9 مهر 1398 مبارزه با فساد اقتصادی - مبارزه با فساد - عکس و فیلم - اخبار روز اقتصادی - - اخبار روز - ویژه ها گلستان ، مراوه تپه

آری این است مرام دولت روحانی در مبارزه با فساد اقتصادی!! / شاید خود خانم شهردار مراوه تپه و شوهرش(احمد تراشکار) هرگز فکر نمی کرد سرنوشت خرید دستگاه دسته دوم سنگ شکن بجای دستگاه نو به این روز رقم بخورد!!+فیلم

پیرو درج خبر قبل درباره ی حواشی قابل تأمل شهرداری مراوه تپه منبعی موثق در استانداری گلستان اخباری جالب و قابل تأمل از جزئیات این حواشی به صورت مستند در اختیار این پایگاه خبری قرار داد که در این خبر عینا منتشر می گردد: آری این است مرام دولت روحانی در مبارزه با فساد اقتصادی!! / شاید خود خانم شهردار مراوه تپه و شوهرش(احمد تراشکار) هرگز فکر نمی کرد سرنوشت خرید دستگاه دسته دوم سنگ شکن بجای دستگاه نو  به این روز رقم بخورد!!+فیلم

به گزارش پایگاه  عدالت خواهان ایران" پیرو درج خبر قبل درباره ی حواشی قابل تأمل شهرداری مراوه تپه منبعی موثق در استانداری گلستان اخباری جالب و قابل تأمل از جزئیات این حواشی به صورت مستند در اختیار این پایگاه خبری قرار داد که در این خبر عینا منتشر می گردد:
پس از خرید دستگاه ماسه ساز دسته دوم به قیمت دستگاه نو برخی پرسنل شهرداری مراوه تپه(من جمله حاج جلاالدین حاجیلی دوجی کارشناس مسئول خدمات شهری و فضای سبز شهرداری مراوه)به دسته دوم بودن دستگاه ماسه ساز علم پیدا می کنند!
گفتنیست ضربه خوردگی و سایر مشخصات ظاهری صرف نظر از هر مستندی کاملا گویای دسته دوم بودن این دستگاه بوده است!
در همین رابطه بعنوان رسالت و وظایف سازمانی با توجه به اینکه کتمان حقیقت برای پرسنل به مجرد اطلاع از وضعیت دستگاه جرم و قصور قانونی تلقی می گردد به تهران و مطلعین و عوامل ماجرا مراجعه صورت می گیرد و تحقیقات میدانی برای اطمینان از عملکرد دستگاه نیز بعمل می آید!
در همین رابطه در گفتگو ها با مطلعین خرید ماسه ساز دسته دوم احدی از افراد حاضر در ماجرا(با هویت مجهول)از مکالمات صورت گرفته که تخلف و فساد را به شکلی روشن و علنی می رساند فیلم تهییه می کند و فیلم از طریقی به برخی افراد موثر و نظارتی می رسد.
گفتنیست این فیلم و مستندات از نقش بارز خانم شهردار مراوه تپه،شوهرش(احمد تراشکار) و سوداگر بعنوان عضو شورای شهر مراوه در خرید ماسه ساز مزبور پرده بر می دارد!
بالاخره با عیان شدن مستندات برخی از اعضای محترم و متعهد شورای مراوه با توجه به جایگاه نظارتی خود بر شهردار به مسئله ورود کرده و ابتدا مراتب را به اطلاع مقامات مربوطه ی مستقر در استانداری می رسانند لکن پیگیری ها از طریق آنها بجایی نمی رسد!
خروجی مراجعه ی خانم خلیلی و تیم همراه به شهرداری مراوه این می شود که باید این ماجرا توسط شهرداری مراوه درست شود!اسناد حقوقی این ماجرا بگونه ای تنظیم شود که در صورت ورود قوه ی قضائیه اصطلاحا اثری از تخلف در کار نباشد تا برای حیثیت شهرداری ماجرا بد تمام نشود!؟(یعنی بجای برخورد با تخلف روشن و متخلفین راه کتمان انتخاب می شود تا نسبت به ضرر و دست اندازی به بیت المال سهل انگاری و تسامح صورت گیرد!؟)
در همین رابطه پس از اعتراضات مجدد برخی پرسنل به کیفیت دستگاه و نهایتا پیگیری برخی اعضای متعهد شورای مراوه یک کارشناس از استانداری با هویت جوانمرد و یک کارشناس رسمی دادگستری در روز تعطیل به شهرداری مراوه مراجعه و پس از صرف نهار با شهردار مراوه و بازدید بر خلاف همه ی مستندات موجود و اقرار فروشندگان دستگاه!به این نتیجه می رسند که اصولا دستگاه دسته دوم نبوده و نو می باشد!!!؟

 


در نهایت بواسطه ی عدم برخورد با متخلفین و تلاش برای سرپوش بر حقیقت ماجرا و اصل تخلف پیگیری ها ی اعضای متعهد شورای مراوه و پرسنل متعهد و مومن شهرداری مراوه پرونده ی تخلف کاملا روشن به دادسرای مرکز استان ارجاع شده و در یکی از شعب مورد رسیدگی قرار می گیرد.
در این فرآیند بی توجه به تأکیدات مکرر دادستان مرکز استان و بدون احضار شهود اصلی،اعضای شورای مراوه و مطلعین ماجرا و پرسنل در جریان دقیق ماجرا و حتی اظهارات خود متهمین که برای احراز تخلف کافی بود متهمین در کمال اغماض و اعجاب تبرئه می شوند!
پس از آن حاج جلاالدین حاجیلی دوجی توسط برخی حامیان شهردار مراوه و تیم وی تهدید می شود و به وی گفته می شود بخاطر خودت و خانواده ات اجازه نده کار بجای باریک و حساس بکشد!(یعنی تعهد به نظام اسلامی و موازین شرعی برای برخی منفعت طلبان و حامیان آنها اصطلاحا محلی از اعراب ندارد!)
با وجود تهدیدات مسئله به اینجا ختم نشده بلکه پیگیری ها تا حدی ادامه یافته که دستگاه قضائی و دفتر شخص آیت الله رئیسی ریاست قاطع و انقلابی دستگاه قضا به گزارشات واصله ی مستند ورود نموده اند.
اما بموازات ورود مجدد دستگاه قضائی که امروز ها عملکردی قابل تقدیر در مبارزه با مفاسد اقتصادی ریز و درشت دارد یکی از مطلعین ماجرای تخلف با اتهاماتی عجیب و غریب  از سوی خانم شهردار به هیئت تخلفات اداری استانداری معرفی می گردد،عنوان اتهامات هدف دار به این پرسنل خدوم شهرداری مراوه(حاج جلاالدین حاجیلی دوجی)به شرح ذیل می باشد:
۱_جلوگیری از مهندسین مایل به همکاری جهت پروژه ی روشنایی پارک شهر و اخلال و کارشکنی در امور مرتبط
۲_عدم ارائه ی درخواست کالا و خدمات در موعد مقرر در خرید مجموعه ی بازی و کفپوش جهت نصب در پارک شهر
۳_مداخله در امور پرداخت عوارض پمپ بنزین در حال احداث
۴_مداخله ی غیر مسئولانه در امور مرتبط با انجام آسفالت ورودی پمپ بنزین
۵_جلوگیری از انجام پروژه ی المان و آلاچیق در پارک شهرداری با توسل به زور و تهدید و متعاقبا اخراج کارگران مشغول در پروژه از محل کارگاه
۶_عدم حضور در جلسات و اجرای طرح مرتبط با اتلاف سگ های ولگرد
۷_مداخله ی غیر مسئولانه در خرید دستگاه ماسه ساز و تهییه ی فیلم از فروشنده و اتهام به شهرداری

 

( البته یک سوال اصلی باقی می ماند و آن این است که چرا در قبال این همه تخلفات خانم شهردار حتی یک برگ تذکر کتبی به  کارمند مومن و باشرف  ندادند؟)
با توجه به موارد فوق در همان نگاه اول معلوم می شود که انگیزه ی معرفی کننده ی کارمند مومن و متعهد و به تخلفات اداری انتقام جویی و عقده گشایی بیش نبوده است چرا که عملا همه ی مشکلات شهرداری مراوه به گردن یک کارشناس افتاده حالیکه اولا وفق شرح وظایف بسیاری از موارد به کارشناس معرفی شده ارتباطی ندارد و موارد مدیریتی شهرداری و قصور خود شهردار را می رساند.ثانیا بسیاری از موارد جنبه ی افترا داشته چرا که سندی در این روابط وجود ندارد.ثالثا در قبال اتهامات طبق بررسی اسناد و مدارک واصله از جانب مطلعین کارشناس مذکور در همه ی موارد اتهامی مورد ادعا به وظیفه ی اداری خویش به نحو مستند و مسئولانه عمل نموده است.
در پایان صرف نظر از بی گناهی و فقد هرگونه نقش این کارمند متعهد در در اختیار قرار گرفتن اسناد تخلف اقتصادی شهرداری مراوه به استحضار می رسانیم انتظار می رود (بر فرض محال اعلام تخلف اقتصادی صورت گرفته از سوی کارمند مذکور )،دستگاه قضائی استان و خاصه دادستان تلاشگر مرکز استان با این قبیل فشارها و ایذاهای تأسف بر انگیز که با حمایت قانون از شاهد و گزارش دهنده ی تخلف به مراجع قضائی و نظارتی منافات دارد و همینطور با اعلام های مکرر ریاست عالم دستگاه قضایی مبنی بر حمایت تمام قد دستگاه قضائی از گزارش دهنده ی تخلف نیز زاویه ای اساسی دارد،برخورد قاطع و انقلابی صورت داده و به این قبیل رویه ها و برخوردهای غیر منصفانه از سوی عوامل تخلف با فردی بی گناه و متعهد ورود جدی نماید.

یگانه - مدیریت سایت عدالت خواهان ایران

در باره ما و تماس با ما

 

 

 

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دوجی
  • 1398/7/11 - 08:44:25

باسلام و خداقوت حقیر بعنوان یک شهروند واقعا تأسف میخورم و از فرماندهی سپاه پاسداران ، ریاست محترم دادگستری ، فرماندهی محترم نیروی انتظامی ، فرماندار تلاشگر و آقای دین معاونت محترم ایشان که همه در جریان این موضوع هستن و تا الان صدایشان رو ما مردم نشنیده خواهش میکنیم ، التماس میکنیم و با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای که به ما مردم گفتن از مسئولان بخواهید و بر عملکردشان نظارت کنید میخواهیم به این موضوع رسیدگی کنن اگر رسیدگی نشه پس ناچاریم شماها رو هم شریک جرم بدونیم و شما هم میشین بیت المال خور ، حاج آقا فاضلایان ریاست محترم دادگستری شما در روز دوم محرم طی جلسه ای که صبح بین مسئولان شهرستان برگزار شد گفتید با مفسدان برخورد میکنید ، آقای خسروی شما بعنوان یکی از فرماندهان پاکدست به این موضوع رسیدگی کنید و سپاه باید ورود پیدا کنه . ان شاءالله به امید روزی که صدای ما رو بشنوید .

