آقاي احمدي نژاد طي سخناني در هفتكل مي گويد «به من گفته اند كه اگر زياد حرف بزني پدر تو را درمي آوريم»! و پاسخ مي دهد «اگر گوشه اي از پرونده شما را بالا ببريم ديگر جايي در بين ملت نخواهيد داشت»! كه صرفنظر از ادبيات ناپسند ايشان باز هم بايد پرسيد؛ چه كساني چنين ادعايي كرده اند؟ اگر ادعاي شما واقعي است- و با عرض پوزش- مانند ادعاي شما درباره ليست كذايي ۳۰۰ نفره مفسدان اقتصادي كه هيچ وقت نشانه اي از آن نداديد، پوچ و بي پايه نيست، چرا نام و نشان آنها را اعلام نمي كنيد؟!

دسته: سیاسی یادداشت

جماران -تهران یادداشت اینستاگرامی علی مطهری:

ماجرای قتل فجیع و دردناک جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد عربستانی بیش از هر چیز قدرت رسانه های آزاد را به نمایش گذاشت. از زمانی که خبر بیرون نیامدن او از کنسول گری عربستان در استانبول در رسانه های ترکیه و سپس جهان منتشر شد، دیگر هیچ مقام سیاسی نمی توانست آن را پنهان کند یا پیگیری نکند

دسته: یادداشت

به قلم حسین پایین محلی

دهه شصت دهه خاصی برای جامعه ایرانی بوده وهست.دهه ای که نوعی از خودآگاهی تاریخی محقق شد وازغربزدگی فاصله گرفتیم و به ریشه هاتوجه کردیم.برای مامتولدین دهه 60 که دران برهه زمانی درتحریم به سرمیبردیم

دسته: سیاسی یادداشت

یادداشت؛

گاهي كليد واژه ها و عبارات بسيار كوچكي از ذهن و ضميرمان مي گذرد كه اگر دغدغه اي نسبت به آن نداشته باشيم قطعاً فاقد تاثيرگذاري خواهد بود. شكر خدا كه سايه رهبري بر بالاي سرمان است كه از تهديدات كوچك و بزرگ، بسادگي نمي گذرد چرا كه دغدغۀ يك ملتي را دارد و تشخيص مصلحت و راه صواب تصميم گيري ها براي كسب ثواب اخروي، نمي گذارد كه نسبت به تحولات و تهديداتي كه متوجه كشورمان است بي تفاوت باشد.

دسته: سیاسی یادداشت

هادی ابراهیمی

ما از محّرم و عاشورا آموختیم؛که نباید بگذاریم معجزه جنگ، دفاع مقدّس، شهدای مدافع حرم و جریان مقاومت تضعیف شود؛ ما هر جا انقلابی عمل کردیم پیش رفتیم؛ اگر کشور دچار شاه سلطان حسین ها شود کار جمهوری اسلامی تمام است.

دسته: سیاسی یادداشت

منبع : فارس

در روزهایی که مردم با بهت و حیرت شاهد بالا رفتن لحظه‌ای مایحتاج روزانه خود و آب شدن سرمایه‌هایشان هستند، دغدغه علی مطهری «چند ملیتی بودن بازیکنان تیم‌های ملی در جام جهانی» و تلاش برای توجیه «آغوش مادرانه رئیس جمهور کرواسی» بوده است.

دسته: سیاسی یادداشت

چرتکه‌ای که آمریکا برای محاسبه هزینه فایده تهاجم نظامی به ایران انداخته است، آن‌ها را با ارقام سنگین و سرسام‌آور مواجه کرداست.

دسته: سیاسی یادداشت

‌‏وقتی در نهاد ریاست جمهوری بودم با شهید چمران‌‏ ارتباط داشتم. به ‌‎ ‌‏بخش ضد جاسوسی اسرائیل‌‏ رفتم و متوجه شدم که فعالیت ‌‏جاسوس های ‌‎ ‌‏اسرائیلی در ایران‌‏ چقدر زیاد بوده است

دسته: سیاسی یادداشت

پاسخ حسن بیارجمندی به نامه علی مطهری؛

علی مطهری در نامه‌ای خطاب به فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اظهارات اخیر وی در پاسخ به پیشنهاد مذاکره ترامپ نکاتی را مطرح نموده است که دکتر حسن بیارجمندی بدان پاسخ داده است

دسته: سیاسی یادداشت

والله مشکل بیکاری و رکود و گرانی، نه ربطی به شهید محمد بلباسی دارد، نه دخلی به شهید محسن حججی! به حاج‌قاسم هم مربوط نیست! کسی که دارد کار خودش را درست انجام می‌دهد تا من و شما زیر سایه لگد دشمن، احساس ناامنی نکنیم و تروریست‌ها را در اخبار تلویزیون ببینیم، نه در کوچه‌پس‌کوچه‌های شهر، قابل تقدیر است، نه مستحق شماتت!

دسته: اقتصادی یادداشت

عقیل جسورانه از حضرت امیرالمومنین (ع9 خواست تا با دستوری، بدهی هایش را از صندوق بیت‌المال پرداخت کند.

دسته: اقتصادی یادداشت

به دنبال نقض برجام و شدت اعمال نحریم ها، صادرات نفت، گاز و حتی تحریم کشتی رانی برای ارسال نفت، را با مشکل مواجه کرده است، حال سوال این است برای مقابله با این مشکل ها چه باید کرد؟

دسته: اقتصادی یادداشت

ما با مردم کم حرف می‌زنیم. مدیران دولتی ما روزه سکوت گرفته‌اند. نمی‌دانم از چه می‌ترسند. هر کس درپست مدیریتی خود باید بداند طبق قانون اساسی و وظیفه شرعی، دارای توانمندی بالایی است و باید به وظیفه خود عمل کند و اگر می‌ترسد و از اخم این و آن هراس دارد، باید کنار برود.

دسته: سیاسی یادداشت

پایگاه عدالت خواهان"امروز که جریان رادیکال اصلاحات - که تحرکات میدانی و انتصابات خود را برای حکومت بعدی ایران ! کوک و بطور علنی و صراحتا به پیش می برد و مورد انتقاد جریان عملگرای اصلاحات قرار گرفته است ، تعجب از بعض نهادهای اطلاعاتی است که در برابر این تحرکات آشکار و هدفمند به خواب عمیق فرو رفتنه اند تا جایی که پیاده نظام جامعه اطلاعاتی آمریکا و سرمایه های اجتماعی رژیم صهیونیستی در حال نفوذ در عمق و تهاجم به افکار عمومی و ویرانگری بی سابقه ای در جهت راهبری نسخه " تغییر از درون نظام " هستند !

دسته: سیاسی یادداشت