رانتخواری-وتخلفات-و-دریافت-حقوق-های-نجومی-پلکان-ترقی-آقایان-وای-الله-دینی-و-دکتر-سید-رضا-رهنمای-توحیدی-از-مسئولین-سابق-شرکت-گاز-آذربایجان-شرقی-سند

آقای دینی به عنوان معاون معاون وزیر نفت و مدیر منابع انسانی شرکت گاز ایران در کل کشور منصوب شده است. و آقای توحیدی به سمت مدیرعاملی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی ارتقاء یافته اند و همه مدارک از خیانت این افراد از ماهها و سالهای قبل به مراکز حراست ، بازرسی و نظارت داده شده است ، اما به علت نفوذ این افراد در حلقه کانون و مافیای قدرت و ثروت ، نتیجه چندانی حاصل نشده است جز بیکار شدن نیروهای انقلابی به خاطر ارائه گزارش.

                                             ادامه خبر

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #13 کارمندان معترض 1397-04-30 03:47
برای اینکه قبل از اینکه به امضاء فرستاده بشود تمامی مواردی که به ضرر کارمندان بوده از سول آنان حذف گردیده است
نقل قول کردن
0 #12 کارگران 1397-04-28 13:25
پس چرا خبری از نامه های اداری که کامپیوتری شدن در سایت قرار داده نشده است؟
نقل قول کردن
0 #11 کارگران 1397-04-28 13:24
شرکت برادر دینی شرکت آذر سوز ارس است
نقل قول کردن
0 #10 کارمند شرکت گاز 1397-04-14 14:36
تمامی رانت خواریهای از طرف شخصی به اسم عبادیان سازماندهی شده که ایشان از طریق سیاسی بازیهای ساختگی با هماهنگی حراست اداره مقدمات فرار خود و رانت خوارانی که بر سر کار آورده فراهم نموده که تمامی تحرکات این شخص در زمان رانت خواری از دید ما کارمندان شرکت گاز به وضوح قابل مشاهده بود
نقل قول کردن
0 #9 پیمانکار 1397-03-22 17:02
خدا رحمت کند پدر کسی که بالاخره بعد از سالها چهره کارمندان شرکت گاز رو برملا کردند. چند سال بود دنبال جائی میگشتم که حرف دلم را بگویم امروز سایت شما را دیدم.
رفتار بد کارمندان شرکت گاز سبب شد من که چندین سال ثابقه نقشه برداری داشتم کلا کار نقشه برداری رو کنار گذاشتم بخاطر اینکه هر بار برای کار مراجعه کردم همشون به یکی یا دو نفر ارجاع میدادن و میگفتن دست فلان شخصه و مواظب باش به کارهاش گیر بدی اذیتت میکنه.
گفتم من کاری به کار کسی ندارم واسه کار مراجعه کردم و ایشان را نمیشناسم
بالاخره موفق شدم با ایشان ملاقات کنم ولی در جواب گفتن کار نیست
یکی دیگه رو فرستادم اونو به یکی دیگه معرفی کرد
دوباره یک نفر دیگه رو فرستادم بهش گفت همه کارها رو یک شرکتی به اسم گیلان برداشت ور میداره برو بهش بگو فلانی فرستاده
تحقیق کردم دیدم شخصی که نه سواد درست و حسابی داره و نه شخص بومیه همه کارهای نقشه برداری رو دادن دستش حتی به همه نواحی هم سپردن کار رو بدن به اون شخص و از هر کسی سوال کردم در جواب گفتن فلانی که همه تائیدها دست اونه به ما گفته بغیر از گیلان برداشت به کسی کاری ندیم و فقط کار اون درسته و اگر به کس دیگری کار دادین ما تائید نمیکنیم.
مثل من چند نفر دیگر هم بودند که شرایط منو داشتن و مجبور شده بودند از شهرهای دیگری کار بگیرن و همیشه به کارمندان شرکت گاز فحش میدادن و بد و بیراه میگفتند و البته حق داشتند چون چرا باید بجای اینکه دست ما جوونهای بومی رو بگیرن و ما تخصص کارهای نقشه برداری را داشتیم باید در شهر خودمون بیکار میموندیم و مسئولین کار رو میدن دست اشخاص بیسواد و غیر بومی و آنهم همه کارها نه فقط قسمتی از کار و میگفتن چون کار گیلان برداشت است ندیده قابل تائید است.
نقل قول کردن
0 #8 پیمانکار 1397-03-22 16:42
به نقل از غریبه:
ارائه گزارش میکنین لطفا اعتراض دیگران را سند قرار داده به اسم دیگران با اشاره به اسناد گذشته ارائه گزارش نکنید.
چون اگر گزارشی داده اند چرا بجای رانت خواری به قول شما گزارش به پیغامهای مضحک داده شده؟ آیا درد اصلی گزارش رانت خواری است یا گزارش مضحک؟
اگر خیلیها بیکار میمونن و به نون شبشون محتاج این ظلم و ستم رویه ای است که سالیان سال بوده و تا به امروز نیز وجود داشته و همیشه اعتراضی هم در پی داشته ولی هیچ گاه معنی گزارش پیدا نکرده و کسی انقلابی نشده اون هم ارائه گزارش بعد از رانت خواری به قول شما.
اگر واقعا بالادستیها رانت خواری کرده باشن یعنی سندی برای اثبات وجود نخواهد داشت نمونه ای از آن اتوماسیون اداری که حذف و اضافه نامه ها به دست خود کارمنداست پس کدوم نامه ای میخواد سندیت پیدا کنه بخاطر همینه اشاره به اسناد گذشته کردین چون اسناد جدیدی برای اثبات وجود نداره و لابد کارمندان رسمی ارسال و دریافت نامه ها رو هم به گردن دیگران انداختن یعنی بازی سالهای گذشته که همچنان از رسانه ها سالهاست شنیده میشه.
خود کرده را تدبیر نیست.
مطالب را از سر تا پا چندین و چند بار مطالعه کنین و با عنوان مطالب مقایسه کنین و خودتونو مسخره نکنین.

این که حذف و تغییر مستندات در شرکت گاز عادی شده
خودشون میبرن و خودشون میدوزن
پارسال نامه داده بودم واسه تائید یارو یا نامه ها رو حذف میکرد و یا نامه ای که تائید شده بود و شماره خورده بود رو دوباره برمیگردونه و یکی دیگه مینوشت یا اون قبلیه رو تغییر میده و میگه شماره هاش 4 رقمیه دست خودمونه به شما ارتباطی نداره.
کلا من به نامه ای که تائید میکردن هم شک کردم گفتم عجب مملکتی شده و هر کی هر سازی دوست داره میزنه.
از کار کردن با شرکت گاز کلا منصرف شدم. آدم میره بیکار و بی پول میمونه به آدمهای هزار چهره شرکت گاز دهن باز نمیکنه.
مثل اینکه شرکت گاز ارث پدریشونه تمام اختیارات دست خودشونه
نقل قول کردن
0 #7 منتقد 1397-03-15 11:44
همه آنها انقلابی هستند اگر رانت خواری کرده اند آنها را در قالب ضد انقلابی قرار داده با توهین به اشخاص و کشورهای دیگر ماله کشی نکنید و راه فراری بر آنها باز نگذارید مردم تمام جهان میدونن که کارمندان شرکت گاز بسیجی هستند و خانواده های شهید و اطلاعاتی
روال شرکت گاز چنین است که همیشه جهت عضویت در بسیج نامه های از سوی حراست و پایگاه مستقر در شرکت گاز به کارکنان آن داده میشود اشخاصی که عضو بسیج میشوند در سفره انقلابی قرار میگیرند و اشخاصی هم که بیکار میشوند از آنها از طرف کارمندان شرکت گاز بعنوان دشمنان مجازی شناخته میشوند و جلوی ارتقاء سمت یا استخدام آنان با مسدود کردن سمتها و انتصاب سمتها به خانواده های شهید بدین طریق جلوگیری کرده و با اعمال فشار سبب بیکار شدن آنان میشدند و مبادرت به برچسب زنی سیاسی و برخی اقدامات نامشخصی میکنند تا بر بیکاری آنان ماله کشی کنند و توجیح قانع کننده ای در بیارن تا رانت خواری از سوی یه عده بسیجی و خانواده های شهید و انقلابی و اطلاعاتی و ایثارگر و سوء استفاده از موقعیت شغلی خود انگشت نمای مردم نشود و صدای مردم در نیاد که چرا از اعتماد مردم سوء استفاده شده.
تمامی مستندات توهین آمیز سیاسی که گذاشته اید اگر از سوی کارمندان شرکت گاز به شما ارائه شده صحت نداشته و صرفا ترس از تحرمات بوده و میخوان هویت خودشان را با ایجاد دشمنان مجازی پنهان کنند که دست به چنین کاری میزنند
تا خود را در مقابل دشمنان فرضی که از خودشون درست کرده اند در مقابل آنان قرار دهند و راه فراری برای خود درست کنند که دشمنان مجازی که از سوی آنان ایجاد میشد گاها از طریق سوء استفاده از اقشار کارگر بوده و برخی معترضین به رانت خواری بسیجی ها
تمامی وب سایتها و مطالبی را که شما در سایت فوق قرار میدهید و خود وب سایت شرکت گاز و تحرکات عوام فریبانه کارمندان انقلابی و بسیجی شرکت گاز از سوی مردم قابل مشاهده و مقایسه میباشد و از ادامه مطالب پشت سرهم بصورت عوام فریبانه ای که از کارمندان ماله کش شرکت گاز دریافت میکندید خودداری کنید و مطالبی که به شما ارسال میگردد صرفه جهت ماله کشی میباشد.
