1484 متهم در طرح رعد 18 پلیس به دام مردان قانون افتادند، قاچاقچیان سلاح و سکه و مواد مخدر و صدها متهم دیگر که هر کدام کلکسیونی از جرایم را در پرونده خود دارند.

دسته: سینما و تئاتر

مرور مصادیق نشان می‌دهد که متاسفانه علایم یک بیماری خطرناک در حال رخ نمودن است و آن «ضعف اقتدار حاکمیتی» در دستگاه‌های دولتی است.

دسته: سینما و تئاتر

اما یک نکته قابل توجه، عدم حضور محمد امامی در هر دو دادگاهی بود که بنا بر شکایت او برگزار شده بودند. همین نکته و همچنین عدم حضور امامی در مناظره‌ای که مد‌ت‌ها پیش از این دادرسی، در یکی از رسانه‌ها برگزار شد و به ماجرای شهرزاد و تخلفات مالی آن مربوط می‌شد، تردیدها درباره اینکه اساسا امامی در ایران باشد را به‌شدت تقویت کرد.

دسته: سینما و تئاتر

یدالله صمدی کارگردان سینما که مدتی قبل برای پیوند کبد در بیمارستان بستری شده بود ساعتی قبل درگذشت.علت درگذشت وی سکته قلبی اعلام شده است. زمان تشییع پیکر وی متعاقبا اعلام می شود.

دسته: سینما و تئاتر

وزارت ارشاد برخورد کند

در حالی که روز گذشته خبر توقیف فیلم مستهجن "ممنوعه" رسانه ای شد اما سایت رسمی این فیلم همچنان مشغول فروش غیر قانونی این فیلم است!

دسته: سینما و تئاتر

به گزارش

ایستادگی این جمع ناآگاه که رویکردی معارضانه نسبت به اجرای احکام قضایی محسوب می‌شود، شرایطی را فراهم می‌کند تا نهادهای قضایی نسبت به واکنش‌های این جمع بی‌سواد اقدام پیشگیرانه‌ای را در پیش گیرند.

دسته: سینما و تئاتر

در بخشی از مراسم بیستمین جشن خانه سینما، حامد بهداد که برای دریافت جایزه روی صحنه آمده بود طی سخنانی خواستار آزادی فعالان محیط زیست شد! این درحالی است که هیچ کس در ایران به خاطر فعالیت محیط زیستی بازداشت نشده و منظور او احتمالاً افرادی هستند که در پوشش فعال محیط زیست جاسوسی می‌کردند و توسط نهادهای امنیتی بازداشت شده‌اند.

دسته: سینما و تئاتر

با آنکه ساعاتی از انتشار خبر درگذشت عزت الله انتظامی نمی گذرد اما هنرمندان عرصه های مختلف هنری همچون سینما ،تئاتر ،رادیو تلویزیون ،موسیقی باانتشار مطالب مختلف نسبت به این خبر واکنش نشان دادند.

دسته: سینما و تئاتر

صحبت های عجیب زهره فکورصبور از نحوه انتخاب بازیگر زن در سینمای ایران در برنامه حالا خورشید.

دسته: سینما و تئاتر

جمشید مشایخی که 8 تیرماه بعد از چند روز بستری از بیمارستان مرخص شده بود، به دلیل ضعف و مشکلات گوارشی اواخر هفته پیش دوباره در بیمارستان بستری شد.

دسته: سینما و تئاتر

جواد یساری می‌گوید، مجوز داشتن برایش مهم نیست، اینکه به عنوان یک ایرانی در کشور خودش اجازه کار ندارد اذیت‌اش می‌کند.

دسته: سینما و تئاتر

سخنگوی اورژانس کشور از وقوع یک حادثه در سواحل چالوس خبر داد و گفت: بر اثر این تصادف دو نفر مصدوم شدند.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهانبه نظر می‌رسد این پروژه طراحی خارجی و حساب شده‌ای دارد که گروهی از افراد مشهور ما نیز نادانسته و بی‌اطلاع از کلیت آن در این دام گرفتار شدند و در اصل به دنبال بازگرداندن مرحله به مرحله عناصر دوران پهلوی هستند که این حرکت زمینه‌ساز و شروع این طرح مشکوک و غیرمتعارف است.

دسته: سینما و تئاتر

مراسم تشییع پیکر مرحوم «ناصر ملک مطیعی» بازیگر پیشکسوت سینما صبح یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ با حضور هنرمندان و قشرهای مختلف مردم در ساختمان شماره ۲ خانه سینما برگزار شد.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهان"جوزف سلامه بازیگر نقش ابوعمر شیشانی که با دیالوگ (چطوری ایرانی) در ایران مشهور شده است، روز دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه به ایران آمده و همراه با هادی حجازی‌فرو ابراهیم حاتمی‌کیا به استقبال مخاطبان فیلم سینمایی «به وقت شام» می‌روند.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهانباید از مسئولین هنر و فرهنگ کشورمان بپرسیم حال کدام یک از هنرمندان ارزشی که در عرصه سینمای دفاع مقدس زحمت می‌کشند را جویا هستند؟ از آن طرف متاسفانه برخی از مسئولان با بازیگرانی که به ارزش‌ها توهین می‌کنند عکس یادگاری می‌گیرند و به آنها بها می‌دهند.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهانموضوع حجاب مهمانان خارجی باز هم در میان مردم و شبکه‌های اجتماعی سر و صدا به پا کرده است. البته این بار خبری از گشت ارشاد و دختران ایرانی نیست بلکه پای یک مهمان خارجی روی سن یک جشنواره بین‌المللی در میان است.