مراوه ای فرهنگی
  • 1398/7/10 - 20:33:18

باسلام.دراولین قدم دیدیم که نه تنها برخوردی با عوامل این حیف ومیل بیت المال نشدبلکه بقول دوستان سرپوش هم گذاشته شد. مستندات آنقدر شفاف و اظهر من الشمس هست که بتوان فورا حکم جلب این سه نفر /ب/س /الف را صادر کرد.به هرطریق باید ماجرا به دفتر آقای رئیسی اطلاع داده شود.این خاطیان آنقدر پشتشان را گرم می بینند که حاج جلال و دیگر دلسوزان را تهدید هم میکنند.یاد فیلمهای هندی میافتم که درداینجور مواقع رشوه میدن وماجرا را وارونه میکنند. پیشنهاد میکنم اگر برخورد جدی توسط امرقضاصورت نگیرد ما مردم مراوه از حقمان دفاع و برای دفاع از خون شهدایمان،به بیت رهبری بریم و مدد بگیریم. حاج جلال نه تنها نباید مواخذه بشه بلکه باید بخاطر دفاع از بیت المال مدال هم بگیرد و اتفاقا بجای همراجان که داره به آ.پ برمیگرده بعنوان بخشدار معرفی بشه...

ایدین غراوی
  • 1398/7/10 - 10:15:56

با عرض سلام . من فقط یکی از حمایت شدگان از طرف حاج جلال الدین جاجیلی دوجی هسم ک از زمانی ک شنیدم چنین فرد پاک و رئوفی مورد تخریب قرار گرفته واقعا ناراحت شدم زیرا من در دوران تحصیل و قبولی دانشگاه هیچ حامی نداشتم غیر از ایشان. واقعا فرد با ایمان و با وجدانی هستند ک فقط برای را اندازی من از شغل خود ۵ روز مرخصی گرفت و به دنبال کار من افتاد واقعا ناراحت کننده هست ک چنین فردی مورد تخریب قرار بگیرد چون با این کار معلوم نیس جلوی چند جوان دیگر ک قرار هست ایشان کمک کنند بسته میشود . (واقعا تاسف بار است .*) من الان یک دانشجو معلم هستم و فقط با کمک ایشان توانستم به این مرحله برسم.

ناشناس
  • 1398/7/9 - 23:42:10

با سلام،این فیلم بطور واضح گویای همه ی تخلفات و‌دروغ ها است.واقعا تاسف باره که روی همچین تخلف و فسادی انقدر راحت میخوان سرپوش بزارن،حاج جلال حاجیلی دوجی انسان بسیار زحمت کش و صادقی هستن و با جان و دل برای شهرش و مردمش دلسوزی میکنه،ما هر روز در سطح شهر شاهد زحمتها و کمک های ایشان هستیم،متاسفم برای خانم شهردار و دستیارانشون که به راحتی حق مردم رو میخورن.

Amin
  • 1398/7/9 - 23:35:58

تنها کارمند پیگیر برای حق مردم و اینجوری باهاش برخورد میشه واقعا باید متاسف بود ک تو روز روشن حق مردم را میخورن...باید قاطعانه تخلف شهردار پیگیری شود

شهروند فرهنگی
  • 1398/7/9 - 22:12:20

من از مسئولین مراوه تپه تعجب می کنم با این اخبار که همه جا صحبت می شود هیچ گونه عکس العملی نشان نمیدهند واقعا فرماندار ،امام جمعه،بخشدار ،روحانیون این اخبار را نمی شنوند ویا خودشان روبه خواب زدن ؟؟؟!!!

مجید
  • 1398/7/9 - 20:37:11

به نظرم قدرنیروهای سالم وانقلابی درشهرداری رابدانیم اگه حاج جلال نبود این دزدی روشن نمیشدمتاسفم برای مجموعه نظارتی استانداری

