینده های غیرانقلابی است/ صاحبان قدرت و ثروت و مفسدین و رانت خواران در فرزندان ائمه جمعه نفوذ نکنند.

خطبه 4 مرداد ماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی بخشی از خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد .ائمه جمعه باید از جبهه گیری انقلابی و جریان های انقلابی حمایت کنند/ انقلابی عمل کردن یعنی حذف این نماینده های غیرانقلابی است/  صاحبان قدرت و ثروت و مفسدین و رانت خواران در فرزندان ائمه جمعه نفوذ نکنند.

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"خطبه  4 مرداد ماه 98 شهرستان عباس آباد خطیب ارزشمندحضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی بخشی از خطبه دوم نمازجمعه که توسط امام جمعه انقلابی شهرستان عباس آباد ایراد گردید بدین شرح میباشد

خودم و همه نمازگزاران جمعه این هفته و یاوران همیشگی جمعه را توصیه به تقوا و به مبارزه با نفس اماره و دوری از گناه و نظم در امورات زندگی دعوت و سفارش می کنم.

امروز روز 23 ذی القعده روز زیارتی مخصوص حضرت ثامن اللحجج امام رضا(علیه السلام) و به روایتی روز شهادت آن حضرت را هم بیان کردند. که جلسه را متبرک کنیم به سخن و روایتی از امام هشتم که فرمودند: خداوند در قرآن سه چیز را در کنار سه چیز قرار داده است سه امر را یا سه امر دیگری مربوط و مقرون کرده است،یعنی هرکدام از آنها به طور جداگانه پذیرفته نمی شود.نماز را با زکات آورده است و هرکسی نماز بخواند و زکات ندهد نمازش پذیرفته نیست،شکر خدا در کنار شکر والدین آورده است یعنی هرکسی والدین خود را قدر دانی نکند ،شکر او در مقابل خدا پذیرفته نمی شود باید والدینش را تشکر کند و راضی نگه دارد تا شکر او در مقابل خدا پذیرفته شود.سوم تقوا و صله رحم را باهم آورده است بنابراین اگر کسی به خویشاوندانش احسان نکند از متقین محسوب نمی شود تقوا و رسیدگی به خویشان و ارحام به هم مربوط هستند.

# در روزهای گذشته همایش با اهمیت ائمه جمعه سراسر کشور در مرکز برگزار گردید و مهمترین برنامه این همایش این بود که ائمه جمعه به زیارت و دیدار مقتدای حکیم خویش نائل شدند که مقام معظم رهبری در این دیدار رهنمودهای حکیمانه ای عنایت فرمودند که نکات جامعی در آن وجود داشت مانند همه دیدارها مقام معظم رهبری رهنمودهایی را همراه با راه کار داشت.

رهبری معظم وظیفه و تکلیف ما ائمه جمعه را در سه محور بیان فرمودند که ما برای شما بیان می کنیم که بدانید ما باید چه جور باشیم.

محور اول

رفتارهای اجتماعی و تعاملات مردمی بود.

اولا در سبک زندگی و سلوک عملی ائمه جمعه باید با مردم ارتباط داشته باشد که رهبری تاکید داشتند که مردمی بودن به معنای واقعی و غیر تصنعی باشد به صورت تصنعی مردمی بودن فایده ندارد برای مردم فیلم بازی نکنیم مردمی بودن یعنی با مردم انس داشتن ،یکی بودن.

ثانیا مشکلات مردم را با روی گشاده پیگیری کنیم که فرمودند:اگرچه ائمه جمعه پول ندارند نمی توانند بعضی از چیزها را حل کنند اما بایستی مشکلات مردم را با مسئولین امر درمیان بگذارند درد مردم را درک کنند به رنج مردم اهمیت بدهند با متن مردم تماس داشته باشند،برای مردم کار کنند،برای مردم حرف بزنند.

ثالثا پرهیز از اشرافی گری است یعنی زندگی ائمه جمعه باید هم سطح با مردم باشد،ائمه جمعه با صاحبان ثروت و قدرت نزدیک نشوند،سر سفره اشرافی ننشینند از توده مردم دور نشوند،فرمودند: مراقب فرزندان و نزدیکان خودشان باشند که دچار اشتباه و لرزش نشوند،مراقبت کنند که صاحبان قدرت و ثروت و مفسدین و رانت خواران در فرزندان ائمه جمعه نفوذ نکنند.

این توصیه ها مربوط به ائمه جمعه بود که ما باید رعایت کنیم اما توصیه رهبری برای همه مسئولین هم هست آنها هم باید رعایت کنند سطح زندگی آنان مثل مردم باشد با مردم باشند برای مردم باشند مواظب نفوذ مفسدین باشند.

محور دوم

مربوط به مسائل خاص خطبه و بیان مطالب و نوع گفتار بود که چگونه ما باید خطبه بخوانیم اولا فرمودند:خطبه باید غنی و پرمغز و آموزنده و راهگشا و قابل استفاده باشد در عین حال بلیغ و رسا و کوتاه باشد که گاهی ما طولانی می کنیم عذرخواهی می کنیم.

ثانیا در نمازجمعه باید قلوب مومنین را به ذکر الهی توجه داد در خطبه های نماز جمعه تقوا تبیین شود رهبری فرمودند: این تقوا مصداقی و عینی در خطبه ها تبیین شود رعایت تقوا در مسائل خانوادگی، وظایف پدر و مادر در تربیت دینی فرزندان ،تقوا در روابط زوجین و مسائل مربوط به اسراف اجتناب از دروغ و تهمت و تقوا در کسب و کار و معاملات و فضای مجازی اینها مصادیق عینی تقوا است همه ما باید این مسائل را رعایت کنیم.

ثالثا باید ائمه جمعه امیدآفرینی کنند رهبری معظم فرمودند:برخی از مدارس و دانشگاه ها و حتی در محیط کسب و کار به گونه ای صحبت می کنند که جوان از آینده ناامید می شود ناامید کردن جوان منکری است که ائمه جمعه با مواضع انقلابی در خطبه ها روحیه امید را در جوان ها زنده کنند تفکر انقلابی،گفتمان انقلابی،روحیه انقلابی را تقویت کنند از مدیران انقلابی حمایت کنند.

رابعا نماز جمعه باید زمینه ساز استقرار گفتمانهای عالی و بصیرت بخش باشد اگر منکری و مشکل بزرگی در جامعه وجود دارد اگر با پیگیری حل می شود فبها، اگر با پیگیری حل نمی شود اشکالی ندارد در تریبون نمازجمعه ایراد گردد البته انتقاد کردن باید با هدف اصلاح باشد که امام راحل عظیم الشان هم فرمودند:آشنا کردن مسئولین به وظایف خطیر خدمت به اسلام و انقلاب از وظائف امامان جمعه است.یعنی امام جمعه به مسئولین بگوید وظیفه ات چیست؟ وظیفه ات را پیگیری کن، وظیفه ات را انجام بده .بعد امام فرمودند:انتقاد کردن و نقشه اصلاحی داشتن تعارضی با حفظ وحدت ندارد.

محور سوم بیانات رهبری

تکلیف ائمه جمعه را در مواضع و رفتارهای سیاسی مشخص می کند.ائمه جمعه باید از جبهه گیری انقلابی و جریان های انقلابی حمایت کنند.در عین حال به همه طرف ها روی خوش نشان بدهند.ائمه جمعه باید مواضع انقلابی منطبق با سیاست های نظام داشته باشند. انقلابی بودن، انقلابی ماندن، انقلابی عمل کردن در رفتار ائمه جمعه باید دیده بشود.

رهبر معظم فرمودند: کشور با روحیه انقلابی قابل پیشرفت کردن است با حرکت انقلابی به اوج تکامل می رسد و هرگونه کوتاه آمدن از این مواضع نه فقط به ضرر انقلاب است بلکه به ضرر ملت و کشور و آینده ایران خواهد بود.

اگر بخاطر موقعیت های زمانی و رضایت برخی از جریان ها و خوشایند برخی از عناصر و افراد از مواضع انقلابی کوتاه بیاییم این تنزل از مواضع انقلابی تنها به ضرر انقلاب نیست به ضرر کشور و ملت و نظام است.(تکبیرحضار)

رهبری فرمودند:بعد از رحلت امام هرجا ما انقلابی عمل کردیم،جهادی عمل کردیم پیش رفتیم،هرجا از انقلابی گری و حرکت جهادی غفلت کردیم عقب ماندیم،ناکام ماندیم این یک واقعیت است این رهنمودهای رهبری اولا به ائمه جمعه کشور است که در مقام خطابه و در تریبون مقدس نمازجمعه از مواضع انقلابی نباید کوتاه بیایند،ثانیا به مسئولین است که انقلابی باشند حتی باید مسئولیت را به شرط حفظ مواضع انقلابی بپذیرند اگر مسئولیت شما در موضع انقلابی شما خدشه ایجاد می کند نباید این مسئولیت را قبول کنید ،ثالثا توصیه به مردم است که مواضع انقلابی داشته باشید،حرکت انقلابی داشته باشید،حتی در انتخابات کسی را انتخاب کنید که انقلابی باشد مدافع جبهه انقلاب باشد ،مدافع جریان انقلاب باشد ،مدافع فرزندان انقلاب باشد،فرزندان انقلابی را سرکار ببرد،فرزندان ارزشی را سرکار ببرد،فرزندان اهل نمازجمعه و جماعات و مسجد را سرکار ببرد نه اینکه کسانی که اصلا ارتباطی با این جمع نداشته باشد را مشغول به کار می کنند نه اینکه نماینده ای انتخاب کنید که کف روی آب باشد که هر روز به لباسی درآید پریروز اصولگرا بود،دیروز در لیست امید قرار می گیرد و فردا چه خواهد شد معلوم نیست.

نماینده دلسوز انقلاب ، انقلابی محض،مومن به انقلاب،دلسوز نظام ،دلسوز مردم باشد به فکر مردم باشد اینکه نماینده ای انتخاب کنید که فرمانداری را به خاطر شرکت در جلسه انقلابی حذف کند او بدرد نمی خورد در همین شهرستان فرمانداری را بخاطر شرکت در مراسم سخنرانی آقای دکتر عباسی و شرکت در نمازجمعه ای که برجام نقد می شد با انگ و تهمت مخالفت با دولت حذف کردند.

همه باید انقلابی عمل کنند، انقلابی عمل کردن یعنی حذف این نماینده های غیرانقلابی است.

مسئولین باید در مقابل دشمن کوتاه نیایند در مقابل رفتار طلب کارانه اروپایی ها و عمل نکردن به تعهدات برجامی کوتاه نیایند مثل رهبر انقلاب عمل کنند که در مقابل نخست وزیر ژاپن ،فرستاده ترامپ چنان جواب می هد که نه نامه او را می پذیریم نه پیام او را می شنویم نه جوابی می دهیم که نخست وزیر ژاپن نامه ترامپ را زیر باسن خودش قرار می دهد این رفتار و گفتار و منش انقلابی رهبر انقلاب است.

رفتار انقلابی رفتاری است که فرزندان انقلابی سپاه انجام دادند که وقتی کشتی نفت کش ما را انگلیس توقیف کردند که رهبری فرمودند:جواب دزدان دریایی را باید داد بلافاصله کشتی نفتکش انگلیس را در تنگه هرمز و در آب های نیلگون خلیج فارس توقیف کردند این رفتار انقلابی است (تکبیرحضار)

این رفتار انقلابی است که بریتانیای کبیری که بر اقیانوس های جهان حکومت می کرد و اکثر کشورهای دنیا را استعمار و استثمار می کرد را مجبور کرد مثل گداها راه بیفتد تا واسطه ای پیدا کند که با ایران درباره آزاد سازی کشتی صحبت کند با این حرکت سپاه آن انگلیسی که بریتانیای کبیر بود ، بریتانیای صغیر شد.

حرکت انقلابی یعنی سرنگونی پهپاد امریکایی که جهانی را به بهت و حیرت کشانده است به طوری که ترامپ شبانه و هرشب خواب می بیند که پهپاد ایران را سرنگون کرد که این خواب آشفته را به گور می برد که او نمی تواند حتی کرکس و عقاب ایرانی را بزند چه رسد به پهپاد ایرانی ؛این تفکر انقلابی است کاری کرد که ترامپ در خواب پهپاد می زند و نتانیاهو در تورقوزآباد تاسیسات هسته ای سری و بمب اتمی و انبار هسته ای مخفی ایران را کشف می کند.

اما متاسفانه تفکر لیبرالی تفکر آن مسئولی است که دنبال مذاکره با امریکا است دیروز با مذاکره با امریکا خوشبین بود مذاکره کرد بعد شکست خورد بعد مذاکره با امریکا دیوانگی دانست اما امروز هم اعلام می کند ما آماده نشستن با امریکا هستیم.

