منظور خانواده هاشمی از مردم چه کسانی هستند؟

هاشمی مرد بازنده‌ی سیاست در جمهوری اسلامی حالا زیر خروارها خاک خفته و این راه را برای تحریف تاریخ بازگذاشته است. اطرافیان او به کمک صداوسیما از او یک هاشمی جدید ساخته‌اند. هاشمی‌ای که صنعت هسته‌ای و موشکی مدیون اوست! اعتدالگرا و اهل قانون است و امید میلیون‌ها نفر در داخل کشور بوده!

دسته: هاشمی رفسنجانی

واکاوی از یک مصاحبه جنجال‌برانگیز

چرا پرده‌برداری از زوایای پنهان افکار و کردار هاشمی رفسنجانی توسط موسوی خوئینی‌ها زمانی صورت می‌گیرد که او دیگر در قید حیات نیست؟

دسته: هاشمی رفسنجانی

جلسه، تذکر، اولتیماتوم و برکناری پاسخگو نیست؛

خودروسازان با گران کردن بی ضابطه محصولات بی کیفیت خود و همچنین اذیت کردن مشتری در تحویل محصولات خود بساط نارضایتی عمومی را فراهم می‌کنند. 

دسته: اخبار فتنه گران

یکی از رسانه‌ها به تازگی با اشاره به تشکیل ستاد نازی‌آبادی‌های جریان چپ در جنوب تهران نوشته است:

دسته: اخبار فتنه گران

اسماعیل بخشی از عناصر مرتبط با گروهک‌های برانداز، که به دروغ مدعی شده بود مورد شکنجه قرار گرفته است، قبل از وصل شدن به تیم خروج از کشور، دستگیر شد.

دسته: اخبار فتنه گران

موسوی خوئینی‌ها یکبار در سال گذشته برخی از خاطرات هاشمی را زیر سؤال برد و برای بار دوم در چند روز گذشته این خاطرات را «حرف‌هایی دانست که فقط در ذهن هاشمی بوده» و از واقعیت به دور.

دسته: هاشمی رفسنجانی

شب گذشته در بخش خبری 20:30 مستندی تحت عنوان " طراحی سوخته" پخش شد که به نفوذ گروهکهای کمونیستی در تجمعات کارگری ارتباط داشت.

دسته: اخبار فتنه گران

منبع : بولتن نیوز

پسر خوئینی‌ها افشا کرد:

پس از چند روز توهین و انتقاد خاندان هاشمی رفسنجانی، به موسوی خوینی ها به علت انتقادات و بیان عملکرد آیت الله هاشمی، اینک معلوم شده است که این مصاحبه با هماهنگی یاسر هاشمی منتشر شده است!

دسته: هاشمی رفسنجانی

مجید توکلی که در فتنه ۸۸ حین فرار با لباس زنانه دستگیر شده بود امروز به یکی از جلسات شورای شهر تهران در خصوص آلودگی هوا رفته است.

دسته: اخبار فتنه گران

برخی بیان می کنند اینکه خوئینی‌ها اختلافات گذشته را تازه کرده است به نوعی به شرایط حال و حاضر اصلاح طلبان و مشکلاتی که این جریان با دولت روحانی پیدا کرده است باز می گردد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

"«راهبرد افزایش جمعیت» از روی سیاست‌زدگی و امنیت‌زدگی تدوین شده است"! این جمله را یک جامعه‌شناس اصلاح‌طلب عنوان کرده است.

دسته: اخبار فتنه گران

نقشه‌های اغتشاش ستاد میرحسین روی میز روحانی/ بی‌وفا شدن زنان یک شهر ایران به دلیل خشکسالی!

تئوریسین اصلاح‌طلب: مردم ایران شیزوفرن، چاپلوس، نخبه‌کش و شاه‌دوست هستند.

دسته: اخبار فتنه گران

افشاگری مرد خاکستری از اعتقاد آیت‌الله

آقای هاشمی آن زمان می‌توانست انتخابات را جوری مهندسی کند که آن نتیجه‌ای که می‌خواهد گرفته شود.

دسته: هاشمی رفسنجانی

کاسبی فرزندان «هاشمی رفسنجانی» با مرگ «پدر»!

با نگاهی به صحبت‌های محسن هاشمی که سیاست پیشه‌ای معتدل تر نسبت به دیگر افراد خانواده اش است این موضوع به ذهن متبادر می شود که هاشمی ها سعی دارند مسئله مرگ پدر را حتی بعد از دوسال از درگذشتش زنده نگاه دارند.

دسته: هاشمی رفسنجانی

آمریکا در مرحله خروج نیروهای خود از سوریه مصمم است که از تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل های خود ضد ایران استفاده کند.یکی از این موارد گروهک تروریستی منافقین است که توسط آمریکا حمایت سیاسی و تبلیغاتی می‌شود.

دسته: اخبار فتنه گران

اظهارات عیجب نزدیکان مرحوم هاشمی

مشكل بعضي بزرگي آقاي هاشمي است. برخي در مقابل اين بزرگي احساس حقارت مي‌كنند. نوعي انتقام‌گيري در اين‌ هجمه‌ها وجود دارد.

دسته: هاشمی رفسنجانی

نفر چهارم جلسه معروف هاشمی، موسوی و خاتمی که بود؟

بهتر است که سید حسن خمینی برای شفافیت در موضوع پاسخ دهد که چه نقشی در آن جلسات قبل و بعد از انتخابات داشته است و آیا جزو آن «عده‌ای بچه» که رهبر انقلاب آنها را تحریک کننده موسوی در فتنه انگیزی می‌داند، بوده است یا خیر؟

دسته: اخبار فتنه گران

ناگفته‌های سردار کوثری، ازفتنه ۸۸، ادعای تقلب و سناریوی کشته‌سازی؛

به موسوی گفتم شما که تایید می‌کنید برای تجمع مجوزی نداشتید، به چه دلیل به این تجمع غیر قانونی رفتید؟ گفت من رفتم مردم را به آرامش دعوت کنم.

دسته: اخبار فتنه گران

کاسبان واقعی فتنه 88 آنهایی هستند که در ظاهر حصر، در قصر زندگی کرده و رافت جمهوری اسلامی را چشیده اما جنگ علیه آنرا نشخوار می کنند. کاسب فتنه آن شیخ پیرمردی است که حتی اعضای حزبش نیز او را برای ریاست جمهوری قبول نداشتند اما او تلاش کرد به بهانه ساختگی دخالت نظام در رای مردم، نامقبولی خودش را پوشش دهد. کاسبان واقعی فتنه 88 آنهایی هستند که در آن سال، هر خسارتی که می شد به وجه و آبروی جمهوری اسلامی وارد کردند

دسته: اخبار فتنه گران

دورویی اصلاحات در مواجهه با دفاع مقدس؛

 دورویی اصلاحات در مواجهه با دفاع مقدس؛ «عملیات تخریب» رسانه‌های اصلاح‌طلب؛ از شهدای غواص و مدافعان حرم تا کربلای 4 +عکس

جریان اصلاحات، به همه چیز تنها به چشم یک طعمه سیاسی برای تأمین منافع حزبی خود می‌نگرد. یک روز خون دانشجویان را بهانه می‌کند و روز دیگر رزمندگان دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را.

دسته: اخبار فتنه گران

کابران شبکه های اجتماعی در واکنش به فرار رو به جلوی یکی از سران فتنه در مورد اتفاقات سال 88، سه هشتگ #خاتمی_سندتقلب_کو ، #کروبی_سندتقلب_کو و #موسوی_سندتقلب_کو را به ترندهای برتر توئیتر رساندند.

دسته: اخبار فتنه گران

به موسوی گفتم شما که تایید می‌کنید برای تجمع مجوزی نداشتید، به چه دلیل به این تجمع غیر قانونی رفتید؟ گفت من رفتم مردم را به آرامش دعوت کنم. گفتیم اگر برای این امر رفته بودید، پس چرا مردم را کنترل نکردید و به پایگاه بسیج حمله شد. آنهم مسلحانه که نتیجه‌اش کشته شدن تعدادی از هم‌وطنان بود؟

دسته: اخبار فتنه گران

جزئیات بازداشت یک نفوذی در معاونت امور زنان ریاست جمهوری

دسته: اخبار فتنه گران

مسئولان جهاد دانشگاهی پاسخ دهند:

اقدام عجیب مقام وزارت اطلاعات این سؤال را در ذهن بوجود می‌آورد که چرا یک مقام اطلاعاتی – بر فرض صحت ادعا - باید با نمایش فیلمی مخالفت کند که ضد انقلاب نیز نسبت بدان دارای کینه است؟ گفتنی است خبرگزاری دولتی ایسنا در دوران فتنه عملکرد سؤال برانگیزی داشت و در بخش فرهنگی خود کاملا با مشی لیبرالیستی برخورد می‌کند! حالا چطور این خبرگزاری محرم یک مقام اطلاعاتی شده، جای تعجب دارد!

دسته: اخبار فتنه گران

بعدازظهر یکی از روزهای تیرماه که هنوز یک ماه از انتخابات نگذشته بود، وقتی آقا از ملاقات رئیس ستاد انتخاباتی آقای موسوی با یکی از مسئولان دفترشان مطلع شدند، فرموده بودند که این‌ها واقعاً نمی‌فهمند چه کار زشت بزرگی کرده‌اند؟

دسته: اخبار فتنه گران

آقای سعیدرضا عاملی در سال ۱۳۹۴، میزبان " آلن گودمن" جاسوس سابقه‌دار سیا - و هیئت همراه، به بهانه بازدید علمی و پیگیری طرحی تحت عنوان «طرح آموزش عالی ایران» بوده‌ است.

دسته: اخبار فتنه گران

ادعای تقلب که منشاء فتنه سال ۸۸ شد در کشور خسارت‌های بسیاری به جای گذاشت، موضوعی که توسط اصلاح طلبان مطرح شد و لیدر این جریان هیچگاه آنرا تکذیب نکرد.

دسته: اخبار فتنه گران

به نظر می‌رسد که اگر کارشناسان، از منظر دیگری به پرونده چند هزار صفحه‌ای «حمید باقری درمنی» ورود کنند، به نتایج قابل تاملی درباره رابطه پول کثیف شبکه درمنی با فتنه‌های سیاسی دست یابند.

دسته: اخبار فتنه گران