شایعه تا واقعیت

رسانه‌های ضدانقلاب درحالی قتل امام جمعه اهل سنت را به نهادهای امنیتی ربط می‌دهند که نگاهی به مواضع مرحوم جمال زهی خلاف این ادعا را ثابت می‌کند.

دسته: رامیان

ظهر امروز انجام شد؛

ظهر امروز تشییع پیکر مولوی عبدالغفور جمالزهی (رخشانی) با حضور ائمه جمعه و جماعت شیعه و سنی شهرستانهای آزادشهر و رامیان، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی - اجتماعی استاندار گلستان ، مسئولین شهرستان رامیان و حضور پرشور مردم مسلمان اعم از بلوچ و زابلی و فارس و تر ترکمن در روستای رضا آباد شهرستان رامیان برگزار شد.

دسته: رامیان

بازخوانی یک گفتگو امام جمعه اهل سنت فقید رضا آباد رامیان:

عالم اهل سنت استان گلستان گروه های وهابی را از عوامل شروع فتنه در بین امت اسلامی برشمرد و گفت: تندروهایی که تحت عنوان وهابی توسط عربستان سعودی حمایت می شوند از حدود پنجاه سال پیش فعالیت های شان را دنبال می کنند.

دسته: رامیان

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: تاکنون سرنخ‌هایی در پرونده قتل مولوی جمال‌زهی امام جمعه اهل سنت رضاآباد بدست آمده و تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.

دسته: رامیان

با انتشار پیامی، سپاه نینوای استان گلستان قتل «عبدالغفور جمالزهی» امام جمعه اهل سنت رضاآباد شهرستان رامیان را محکوم کرد.

دسته: رامیان

فوری :

مولوی عبدالغفور جمال زائی امام جمعه اهل سنت رضا آباد خان ببین شهرستان رامیان در استان گلستان، صبح امروز پس از اقامه نماز جماعت صبح و در حال بازگشت به سمت منزل، توسط افراد ناشناس مورد سوء قصد قرار گرفت

دسته: رامیان

امام جمعه اهل سنت رضا آباد خان ببین شهرستان رامیان بعد از اقامه نماز صبح امروز به ضرب گلوله به قتل رسید.

دسته: رامیان

مراسم عزاداری باشکوه عاشورای رامیان با حضور خیل عظیم عاشقان و شیفتگان سالار شهیدان برگزار شد.

دسته: رامیان

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد؛

پایگاه عدالت خواهانمرکز جامع سلامت رامیان، با حضور نماینده، فرماندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان، فرمانده انتظامی گلستان، ائمه جمعه و جمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

دسته: رامیان

در جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستاهای بخش مرکزی شهرستان رامیان برگزار شد؛

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستاهای بخش مرکزی شهرستان رامیان با استقبال مردم ، گردشگران و حضور فرماندار رامیان و نصیبی مدیرکل امور روستایی و شوراها در جنگل دلند برگزار شد.

دسته: رامیان

پایگاه عدالت خواهان"مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: امروز گزارشی مبنی بر غرق شدن جوان ۲۰ ساله در چشمه گل رامیان داشتیم که بلافاصله غواصان در محل حضور یافته و به دنبال پیدا کردن جنازه فرد هستند.

دسته: رامیان

مراسم هفتمین یادواره ۲۶۶ شهید شهرستان رامیان با حضور هاشمیان رییس کل دادگستری استان گلستان، مسئولین شهرستان و مردم در مسجد جامع رامیان برگزار شد.

دسته: رامیان

آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان رامیان با حضور طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

دسته: رامیان

امروز سه شنبه 10 بهمن ماه ، شاهد تغییرات و انتصابات جدید در عرصه مدیریتی استان و شهرستان رامیان خواهد بود.

دسته: رامیان

سرهنگ علی اکبر بای روز پنجشنبه  اظهار داشت: جسد این فرد که از اهالی روستای گلند از توابع شهر دلند شهرستان رامیان می باشد، ساعت 17 عصر روز گذشته درجنگل دلند پیدا شد.

دسته: رامیان

فرماندار رامیان:

 فرماندار شهرستان رامیان گفت: جنگل‌های سوزنی‌برگ منطقه دروازه علی در شرق شهرستان رامیان طعمه حریق شده و نیروهای سپاه و بسیج در آمادگی کامل برای اعزام به منطقه هستند.

دسته: رامیان

فرماندار رامیان:

فرماندار رامیان از آتش سوزی در جنگل های سوزنی برگ ارتفاعات رامیان خبر داد و گفت: محل آتش سوزی صعب العبور است و هنوز به منطقه نرسیده ایم.

دسته: رامیان

دانشجوی موفق رامیانی، مولف و مترجم 18 کتاب:

دانشجوی رامیانی می گوید: معلم و مشاور دوران دبیرستانم اولین کسی بود که با راهنمایی هایش مسیر زندگی ام را تغییر داد و راه و رسم زندگی و چگونه زیستن را به من آموخت. شاگردی در مکتب ایشان افتخاری بزرگ برایم بود

دسته: رامیان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رامیان:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رامیان با بیان اینکه 20 هیات مذهبی در بخش مرکزی این شهرستان دارای مجوز هستند، گفت: از این تعداد سه هیات مذهبی دارای مجوز در رامیان و 10 هیات مذهبی دیگر در غیر از رامیان در ایام محرم مراسم زنجیر زنی برگزار می کنند.

دسته: رامیان

دانشجوی موفق رامیانی، مولف و مترجم 18 کتاب:

دانشجوی رامیانی می گوید: معلم و مشاور دوران دبیرستانم اولین کسی بود که با راهنمایی هایش مسیر زندگی ام را تغییر داد و راه و رسم زندگی و چگونه زیستن را به من آموخت. شاگردی در مکتب ایشان افتخاری بزرگ برایم بود.

دسته: رامیان

مراحل درمان "صبا" آغاز شد؛

صبا کودک ۷ ساله رامیانی که بر اثر یبماری ویروسی ریه‌های خود را از دست داده، با پیگیری خبرگزاری تسنیم و کمک‌‌های خیران در بیمارستان طالقانی گرگان بستری و مراحل درمانش آغاز شد،اما برای انجام عمل پیوند، "صبا" همچنان چشم انتظار کمک مسئولان و خیران است.

دسته: رامیان

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان:

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از ثبت قلعه ماران(میران) رامیان به همراه 2 اثر غیر منقول دیگر این شهرستان در فهرست آثار ملی خبر داد.

دسته: رامیان