تفکر انقلابی یعنی سید حسن نصرالله که با سخنانش رعشه به جان صهیونیست ها انداخت که از آزادی قدس و خواندن نماز جماعت در مسجدالاقصی خبر داد و فرمود:که اسرائیل از خانه عنکبوت سست تر است و حزب الله قادر است ویرانی گسترده ی به اسرائیل وارد کند این رازی است که اسرائیل آن را نمی داند که من آن را فاش نمی کنم مگر به وقتش،که معنای این حرفم را اسرائیلی ها خوب می دانند.(تکبیرحضار)

سیدحسن نصرالله که درباره حمله ایران به امریکا به صهیونیست حتی به امارات و عربستان هشدار می دهد که همه بدانند که اگر جنگی علیه ایران صورت بگیرد برای کل منطقه ویرانگر خواهد بود بعد می گوید : اگر امارات هنگام جنگ ویران شود آیا به نفع و به سود حاکمان و مردم امارات است ؟

آیا جنگ علیه ایران به سود عربستان است درحالی که می داند توانایی مقابله با ایران را ندارد ؟

بعد می گوید:هر کشوری که در جنگ علیه ایران شریک باشد یا از خاکش برای تجاوز به ایران مورد استفاده قرار بگیرد تاوان خواهد داد.

ما به چنین تفکری نیاز داریم مسئولین انقلابی ،دیپلماسی انقلابی،دولت انقلابی،مجلس انقلابی و نماینده انقلابی می خواهیم.

اما در موضوع تغییر فرماندار که من بایستی صحبتم را همین جا تمام می کردم چون نمی خواستم خطبه ام طولانی بشود اما مردم خواستندکه من در این باره وارد شوم و چند مطلب را به عرض شما برسانم که اگر طولانی می شود عذرخواهی می کنم.

اولا اینکه در این سه سالی که بنده امام جمعه شهرستان شما بودم و هستم سه فرماندار عوض شدند هر سال یک فرماندار و برخی از این عزیزان عمر خدمتشان کمتر از یک سال بود این یعنی عدم ثبات مدیریت که خود تبعات منفی دارد به شهرستان و به مردم شهرستان ضرر می زند چون جلوی پیشرفت را می گیرد،انگیزه کار را از ان مسئول می گیرد ،جلوی برنامه ریزی بلند مدت برای توسعه شهرستان را می گیرد،هم فرصت لازمی که برای پیاده کردن برنامه ها و بکارگیری توان مدیرتی که شخص مدیر لازم دارد را از آن می گیرد.

فرماندار ما حدود 8 یا 9 ماه نزدیک به 10 ما آمدند دو سه ماه اول که سرپرست بودند بعد در این مدت بدون داشتن دو معاون و حتی بدون داشتن حراست فرمانداری یک تنه کار کردند حالا ما انتظار داریم به اندازه یک مدیر کارآمد و توانمند و یک فرمانداری که سال ها در یک شهرستانی کار کرده بود ایشان در این مدت کوتاه در این شهرتان تحول ایجاد کند اینکه نمی شود.

نمی خواهیم بگوییم که ضعف نیست ،ضعف در مدیران و فرمانداران سطح کشور هست اما به نسبت ایشان در فرمانداری عباس آباد خوب کار کردند مهمترین وظیفه نماینده دولت در شهرستان ایجاد امنیت است الحمدالله در این شهرستان با تعاملی که بین ائمه جمعه و اعضای شورای تامین ،فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ،فرماندار،فرماندهی محترم انتظامی و دستگاه قضایی وجود دارد این آرامش و امنیت حاکم است.

دوم اینکه بررسی عملکرد و میزان توانمندی و موفقیت باید در کف جامعه شهرستان دید آنهایی که در استان نشستن براساس شاخص ها نمره می دهند که البته باید نظارت کنند که البته باید بررسی کنند که البته باید نمره بدهند اما در این شهرستان توریستی با این همه تقابل فرهنگی و سختی کار برای بررسی عملکرد مدیر آن باید نظر مردم و مسئولین ارشد شهرستان را هم بگیرند.

وقتی در این شهرستان سه امام جمعه هست به عنوان نمایندگان ولی فقیه و بالاترین مقام سیاسی و نظارتی در شهرستان حضور دارند هم امام جمعه شهرستان و هم امام جمعه بخش سلمانشهر حضرت حجت الاسلام والمسلمین سورتچی و هم امام جمعه بخش کلارآباد حضرت حجت الاسلام والمسلمین خطیبی نسبت به عملکرد این فرماندار رضایت نسبی داریم نمی خواهیم بگوییم رضایت کامل داریم ، رضایت نسبی داریم از آن طرف فرماندهی سپاه ،فرماندهی نیروی انتظامی ،مدیر محترم اطلاعات ،ریاست محترم دادگاه ،دادستان محترم و سایر مسئولین نظر مساعدت دارند حتی معتقد به ادامه کار این فرماندار هستند این تغییر چه معنایی دارد؟نه تنها مسئولین بلکه مردم و برخی از خانواده های معظم شهدا نظر مثبت دارند خواستار ابقای آقای اصلانی هستند حتی مردم به ما گفتند که طومار جمع کنیم،تجمع کنیم ،کارهای دیگر انجام دهیم که آنها را آرام کردیم حال آیا نظر مردم برای مسئولین مهم نیست؟

همه این مسئولین منتخب مردم هستند مستقیم یا غیر مستقیم با رای مردم انتخاب شدند استاندار با چند واسطه با رای مردم انتخاب شده است معاون سیاسی امنیتی استاندار با چند واسطه با رای مردم انتخاب شده است یعنی مردم به رئیس جمهور رای دادند او وزیر انتخاب کرد و وزیر،استاندار انتخاب می کنند و استاندار، فرماندار انتخاب می کندمردم به این تفکر شما رای دادند شما را انتخاب کردند شما چقدر به تفکر مردم احترام می کنید حالا نظر این مردم را و تصمیم این مردم احترام دارد یا ندارد؟

آیا مردم فقط پله ترقی ما هستند؟

آیا مردم نردبان ما برای رسیدن به صندلی مدیریت هستند ؟

نه مردم ولی نعمت ما هستند باید به نظر مردم احترام گذاشت ،نظر مردم شهرستان را هم بپذیرند.

سوم اینکه با هر ضعفی مدیران را حذف نمی کنند اگر این باشد یک مدیر چگونه می خواهد کارآمد باشد.تو یک ضعف داری برو کنار،اون یک ضعف داره برودکنار،خوب یک مدیر چگونه باید کارآمد باشد.اگر ضعفی در مدیریت هست باید شناسایی شود ،تذکر داده شود،برنامه ریزی شود،فرصت داده شود تا ضعف ها مرتفع شود ،تبدیل به قوت شود از کجا معلوم نفر بعدی که می آید همین ضعف ها را نداشته باشد.یا ضعف هایش بیشتر نباشد مسئولین باید اینها را دقت کنند اینها سرمایه های نظام هستند.این مسئولی که هست با توجه به شناختی که از شهرستان دارد اعتمادی که از سوی مردم جلب کرده است این خود یک سرمایه برای مسئولین استانی و کشور و دولت است که از این سرمایه استفاده کنند اعتماد مردم را قدر بدانند اما ضعف ها و نواقص را مرتفع کنند تا خدمات بهتر برای شهرستان باشد.

این نیروی که همسوی فکری با من نیست همه می دانند من گلایه هایی از فرماندار دارم اما این گلایه ها را هیچ وقت به تریبون نمی کشم چون اصلا برنامه ام نیست،شاید در سطح کلان کشور بحث هایی که به نظام و به انقلاب ضربه می زند را ما در تریبون آن را برای مردم بیان می کنیم اما اختلافات شهرستانی را تا جایی که امکان دارد می بینید که من مطرح نمی کنم.

از فرماندار گلایه هایی هم دارم ،گاهی به ایشان زنگ می زنیم،بحث می کنیم،حرف می زنیم،تشر می ریم ،داد می زنیم اینها هست اینها وجود دارد و با همین حرفها مشکلات رفع می شود تعامل برقرار می شود و کار هم می کنیم.

این جور نیست که بگویید آقای محمدی بگوید حتما این فرماندار باشد چون هم تفکر با من است نه هم تفکر با من نیست جناب حجت الاسلام والمسلمین ضرغامی امام جمعه موقت آن هفته هم بیان کردند.

