امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اینکه برخی از متنفذین گنبدی ارتباطات خوبی با هیئت دولت دارند، گفت: انتظار ما این است که این افراد به جای جیب خود به فکر منافع مردم باشند.

دسته: گنبدکاووس

صبح امروز رئیس جمهور کشورمان مهمان گنبدی ها بود و با مردم گلستان به ویژه شرق استان در ورزشگاه تختی گنبدکاووس دیدار کرد.

دسته: گنبدکاووس

ا

امام جمعه گنبدکاووس با انتقاد از عملکرد سازمان جهاد کشاورزی گلستان، گفت: متاسفانه روحیه جهادی از این سازمان رخت بربسته است.

دسته: گنبدکاووس

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از برخی تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی در سال‌های اخیر، گفت: این تلاش‌ها اصلا متناسب با انتظارات مردم گنبدکاووس نیست و مسوولان این دانشگاه باید پاسخگو باشند.

دسته: گنبدکاووس

در پی عدم حضور سه عضو شورای شهر گنبدکاووس در جلسات این شورا به دلیل اعتراض به مصوبات یک سویه و توسعه نامتوازن شهر چند جلسه شورای گنبدکاووس از رسمیت افتاده و اختلافاتی را ایجاد کرده است.

دسته: گنبدکاووس

شنیده ها از تلاش پنهانی فرماندار ویژه گنبدکاووس برای جابجایی رئیس اداره ارشاد شهرستان و انتصاب یک زن که مروج سند 2030  است، خبر می دهد.

دسته: گنبدکاووس

رئیس شورای نگهبان استان گلستان گفت: با تسخیر لانۀ جاسویی در روز 13 آبان 58 که امام خمینی(ره) آن را انقلاب دوم نامیدند، هویت جاسوسان کددار نظام برملا شد.

دسته: گنبدکاووس

با عملیات ضربتی پلیس

با عملیات ضربتی پلیس، آدم‌ربایی در گنبدگاووس در کمتر از یک ساعت خنثی و فرد آدم ربا دستگیر و قربانی این موضوع نیز سالم رهاسازی شد.

دسته: گنبدکاووس

پیشنهاد وحدت‌بخش امام جمعه گنبدکاووس به وحید جلیلی؛

امام جمعه گنبدکاووس در پیشنهادی به رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم مردمی عمار خواهان الصاق موضوع «وحدت اسلامی» به موضوعات فراخوان این جشنواره شد.

دسته: گنبدکاووس

هیئت های مذهبی گنبد امروز در دسته هایی عزاداری به سوگواری شهادت سید و سالار شهیدان پرداختند.

دسته: گنبدکاووس

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت:در سفری که بنده به همراه وزیر صنعت، معدن و تجارت به قزاقستان داشتیم توافقاتی مبنی بر ایجاد کارخانه فولاد در گنبدکاووس به شرط راه‌اندازی منطقه آزاد تجاری اینچه‌برون صورت گرفت که می‌تواند یک گام بزرگ برای منطقه ما باشد

دسته: گنبدکاووس

عضو ستاد شهرام کوسه غراوی:

اینکه مردم خواستار چنین درخواستی هستند مقصر غراوی است یا طیار که به دلیل عملکرد ضعیفش شهروندان گنبدی را به سمت کوسه غراوی سوق داده است.

دسته: گنبدکاووس

کاروان زیر سایۀ خورشید که همزمان با دهه کرامت در استان گلستان حضور دارد ، شب گذشته مهمان برنامۀ فصل شیدایی که در دریاچه مصنوعی گنبدکاووس برگزار می شود، بود و با استقبال پرشور مردم روبرو شد.

دسته: گنبدکاووس

با حضور معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور برگزار شد؛

نخستین یادواره 20 شهید مبارزه با مواد مخدر شهرستان گنبدکاووس با حضور معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و جمعی از مسئولین استان و شهرستان گنبدکاووس در دانشگاه شمس این شهرستان برگزار شد.

دسته: گنبدکاووس

Tagsاخبار گالیکش, اخبار مراوه تپه, اخبارکلاله, اخبارگنبدکاووس, اخبارمطالبه گری, یادداشت, اخبار مدافعان حرم, اخبار جریان فتنه, اخبار انتخابات, اخبار حوادث, اخبار ورزشی, اخبارفرهنگی, اخبارجهادومقاومت, اخبار روز, اخبار ویژه, اخبارشهرداری, اخبارشهرداری گرگان, شهرداری, اخباراستانی, اخبارکشور, اخباربین المللی, آخرین اخبارروز, خبرگزاری عدالت خواهان, خبرفوري, فوري, اخبار, اخبارفوري امروز, مقاله, یاداشت, خبر, عدالت خواهان گلستان, اخبارتحلیلی استان گلستان, اخباراستان گلستان, اخبار رامیان, اخبار آزادشهر, اخبارعلی آباد کتول, اخبار گرگان, اخبار آق قلا, اخبار بندر ترکمن, اخبار بندر گز, اخبار کردکوی, اخبار گمیشان, اخبار مینودشت, عدالت, عدالت‏خواهی, جنبش عدالتخواهی, نهضت عدالتخواهی, پیروزی حق, فساد, مبارزه با فساد, فساد مالی, مفاسد اقتصادی, مبارزه با مفاسد اقتصادی, امنیت اقتصادی, ویژه‏خواری, اشرافی‌گری مسئولان, کارگزاران نظام, مردم, وظیفه مردم نسبت به مسئولین, برخورد با ظالم, ظلم‌‏ستیزی, ایستادگی مقابل ظلم, نظام جمهوری اسلامی ایران

طبق آخرین بخشنامه وزارت آموزش و پرورش ، مدیریت های آموزش و پروش تا 20 شهریور تنها مجاز به ساماندهی معلمان در مدارس هستند و نکته مهمتر اینکه هیچ جایگاهی به عنوان معاون پروشی، تربیتی و یا اجرایی در مدارس تعریف نشده و در نهایت یک نفر به عنوان معاون پس از این تاریخ در مدارس، طبق بخشنامه ساماندهی می شود.

دسته: گنبدکاووس