برخی از افراد بر این باورند که، چون میوه‌ها خواص بسیاری دارند، بنابراین مصرف آن‌ها با هم می‌تواند خواص را چند برابر کند، اما این روش کاملا غلط است و خوردن بعضی از میوه‌ها با هم مناسب نیست.

دسته: طب سنتی اسلامی

کبد چرب یکی از شیایع‌ترین مشکلات عصر حاضر است، عارضه‌ای خاموش، اما فراگیر که عوارضی خطرناک بر سیستم کبد فرد وارد می‌کند.

دسته: طب سنتی اسلامی

آیا تا به حال دیده اید، که در جمعی مردم از چای خوردن شما انتقاد کنند و شروع به گفتن بدی های آن کنند؟ درست است که خوردن بیش از اندازه هر چیزی بدی های خودش را دارد، اما خوردن یک لیوان چای بیشتر، چیزی نیست که آنقدرها هم بد باشد.

دسته: طب سنتی اسلامی

لاغر شدن وقتی درست است که مواد مورد نیاز بدن هم تامین شود. لاغری با این میوه برایتان بسیار مفید است و با این میوه 3 روزه 3 کیلو لاغر می شوید!

دسته: طب سنتی اسلامی

اگر دارای علائم کم خونی هستید و گلبول های قرمز شما کاهش یافته است و احساس ضعف یا خستگی دارید،این مواد را مصرف کنید

دسته: طب سنتی اسلامی

در این مطلب با برخی از خواص شگفت‌انگیر "حنا" و طرز تهیه معجونی ساده با استفاده از "حنا و روغن کنجد" برای درمان ریزش و سفیدی مو آشنا می‌شوید.

دسته: طب سنتی اسلامی

متخصص تغذیه بالینی راهکار‌های تغذیه‌ای جهت حفظ شادابی و جوانی پوست را تشریح کرد.

دسته: طب سنتی اسلامی

براساس نتایج به دست آمده از یک پژوهش جدید، بیماران مبتلا به پوکی استخوان، 30 درصد بیش از دیگران در معرض ابتلا به زوال عقل هستند.

 

دسته: طب سنتی اسلامی

کاهش وزن بدون برنامه ممکن است برای بدن مضر باشد و پیامدهای جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد از اینرو میتوانید با داشتن یک رژیم لاغری سالم یک ماهه به وزن ایده آل خود برسید.

دسته: طب سنتی اسلامی

اگر پزشک کبد چرب را برایتان تشخیص داده نگران نباشید. همچنان می توانید با استفاده از تغذیه این مشکل را کنترل کنید.

دسته: طب سنتی اسلامی

 درمان پوکی استخوان کاهش چربی بدن مواد مغذی استرس اکسیداتیو سیستم ایمنی بدن سلامت قلبی عروقی مغز مه‌آلود بعد از یائسگی اسیدآمینه‌های ضروری التهاب بدن درست کردن کباب بیماری‌های التهابی سیگنال‌های الکتریکی بهبود جریان خون پیشگیری و درمان تحریکات مغزی حیاط پشتی خاصیت شگفت‌انگیز منحصر به فرد غذاهای غنی سلول‌های چربی کاهش التهاب کلسترول بد جایگزین طبیعی پس از تمرین مواد معدنی اختلال مغز ویتامین سی روش جایگزین ماده معدنی

هندوانه حاوی چندین نوع از ترکیبات فنولیک طبیعی است که در کاهش التهاب بدن مفید می باشد و لذا می تواند به عنوان یک روش جایگزین طبیعی برای پیشگیری یا درمان بیماری های التهابی مزمن به کار گرفته شود.

دسته: طب سنتی اسلامی

 غلظت خون پلی سیتمی گلبول‌های قرمز خون فوق‌تخصص خون و سرطان گلبول قرمز خون ویتامین‌ها و مواد معدنی درمان خانگی کاهش غلظت خون سکته مغزی و قلبی رقیق کردن خون بهترین درمان رژیم غذایی متعادل درمان موثر هموگلوبین خون فلفل قرمز لخته‌های خون رژیم عذایی کاهش جریان خون خون وریدی ابتلا به فشارخون قرص آسپرین میزان هموگلوبین اندام‌های بدن گردش خون سلول‌های خون مراجعه به پزشک غذاهای فرآوری چشم غیرمسلح آزمایش خون رژیم متعادل

سیر، یگ گیاه است که در مجموعه ای از درمان ها حضور دارد ، این گیاه ،خواص ضد انعقادی خون دارد به همین دلیل یک گزینه مناسب برای درمان موثر پلی سیتمی است. این مکمل کمک میکند که با توجه به شرایط، خون را رقیق و از لخته شدن آن جلوگیری کند.

دسته: طب سنتی اسلامی

در مطلب زیر به موجودات زنده ای می پردازیم که درون و روی بدن انسان زندگی می کنند.

دسته: طب سنتی اسلامی