خوش خدمتی به گنبدی ها ادامه دارد!

با تحت فشار قرار دادن مسئولین کشوری و به تبع آن استانی، یک گنبدی دیگر نیز در راه ریاست در کلاله است.

دسته: کلاله

با انتشار خبر فرماندار شدن یکی از نزدیکان نماینده شرق گلستان، کانال های تلگرامی استانی و شهرستانی به این موضوع پرداختند.

دسته: کلاله

دست به مهره شدن استاندار و مسئولین در جهت اهداف انتخاباتی آقای خاص، می تواند شرق گلستان را در باتلاق تغییرات مدیریتی و به تبع ان عقب افتادگی و محرومیت بیشتر این حوزه شود.

دسته: کلاله

در نامه شکایت جمعی از نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح، امضای نماینده شرق گلستان در این نامه با امضاهای دیگر وی، تفاوت فاحشی دارد.

دسته: کلاله

مجموعه زیارتی خالدنبی(ع) یک ظرفیت و فرصت برای ایجاد کلبه های بوم گردی و گردشگری شده است که هر نوع اقدام سوء در این کلبه ها، می تواند معنویت این مجموعه زیارتی را خدشه دار و نوعی نگرش جدید را در گردشگران در خصوص این مکان زیارتی ایجاد کند

در پی حواشی متعدد با نام مجموعه خالدنبی(ع)، اینبار نیز با انتشار فیلمی در فضای مجازی، شاهد حرمت شکنی در ماه محرم بودیم.

دسته: کلاله

پایگاه عدالت خواهان ایرانتصادف دو دستگاه خودروی سواری در محور قزل پایگاه عدالت خواهان ایران اتاق به گلیداغ باعث مصدومیت ۹ نفر شد که دونفر مصدوم توسط پایگاه عدالت خواهان ایران پایگاه هلال احمر چاتال به بیمارستان کلاله انتقال یافتند. پایگاه عدالت خواهان ایران همچنین در تصادف یک مزدا و موتور سیکلت در محور سه راهی پایگاه عدالت خواهان ایران چاتال رامین ممی زاده جوان ۲۰ ساله از روستای عرب قاری حاجی جان باخت.پایگاه عدالت خواهان ایران

در تصادف دو خودرو با هم و‌ یک موتور سیکلت با مزدا، ۱ کشته و ۹ مصدوم برجای ماند.

دسته: کلاله

بخشدار کلاله:

بخشدار کلاله گفت: با مانع شدن از پرداخت های غیرقانونی توسط برخی از دهیاران، این دهیاران قضایای را طوری دیگر و برعکس جلوه داده اند.

دسته: کلاله

اعضای شورای شهر کلاله با این دیدار به شایعه سردی روابط بین نماینده شرق گلستان و شورا و شهرداری پایان دادند.

دسته: کلاله

در این سانحه رانندگی ۱۰ نفر مجروح شدند و نماینده شرق گلستان بر اثر ضربه ایربگ از ناحیه قفسه سینه و ستون فقرات دچار درد شدید شد.

دسته: کلاله

نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی شامگاه امشب در حادثه رانندگی دچار مصدومیت شد.

دسته: کلاله

بمناسبت هفته دولت حمیدی فرماندار کلاله با حضور در نماز جمعه این هفته شهرستان،ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به تشریح عملکرد شش ماهه دولت پرداخت

دسته: کلاله

عضو شورای شهر کلاله گفت: اینکه گفته می شود شورای شهر کلاله تنها برای تهیه غذای شهردار و شورای شهر، ۶۵ میلیون تومان هزینه کرده است، شایعه است.

دسته: کلاله

محمد حمیدی فرماندار کلاله

فرماندار کلاله گفت: برخی از مدیران در ارائه عملکرد خود کوتاهی کرده و عملکرد بسیار ضعیفی دارند و اگر اینگونه باشد، جای این افراد در پست های مدیریتی نیست.

دسته: کلاله

فرماندار کلاله

فرماندار کلاله گفت: استان گلستان با بحران کم آبی روبرو است که در حوزه کشاورزی و مصرف خانگی این مسئله چالش های خاص خود را به وجود آورده است.

دسته: کلاله