بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون در برنامه «شب گشت» موضوعات جالبی را مطرح کرد.

دسته: سینما و تئاتر

پدیده ای عجیب و غریب در سینمای ایران بوجود آمده است و شاهد آن هستیم که برخی از فیلم های سینمایی ایرانی با نام ایالات آمریکایی روی پرده می روند، این در حالی است که شاهد بیشترین تحریم ها از جانب آمریکا علیه ملت ایران هستیم.

دسته: سینما و تئاتر

مجموعه‌ای از خنده‌دارترین اتفاقات حین مانورهای نظامی را در این مطلب مشاهده می‌کنید.

دسته: سینما و تئاتر

یک نمایش درجه چندم که در تالاری متعلق به حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی به روی صحنه رفته است به مقدسات اهانت کرد

دسته: سینما و تئاتر

یک نفر می‌گفت: اگر شوهرم متوجه شود که از من چه سوء استفاده‌ای شده اول او و بعد من را می‌کشد.

دسته: سینما و تئاتر

رسالت هنر نمایش، انتقال معنا و مفهوم موضوعاتی مناسب و تاثیرگذار برای مردم و چه بسا خانواده‌هاست، اما در این سال‌ها در مسیر نامناسبی گام برمیدارد.

دسته: سینما و تئاتر

بخش‌های دیده نشده از توهین مجری برنامه تلویزیونی که باعث ترک برنامه توسط "مسعود فراستی" منتقد سینما، شد را مشاهده می کنید.

دسته: سینما و تئاتر

بسیاری از هنرمندان و چهره‌های مشهور سینمای ایران یا در کشورهای غربی ساکن هستند و فقط سالی یکی دو بار برای کار کردن به ایران می‌آیند، یا اخیرا بین‌شان مد شده که حتی فرزندان‌شان را در خارج از کشور به دنیا بیاورند تا این کودکان بتوانند تابعیت آن کشورها را داشته باشند.

دسته: سینما و تئاتر

1484 متهم در طرح رعد 18 پلیس به دام مردان قانون افتادند، قاچاقچیان سلاح و سکه و مواد مخدر و صدها متهم دیگر که هر کدام کلکسیونی از جرایم را در پرونده خود دارند.

دسته: سینما و تئاتر

مرور مصادیق نشان می‌دهد که متاسفانه علایم یک بیماری خطرناک در حال رخ نمودن است و آن «ضعف اقتدار حاکمیتی» در دستگاه‌های دولتی است.

دسته: سینما و تئاتر

اما یک نکته قابل توجه، عدم حضور محمد امامی در هر دو دادگاهی بود که بنا بر شکایت او برگزار شده بودند. همین نکته و همچنین عدم حضور امامی در مناظره‌ای که مد‌ت‌ها پیش از این دادرسی، در یکی از رسانه‌ها برگزار شد و به ماجرای شهرزاد و تخلفات مالی آن مربوط می‌شد، تردیدها درباره اینکه اساسا امامی در ایران باشد را به‌شدت تقویت کرد.

دسته: سینما و تئاتر

یدالله صمدی کارگردان سینما که مدتی قبل برای پیوند کبد در بیمارستان بستری شده بود ساعتی قبل درگذشت.علت درگذشت وی سکته قلبی اعلام شده است. زمان تشییع پیکر وی متعاقبا اعلام می شود.

دسته: سینما و تئاتر

وزارت ارشاد برخورد کند

در حالی که روز گذشته خبر توقیف فیلم مستهجن "ممنوعه" رسانه ای شد اما سایت رسمی این فیلم همچنان مشغول فروش غیر قانونی این فیلم است!

دسته: سینما و تئاتر

به گزارش

ایستادگی این جمع ناآگاه که رویکردی معارضانه نسبت به اجرای احکام قضایی محسوب می‌شود، شرایطی را فراهم می‌کند تا نهادهای قضایی نسبت به واکنش‌های این جمع بی‌سواد اقدام پیشگیرانه‌ای را در پیش گیرند.

دسته: سینما و تئاتر

در بخشی از مراسم بیستمین جشن خانه سینما، حامد بهداد که برای دریافت جایزه روی صحنه آمده بود طی سخنانی خواستار آزادی فعالان محیط زیست شد! این درحالی است که هیچ کس در ایران به خاطر فعالیت محیط زیستی بازداشت نشده و منظور او احتمالاً افرادی هستند که در پوشش فعال محیط زیست جاسوسی می‌کردند و توسط نهادهای امنیتی بازداشت شده‌اند.

دسته: سینما و تئاتر

با آنکه ساعاتی از انتشار خبر درگذشت عزت الله انتظامی نمی گذرد اما هنرمندان عرصه های مختلف هنری همچون سینما ،تئاتر ،رادیو تلویزیون ،موسیقی باانتشار مطالب مختلف نسبت به این خبر واکنش نشان دادند.

دسته: سینما و تئاتر

صحبت های عجیب زهره فکورصبور از نحوه انتخاب بازیگر زن در سینمای ایران در برنامه حالا خورشید.

دسته: سینما و تئاتر

جمشید مشایخی که 8 تیرماه بعد از چند روز بستری از بیمارستان مرخص شده بود، به دلیل ضعف و مشکلات گوارشی اواخر هفته پیش دوباره در بیمارستان بستری شد.

دسته: سینما و تئاتر

جواد یساری می‌گوید، مجوز داشتن برایش مهم نیست، اینکه به عنوان یک ایرانی در کشور خودش اجازه کار ندارد اذیت‌اش می‌کند.

دسته: سینما و تئاتر

سخنگوی اورژانس کشور از وقوع یک حادثه در سواحل چالوس خبر داد و گفت: بر اثر این تصادف دو نفر مصدوم شدند.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهانبه نظر می‌رسد این پروژه طراحی خارجی و حساب شده‌ای دارد که گروهی از افراد مشهور ما نیز نادانسته و بی‌اطلاع از کلیت آن در این دام گرفتار شدند و در اصل به دنبال بازگرداندن مرحله به مرحله عناصر دوران پهلوی هستند که این حرکت زمینه‌ساز و شروع این طرح مشکوک و غیرمتعارف است.

دسته: سینما و تئاتر

مراسم تشییع پیکر مرحوم «ناصر ملک مطیعی» بازیگر پیشکسوت سینما صبح یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ با حضور هنرمندان و قشرهای مختلف مردم در ساختمان شماره ۲ خانه سینما برگزار شد.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهان"جوزف سلامه بازیگر نقش ابوعمر شیشانی که با دیالوگ (چطوری ایرانی) در ایران مشهور شده است، روز دوشنبه 17 اردیبهشت‌ماه به ایران آمده و همراه با هادی حجازی‌فرو ابراهیم حاتمی‌کیا به استقبال مخاطبان فیلم سینمایی «به وقت شام» می‌روند.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهانباید از مسئولین هنر و فرهنگ کشورمان بپرسیم حال کدام یک از هنرمندان ارزشی که در عرصه سینمای دفاع مقدس زحمت می‌کشند را جویا هستند؟ از آن طرف متاسفانه برخی از مسئولان با بازیگرانی که به ارزش‌ها توهین می‌کنند عکس یادگاری می‌گیرند و به آنها بها می‌دهند.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهانموضوع حجاب مهمانان خارجی باز هم در میان مردم و شبکه‌های اجتماعی سر و صدا به پا کرده است. البته این بار خبری از گشت ارشاد و دختران ایرانی نیست بلکه پای یک مهمان خارجی روی سن یک جشنواره بین‌المللی در میان است.

دسته: سینما و تئاتر

سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر

پایگاه عدالت خواهان"مراسم اختتامیه سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر پنجشنبه 6 اردیبهشت‌ماه با حضور جمع کثیری از مهمانان خارجی و داخلی در تالار وحدت برگزار شد.

دسته: سینما و تئاتر

تندیس بهترین فیلم بخش آسیایی به خانم دونگ دینگ آونگ برای فیلم پدر و پسردر مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر تعلق گرفت.

دسته: سینما و تئاتر

 بازیگر قدیمی سینما حسین شهاب بازیگر سینما و تلویزیون نارسایی قلبی شب بیست و نهم گردش روزگار دهه چهل ایفای نقش سریال تاریخی ورزش کشتی

پایگاه عدالت خواهانبازیگر سریال “هزاردستان” و کمدی “شارلاتان” به کما رفت.

دسته: سینما و تئاتر

پایگاه عدالت خواهانگفتم ایشان قرار است امشب هم اجرا برود، بدون اینکه اسم من قید شود، بدون اینکه حق معنوی و مادی من رعایت شود و خیلی هم عصبانی بودم چون برخوردهای اصغر فرهادی را در زمان جشنواره و دروغ هایش را دیده بودم و خصومت شخصی هم پیدا کرده بودم، به‌خاطر همین دروغ گفتن‌هایش.

دسته: سینما و تئاتر