جلسه، تذکر، اولتیماتوم و برکناری پاسخگو نیست؛

خودروسازان با گران کردن بی ضابطه محصولات بی کیفیت خود و همچنین اذیت کردن مشتری در تحویل محصولات خود بساط نارضایتی عمومی را فراهم می‌کنند. 

دسته: اخبار فتنه گران

یکی از رسانه‌ها به تازگی با اشاره به تشکیل ستاد نازی‌آبادی‌های جریان چپ در جنوب تهران نوشته است:

دسته: اخبار فتنه گران

اسماعیل بخشی از عناصر مرتبط با گروهک‌های برانداز، که به دروغ مدعی شده بود مورد شکنجه قرار گرفته است، قبل از وصل شدن به تیم خروج از کشور، دستگیر شد.

دسته: اخبار فتنه گران

شب گذشته در بخش خبری 20:30 مستندی تحت عنوان " طراحی سوخته" پخش شد که به نفوذ گروهکهای کمونیستی در تجمعات کارگری ارتباط داشت.

دسته: اخبار فتنه گران

منبع : بولتن نیوز

مجید توکلی که در فتنه ۸۸ حین فرار با لباس زنانه دستگیر شده بود امروز به یکی از جلسات شورای شهر تهران در خصوص آلودگی هوا رفته است.

دسته: اخبار فتنه گران

"«راهبرد افزایش جمعیت» از روی سیاست‌زدگی و امنیت‌زدگی تدوین شده است"! این جمله را یک جامعه‌شناس اصلاح‌طلب عنوان کرده است.

دسته: اخبار فتنه گران

نقشه‌های اغتشاش ستاد میرحسین روی میز روحانی/ بی‌وفا شدن زنان یک شهر ایران به دلیل خشکسالی!

تئوریسین اصلاح‌طلب: مردم ایران شیزوفرن، چاپلوس، نخبه‌کش و شاه‌دوست هستند.

دسته: اخبار فتنه گران

آمریکا در مرحله خروج نیروهای خود از سوریه مصمم است که از تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل های خود ضد ایران استفاده کند.یکی از این موارد گروهک تروریستی منافقین است که توسط آمریکا حمایت سیاسی و تبلیغاتی می‌شود.

دسته: اخبار فتنه گران

نفر چهارم جلسه معروف هاشمی، موسوی و خاتمی که بود؟

بهتر است که سید حسن خمینی برای شفافیت در موضوع پاسخ دهد که چه نقشی در آن جلسات قبل و بعد از انتخابات داشته است و آیا جزو آن «عده‌ای بچه» که رهبر انقلاب آنها را تحریک کننده موسوی در فتنه انگیزی می‌داند، بوده است یا خیر؟

دسته: اخبار فتنه گران

ناگفته‌های سردار کوثری، ازفتنه ۸۸، ادعای تقلب و سناریوی کشته‌سازی؛

به موسوی گفتم شما که تایید می‌کنید برای تجمع مجوزی نداشتید، به چه دلیل به این تجمع غیر قانونی رفتید؟ گفت من رفتم مردم را به آرامش دعوت کنم.

دسته: اخبار فتنه گران

کاسبان واقعی فتنه 88 آنهایی هستند که در ظاهر حصر، در قصر زندگی کرده و رافت جمهوری اسلامی را چشیده اما جنگ علیه آنرا نشخوار می کنند. کاسب فتنه آن شیخ پیرمردی است که حتی اعضای حزبش نیز او را برای ریاست جمهوری قبول نداشتند اما او تلاش کرد به بهانه ساختگی دخالت نظام در رای مردم، نامقبولی خودش را پوشش دهد. کاسبان واقعی فتنه 88 آنهایی هستند که در آن سال، هر خسارتی که می شد به وجه و آبروی جمهوری اسلامی وارد کردند

دسته: اخبار فتنه گران

دورویی اصلاحات در مواجهه با دفاع مقدس؛

 دورویی اصلاحات در مواجهه با دفاع مقدس؛ «عملیات تخریب» رسانه‌های اصلاح‌طلب؛ از شهدای غواص و مدافعان حرم تا کربلای 4 +عکس

جریان اصلاحات، به همه چیز تنها به چشم یک طعمه سیاسی برای تأمین منافع حزبی خود می‌نگرد. یک روز خون دانشجویان را بهانه می‌کند و روز دیگر رزمندگان دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را.

دسته: اخبار فتنه گران

کابران شبکه های اجتماعی در واکنش به فرار رو به جلوی یکی از سران فتنه در مورد اتفاقات سال 88، سه هشتگ #خاتمی_سندتقلب_کو ، #کروبی_سندتقلب_کو و #موسوی_سندتقلب_کو را به ترندهای برتر توئیتر رساندند.

دسته: اخبار فتنه گران

به موسوی گفتم شما که تایید می‌کنید برای تجمع مجوزی نداشتید، به چه دلیل به این تجمع غیر قانونی رفتید؟ گفت من رفتم مردم را به آرامش دعوت کنم. گفتیم اگر برای این امر رفته بودید، پس چرا مردم را کنترل نکردید و به پایگاه بسیج حمله شد. آنهم مسلحانه که نتیجه‌اش کشته شدن تعدادی از هم‌وطنان بود؟

دسته: اخبار فتنه گران

جزئیات بازداشت یک نفوذی در معاونت امور زنان ریاست جمهوری

دسته: اخبار فتنه گران

مسئولان جهاد دانشگاهی پاسخ دهند:

اقدام عجیب مقام وزارت اطلاعات این سؤال را در ذهن بوجود می‌آورد که چرا یک مقام اطلاعاتی – بر فرض صحت ادعا - باید با نمایش فیلمی مخالفت کند که ضد انقلاب نیز نسبت بدان دارای کینه است؟ گفتنی است خبرگزاری دولتی ایسنا در دوران فتنه عملکرد سؤال برانگیزی داشت و در بخش فرهنگی خود کاملا با مشی لیبرالیستی برخورد می‌کند! حالا چطور این خبرگزاری محرم یک مقام اطلاعاتی شده، جای تعجب دارد!

دسته: اخبار فتنه گران

بعدازظهر یکی از روزهای تیرماه که هنوز یک ماه از انتخابات نگذشته بود، وقتی آقا از ملاقات رئیس ستاد انتخاباتی آقای موسوی با یکی از مسئولان دفترشان مطلع شدند، فرموده بودند که این‌ها واقعاً نمی‌فهمند چه کار زشت بزرگی کرده‌اند؟

دسته: اخبار فتنه گران

آقای سعیدرضا عاملی در سال ۱۳۹۴، میزبان " آلن گودمن" جاسوس سابقه‌دار سیا - و هیئت همراه، به بهانه بازدید علمی و پیگیری طرحی تحت عنوان «طرح آموزش عالی ایران» بوده‌ است.

دسته: اخبار فتنه گران

ادعای تقلب که منشاء فتنه سال ۸۸ شد در کشور خسارت‌های بسیاری به جای گذاشت، موضوعی که توسط اصلاح طلبان مطرح شد و لیدر این جریان هیچگاه آنرا تکذیب نکرد.

دسته: اخبار فتنه گران

به نظر می‌رسد که اگر کارشناسان، از منظر دیگری به پرونده چند هزار صفحه‌ای «حمید باقری درمنی» ورود کنند، به نتایج قابل تاملی درباره رابطه پول کثیف شبکه درمنی با فتنه‌های سیاسی دست یابند.

دسته: اخبار فتنه گران

ماموریت تحت‌الحمایه‌های غرب درفتنه 88

درباره مداخلات دیگر کشورهای غربی از جمله ایتالیا نیز در این گزارش می‌توان نوشت ولی برای خودداری از اطاله کلام از آن می‌گذریم و به این بسنده می‌کنیم که تلاش سران فتنه برای زیر سیطره غرب

دسته: اخبار فتنه گران

همزبانی سید حسن خمینی و فائزه هاشمی:

همزمانی اظهارات حسن خمینی با حرف‌های فائزه هاشمی که نقشی پررنگ در حوادث‌88 داشت، جای تأمل دارد. آنجا که فائزه هاشمی می‌گوید: «فروپاشی محتوایی نظام رخ داده است.»

دسته: اخبار فتنه گران

سال گذشته چنین روزی 10 دی ۱۳۹۶ پربیننده ترین اخبار

در برخی شهرهای دیگر نیز، فیلم‌ها و تصاویر منتشره در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که عده‌ای از بین مردم بیرون آمده و به مراکز دولتی و بانک‌ها حمله می‌کنند، این دقیقاً شبیه همان چیزی است که در سال 88 نیز ضدانقلاب و نیروهای میدانی منافقین طراحی و اجرا کرده بودن

دسته: اخبار فتنه گران

ضمن محفوظ بودن همیشگی نقش موسوی، کروبی و خاتمی در فتنه

شاید نقطه اشتراک تمامی آنها که در بازه های زمانی مختلف صف خودشان را از فتنه گران جدا کردند این بود که تا آن روز این حرکات را یک بازی جناحی و در ادامه همان رقابت احمدی نژادی و جنبش سبزی می دیدند.

دسته: اخبار فتنه گران

«برادران» مستندی برای موشکافی از یکی از شایعات بزرگ در جریان آشوب‌های خیابانی سال ۱۳۸۸،از شبکه افق پخش می‌شود.

دسته: اخبار فتنه گران

متن کامل ۱۱۱ سند از دخالت مستقیم آمریکا و انگلیس در فتنه ۸۸ منتشر شد.

دسته: اخبار فتنه گران

واکنش حسن روحانی در مورد اتفاقات ۲۵ بهمن ۸۹ که در نهایت منجر به تصویب حصر در شورای عالی امنیت ملی شد.

دسته: اخبار فتنه گران

صفارهرندی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بارگزاری بر دوش مردم محصول فهم نادرست از مسائل است و امروز در کمال تعجب شاهد این هستیم که آقایان می‌گویند قرار نبود مشکلات اقتصادی با برجام حل شود.

دسته: اخبار فتنه گران

 

ضدانقلابیون با پروژه های مختلف سرویس های امنیتی کشورهای غربی و عربی جایی در فضای سیاسی برای خود باز می کنند اما درست در همین زمان با اعمال خائنانه خود نزد مردم رسوا می شوند.

دسته: اخبار فتنه گران