8 اسفند 1397 بدون دیدگاه ،

«محمد حمیدی» به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان معرفی شد+سوابق مدیریتی

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان دو معاون استاندار گلستان «محمدحسن پاسوار»، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و «علی‌اصغر طهماسبی»، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در تاریخ 27 آبان ماه 1397 با کرسی مدیریت خداحافظی کردند.

سیدمناف هاشمی استاندار گلستان در 28 آبان ماه 1397 طی احکام جداگانه عبدالرضا چراغعلی مدیرکل دفتر اجتماعی استانداری گلستان را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری را نیز با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان منصوب کرد.

همچنین طی مراسمی از خدمات «علی‌اصغر طهماسبی» معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و «محمدحسن پاسوار» سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری که مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده بودند، قدردانی کرد.

عصر امروز در هفتمین جلسه شورای اداری استان گلستان سیدمناف هاشمی استاندار، حکم مسؤولیت عبدالرضا چراغعلی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان که از سوی رحمانی‌فضلی وزیر کشور صادر شده بود را رسما به وی ابلاغ کرد.

همچنین طی حکمی از سوی سیدمناف هاشمی استاندار گلستان، محمد حمیدی فرماندار کلاله به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان منصوب شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان در حاشیه جلسه شورای اداری استان در گفت‌وگوی کوتاه با خبرنگاران استان به مدیران دستگاه‌های اجرایی توصیه کرد قدر فرصتی که برای خدمت به مردم به آنان داده شده است را بدانند و رضایت خداوند را در همه لحظات دوران مدیریتی مدنظر قرار دهند.

محمد حمیدی اظهار کرد: مدیران  دستگاه‌های اجرایی استان باید تلاش کنند تا تصمیم درست و بهنگام بگیرند و به این نکته مهم توجه داشته باشند که هر تصمیم آنان بر زندگی همه مردم اثر خواهد داشت.

وی همچنین در جلسه شورای اداری استان نیز خاطرنشان کرد: ارائه خدمات در مجموعه استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها یکی از مسوولیت‌های مهم در در طول دوران خدمت پیش روی من است و با توجه به سابقه کاری که دارم مشکلات را می‌شناسم و امیدوارم بتوانم در کنار سایر همکارانم در معاونت اقدامات موثری را در این راستا اجرایی کنیم.

حمیدی ادامه داد: حوزه اقتصادی هم یکی دیگر از مسائل مسؤولیتی من در این معاونت است که به نظر من در حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری ما در جایگاه حاکمیت نباید خیلی به سرمایه‌گذاران تاکید کنیم که چه کاری انجام دهند چون سرمایه‌گذاران خود کار را می‌شناسند و وظیفه اصلی ما هماهنگی بخش‌های مختلف است تا سرمایه‌گذار در آرامش کار خود را انجام دهد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان تصریح کرد: بخش زیادی از توسعه استان به حوزه سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال وابسته است.

حمیدی بیان کرد: امیدوارم بتوانیم در کنار همدیگر امتیازاتی را که دولت برای سرمایه‌گذاران با توجه به شرایط در نظر گرفته و خواهد گرفت برای این عزیزان استفاده کنیم و بتوانیم با یک هماهنگی اتفاقات خوبی را در استان رقم بزنیم.

* آشنایی با سوابقی خدمتی، تخصصی، مدیریتی و علمی محمد حمیدی سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان

* سوابق خدمتی محمد حمیدی
فارغ‌التحصیل رشته مهندسی عمران نقشه‌برداری از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تهران در سال 1374 و کارشناسی ارشد مدیریت توسعه روستایی از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران و دانشجوی مقطع دکتری برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای دانشگاه خوارزمی تهران  


* سوابق تخصصی و کارگاهی:
از سال 1374 تا پایان سال 1378 به مدت چهار و نیم سال شاغل در شرکت مهندسی مشاور «مهاب قدس» وابسته به وزارت نیرو به عنوان کارشناس نقشه‌برداری و خدمات میکروژئودزی (تعیین جابه‌جایی و نشست سدها و سازه‌های بزرگ) در پروژه‌هایی مانند برج میلاد تهران تا ارتفاع 285 متری – نیروگاه اتمی بوشهر- سد کرخه- سد کارون 3 – سد کارون 2– سد کارون4-  سد شهید رجایی ساری و غیره


* سوابق مدیریتی:
- معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس
- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان
- شهردار رامیان
- معاون اداره کل فنی استانداری گلستان
- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان
-  عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان
- فرماندار شهرستان کلاله
-  عضو اصلی هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها
 