شهروند
  • 1398/7/9 - 20:25:15

با سلام و عرض خسته نباشد.واقعا بایدبه حال مسئولان استانداری تاسف خورد.این کارمند دلسوز را کل شهر مراوه تپه به پاکدستی می شناسند. نامبرده از خانواده ایی با وضع مالی بالا ، مردم دار ،انقلابی و دلسوز شهر و مردم ونظام می باشد. وی و چند نفر از کارمندان دلسوز شهرداری به دلیل اینکه کارمند رسمی شهرداری و پرسنل شهرداری می باشند در مقابل عملکرد ها و آوردن پیمانکاران مشکل دار توسط شهر دار و دو نفر از اعضای شورای شهر که هیچکدام جزو پرسنل شهر داری نبود(شهردار نیروی آموزش و پرورش بوده)وهیچ اطلاعی از قوانین شهرسازی وشهر داری ندارند. ایستادگی می کنند تا از هدر رفت منابع مالی ، ا مکانات شهرداری و نیروی انسانی جلو گیری نمایند. مگر ما 8 سال در جنگ تحمیلی از وجب به وجب این خاک وطنمان دفاع نکردیم .مگر کسی خارج از این آب و خاک و خارج از جنس این مردم امدند و از آبرو و ناموس این مملکت دفاع کردن. حاج جلال دوجی و تنی چند از همکاران وی ،چون از جنس همین شهرداری واستخدام رسمی شهرداری بوده از حیثیت و آبرو و مال شهرداری ، که حیثیت ، آبرو و مال مردم محروم و رنجدیده شهر مرزی مراوه تپه محسوب کرده لحطه به لحطه در حال جنگ با مفسدین شورا ی شهر و شهردار هستند و اجازه نخواهند داد تا این مفسدان منابع شهرداری را که استفاده از آن حق این مردم محروم می باشد را به یغما ببرند . ما مردم مراوه منتظر برخورد ورود دستگاههایی نظارتی به مسئله فساد در شهرداری مراوه می مانیم اگر باز ازطریق استانداری روی فساد شهر دار و اعضای شهردار سرپوش گذاشته شود. این حق مردم منطقه است که دادمان را به آقای خودمان . فریاد رس مظلومان منطقه، رهبر عزیزمان برسانیم با توجه به گشوده بودن دفاتر بیت رهبری بر روی اهل سنت . ذره ایی شک نکنید. فعلا منتظر اقدام انقلابی نیروهای مخلص حاج آقای ریئسی می مانیم . یا حق

