جانباز "رسول گلشیری" که از کارمندان باسابقه بنیاد استان اصفهان می باشد، برای امور درمانی خود به بنیاد شهید مراجعه کرده بود که در ورودی بنیاد، آن هم در انظار عموم ایثارگران و کارکنان، مورد هجوم، تهدید و حمله یکی از کارکنان سابق حراست این بنیاد قرار گرفت و از ناحیه دست راست، سر و جمجمه، گردن، کمر، لگن و زانوی راست مورد آسیب شدید قرار گرفت!

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" روز دوشنبه این هفته، یکی از کارکنان جانباز بنیاد شهید اصفهان، پس از انتقاد به بنیاد شهید ایناستان، هنگام ورود، مورد ضرب و شتم قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد!
 
 
بنابر این گزارش، جانباز "رسول گلشیری" که از کارمندان باسابقه بنیاد استان اصفهان می باشد،  برای امور درمانی خود به بنیاد شهید مراجعه کرده بود که در ورودی بنیاد، آن هم در انظار عموم ایثارگران و کارکنان، مورد هجوم،  تهدید و حمله  یکی از کارکنان سابق حراست این بنیاد قرار گرفت و از ناحیه دست راست، سر و جمجمه، گردن، کمر، لگن و زانوی راست مورد آسیب شدید قرار گرفت!
 
لازم به ذکر است:او بلافاصله با اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان آیت الله کاشانی شهر اصفهان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت!
 
ناگفته نماند:متاسفانه این اولین بار نیست که پیشکسوتان ایثار و شهادت،مورد هجمه یا ضرب و شتم قرار می گیرند.چرا که بارها شاهد این گونه برخوردهای ناجوانمردانه (ضرب و شتم، توهین، فحاشی و...) توسط برخی بنیادی ها با این عزیزان بوده ایم.....! البته جناب حجت الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید باید در زمینه پاسخگو باشند که امیدواریم...!
 
 
 
 
 
 
 
 
 


نوشتن دیدگاه