*سوابق کارشناسی از سال 1378 تا سال 1386 :   
1- کارشناس ناظر پروژه‌های عمرانی استان  
2- مسئول واحد شهرسازی استانداری گلستان  
3- مسئول کمیته‌های کارشناسی کمیسیون ماده 5 و کارگروه زیربنایی استان
4- مسئول کمیته فنی مغایرت‌های طرح‌های هادی استان
5- مسئول کمیته نظارت شورای فنی استان گلستان
6- ناظر شهرسازی شهرداری‌ها و نماینده دفتر فنی در کمیسیون ماده 5 شهرهای استان
7- نماینده وزارت کشور در کمیسیون ماده 100 قانون شهرداری شهرهای گرگان، گنبدکاووس، آزادشهر، علی‌آبادکتول، کلاله و آققلا
8- نماینده وزارت کشور در کمیسیون ماده 77 قانون شهرداری‌ها در شهرهای مختلف استان گلستان (گرگان، گنبدکاووس، مینودشت، بندرترکمن، کلاله)
9- نماینده وزارت کشور در کمیسیون ماده 99 قانون شهرداری‌ها در کل استان
10- رئیس کمیته کارشناسی شورای ترافیک استان
11- رئیس کمیته کارشناسی کمیسیون ایمنی راه‌های استان
12- نماینده استانداری در کمیته کارشناسی مسکن مهر و شورای مسکن استان
13- عضو کمیته تعیین و تصویب محدوده‌های بافت فرسوده شهرها
14- مسئولیت رتبه‌بندی و ارتقا مشاوران و پیمانکاران و حل و فصل دعاوی بین پیمانکاران و دستگاه‌های اجرایی از جایگاه معاون دفتر فنی استانداری
15- رئیس گروه تخصصی نقشه‌برداری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان
16- عضو کمیته تخصصی نقشه‌برداری کشور
17- عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی معدن استان گلستان
18- کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان
 

*سوا بق ایثارگری:
1- برادر «شهید عبدالرضا حمیدی»
2- حضور داوطلبانه در جبهه‌های حق علیه باطل 

*سوا بق علمی:
1- تدریس در آموزشکده شهید چمران گرگان
2- تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان
3- تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی مینودشت
4- تدریس در موسسه غیرانتفاعی لامعی گرگانی
5- مدرس دوره‌های آموزشی شهرداران، کارکنان  شهرداری‌ها و دهیاران استان.

* واکنش‌ برخی از شبکه‌های اجتماعی به انتصاب محمد حمیدی به عنوان سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان

واکنش شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی استان در انتصاب محمد حمیدی به عنوان سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان که از خانواده‌های ایثارگران است، در نوع خود جالب بود.

یکی از پیام‌رسان‌های داخلی در خصوص این انتصاب نوشت: محمد حمیدی متولد ۱۳۴۸، متاهل و دارای دو فرزند است، کارشناسی عمران را از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران کسب کرد، دارای مدرک کارشناس ارشد توسعه روستایی است و اکنون در ادامه مسیر تحصیل؛ دانشجوی دکترای برنامه‌ریزی شهری می باشد.

سابقه حضور محمد حمیدی در جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس و وابستگی به خانواده شاهد و ایثارگر او را در مسیر آرمان‌های شهیدان والامقام، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مقیدتر نشان می‌دهد.

یکی از سایت‌های استان گلستان نیز نسبت به این انتصاب استاندار واکنش نشان داد و نوشت: محمد حمیدی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است که در عملیات‌های مهم دفاع مقدس حضور داشته و از خانواده معزز شهدای انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

حمیدی روحیاتی اعتدالی دارد و اهل حاشیه نبوده و بیشتر به امور تخصصی و فنی می پردازد و از همین رو یکی از ملاک‌های انتخاب وی و عامل موفقیت وی در منصب‌های مختلف همین روحیه کار جهادی و با اخلاص همراه با پاکدستی بوده است.

همچنین اعتقاد عملی به انقلاب اسلامی و مقید بودن به کار و خدمت‌رسانی به مردم، از مواردی است که همواره طی سال‌های مسؤولیت‌های مختلف مدنظر حمیدی بوده و هست.فارس