دیدگاه شما :
گلستانی ها برای عضویت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی / آیا گرگان و آق قلا نقش ویژه خود در امنیت ملی و سیاست خارجی را باز می یابد؟/ گناه مردم این استان و جوانان با استعداد و توانمند چیست؟ نامه جمعی از وکلای دادگستری به بازرس هیات مدیره کانون وکلای دادگستری گلستان در اعتراض به عملکرد مالی حاشیه‌های دیدنی از حضور رئیس جمهور روحانی در دانشگاه تهران+فیلم و عکس تست جالب روانشناسی که شخصیت درونی شما را فاش می کند! کشف بزرگترین شبکه پولشویی استان در علی آبادکتول جعبه سیاه در تهران گشوده می شود / احتمالا انفجار اطلاعات پر سر و صدایی در پیش است. فقط باید مراقب بود سوژه ها از دسترس نگریزند/ چرا کانال اعلام آشوب در زمستان 96، در بهار 96 و زمستان 95، ژست حمایت انتخاباتی از روحانی را گرفت جدیدترین اخبار از جزئیات دستگیری روح‌الله زم مدیر آمدنیوز مگر باند آمدنیوز در پشت نقاب رسانه، کدام خیانت را مرتکب شدند که نشریات زنجیره‌ای مدعی اصلاح‌طلبی مرتکب آن نشده‌باشند؟ با دستگیری "روح الله زم"دومینوی سقوط مهره های برانداز در راه است تاثیرات مخرب کانال آمدنیوز برای گلستان روح الله زم و فروپاشی دومینویی اپوزیسیون مدرن / سازمان اطلاعات راهبردی( سار) هسته اصلی اپوزیسیون مدرن را متلاشی کرده است مرتبطین با آمدنیوز در «دام عسل» سازمان اطلاعات سپاه افتادند +تصویر ادعای خلاف واقع ,آخرین اظهار نظر عجیب و غیر کارشناسی مدیرکل شیلات استان گلستان+عکس جزئیات نحوه و مراحل دستگیری «روح الله زم»/چه کسی آمار روح الله زم را به سپاه داد؟/ کدام سرویس اطلاعاتی با سازمان اطلاعات سپاه همکاری کرده است؟! مخالفت عضو شورای شهر گرگان با نامگذاری روگذر افسران بنام سربازان گمنام امام زمان(عج) اقدام تحسین برانگیز دستگاه قضایی استان گلستان در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی جزئیات جدید از پرونده رابطه نامشروع نماینده مجلس با زن جوان خردسال ترین شهید گلستان را بشناسید سر گرانی و پرخاش نابهنگام ظریف سفر وزیرآموزش و پرورش به گلستان مجرمین خارج‌نشینی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در خارج از مرزهای ایران دستگیر و به کشور بازگردانده شدند+تصویر تخریب زود هنگام رحمت الله نوروزی کاندیدای احتمالی مجلس 98 از حوزه انتخابیه علی آباد کتول از طریق ایجاد کانالهای خبری کذاب و بی هویت! وطن فروشانی با نقاب دروغین فارس و کرد و آذری و عرب و بلوچ/ گروکهایی که از سوی سرویس های جاسوسی سیا، موساد و ام آی 6 تغذیه می شوند بازتاب دستگیری روح الله زم در روزنامه های اصلاح طلب و اصولگرا/عکس فیلم/ بازتاب جالب دستگیری روح الله زم سرشبکه سایت و کانال آمدنیوز در رسانه‌های خارجی بیماری خاص امنیتی «علی یونسی»، فعال اصلاح‌طلب، وزیر اسبق اطلاعات و مشاور رئیس‌جمهور روحانی! همدستان داخلی روح‌الله زم چه کسانی هستند؟+عکس افسران امنیتی چگونه از چتر اطلاعاتی فرانسه عبور کردند و به زم رسیدند؟/ چرا روح الله زم، سرشبکه سایت و کانال آمدنیوز می‌دانست توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر می‌شود؟! جزئیات جدید از ورود روح‌الله زم به تور سازمان اطلاعات سپاه از زبان مقام مسئول در سازمان اطلاعات سپاه عکس پروفایل اربعین 98 | اس ام اس اربعین 98 تصاویر اربعین اربعینحسینی اربعین 98 اربعین اس ام اس اربعین پروفایل اربعین عکس عکس پروفایل اربعین پای پیاده کربلا اس ام اس اربعین پروفایل اربعین عکس اربعین راز گوشت های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است !+فیلم و عکس تخریب ۱۰۰ ویلای فاقد مجوز ساخت در روستای الورد از توابع صباشهر شهریار همچنان چشم و گوشمان به سخن و اشارت های رهبری است که دلسوزتر از رهبری نداریم./ دولت جدید عراق ارتباط خود را با ایران تقویت کرده است حتی تحریم امریکا علیه ایران را تمکین نکرد/حرکت اربعینی، یک قدرت نمایی تمام عیار مسلمانان جهان به ویژه شیعیان در برابر یزیدیان زمان است بازتاب دستگیری «روح‌الله زم» جنجالی ترین چهره های ضدایرانی در رسانه‌های خارجی نماینده اسبق و مدیر فعلی با حقوق ۸۵ میلیون در یکی از وزارتخانه ها/ به رغم ممنوع الخروج بودن این فرد وی به خارج رفت اهمیت شکار روح الله زم و چرایی آن / جعبه سیاه موج سوم براندازی در اختیار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / دستگیری روح الله زم پاکسازی انقلابی در بعض مجموعه ها را رقم خواهد زد یکی از جنجالی ترین چهره های ضدایرانی امروز بازداشت شد". روح الله زم که بیشتر به نام کانال تلگرامی اش یعنی آمدنیوز شناخته می شود، کیست؟