رئیس جدید حفاظت و اطلاعات دادگستری استان گفت: با افزایش بیش از پیش نظارت ها، عرصه را بر کارچاق کن ها تنگ تر از قبل خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد عده ای سودجو به آبروی قضات با شرف ما که با وجود همه تهدید ها و حساسیت ها ، سلامت کار می کنند ، لطمه بزنند .

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران"رمضانعلی عابدی رئیس جدید حفاظت و اطلاعات دادگستری استان صبح امروز در مراسمی که به مناسبت معرفی وی به سمت جدید برگزار شد، اظهارکرد: متاسفانه عده ای با معرفی خود به عنوان قاضی ، وکیل و یا ادعای ارتباط با قضات در دستگاه قضایی و این عنوان که می توانند بر روند پرونده ها اثر بگذارند اقدام به سودجویی و کلاهبرداری از مردم می کنند و به آبروی دستگاه قضایی لطمه می زنند.

وی افزود: با افزایش بیش از پیش نظارت ها، عرصه را بر کارچاق کن ها تنگ تر از قبل خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد عده ای سودجو به آبروی قضات با شرف ما که با وجود همه تهدید ها و حساسیت ها ، سلامت کار می کنند، لطمه بزنند.

عابدی سخنان خود با تاکید بر اینکه در گام نخست نگاه ما پیشگیرانه است تصریح کرد: با کسانی که تذکرها را نادیده بگیرند برخورد سختگیرانه خواهد بود .

یزدانی رئیس سابق حفاظت و اطلاعات دادگستری استان هم در مراسم امروز با تشریح کارنامه 4 ساله خود در این سمت گفت :  با تلاش های انجام شده در این مدت  چندین کارچاق کن شناسایی شدند و هم اکنون در حال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان هستند.

در مراسم امروز رمضانعلی عابدی به عنوان رئیس حفاطت و اطلاعات دادگستری استان معرفی و از خدمات علی یزدانی رئیس سابق حفاظت و اطلاعات دادگستری استان قدردانی شد.

آقای یزدانی به سمت معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان گلستان منصوب شد.

انتهای پیام/

 

 

 

 نوشتن دیدگاه