شنیده شدن نام سید مجتبی نورمفیدی(عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز تشکل حامی فتنه88)در پس انتصابات مهم استانداری گلستان به خبری عادی برای مردم شریف استان گلستان تبدیل شده است.

 

آقازاده ای قم نشین که بارها و بارها عملکردش برای والد بعنوان نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه ی گرگان حاشیه ساز بوده است.
او که بدلیل ماجرای مربوط به کوی ویلای گرگان بشدت به  مسئول سابق ...! علی اصغر طهماسبی معاون سابق سیاسی-امنیتی گلستان و مسوول ....... تا آخرین لحظات جهت بقای طهماسبی در استانداری خود را خرج امیال سیاسی  نمود.
انتظار نمی رفت آقازاده ی  قم نشین در قبال پست حساس معاونت سیاسی-امنیتی بی تفاوت بنشیند و اجازه دهد رویه ی انتصاب این جایگاه مهم به شکلی عادی و تخصصی پیش رود.
در همین رابطه فرزند ارشد آیت الله  سعی کرد تا با همراهی و نقش آفرینی رضا جعفری مسوول دفتر نماینده ولی فقیه  بر اساس تامین نظرات طهماسبی انتصاب گزینه ای چون چراغعلی را محقق کند.
انتصابی که البته باز برای استان تحت مدیریت کلان پدرش  حاشیه ساز بود.
انتصابی که در پس آن سعی شده باز هم بر ائتلاف و همراهی سید مجتبی با تیم سیاسی اصلاح طلب گرگانی با سابقه ی عموما مفتضح در فتنه88صحه بگذارد و ماهیت توجه به شهری ها (گرگان)و نه روستاها و شهرهای دیگر را نمایان سازد .
رفتار سیاسی سید مجتبی نورمفیدی به شکلی قابل نقد است که استان را مدام دارای حواشی و خسارت می کند و عملا با شعارهای والد در خطبه های نماز جمعه ی گرگان در رابطه با توسعه ی استان تضاد عملی و آشکار دارد.
برخی دلیل اینگونه انتصابات در استان را بی تدبیری و ناپختگی عملی و حرارت و شوق سیاسی متاثر و جامانده از حادثه ی کوی ویلای گرگان می دانند.
در پایان اینگونه احساس می شود که مثلث سید مجتبی نورمفیدی، رضا جعفری و علی اصغر طهماسبی بنا نیست دست از مدیریت اوضاع استان و حاشیه سازی های روزافزون برای آیت الله  بر دارند.

لازم به ذکر است پیشتر اشاره شد که آقای ج ط مدیر یکی از کانونهای فرهنگی مساجد در محفلی عنوان نموده است که آقای استاندار بدون اجازه آقا مجتبی و حاج آقا آب نمی تواند بخورد .

 

 دیدگاه‌ها   

+4 #1 مسعود 1397-08-28 17:39
دروغ گفته مگه ؟ راست میگه استاندار بدون اجازه آقا مجتبی آب نمیخوره .درسته که اینها همه جا میگن ما دخالت نمیکنیم و دخالت نداریم و از این حرفها .اما بیشترین دخالت تا سطح بخشداری ها توسط رضا جعفری و درنهایت تایید سید مجتبی نورمفیدی انجام میشود .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه