صبح امروز بانوی ترکمن گلستانی در بیمارستان آق‌قلا چهارقلو به دنیا آورد.

دسته: آق قلا

چند وقتی است که با تغییراتی که در تیم مدیریت استاندار گلستان در حال انجام است گمانه زنی هایی می شود که فرماندار آق قلا به زودی تغییر خواهد کرد و گروه های سیاسی را به تکاپو انداخته است در این میان گروه های سیاسی دلایلی را برای لزوم تغییر ضمیر مطرح می کنند که از این میان میتوان به غیر بومی بودن فرماندار و عدم مدیریت صحیح و ارتباط ضعیف با گروه های سیاسی از دلایل اصلی مخالفت احزاب سیاسی اشاره کرد.

دسته: آق قلا

فرمانده انتظامی آق قلا از وقوع یک فقره قتل برادر در این شهرستان خبر داد.

دسته: آق قلا

منبع : خبرنگاران جوان

پایگاه عدالت خواهانمراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان آق قلا با حضور امانگلدی ضمیر فرماندار آق قلا ، بخشداران ،معاونین آموزش و پرورش ، معلمان ، مدیران مدارس و مدیران دستگاه های دولتی شهرستانی و استانی در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد

دسته: آق قلا

پایگاه عدالت خواهان"رئیس‌کل دادگستری گلستان گفت که مطابق بررسی پزشکی قانونی تجاوزی به سلاله یلمه کودک اهل آق‌قلا صورت نگرفته و علت مرگ وی خفگی اعلام شده است.

دسته: آق قلا

 قتل بی‌رحمانه فرمانده انتظامی سلاله یلمه اسپی دژ متهم به قتل قتل دختر گری دوجی رامین نور قلی‌پور شبکه اطلاع‌رسانی راه دانا رامین نورقلی‌پور بزه انتسابی جست وجوی تحویل مراجع قضایی نماینده مردم در مجلس سیر مراحل قانونی پیکر بی‌جان گلستان علت قتل دکتر رامین مجلس شورای اسلامی دختر کوچک سردار آزمون بعد از ظهر غرب گلستان ارتباطات مردمی پزشکی قانونی ظهر روز گذشته بخش مرکزی حال بررسی تیم ملی

 عدالت خواهان"فرمانده انتظامی آق قلا گفت : در کمتر از دو ساعت مامورین انتظامی فرد متهم به قتل دختر پنج ساله را شناسایی و در مراتع این روستا دستگیر کردند.

دسته: آق قلا

پایگاه خبری عدالتخواهان گلستان نیروگاه برق امانگلدی ضمیر گرگان نیروگاه‌های گازی شرکت فنلاندی احداث نیروگاه شرکت‌های بخش خصوصی گلستان تولید برق ترکیه میلیون یورو شرکت بین‌المللی حاشیه نشست بخش جنوبی نشست هماهنگی دستگاه‌های اجرایی

پایگاه عدالت خواهانفرماندار آق قلا از احداث نیروگاه 25 مگاواتی برق توسط بخش خصوصی در این شهرستان خبر داد و گفت: مراحل جانمایی و مکان یابی انجام و کلنگ اجرای آن اردیبهشت ماه جاری به زمین زده می شود.

دسته: آق قلا

 روستای پیرواش گلستان درگیری مسلحانه عاملان درگیری قاتل و پایگاه خبری عدالتخواهانمقتول اسلحه شکاری تیراندازی با اسلحه کشف و توقیف پایگاه خبری عدالتخواهان پربیننده‌ترین خبر عدالت خواهان  گلستان گلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان مراکز درمانی فرمانده انتظامی اعتراف قاتل گرگان اتفاق افتاده تحت تعقیب مراجع قضایی پیگیری پلیس

پایگاه عدالت خواهان"فرمانده انتظامی آق‌قلا از توابع استان گلستان از دستگیری 4 نفر عاملان درگیری مسلحانه در روستای پیرواش این شهرستان خبر داد و گفت: در این درگیری 5 نفر زخمی شده که به مراکز درمانی اعزام شدند.

دسته: آق قلا

با هماهنگی فرماندار و نمایندگان و امام جمعه

پایگاه عدالت خواهان"لی اصغر نیک نیا مدیر کل تامین اجتماعی در مراسم تودیع معارفه رئیس تامین اجتماعی شهرستان آق قلا: با هماهنگی که با فرماندار و نمایندگان و امام جمعه شهرستان، سرکار خانم فریبا صحنه را به عنوان ریاست شعبه به کارگیری کنیم.

دسته: آق قلا

گفتگوی صمیمی با سرپرست بیمارستان آل جلیل آق قلا ؛

پایگاه عدالت خواهان"تبدیل بیمارستان آل جلیل به بیمارستان آموزشی و درمانی هم رده با بیمارستان های استان از خبر های خوش سال 96 برای من بود.

دسته: آق قلا

امام جمعه اهل سنت شهر آق قلا :

امام جمعه اهل سنت شهر آق قلا گفت : همه ما با یک دلی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهیم کرد و وحدت خود را به جهانیان نشان خواهیم داد.

دسته: آق قلا

فرمانده انتظامی شهرستان آق قلا از کشف بیش از ۴ تن ماهی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

دسته: آق قلا

 معاون،علمی،فرهنگی واجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با حضور دربیمارستان آل جلیل آق قلا از نحوه اجرای طرح استقرار نظام الکترونیک ارجاع سلامت بازدید کرد.

دسته: آق قلا

مدیر اهل سنت حوزه علمیه عرفانی آق قلا :

مدیر اهل سنت حوزه علمیه عرفانی آق قلا گفت : ترامپ با این سخنان دیوانگی خودش را اظهار نموده است. جمهوری اسلامی پیرو مقام معظم رهبری بوده و اگر ایشان لحظه ای اشاره کنند کل وجودمان را فدا خواهیم کرد.

دسته: آق قلا

با حضور رییس سازمان شیلات کشور انجام می شود؛

با حضور رییس سازمان شیلات کشور، آیین شکر گذاری برداشت میگو در شهرستان گمیشان واقع در غرب گلستان برگزار می شود.

دسته: آق قلا

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد ؛

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، گردهمایی آموزشی مدیران مدارس دوره متوسطه اول و دوم شهرستان آق‌قلا با حضور وطنی، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان و خانواده بزرگ آموزش و پرورش در آق قلا برگزار شد.

دسته: آق قلا

بااعتبار بالغ بر ۳۵۰۰ میلیون ریال؛

آسفالت جاده روستای چن سبلی به انبارالوم آق قلا به طول ۲ کیلومتر و عرض ۷ متر بااعتبار بالغ بر ۳۵۰۰ میلیون تومان انجام شد.

دسته: آق قلا

نوجوانی که در فضای مجازی اقدام به بارگذاری تصاویر و فیلم‌های غیر اخلاقی می‌کرد در شهرستان آق قلا دستگیر شد.

دسته: آق قلا

امام جمعه اهل سنت پیرواش آق قلا:

امام جمعه اهل سنت پیرواش آق قلا گفت : حوادث دردناک و کشتار، سرکوب و کوچ اجباری دهها هزار تن از مسلمانان در کشور میانمار ، روح هر انسانی را به درد می آورد

دسته: آق قلا

176 ساشه قرص و بطری شربت‌های مکمل بدنسازی قاچاق در شهرستان آق قلا کشف و ضبط شد.

دسته: آق قلا


مدیر آموزش و پرورش شهرستان آق قلا گفت: با مشارکت خیرین روستای عطا آباد از توابع شهرستان آق قلا در مساحت 350 متر مربع در قالب یک کارگاه آموزشی و سه کلاس درس با اعتبار سه میلیارد و 500 میلیون ریال ساخته خواهد شد.

دسته: آق قلا

فرماندار آق قلا :


فرماندار آق قلا گفت : بزرگترین آسیبهای اجتماعی همچون "اعتیاد و بیکاری" چنانچه عزم مردمی و با برنامه و هدفمند باشد و همسویی تمامی متولیان را داشته باشد مسلما کاهش این آسیب ها را در جامعه شاهد خواهیم بود.

دسته: آق قلا

به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار گلستان کارخانه فولاد شایان سازه در شهرک صنعتی آق قلا به بهره برداری رسید.

دسته: آق قلا

با حضور استاندار گلستان برگزار شد؛


مراسم افتتاح متمرکز 125 پروژه عمرانی ، تولیدی و اقتصادی با اعتبار 1670 میلیارد ریال و اشتغالزائی 273 نفر به مناسبت هفته دولت در آق قلا برگزار شد.

دسته: آق قلا