کاری به این ندارم که کسی چون دکتر ولایتی با آن سطح زندگی، نباید مردم را به تشویق به مقاومت حتی با ازای خوردن نان خشک کند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

 

آرمان روزنامه نزدیک به خاندان هاشمی نوشته است:

دسته: هاشمی رفسنجانی

به گزارش

تذکراتی که بابا در مورد روزنامه زن به من می‌داد این بود که «چرا فلان مطلب را در صفحه یک منتشر کردی که سبب عکس‌العمل شود. همان مطلب را در صفحات داخلی منتشر می‌کردی» اما یک بار هم نگفت چرا فلان مطلب را منتشر کردی. یکی از نزدیکان مرتب نسبت به تصاویر زنان و موضوعات مربوط به حقوق زنان روزنامه به بابا غر می‌زد اما بابا یکبار به من نمی‌گفت چرا این مطالب را نوشتی.

دسته: هاشمی رفسنجانی

محسن هاشمی:

فرزند ارشد هاشمی رفسنجانی: با ایجاد خانه موزه آیت الله هاشمی، ساده زیستی ایشان را به رخ حاکمان و مردم جهان می کشانیم!!!

دسته: هاشمی رفسنجانی

منبع : حزب الله سایبری

علی علیزاده کارشناس مسایل سیاسی سابق بی بی سی نوشت:‏منهم معتقدم رفسنجانی ترور شد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

در اين شعار مقصود از فردي كه شعارش مذاكره عنوان شده، حسن روحاني رييس‌جمهور قانوني ايران است اما نكته مهم اين پلاكارد مصرع دوم شعار است؛ جايي كه عنوان شده استخر فرح در انتظار رييس‌جمهور است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

منبع : جهان

اصلاح طلبان تکلیف خودشان را روشن کنند

پایگاه عدالت خواهان"*نوشته قوچانی در حالی است که وی پیش از این در کتاب‌هایی، عنوان مافیایی «پدرخوانده» را به هاشمی داده بود و در دوره موسوم به اصلاحات با قطار شبه روشنفکرانی که هاشمی را عالیجناب سرخپوش قتل‌های زنجیره‌ای وانمود می‌کردند، همراهی کرده بود.

دسته: هاشمی رفسنجانی

پایگاه عدالت خواهانالبته دراین باره شواهد و قرائن تاریخی متعددی نیز وجود دارد. نگاهی به سخنان رهبر انقلاب در همه این سالها پیرامون رابطه با امریکا و همزمان مروری بر مواضع هاشمی رفسنجانی از سال 68 به بعد این ادعا را به خوبی تایید می کند اما روایت حسین موسویان سفیر اسبق ایران در آلمان و سخنگوی تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در دولت اصلاحات از این دو نگاه نیز جالب توجه است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

پایگاه عدالت خواهان"ادعای انتقال ستاد نامزدهاي اصلاح طلب به ستاد هاشمي در مرحله دوم انتخابات سال 1384 همه الكي بود. هيچ نيرويي نفرستادند. مصاحبه هم كه مي كردند اين را جا مي انداختند كه ما هم هاشمي را قبول نداريم. شعار بد و بدتر را مطرح كردند كه ريزش بسيار زيادي در رأي ايجاد كرد. هيچ كس از جناح اصلاح طلب هاشمي را تأييد نكرد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"سال60 جلسه‌ علنی‌ داشتیم‌  و دو فوریت‌ اصلاح‌ قانون‌ انتخابات‌؛ مرحله‌ اول‌انتخاباتی‌ که‌ کاندیداهایش‌ به‌ مجلس‌ نرسیده‌ بودند، به‌ خاطر اشکالات‌ [موجود] در ادامه‌ آن‌انتخابات‌ باطل‌ شد. به‌ جلسه‌ دفتر سیاسی‌ حزب‌....

دسته: هاشمی رفسنجانی

پایگاه عدالت خواهاندر بخشی از خاطرات خودنوشت مرحوم هاشمی رفسنجانی در سال 1370 یعنی دوران ریاست وی بر دولت پنجم، آمده است:

دسته: هاشمی رفسنجانی

اخیراً اظهارات فرشاد امیرابراهیمی از عناصر نفوذی در انصار حزب‌الله منتشر شد که فاش می‌کند فائزه هاشمی از وی خواسته بود با نفوذ و اخلالگری، به مطرح شدن بیشتر نامبرده (فائزه هاشمی) اهتمام کند!

دسته: هاشمی رفسنجانی

کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی "جماران" تصویر عجیب ذیل را با توضیح "تصویر دیده نشده از پرش بلند آیت الله هاشمی رفسنجانی در ایام کهنسالی " منتشر کرد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

وکیل خانواده آیت‌الله هاشمی، رضایت این خانواده از سایت‌های تسنیم، جهان و صراط‌ نیوز را اعلام کرد

دسته: هاشمی رفسنجانی

خود را فمینیست می‌داند. بخش سیاسی زندان اوین را «جای بزرگان» می‌خواند و درباره محمود احمدی‌نژاد لحظاتی درنگ می کند و به سکوت فرو می رود.

دسته: هاشمی رفسنجانی

علت فوت ناگهانی آیت الله هاشمی اعلام شد | وزیر بهداشت با اشاره به فوت ناگهانی آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: ایشان ۱۶ سال قبل آنژیو کرده بودند و ۳ تا پلاک در رگ های ایشان ایجاد شده بود. همچنین آیت الله هاشمی ۲۰ سال دیابت داشتند و اخیرا از انسولین استفاده می کردند که اگر قبل از این پیشگیری می شد مرگ ناگهانی اتفاق نمی افتاد

دسته: هاشمی رفسنجانی

بهزاد نبودی مطرح کرد

بعد از دوم خرداد برخوردهایی که در حق آقای هاشمی جفا می‌دانستم را اصلا قبول نداشتم و هیچ‌وقت همراه و همسو با آن برخوردها نبودم و از وقتی هم که از سال ٧٨ آمدم و مسئولیت جمع‌کردن مدیران مسئول روزنامه‌های اصلاح‌طلب را برعهده گرفتم، با تمام قوا تلاش کردم که دیگر نگذارم حتی یک کلمه از آن جور مطالب علیه آقای هاشمی در روزنامه‌ها طرح شود

دسته: هاشمی رفسنجانی

مطابق سنتی قابل انتظار نزد حواریون مرحوم هاشمی رفسنجانی مراسم سالگرد فقدان ایشان در تهران مبدل به تمجیدیه ای در حد قدسی کردن آن مرحوم شد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

به نظر می‌رسد شورای عالی امنیت ملی تصمیم گرفته است که خانواده هاشمی رفسنجانی سخنگوی این شورا درباره پرونده فوت پدر باشند و از طرف این نهاد امنیتی، ابهامات جدیدی را به جامعه منتقل کنند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

فاطمه هاشمی جزئیات تازه‌ای را از موضوع وجود مواد رادیواکتیو در بدن مرحوم هاشمی رفسنجانی اعلام کرد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

وزیر نفت:

وزیر نفت گفت:مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی رابطه مستمر و بسیار قوی با بدنه فن سالار، تکنوکرات و بروکرات های کشور برقرار کرده بود و سخنان آنان را می شنید و درک می کرد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

مراسم نخستین سالگرد ارتحال رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

حسین مرعشی را به عنوان عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران می‌شناسیم او البته پسرعموی عفت مرعشی، همسر علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی هم هست و در مصاحبه‌ای با خبرگزاری ایلنا پس از یک سال ناگفته‌هایی درباره مرگ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به زبان آورده است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

به تازگی اعترافاتی درباره یکی از خاطرات مرحوم هاشمی و درباره متن سخنرانی‌های رئیس‌جمهور روحانی در سال ۹۲ منتشر شده است که یک تراژدی بزرگ را در مقابل مردم قرار می‌دهد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

خاتمی اگر مخالف تخریب هاشمی بود، نباید سکوت می‌کرد

*زیباکلام: روحانی روی آقای هاشمی بغض و کینه دارد که اسم او را نمی‌برد. چون خیلی خوشش نمی‌آید که هاشمی در مقابل او ظاهر شود و دیگران بگویند اگر این نبود، تو رای نمی‌آوردی یا خاتمی اگر نبود شما معلوم نبود دو میلیون و 400 هزار رای هم بیاوری، چه برسد به 24 میلیون

دسته: هاشمی رفسنجانی

اظهارات خواندنی تهیه کننده فیلم انتخاباتی سال ۸۴ آیت الله هاشمی

در طول ساخت فيلم از جايي به بعد کم‌کم شکي که از طرف پسر ايشان، نسبت به کار وجود داشت بروز کرد. جلسه‌اي گذاشتند و من را دعوت کردند که آقا چه کار مي‌کنيد؟ اين چطور فيلمي است؟ او گفت مثلا فلان کانديدا رفته کنار بويينگ عکس انداخته است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

برخی از اعضای تندرو خانواده هاشمی در هفته های گذشته جوسازی های بی موردی درباره وصیت نامه آیت الله هاشمی انجام دادند و حتی تلاش کردند که به نوعی القا کنند که وصیت نامه پدرشن مفقود شده است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

یک سال از ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت می‌گذرد اما هنوز بحث بر سر افکار و حیات سیاسی او داغ است.

دسته: هاشمی رفسنجانی

ساخت موزه برای مرحوم هاشمی:

در حالی که علی القاعده موسسه نشر و آثار امام خمینی باید مطابق با نامش به نشر آثار امام راحل بپردازد اکنون مشاهده می شود که بودجه این موسسه صرف ساخت موزه برای مرحوم هاشمی رفسنجانی می شود.

دسته: هاشمی رفسنجانی