چهارم  اینکه سلامت یک مسئول هم مهم است باید سلامت یک مسئول را قدر بدانیم آن چیزی که همه را به دفاع از آقای اصلانی واداشته سلامت ایشان است ایشان نشان دادند که انسان سالمی هستند حالا همفکر من نیست و مهم اینکه به دنبال سوءاستفاده نیست.او همفکر دولت است،او مدافع دولت است،او هم نظر با دولت است ،او دارد تفکرات دولت را هم پیاده می کند و با دولت است اما انسان سالمی است کسی که می تواند سالم کار کند چرا حفظش نکنیم؟

کسی که در این شهرستان حدود 10 ماه که هست می تواند از رستوران های شهر استفاده کند غذا بخورد و برایش غذا بیاورند اما بخاطر نداشتن دو معاون و حجم بالای کار تا غروب باید بماند غذا از خانه اش می آورد در آنجا گرم می کند و می خورد.

خوب یک انسان سالم باید حفظ بشود اگر نواقصی در کارش هست رفع کنید و بر توانمندی مدیرمان بیفزاییم و نسبت به شخصیت و توانایی و سلامت مدیرمان اهمیت قائل بشویم و مدیر سالم را حفظ کنیم.

پنجم اینکه نظر وزارت کشور عدم تغییر در این مقطع از زمان است خود وزیر کشور اعلام کردند که ازآنجا که انتخابات وارد فاز عملیاتی و اجرایی شد استانداران و فرمانداران که مسئولان اجرایی انتخابات هستند تا زمان انتخابات تغییر نخواهند کرد مگر اضطراری پیش بیاید.

حالا چه اضطراری در این شهرستان پیش آمده است که فرماندار عباس آباد باید تغییر کند این سئوال ما است؟

ما که در شهرستان هستیم اضطراری احساس نمی کنیم اگر اضطراری هست اعلام کنند.

شاید اضطرار برای بعضی ها باشد که بخواهند انتخابات آینده را مهندسی کنند یا از الان فهمیدند رای ندارند یا تفکرشان رای ندارد بخواهند انتخابات را مهندسی کنند این دستور وزیر بر عدم تغییر فرمانداران و استاندران برای امنیت انتخابات است برای این است که سیاسی کاری نشود برای اینکه سوءاستفاده نکنند که تا نماینده ای با تغییر مدیران بتواند انتخابات را به نفع خودش مهندسی کند و مدیریت کند این بیان و خواست وزیر کشور بسیار خوب است ما هم خواهان همین نکته هستیم که وزیر کشور به خوبی دستور عدم تغییر را دادند امروز تغییر فرماندار ببینیم به نفع چه کسی است؟

وقتی همه مسئولین شهرستانی می خواهند که فرماندار بماند چه کسی می خواهد که این تغییر ایجاد شود؟

با وجود تصریح وزیر کشور به عدم تغییر فرماندار در این مقطع چه کسی می خواهد او نباشد؟ البته هیچ وقت اعلام نمی کند.

ششم اینکه ما با استاندار صحبت کردیم البته ایشان به عنوان مدیر ارشد استان بزرگ مازندران تصمیم درستی به نفع مردم باید اتخاذ کند با صحبتی که داشتیم من امیدوارم که استاندار با احترامی که به مردم قائل است خواست مردم اتفاق بیفتد که ایشان اهل تعامل و کار کردن و دارای سابقه است باید منطقی باشد و عقلانی و منطقی عمل کند.عقل حکم می کند که این فرصت به آقای اصلانی داده شود.

اما به فرماندار هم عرض کنم به بخشداران عرض کنم که برنامه هایتان را طوری قرار بدهید که انتخابات مهندسی نشود وقتی می بینیم که همایش شوراهای و دهیاران را در سلمانشهر می گذارند که تبدیل به شوی انتخاباتی می شود این خلاف است و صحبت هایی می شود که در شأن یک نماینده نیست که اگر شما بشنوید می گویید او را ممنوع تریبون کنند که با آن حرف هایی که می زند.

