مراسم عزاداری باشکوه عاشورای رامیان با حضور خیل عظیم عاشقان و شیفتگان سالار شهیدان برگزار شد.

دسته: رامیان

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد؛

پایگاه عدالت خواهانمرکز جامع سلامت رامیان، با حضور نماینده، فرماندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان، فرمانده انتظامی گلستان، ائمه جمعه و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

دسته: رامیان

در جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستاهای بخش مرکزی شهرستان رامیان برگزار شد؛

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستاهای بخش مرکزی شهرستان رامیان با استقبال مردم ، گردشگران و حضور فرماندار رامیان و نصیبی مدیرکل امور روستایی و شوراها در جنگل دلند برگزار شد.

دسته: رامیان

پایگاه عدالت خواهان"مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: امروز گزارشی مبنی بر غرق شدن جوان ۲۰ ساله در چشمه گل رامیان داشتیم که بلافاصله غواصان در محل حضور یافته و به دنبال پیدا کردن جنازه فرد هستند.

دسته: رامیان

مراسم هفتمین یادواره ۲۶۶ شهید شهرستان رامیان با حضور هاشمیان رییس کل دادگستری استان گلستان، مسئولین شهرستان و مردم در مسجد جامع رامیان برگزار شد.

دسته: رامیان

آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان رامیان با حضور طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

دسته: رامیان

امروز سه شنبه 10 بهمن ماه ، شاهد تغییرات و انتصابات جدید در عرصه مدیریتی استان و شهرستان رامیان خواهد بود.

دسته: رامیان

سرهنگ علی اکبر بای روز پنجشنبه  اظهار داشت: جسد این فرد که از اهالی روستای گلند از توابع شهر دلند شهرستان رامیان می باشد، ساعت 17 عصر روز گذشته درجنگل دلند پیدا شد.

دسته: رامیان

فرماندار رامیان:

 فرماندار شهرستان رامیان گفت: جنگل‌های سوزنی‌برگ منطقه دروازه علی در شرق شهرستان رامیان طعمه حریق شده و نیروهای سپاه و بسیج در آمادگی کامل برای اعزام به منطقه هستند.

دسته: رامیان

فرماندار رامیان:

فرماندار رامیان از آتش سوزی در جنگل های سوزنی برگ ارتفاعات رامیان خبر داد و گفت: محل آتش سوزی صعب العبور است و هنوز به منطقه نرسیده ایم.

دسته: رامیان

دانشجوی موفق رامیانی، مولف و مترجم 18 کتاب:

دانشجوی رامیانی می گوید: معلم و مشاور دوران دبیرستانم اولین کسی بود که با راهنمایی هایش مسیر زندگی ام را تغییر داد و راه و رسم زندگی و چگونه زیستن را به من آموخت. شاگردی در مکتب ایشان افتخاری بزرگ برایم بود

دسته: رامیان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رامیان:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رامیان با بیان اینکه 20 هیات مذهبی در بخش مرکزی این شهرستان دارای مجوز هستند، گفت: از این تعداد سه هیات مذهبی دارای مجوز در رامیان و 10 هیات مذهبی دیگر در غیر از رامیان در ایام محرم مراسم زنجیر زنی برگزار می کنند.

دسته: رامیان

دانشجوی موفق رامیانی، مولف و مترجم 18 کتاب:

دانشجوی رامیانی می گوید: معلم و مشاور دوران دبیرستانم اولین کسی بود که با راهنمایی هایش مسیر زندگی ام را تغییر داد و راه و رسم زندگی و چگونه زیستن را به من آموخت. شاگردی در مکتب ایشان افتخاری بزرگ برایم بود.

دسته: رامیان

مراحل درمان "صبا" آغاز شد؛

صبا کودک ۷ ساله رامیانی که بر اثر یبماری ویروسی ریه‌های خود را از دست داده، با پیگیری خبرگزاری تسنیم و کمک‌‌های خیران در بیمارستان طالقانی گرگان بستری و مراحل درمانش آغاز شد،اما برای انجام عمل پیوند، "صبا" همچنان چشم انتظار کمک مسئولان و خیران است.

دسته: رامیان

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان:

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از ثبت قلعه ماران(میران) رامیان به همراه 2 اثر غیر منقول دیگر این شهرستان در فهرست آثار ملی خبر داد.

دسته: رامیان

در راستای طرح زائر مهر انجام شد؛

81 نفر لز دانش آموز شهرستان رامیان در راستای طرح زائر مهر به اردوی چهار روزه مشهدد مقدس اعزام شدند.

دسته: رامیان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان خبرداد:

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامیان از کمبود ۱۰۰ معلم در آغاز سال تحصیلی در مدارس ابتدایی این شهرستان خبر داد.

دسته: رامیان

فرماندار شهرستان رامیان:

فرماندار شهرستان رامیان گفت: پروژه های الویت دار اقتصاد مقاومتی ارائه شود تا پس از بررسی تمام ظرفیت کارگروه اقتصاد مقاومتی شهرستان در جهت حمایت از این پروژه ها عملیاتی شود.

دسته: رامیان

نداشتن امکانات هم مانع نشد؛

از دوران نوجوانی بصورت تفننی با گل و گیاه مشغول بودند و به مرور زمان آنرا گسترش دادیم و نبود امکانات هم مانع از این کارمان نشد.

دسته: رامیان

 صبا کودک ۷ ساله رامیانی که بدون دستگاه اکسیژن نفس کشیدن برایش بسیار سخت است، چشم انتظار کمک خیران و مسئولان برای انجام پیوند ریه و قرنیه چشم است.

دسته: رامیان

تکرار سریال مشکلات کارگران معدن رامیان؛

کارگران معدن شمال شرق رامیان (ملچ آرام)، صبح امروز با تجمع مقابل فرمانداری این شهرستان خواستار دریافت مطالبات 4 ماهه معوقه و مشکلات بیمه ای خود شدند.

دسته: رامیان

به مناسبت هفته دولت انجام شد؛


به مناسبت هفته دولت پارک کودک و غسالخانه روستای ارازگل با حضور فرماندار و بخشدار فندرسک شهرستان رامیان و اهالی این روستا افتتاح شد.

دسته: رامیان