سرپرست فرمانداری گرگان با بیان اینکه گرگان سومین بنای تاریخی شهری کشور را دارد گفت: در تلاش هستیم گرگان را به عنوان یک قطب گردشگری معرفی کنیم.

به گزارش "پایگاه عدالت خواهان ایران" سید ابوالقاسم صفوی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: شهر گرگان برای آنکه به قطب گردشگری تبدیل شود ظرفیت‌های زیادی دارد که باید به آن توجه شود.

وی تصریح کرد: از زمانی که به‎عنوان سرپرست فرمانداری گرگان مستقر شدم تلاش زیادی کردم تا استعدادهای این شهر شکوفا شود.

سرپرست فرمانداری گرگان تأکید کرد: امیدواریم در قالب جشنواره‌هایی که در گرگان برگزار می‌شود، بتوانیم تورهای گردشگری و توریستی را در گرگان داشته باشیم و مسافران زیادی به این شهر بیایند.

وی با بیان اینکه بزرگترین پروژه گردشگری شمال کشور در گرگان محقق می‌شود،گفت: آکواریوم دریایی و پارک دریایی از جمله موضوعاتی است که در گرگان دنبال می‌شود و ما فضای خوبی برای گردشگری داریم که می‌توان به آب زیارت، النگدره و ناهارخوران که می‌توان پروژه‌های مختلفی در آن اجرا کرد، اشاره داشت.

صفوی با بیان اینکه  مسابقه شترسواری در نزدیکی فرودگاه گرگان برگزار خواهد شد، گفت: ماشین‌های آپلود را طراحی کردیم و برنامه‌هایی در «تپه هزارپیچ» نیز در نظر گرفته شده است.

سرپرست فرمانداری گرگان به «تپه قلعه خندان» و «قلعه کهنه» اشاره کرد و افزود: این تپه در گذشته ارتباط زیرزمینی داشتند و اکتشافاتی در حال انجام شدن است و گفته می‌شد که از طریق راه‌های زیرزمینی یک انسان باشتر می‌توانست جا‌به‌جا شود.

صفوی با بیان اینکه گرگان سومین بنای تاریخی شهری کشور را دارد گفت:در تلاش هستیم که با فعالیت‎هایی که انجام می‌شود، بتوانیم گرگان را به عنوان یک قطب گردشگری تا سال آینده معرفی کنیم.فارس

انتهای پیام

 

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه