پایگاه عدالت خواهانوقتی پسر دانشجو با زور وارد خوابگاه دختران شد | یکی از دانشجویان پسر دانشگاه خوارزمی که حالت روانی خوبی نداشته با عبور از فنس‌های اطراف خوابگاه دختران وارد ساختمان شده و با شکستن در و شیشه‌های خوابگاه قصد ورود به یکی از اتاق‌ها را داشته است.

دسته: سایر حوزه ها

پایگاه عدالت خواهانصبح امروز مشکل فنی در خط ۵ مترو و خروج مسافران از قطارها، برای ساعتی خدمات رسانی در این خط را متوقف کرد. مسئولان مترو طولانی شدن این مشکل را رفتار ماجراجویانه برخی از مسافران اعلام کردند.

دسته: سایر حوزه ها

رئیس پلیس فتا استان همدان خبر داد:

پایگاه خبری عدالتخواهان پلیس فتا رئیس پلیس فتا همدان شناسایی و دستگیری شبکه‌های اجتماعی دستگیری عامل عامل انتشار سایت پلیس فتا بزه انتسابی تشویش اذهان عمومی ماموران پلیس سرهنگ سرخوش فضای سایبر فوریت‌های سایبری دستور کار پلیس مقام ارشد انتظامی تلاش ماموران پشیمان هستم ایجاد مزاحمت اخبار کذب موارد مشکوک گزارش‌های مردمی دنیای ارتباطات رعایت اخلاق

پایگاه عدالت خواهان"فردی که با ایجاد یک اکانت در یکی از شبکه‌های اجتماعی پر مخاطب اقدام به انتشار اکاذیب نموده بود، با تلاش مأموران پلیس فتا این استان شناسایی و دستگیر شد.

دسته: سایر حوزه ها

 

پایگاه عدالت خواهان"زلزله ای به بزرگی ۵ ریشتر دقایقی پیش حوالی تخت در هرمزگان را لرزاند.

دسته: سایر حوزه ها

بازخوانی پربازدیدترین اخبار فروردین سال 96

پایگاه عدالت خواهان"غرق شدن پسر 12 ساله در سیل آذربایجان شرقی از پربازدیدترین اخبار فروردین ماه سال 96 بود.

دسته: سایر حوزه ها

با قطعیت نقش بهاییت و سازمان مخفی آن در همه تحریکات براندازانه و حمایت های آشکاری که طی چند روز اخیر مدیریت بهاییان حاکم بر BBC فارسی از خود در راه اندازی کارناوال دختران خیابان انقلاب بی پرده عیان ساخته اند جا دارد به نقشی که اول ساختار شکن این فرقه در هجمه به حجاب و عفاف ایفاء نمود و امروز از آن الگوگیری میشود توجه داده شود.

دسته: سایر حوزه ها