نمایش کارآمدی ولایت فقیه در زمان اختلال دمکراسی

بعضی ها هم نماینده مجلس شده اند که فقط از این و آن تمجید و تحسین کنند تا فردا روزی، در منصبی غیرانتخابی و شاید نان و آبدار تر از نمایندگی...

دسته: علی آبادکتول

اسدالله قره خانی نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس:

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس گفت: برخی مدیران استانی حواسشان نیست که در فصل بودجه قرار داریم در حالی که شما این روزهای طلایی را نباید از دست بدهید

دسته: علی آبادکتول

روز گذشته خبرنگاران خبرگزاری های داخلی و خارجی از جاذبه های گردشگری شهرستان علی آباد کتول بازدید کردند که طبق معمول عده ای خبرنگار به ظاهر طبیعت دوست باز هم کاسه داغ تر از آش شدند و به طرحی که به تازگی کلیات آن تصویب شده است، تاختند و نگران درختانی هستند ‏که شاید در جریان ساخت تله کابین علی اباد کتول قطع شوند! ‏

دسته: علی آبادکتول

سفر مخفیانه مصطفی تاجزاده مجرم امنیتی و فعال برانداز جمهوری اسلامی به استان گلستان و رفت و آمدش در برخی شهرها و روستاها دردسرساز شده است .

دسته: علی آبادکتول

شنیده ها حاکی از آن است طی روزهای آینده دکتر اسفندیاری که چندی پیش به ریاست دانشگاه آزاد علی ابادکتول منصوب شده بود و ....

دسته: علی آبادکتول

در پی انتشار گزارشی انجام شد؛

فرمانده سپاه شهرستان علی آباد کتول با فاطمه دختر روشندل علی آبادی که با کورسوی امید برای نفس کشیدن و تحقق آرزوهایش می جنگد، دیدار کرد.

دسته: علی آبادکتول

عطر شهید دوباره در شهرستان علی آباد کتول پیچد. علی نصرتی محرم 36 سال پیش به تاسی از امام شهیدش به جبهه های نبرد حق علیه باطل رفت و حالا پیکرش که بوی بهشت می دهد، به زادگاهش بازگشته تا حال خیلی ها را خوب کند.

دسته: علی آبادکتول

رئیس کل دادگستری گلستان خبر داد

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: کیفرخواست پرونده «سارینا» در انتظار نتیجه کمیسیون پزشکی است.

دسته: علی آبادکتول

فرمانده انتظامی علی آباد کتول:

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان علی آباد کتول از دستگیری متهمان به قتل جوان گلستانی خبر داد.

دسته: علی آبادکتول

معاون فرماندار علی‌آباد از توابع استان گلستان گفت: تیراندازی با سلاح شکاری توسط فرد یا افراد ناشناس در یکی از روستاهای این شهرستان باعث جراحت چهار نفر شده است.

دسته: علی آبادکتول

با توجه به انتخابات هیأت رئیسه برخی کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی، یکی از نمایندگان استان گلستان به عنوان سخنگوی کمیسیون مجلس انتخاب شد.

دسته: علی آبادکتول

پایگاه عدالت خواهان"فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول گفت: قاتل نزاع دسته جمعی در علی آباد کتول در شهرستان‌های همجوار دستگیر شد.

دسته: علی آبادکتول

 

 میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی اداره‌کل میراث فرهنگی صنایع‌دستی مناظر طبیعی مقصد گردشگران گلستان ریگ چشمه رودبار گرگان امامزاده هارون شهر فاضل‌آباد منطقه نمونه گردشگری میان رستاق فصل بهار غریب آباد موسی‌بن جعفر جاذبه‌های گردشگری سیاه رودبار گردشگری گلستان جاذبه‌های طبیعی خاک پیرزن محور گردشگری مسیر پیاده‌روی امامزاده عبدالله پارک ماشین دهنه محمدآبادکتول مناطق گردشگری جنوب شهر محل پارک سیاه مرزکوه

پایگاه عدالت خواهان"  علی‌آبادکتول با داشتن آبشارها و مناظر طبیعی زیبا، مقصد گردشگران بسیاری در فصل بهار است.

دسته: علی آبادکتول

در سی‌امین سالروز راه‌اندازی واحد علی آباد کتول تأکید شد؛

پایگاه عدالت خواهان"رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول ارتقای کیفیت، پیشرفت علمی و ارزش آفرینی را شعار محوری سال 1397 دانست.

دسته: علی آبادکتول

دادستان شهرستان علی آباد کتول از ناکام ماندن یک فقره آدم ربایی و دستگیری عوامل این حادثه در علی آباد کتول خبر داد.

دسته: علی آبادکتول

پیشتر خبری با عنوان واگذاری زمین منابع طبیعی توسط شهرداری علی آباد به یکی از حامیان نمایندگان مجلس در این پایگاه خبری منتشر گردید.

دسته: علی آبادکتول

با وجود تصمیم کمیسیون تلفیق مجلس مبنی بر رایگان شدن هزینه های آب و برق و گاز مدارس از سال آینده در شهرستانعلی آباد کتول رخ داد:

دسته: علی آبادکتول

امام جمعه علی آباد کتول با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در باب خدمت به مردم که پشتیبان اصلی انقلاب اسلامی هستند گفت: از مسئولین درخواست می کنم در راستای تسهیل امور اداری و حل مشکلات مردم، روزهای جمعه، میز خدمتی در مصلای شهرستان مستقر کنند.

دسته: علی آبادکتول

همانطور که واقفیم برخی مسئولین ضمن قانون گذاری وظیفه ی نظارت بر حسن اجرای قوانین را بعنوان حافظ منافع مردم  می باشند اما بعضا و در برخی موارد مشاهده می گردد

دسته: علی آبادکتول

سرپرست انتظامی شهرستان علی آبادکتول از کشف ۹ کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

دسته: علی آبادکتول

به مناسبت روز پرستار انجام شد؛

دانش آموزان دبستان دخترانه موقوفه مهدیه به همراه مدیر آموزش و پرورش علی آباد کتول با پرستاران بیمارستان بقیه الله الاعظم این شهرستان دیدار کردند.

دسته: علی آبادکتول

حقی که از معلولان ضایع می شود؛

دفتر شورای اسلامی شهر علی آباد کتول در طبقه پنجم یکی از ساختمان های بلند این شهر واقع شده، جایی که شهروندان ناتوان و معلول برای ورود به آنجا با سختی مواجه هستند و این در حالی است که دسترسی آسان به نمایندگان حداقل انتظار مردم از آنهاست.

دسته: علی آبادکتول

بخشدار مرکزی علی‌آبادکتول:

بخشدار مرکزی شهرستان علی‌آبادکتول با اشاره به اینکه اعضای شورای اسلامی روستاها و دهیاران باید وحدت رویه داشته باشند، گفت: این وحدت باید منجر به رفع مشکلات مردم از جمله بیکاری شود.

دسته: علی آبادکتول

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت:دولت از قبال حذف یارانه نقدی پردرآمدها، 15 هزار میلیارد تومان درآمد کسب می‌کند.

دسته: علی آبادکتول

پیکر جانباز شهید سید مرتضی حسینی امروز شنبه در زادگاهش علی آبادکتول از توابع استان گلستان تشییع و در گلزار این شهر در کنار دیگر همرزمان شهیدش به خاک سپرده شد.

دسته: علی آبادکتول

22 دیماه انجام می شود؛

فیلم سینمایی «اشنوگل» در مصلی امام رضا (ع) علی آباد کتول به طور رایگان برای مردم این شهرستان اکران می شود.

دسته: علی آبادکتول

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان علی‌آبادکتول از شهادت «سید مرتضی حسینی»، جانباز ۷۰ درصد این شهرستان خبر داد.

دسته: علی آبادکتول

فرمانده انتظامی شاهرود با اشاره به نزاع روز گذشته در شهر علی آباد کتول که یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت، گفت: با هوشیاری پلیس، عامل این نزاع منجر به قتل در شاهرود دستگیر شد.

دسته: علی آبادکتول