ان شاءالله اینها رعایت بشود.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
گلستان/دریافت فیش حقوقی آموزش و پرورش استان گلستان تکلیف اشتغال بعد از پایان نمایندگی مجلس /.علت آشنایی این نمایندگان با مدیران ارشد دستگاههای اجرایی و این بده بستانها چه بوده است؟ شرکت‌های بورسی سهام عدالت کدامند؟ / با ۳۶ شرکت بورسی سهام عدالت آشنا شوید/فهرست شرکت‌های بورسی پورتفوی سهام عدالت به همراه ارزش بازار، ارزش سهام تخصیص‌یافته به سهام عدالت+جزئیات جزییات پنجمین جلسه محاکمه روح الله زم/ پای هنگامه شهیدی و شادی صدر هم به پرونده باز شد/ماجرای زدن پایگاه سپاه فارن پالیسی از مرگ رهبر طالبان بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد زمزمه استیضاح دو وزیر کابینه دولت روحانی و احتمال از نصاب افتادن هیأت وزیران/ اگر بخواهیم می توانیم دولت روحانی را ساقط کنیم قتل ناموسی؛ زن جوان توسط پسر عموها و برادرش کشته شد ماجرای سند ۳ هزار متر زمین به اسم همسر آقای نماینده چه بود؟ استعلام ارزش و سود سهام عدالت با کد ملی/ اطلاعات سهام عدالت فقط سامانه سهام عدالت سازمان خصوصی‌سازی به نشانی اینترنتی www.samanese.ir می‌باشد گزارشی از آخرین جزئیات مبارزه با زمین خواری در استان گلستان+عکس معترضان به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون تهدید به ترور با اسلحه برنو شدند حقیقت‌پور، مشاور لاریجانی: یک عده بزرگان نظام مثل لاریجانی را لگدمال کردند!/ لاریجانی یک سرمایه مهم برای کشور است/ نظام می‌تواند از او در انتخابات ۱۴۰۰ استفاده کند!/ غیر از ریاست مجلس سابقه درخشانی هم در حوزه اجرا دارد آخرین خبر از جزئیات آزادسازی سهام عدالت 99 و خرید و فروش سهام عدالت/ پرداخت سود سهام عدالت، ارزش واقعی قیمت سهام عدالت و نحوه استعلام و ثبت نام سهام عدالت در سامانه samanese.ir آخرین تصاویر دیدنی از آشوب در آمریکا بازدید سرزده رئیس کل دادگستری گلستان از دادگستری گمیشان سهام عدالت ورود به سایت سامانه سهام عدالت www.samanese.ir در حوادث آبان‌ماه ۹۸ ‌تعداد ۲۰۰۰ نفر از حاضرین در صحنه و ۵۰۰۰مامور مجروح شدند و آمار کشته شدگان ۲۳۰ نفر بود حملات موشکی اخیر ایران نشان می‌دهند که این کشور از آمریکا و متحدانش هراسی ندارد /ایران قادر است به سامانه‌های دفاع موشکی آنها نفوذ کند+عکس بانک‌ها گفته‌اند ارزش فروش سهام عدالت فقط 450 هزار تومان است!!/ قیمت واقعی سهام عدالت چقدر است؟ واکنش رئیسی به ماجرای تخریب خانه آسیه پناهی کدام مسئول عراقی خائن است؟ تکلیف اعتبارنامه تاجگردون چه می‌شود؟ نامه جلیلی به قالیباف| قانونگذاری و نظارت باید طوری باشد که مردم شیرینی آن را در عمل بچشند/آنچه برای مردم اهمیت دارد فرجام مطالبات آنهاست/ مجلس مختصات نقاط مطلوب را برای هر سال خود مشخص کند/ مجلس یازدهم ۷ نکته مهم را در بودجه ۱۴۰۰ لحاظ کند اقدام عجیب رحمانی فضلی / پشت پرده سخنان وزیر کشور چیست؟/هدف وزیر کشور از مطرح کردن چنین سخنانی در این برهه زمانی چیست.+تصاویر بگو و مگو اعتبارنامه‌های نمایندگان+عکس واکنش شهرداری تربت جام به ماجرای پلمب منزل پیرزن و فرزند نابینا فیلم/ اسکورت عجیب و محافظان یک بازیگر زن! رئیس و قائم مقام اجرائیات شهرداری کرمانشاه بازداشت شدند ورود دستگاه قضایی انقلابی گلستان به موضوع واگذاری اراضی به اشخاص خاص در سایه قانون توسط مسئولین اداره راه و شهرسازی سازی استان گلستان+فیلم نماینده‌ای که هدیه‌اش را بازگرداند+ عکس رونمایی رسمی سپاه از زیردریایی بدون سرنشین رزمی/ تحقق وعده مهم سرلشکر سلامی ظرف کمتر از ۸ ماه +عکس آمریکا در آتش و خون: اغتشاش و هرج‌ومرج مرگبار، مینیاپولیس را به منطقه جنگی تبدیل کرد +تصاویر امکان فروش تفکیکی سهام عدالت واکنش دفتر رهبر انقلاب به ماجرای تلخ رومینا اشرفی / قانون باید برخورد سخت بکند اگر نبود هوشمندی و ذکاوت یکی از دستگاه های نظارتی انقلابی استان گلستان!! دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی/سامانه فیش حقوقی و احکام افزایش مستمری بگیران تامین اجتماعی نمایندگان گلستان و لزوم تشکیل فوری کمیته تحقیق و تفحص از مفاسد اقتصادی رؤسای ادوار مجلس چقدر رای آوردند؟ +جدول پیکر شهید مدافع حرم جواد الله کرم به کشور بازگشت داستان دو برادر؛ حاج باقر در انتظار تماس حاج قاسم آیا مسئولین حراست کل استان گلستان واقعا متوجه سوء استفاده مسئول حراست راه و شهرسازی از موقعیت شغلی اش نشده اند ؟+تصویر آغاز سومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه با توزیع بیش از ۱۴۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان‌گلستان در اولین روز کاری مجلس یازدهم سنگدوینی نایب رئیس و نوروزی سخنگوی شعبه یک مجلس شورای اسلامی شدند آقای روحانی! تقلید از سیاست‌های کهنه و فاجعه بار را کنار بگذارد میله‌های زندان در انتظار نماینده تهران+ عکس فیلم/ بازتاب‌های ماجرای قتل رومینا اشرفی دختر ۱۴ ساله به دست پدرش در فضای مجازی بیانات مهم رهبر معظم انقلاب درباره سوء استفاده از موقعیت و امکانات دولتی توسط مسئولین سوابق کاندیداهای ریاست مجلس یازدهم+تصویر فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir فیش حقوق آموزش و پرورش/فیش حقوقی فرهنگیان شاغل و بازنشستگان آموزش و پرورش گزارش تکان دهنده از آخرین جرئیات قتل رومینا اشرفی دختر 13 ساله تالشی توسط پدرش/ماجرا از ارتباط رومینا و بهمن/ابعاد تازه‌ای از قتل هولناک رومینا
استعلام ارزش و سود سهام عدالت با کد ملی/ اطلاعات سهام عدالت فقط سامانه سهام عدالت سازمان خصوصی‌سازی به نشانی اینترنتی www.samanese.ir می‌باشد گزارشی از آخرین جزئیات مبارزه با زمین خواری در استان گلستان+عکس آخرین تصاویر دیدنی از آشوب در آمریکا آخرین خبر از جزئیات آزادسازی سهام عدالت 99 و خرید و فروش سهام عدالت/ پرداخت سود سهام عدالت، ارزش واقعی قیمت سهام عدالت و نحوه استعلام و ثبت نام سهام عدالت در سامانه samanese.ir قتل ناموسی؛ زن جوان توسط پسر عموها و برادرش کشته شد معترضان به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون تهدید به ترور با اسلحه برنو شدند زمزمه استیضاح دو وزیر کابینه دولت روحانی و احتمال از نصاب افتادن هیأت وزیران/ اگر بخواهیم می توانیم دولت روحانی را ساقط کنیم ماجرای سند ۳ هزار متر زمین به اسم همسر آقای نماینده چه بود؟ گلستان/دریافت فیش حقوقی آموزش و پرورش استان گلستان شرکت‌های بورسی سهام عدالت کدامند؟ / با ۳۶ شرکت بورسی سهام عدالت آشنا شوید/فهرست شرکت‌های بورسی پورتفوی سهام عدالت به همراه ارزش بازار، ارزش سهام تخصیص‌یافته به سهام عدالت+جزئیات حقیقت‌پور، مشاور لاریجانی: یک عده بزرگان نظام مثل لاریجانی را لگدمال کردند!/ لاریجانی یک سرمایه مهم برای کشور است/ نظام می‌تواند از او در انتخابات ۱۴۰۰ استفاده کند!/ غیر از ریاست مجلس سابقه درخشانی هم در حوزه اجرا دارد تکلیف اشتغال بعد از پایان نمایندگی مجلس /.علت آشنایی این نمایندگان با مدیران ارشد دستگاههای اجرایی و این بده بستانها چه بوده است؟ جزییات پنجمین جلسه محاکمه روح الله زم/ پای هنگامه شهیدی و شادی صدر هم به پرونده باز شد/ماجرای زدن پایگاه سپاه فارن پالیسی از مرگ رهبر طالبان بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد