تصویری که ملاحظه می فرمائید، مربوط به راهزنی تروریستهای اعزامی مصطفی هجری سرکرده گروهک تروریستی دمکرات در داخل کشور است!

همانطوریکه در این عکس می بینید، یکی از تیم های تروریستی حزب دمکرات کردستان، یا به قول صفین دزه ایی(سخنگوی حکومت اقلیم کردستان عراق)، پناهندگان سیاسی مستقر در اقلیم کردستان، یکی از جاده های کردستان ایران را مسدود کرده و در حال ایست و بازرسی و دزدی از اموال مردم در روز روشن هستند.

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" این پناهندگان سیاسی با اسلحه و تجهیزات کامل نظامی و سرتاپا مسلح جلوی خودروهای عبوری را گرفته و از آنها باج گیری می کنند.

این تروریستها اگر شانس یارشان باشد و یکی ازخودروها قاچاقچی از آب دربیاید، حسابی خوش به حالشان می شود و می توانند با اخاذی از او، پول خوبی به جیب بزنند و هر چه هم در خودروی او باشد توقیف خواهد شد و به نفع خلق کرد مصادره می شود!( البته شما بخوانید خلق مصطفی هجری).

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"برابر اخبار واصله از شمال عراق، مطلع شدیم که این تیم تروریستی در مقابل چشمان نیروهای آسایش و مرزبانی حزب دمکرات کردستان عراق، وارد مناطق مرزی کردستان ایران شده اند تا علاوه بر اذیت و آزار مردم از خودروهای عبوری زورگیری کنند و اگر هم یکی از خودروها نظامی باشد که عاقبتش مشخص است.

این قاتلین و جنایتکاران راهزن مورد حمایت حکومت اقلیم کردستان عراق و شخص مسعود بارزانی بارها از این شیوه برای اخاذی استفاده کرده اند.

نیروهای حزب تروریست دمکرات که در مناطق مرزی مستقر هستند، از کولبران حق گمرک می گیرند و به این شیوه از خجالت این قشر ضعیف هم در می آیند.

علاوه بر گروهک تروریستی دمکرات نیروهای کومله نیز در جدار مرزی اقلیم کردستان عراق با ایران مستقر هستند تا از کولبران و خودروهای عبوری اخاذی کنند و نام آن را هم کمک مردم کردستان ایران به احزاب کردی می گذارند!

اینان همان پناهندگان سیاسی هستند که مورد حمایت حکومت اقلیم کردستان عراق هستند، تصاویر این نیروهای مسلح نیز فتوشاپ نیستند و کاملا واقعی هستند، اینان شاید پناهندگان سیاسی جدید باشند با اسلحه و اونیفرم نظامی!

ایست و بازرسی تروریستهای حزب دمکرات کردستان ایران درجاده ها!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


منبع : بولتن نیوز


نوشتن دیدگاه