دسته: سینما و تئاتر

سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر

پایگاه عدالت خواهان"مراسم اختتامیه سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر پنجشنبه 6 اردیبهشت‌ماه با حضور جمع کثیری از مهمانان خارجی و داخلی در تالار وحدت برگزار شد.

دسته: سینما و تئاتر

تندیس بهترین فیلم بخش آسیایی به خانم دونگ دینگ آونگ برای فیلم پدر و پسردر مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر تعلق گرفت.

دسته: سینما و تئاتر

 بازیگر قدیمی سینما حسین شهاب بازیگر سینما و تلویزیون نارسایی قلبی شب بیست و نهم گردش روزگار دهه چهل ایفای نقش سریال تاریخی ورزش کشتی

پایگاه عدالت خواهانبازیگر سریال “هزاردستان” و کمدی “شارلاتان” به کما رفت.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهانگفتم ایشان قرار است امشب هم اجرا برود، بدون اینکه اسم من قید شود، بدون اینکه حق معنوی و مادی من رعایت شود و خیلی هم عصبانی بودم چون برخوردهای اصغر فرهادی را در زمان جشنواره و دروغ هایش را دیده بودم و خصومت شخصی هم پیدا کرده بودم، به‌خاطر همین دروغ گفتن‌هایش.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه خبری عدالتخواهان جعفر پناهی حکم قطعی حکم قضایی تیری فرمو اجرای قانون جشنواره فیلم کن اسرائیل عجیب و غریب جشنواره کن هنری و سینمایی فیلم کوتاه ایرانی اشغال بیت‌المقدس کنفرانس مطبوعاتی جشنواره‌های خارجی جشنواره‌های جهانی مهمان ویژه بازار فیلم هیئت داوران نکته جالب کمک‌های مالی عضو هیئت رئیس اجرایی

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"سؤال اساسی این است که چگونه فردی که حکم قطعی قضایی دارد، به این سهولت می‌تواند آن را نادیده گرفته و با سری افراشته و طلبکارانه در جامعه بچرخد و جولان بدهد و عده‌ای هم تحت عنوان صنف، ضمن حمایت از اعمال غیر قانونی‌اش، از رئیس‌اجرایی مملکت رسما بخواهند که او نیز قانون را زیرپا بگذارد؟ تساهل‌هایی اینچنین در اجرای قانون نتیجه‌ای جز گستاخ شدن مجرمین ندارد.

دسته: سینما و تئاتر

بازیگر سینما و تلویزیون داعش نعیمه نظام‌دوست بازیگر سریال پایتخت خانم بازیگر مدافعان حرم گروهک تروریستی داعش محسن تنابنده سیروس مقدم پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهانگلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان دانشجوایان عدالت خواه عدالتخواهان عدالتخواه،عدالت طلبان عدالت محوری مطالبه گر شبکه‌های ماهواره‌ای کیفیت خوب استقبال مردمی قابل درک بیش از پیش روزهای زندگی

پایگاه عدالت خواهان"بازیگر سینما و تلویزیون گفت: چون مردم سریال پایتخت را دوست داشته و دارند و نیز با توجه به پرداخت درست به موضوع داعش و مدافعان حرم در سریال مسلما بهتر مسئله داعش، جنگ و اتفاقاتی که برای مردم افتاد را درک می‌کنند.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهانسریال پایتخت در حالی توانست در مجموعه‌های مختلف خود خنده و امید را به خانه‌های ایرانی بیاورد که پیش از این شاهد چنین مساله‌ای در سریال‌های ایرانی نبوده و بازگویی مشکلات و غم و اندوه ایرانیان آن هم به طور اغراق شده جذابیت بیشتری برای کارگردانان تلویزیونی داشته است.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهان"بازیگر «پایتخت ۵» گفت: فضای پایتخت به همان شمال بودن و دور هم نشستنش پایتخت است که شاید اگر همین صحنه‌ها را در سریال دیگری می‌دیدید، خسته می‌شدید و می‌گفتید چرا اینقدر این‌ها حرف می‌زنند!

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهان"«تعطیلات رویایی» ظاهرا بر اساس ادعاهای سازنندگانش، یک سریال تلویزیونی است اما ارزش تماشا کردن ندارد و ساخت چنین آثاری موجب ریزش بیشتر مخاطبان رسانه ملی خواهد شد.

دسته: سینما و تئاتر