8 اسفند 1397 بدون دیدگاه ،

«محمد حمیدی» به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان معرفی شد+سوابق مدیریتی

«محمد حمیدی» به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان معرفی شد+سوابق مدیریتی

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان دو معاون استاندار گلستان «محمدحسن پاسوار»، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و «علی‌اصغر طهماسبی»، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در تاریخ 27 آبان ماه 1397 با کرسی مدیریت خداحافظی کردند.

سیدمناف هاشمی استاندار گلستان در 28 آبان ماه 1397 طی احکام جداگانه عبدالرضا چراغعلی مدیرکل دفتر اجتماعی استانداری گلستان را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری را نیز با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان منصوب کرد.

همچنین طی مراسمی از خدمات «علی‌اصغر طهماسبی» معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و «محمدحسن پاسوار» سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری که مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده بودند، قدردانی کرد.

عصر امروز در هفتمین جلسه شورای اداری استان گلستان سیدمناف هاشمی استاندار، حکم مسؤولیت عبدالرضا چراغعلی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان که از سوی رحمانی‌فضلی وزیر کشور صادر شده بود را رسما به وی ابلاغ کرد.

همچنین طی حکمی از سوی سیدمناف هاشمی استاندار گلستان، محمد حمیدی فرماندار کلاله به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان منصوب شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان در حاشیه جلسه شورای اداری استان در گفت‌وگوی کوتاه با خبرنگاران استان به مدیران دستگاه‌های اجرایی توصیه کرد قدر فرصتی که برای خدمت به مردم به آنان داده شده است را بدانند و رضایت خداوند را در همه لحظات دوران مدیریتی مدنظر قرار دهند.

محمد حمیدی اظهار کرد: مدیران  دستگاه‌های اجرایی استان باید تلاش کنند تا تصمیم درست و بهنگام بگیرند و به این نکته مهم توجه داشته باشند که هر تصمیم آنان بر زندگی همه مردم اثر خواهد داشت.

وی همچنین در جلسه شورای اداری استان نیز خاطرنشان کرد: ارائه خدمات در مجموعه استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها یکی از مسوولیت‌های مهم در در طول دوران خدمت پیش روی من است و با توجه به سابقه کاری که دارم مشکلات را می‌شناسم و امیدوارم بتوانم در کنار سایر همکارانم در معاونت اقدامات موثری را در این راستا اجرایی کنیم.

حمیدی ادامه داد: حوزه اقتصادی هم یکی دیگر از مسائل مسؤولیتی من در این معاونت است که به نظر من در حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری ما در جایگاه حاکمیت نباید خیلی به سرمایه‌گذاران تاکید کنیم که چه کاری انجام دهند چون سرمایه‌گذاران خود کار را می‌شناسند و وظیفه اصلی ما هماهنگی بخش‌های مختلف است تا سرمایه‌گذار در آرامش کار خود را انجام دهد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان تصریح کرد: بخش زیادی از توسعه استان به حوزه سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال وابسته است.

حمیدی بیان کرد: امیدوارم بتوانیم در کنار همدیگر امتیازاتی را که دولت برای سرمایه‌گذاران با توجه به شرایط در نظر گرفته و خواهد گرفت برای این عزیزان استفاده کنیم و بتوانیم با یک هماهنگی اتفاقات خوبی را در استان رقم بزنیم.

* آشنایی با سوابقی خدمتی، تخصصی، مدیریتی و علمی محمد حمیدی سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان

* سوابق خدمتی محمد حمیدی
فارغ‌التحصیل رشته مهندسی عمران نقشه‌برداری از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تهران در سال 1374 و کارشناسی ارشد مدیریت توسعه روستایی از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران و دانشجوی مقطع دکتری برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای دانشگاه خوارزمی تهران  


* سوابق تخصصی و کارگاهی:
از سال 1374 تا پایان سال 1378 به مدت چهار و نیم سال شاغل در شرکت مهندسی مشاور «مهاب قدس» وابسته به وزارت نیرو به عنوان کارشناس نقشه‌برداری و خدمات میکروژئودزی (تعیین جابه‌جایی و نشست سدها و سازه‌های بزرگ) در پروژه‌هایی مانند برج میلاد تهران تا ارتفاع 285 متری – نیروگاه اتمی بوشهر- سد کرخه- سد کارون 3 – سد کارون 2– سد کارون4-  سد شهید رجایی ساری و غیره


* سوابق مدیریتی:
- معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس
- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان
- شهردار رامیان
- معاون اداره کل فنی استانداری گلستان
- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان
-  عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان
- فرماندار شهرستان کلاله
-  عضو اصلی هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها
 
*سوابق کارشناسی از سال 1378 تا سال 1386 :   
1- کارشناس ناظر پروژه‌های عمرانی استان  
2- مسئول واحد شهرسازی استانداری گلستان  
3- مسئول کمیته‌های کارشناسی کمیسیون ماده 5 و کارگروه زیربنایی استان
4- مسئول کمیته فنی مغایرت‌های طرح‌های هادی استان
5- مسئول کمیته نظارت شورای فنی استان گلستان
6- ناظر شهرسازی شهرداری‌ها و نماینده دفتر فنی در کمیسیون ماده 5 شهرهای استان
7- نماینده وزارت کشور در کمیسیون ماده 100 قانون شهرداری شهرهای گرگان، گنبدکاووس، آزادشهر، علی‌آبادکتول، کلاله و آققلا
8- نماینده وزارت کشور در کمیسیون ماده 77 قانون شهرداری‌ها در شهرهای مختلف استان گلستان (گرگان، گنبدکاووس، مینودشت، بندرترکمن، کلاله)
9- نماینده وزارت کشور در کمیسیون ماده 99 قانون شهرداری‌ها در کل استان
10- رئیس کمیته کارشناسی شورای ترافیک استان
11- رئیس کمیته کارشناسی کمیسیون ایمنی راه‌های استان
12- نماینده استانداری در کمیته کارشناسی مسکن مهر و شورای مسکن استان
13- عضو کمیته تعیین و تصویب محدوده‌های بافت فرسوده شهرها
14- مسئولیت رتبه‌بندی و ارتقا مشاوران و پیمانکاران و حل و فصل دعاوی بین پیمانکاران و دستگاه‌های اجرایی از جایگاه معاون دفتر فنی استانداری
15- رئیس گروه تخصصی نقشه‌برداری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان
16- عضو کمیته تخصصی نقشه‌برداری کشور
17- عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی معدن استان گلستان
18- کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان
 

*سوا بق ایثارگری:
1- برادر «شهید عبدالرضا حمیدی»
2- حضور داوطلبانه در جبهه‌های حق علیه باطل 

*سوا بق علمی:
1- تدریس در آموزشکده شهید چمران گرگان
2- تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان
3- تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی مینودشت
4- تدریس در موسسه غیرانتفاعی لامعی گرگانی
5- مدرس دوره‌های آموزشی شهرداران، کارکنان  شهرداری‌ها و دهیاران استان.

* واکنش‌ برخی از شبکه‌های اجتماعی به انتصاب محمد حمیدی به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان

واکنش شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی استان در انتصاب محمد حمیدی به عنوان سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان که از خانواده‌های ایثارگران است، در نوع خود جالب بود.

یکی از پیام‌رسان‌های داخلی در خصوص این انتصاب نوشت: محمد حمیدی متولد ۱۳۴۸، متاهل و دارای دو فرزند است، کارشناسی عمران را از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران کسب کرد، دارای مدرک کارشناس ارشد توسعه روستایی است و اکنون در ادامه مسیر تحصیل؛ دانشجوی دکترای برنامه‌ریزی شهری می باشد.

سابقه حضور محمد حمیدی در جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس و وابستگی به خانواده شاهد و ایثارگر او را در مسیر آرمان‌های شهیدان والامقام، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مقیدتر نشان می‌دهد.

یکی از سایت‌های استان گلستان نیز نسبت به این انتصاب استاندار واکنش نشان داد و نوشت: محمد حمیدی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است که در عملیات‌های مهم دفاع مقدس حضور داشته و از خانواده معزز شهدای انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

حمیدی روحیاتی اعتدالی دارد و اهل حاشیه نبوده و بیشتر به امور تخصصی و فنی می پردازد و از همین رو یکی از ملاک‌های انتخاب وی و عامل موفقیت وی در منصب‌های مختلف همین روحیه کار جهادی و با اخلاص همراه با پاکدستی بوده است.

همچنین اعتقاد عملی به انقلاب اسلامی و مقید بودن به کار و خدمت‌رسانی به مردم، از مواردی است که همواره طی سال‌های مسؤولیت‌های مختلف مدنظر حمیدی بوده و هست.فارس

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
سلیمانی معاون جوان و انقلابی دادستانی گلستان از دستگیری 30 نفر هنجارشکنی در لباس «یوگا» خبرداد واگذاری جنجالی مزارع میلیاردی مجتمع میگو به تعاونی چند منظوره شیلات گلستان حقارتی دیگر از برای ایرانیان / دیدار و شام خوردن ظریف و با سناتور مهم آمریکایی/ گزارش ویژه نشریه «پالیتیکو» اوج رذالت اصلاح طلبان تندروی گلستان تا کجا؟/ شان جایگاه نماینده ولی فقیه اجل از دخالت در انتصابات دولتی است ماجرای ارتباط پنهانی روحانی با اسرائیل / روحانی خطاب به مقام اسرائیلی: خمینی افراطی است؛ باید به او سخت تر بگیرید! / آیا روحانی در راستای اهداف اسرائیل در ایران عمل می کند؟ / کدام سازمان یا نهاد انقلابی باید به وضعیت ارتباط روحانی با اسرائیل رسیدگی کند؟/ایجاد این همه نارضایتی توسط روحانی در کشور برای چیست؟+فیلم دردناک از ارتباط روحانی!!! زوایای پنهانی از یک ماجرای جنجالی.../دستگیری زن آوازه خوان بی حجاب در ابیانه/ از حجاب اختیاری تا فحشای اختیاری دلایل وقوع سیل در گلستان/حجم ورود سیلاب به «سد گلستان» 3 برابر ظرفیتش بود فارغ التحصیلان خواستار لغو واگذاری های سیاسی اراضی مجتمع میگوی گمیشان توسط جواد قدس علوی شدند ماجرای «قتل های سریالی در پاتوق سیاه مشهد دیابت اختیارات؛ انسولین یا قند ؟!/ آقای روحانی اکنون بیش از هر زمان دیگری نیازمند نظارت شدن و خروج از خود بسندگی است رهبر انقلاب در دیدار دانشجویان: آن‌طور که برجام عمل شد، من خیلی اعتقادی نداشتم/ زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و حزب‌اللهی فراهم کنید/مهمترین محورهای سخنان دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در دیدار با رهبری درباره دستگیری خانم آوازخوان شایعاتی که رمضان را هدف قرار دادند سندرز: باید به رژیم مستبد و قاتل سعودی بگوییم با ایران مذاکره کند خشم صهیونیست‌ها از دیدار نماینده سازمان ملل در امور لبنان با معاون سید حسن نصرالله نماینده آمریکایی: استیضاح ترامپ در حال تبدیل به روندی غیرقابل اجتناب است سامانه رجیستری گوشی‌ مسافری بسته است لقب پیونگ‌یانگ به «جو بایدن»؛ شخصی احمق با بهره هوشی پایین رهبر انقلاب: مشکلات نظام پارلمانی بیش از نظام ریاستی است/ ضرورت تحول در مدیریت کشور با حضور جوانان متعهد و حزب اللهی سفارت آمریکا در بغداد: عراق می‌تواند از ایران انرژی خریداری کند سناتور آمریکایی: ترامپ از ایران تهدید می‌سازد تا به ریاض سلاح بفروشد دانشجویان در دیدار با «رهبر» چه گفتند؟/ از انتقاد به مسئولان تا درخواست برای احیای نظام پارلمانی مبتنی بر ولایت سلیمی: استانی شدن انتخابات منتفی شد تایمز انگلیس: «ترزا می» احتمالا فردا استعفای خود را اعلام می‌کند آغاز ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده کشور توسط بسیج سی‌ان‌ان: اختلاف بولتون و پامپئو تشدید شده است سرلشکر باقری: با قاطعیت مهیای برچیدن بساط هر متجاوز و طمع کاری هستیم چه کسانی حسن روحانی را رییس جمهور ایران کردند؟!! جنگ نظامی یا جنگ روانی/آیا مقدمات جنگ ایران و آمریکا فراهم است؟ +تصاویر و فیلم اعلام نظر شورای نگهبان به لاریجانی درباره استانی شدن انتخابات خاصیت چوب خشک بیشتر از روحانی هست/ "پاسخهای روحانی، نه مجلس را قانع کرد، نه ملت را راضی ساخت. دولت فاقد استراتژی اقتصادی روشن است./من مسئولیت را اساسا متوجه آقای روحانی می‌دانم چون ما از هشت یا ۹ ماه قبل مکرر به آقای روحانی هشدار دادیم اژه‌ای: چرا از انجام امربه‌معروف و نهی از منکر می‌ترسیم؟/ چرا از کسانی که به دنبال بی‌عفتی هستند، فیلم نمی‌گیریم و برای مقامات قضائی نمی‌فرستیم؟ حسین هدایتی و مدیران عامل بانک سرمایه کجا شلاق می‌خورند؟ حرمت شکنی ماه مبارک رمضان در برخی تالارهای تشریفاتی در قالب برنامه های افطار تا سحر درسایه غفلت مسئولان سلبریتی‌ها دیگر حاضر نیستند با حسن روحانی در یک قاب باشند/بازیگرانی که پشت دستشان را داغ کرده اند در دیدار بی‌سابقه 3 ساعته رئیس قوه قضائیه با مدیران رسانه‌ها چه گذشت؟ +تصاویر واگذاری ۴۲هکتار از اراضی میلیاردی لاین دو مجتمع میگوی گمیشان به مرتبطین بسیار نزدیک با آیت الله سید کاظم نورمفیدی امام جمعه گرگان جوان 37 ساله گلستانی که از 10 سال پیش در انتظار قصاص بود در چند قدمی اعدام بخشیده شد دولت فشل شده و روحانی بی‌کفایت است/ نوبخت و واعظی، سعی می‌کنند از پذیرش مسئولیت کارنامه منفی دولت شانه خالی کنند/علت شدت گرفتن دعوای اصلاح‌طلبان با حزب اعتدال و توسعه درخواست روحانی برای اختیارات ویژه و ادعای عدم اختیار کافی!/ خیری ندیده‌ایم از این اختیارها آقای رئیس جمهور +جزییات تنش‌آفرینی‌های آمریکا تمامی ندارد؛ این بار اتهام‌پراکنی علیه سوریه تولید داروهای درمان «هپاتیت» در کشور تصویب طرح لغو اختیارات جنگی ترامپ در یک کمیته کنگره تأکید آلمان، روسیه و فرانسه بر همکاری اقتصادی با ایران واکنش شدید حماس به «نقش بحرین در اجرای طرح معامله قرن» موشک‌های «کیم اسکندر» کره شمالی از سامانه‌های دفاع موشکی آمریکا عبور می‌کنند سانتریفیوژهایی که در نطنز می‌چرخند و اورانیومی که تولیدش چهار برابر شد رویارویی نظامی با ایران نفت را 250 دلاری می‌کند موسوی: دولت کانادا پاسخگوی اقدامات غیر قانونی و غیر متعارفش علیه ایران باشد
ماجرای ارتباط پنهانی روحانی با اسرائیل / روحانی خطاب به مقام اسرائیلی: خمینی افراطی است؛ باید به او سخت تر بگیرید! / آیا روحانی در راستای اهداف اسرائیل در ایران عمل می کند؟ / کدام سازمان یا نهاد انقلابی باید به وضعیت ارتباط روحانی با اسرائیل رسیدگی کند؟/ایجاد این همه نارضایتی توسط روحانی در کشور برای چیست؟+فیلم دردناک از ارتباط روحانی!!! واگذاری ۴۲هکتار از اراضی میلیاردی لاین دو مجتمع میگوی گمیشان به مرتبطین بسیار نزدیک با آیت الله سید کاظم نورمفیدی امام جمعه گرگان اعلام نظر شورای نگهبان به لاریجانی درباره استانی شدن انتخابات زوایای پنهانی از یک ماجرای جنجالی.../دستگیری زن آوازه خوان بی حجاب در ابیانه/ از حجاب اختیاری تا فحشای اختیاری جنگ نظامی یا جنگ روانی/آیا مقدمات جنگ ایران و آمریکا فراهم است؟ +تصاویر و فیلم حقارتی دیگر از برای ایرانیان / دیدار و شام خوردن ظریف و با سناتور مهم آمریکایی/ گزارش ویژه نشریه «پالیتیکو» اژه‌ای: چرا از انجام امربه‌معروف و نهی از منکر می‌ترسیم؟/ چرا از کسانی که به دنبال بی‌عفتی هستند، فیلم نمی‌گیریم و برای مقامات قضائی نمی‌فرستیم؟ خاصیت چوب خشک بیشتر از روحانی هست/ "پاسخهای روحانی، نه مجلس را قانع کرد، نه ملت را راضی ساخت. دولت فاقد استراتژی اقتصادی روشن است./من مسئولیت را اساسا متوجه آقای روحانی می‌دانم چون ما از هشت یا ۹ ماه قبل مکرر به آقای روحانی هشدار دادیم سلیمانی معاون جوان و انقلابی دادستانی گلستان از دستگیری 30 نفر هنجارشکنی در لباس «یوگا» خبرداد درخواست روحانی برای اختیارات ویژه و ادعای عدم اختیار کافی!/ خیری ندیده‌ایم از این اختیارها آقای رئیس جمهور +جزییات چه کسانی حسن روحانی را رییس جمهور ایران کردند؟!! سلبریتی‌ها دیگر حاضر نیستند با حسن روحانی در یک قاب باشند/بازیگرانی که پشت دستشان را داغ کرده اند رهبر انقلاب در دیدار دانشجویان: آن‌طور که برجام عمل شد، من خیلی اعتقادی نداشتم/ زمینه را برای روی کار آمدن دولت جوان و حزب‌اللهی فراهم کنید/مهمترین محورهای سخنان دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در دیدار با رهبری حرمت شکنی ماه مبارک رمضان در برخی تالارهای تشریفاتی در قالب برنامه های افطار تا سحر درسایه غفلت مسئولان اوج رذالت اصلاح طلبان تندروی گلستان تا کجا؟/ شان جایگاه نماینده ولی فقیه اجل از دخالت در انتصابات دولتی است موشک‌های «کیم اسکندر» کره شمالی از سامانه‌های دفاع موشکی آمریکا عبور می‌کنند موسوی: دولت کانادا پاسخگوی اقدامات غیر قانونی و غیر متعارفش علیه ایران باشد تنش‌آفرینی‌های آمریکا تمامی ندارد؛ این بار اتهام‌پراکنی علیه سوریه در دیدار بی‌سابقه 3 ساعته رئیس قوه قضائیه با مدیران رسانه‌ها چه گذشت؟ +تصاویر حسین هدایتی و مدیران عامل بانک سرمایه کجا شلاق می‌خورند؟