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه
دیدگاه شما :
فعالیت های اقتصادی آیت الله سیدکاظم نورمفیدی امام جمعه کرگان و سیدمجتبی و سیدمصطفی و افراد منتسب به ایشان ماهی گیری سلبریتی ها این بار از سیل گل آلود گلستان سیل در شمال؛ روحانی در جنوب مخفی کاری دولت در واگذاری جزیره کیش به چینی‌ها؟ سیل محبت در ایران به راه افتاد +عکس چه کسانی در حادثه گلستان مقصر هستند؟ اولین پرونده مهم روی میز آیت الله رئیسی خسارت بزرگ دیگری به ظرفیت ها و ساختارهای شیلاتی استان گلستان گزارش تصویری از انفجار راه آهن آق قلا قبل از سیل استان گلستان، ۱۶ گزارش به ستاد حوادث غیرمترقبه رفته بود چگونه سیل استاندار گلستان را با خود برد؟ کسی می داند آقای روحانی دقیقا کجاست؟ چرا همه کاسه و کوزه ها باید بر سر استانداری بشکند-- حضور یا غیاب مدیران کجا اهمیت دارد؟ در روزهای خوشی و سخنرانی و خطابه و تبلیغات یا روزهای دشوار و ناگوار برای مردم؟ طرح احمدی‌نژادی لیدر اصلاح‌طلبان تئوری زمین‌زدن دولت در «فتنه آینده» تکرار می‌شود؟ هرکس غیر روحانی بود، شرایط بدتری داشتیم! سکوت رحمانی فضلی و تصمیم مبارک جهانگیری؛-- یک اقدام مثبت از سوی دولت؛ مناف هاشمی برکنار شد آیا استاندار معزول، معاون وزیر می‌شود؟! سیل آق قلا و ناکارآمدی، سردرگمی و نداشتن دستورالعمل‌ها، آمادگی‌ها و پروتکل‌های مشخص مدیریت بحران و عدم مهارت تصمیم گیری درست و سریع از سوی مدیران محلی عکس حضور فرماندهان نیروهای مسلح در مناطق سیل‌زده آخرین اخبار از سیل کشور- انتقاد از رفتارهای انتخاباتی نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس- ارتفاع آبگرفتگی در آق‎قلا حدود نیم متر کاهش یافت- آخرین وضعیت جاده‌، فرودگاه و راه‌آهن در مناطق سیل‌زده- آغاز بارش در مناطق سیل زده از سه‌شنبه حاشیه‌ها و اتفاق های مجلس شورای اسلامی در سال97 -- پرحاشیه‌ترین نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتقاد قاضی سراج به حضور کم‌رنگ مسئولین در مناطق سیل‌زده استاندار گلستان در فرنگ برکنار شد استانداری که بر سر مزار مادر رفته بود، از خارج از کشور سر درآورد افشاگری درباره غیبت «مناف هاشمی» بعد از چند روز افشاگری جدید روح الله زم احمق‌ترین عضو ضدانقلاب! از یادداشت سید مصطفی نورمفیدی تا جواب پایگاه عدالت خواهان جهانگیری، مناف هاشمی استاندار گلستان را برکنار کرد علی قرابی به عنوان سرپرست استانداری گلستان منصوب شد اظهارات سید مناف هاشمی استاندار گلستان پس از بازگشت به محل ماموریت تشکیل ستاد رسیدگی به سیل‌زدگان شاهد و ایثارگر جبران خسارت منازل ایثارگران تا سقف ۳۵۰ میلیون ریال آخرین وضعیت مناطق سیل زده گلستان آق قلا کماکان نقطه کانونی فاجعه سیل استان انتقال و اسکان مردم به نقاط امن ادامه دارد بازگشت آرامش نسبی در ششمین روز پس از وقوع سیل روستاهای گلستان در محاصره سیل+گزارش تصویری فیلم گفتگوی صمیمی سردار_معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان با مردم سیل زده گمیشان گزارش اقدامات و مداخلات بهزیستی استان گلستان در جریان سیلاب فروردین ماه98 دستور سید رضا سیدحسینی دادستان گرگان برای شکافتن نقاط بیشتری از راه آهن گرگان به اینچه برون اعترافات مهم فلاحت پیشه: روحانی به درخواست‌های کمیسیون امنیت بی‌توجه است پس از امضای برجام عملا مجلس جایگاهش را از دست داد صدای غرش سیل در گلستان به گوش رئیس جمهور نرسید گلستان را آب برد، مسؤولان را خواب!+عکس فرماندار آق‌قلا: 70 درصد شهر آق‌قلا زیر آب قرار دارد وضعیت در آق‌قلا اضطراری است عکس تداوم خدمات رسانی بسیجیان به سیل زدگان گلستانی فرمانده سپاه گرگان : اسکان بیش از 3000 نفر از سیل زدگان آق قلا در گرگان آمادگی برای اعزام 3 گردان بسیجی برای امداد رسانی استاندار گمشده گلستان کجاست؟ رحمانی فضلی: از یک ماه پیش تقاضای مرخصی داشت؛ خارج از کشور است! برخلاف ادعای وزیر کشور، مناف هاشمی تا ۲۸ اسفند ایران بوده؛ او پس از وقوع بحران، کشور را ترک کرده+فیلم جلسه قرارگاه ویژه خدمات رسانی حضرت سلمان به مردم سیل زده استان گلستان با ابلاغ فرماندهی کل سپاه با حضور سردار معروفی نماد طرح فراماسونری در ساختمان موسسه فرهنگي ميرداماد گرگان متعلق به آیت الله نورمفیدی و آقازاده ها بحران سیل در استان گلستان بدون حضور مدیران سطح بالایی آقای معاون اول برای سیل زدگان چه کاری انجام داد؟ تقی‌زاده‌ها چگونه فکر می‌کردند؟ آغاز شناسایی عوامل پشت پرده حادثه در شهرهای دزفول و اندیمشک تریتا پارسی: با ظریف جلسات خصوصی دوساعته داشتم ایرانی‌ها به تهدید حساسیت دارند+عکس و فیلم آنهایی که «وضع موجود» را پدید آوردند ولی مسئولیت نمی‌پذیرند حاکمان بد و دزدان خوب! راه حل سلبریتی حامی روحانی برای تماس‌های اعتراضی حواشی سخنرانی رهبری در حرم‌ مطهر رضوی عده‌اي در داخل مانند تقي‌زاده معتقدند بايد سرتاپا غربي شويم سند ۲۰۳۰ یعنی برگرداندن سبک زندگی اسلامی به سبک زندگی غربی نگرانی نداریم، در اینده نه چندان دور بدست مجاهدان اسلام خواهد افتاد فیلم به زیر آب رفتن جاده آق‌قلا به گنبد در استان گلستان بر اثر سیل بازتاب سخنان مهم رهبری در رسانه‌های عربی رهبر انقلاب سال ۱۳۹۸ را سال <رونق تولید> نام گذاری کردند/ متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است: مهم‌ترین جمله رهبر انقلاب در سال ۹۷ انتخاب شد وضعیت سیلاب در آق‌قلا بحرانی است/ کمبود ادوات برای امدادرسانی به مردم
اظهارات سید مناف هاشمی استاندار گلستان پس از بازگشت به محل ماموریت استاندار گلستان در فرنگ برکنار شد استانداری که بر سر مزار مادر رفته بود، از خارج از کشور سر درآورد افشاگری درباره غیبت «مناف هاشمی» بعد از چند روز از یادداشت سید مصطفی نورمفیدی تا جواب پایگاه عدالت خواهان گزارش تصویری از انفجار راه آهن آق قلا حاشیه‌ها و اتفاق های مجلس شورای اسلامی در سال97 -- پرحاشیه‌ترین نمایندگان مجلس شورای اسلامی سکوت رحمانی فضلی و تصمیم مبارک جهانگیری؛-- یک اقدام مثبت از سوی دولت؛ مناف هاشمی برکنار شد آیا استاندار معزول، معاون وزیر می‌شود؟! جهانگیری، مناف هاشمی استاندار گلستان را برکنار کرد علی قرابی به عنوان سرپرست استانداری گلستان منصوب شد طرح احمدی‌نژادی لیدر اصلاح‌طلبان تئوری زمین‌زدن دولت در «فتنه آینده» تکرار می‌شود؟ آخرین اخبار از سیل کشور- انتقاد از رفتارهای انتخاباتی نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس- ارتفاع آبگرفتگی در آق‎قلا حدود نیم متر کاهش یافت- آخرین وضعیت جاده‌، فرودگاه و راه‌آهن در مناطق سیل‌زده- آغاز بارش در مناطق سیل زده از سه‌شنبه چگونه سیل استاندار گلستان را با خود برد؟ قبل از سیل استان گلستان، ۱۶ گزارش به ستاد حوادث غیرمترقبه رفته بود افشاگری جدید روح الله زم احمق‌ترین عضو ضدانقلاب! انتقاد قاضی سراج به حضور کم‌رنگ مسئولین در مناطق سیل‌زده کسی می داند آقای روحانی دقیقا کجاست؟ چرا همه کاسه و کوزه ها باید بر سر استانداری بشکند-- حضور یا غیاب مدیران کجا اهمیت دارد؟ در روزهای خوشی و سخنرانی و خطابه و تبلیغات یا روزهای دشوار و ناگوار برای مردم؟ عکس حضور فرماندهان نیروهای مسلح در مناطق سیل‌زده آخرین وضعیت مناطق سیل زده گلستان آق قلا کماکان نقطه کانونی فاجعه سیل استان انتقال و اسکان مردم به نقاط امن ادامه دارد بازگشت آرامش نسبی در ششمین روز پس از وقوع سیل تشکیل ستاد رسیدگی به سیل‌زدگان شاهد و ایثارگر جبران خسارت منازل ایثارگران تا سقف ۳۵۰ میلیون ریال سیل آق قلا و ناکارآمدی، سردرگمی و نداشتن دستورالعمل‌ها، آمادگی‌ها و پروتکل‌های مشخص مدیریت بحران و عدم مهارت تصمیم گیری درست و سریع از سوی مدیران محلی هرکس غیر روحانی بود، شرایط بدتری داشتیم! خسارت بزرگ دیگری به ظرفیت ها و ساختارهای شیلاتی استان گلستان