+فیلم کانال آمدنیوز حمایت از روحانی در انتخابات تا نفوذ در بین مدیران دولتی و .../ سه فتنه و یک متهم / کدام شبکه به دشمن سرویس داد؟! عکس جدید از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم دستگیری روح الله زم، فرصتی جدید واکنش کاربران فضای مجازی به خبر دستگیری و بازداشت روح الله زم+عکس «روح الله زم» توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شد+ فیلم دستگیری و اعتراف روح الله زم برکناری دیرهنگام تقی کمال غریبی مدیریت پرحاشیه ی آب و خاک آنهم در قالب استعفا،!! / آیا مهاجر از افشاگری های کمال غریبی علیه خویش نیز بیم داشته است ؟!+عکس اولین تولید تصویری تیم امنیتی رسانه ای دولت در بستر تلگرام عرضه شد / توصیه ای به صدا و سیما و جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی / ورود به این دو قطبی ممنوع شعر/ آب هم تشنه ی لب های حسین است سیدرضا سیدحسینی دادستان گرگان خواهان اعدام متهمان پرونده پرهام شد+عکس ما حق داريم بر خلاف قانون اساسي عمل كنيم/ از افتخارات ما تذکر به امام خمینی(ره) درباره رفتارهای فراقانونیش بود! آیا روحانی بازیچه «محفل امنیتی» اصلاحات شده است؟ / تناقض سخنان قبل و بعد روحانی فاصله ایی از زمین تا آسمان+تصاویر روایت‌های عجیب روزنامه دولت از حضور زنان در ورزشگاه آزادی! سریال بی‌پایان حاشیه‌سازی رئیس اعتدالیون/ تخریب جدید و بی سابقه شورای نگهبان توسط رئیس جمهور حسن روحانی / چرا روحانی دوباره به سراغ منافقین جنایتکار رفت؟!
جزئیات جدید از پرونده رابطه نامشروع نماینده مجلس با زن جوان اقدام تحسین برانگیز دستگاه قضایی استان گلستان در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی جزئیات نحوه و مراحل دستگیری «روح الله زم»/چه کسی آمار روح الله زم را به سپاه داد؟/ کدام سرویس اطلاعاتی با سازمان اطلاعات سپاه همکاری کرده است؟! جدیدترین اخبار از جزئیات دستگیری روح‌الله زم مدیر آمدنیوز مجرمین خارج‌نشینی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در خارج از مرزهای ایران دستگیر و به کشور بازگردانده شدند+تصویر ادعای خلاف واقع ,آخرین اظهار نظر عجیب و غیر کارشناسی مدیرکل شیلات استان گلستان+عکس خردسال ترین شهید گلستان را بشناسید تاثیرات مخرب کانال آمدنیوز برای گلستان کشف بزرگترین شبکه پولشویی استان در علی آبادکتول جعبه سیاه در تهران گشوده می شود / احتمالا انفجار اطلاعات پر سر و صدایی در پیش است. فقط باید مراقب بود سوژه ها از دسترس نگریزند/ چرا کانال اعلام آشوب در زمستان 96، در بهار 96 و زمستان 95، ژست حمایت انتخاباتی از روحانی را گرفت حاشیه‌های دیدنی از حضور رئیس جمهور روحانی در دانشگاه تهران+فیلم و عکس سر گرانی و پرخاش نابهنگام ظریف گلستانی ها برای عضویت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی / آیا گرگان و آق قلا نقش ویژه خود در امنیت ملی و سیاست خارجی را باز می یابد؟/ گناه مردم این استان و جوانان با استعداد و توانمند چیست؟ مخالفت عضو شورای شهر گرگان با نامگذاری روگذر افسران بنام سربازان گمنام امام زمان(عج) سفر وزیرآموزش و پرورش به گلستان مرتبطین با آمدنیوز در «دام عسل» سازمان اطلاعات سپاه افتادند +تصویر تست جالب روانشناسی که شخصیت درونی شما را فاش می کند! روح الله زم و فروپاشی دومینویی اپوزیسیون مدرن / سازمان اطلاعات راهبردی( سار) هسته اصلی اپوزیسیون مدرن را متلاشی کرده است مگر باند آمدنیوز در پشت نقاب رسانه، کدام خیانت را مرتکب شدند که نشریات زنجیره‌ای مدعی اصلاح‌طلبی مرتکب آن نشده‌باشند؟ با دستگیری "روح الله زم"دومینوی سقوط مهره های برانداز در راه است