واقع مطلب این است که هر قدر آقای خاتمی به لحاظ شخصیتی آدم شریف، محترم و صادقی هست، اما به لحاظ مدیریت سیاسی به نظر من زیر صفر است.

دسته: سیدمحمد خاتمی

رفتار اصلاح طلبان در 88 بدیهی ترین اصول دموکراسی را هم نقض کرده و میرفت تا در صورت موفقیت، فرهنگ سیاسی بدوی و قبیله ای را جایگزین موازین قانونی و اسلوب دموکراسی در ایران نماید. از این جهت می توان مدعی شد آنچه که باعث عقب گرد حقوق شهروندی و دموکراسی نه به صد سال قبل که به چندین قرن قبل از آن شده، نوع فعالیت های خاتمی و اصلاح طلبان در سال 88 است و نه عضویت و یا عدم عضویت یک زرتشتی در شورای شهر.

دسته: سیدمحمد خاتمی

پایگاه خبری عدالتخواهان رئیس دولت اصلاحات سیدمحمد خاتمی مدیرعامل بنیاد باران شنود دفتر کار مانه جواد امام اعتماد آنلاین منبع آگاه محل زندگی

پایگاه عدالت خواهانمدیرعامل بنیاد باران با بیان اینکه خاتمی مثل آقای ترقی نیست و ظاهر و باطنش یکی است و چیز پنهانی ندارد، گفت: «آقای ترقی هم در رفتار خود تجدیدنظر و سعی کند مثل سیدمحمد خاتمی که ظاهر و باطنش یکی است، باشد تا نگران مطالبی که در پنهان می‌گوید نشود.»

دسته: سیدمحمد خاتمی

  پایگاه خبری عدالتخواها موسوی و کروبی سیدمحمد خاتمی حمله تند دوره اصلاحات رفع حصر نظام و رهبری مورد حمله اخبار ویژه بنیاد باران همبستگی ملی آقای رئیس‌جمهور

پایگاه عدالت خواهان"کاری را که اصلاح طلبان خود انجام دادند به نظام ربط می دهند!*خاتمی-مهرماه60 در ‎کیهان خطاب به مهندس بازرگان :چه نقصی در کار شماست که فردی چون ‎امیرانتظام ‎جاسوس و مزدور ‎آمریکا تا سطح معاونت نخست‌وزیر بالا می‌آید؟/ *میر حسین موسوی: سنجاقی که امیر انتظام روی کراوات خود میزد، همیشه مانند سوزنی در چشمان من فرو می رفت... افشا شدن این چهره بنظر من مقدمه ویرانی عظیمی بود....من هیچ وقت خوشحالی آن شب را فراموش نمیکنم/ *مهدی کروبی: عدالت اسلامی ایجاب میکند که یا امیرانتظام «...»

دسته: سیدمحمد خاتمی

متن نامه تاریخی رهبر معظم انقلاب به سیدمحمد خاتمی درباره انحلال جهاد سازندگی برای اولین بار توسط خبرگزاری تسنیم منتشر می‌شود.

دسته: سیدمحمد خاتمی

 نرگس خاتمی مقطع لیسانس خود را در رشته طراحی صنعتی در دانشگاه تهران بوده و با معدل 16 فارغ‌التحصیل شد

دسته: سیدمحمد خاتمی

اعمال محدوديت هاي جديد از سوي دادگاه ويژه روحانيت به رياست سيد ابراهيم رئيسي

دسته: سیدمحمد خاتمی

برخلاف تصور رایج و تبلیغات نادرست، این مصوبه حکایت از اجماع و اتفاق نظر مسوولین نسبت به حصر دارد. به تعبیری نماینده اکثریت و ۲۳ میلیونی در انتخابات اخیر نیز برای حفظ امنیت کشور بهترین و بدیهی ترین اقدام را استمرار حصر دانسته است. این اجماع پیشتر هم سابقه داشته است و البته تاکید مجدد آن بعد انتخابات، پیام روشنی دارد و گام بلندی است.

دسته: سیدمحمد خاتمی

آقای خاتمی و مطهری و باقی دوستان شان، به این موضوع فکر کنند که چطور می شود به مردم تضمین دهند که با رفع حصر و برگزاری دادگاه، امنیت کشور بهم نریزد.

دسته: سیدمحمد خاتمی

,

از طراحی فتنه گرفته تا قتل و شهادت دهها شهروند هیچ ،فقط به خاطر یک جمله رئیس جمهور محبوب جناب خاتمی(موسوی) را محاکمه کنند که قبل از باز شدن حتی یک صندوق شخصا و رسما اعلام کرد:" برنده قطعی انتخابات اینجانب هستم با فاصله بسیار "تا امر تهییج ناشی از تقلب در صبح شنبه رونمایی شود.و مرحله پایانی تئوری جین شارپ که در خواست رفراندم است نیز از سوی خاتمی اعلام گردد.

دسته: سیدمحمد خاتمی