ظهر روز گذشته همراه متهم بیمار که در بیمارستان پنجم آذر گرگان تحت نظر پزشکان و پرستاران بود، پرستار بیمارستان را مورد ضرب و شتم قرار داد.

دسته: گرگان

بامداد پنجشنبه به دلیل غیرفعال بودن بیمارستان قلب سلیم گرگان واقع در محوطه بیمارستان صیاد شیرازی گرگان جوان 35 ساله جان خود را از دست داد.

دسته: گرگان

راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با فریادهای بلند و محکم در محکومیت توطئه‌ها و جنایت‌های استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی و با شعار همیشگی "مرگ بر آمریکا" صبح امروز در گرگان برگزار شد.

دسته: گرگان

مهمان ویژه کلنگ‌زنی روگذر افسران یک روز پس از زمین خوردن کلنگ این پروژه در شورای ترافیک استان افتتاح روگذر و زیرگذر را آب نمکی برای حضور خودروهای بیشتر در شهرها خواند.

دسته: گرگان

هشدار کارشناس به نادیده گرفتن منافع شهر

یکی از اعضا شورای شهر گرگان در آستانه یک ساله شدن حضور شهردار گرگان، طرح سئوال از او را مطرح کرده است؛ کارشناسان می‌گویند این اقدام ضربه به مسیر توسعه و نادیده گرفتن منافع شهر است.

دسته: گرگان

نماینده لیست امید گرگان در مجلس گفت : اصلاح‌طلبان گلستان بیست روز دنبال من بودند تا نام مرا در لیست امید بگذارند، من به آن‌ها گفتم اصلا مخاطب من شما نیستید. آمدم تهران و آقای دکتر عارف گفت شما با آقای تربتی‌نژاد ائتلاف کن؛ منم گفتم چشم!

دسته: گرگان

با دستور قضایی انجام شد

با دستور قضایی پنج دیوارکشی و ساخت و ساز غیرمجاز در بلوار صیاد شیرازی گرگان تخریب شد.

دسته: گرگان

 

چون شهردار گرگان از استخدام #خواهرزاده و تعیین وضعیت استخدامی برادر یکی از اعضای شورای شهر به دلیل منع قانونی خودداری کرده است .

دسته: گرگان

بعد از رفتن صادقلو شهردار سابق برخی از عناصر سودجو در تبلیغات شهری فرصت را مهیا یافته اند و سعی دارند سود میلیاردی ناشی از تبلیغات شهری را به جیب بزنند .

دسته: گرگان

در حالیکه این روزها همه ادارات و سازمانها لنگ اندکی منابع برای اجرای امورات خود هستند ، فرمانداری گرگان در یک دست و دلبازی سیاسی ناهار دو روز نمایشگاه کتاب استان گلستان را متقبل کرد .

دسته: گرگان

کارگران زمزم که بازنشسته می‌شوند به‌جای سنواتشان، معادل آن نوشابه دریافت می‌کنند تا در سطح شهر بفروشند. بسیاری از بازنشستگان این شرکت برای کسب درآمد مجبورند با ماشین در شهر دور بزنند تا نوشابه‌شان را بفروشند.

دسته: گرگان

 تراکم و آشفتگی اقامت مسافران در محور جنگلی ناهارخوران، ثمره نبود برنامه مشخص از سوی مدیریت شهری گرگان است، موضوعی که میراث فرهنگی استان هم از آن انتقاد می کند.

دسته: گرگان

منبع : مهر

اخیرا سه تن از اعضای شورای شهر گرگان رایزنی های خصوصی برگزار کرده و با گزینه های شهرداری مد نظر خود صحبت هایی داشته اند که "احمد سردارزاده" و "ابوالقاسم صفوی " سرپرست فعلی فرمانداری گرگان دو تن از آنها بوده اند .

دسته: گرگان

 اوقاف باید به کارهای #اصلی خود بپردازد و به امامزاده باید به چشم یک مکان مقدس نگاه کرد،

دسته: گرگان

روزهای یکشنبه و چهارشنبه را باید یکی از شلوغ ترین روزهای شورای شهر گرگان دانست ، روزهایی که مردم با عضو مردمی شورا دیدار کرده و مشکلات خود را با او در میان می گذارند .

دسته: گرگان

درب مدرسه با سابقه گرگان اول مهر به روی دانش‌آموزان بسته شد، خانواده دانش‌آموزان پذیرفته شده در مدرسه نمونه دولتی گرگان به انتقال مدرسه از گرگان به روستای محمدآباد اعتراض کردند.

دسته: گرگان

مسئول واحد زیباسازی شهرداری گرگان گفت : ابعاد تندیس ساخته شده سردار شهید غفاری با موقعیت مکانی همخوانی نداشت لذا تندیس جدیدی در حال ساخت می باشد .

دسته: گرگان

 

نبی هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا یکی از مهمان چند سال گذشته حضور هیات عزاداری کفشگیری در روستای سرکلاته بود .

دسته: گرگان

امام جمعه گرگان گفت: معلمان و اساتید مسئولیت سنگینی دارند و باید شاگردان خود را برای نیاز آینده کشور تربیت کنند.

دسته: گرگان

گزارش تصویری از اجتماع بزرگ تاسوعای حسینی در گرگان

تجمع عزاداران حسینی(ع) همزمان با نهم محرم و روز تاسوعا در گرگان مرکز استان گلستان برگزار شد.

دسته: گرگان

گرزین با اشاره به تصویب طرح تقاطع غیر همسطح افسران گفت: این طرح در شورای ترافیک استان و شهرستان داشته است و شورای معماری این طرح را در اولویت‌های اول و دوم نام گذاری کرد.

دسته: گرگان

 در خصوص لغو مصوبه شورای شهر گرگان در خصوص احداث زیرگذر #افسران چند نکته مهم وجود دارد

دسته: گرگان

به‌نقل از روابط‌عمومی دادگستری گلستان، حجت‌الاسلام سیدرضا سیدحسینی جزئیات جدیدی درباره خبر الاغ ذبح شده در شهر گرگان اعلام کرد و اظهار داشت: متهم این پرونده فراری است و دستور دستگیری او صادر شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان، جزئیات جدیدی درباره خبر الاغ ذبح شده در شهر گرگان اعلام کرد و گفت: رسیدگی به این پرونده در دادسرای مرکز استان آغاز شده است.

دسته: گرگان

صبح امروز برگزار شد؛

 گزارش پایگاه عدالت خواهان ایران همایش شیرخوارگان حسینی به یاد طفل شش ماهه کربلا گزارش پایگاه عدالت خواهان ایران حضرت علی اصغر (ع) امروز همزمان با سراسر کشور و جهان، درگزارش پایگاه عدالت خواهان ایران امامزاده عبدالله(ع) شهرستان گرگان برگزار شدبه گزارش پایگاه عدالت خواهان ایران

مادران شهرستان گرگان امروز فرزندان خود را به همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی آوردند تا آن ها را با منش حسینی آشنا و برای سربازی امام زمان (عج) آماده کنند.

دسته: گرگان

آئین سیاه‎پوش کردن شهر گرگان در آستانه فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) با عنوان اجتماع بزرگ رهروان حسینی در گرگان برگزار شد.

دسته: گرگان

منبع : تسنیم

باید نشست با دستگاه قضایی برگزار شود و این چنین مشکلات ریشه‌یابی کنیم و همچنین کارگروه نظارتی متشکل از دستگاه نظارتی و بازرسی و دادگستری تشکیل شود.

دسته: گرگان

شب گذشته بیستمین جلسه گرهمایی مسئولین و اعضای هیات های مذهبی شهر گرگان با حضور مسئولین هیات مذهبی شهرستان گرگان در حسینیه دزیانیهای گرگان برگزار شد.

دسته: گرگان

به گزارش

امام جمعه موقت گرگان با تاکید بر اینکه مسئولان باید با مردم همراه بوده و دارایی های خود را اعلام کنند، گفت: همه دارائی امروز من ۱.۵ هکتار زمینی است که از پدرم به ارث برده‌ام.

دسته: گرگان