بخشداری کلاله وارد دومین سال بخشدار نداشتن خود شد و با این تفاسیر می توان این تعبیر که اهرم و ابزار برش سیاسی فرماندار کلاله در این خصوص، کند بوده است را بکار ببریم.

دسته: کلاله

طی مانور "توان و اقتدار" انجام شد؛

طی مانور "توان و اقتدار" پس از اقدام به گروگان گیری توسط گروگان گیران، پلیس ویژه وارد عمل شد و اقدام کنندگان دستگیر شدند.

دسته: کلاله

یک شنبه بازار کلاله با سپرده بی بازگشت 101,400,000 ریالی به مزایده گذاشته شد.

دسته: کلاله

غراوی نماینده شرق گلستان پس از موضع انفعالی خود در قبال سخنان صریح و قاطع ابراهیمی نماینده آزادشهر، اقدام به انتشار نامه پیگیری خود در خصوص سد نرماب کرد.

دسته: کلاله

با حضور مردم شیعه و سنی برگزار شد؛

مانند سال های گذشته، نمازگزاران اهل تسنن و تشیع شهرستان کلاله به مناسبت ولادت پیامبر اکرم(ص) و گرامیداشت هفته وحدت، در مسجد جامع شهرستان کلاله در کنار هم در جشن وحدت شرکت کردند

دسته: کلاله

خوش خدمتی به گنبدی ها ادامه دارد!

با تحت فشار قرار دادن مسئولین کشوری و به تبع آن استانی، یک گنبدی دیگر نیز در راه ریاست در کلاله است.

دسته: کلاله

با انتشار خبر فرماندار شدن یکی از نزدیکان نماینده شرق گلستان، کانال های تلگرامی استانی و شهرستانی به این موضوع پرداختند.

دسته: کلاله

دست به مهره شدن استاندار و مسئولین در جهت اهداف انتخاباتی آقای خاص، می تواند شرق گلستان را در باتلاق تغییرات مدیریتی و به تبع ان عقب افتادگی و محرومیت بیشتر این حوزه شود.

دسته: کلاله

در نامه شکایت جمعی از نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح، امضای نماینده شرق گلستان در این نامه با امضاهای دیگر وی، تفاوت فاحشی دارد.

دسته: کلاله

مجموعه زیارتی خالدنبی(ع) یک ظرفیت و فرصت برای ایجاد کلبه های بوم گردی و گردشگری شده است که هر نوع اقدام سوء در این کلبه ها، می تواند معنویت این مجموعه زیارتی را خدشه دار و نوعی نگرش جدید را در گردشگران در خصوص این مکان زیارتی ایجاد کند

در پی حواشی متعدد با نام مجموعه خالدنبی(ع)، اینبار نیز با انتشار فیلمی در فضای مجازی، شاهد حرمت شکنی در ماه محرم بودیم.

دسته: کلاله

پایگاه عدالت خواهان ایرانتصادف دو دستگاه خودروی سواری در محور قزل پایگاه عدالت خواهان ایران اتاق به گلیداغ باعث مصدومیت ۹ نفر شد که دونفر مصدوم توسط پایگاه عدالت خواهان ایران پایگاه هلال احمر چاتال به بیمارستان کلاله انتقال یافتند. پایگاه عدالت خواهان ایران همچنین در تصادف یک مزدا و موتور سیکلت در محور سه راهی پایگاه عدالت خواهان ایران چاتال رامین ممی زاده جوان ۲۰ ساله از روستای عرب قاری حاجی جان باخت.پایگاه عدالت خواهان ایران

در تصادف دو خودرو با هم و‌ یک موتور سیکلت با مزدا، ۱ کشته و ۹ مصدوم برجای ماند.

دسته: کلاله

بخشدار کلاله:

بخشدار کلاله گفت: با مانع شدن از پرداخت های غیرقانونی توسط برخی از دهیاران، این دهیاران قضایای را طوری دیگر و برعکس جلوه داده اند.

دسته: کلاله

اعضای شورای شهر کلاله با این دیدار به شایعه سردی روابط بین نماینده شرق گلستان و شورا و شهرداری پایان دادند.

دسته: کلاله

در این سانحه رانندگی ۱۰ نفر مجروح شدند و نماینده شرق گلستان بر اثر ضربه ایربگ از ناحیه قفسه سینه و ستون فقرات دچار درد شدید شد.

دسته: کلاله

نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی شامگاه امشب در حادثه رانندگی دچار مصدومیت شد.

دسته: کلاله