طغرایی : بدترین نمایشگاه طی سالهای گذشته بود

نماینده موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) با اظهار تاسف از بازدید دقیقه نودی امام جمعه گرگان از نمایشگاه کتاب گفت : بدترین نمایشگاه را امسال داشتیم و به امام(ره) خیانت شده است .

دسته: سیاسی گلستان

بنظر می رسد اوضاع سیاسی دانشگاه علوم پزشکی گلستان کم کم به سمت جریانات سیاسی فتنه خیز متمایل می شود و افرادی در این دانشگاه قدرت گرفته اند و از این مکان به عنوان یکی از اقطاب فتنه در استان یاد می شود .

دسته: سیاسی گلستان

 قاضوی با این توییت حامد صمدلویی را که می گفت اینها دنبال تسویه سهم امام و خمس بودند را به دروغگویی متهم کرده است.

دسته: سیاسی گلستان

نامه ای که حاشیه ساز شد ؛

پشت صحنه های نامه جنجالی اخیر مدیر کل ارشاد گلستان چه می تواند باشد ؟

دسته: سیاسی گلستان

نماینده لیست امید در مجلس شورای اسلامی گفت: به هیچ عنوان نمی‌توان به آمریکا اعتماد کرد و FATF یک تله دیگر برای کنج بردن نظام ما است تا دشمنان نقشه‌های خود را به راحتی عملی کنند.

دسته: سیاسی گلستان

 بر این باورم در فرآیند اخذ چنین پارافی از آیت الله  ابعاد قانونی و مفاد قانون منع بکارگیری بازنشستگان یا به شکلی کانالیزه به ایشان انتقال پیدا کرده و یا اصولا این انتقال صورت نپذیرفته که آیت الله چنین متنی را در قالب پاراف صادر نموده اند.

دسته: سیاسی گلستان

سومین سفر مصطفی تاجزاده شاگرد شیخ الاسلامی و تئوریسین خود خوانده جریان دگراندیش در چند سال اخیر ، همراه با همسرش به استان گلستان و به میزبانی مغز آلزایمری اصلاح طلبان پیشرو در گرگان از ابعاد مختلفی قابل تحلیل و بررسی است .

دسته: سیاسی گلستان

حجت الاسلام سید علی طاهری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان گفت: امروزعافیت طلبان و کنار کشیدگان از انقلاب بدانند نامشان به حساب مدافعان نوشته نمی شود و چنانچه اسلام را یاری نکنند و برای دادخواهی از مظلومان وارد عمل نشوند، انقلابی نیستند.

دسته: سیاسی گلستان

استاندار گلستان در حاشیه افتتاح متمرکز پروژه های هفته دولت در گنبدکاووس با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت در قبال دشمن با توجه به شرایط کنونی ، از تصمیمات مجلس و به استیضاح کشیدن تیم اقتصادی دولت انتقاد کرد.

دسته: سیاسی گلستان

به‌ مناسبت روز جهانی یادبود و گرامیداشت قربانیان تروریسم؛

به‌ مناسبت روز جهانی یادبود و گرامیداشت قربانیان تروریسم، سومین همایش اسوه‌های صبوری و نخستین یادواره بین‌‌المللی 211 شهید ترور استان گلستان از سوی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم و با همکاری سازمان ملل متحد، نهادها و تشکل‌های استان گلستان با حضور "‌ماریا دوتسنکو" رئیس مرکز اطلاع‌رسانی سازمان ملل و چندتن از سفرای خارجی در گرگان برگزار شد.

دسته: سیاسی گلستان