برخی تحلیلگران معتقدند خط رسانه ای شبکه های معاند نوعی نعل وارونه و فرافکنی بوده. جماعتی که سخنرانی هایشان بخش اعظم خوراک رسانه ای  این شبکه ها را تامین می کنند ، احتمالا با این شیوه می خواهند حاشیه امن برای تندروهای همفکرشان ایجاد کنند ، بخاطر همین قبل از تحقیقات کامل پلیس اینگونه به نتیجه رسیدند .

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" پس از وقوع حادثه قتل ناجوانمرانه مولوی عبدالغفور جمال زائی در روستای رضا آباد رامیان در استان گلستان در 6 آذر ماه ، پلیس تحقیقات گسترده خود را برای شناسایی عوامل این جنایت را شروع کرده ، اما گویا طیف شبکه های معاند و افراطی مثل کلمه و العربیه و رسانه های وابسته به گروهک تروریستی با حدسیات مغرضانه خود به پایان کار رسیده اند.

این طیف در اعلام موضعی هماهنگ مدعی شدند که این عالم بخاطر مخالفت با سلاح های توزیع شده سپاه در طرح شهید شوشتری کشته شده است .

 البته اینها پیش از این ، بارها این خط خبری را در جنوب شرق کشور در مسائل گوناگون دنبال کرده اند به گونه ای که حتی تلفات تصادفات رانندگی را به گردن این نهاد و آن نهاد می انداختند .

 اما از آنجا که دروغگو فراموشکار است ، انگار یادشان رفته که طرح توزیع سلاح بین سران طوایف بلوچ [ برای بومی شدن تامین امنیت ] در جنوب شرق کشور انجام شده است نه در استان گلستان .

 در گلستان فقط طرح های سازندگی ، اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی در قالب طرح #شهید_شوشتری در حال اجرا است . زیرا اولا گلستان مشکل امنیتی ندارد و دوم اینکه گروههای خطرناک و آدمکشی مثل شما ندارد که مردم برای دفاع از خود نیازمند اسلحه باشند . مسلما اگر در همان مرزهای جنوب شرق هم گروهک ، سلاحش را زمین بگذارد ، طرح تسلیح متوقف می شود .

 رسانه های گروهک معاند و شبکه افراطی "کلمه" و "العربیه" و ... با ارتباط دادن این قتل به سلاح های توزیع شده به سران طوایف در سیستان و بلوچستان ، عملا این  برداشت را القا می کنند که عده ای از بلوچستان با سلاح های توزیع شده سپاه آمده اند و به مولوی جمال زایی تیراندازی کرده اند . احمق تر از این گروهک و شبکه کلمه شاید نتوان پیدا کرد که بخاطر دشمنی دیکته شده با یک نهاد حاکمیتی ، یک قوم را بدنام می کنند .

 البته پیش از این هم گروههای تکفیری با پوشیدن لباس قوم #بلوچ در جنایاتی وحشتناک ، سبب تخریب وجهه اقوام ایرانی بین عامه مردم شده بودند .

 برخی تحلیلگران معتقدند این خط رسانه ای شبکه های معاند نوعی نعل وارونه و فرافکنی بوده ، بخصوص که در این ماجرا انگشت اتهام به سمت افراطیون و جماعت تندروی متمایل به تفکرشان است . جماعتی که سخنرانی هایشان بخش اعظم خوراک رسانه ای  این شبکه ها را تامین می کنند ، احتمالا با این شیوه می خواهند حاشیه امن برای تندروهای همفکرشان ایجاد کنند ، بخاطر همین قبل از تحقیقات کامل پلیس اینگونه به نتیجه رسیدند .

ان شاء الله با به نتیجه رسیدن تحقیقات پلیس ، بزودی تشت رسوایی عاملان قتل ناجوانمردانه مولویِ منادی وحدت ، بر زمین خواهد افتاد و یکبار دیگر معاندین و بدخواهان این ملت و مملمکت سیه روی می شوند .

به قلم احمد ملاشاهی

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه