خبرنگار تسنیم: فرماندار آزادشهر در خصوص تغییر کاربری مسجد سخنی نگفته است؛

دو روز پیش خبری مبنی بر تغییر کاربری مساجد از زبان فرماندار آزادشهر در سایت تسنیم انتشار یافت که واکنش فعالان رسانه ای را در بر داشت

دسته: آزادشهر

فرماندار آزادشهر از طرح تبدیل مساجد بلااستفاده به مکانهای ورزشی خبر داده است.

دسته: آزادشهر

صبح امروز انجام شد؛

خانواده دانش آموزان پسر متوسطه اول روستای فاضل آباد، صبح امروز در مخالفت به جابه جایی مدرسه فرزند خود از روستای فاضل آباد به روستای خاندوز در جلوی فرمانداری آزادشهر تجمع کردند.

دسته: آزادشهر

مراسم عزاداری عاشورای حسینی ظهر امروز با حضور پرشور عاشقان ولایت برگزار شد.

دسته: آزادشهر

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان؛

پایگاه عدالت خواهان ایران رییس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان؛ ترویج فرهنگ عاشورایی کلید پایگاه عدالت خواهان ایران رفع مشکلات استپایگاه عدالت خواهان ایران

طاهری تاکید کرد: اسلام‌هراسی و دور کردن جوانان از مسائل دینی و قرآنی و فاصله جوانان و مردم با فرهنگ عاشورایی, از ترفندهای دشمنان اسلام و ایران اسلامی است و باید جوانان این نکات را تیزبینانه رصد کنند و هوشیارانه در مقابل این نیرنگ‌ها استقامت کنند.

دسته: آزادشهر

در پی اقدام شورای برای استیضاح شهردار رخ داد؛

چند مدتی است که اعضای شورای شهر آزادشهر تصمیم به حذف شهردار گرفته اند. آنها با طرح سوال از شهردار وی را استیضاح کردند، اما مصوبه آنها به دلیل شفاف نبودن سوالات توسط فرمانداری رد شد.

دسته: آزادشهر

بعد از گذشته حدود از ده روز؛

بعد از گذشته حدود از ده روز از استیضاح شهردار آزادشهر توسط شورای شهر، امروز خبر مخالفت استانداری با این استیضاح، فضای مجازی شهرستان آزادشهر را پر کرد.

دسته: آزادشهر

فرمانده انتظامی آزادشهر از شناسایی و دستگیری قاتل 20 ساله در این شهرستان خبر داد.

دسته: آزادشهر

به مناسبت هفته حجاب، تعدادی از زنان فرهیخته آزادشهری به همراه پرسنل سپاه و تعدادی از اعضای کارگروه حجاب و عفاف شهرستان با حضور در مزار شهدای گمنام آزادشهر با آنها تجدید میثاق کردند.

دسته: آزادشهر

حادثه زمستان یورت آزادشهر غم‌بارترین حادثه تاریخ استان گلستان است. حادثه‌ای که پرونده بازگشت به زندگی 43 معدنچی را برای همیشه بست.

دسته: آزادشهر

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: کودک ۴ساله که به‌علت درگیری‌های طایفه‌ای در شهرستان آزادشهر ربوده شده بود، با تلاش مأموران انتظامی سالم از دست آدم‌ربابان نجات یافت.

دسته: آزادشهر

 

جانشین انتظامی شهرستان آزادشهر: گفت: دعوای بین دو جوان روستای نراب منجر به قتل یکی از آنها شد که قاتل در کمتر از یک ساعت توسط ماموران نیروی انتظامی دستگیر شد.

دسته: آزادشهر

با حضور رئیس کل دادگستری استان گلستان؛

پایگاه عدالت خواهان"مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان آزادشهر با حضور رئیس کل دادگستری استان گلستان و مسئولین شهرستان آزادشهر در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد آزادشهر برگزار شد.

دسته: آزادشهر

پایگاه عدالت خواهان" مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر برگزار شد.

دسته: آزادشهر