13 مرداد 1398 جریان فتنه - - ویژه ها - اخبارحضرت آیت الله سید کاظم نورمفیدی گلستان ،

آقای نورمفیدی! امروز مردم و جامعه در سایه ی دولت و اشخاص مورد حمایت شما در آتش بی تدبیری و اشرافیگری و انحصار طلبی اقتصادی می سوزند

بعنوان نماینده ی معظم له به.مواردی مانند مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری،برخورد با فتنه گران و نفوذ جریان فتنه،زمین خواری،جنگل خواری،کوه خواری، دست اندازی به منابع ملی(در زیارت و... پپردازید آقای نورمفیدی! امروز مردم و جامعه در سایه ی دولت و اشخاص مورد حمایت شما در آتش بی تدبیری و اشرافیگری و انحصار طلبی اقتصادی می سوزند

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران"  بررسی احوالات و اظهار نظر های روحانیون اصلاح طلب و یا نزدیک به اصلاح طلب(مثلادگر اندیش-روشنفکر)نشان می دهد این روحانیون همواره مواضعی مغایر با نظر شرعی مراجع معظم تقلید بویژه ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی اتخاذ کرده اند!

این مواضع مغایر در مورد و مثالی خاص مفاهیمی همچون امر به معروف و نهی از منکر،حجاب و آزادی،اسلام رحمانی و...را شامل شده است و البته در مواردی که بر پیکره ی اسلام ناب محمدی ضربه و خدشه ای وارد کند واکنش علما و مراجع معظم بالاخص شخص شخیص مقام معظم رهبری مد ظله العالی را به همراه داشته است.

مواردی جنجالی و البته مردود نظیر طرح کلید واژه ی اسلام رحمانی توسط سید محمد خاتمی و مواردی با محتوای اینکه مردم را نباید به زور به بهشت برد توسط حسن روحانی و همینطور مسئله و برداشت انحرافی مذاکره سید الشهدا ع با عمر سعد ملعون که توسط حسن فریدون(رئیس جمهور)برای موجه نشان دادن مذاکرات با غرب و شیطان بزرگ مطرح شد را می توان بعنوان بارزترین موارد ارزیابی کرد. حقیقتا کمتر دربین منسوبین به حضرت آقا در کشور این جنس اظهار نظرها شنیده شده و یا اصلا شنیده نشده است.

در استان گلستان یعنی جائیکه آیت الله نورمفیدی بعنوان نماینده ی رهبر معظم انقلاب اسلامی به ایفای نقش می پردازد همواره شاهد تعارضاتی در اظهار نظر ها و مواضع ایشان با حاکمیت و رهبر معظم انقلاب هستیم.تعارضاتی که در برخی موارد از یک اختلاف نظر ساده نیز فراتر رفته و یک جنگ فرهنگی و ایدئولوژیک را تداعی می کند.