اگر واقعا رانت خواری میشود بدانید از سوی خود بسیجیان و اشخاصی است که سالها از طرف خود دولت بر سر کار هستند واز اعتماد مردم به نفع خود سوء استفاده میکنندو ارتباطی به کشورها و اشخاص دیگر نداردو رانت خواری یه مشت بسجی و اطلاعاتی را با توهین به کشورهای دیگر ماله کشی نکنید.
کار شما شبیه به این است که یک نفر میلیاردها پول بیت المال مردم را با اعضای خود چپاول کرده و همان اعضاء با برنامه ریزی از قبل طراحی شده میخواهند کاری کنند که آن شخص راه باز کنی برای فرار دیگر اعضاء درست کند
نقل قول کردن
0 #6 بیطرف 1396-09-30 17:44
افشاء گری کار خود کارمندان رسمی میتونه باشه که در همه جا صحبت از این میکنند که با توحیدی مشکل دارند و جو سیاسی میپراکنند بین قشر کارگر و دیگر کارمندان رسمی
و به زبان آنها همه رو به جون هم میندازن.
مدارکی که گذاشتین فنی میباشد و کسی بغیر از خود کارمندان رسمی از مدارک فنی سر در نمیارن....
چرا سیاسی بازیهای نامرتبط به موضوعی که گفتین با عنوان مطالبی که گذاشتین مرتبط نیست و با خود وب سایت شرکت گاز همخوانی نداره؟
نقل قول کردن
0 #5 قشر کارگر 1396-09-29 17:33
نوح نبی و عبادیان فقط قشر خونواده شهید و انقلابی رو بجای اشخاص معمولی استخدام یا قرارداد مستقیم میکردن و باعث اعتراض و ترک کار دیگر ارکانیهای بلاتکلیف به درخواست شخصی و یا اتمام پیمان و برچسب باران سیاسی از طرف دیگر کارمندان رسمی میشدن مطالبی که رو سایت گذاشتین یا نامرتبط میباشند و یا همه چیز قاطی هم شده که منظور اصلیتون مشخص نیست چیه پس چطور اسنادی را افشاء گری میکنین و رو سایت میزارین که متعلق به سالهای گذشته میباشد و سخنی از نحوه سوء استفاده از قشر کارگر توسط خونواده های شهید و انقلابی شرکت گاز در زمان احمدی نژاد به دلیل بلاتکلیفی ارکانیها و استخدام نکردن آنها و برچسب باران سیاسی از طرف کارمندان رسمی و انقلابی بر روی قشر کارگر بی طرف که نه ته پیاز بودند نه سر پیاز صحبتی به میان نمی آورید؟ انصاف هم خوب چیزی است
نقل قول کردن
0 #4 ارکانیها 1396-09-13 17:23
حتی در دوران احمدی نژاد برای اینکه ارکانیهای بلاتکلیف بیطرف که سالها در اداره زحمت کشیده بودن چه در پتروشیمی و چه در نفت و گاز برای بلاتکلیفیشون صداشون در اومده بود موقع درخواست تهران بهونه برای خارج ساختن آنها با فریب آنها از طریق پیمانکاران مربوطه با قراردادهای کذائی در سمتهائی قرار میدین تا مسئولتی در پی داشته باشه ولی تا زمان استخدامی با سند تراشی بر علیه آنها آنها را اشخاص بی کقایت و نالایقی نشون میدین تا استخدام نکنین و بجای آنها اشخاصی که خونواده شهید و یا کسائی که بستگان درجه یک آنها کارمند اداری میباشند استخدام میکنین و ادعا میکنین که لیاقت استخدامی دارن؟
همه مردم میدونن که از اول انقلاب تا حالا همیشه ثروت کشور که نفت و گاز و پتروشیمی میباشد همیشه بصورت موروثی در دست قشر خونواده شهید و انقلابی قرار داده شده ولی وقتی گند کارشون در میاد به یکباره اونها رو ضد انقلابی نشون میدین و اشخاص معمولی معترض انقلابی؟ پس چرا از گذشته تا حال سالها اشخاصی که معمولی بودن و انقلابی نبودن اونها رو استخدام نمیکردن ولی وقتی از کار بلاتکلیف بیکار میشن یه انگی هم میچسبونین و ادعا میکنین انقلابی هستن؟ و برای ادعاهای دروغتان سند تراشی و تبلیغات کذب میکنین؟ اگه انقلابی بودن استخدام میشدن. به نون شبشون متحاج نمیشدنن ولی اشخاص معمولی بودن که کسی صدای اونها رو نشنید.
درست کردن مسئله سیاسی برای وارونه نشون دادن همه چیز و ارائه گزارش از طرف خودتونه.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه