منظور خانواده هاشمی از مردم چه کسانی هستند؟

هاشمی مرد بازنده‌ی سیاست در جمهوری اسلامی حالا زیر خروارها خاک خفته و این راه را برای تحریف تاریخ بازگذاشته است. اطرافیان او به کمک صداوسیما از او یک هاشمی جدید ساخته‌اند. هاشمی‌ای که صنعت هسته‌ای و موشکی مدیون اوست! اعتدالگرا و اهل قانون است و امید میلیون‌ها نفر در داخل کشور بوده!

دسته: هاشمی رفسنجانی

واکاوی از یک مصاحبه جنجال‌برانگیز

چرا پرده‌برداری از زوایای پنهان افکار و کردار هاشمی رفسنجانی توسط موسوی خوئینی‌ها زمانی صورت می‌گیرد که او دیگر در قید حیات نیست؟

دسته: هاشمی رفسنجانی

موسوی خوئینی‌ها یکبار در سال گذشته برخی از خاطرات هاشمی را زیر سؤال برد و برای بار دوم در چند روز گذشته این خاطرات را «حرف‌هایی دانست که فقط در ذهن هاشمی بوده» و از واقعیت به دور.

دسته: هاشمی رفسنجانی

پسر خوئینی‌ها افشا کرد:

پس از چند روز توهین و انتقاد خاندان هاشمی رفسنجانی، به موسوی خوینی ها به علت انتقادات و بیان عملکرد آیت الله هاشمی، اینک معلوم شده است که این مصاحبه با هماهنگی یاسر هاشمی منتشر شده است!

دسته: هاشمی رفسنجانی

برخی بیان می کنند اینکه خوئینی‌ها اختلافات گذشته را تازه کرده است به نوعی به شرایط حال و حاضر اصلاح طلبان و مشکلاتی که این جریان با دولت روحانی پیدا کرده است باز می گردد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

افشاگری مرد خاکستری از اعتقاد آیت‌الله

آقای هاشمی آن زمان می‌توانست انتخابات را جوری مهندسی کند که آن نتیجه‌ای که می‌خواهد گرفته شود.

دسته: هاشمی رفسنجانی

کاسبی فرزندان «هاشمی رفسنجانی» با مرگ «پدر»!

با نگاهی به صحبت‌های محسن هاشمی که سیاست پیشه‌ای معتدل تر نسبت به دیگر افراد خانواده اش است این موضوع به ذهن متبادر می شود که هاشمی ها سعی دارند مسئله مرگ پدر را حتی بعد از دوسال از درگذشتش زنده نگاه دارند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

اظهارات عیجب نزدیکان مرحوم هاشمی

مشكل بعضي بزرگي آقاي هاشمي است. برخي در مقابل اين بزرگي احساس حقارت مي‌كنند. نوعي انتقام‌گيري در اين‌ هجمه‌ها وجود دارد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

پاسخ مستند و قابل تامل دکتر زاکانی به محسن هاشمی

جنابعالی در واکنش نسبت به اظهارات بنده، از لفظ "افراطی" و کسانی که به منافع ملی ضربه زده‌اند بهره برده‌اید! به نظر شما معیار افراط و افراطی‌گری چیست و چه کسانی لایق چنین وصفی هستند؟

دسته: هاشمی رفسنجانی

مستند «هاشمی زنده است» با محوریت حجت‌الاسلام اکبر هاشمی رفسنجانی، با حاشیه‌ها و انتقاداتی مواجه شده است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

قسمت شانزدهم و سومین قسمت از فصل دوم مجموعه مستند «دوم شخص» به ابعاد گوناگون ترور آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی می‌پردازد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

کاری به این ندارم که کسی چون دکتر ولایتی با آن سطح زندگی، نباید مردم را به تشویق به مقاومت حتی با ازای خوردن نان خشک کند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

 

آرمان روزنامه نزدیک به خاندان هاشمی نوشته است:

دسته: هاشمی رفسنجانی

به گزارش

تذکراتی که بابا در مورد روزنامه زن به من می‌داد این بود که «چرا فلان مطلب را در صفحه یک منتشر کردی که سبب عکس‌العمل شود. همان مطلب را در صفحات داخلی منتشر می‌کردی» اما یک بار هم نگفت چرا فلان مطلب را منتشر کردی. یکی از نزدیکان مرتب نسبت به تصاویر زنان و موضوعات مربوط به حقوق زنان روزنامه به بابا غر می‌زد اما بابا یکبار به من نمی‌گفت چرا این مطالب را نوشتی.

دسته: هاشمی رفسنجانی

محسن هاشمی:

فرزند ارشد هاشمی رفسنجانی: با ایجاد خانه موزه آیت الله هاشمی، ساده زیستی ایشان را به رخ حاکمان و مردم جهان می کشانیم!!!

دسته: هاشمی رفسنجانی

منبع : حزب الله سایبری

علی علیزاده کارشناس مسایل سیاسی سابق بی بی سی نوشت:‏منهم معتقدم رفسنجانی ترور شد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

در اين شعار مقصود از فردي كه شعارش مذاكره عنوان شده، حسن روحاني رييس‌جمهور قانوني ايران است اما نكته مهم اين پلاكارد مصرع دوم شعار است؛ جايي كه عنوان شده استخر فرح در انتظار رييس‌جمهور است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

منبع : جهان

اصلاح طلبان تکلیف خودشان را روشن کنند

پایگاه عدالت خواهان"*نوشته قوچانی در حالی است که وی پیش از این در کتاب‌هایی، عنوان مافیایی «پدرخوانده» را به هاشمی داده بود و در دوره موسوم به اصلاحات با قطار شبه روشنفکرانی که هاشمی را عالیجناب سرخپوش قتل‌های زنجیره‌ای وانمود می‌کردند، همراهی کرده بود.

دسته: هاشمی رفسنجانی

پایگاه عدالت خواهانالبته دراین باره شواهد و قرائن تاریخی متعددی نیز وجود دارد. نگاهی به سخنان رهبر انقلاب در همه این سالها پیرامون رابطه با امریکا و همزمان مروری بر مواضع هاشمی رفسنجانی از سال 68 به بعد این ادعا را به خوبی تایید می کند اما روایت حسین موسویان سفیر اسبق ایران در آلمان و سخنگوی تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در دولت اصلاحات از این دو نگاه نیز جالب توجه است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

پایگاه عدالت خواهان"ادعای انتقال ستاد نامزدهاي اصلاح طلب به ستاد هاشمي در مرحله دوم انتخابات سال 1384 همه الكي بود. هيچ نيرويي نفرستادند. مصاحبه هم كه مي كردند اين را جا مي انداختند كه ما هم هاشمي را قبول نداريم. شعار بد و بدتر را مطرح كردند كه ريزش بسيار زيادي در رأي ايجاد كرد. هيچ كس از جناح اصلاح طلب هاشمي را تأييد نكرد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"سال60 جلسه‌ علنی‌ داشتیم‌  و دو فوریت‌ اصلاح‌ قانون‌ انتخابات‌؛ مرحله‌ اول‌انتخاباتی‌ که‌ کاندیداهایش‌ به‌ مجلس‌ نرسیده‌ بودند، به‌ خاطر اشکالات‌ [موجود] در ادامه‌ آن‌انتخابات‌ باطل‌ شد. به‌ جلسه‌ دفتر سیاسی‌ حزب‌....

دسته: هاشمی رفسنجانی

پایگاه عدالت خواهاندر بخشی از خاطرات خودنوشت مرحوم هاشمی رفسنجانی در سال 1370 یعنی دوران ریاست وی بر دولت پنجم، آمده است:

دسته: هاشمی رفسنجانی

اخیراً اظهارات فرشاد امیرابراهیمی از عناصر نفوذی در انصار حزب‌الله منتشر شد که فاش می‌کند فائزه هاشمی از وی خواسته بود با نفوذ و اخلالگری، به مطرح شدن بیشتر نامبرده (فائزه هاشمی) اهتمام کند!

دسته: هاشمی رفسنجانی

کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی "جماران" تصویر عجیب ذیل را با توضیح "تصویر دیده نشده از پرش بلند آیت الله هاشمی رفسنجانی در ایام کهنسالی " منتشر کرد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

وکیل خانواده آیت‌الله هاشمی، رضایت این خانواده از سایت‌های تسنیم، جهان و صراط‌ نیوز را اعلام کرد

دسته: هاشمی رفسنجانی

خود را فمینیست می‌داند. بخش سیاسی زندان اوین را «جای بزرگان» می‌خواند و درباره محمود احمدی‌نژاد لحظاتی درنگ می کند و به سکوت فرو می رود.

دسته: هاشمی رفسنجانی

علت فوت ناگهانی آیت الله هاشمی اعلام شد | وزیر بهداشت با اشاره به فوت ناگهانی آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان ۱۶ سال قبل آنژیو کرده بودند و ۳ تا پلاک در رگ های ایشان ایجاد شده بود. همچنین آیت الله هاشمی ۲۰ سال دیابت داشتند و اخیرا از انسولین استفاده می کردند که اگر قبل از این پیشگیری می شد مرگ ناگهانی اتفاق نمی افتاد

دسته: هاشمی رفسنجانی

بهزاد نبودی مطرح کرد

بعد از دوم خرداد برخوردهایی که در حق آقای هاشمی جفا می‌دانستم را اصلا قبول نداشتم و هیچ‌وقت همراه و همسو با آن برخوردها نبودم و از وقتی هم که از سال ٧٨ آمدم و مسئولیت جمع‌کردن مدیران مسئول روزنامه‌های اصلاح‌طلب را برعهده گرفتم، با تمام قوا تلاش کردم که دیگر نگذارم حتی یک کلمه از آن جور مطالب علیه آقای هاشمی در روزنامه‌ها طرح شود

دسته: هاشمی رفسنجانی