آیت الله نورمفیدی امام جمعه ی گرگان طی یک اظهار نظر جنجالی برداشتی یکسویه و فاقد تحلیل فقهی و قرآنی را در خصوص مسئله ی امربه معروف و نهی از منکر ارائه کرده و چنین عنوان کرده اند:((نباید برای موضوعاتی که خداوند آن را حرام نکرده به نام دین به مردم فشار آورد و آنان را درگیر کرد.زیرا این مسئله سبب دین گریزی می شود.امربه معروف باید آگاهانه،زمان شناسانه و با در نظر داشتن شرایط آن و میزان اثرگذاری باشدخداوند به حضرت موسی می فرماید حتی با فرعون با زبان نرم و لین سخن بگوید!!!)) جمله ای که براستی در کنار افاضاتی نظیر اسلام رحمانی خاتمی و نظریه ی بهشت و مذاکره ی روحانی می تواند پازل دگر اندیشان منحرف از اسلام ناب محمدی ص را تکمیل کند! در تبیین این جمله خاصه این قید:حضرت موسی می فرماید حتی با فرعون با زبان نرم و لین سخن بگوید!!!باید عنوان شود که فرعون بعنوان نماد مطلق طاغوت در عصر حضرت موسی ع هرگز شایسته ی برخورد نرم و لین نبوده و چرایی ذکر پروردگار حکیم به حضرت موسی ع از بند ذیل خارج نیست: {اشاره به اولین مرحله دعوت حضرت موسی ع از فرعون داشته بدین معنا که حضرت موسی ع در مقام دعوت از فرعون و هدایت وی به یکتا پرستی(نه مقام اجرای فریضتین) می بایست با او با زبان نرم و لین سخن بگوید و این هرگز ارتباطی با اصل امر به معروف و نهی از منکر ندارد و همین قول نرم نیز طبق سایر آیات شریفه و قصص قرآن در مواجهه با فرعون(طاغوت) منتج به نتیجه نمی شود و نهایتا با وجود همان قول نرم و لین کار را به عداوت شدید فرعون و خونریزی وی از اصحاب حضرت ع می رساند و مشقت هایی را متوجه حضرت موسی ع و اصحابش کرده تا نهایتا عذاب الهی فرارسد و فرعون و فرعونیان را در دریا فرو بلعد!} اعلام چنین عبارتی یکسویه و بحث برانگیز از جانب جناب نورمفیدی این را می رساند که یا ایشان بدون توجه عمیق به سایر آیات محکم قرآن این عبارت را بکار برده اند و یا خواسته اند تا پس از حمایت و ترویج موسسه ی میرداماد(موسسه ی وابسته به ایشان و آقازاده شان سید مجتبی نورمفیدی) از طرح انحرافی اسلام رحمانی سید محمد خاتمی سنگ تمامی دیگر برای دگر اندیشان و اصلاح طلبان بگذارند!

سوال دیگری که از جناب نورمفیدی مطرح می شود اینکه دقیقا مرادشان از جملات مذکور چه بوده است؟!کدام مورد را خداوند حرام نکرده و برای کدام موضوع و مورد که خدا حرام نکرده به مردم فشار وارد شده و مردم درگیر شده اند؟!اصولا چه فرد و یا جریانی برای موضوع غیر حرام مردم را تحت فشار قرارداده و درگیر کرده است؟!آیا جز این است که امروز مردم و جامعه در سایه ی دولت و اشخاص مورد حمایت شما در آتش بی تدبیری و اشرافیگری و انحصار طلبی اقتصادی می سوزند و تحت فشار قرار می گیرند؟!و عملا درگیر اینگونه معضلات هستند؟!آیا جز این است که دین گریزی امروز از عواملی از جنس برخوردهای اشرافی و بی دغدغه گی نسبت به معاش و دردهای مردم در بستر جامعه و البته تهاجم فرهنگی،تلقین اسلام رحمانی بعوض اسلام ناب محمدی و کمرنگ شدن امربه معروف و نهی از منکر قاطع در مقابل آن ناشی شده است؟!

در پایان باید عنوان شود که اینگونه موارد مطروحه صرفا سیاسی و با انگیزه ی جریانی و بدون توجه به عمق معارف دینی و بدون توجه به محکمات قرآنی عنوان شده و بجاست جنابعالی ضمن افزایش مطالعات و اصلاح اظهارنظرهایی اینچنینی به اولویت های تکلیف شده از سوی رهبر حکیم انقلاب اسلامی در استان بعنوان نماینده ی معظم له بپردازید.مواردی مانند مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری،برخورد با فتنه گران و نفوذ جریان فتنه،زمین خواری،جنگل خواری،کوه خواری، دست اندازی به منابع ملی(در زیارت و...) و محیط زیست ،مقابله با اشرافیگری و فرهنگ سرمایه داری،حمایت از جوانان مومن و ولایی در گام دوم انقلاب و ...مواردی هستند در سیره ی رهبر معزز انقلاب که می تواند برای جنابعالی بعنوان سرفصل و محور اظهار نظر و اقدام در نظر گرفته شوند.

اخبار مرتبط

اگر گزینه ما انتخاب نشود گردن نور مفیدی را میزنیم/ اوباش سیاسی

سخنان مهم روحانی در مورد نورمفیدی امام جمعه گرگان+عکس

فعالیت های اقتصادی آیت الله نورمفیدی و افراد منتسب +جزئیات اسناد

قائل به شخص شدن وحدت در استان گلستان امری بسیار پر خطراست

آیا آیت الله نورمفیدی امام جمعه ی محترم گرگان به نفع جوانان و جوانگرائی استعفا خواهد داد؟

یک حقیقت در پس رفتار خاص جناب حضرت آیت الله سید کاظم نورمفیدی !!؟

نقدی به برخی از اظهارات آیت الله سید کاظم نورمفیدی امام جمعه ی گرگان در خصوص امر به معروف و نهی از منکر

انتخاب استاندار گلستان برزخ جدیدی برای اصلاح طلبان گلستانی / جریانی زیاده خواه اما غیر قابل اعتماد/  اصلاح طلب گلستانی: گردن نورمفیدی را باید زد

آقای نورمفیدی در مورد طرحهای بهره برداری از جنگل منطقه گلستان لطفا جواب دهید؟

بعد از 33سال" خروج پرونده خانه تيمي كوي ويلاي گرگان از بايگاني!؟

حاشیه های حضور روحانی در گلستان / دفتر نورمفیدی پاتوق فتنه گران و منافقین شده / چرا جواب هادی غفاری را نداد ؟

آیا واگذاری یک قطعه زمین چند هزارمتری از سوی قالیباف شهردار سابق تهران به موسسه ی سید مجتبی فرزند آیت الله نورمفیدی صحت دارد؟

مواضع مبهم آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان در قبال فتنه 88 همچنان خبر ساز

آیت الله قدمی خطاب به حجت الاسلام روحانی : دست ما روحانیون در استان گلستان بسته است شما از بالا کاری بکنید

تاملی بر سخنان اخیر امام جمعه گرگان در راستای فشار به شورای نگهبان

پیام های پر معنای سخنان فرمانده کل سپاه در جمع رزمندگان گلستانی

تصاویر دیده نشده سران فتنه در استان گلستان 

تکرار بازی با القاب دینی در گلستان / بذل و بخشش لقب آیت الله در گرگان

چند سوال ازحضرت آیت ا...نور مفیدی ،فقط برای رفع شبهه

نکند آقای نورمفیدی برای شما مهم‌تر از انقلاب و امام است؟!

آیا انتقاد از امام جمعه گرگان جرم است؟! /آیا منتقدین دلسوز باید سکوت کنند یا مشاورین ناباب ؟!

تحلیلی بر علل و عوامل عدم محبوبیت آیت الله نورمفیدی در استان گلستان

در آمد مجمومه های اقتصادی آیت الله نورمفیدی در کجا هزینه میشود؟ / رهبری فرمودند : بعضا مطرح کردن اسلام رحمانی کاری است غلط و احیانا گمراه کننده/عبداللهی :خدمات اقتصادی آیت الله نورمفیدی در راستای ترویج اسلام رحمانی است

از استعفای هاشمی تا قهر مرعشی" این لیبرال‌ها چپاولگرچه تأثیری در تشدید اختلافات کارگزارانی‌ها دارند؟ /چپاول و غارتگران بیت المال کلیدار امروز کارگزاران سازندگی و اصلاح طلبان+جزئیات

پشت صحنه خراج 500 میلیونی شهرداری گرگان به مصلی 

جایگاه نماز جمعه و وظایف امامان جمعه از دیدگاه سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی

رهبر معظم انقلاب چقدر ثروت دارد؟

 


به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
محمد حقگو
  • 1398/5/13 - 18:28:45

سلام علیکم ضمن تحلیل نقد منصفانه از فرمایشات امام جمعه گرگان، سئوال مطرح می شود آیا فروعن با زبان لین آدم شد؟ آیا با حضرت موسی مدارا کرد یا او را مورد غضب خود قرار داد و در صدد کشتن موسی قدم برداشت که با اعجاز خداوندی از پای درآمد؟ آیا عوامل دولتی که نزدیک به 7 سال شروع به مذاکره با زبان لین نموده در آخر چه شد ؟ این همه سرمایه ملی ،پول بیت المال را هدر دادند و ببینید اقتصاد مملکت و وضع مملکت را به کجا کشاندند و در آخر ترامپ در کاسه شان گذاشت و ظریف و تحریم کرد؟ این است سزای کسی که دشمن شناس نباشد و تحلیل درستی از مذاکره و امربه معروف و نهی از منکر نداشته باشد. ما انتظار داریم از کسی که نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان و آن موقعیت حساس منطقه نطق های عالمانه به نفع مردم و نظام اسلامی داشته باشند و حزب و محافظه کاری را کنار بگذارند و سرباز مطیع ولی امرمسلمین جهان امام خامنه ای باشند. بودند کسانی قبل از ایشان سالیان سال در این کشور همراه انقلاب بودند و از در طول مدت انقلاب خسته و از قطار انقلاب پیاده شدند. باشد که از پیشینیان درس عبرت بگیریم. باشد که ان شاءالله عاقبت بخیر شویم.

دیدگاه شما :
بمب های خبری صوتی و دودزا اخیر برای استتار چیست ؟ / انحراف افکار عمومی از بزرگترین_پرونده_امنیتی یک دهه اخیر❗️ گزارش تصویری/ اولین جشن بزرگ آزادگان در گرگان به همت بنیاد شهید و امور ایثار گران استان گلستان نه استاندار گلستان به روش استقرار غیر دموکراتیک محمد حسین علی اصغری و نه عملی به دعوت حامی سران خائن فتنه جوان مینابی آمدنیوز را از دسترس خارج کرد ماجرای قاب عکس سرلشکر سلیمانی در اتاق وزیر جنگ آمریکا "ناو ساموئل رابرتز" را غرق کردیم و "کشتی بریشتون" را مورد اصابت قرار دادیم/ تاکنون سه فروند کشتی انگلیسی با احتساب نفتکش آخر و دو کشتی امریکایی را در دریا به زانو درآورده‌ایم افشای نام جلیل سبحانی، شریفی نیک نفس، عباس صمیمی، علی نقی خاموشی و علیرضا اعلایی رحمانی در پرونده های فساد هنوز با احداث تله کابین در جنگل های ناهارخوران و کبودوال گلستان موافقتی صورت نگرفته است/ با تغییر کاربری مراتع، مخالفیم! بازداشت علی فرجی، مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر بازی سیاست و سودای قدرت !/ آیا جرجانی به جریان فتنه خواهد پیوست ؟ کودتای نرم کارگزاران و اصلاح‌طلبان علیه محمد رضا عارف اقدام عجیب و قابل تأمل بنیاد شهید / تقدیر از ظریف در سالروز بزرگداشت آزادگان! + عکس بازخوانی فرمان مهم رهبر انقلاب درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی/ آیا تنها متولی برخورد با مفاسد اقتصادی قوه قضائیه است؟ نامه بسیار مهم زاکانی خطاب به آیت‌الله رئیسی درباره مفاسد شرکت بازرگانی پتروشیمی/ جزئیات تبانی طبری و برخی چهره‌های امنیتی‌/ بهره برداری سید حسن میرکاظمی از تسهیلات بانک صادرات استان گلستان با ارایه اسناد جعلی با حیثیت وزارت اطلاعات بیش از این بازی نکنید ! برخورد حذفی مدیرکل شیلات گلستان با نیروهای انقلابی!؟ / علت ترس و وحشت مدیرکل از کامپیوتر یک نیروی انقلابی چیست!؟ واکنش رهبرانقلاب به اسقاط پهپاد آمریکایی و توقیف نفت‌کش انگلیسی در منطقه خلیج‌فارس توسط سپاه پاسداران از زبان حاجی‌صادقی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه عدالت خواه گلستانی : اینجانب شخصا با مراجعه به بیت امام جمعه ی گرگان سوالات مطروحه و انتقادات صورت گرفته را کتبا در اختیار آقا سیدمجتبی قرار دادبودم گرانی و فساد در گرگان/ مبارزه با این معضلات نیازمند حرکت جهادی نهادهای مسئول است در اردوی دانشگاه شریف چه گذشت؟ / کوهنوردی مختلط با نام اردوی فرهنگی! / فعالیت خارج از عرف با هماهنگی معاونت فرهنگی مبارزه برای عدالت، دشوار ترین جنگ هاست/ محترم تر از اشخاص و شخصیت ها، حق و عدالت است پشت‌پرده برکناری رئیس صندوق بازنشستگی چه بود؟ فیلم/ افشای گوشه‌ای از فساد و زد و بند"اکبر طبری" کدام مسئولان برای نجات نجفی به خانه اولیای‌دم رفتند؟ حزب اصلاح‌طلبی که به کمپین «تحریم خاموش انتخابات» ملحق شد!/ اسفند داغ؛ برای فشار خیابانی به انتخابات 98 حزب اصلاح‌طلبی که به کمپین «تحریم خاموش انتخابات» ملحق شد!/ اسفند داغ؛ برای فشار خیابانی به انتخابات 98 دیدید وقتی خرشان از پل گذشت به شما می‌خندند؟! نمایندگی ولی فقیه تا زمانی اعتبار دارد که رهبر انقلاب قلبا راضی باشد/ از سن خودتان و از سن رهبری می گویید ؛ این بی شرمی است تلاش سازمان یافته ای از سوی برخی عناصر مرتبط با دفتر امام جمعه ی گرگان برعلیه محمدخادملو جانباز عدالت خواه گلستانی بازهم خسارتی دیگر به منابع شیلاتی گلستان تقدیر ویژه محمد خادملو جانباز عدالت‌خواه گلستانی از ریاست فرزانه ی دستگاه قضا پایان عمر مفسدان اقتصادی فرارسیده است/ استمرار در برخورد با فساد اعتراف حسن روحانی به شعاری بودن وعده های انتخاباتی!/ این 98، آن 98 که می خواستیم نیست آیا هدف استاندار گلستان مشروعیت بخشیدن به عملکرد دیکتاتورمآبانه دبیر خودخوانده و مادام العمر اتحادیه انجمنهای اسلامی و حامی سران خائن فتنه می باشد؟ چه کسانی با «چهار میلیارد ارز دولتی» در کانادا خانه خریده‌اند؟ از شمخانی و سالارخان تا مازیار ابراهیمی پوری حسینی پرونده سنگین ۱۰ جلدی دارد/سخنان جهانگیری، انسان‌ها را به خنده وادار می‌کند/ برداشت‌های غیرقانونی دولت از صندوق توسعه ملی همه چیز در مورد سالار آقاخان، متهم فراری در پرونده تخلفات ارزی همه چیز در مورد سالار آقاخان، متهم فراری در پرونده تخلفات ارزی کلاهبرداری ۲ میلیاردی در پوشش پیش فروش خودرو فیلم مصاحبه مدیرکل تلاشگر بنیاد گلستان به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز سید علی طاهری: روستای زیارت به علت کوتاهی دستگاه های نظارتی و اجرایی تخریب شده است رئیسی چگونه مانع بروز فاجعه در خودروسازی شد؟ اصلاح‎طلبان از چه چیز پوری حسینی فرار می‎کنند!/ شهید باکری به رئیس ستادهای خاتمی و روحانی چه توصیه‎ای کرده بود؟ نوشین جعفری کیست و چه کسانی از بازداشت او به وحشت افتاده‌اند؟ +تصاویر بادیگارد استخدام کنید، سلبریتی شوید! +تصاویر یک منبع آگاه: خبرسازی‌ها درباره شمخانی مغرضانه است/ مهدی صدرالساداتی: بیایید پاسخ بدهید که این اسناد کدامش دروغ است؟+سند و فیلم فشار نورمفیدی در حمایت از روحانی اصلاح طلب / مدیر کل اوقاف گلستان از حق جوانان دفاع کند زندگی اسف‌بار منافقین؛ از رفع گرسنگی با کالباس فاسد و گیاه هرز تا گدایی/ خرج عمل‌های زیبایی مریم رجوی از کجا تامین می‌شود؟ قتل دلخراش زن متاهل در اوج رابطه عاطفی با عشق ممنوعه! + جزئیات
نامه بسیار مهم زاکانی خطاب به آیت‌الله رئیسی درباره مفاسد شرکت بازرگانی پتروشیمی/ جزئیات تبانی طبری و برخی چهره‌های امنیتی‌/ بهره برداری سید حسن میرکاظمی از تسهیلات بانک صادرات استان گلستان با ارایه اسناد جعلی بازی سیاست و سودای قدرت !/ آیا جرجانی به جریان فتنه خواهد پیوست ؟ بازداشت علی فرجی، مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر نه استاندار گلستان به روش استقرار غیر دموکراتیک محمد حسین علی اصغری و نه عملی به دعوت حامی سران خائن فتنه ماجرای قاب عکس سرلشکر سلیمانی در اتاق وزیر جنگ آمریکا عدالت خواه گلستانی : اینجانب شخصا با مراجعه به بیت امام جمعه ی گرگان سوالات مطروحه و انتقادات صورت گرفته را کتبا در اختیار آقا سیدمجتبی قرار دادبودم با حیثیت وزارت اطلاعات بیش از این بازی نکنید ! برخورد حذفی مدیرکل شیلات گلستان با نیروهای انقلابی!؟ / علت ترس و وحشت مدیرکل از کامپیوتر یک نیروی انقلابی چیست!؟ جوان مینابی آمدنیوز را از دسترس خارج کرد گرانی و فساد در گرگان/ مبارزه با این معضلات نیازمند حرکت جهادی نهادهای مسئول است افشای نام جلیل سبحانی، شریفی نیک نفس، عباس صمیمی، علی نقی خاموشی و علیرضا اعلایی رحمانی در پرونده های فساد اقدام عجیب و قابل تأمل بنیاد شهید / تقدیر از ظریف در سالروز بزرگداشت آزادگان! + عکس هنوز با احداث تله کابین در جنگل های ناهارخوران و کبودوال گلستان موافقتی صورت نگرفته است/ با تغییر کاربری مراتع، مخالفیم! "ناو ساموئل رابرتز" را غرق کردیم و "کشتی بریشتون" را مورد اصابت قرار دادیم/ تاکنون سه فروند کشتی انگلیسی با احتساب نفتکش آخر و دو کشتی امریکایی را در دریا به زانو درآورده‌ایم گزارش تصویری/ اولین جشن بزرگ آزادگان در گرگان به همت بنیاد شهید و امور ایثار گران استان گلستان واکنش رهبرانقلاب به اسقاط پهپاد آمریکایی و توقیف نفت‌کش انگلیسی در منطقه خلیج‌فارس توسط سپاه پاسداران از زبان حاجی‌صادقی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه بازخوانی فرمان مهم رهبر انقلاب درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی/ آیا تنها متولی برخورد با مفاسد اقتصادی قوه قضائیه است؟ کودتای نرم کارگزاران و اصلاح‌طلبان علیه محمد رضا عارف بمب های خبری صوتی و دودزا اخیر برای استتار چیست ؟ / انحراف افکار عمومی از بزرگترین_پرونده_امنیتی یک دهه اخیر❗️