اسماعیل البرزی خبرنگار صدا و سیمای گلستان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بندرگز شد .

دسته: بندرگز

پایگاه عدالت خواهان ایرانپس از گذشت پایگاه عدالت خواهان ایران حدود 6 ماه، زمزمه‌های طرح سوال از شهردار بندرگز به گوش می‌رسد و براساس شواهد وپایگاه عدالت خواهان ایران مستندات موجود طرح سوال از شهردار به صورت جدی توسط سه عضو شورای اسلامی شهر بندرگز در حال پیگیری است. پایگاه عدالت خواهان ایران این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که در اوایل حضور جعفر رضایی به عنوان شهردار بندرگز، رضایت نسبی پایگاه عدالت خواهان ایراناز عملکرد وی در شهرداری و در شهر وجود داشت.پایگاه عدالت خواهان ایران

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بندرگز به تخلفات افراد نزدیک به شهردار بندرگز در شهرداری اشاره کرد و گفت: عملکرد ضعیف شهردار در حوزه‌های مختلف باعث کلید خوردن طرح سوال از شهردار بندرگز شده است.

دسته: بندرگز

پایگاه عدالت خواهان"  مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرگز برگزار شد.

دسته: بندرگز

بندرگز قمه به دست فرمانده انتظامی بندرگز اراذل و اوباش دام پلیس تحویل مراجع قضایی پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهانگلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان دانشجوایان عدالت خواه عدالتخواهان عدالتخواه،عدالت طلبان عدالت محوری مطالبه گر عباس حیدری گرگان سلاح سرد اخبار خواندنی ماموران انتظامی تهران نیروی انتظامی تشکیل پرونده

پایگاه عدالت خواهان"فرمانده انتظامی بندرگز از دستگیری 2 تن از اراذل و اوباش معروف، در این شهرستان خبر داد

دسته: بندرگز

فرماندار شهرستان بندرگز در غرب گلستان با بیان این مطلب که یک مرکز دیالیز در این شهرستان ساخته خواهد شد، اظهار کرد: با حمایت یکی از خیّرین مرکز دیالیز در بندرگز احداث می شود.

دسته: بندرگز

شنیده های موثق حاکیست که محسن تجری معاون دانشگاه آزاد واحد بندرگز گزینه جدی ریاست این واحد دانشگاهی در غرب گلستان است.

دسته: بندرگز

با حکم وزیر کشور؛

زیر کشور در حکمی حسین احمدی را به سمت فرماندار شهرستان بندر گز در استان گلستان منصوب کرد.

دسته: بندرگز

فرماندار شهرستان بندرگز از آغاز مجدد عملیات اجرایی پروژه گردشگری ساحل بندرگز از روزهای آینده خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه، 500 نفر مشغول به کار خواهند شد.

دسته: بندرگز

فرمانده انتظامی بندرگز از دستگیری سارق خودرو در بندرگز خبر داد.

دسته: بندرگز

مراسم تودیع و معارفه سرپرست بیمارستان شهدای بندرگز با حضور مسوولان و جمعی از پرسنل در این بیمارستان برگزار شد.

دسته: بندرگز

استانداری گلستان طی نامه ای ایرجی را حائز شرایط احراز تصدی سمت شهرداری بندرگز ندانست.

دسته: بندرگز

سید النگی که قبلا نیز تجربه حضور در سمت شهردار نوکنده را داشته در گفت و گو با خبرنگار ما از برنامه ها و الویت های خود در نوکنده می گوید.

دسته: بندرگز

رئیس واحد بندرگز:

جلسه توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزد بندرگز به منظور آشنایی با حوزه های مختلف با حضور اعضاء هیئت رئیسه و مدیران گروه های آموزشی در سالن اجتماعات ولایت دانشگاه برگزار شد.

دسته: بندرگز

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرگز:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرگز گفت: در ایام محرم بیش از 50 روحانی بومی و اعزامی از شهر قم به مراکز دینی و فرهنگی شهرستان بندرگز فرستاده شدند تا مردم جامعه را از فلسفه قیام عاشورا آگاه سازند.

دسته: بندرگز

به مناسبت هفته دفاع مقدس آغاز شد؛

به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه " گنج بی پایان " با ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی و ... از دیروز جمعه در ساحل بندرگز آغاز شد و همچنان ادامه دارد .

دسته: بندرگز


۷۰۰ کیلوگرم ماهی فاقد مجوز در نوکنده گلستان کشف و ضبط شد.

دسته: بندرگز

 جانشین فرماندهی انتظامی بندرگز از توقیف یک دستگاه کامیونت حامل 98 راس دام فاقد مجوز در پلیس راه "نوکنده" خبر داد.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز:

 فرماندار شهرستان بندرگز با اشاره به خسارت ۴۱ میلیارد تومانی سرما به باغات این شهرستان در سال گذشته، گفت: پرداخت تسهیلات به خسارت‌دیدگان از سرمایی پارسال تا ده روز آینده آغاز می شود.

دسته: بندرگز

نکوداشت شیخ محمد رحیم لیوانی و شیخ حمزه ربانی دو تن از مفاخر دینی گلستان با حضور جمعی از مسوولان و فرهنگ دوستان استان امروز پنجشنبه در شهرستان ساحلی بندرگز برگزار شد.

دسته: بندرگز

مديركل راه آهن شمال شرق ۲ :

مديركل راه آهن شمال شرق ۲ گفت: براي عمليات اجرايي بندرخشك كه پنج هزار ميليارد ريال اعتبار نياز دارد، در مرحله نخست آن هزار ميليارد ريال اعتبار مصوب و پيش بيني شده است.

دسته: بندرگز

بیش از ۷ تن مرغ زنده فاقد مجوز در بخش نوکنده کشف شد.

دسته: بندرگز

فرماندار بندرگز :

فرماندار شهرستان بندرگز در غرب گلستان با بیان این مطلب که درصد میزان بیکاری در شهرستان بندرگز به ۱۶ درصد است افزود: این موضوع از متوسط استانی بالاتر بوده و عمده ترین دلیل آن عدم استفاده از ظرفیت نیروهای بومی است.

دسته: بندرگز

با گازرسانی به مناطق شهری و روستایی؛

مدیرعامل شرکت گاز گلستان بندرگز ، آق قلا و مینودشت را شهرستان های سبز استان بیان کرد و گفت: تمامی مناطق شهری و روستایی این شهرستان ها از سوخت گاز برخوردار شده اند.

دسته: بندرگز